هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر نظارت انجمن
پیام زده شده در: ۱۷:۱۰ جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۸۷

جرج  ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۵ سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۲:۳۶ یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷
از مغازه ویزلی ها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 683
آفلاین
سلام.

باز الکی باید به تعداد پستامون زیاد کنیم.

نقل قول:
بحث در مورد این مسائل باید توسط کاپیتان صورت بگیره ! کسی که اعتراضی داره ، میتونه چند دقیقه مشغلش رو کنار بگذاره !! در ضمن ، پیام شخصی ، یعنی پیامی که بصورت خصوصی برای فردی فرستاده میشه ، اگر نیاز بود که عمومی بشه ، بصورت پست در تاپیک اطلاع رسانی فرستاده میشد !

دوست عزیز شما چرا متوجه نیستید! این موضوع به تیم ما مربوط میشد و کل اعضای تیم باید در جریان این امر قرار میگرفتند!

نقل قول:
شما فقط نگاهی سطحی به اون تاپیک کردید ، اگر زیر و رو میکردید اون بخش رو متوجه میشدید ، در مورد این بحث میشد که اگر پستی فرستاده شد و من خوندم و متوجه شدم که توسط اون فرد نوشته نشده ، پست در نظر گرفته نشه ، که بازیکنان موافق نبودند و چنین قانونی اضافه نشد !

من بشخصه 5 بار قوانین رو خوندم، اونم دقیق! در پست قبلی گفته شده چرا این کار رو انجام دادیم! پست قبلی ما کاملا واضح بود!
خودتونم میگید که چنین قانونی اضافه نشد.

نقل قول:
ولی بازیکنان باید پستهاشون رو خودشون بنویسند و تا زمانی که ذکر نشه ، پست توسط شخص دیگه ای نوشته شده ، من نمیتونم کاری کنم ، چون قانونی در این مورد نیست ! ولی زمانی که اسم نویسنده آورده شد ، داور موظفه که رسیدگی کنه.

درسته... کاری که ما کردیم رو هیچ تیمی نمی کنه چون تنها چیزی که توی این سایت براش پشیزی ارزش قائل نیستن صداقته. اسم نویسنده آورده شده چون دلیلی نداره زحمتی که کس دیگه ای کشیده به اسم من نوشته بشه پس درستش اینه که اسم اون شخص آورده بشه ولی خب انگار بر خلاف رسم زمونه است.

نقل قول:
دلایل شما قابل قبول نیست ، شما خوب ظاهر شدید در بازی هاتون ، همونطور که پاورداس و پالمری و هدنور و چیورون در بازی هایی که شرکت داشتند ، ظاهر شدند ! ولی مسابقه برای این هست که اعضای تیم ها با هم رقابت کنند ، نه سایرین ! اگر اینطور بود که نیازی نبود شما شرکت کنید ، هر تیمی رو که تمایل داشتیم ، قهرمان میگذاشتیم ! مثلا تیم هدنور یکی از تیم هایی بود که با توجه به اولین حضورش و بازیکنان جدیدش ، زحمت زیادی کشید ، من شخصا اگر پستهای اون تیم رو مینوشتم ، قهرمان لیگ میشد ! مهم زحمت خود بازیکنان هست !

مگه حرف من در مورد این بود که تیمهای دیگه کم کاری کردن؟ دقیقا" مهم زحمت خود بازیکنان هست. هماهنگ کردن پنج نفر که هر کدوم یه جا هستن و مشغله های کاملا" جداگانه دارن و تنها ارتباطشون با هم از طریق مسنجره اصلا" آسون نیست ولی بازم همه تلاششون رو کردن که خوب ظاهر بشن و رولهای آبرومندی ارائه بدن.

نقل قول:
نتایج داوری آماده هست و بزودی ارسال میشه ، پست های جیمز هری پاتر ، پست اول جسیکا پاتر و پست جرج ویزلی توسط یکی از این افراد در این بازی ارسال شدند و آی پی ها این رو نشون میده ! بزودی با مدیر اول سایت در این مورد صحبت میشه تا نتیجه گیری درست باشه !

در ایران به هیچ وجه نمیشه روی ای پی ها اتکا کرد! پس بنابراین مدرکی هم نیست که بگه سه پست رو یکی زده!!!

من وقتی ناظر بودم دیدم که پستهایی که توسط مدیران سایت قبلا در انجمن مطالب اشتراکی یا اتاق ضروریات زده شده یکی بوده!!
خوب از این چه نتیجه ای میشه گرفت؟!

در ضمن اگر هر سه نفر از یک ای اس پی استفاده کنند چی؟!

در این صورت ای پی های همه این طور میشه!

نقل قول:
چه جوابی قانع کننده تر از اینکه پست هایی که توسط افرادی که حالا مجازی هستند نباید نوشته میشد !

این قابل قبول نیست.دوست عزیز شما چرا متوجه نیستید اون زمان که نوشته بودن پستها رو مجازی نبودن که؛ جزو تیم ما حساب میشدن! مگه که بخوایم چشمامون رو به روی واقعیت ببندیم. میشد اول پستامون ننویسیم و همینطوری ارسال می کردیم، میخوام بدونم واقعا" فرقی می کرد؟ یعنی این همه جنجال و مسئله آی پی ها به خاطر یک جمله اول پستهای ما بوده؟

نقل قول:
مسائل دیگه ای در میون نیست ، جالبه که شما تخلف کردید و حالا هم صحبت از پایمال شدن حق تیمتون میکنید ؟ این کار شما دقیق مثل چیزی شبیه به دوپینگ در مسابقات هست که باهاش برخورد میشه و کسی که متخلفه نمیتونه ادعا کنه که حقش پایمال شده !

هنوز هم من تخلفی از قوانین نمی بینم. دوپینگ؟ شوخی میکنی؟ نه این مثل این میمونه که توی بازی دو تا هم تیمیتون مجروح بشن و شما ذخیره ای به جاشون نداشته باشین!
ما کاری نکردیم که قانون کوئیدیج رو نقض کنه!!!
اگر میخواستیم کاری کنیم دیگه نمی نوشتیم که پستها توسط الستور و پشمالو نوشته شده اند!!
به نظر شما این کار برای چی بود؟؟!!

نقل قول:
در ضمن ، به خاطره تخلفه شما ، چیورون یکی از بهترین تیم های لیگ کناره گیری کرد و متاسفانه قانونی نبود تا با شما برخورد بشه !

حرفت خیلی خنده دار بود!! جک سال بود در واقع!
تا اونجا من میدونم و با یکی از بازیکنان اون تیم صحبت کردم گفت بخاطر نحوه داوری شما!!! از لیگ کناره گیری کردن! گردن ما نندازین!!!
بازم حرف تخلف از قانون نانوشته ! جالبه... این صحبتها کاملا" متناقض با جوابهایی که به اعتراض چیورون دادین و حالا صحبت از تخلف ما و برخورد می کنین... اعتراض چیورون باعث شد پالمری هم اعتراض کنه ولی خود سورنا بعدا" متوجه اشتباهی که کرده بود، شد. الان تیم گرین فایر نسبت به قبل از نقل و انتقالات پیشرفت زیادی کرده، یعنی ما هم باید اعتراض کنیم که یکی داره از خارج کمکشون میکنه؟

منتظر جواب قانع کننده و نتیجه داوری هستیم...

ویرایش شده توسط جرج ویزلی در تاریخ ۱۳۸۷/۱/۳۰ ۱۷:۱۵:۵۳

اگر به یک انسان فرصت پیشرفت ندهید لیاقت چندان تاثیری در پیشرفت او نخواهد داشت. ناپلئون

پیام زده شده در: ۱۲:۴۰ جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

نقل قول:
این پست در هماهنگی کامل با ریموس لوپین، کاپتان تیم ارسال شده که چون خودشون مشغله داشتن، قادر به پیگیری این مسئله نبودن

بحث در مورد این مسائل باید توسط کاپیتان صورت بگیره ! کسی که اعتراضی داره ، میتونه چند دقیقه مشغلش رو کنار بگذاره !! در ضمن ، پیام شخصی ، یعنی پیامی که بصورت خصوصی برای فردی فرستاده میشه ، اگر نیاز بود که عمومی بشه ، بصورت پست در تاپیک اطلاع رسانی فرستاده میشد !

نقل قول:
.پیامی که باعث شد یک بار دیگه قوانین کوئیدیچ رو زیر و رو کنیم که ببینیم کجای این قوانین نوشته شده پستی که یکی از اعضا میفرسته نباید توسط شخص دیگه ای نوشته شده باشه. توی قوانین کوئیدیچ همچین قانونی وجود نداره و آخرین پستی که توسط خود پرسی ویزلی توی تاپیک بحث در مورد قوانین زده شده

شما فقط نگاهی سطحی به اون تاپیک کردید ، اگر زیر و رو میکردید اون بخش رو متوجه میشدید ، در مورد این بحث میشد که اگر پستی فرستاده شد و من خوندم و متوجه شدم که توسط اون فرد نوشته نشده ، پست در نظر گرفته نشه ، که بازیکنان موافق نبودند و چنین قانونی اضافه نشد ! ولی بازیکنان باید پستهاشون رو خودشون بنویسند و تا زمانی که ذکر نشه ، پست توسط شخص دیگه ای نوشته شده ، من نمیتونم کاری کنم ، چون قانونی در این مورد نیست ! ولی زمانی که اسم نویسنده آورده شد ، داور موظفه که رسیدگی کنه .

نقل قول:
مسئله جالب دیگه این نکته است که در پیام شخصی دیگری اشاره کرده که تخلف ما را نگرفته و باید ذکر کنم اگر منظور او همان بازی اول است، باید اشاره کنم که چیزی ثابت نشد و مشخص شد چنین چیزی نبوده وحتی اگر هم بوده قانونی ما رو منع نکرده.

همونطور که در پیام شخصی گفته شد ، همینطور بوده ! ادعای سه نفر مبنی بر نوشته شدن پستها توسط شخص دیگه رد شد و اینکه مشخص بود پست ها در سطحی نیستند که اعضای تیم توانایی نوشتنش رو داشته باشند هم در نظر گرفته نشد ، فقط به این خاطر که قانونی در این مورد نبود و اگر من میخواستم برخوردی کنم ، کل لیگ مشکل پیدا میکرد !

دلایل شما قابل قبول نیست ، شما خوب ظاهر شدید در بازی هاتون ، همونطور که پاورداس و پالمری و هدنور و چیورون در بازی هایی که شرکت داشتند ، ظاهر شدند ! ولی مسابقه برای این هست که اعضای تیم ها با هم رقابت کنند ، نه سایرین ! اگر اینطور بود که نیازی نبود شما شرکت کنید ، هر تیمی رو که تمایل داشتیم ، قهرمان میگذاشتیم ! مثلا تیم هدنور یکی از تیم هایی بود که با توجه به اولین حضورش و بازیکنان جدیدش ، زحمت زیادی کشید ، من شخصا اگر پستهای اون تیم رو مینوشتم ، قهرمان لیگ میشد ! مهم زحمت خود بازیکنان هست !

نتایج داوری آماده هست و بزودی ارسال میشه ، پست های جیمز هری پاتر ، پست اول جسیکا پاتر و پست جرج ویزلی توسط یکی از این افراد در این بازی ارسال شدند و آی پی ها این رو نشون میده ! بزودی با مدیر اول سایت در این مورد صحبت میشه تا نتیجه گیری درست باشه !

نقل قول:
امیدوارم جواب قانع کننده ای از پرسی دریافت کنیم ولی اگه مسائل دیگه ای در میونه که به خاطرش حق ریش سفیدان داره پایمال میشه، باید بگم که با وجود امتیاز خوبی که کسب کردیم و تنها یک بازی به پایان لیگ مونده، کناره گیری خواهیم کرد.

جواب قانع کننده ؟

چه جوابی قانع کننده تر از اینکه پست هایی که توسط افرادی که حالا مجازی هستند نباید نوشته میشد !

مسائل دیگه ای در میون نیست ، جالبه که شما تخلف کردید و حالا هم صحبت از پایمال شدن حق تیمتون میکنید ؟ این کار شما دقیق مثل چیزی شبیه به دوپینگ در مسابقات هست که باهاش برخورد میشه و کسی که متخلفه نمیتونه ادعا کنه که حقش پایمال شده ! در ضمن ، به خاطره تخلفه شما ، چیورون یکی از بهترین تیم های لیگ کناره گیری کرد و متاسفانه قانونی نبود تا با شما برخورد بشه !

در هر صورت نتایج آماده هست و بعد از ارسالشون اگر مشکلی بود ، میتونید نظر بدید .

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۶:۴۰ پنجشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۸۷

محفل ققنوس

تد ریموس لوپین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۳۰ سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۲:۵۵ پنجشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۶
از دور شبیه مهتابی‌ام.
گروه:
محفل ققنوس
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 1495
آفلاین
سلام

این پست در هماهنگی کامل با ریموس لوپین، کاپتان تیم ارسال شده که چون خودشون مشغله داشتن، قادر به پیگیری این مسئله نبودن:

نقل قول:
سه تا پست ارسال شده از طرف تد ریموس لوپین ، جیمز هری پاتر و پست اول جسیکا پاتر برای داوری در نظر گرفته نمیشن ! به این دلیل که تیم حق نداره ، پستش توسط شخص دیگه ای نوشته بشه و با توجه به اینکه در ابتدای پست ها هم نوشته شده ! خواستم قبل از ارسال نتایج داوری اطلاع بدم

نفل قول فوق، پیامی است که دیروز توسط پرسی ویزلی برای ریموس لوپین فرستاده شده...پیامی که باعث شد یک بار دیگه قوانین کوئیدیچ رو زیر و رو کنیم که ببینیم کجای این قوانین نوشته شده پستی که یکی از اعضا میفرسته نباید توسط شخص دیگه ای نوشته شده باشه. توی قوانین کوئیدیچ همچین قانونی وجود نداره و آخرین پستی که توسط خود پرسی ویزلی توی تاپیک بحث در مورد قوانین زده شده، جملات زیره:

نقل قول:
یا قانون باید طوری باشه که پست ها توسط هیچ کسی ویرایش نشه که فهمیدنش خیلی ساده هست ، یا اینکه قانونی گذاشته نشه !

وقتی ما میگیم هر کسی باید خودش رولش رو بنویسه ، یعنی هر کس خودش باید بنویسه ! اینکه هم تیمی بتونه ویرایش کنه ولی کس دیگه نه مسخرست !

در نتیجه قانونی در این مورد اضافه نمیشه و این خود تیم ها هستن که میتونن با ویرایش نشدن پست هاشون توسط هم دیگه از این کار جلوگیری کنند .

برای لیگ چهارم ، با توجه به این لیگ ، دقیق تر و کامل تر به این مورد پرداخته میشه .

نمی دونم برداشتتون از این حرفا چیه ولی فکر می کنم معنیش این باشه که این قضیه توی لیگ سوم به خود تیم ها سپرده شده تا اینکه لیگ بعدی به صورت قانون کامل و بدون شبهه ای در بیاد. تیم ریش سفیدان هم بر اساس این حرفها هیچ قانونی رو نادیده نگرفته که به خاطر این مسئله سه تا پست اولش که کل سوژه روی اون می گرده نادیده گرفته بشه.

می خوام بدونم اگه توی پرانتز اول پست ها این مسئله رو بیان نمی کردیم، فرقی می کرد؟ شک دارم چون باز هم یکی پیدا میشد که ادعا کنه پست ها توسط شخصی خارج از تیم نوشته شده که این بار این ادعا تا حدودی درست بود..میگم تا حدودی چون شکی نبود که فرضا" پست اول توسط من نوشته نشده ولی اینکه شخص دیگه خارج از تیمه رو رد می کنم.

مسئله جالب دیگه این نکته است که در پیام شخصی دیگری اشاره کرده که تخلف ما را نگرفته و باید ذکر کنم اگر منظور او همان بازی اول است، باید اشاره کنم که چیزی ثابت نشد و مشخص شد چنین چیزی نبوده وحتی اگر هم بوده قانونی ما رو منع نکرده. متن کامل پیام شخصی:

نقل قول:
بعد از اینکه اونها بلاک شدند ، باید مجددا به نوشتن پست های خودتون میپرداختید نه اینکه از اون پست ها استفاده کنید ! اون افراد الان مجازی هستن توی تیم ! قبلا یک بار من تخلف از شما نگرفتم ! در هر صورت این سه پست حساب نمیشه و در بازی بعد هم اگر پستی با سبک این دو نفر ببینم ، در نظر گرفته نمیشن ! اگر مسئله ای بود ، دفتر مشکلات بازیکنان

که در جواب این پیام شخصی نوشته شده بود:

نقل قول:
ما بعد از تأیید تو برای گرفتن بازیکنان شروع به آماده سازی کردیم چون فكر ميكرديم كه هفته ي اغازين نيم فصل دوم با هدنور بازي خواهيم داشت براي همين الستور و پشمالو كه عضو تيم ما بودند سهم خودشون رو نوشتند اما پس از انكه ايشان بلاك شدند و ما متوجه شديم كه هفته ي اول استراحت خواهيم داشت در نتيجه از ادامه ي همكاري با اين افراد منصرف شديم و باقي پست ها را خودمان نوشتيم
وقتیم که اون بالا نوشتیم که توسط اون افراد زده شده هیچ قصدی جز نشون دادن صداقتمون نداشتیم

تیم ریش سفیدان مدتها منتظر بود طی نقل و انتقال دو تا بازیکن جدید به اسم الستور مودی و پشمالو رو بگیره و به محض اینکه این اتفاق افتاد و چون می دونستیم اعضای تیم بعد از تعطیلات مشغله های زیادی دارن، شروع به نوشتن کردیم اما قبل از اینکه نوبت بازی ما برسه متاسفانه هر دو بلاک شدن و کل برنامه های تیم بهم ریخت. ما یه سوژه کامل و آماده برای ارسال داشتیم و از طرفی پستهای اول رو مودی و پشمالو نمی تونستن بفرستن. می تونستیم به سرعت چند تا پست ارزشی بدون حضور مسعود و بهنام بنویسیم و واسه این بازی استفاده کنیم اما به دو دلیل مهم این حرکت درست نبود:

1. توی همه بازیها با تمام قدرت ظاهر شده بودیم و سعی کرده بودیم سوژه های جذاب و نمایشنامه های هماهنگ ارائه بدیم. نوشتن به قصد رفع تکلیف در این شرایط یعنی نادیده گرفتن تمام زحماتی که تا اون لحظه کشیده بودیم.

2. مودی و پشمالو طی حضوری که داشتن، فعالیت خوبی توی تیم داشتند و استفاده نکردن از پستهای اونها بی احترامی و نادیده گرفتن تمام زحمات اونها بود.

فکر می کنم هر تیم دیگه ای هم جای ما بود همین کارو می کرد فقط شاید جسارت اینو نداشت که توی پست هاش صادقانه اعلام کنه که توسط شخص دیگری ،که به خاطر تصمیمات غلط دیگران نتونست خودش بیاد پستش رو بفرسته، نوشته شده.

امیدوارم جواب قانع کننده ای از پرسی دریافت کنیم ولی اگه مسائل دیگه ای در میونه که به خاطرش حق ریش سفیدان داره پایمال میشه، باید بگم که با وجود امتیاز خوبی که کسب کردیم و تنها یک بازی به پایان لیگ مونده، کناره گیری خواهیم کرد.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۴۶ سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۸۷

نیکلاس   فلامل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۰۴ شنبه ۲۲ دی ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۸:۳۸ جمعه ۲۷ اسفند ۱۳۸۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 174
آفلاین
سلام

نقد پست 27 در ورزشگاه فضایی نپتون(بازی این هفته گریفن فایر)لطفا

متشکر

شناسه ، شناسه ، شناسه.

هنگامی که به دنبال من آمدی تا تو را برای خودم انتخاب کنم ، حس خوبی نداشتم ، اما به خاطر خودت ، انتخابت

پیام زده شده در: ۱۲:۰۱ دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

نقل قول:
سلام

ایا درسته که دابی بلاک شده ؟

کپی رایت بی لیلی :{درود بر اشوبگر ،دابی بلاکی ازاد باید گردد }

حالا که دابی بلاک شده تکلیف تیم هیپولیوس چی میشه؟

قراره حذف شه؟؟

کاپیتانش عوض می شه؟

و ما باید چه کنیم ؟ بریم توی تیم های دیگه یا تشکیل تیم بدیم و یا یک کاپیتان جدید بوجود بیاریم؟

اگرقراره این تیم حذف شه خوب نشه کاپیتان جدید انتخاب می کنیم!

و همین طور که اگر ممکن باشه ما الان عضو گیری کنیم چون واقعا عضو نداریم و حالا که دابی هم رفته البوس سوروس پاتر هم می گه من کار دارم درس دارم! می مونه من .خودم بیام تنهایی کوییدیچ بازی کنم؟

اگر ممکن باشه امکان عضو گیری رو تا 3 روز به تیم ما بدید و امکان انتخاب کاپیتان جدید رو ممنونتون می شم

دابی شناسش رو عوض کرد و در حال حاضر گلگومات هست ! در صورتی که شرکت نکنه در این هفته و هفته سوم تیم هلیوپس ، بازیکنانش جریمه میشن ! میتونید از طریق پیام شخصی با گلگومات صحبت کنید !

در ضمن هرمیون عزیز ، به جای اینکه پست مجددی بزنی باید صبر میکردی تا جواب بدم ؛ سوزان عزیز ، نباید جواب بدید اینجا ، مشکلی نیست .

موفق باشید

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۴:۲۴ یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۸۷

هرميون  گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۵۹ شنبه ۳ آذر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۰:۳۷ سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۸۷
از کلاس ریاضیات جادوویی!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 215
آفلاین
سلام

ایا درسته که دابی بلاک شده ؟

کپی رایت بی لیلی :{درود بر اشوبگر ،دابی بلاکی ازاد باید گردد }

حالا که دابی بلاک شده تکلیف تیم هیپولیوس چی میشه؟

قراره حذف شه؟؟

کاپیتانش عوض می شه؟

و ما باید چه کنیم ؟ بریم توی تیم های دیگه یا تشکیل تیم بدیم و یا یک کاپیتان جدید بوجود بیاریم؟

اگرقراره این تیم حذف شه خوب نشه کاپیتان جدید انتخاب می کنیم!

و همین طور که اگر ممکن باشه ما الان عضو گیری کنیم چون واقعا عضو نداریم و حالا که دابی هم رفته البوس سوروس پاتر هم می گه من کار دارم درس دارم! می مونه من .خودم بیام تنهایی کوییدیچ بازی کنم؟

اگر ممکن باشه امکان عضو گیری رو تا 3 روز به تیم ما بدید و امکان انتخاب کاپیتان جدید رو ممنونتون می شم

با تشکر

هرمیون گرنجر !

[b][color=FF6600]!و هرمیون گرنجر رفت و همه چیز را به هپزیبا اسمیت سپرد .

و فقط چند نفر را با

پیام زده شده در: ۲۰:۱۰ شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۸۷

سوزان بونزold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۲ پنجشنبه ۱۶ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۵:۳۸ جمعه ۲۶ مهر ۱۳۸۷
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 111
آفلاین
ببخشید پرسی جان من جواب این یه سوال هرمیونو می دونم پس میگم.
اول از هرمیون معذرت می خوام چون باید بگم نمی تونم ویرایش کنم چون پرسی ناظره.
دوم هم اینکه تیم شما مسابقه داره اما از آنجایی که من متوجه شدم کاپیتان شما دابیه و اون بلاک شده بنابراین نمی تونه بیاد و به شما موضوع بده و با شما هماهنگی کنه.
سوم اینکه مگه تو یه هلیوپسی نیستی؟ پس چرا خودت نرفتی لیست مسابقات و ... رو ببینی.
چهارم اینکه پرسی اگه نباید پاسخ می دادم این پستمو پاک کن.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۴:۲۰ شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۸۷

هرميون  گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۵۹ شنبه ۳ آذر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۰:۳۷ سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۸۷
از کلاس ریاضیات جادوویی!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 215
آفلاین
با سلام

یک سوال فنی هنری حرفه ای داشتم اشکالی نداره بپرسم؟

پس می پرسم

می خواستم بگم این تیم هیپولس چرا این دوره توی هیچ ورزشگاهی براش بازی نزاشتید؟

لطفا در صورت امکان سریع با ویرایش پستم پاسخم رو بدید

با تشکر

گرنجر

[b][color=FF6600]!و هرمیون گرنجر رفت و همه چیز را به هپزیبا اسمیت سپرد .

و فقط چند نفر را با

پیام زده شده در: ۱۷:۲۰ پنجشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۸۷

نیکلاس   فلامل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
سلا پرسی جان
میخواستم با پیام شخصی بگم ولی گفتم حالا که دوتا شده اینجا بگم اگر مشکل داره بعدا با پایینی یکیش کن.

پست 21 و 23 در ورزشگاه بیابانی تبت. (بازی این هفته پست های من)
نقد لطفا
دستت درد نکنه. نیکلاس

نقد شد ! به نظرم نقد همین یک پست برای دیدن اشکالاتت کافی هست ، سعی کن در پستهای بعدی بیشتر دقت کنی و پست های بعدی رو درخواست نقدش رو داشته باشی

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۷/۱/۲۲ ۱۹:۲۱:۴۳

شناسه ، شناسه ، شناسه.

هنگامی که به دنبال من آمدی تا تو را برای خودم انتخاب کنم ، حس خوبی نداشتم ، اما به خاطر خودت ، انتخابت

پیام زده شده در: ۱۶:۴۹ یکشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۸۷

نیکلاس   فلامل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
پرسی جان
نقد پست شماره 21 در ورزشگاه بیابانی تبت.
مشکلی نیست اگر بعد از پایان مسابقه نقد کنی ولی لطفا نقدش کن.

یادم بنداز بعد از مسابقه با پیام شخصی که نقد کنم !

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۷/۱/۱۸ ۱۷:۱۳:۴۵

شناسه ، شناسه ، شناسه.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.