هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: بعد از دامبلدور و لرد سیاه کی قوی ترین جادوگره؟
پیام زده شده در: ۹:۲۹ سه شنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۸۷

هرمیون   گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۲۹ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱:۰۵ شنبه ۲ آبان ۱۳۹۴
از کنار دوستان!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 125
آفلاین
خوب درسته تا یه حدی دامبلدور به هری کمک می کرد ولی توکتاب هفت که دامبلدور نبود و هری تو کتاب هفت حتی از هرمیون هم باهوش تر شده بود و خیلی از موضوعات رو خودش حل کرد و درضمن هری بعد از دامبلدور و لرد سیاه قوی ترین جادوگره نه قوی تر از اون دوتا.

هرمیون قلبی بزرگتر از مغز و استعدادش دارد!

پیام زده شده در: ۲۰:۴۸ دوشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۸۷

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
به هرمیون: در اون صورت افتخارش برای دامبلدوره نه هری چون تمام موفقیت های هری مدیون نقشه های زیرکانه دامبلدور بوده.

پیام زده شده در: ۲۰:۱۴ دوشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۸۷

هرمیون   گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۲۹ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱:۰۵ شنبه ۲ آبان ۱۳۹۴
از کنار دوستان!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 125
آفلاین
هری پاتر
چون تونست با هوش و ذکاوتش ولدمورت رو شکست بده . قوی بودن باید همراه با خیر خواهی ،شجاعت ،هوش و استعداد باشه نه فقط دونستن چندتا طلسم قوی.وهری همه اینا خوصوصیات رو داره .

ویرایش شده توسط هرمیون گرنجر در تاریخ ۱۳۸۷/۲/۱۶ ۲۰:۱۶:۵۴

هرمیون قلبی بزرگتر از مغز و استعدادش دارد!

پیام زده شده در: ۱۴:۲۳ جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۸۷

هپزیبا اسمیت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۰ سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۵:۴۴ یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۸۷
از شیون آوارگان.
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 62
آفلاین
نقل قول:
ولی به نظر من هری پاتر نمی تونه باشه.آخه می دونین اون هر کاری کرده به کمک دیگران بوده و اگه بقیه نبودن تا حالا باید صد بار می مرد و زنده می شد.

به نظر من بهترین جادوگر بعد اون دوتایی که نام بردین سوروس اسنیپ هستش.

اولا چرا سوروس اسنیپ است؟ دلیلتو می تونی توضیج بدی؟
هری هرکاری کرده با کمک دیگران بوده؟این نشون می ده که نیروی عشق بین او و دیگران در مواقع به کمکش می اومده و هری تنها برتری که نسب به ولدمورت داشت همین نیروی عشق بوده.اگر این هم نبود که مرده بود.در این زمینه باهات موافقم اما این که می گی هری نمی تونه اشتباهه چوون هری در بهترین مواقع از عشق در برابر لرد سیاه استفاده کرده!

نقل قول:
هـــــــــــری پــــــــاتـــــــــــر
کاملا مشخصه.پبری که زنده ماند.کل کتاب یر این موضوع تاکید داشت که هری اونقدر قویه که حتی ولدمورت را که تصور می شد قوی ترین جادوگره رو شکست داد و نابود کرد و ما نمی تونیم اینو نادیده بگیریم.
اسنیپ از نظر شجاعت قابل تحسین بود اما قدرتش به اندازه ی هری نبود.
جادوگرهای دیگری هم بودند که قدرت زیادی داشتند که همش اکتسابی بود یعنی این توانایی ها رو به مرور زمان یاد گرفتن اما هری از همون ایتدا قدرت جادویی خارق العاده داشت.فکر کنم همه بدونید چرا؟اگه نمی دونید یه بار دبگه کتابا رو با دقت بخونین.

دوست عزیز اگر دوستانش نبودند هری هیچ کاری نمی تونست بکنه! ولدمورت خیلی از هری قوی تر بود!هری از نیروی عشق در مقابل نیروی نفرت استفاده کرد و تونست ولدمورت رو شکست بده وگرنه هیچ کاری نمی تونست بکنه.! این رو باید باور کنیم که اگر هری ولدمورت رو شکست داد نتیجه این نیست که قوی ترین جادوگر باشه!

و اما: بنظر من که باید جادوگر های دیگری از جمله :گودریک گیریفندور ،سالازار اسلایترین ،هلگا هافلپاف و روونا ریونکلا رو هم در نظر گرفت .بنظر من بنیانگذاران مدرسه از مدیر مدرسه و شاگرد مدرسه خیلی قدرتمند تر هستند .در مورد این هم بحث کنید!

[size=small][b][color=00CC00]شناسه ی جدید مÙ

پیام زده شده در: ۱۸:۳۳ سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۸۷

RupyRonyFeriBillieWeasley

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۴۷ چهارشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۴:۲۴ پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۷
از neverLand
گروه:
کاربران عضو
پیام: 7
آفلاین
ولی به نظر من هری پاتر نمی تونه باشه.آخه می دونین اون هر کاری کرده به کمک دیگران بوده و اگه بقیه نبودن تا حالا باید صد بار می مرد و زنده می شد.

به نظر من بهترین جادوگر بعد اون دوتایی که نام بردین سوروس اسنیپ هستش.

The Last Enemy That Should Be Destroyed Is Death
"Strange Sisters"

"The Hands Of Destiny On A Clock Are Like A HEART"

پیام زده شده در: ۱۳:۴۰ سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۸۷

نیلوفر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۴۱ چهارشنبه ۹ خرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۴:۱۲ یکشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۸۸
از عکاسی کریوی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 60
آفلاین
هـــــــــــری پــــــــاتـــــــــــر
کاملا مشخصه.پبری که زنده ماند.کل کتاب یر این موضوع تاکید داشت که هری اونقدر قویه که حتی ولدمورت را که تصور می شد قوی ترین جادوگره رو شکست داد و نابود کرد و ما نمی تونیم اینو نادیده بگیریم.
اسنیپ از نظر شجاعت قابل تحسین بود اما قدرتش به اندازه ی هری نبود.
جادوگرهای دیگری هم بودند که قدرت زیادی داشتند که همش اکتسابی بود یعنی این توانایی ها رو به مرور زمان یاد گرفتن اما هری از همون ایتدا قدرت جادویی خارق العاده داشت.فکر کنم همه بدونید چرا؟اگه نمی دونید یه بار دبگه کتابا رو با دقت بخونین.

ویرایش شده توسط دنیس کریوی در تاریخ ۱۳۸۷/۱/۲۷ ۱۶:۰۷:۲۶

آماده باشید که الآن عکسو می گیرما!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۱:۲۹ سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۸۷

لونا لاوگود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۳۲ سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۸۷
آخرین ورود:
دیروز ۲۲:۴۰:۴۲
از خرس مستربین خوشم میاد!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 706
آفلاین
به نظر من بعد از دامبلدور و لرد سیاه البته که هری قویتره و بعد از او هم اسنیپ که واقعا شجاع بود.

Only Raven !

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۴:۰۷ دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۸۷

هرميون  گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۵۹ شنبه ۳ آذر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۰:۳۷ سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۸۷
از کلاس ریاضیات جادوویی!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 215
آفلاین
لاوندر برون نوشته:نقل قول:

به نظر من بعد از لرد و دامبلدور سوروس اسنیپ و نیکلاس فلامل میتونن از قویترینها باشن

چرا؟ میشه دلیلت رو بگی ؟!

توپیاس اسنیپ نوشته :
نقل قول:
با تایید فرمایشات الفیاس دوج باید بگم، لرد تاریکی ذهن همه ی مرگخواران رو بررسی میکرد،
پس باید درمقابل وی علاوه بر بستن ذهن، ذهن خود را به مرگخواریت متمرکز کرد.

هووم ببین قدرت زیاد در مقابل چفت شدگی ثابت نمی کنه که اسنیپ می تونه قوی ترین جادوگر باشه! فکر نمی کنم که ولدمورت تاحالا تونسته باشه ذهن دامبلدور رو بخونه. و یا حتی ذهن مک گونگال رو .هیچ جای کتاب هم به این اشاره نشده بود . بنظر من اسنیپ جادوگر قوی ای است .اما نمی تونه در رده ی دوم جادوگری قرار بگیره.اسنیپ میگزاره که نفرت به عقلش حاکم بشه و این یکی دیگر از دلایلی است که جلوی پیشرفتش رو می گیره .اگر بقول شما اون بی ثبات نیست و سفیده. پس اگر سفیده چرا نفرت را در خودش پرورش می ده؟ چرا اجازه می ده نفرت بر قدرت عشق و قدرت عقلانیش حکمرانی کنه. این کار جادوگران سیاهه. اسنیپ سفیده ولی نه یک سفید کامل و اصیل .چون رفتاراش اصلا به اون ها نمی خوره..برای همینه که می گم اسنیپ نمی تونه پیشرفت کنه .! شاید با دلایل الفیاس عزیز برام روشن شده باشه که اون کاملا بی ثبات نیست .اما نمی تونم بگم که اون شخصیت کاملا محکمی داره اون هم با توجه به دلایل بالا!

الفیاس دوج نوشته است !
نقل قول:
به نظر من هم اسنيپ قوي ترينه!
به چند نكته توجه كنين:
-اول كتاب شش بلا ميگه: شايد اسنيپ ولدمورت رو گول زده. بعد اسنيپ ميگه: لرد رو گول زدم؟ بزرگترين ذهن جويي كه دنيا به خودش ديده؟ و بلا عقب نشيني ميكنه. يعني حتي امكان گول زدن لرد براي بلا ترس آور بوده در صورتي كه اسنيپ اين كارو كرد و توجه داشته باشين كه بلا از قدرتمندترين ها بود

-بعد از مرگ دامبلدور لوپين ميگه: هم ما خوشحال بوديم كه سوروس براي كمك مياد.

-تانكس وقتي هري و بقيه رو از گريمولد به هاگوارتز برد به هري گفت: اسنيپ يه استاد كامله.

در مورد اينكه اسنيپ شخصيت ثابتي نداشته اصلا اعتقاد ندارم... چه كسي حاضره جونشو كف دستش بگيره و بره جاسوسي لرد رو بكنه. اگه حتي يك ثانيه توي اكلامانسي جلو لرد كم مياورد بي برو برگرد كشته ميشد. ولي اون به هدفش يقين كامل داشت و جونشو در راه هدفش گذاشت. چيزي كه شما به عنوان شخصيت بي ثبات ازش ياد ميكنين بيشتر انتخاب راهه. اول اشتباه كرد ولي راهشو انتخاب كرد.

اسنيپ روي برج دامبلدورو بر خلاف ميلش كشت. همون طور كه باباقوري گفت و بلا گفت اگه نخواي نميتوني طلسم نابخشودني اجرا كني پس اسنيپ بايد قدرت ذهني زيادي داشته باشه تا بتونه بر خلاف ميلش در راه هدفش طلسم نابخشودني اجرا كنه.

شخصيت بي ثبات مثل ورم تيله. يعني تو هر زمان طرفدار كسي باشي كه امنيتت و قدرتت بيشتر بشه. در حالي كه در اواخر زوال قدرت لرد (زمان تولد هري) اسنيپ راهشو انتخاب كرد و جاسوس محفل شد (اينو دامبلدور گفته)

اگه اين طور باشه دامبلدور هم كه در ابتدا با گريندل والد همفكر بود ولي بعدا شكستش داد شخصيت بي ثباتي داشت.

ببین دوست من این که شما می گی درست ولی اگر پاسخم رو به توپیاس اسنیپ خونده بودی متوجه می شدی که با توضیحاتی که دادی می تونم بگم اسنیپ کاملا بی ثبات نیست اما اسنیپ نمی تونست جادوگر دوم باشه چون رفتارش به یک جادوگر سیاه می خورد نفرتی که داشت بر عشقش غلبه کرد شاید عقده های جوانی اش یعنی عشق به لیلی بود که اونو برای همیشه از عشق متفنر کرده بود ولی این تنفر در دنیای جادوگران طرفدار روشنایی معنی ای نداشت و خوب کسی که تنفرش بر عقلش غلبه می کند باید سیاه باشد . که خوب اسنیپ سفید بود .می بینید که اسنیپ چون از سیاهان به سفیدان بازگشته بود {شاید به دلیل این که از رفتن به ازکابان می ترسید و یا دلایل دیگر } رفتار هایی داشت که ترک ان ها تقریبا غیر ممکن و از رفتار های سیاه به حساب می امد .

lucius-malfoy نوشته است :

نقل قول:
من هم با الفیاس دوج موافقم فکر می کنم این ها بهترین دلایلی هستند که می شه در خصوص عدم بی ثباتی اسنیپ ارائه داد.

راستی یه دلیل دیگه ی اثبات اعتماد دامبلدور که یادم رفت بگم اینه که حتی بعد از مرگش هم از طریق تابلو با اسنیپ در تماس بود و به اون اطلاعات لازم رو برای کمک به هری می داد.

ببخشید این چه ربطی داشت ؟ ما که نمی گیم دامبلدور به اسنیپ اعتماد نداشته .چون اسنیپ دیگر طرف جادوگران روشن بوده و دامبلدور هم صددرصد مطمئن بوده است.بحث اینه که اسنیپ یک سری اعتقادات و یک سری اصول در زندگیش داشته که با توجه به این وضعیت که از مرگخواری به محفل روی برگردانده است نمی توانست در یکی از این شاخه ها موفقیتی در اندازه ی رتبه ی دوم دنیای جادوگری بدست بیاره .پست های قبلی رو بخونید متوجه میشید!

منتظر نظرات شما هستم

[b][color=FF6600]!و هرمیون گرنجر رفت و همه چیز را به هپزیبا اسمیت سپرد .

و فقط چند نفر را با

پیام زده شده در: ۸:۵۰ دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۸۷

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۲ جمعه ۳ اسفند ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۸:۵۶ چهارشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۸۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 8
آفلاین
من هم با الفیاس دوج موافقم فکر می کنم این ها بهترین دلایلی هستند که می شه در خصوص عدم بی ثباتی اسنیپ ارائه داد.

راستی یه دلیل دیگه ی اثبات اعتماد دامبلدور که یادم رفت بگم اینه که حتی بعد از مرگش هم از طریق تابلو با اسنیپ در تماس بود و به اون اطلاعات لازم رو برای کمک به هری می داد.

پیام زده شده در: ۲۲:۲۴ یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۸۷

لاوندر براونold2

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۲۷ شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۰:۲۶ دوشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۸۷
از لندن
گروه:
کاربران عضو
پیام: 49
آفلاین
به نظر من بعد از لرد و دامبلدور سوروس اسنیپ و نیکلاس فلامل میتونن از قویترینها باشن

من غريبه ي ديروزم و آشناي ام

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.