هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: عضویت در کوییدیچ
پیام زده شده در: ۱۵:۰۱ چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۸۷

هدویگold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۶ چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۹:۵۰ پنجشنبه ۴ مهر ۱۳۸۷
از در خوابگاه دخترانه ي گريفندور
گروه:
کاربران عضو
پیام: 245
آفلاین
با سلام.

من میخواهم تیم هدنور را به تیم مانتیکور تغییر بدم.
دلیل تغییر اسم هم به دلیل این است که هد= هدویگ و نور= نوربرتا اما به دلیل این که نوربرتا به احتمال 99% میخواهد از این تیم برود پس ما نام مانتیکور را انتخاب کردیم.

و همین طور ما به بازیکنان جدید نیازمند هستیم.

باید تا آغاز لیگ چهارم صبر کنید برای تغییر نام تیم ، در صورتی که داور جدید کوییدیچ موافق بود این تغییر نام صورت میگیره .

البته بازیکنان از نحوه کاپیتانی شما راضی نبودند ، کاپیتان یعنی فعالیت و کار مداوم برای تیم ! کاپیتان باید سایرین رو برای فعالیت ترغیب کنه ، نه سایرین کاپیتان رو ! اگر توانایی کاپیتانی ندارید یا فکر میکنید وقت ندارید ، استعفا بدید ، در غیر اینصورت در صورت خواست بازیکنان هدنور ، شما رو از کاپیتانی بر میدارم .

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۷/۲/۱۱ ۱۶:۲۷:۴۸

عشق ايمان است.

عضو محفل ققنوس عضو ارتش دامبلدور

پیام زده شده در: ۱۳:۰۱ یکشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۸۷

سوزان بونزold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۲ پنجشنبه ۱۶ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۵:۳۸ جمعه ۲۶ مهر ۱۳۸۷
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 111
آفلاین
سیموس من باید اول فعالیتت تو جادوگرانو ببینم و اگه دیدم اوایل تابستون یا در همین مدت فعالیتت خوب بود تو رو تو تیم به عنوان مدافع یا دروازه بان هر جور میلته می پذیرم. پس خودتو نشون بده. یونیکورن فقط اعضای فعالو می پذیره. نه خیلی زیاد ولی لا اقل روزی 5 دقیقه و یا دو روز یک بار برای چک کردن پیام شخصی.

فکر میکنم پیام شخصی ای که در جواب پیام شخصی شما فرستادم رو نخوندید ! در ضمن ، نیازی نیست بعد از هر پستی که زده میشه اینجا جواب بدید ، فقط از طریق پیام شخصی با درخواست دهنده ها هماهنگ کنید ! اگر مجددا به این صورت پستی ببینم ، همه پست های شما در این انجمن و پاک میکنم !

در ضمن ، لطفا تیک پیوست امضا رو از بخش " انتخاب ها " در بخش ارسال پست رو بردار ، تصاویری که در امضاته باعث میشه صفحه دیر لود بشه ! امضات رو برای این پست غیر فعال کردم !

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۷/۲/۸ ۱۷:۳۸:۵۸

پیام زده شده در: ۱۲:۵۵ یکشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۸۷

سيموس  فينيگان

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۳۱ دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۷:۵۲ دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۸۷
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 392
آفلاین
سلام
درخواست عضویت در تیم یونیکورن را دارم.

ممنون

[size=large][b]و جسم سیمو

پیام زده شده در: ۱۲:۵۴ یکشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۸۷

سوزان بونزold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
هپزیبا می تونه با موافقت کاپیتان تیمش به تیم ما بپیونده. من اونو به عنوان مدافع تیم می پذیرم اما اگه بخواد می تونه دروازه بان هم بشه.
پرسی من تا آخرین لحظه فقر مالی رو تحمل می کنم. بذار اون دو تا بیان.

ویرایش: چون گفتی دیر لود میشه امضامو برداشتم...

ویرایش شده توسط سوزان بونز در تاریخ ۱۳۸۷/۲/۸ ۱۹:۳۱:۱۲

پیام زده شده در: ۱۶:۴۶ شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۸۷

اینگوتیوس پورالold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۱۲ یکشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۶:۱۷ چهارشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۸۷
از خر شیطون بیا پایین!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 126
آفلاین
من دوباره اعلام میکنم که میخواهم عضو یک تیم کوییدیچ بشوم.در هر پستی حاضرم بازی کنم و دست به قلمم هم بدک نیست(گواهی از معلمان ادبیات و انشا).تیم مورد نظر هم هرچه باشد پذیراییم.اگر بپذیرندمان.

در ضمن پرسی ویزلی عزیز من قوانین عضویت رو توی لینکی که قرار دادی ندیدم.اینی که زدم درسته؟!

تائید شد ! عضو کوییدیچ شدی شما !

توجه کنید : تا زمانی که متعقبا اعلام میشه ، هیچ بازیکنی که در تیمی که در لیگ سوم حضور داشته ، حق تغییر تیم نداره ! تیم های جدید هم فقط بازیکنان جدید میتونن بپذیرند ، نه بازیکنانی که در تیم های کوییدیچ لیگ سوم هستند !

ویرایش شده توسط ایگنتیوس پورال در تاریخ ۱۳۸۷/۲/۷ ۱۷:۰۴:۲۶
ویرایش شده توسط ایگنتیوس پورال در تاریخ ۱۳۸۷/۲/۷ ۱۷:۰۹:۳۷
ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۷/۲/۸ ۱۲:۵۲:۴۵

ما که رفتیم آسیا....

پیام زده شده در: ۱۲:۵۷ شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

هووووم ، تیم تشکیل میشه ، ولی هیچ بازیکنی از تیم هدنور و همینطور سایر تیم ها نمیتونه وارد تیم شما بشه ! البته برای من عجیب هست که چطور دو بازیکن تیم هدنور که مقام سوم رو بدست آورده حاضر به تغییر تیم شدن ، چون اصولا هر تیمی که جزو سه قهرمان قرار میگرفت ، بازیکنانش به هیچ وجه تغییر گروه نمیدادند مگر از روی اجبار !

موجودی تیم یونیکورن 10000 گالیون هست و فقط میتونه از بازیکنانی بغیر از بازیکنان سه تیم اول لیگ سه استفاده کنه ، چون برای لیگ بعد ، امتیازات قهرمانی به این بازیکنان اضافه میشه و قیمتشون بالاتر میره و تیم شما نمیتونه اون ها رو بخره !

البته به عنوان پیشنهاد میگم که سعی کنی از بازیکنان جدید استفاده کنی ، مثلا هفت بازیکن که بگیری برای تیمت اگر جدید باشن برای هر کدوم 1000 گالیون باید بپردازی و میشه 7000 تا ، یه مقداری هم برای هزینه صندوق رفاه و بیمه تیم و غیره و غیره باید پرداخته بشه که اگر بخوای از بازیکنایی با قیمت بیشتر استفاده کنی ، به سختی میتونی از لحاظ مالی توی لیگ دوام بیاری !

در مورد هرمیون گرنجر هم ، شما میتونید به تیم یونیکورن برید ، ولی بعد از موافقت کاپیتان تیمتون گلگومات ! در ضمن ، به دلیل عدم شرکت توی لیگ ، برای بازیکنان هلیوپس جریمه ای در نظر گرفتم که متعقبا اعلام میشه !

" تمام لیست های بازیکنان ، تیم ها و ... هنگام شروع لیگ چهارم بروز میشن ! "

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۲۰:۱۴ جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۸۷

نیلوفر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۴۱ چهارشنبه ۹ خرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۴:۱۲ یکشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۸۸
از عکاسی کریوی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 60
آفلاین
سلام
منم از همین جا آعلام می کنم که تیم خودمو از هدنور به یونیکورن عوض می کنم تا مهاجم این تیم بشم.با سوزان هم هماهنگی لازمو کردم و کاملا در اطلاعه.
هدنورو خیلی دوست دارم اما چون نوربرتا رفت منم باهاش می رم.می دونم هدویگ می تونه از پسش بر بیاد و دوباره تیمو بالاتر از اینی که هست(مقام سوم)برسونه.اما خب من تصمیممو گرفتم.

آماده باشید که الآن عکسو می گیرما!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۹:۲۲ جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۸۷

هپزیبا اسمیت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۰ سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۵:۴۴ یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۸۷
از شیون آوارگان.
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 62
آفلاین
درخواست عضویت در تیم یونیکورن را دارم.!

با تشکر

[size=small][b][color=00CC00]شناسه ی جدید مÙ

پیام زده شده در: ۹:۵۱ جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۸۷

سوزان بونزold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
من می خوام تیم جدیدی به نام تیم یونیکورن تشکیل بدم. دلیل نام گذاری این تیم علاقه ی شدید من به اسب تک شاخ هست که تک شاخ به زبان لاتین unicorn است.
احتمالا برای تشکیل این تیم از اعضای تازه وارد کوییدیچ استفاده میشه به جز چند نفر از اعضای تیم هدنور از جمله نوربرتا که با اونا هماهنگی لازم رو انجام دادم و در صورت موافقت برای پیوستن به این تیم در این تاپیک اعلام می کنن.
از سایر اعضای تازه وارد کوییدیچ که اولین بار برای شرکت در مسابقات داوطلب میشن و حتی قدیمی ها در خواست میشه که از طریق پیام شخصی به من اطلاع بدن تا گزینش بشن.
من خودم کاپیتان تیم هستم و در صورت موافقت نوربرتا و پیوستن اون به تیم ما معاون تیم خواهد شد.
در مورد اسپانسر هم هنوز در تکاپو برای پیدا کردن اسپانسر هستم.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۷:۳۶ دوشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۸۷

اینگوتیوس پورالold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۱۲ یکشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۶:۱۷ چهارشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۸۷
از خر شیطون بیا پایین!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 126
آفلاین
با عرض سلام.
من از پشت همین تریبون داوطلبی خودم رو برای عضویت توی کوییدیچ اعلام می کنم(البته اگه راهم می دین!)
به تقلید از بقیه درخواست ها:هر پستی باشه هر تیمی باشه قبول داریم.
در ضمن با عرض تاسف من بلد نیستم لینک بزارم ولی تازگی ها توی کارگاه نمایشنامه نویسی پست زدم.(جایگزین لینک)

هوووم ، فراموش کردم این تاپیک رو قفل کنم ! برای عضویت در کوییدیچ ، باید تا پایان لیگ سوم کوییدیچ صبر کنی ! احتمالا اواخر خرداد ماه مجددا این تاپیک باز میشه و عضو گیری صورت میگیره !

ویرایش شده توسط ایگنتیوس پورال در تاریخ ۱۳۸۷/۱/۱۹ ۱۷:۴۲:۲۵
ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۷/۱/۱۹ ۱۸:۰۹:۴۹

ما که رفتیم آسیا....

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.