هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: برنامه ی چهارده
پیام زده شده در: ۱۱:۴۳ سه شنبه ۸ مرداد ۱۳۸۷

نیکلاس   فلامل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۰۴ شنبه ۲۲ دی ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۸:۳۸ جمعه ۲۷ اسفند ۱۳۸۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 174
آفلاین
با سلام

مصاحبه اول این لیگ رو از تیم هدنور و دو بازیکن این تیم یعنی لیلی پاتر(کاپیتان) و جیمی پیکس ،
سوالات کلی تیم توسط کاپیتان تیم و سوالات هر شخص ، توسط خود فرد پاسخ داده بشود.
لطفا سوالات بَُلد شده و جواب داده شود .

تیم هدنور

سوالات کلی :

1. دلیل انتخاب اسم تیم ، انتخاب بازیکنان ، و روش همکاری بازیکنان در تیم برای انجام یک بازی ؟

2. تیمتون دومین سابقه حضورش در لیگهای کوییدیچ رو میگذرونه ، بنظرتون تیم این لیگتون بهتره یا تیمی که در لیگ قبلی وارد بازیها کردید ؟ تغییر و تحولاتی تو‌ی این لیگ نسبت به قبل داشتید لطف کنید شرح بدید که چه مسائلی باعث این تغییر و تحولات شد و بنظرتون اثر گذار خواهد بود ؟

3.لیگ کوییدیچ امسال رو چطور میبینید و فکر میکنید چه مقامی در پایان لیگ در انتظار شما باشه؟

4.بیشتر تیمهایی که در یک لیگ شرکت میکنن، در لیگ بعد ازشرکت کردن منصرف میشن ، دلیل حضور دوبارتون چی بود و آیا بازم تمایل دارین که در لیگهای بعدی شرکت کنید ؟

5. تیمتون یک شعار داره ، دلیل انتخاب این شعار چیه؟

لیلی پاتر :

1. یک بیوگرافی کوییدیچی از لیلی پاتر ارائه کن ، از کجا شروع کردی؟ سابقه حضور در کوییدیچ رو داری؟ چه تیمهایی این لیگ دنبالت بودند و بگو که اگر در این تیم نبودی دوست داشتی در چه تیمی باشی؟

2.مسابقه اولتون رو گذروندید و مقابل تیم منتخب اسلیترین شکست خوردید ، بازی رو چطور دیدید ؟ آیا مستحق این باخت بودید؟ و چرا؟ و تیم مقابلتون رو چطور دیدید ؟

3..داوران این لیگ رو چطور میبینید؟ فکر میکنید در این لیگ شاهد داوریهای خوبی هستیم؟ داوری بازی اول چطور بود ؟ آیا با این شیوه دو داوری بودن مسابقات موافق هستید؟

4. پست اول و آخر بازی اول توسط خودت ارسال شده ، فکر میکنی اینکار لازمه ؟ دیگران رو در حد اینکار نمیبینی یا خیلی عادی اینکار صورت گرفته؟

5.تیمهای این لیگ رو چطور میبینی؟ و فکر میکنی کدوم تیم شایسته عنوان قهرمانیه؟

6. بازیکنان تیمهای مختلف رو چطور میبینی؟ یه کاری توسط پرسی در لیگ قبل انجام می‌شد که انتخاب بهترین بازیکن هفته بود . الان بهترین بازیکن این هفته تیم خودت و کل دو بازی این هفته رو از نظر خودت بگو ؟ و بنظرت کدوم بازیکن میتونه بهترین بازیکن کل این لیگ بشه ؟

7. پنج پست توسط شما در بازی اول ارسال شده ، فکر میکنی این 5 پست کافی بوده باشه ؟ اعتقادی به زدن پست زیاد نداری؟

8. چه بازیکنی هست که حسرت توی تیم آوردنش رو داشتی؟

9. بازی دوم تیمتون رو چطور دیدی و فکر میکنی در مقایسه با بازی اول چه تغییراتی داشتین ؟ نتیجه بازی رو چی پیشبینی میکنی؟

10.فکر میکنی این پستهایی که برای بازیکنان در نظر گرفته میشه به آنها انگیزه میده؟ یا فقط در رول نویسی بکار گرفته میشه؟

11. الان ازت میخوان که از کاپیتانی انصراف بدی و جای خود یک جانشین رو انتخاب کنی . چه کسی رو شایسته این کار میدونی؟ چرا؟

12. یک کودتا در تیم رخ میده و تو رو از آنجا اخراج میکنن ، چه حسی نسبت به اعضای تیم و خود تیم بعد این قضیه داری؟ ....، همین الان بهت یک پیام شخصی میرسه که در تیم ریش سفیدان در لیگ قبل به عنوان کاپیتان انتخاب شدی ، این بار چه حسی نسبت به تیم و بازیکنان خودت داری؟

13. یک آرزوی کوییدیچی و اینکه از این قسمت کتاب هری پاتر خوش میاد ؟ چرا؟

14. اگر تو جای رولینگ بودی چه تغییراتی توی این بازی ایجاد میکردی؟

جیمی پیکس:

1. یک بیوگرافی کوییدیچی از جیمی پیکس ارائه کن ، از کجا شروع کردی؟ سابقه حضور در کوییدیچ رو داری؟ چه تیمهایی این لیگ دنبالت بودند و بگو که اگر در این تیم نبودی دوست داشتی در چه تیمی باشی؟

2.مسابقه اولتون رو گذروندید و مقابل تیم منتخب اسلیترین شکست خوردید ، بازی رو چطور دیدید ؟ آیا مستحق این باخت بودید؟ و چرا؟ و تیم مقابلتون رو چطور دیدید ؟

3..داوران این لیگ رو چطور میبینید؟ فکر میکنید در این لیگ شاهد داوریهای خوبی هستیم؟ داوری بازی اول چطور بود ؟ آیا با این شیوه دو داوری بودن مسابقات موافق هستید؟

4.تیمهای این لیگ رو چطور میبینی؟ و فکر میکنی کدوم تیم شایسته عنوان قهرمانیه؟

5. بهترین بازیکن این هفته و بازیکنی که توی نوشتن الگوی خودت قرار میدی رو بگو ؟ و دلیل انتخابت .

6.توی این لیگ فکر میکنم به تیم هدنور اضافه شدی ، دلیل انتخابت چی بود؟ و چطور وارد تیم شدی؟

7. توی بازی اول شرکت نکردی ، فکر میکنی به دلیل سبک بازی کنارت گذاشتن یا درخواست خودت بود؟

8.بازی دوم دو تا پست زدی ، پست اول که فکر میکنم یکی از تاثیرگذارترین پستهاست ، دلیل انتخاب کاپیتان برای زدن این پست رو چی میدونی؟

9. پستهات رو دیدم خیلی ویرایش میکنی ، این دلیل خاصی داره؟ از نوشتن راضی نیستی که ویرایش میکنی؟

10.توی پست سوم که برای بازی دوم زدی ، یکی از ویرایشات رو دیدم ، برای روز بعد از زدن پستت بود ، بچه های تیم به سبک نوشتنت اعتراض کرده بودن یا دلیل خاصی داشت؟

11.بهترین بازیکن تیم که همیشه ازش حساب میبری و اطاعت میکنی ، چون قبولش داری رو بگو و دوست داری که به جای لیلی پاتر آن کاپیتان بشه؟

12.اگر به در تیم کاپیتان بشی چه تغییراتی رو اعمال میکنی؟ و اینکه ممکنه بازیکنی رو حذف و یا به تیم اضافه کنی؟

12.برای یک بازی کاپیتان چطوری طرحش رو ارائه میده ، با همفکری یا استکبار؟از طرح بازی دوم که در آن برای تیمت شرکت کردی خوشت میومد؟

13. بازی دوم رو چطور میبینی فکر میکنی میتونین در این بازی برنده باشین؟ فاکتورهایی که باعث برنده و یا بازنده شدن تیمتون میشه رو نام ببر ؟

14. یک آرزوی کوییدیچی و اینکه اصلاً از این قسمت کتاب هری پاتر خوشت میاد ؟ چرا؟

15. اگر تو جای رولینگ بودی چه تغییراتی توی این بازی ایجاد میکردی؟

متشکرنیکلاس

شناسه ، شناسه ، شناسه.

هنگامی که به دنبال من آمدی تا تو را برای خودم انتخاب کنم ، حس خوبی نداشتم ، اما به خاطر خودت ، انتخابت

پیام زده شده در: ۱۵:۳۱ یکشنبه ۶ مرداد ۱۳۸۷

نیکلاس   فلامل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
**برنامه چهارده با مدیریت جدید افتتاح شد**

برنامه این لیگ بطور اضطراری:

1.هر هفته با دو تیم و بازیکنانشون به صورت انتخابی از خودشون و یا انتخاب من مصاحبه انجام میشه .
یک تیم بازنده و یک تیم برنده .

2. سوالها به صورت برنامه داغ ِ صندلی داغ(سابق) صورت میگیره و شیوه کار به همون صورت است .

3. از زمانی که اسامی تیمها از طرف من اعلام میشه ، کاپیتان تیمها طی یک روز مهلت دارن ، نام بازیکن انتخابیشون رو به من بدن .

4. از زمان زده شدن سوالها ، افراد تا دو روز زمان دارن تا سوالهای خودشون رو جواب بدن .

سعی میکنم جذاب باشن ! و اینکه هر انتقاد و پیشنهاد و نظری که دارید در مورد این برنامه و مصاحبه ها در همین تاپیک میتونید اعلام کنید .

نیکلاس

شناسه ، شناسه ، شناسه.

هنگامی که به دنبال من آمدی تا تو را برای خودم انتخاب کنم ، حس خوبی نداشتم ، اما به خاطر خودت ، انتخابت

پیام زده شده در: ۲۱:۵۶ یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۸۷

نیکلاس   فلامل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
سلام

"خوب ، این تاپیک ایده جالبی هست که لیگ پیش نشد ازش خوب استفاده بشه ! "

امیدواریم در لیگ بعد نیز شاهد چنین سخنانی نباشیم .

نیکلاس

شناسه ، شناسه ، شناسه.

پیام زده شده در: ۲۱:۰۳ یکشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

خوب ، این تاپیک ایده جالبی هست که لیگ پیش نشد ازش خوب استفاده بشه !

برنامه این لیگ من این هست :

قبل از شروع مسابقات با همه کاپیتان ها مصاحبه میشه !

و در زمان لیگ ، هر هفته ، با یک تیم مصاحبه میشه ، یعنی مثلا این هفته با کاپیتان تیم ایکس ، فردا با یکی از بازیکنان تیم ایکس ، پس فردا با یکی دیگه از بازیکن این تیم و به همین ترتیب ! فکر میکنم اینطوری جالب تر باشه !

همه سوالات هم با هم فرق میکنن و کپی سوالات قبلی نیستن که از یک بازیکن یا کاپیتان پرسیده شد ، تا جذاب تر باشه و مثل لیگ قبل نباشه و ناراضی نباشه کسی از مصاحبه ها !

سعی میکنم جذاب باشن ! و اینکه هر انتقاد و پیشنهاد و نظری که دارید در مورد این برنامه و مصاحبه ها در همین تاپیک میتونید اعلام کنید .

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۸:۰۱ یکشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

اون طور که نیاز بود از این تاپیک استفاده نشد ، تاپیکی که میتونست یکی از عناوین جذاب لیگ سوم باشه ، در اوایل خوب بود و بعد از کار افتاد . میتونم بگم دلیل اصلی این مورد این بود که استرجس عزیز مسئول اون تاپیک به دلیل مشغله زیاد در سایر بخش ها نتونست رسیدگی خوبی به این بخش داشته باشه و مورد بعد رو تکراری بودن سوالات برای تیم ها مطرح کنم .

امیدوارم این تاپیک در لیگ چهارم ، بتونه توسط شخصی که توانایی مصاحبه های داغ و جدید با هر تیم رو داشته باشه بهره بگیره و یکی از پر طرفدار های زمین بازی کوییدیچ بشه ... در صورت تمایل داور آینده و همینطور نبود شخص مناسب برای این کار ، مسئولیت این تاپیک رو من به عهده میگیرم .

این تاپیک تا آغاز مسابقات لیگ چهار بسته شد !

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۲:۵۴ جمعه ۱۷ اسفند ۱۳۸۶

گابریل دلاکور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۰۰ سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۶:۳۳ دوشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۰
از يت نكن! شايدم، اذيت نكن!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 708
آفلاین
1-بازی اول رو انجام دادید چطور بود؟
میدونم رنگش خیلی بده ( صورتی! ) ولی باید تحمل کنید. خب، بازی اول همون طور که ایگور هم اشاره کرد، هماهنگی کمی بین بچه ها بود. سوژه های فرعی زیاد نداشتیم، سوژه ی اصلی قوی نبود. امیدوارم از این به بعد، هماهنگی بهتر و بیشتری داشته باشیم.

2-کیفیت لیگ با لیگ قبل چقدر فرق داره ؟
خب این لیگ هم مثل لیگ قبله. به نظرم داوری خوب انجام شده و امتیازات خوبی به تیم ها داده شده. برنامه ریزی های قوی داشته و به نظرم، با اینکه توی فصل درس و مدرسه است، به نحو کاملا خوبی اداره میشه و بازیکنان هم وقت میگذارند و همه چیز، کاملا جدی دنبال میشه.

3-بازی دوم شما در حال اجرا شدن است چطوری این بازی رو پیش بینی میکردید ؟
خب، پیش بینی..در واقع، تیم ریش سفیدان تیم بزرگیه! اعضای خوبی داره، هماهنگی خوبی هم داشت. تیم ما، به نسبت تازه کاره! یعنی مدتی احتمالا طول خواهد کشید که تیم ها هماهنگ بشوند،به خصوص تیم های جوون. ولی خب، ریش سفیدان ریش سفید بودند! با این حال، به نظرم بازی خوبی انجام دادیم. شاید بتونم بگم همه امون خیلی واسه این بازی زحمت کشیدیم! چون وقتمون به نسبت مواقع دیگر کمتر بود.

4-شش پست ارسال کردید چرا بیشتر ارسال نکردید؟
خب، محدودیت پست زنی که نیست! یعنی منظورم اینه که حتما که نباید همه ی بازیکنا دو پست بزنند! خب ما هم سوژه ی کوتاه، پست های کوتاه و بازی کوتاهی رو داشتیم و نشون دادیم. 6 تا پست کم نیست، ولی برای ارسال پست های بیشتر خواننده خسته میشد، بازی زیادی کش می اومد.

5-برای بازی اولتون برنامه ی خاصی داشتید؟
همون طور که بقیه گفتند، برای همه ی بازی ها برنامه داشتیم.کلا برنامه داشتن خیلی خوبه، خیلی کلاس داره!

6-از داور در بازی بعدی که انتظارهایی دارید؟
انتظار خاصی ندارم جز اینکه به همین روند ادامه بدن.

7-داوری بازی قبلتون انجام شد نظرتون چی هست در مورد اون ؟
به نظرم داوری در حد خوبی بود.

8-پالمری دراگونز در این لیگ چندم میشه؟
به نظرم اگه سعی خودمون رو بکنیم، شانس هم باهامون باشه شاید بتونیم به یه جایی برسیم ایشالا!(!)

9-اگر فرصت داشته باشید چند بازیکن مجانی خریداری کنید این کار را انجام میدید؟
فکر نمیکنم تیم ما بتونه چون ظرفیتمون پره!

10-پالمري دراگونز به حریفاش چی داره بگه ؟ جمله ی خاصی یا حرفی؟
فقط اینکه، مثله یه تجربه اس! که هیچ حریفی رو دست کم نگیرید.

[b]دیگه ب

پیام زده شده در: ۲۱:۲۸ پنجشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین

بازي اول بچه ها زياد با هم هماهنگ نبودن..عادت هم نداشتن كه به موقع آن بشن تا سوژه ها هماهنگ بشه و خلاصه هماهنگي تيم بره بالا..با اين حال تلاش خودشون رو كردن و تونستيم تيم خوب و قدرتمند هدنور رو ببريم!

كيفيت ليگ خوبه..ليگ قبل اصلا كيفيت نداشت و اين به خاطر بي صلاحيت بودن دامبلدور بود كه داوري ناعادلانه اي انجام داد..مطمئنا اين ليگ بهتر از اون خواهد بود.(اگر چه اولين مسابقات به داوري بلرويچ خيلي عالي بود،اين ليگ تموم بشه ميتونم نظر كامل تر بدم!)

بازي خوبي بود..بچه ها هماهنگ تر بودن و اونجور كه ازشون انتظار داشتيم پست زدن.در واقع من احتمال بردمون تو اين بازي رو بيشتر از بازي قبل ميدونم!
تيم ريش سفيدان هم خوب ظاهر شد..سبك رول ها و فضا سازيش خيلي خوب بود ولي اين عجيب بود همشون خيلي سريع پيشرفت كردن!به هر حال!!

به نظر من 6 پست خيلي هم خوبه..به هر حال ما ميخوايم لذت ببريم از رول نويسي و تو چنين بازي از 6 تا پست هم لذت برديم.
البته ايجاد رقابت در بين تيم ها هم كلي لذت بخشه!همين كه مثلا ما برنامه ريزي كرديم سوژه اصيلمون رو براي بازي با پاورداس و چيورون نگه داريم تا بتونيم موفق تر باشيم تو اين ليگ خودش كلي حال داده!

ما براي تك تك بازي هاي ليگ برنامه داريم و اصل برنامه تو كوييديچ هم مربوط به سوژه ميشه!يعني يه تيمي سوژه داشته باشه چهار تا نويسنده باحال و با وقت هم داشته باشه،مطمئنا موفق ميشه.كه ما اين دو مورد رو داريم!

جز اينكه قضاوت درست بكنه هيچ انتظار ديگه اي نداريم!كه البته بازي اول هم قضاوت خوبي كرد و اميدوارم همين راه رو ادامه بده

داوري خوبي بود..نظر ديگه اي ندارم!

8-پالمري دراگونز در این لیگ چندم میشه ؟

والا الان هر چي بگم بعدا نشه ضايع ميشم!با اين حال اميدوارم بين سه تيم اول باشه كه با تلاش اعضا حتما ميشه!

ما الان تكميل هستيم و بازيكنان هم تلاشگر و با قلم خوب هستن..فعلا نياز به بازيكن جديد نداريم تا نيم فصل ببينيم چي ميشه!

جز اينكه اميدوارم جز لذت بردن از فضاي كوييديچ و رقابتش هيچ چيز ديگه اي نمونه!اميدوارم اگر كل كلي هم ايجاد شد موجب بهم خوردن دوستي ها نشه!(شعار وزارت دراكو)!

ممنون!

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۲۰:۵۳ پنجشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۸۶

فنگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۸ شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۴۴ شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۰
از ساختمان مركزي حذب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 147
آفلاین

بازی از نظر من بازی خوبی بود هر دو تا تیم تلاششون رو برای برنده شدن تو این بازی به کار بردن و به نظر من تیم هدنور خیلی بهتر از چیزی که فکر میکردیم ظاهر شد و من مطمئنم که این تیم قدرتش رو داره تا در آینده به یکی از تیمهای قدرتمند لیگ تبدیل بشه.

خب واقعا نمیدونم چه جوابی به این سوال بدم من زیاد درگیر لیگ قبل نبودم فقط پستامو برای تیم پاورداس مینوشتم و پستهای تیم خودمون رو میخوندم بنابراین نمیتونم خیلی خوب این دو تا لیگ رو با هم مقایسه کنم.فقط امیدوارم لیگ به همین منوال جلو بره و کاستی توش به وجود نیاد که فکر میکنم پرسی عزیز از عهده ی اینکار برمیاد چون بر حسب شناختی که ازش دارم پشت کار خوبی داره.

خب راستش ما توقع داشتیم یک هفته استراحت بهمون بخوره چون من به عنوان کاپیتان سخت درگیر مسائل خارج سایت(کنکور) هستم و واقعا فرصت کمی برای رسیدگی به کارهای تیم دارم.اینجا جا داره از بارتی کرواچ و ایگور عزیز و همینطور باقی اعضای تیم که خیلی کمک کردن تشکر کنم.خلاصه اینکه دو بازی پشت سره هم کمی برنامه های مارو به هم ریخت و به همین خاطر ما با اینکه تا جای ممکن تلاشمون رو برای این بازی کردیم و نتیجش هم زیاد بد از آب درنیومده ولی خب ما میتونیستیم با قدرت بیشتری هم ظاهر بشیم.

خب فکر نمیکنم تعداد پست ملاک خیلی خوبی برای قضاوت باشه ما توی بازی قبلی شش پست ارسال کردیم و توی بازی با ریش سفیدان چهار تا و توی بازیهای بعدی ممکنه بیشتر از شیش تا پست هم بزنیم.در هر حال این مسئله به موضوعات مختلفی از جمله زمان سوژه هماهنگی و در دسترس بودن بچه ها بستگی داره.

راستش ما قبل از شروع لیگ خیلی نقشه ها کشیدیم منتها متاسفانه به دلیل اینکه من یک سری مشکلات برام پیش اومد و نتونستم یه مدت نت بیام کمی برنامه ها به تعویق افتاد ولی باز هم با کمک بچه ها ما تونستیم برای بازی اول و همینطور بازی دوم برنامه هایی رو طراحی کنیم و طبق اونا جلو بریم ولی من باز هم معتقدم پالمری با یه برنامه ریزی کاملتر و فرصت بیشتر(که نصیبمون شده خوشبختانه)میتونه قدرت اصلی خودش رو نشون بده و من این قول رو میدم که پالمری توی بازیهای بعدیش مطمئنا با اقتدار و قدرت بیشتری ظاهر میشه.

راستش من با ارش در مورد داوریش صحبت کردم.داوری تا اینجای کار خیلی خوب بوده ولی من همونطور که به آرش هم گفتم به نظرم این وظیفه کمی سنگینه و اگه آرش از چند داور بی طرف دیگه هم کمک بگیره مطمئنا بازدهی کار بالاتر میره هرچند که به نظر من کار داور تا به اینجای کار هیچگونه کاستی نداشته و امیدوارم همینطور هم پیش بره.

نظر خاصی ندارم داوری خوب و دقیق انجام گرفته بود.

8-پالمري دراگونز در این لیگ چندم میشه ؟

راستش من اهل شعار دادن نیستم خیلی از تیمهای این لیگ خوب هستن و برای تیمهاشون هم زحمت میکشن..مطمئنن این مارو سرد نمیکنه چون من معتقدم خیلی از نویسنده های خوب کوییدیچ تو تیمم حضور دارن و با یه برنامه ریزی منسجم ما حتی امید برای قهرمانی یا نایب قهرمانی هم داریم اما خب تمام اینها بستگی به یک سری فاکتورهای خاص داره که باید دست در دست هم بدن و به ما کمک کنن.

فعلا که تیممون پره پره فکر نمیکنم نیاز به بازیکنه دیگه ای داشته باشیم

کراوات زدم که خوشت بیاد همه میگن کراوات به من میاد دافی دافی به من بگو کراوات چه رنگیش به من میاد؟

۱ـآبی

۲ـبنفش

۳ـگلبهی

۴ـ هیچکدام

به چهار نفر به قید قرعه جایزه ای تعلق نخواهد گرفت.

با تشکر از برنامه ی خوبتون من فنگولز هستم چهارده ساله از تهران شمارم خیلی دوست دارم اقای استرس.

ویرایش شده توسط فنگ در تاریخ ۱۳۸۶/۱۲/۱۶ ۲۰:۵۶:۰۰

روزی از من پرسید : بزرگترین آرزویت چیست ؟
گفتم : تحقق یافتن آرزوی تو ….
اما افسوس …. هرگز ندانستم آرزوی او جدایی از من بود !

پیام زده شده در: ۱۹:۵۶ پنجشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۸۶

هدویگold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۶ چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۹:۵۰ پنجشنبه ۴ مهر ۱۳۸۷
از در خوابگاه دخترانه ي گريفندور
گروه:
کاربران عضو
پیام: 245
آفلاین
سلام...

1.بازی اول به پایان رسید چطوری بود ؟

بايد بگم تيم ما اصلا به باخت فكر نميكرد. سعي ميكرديم پست هاي قشنگ بنويسيم و هرطور شده بازي رو ببريم. ولي بعد فهميديم كه تيم پالمري دراگونز اون قدر هم ضعيف نيست و پست هاي قشنگ و جالبي مي نويسند. پس ما عقب افتاديم . در حالي كه تيم ما قابليت برد رو داشت. به هرحال ما باختيم. با اين كه امتياز ها به هم خيلي نزديك بود.

2-تیم هدنور در هفته های بعد چگونه خواهد بود؟

ما باز هم سعي خودمون رو ميكنيم تا ببريم. سعي ميكنيم اشكالات گذشته را برطرف كنيم. مثل غلط املايي. و با جديت بيشتر به بازي ادامه بدهيم.

3-بازی بعدیتون رو چطوری میبینید ؟

من هم فكر ميكنم شانسمون براي برد با اين تيم بيشتر باشه. چون ديگه ما اشكالات قبل رو ميدونيم و اميدواريم بتونيم از اين تيم ببريم.

4-شش پست توسط شما ارسال شده بود چرا بیشتر ارسال نکردید؟

ما اتفاقا به اين موضوع هم فكر كرديم. مي خواستيم تعداد پست هايمان را بيشتر كنيم. ولي فكر كرديم كه فرقي نميكنه چه قدر پست ميزنيم. مهم اينه كه قشنگ باشه. البته ما با كمبود سوژه هم مواجه شده بوديم.

5-چرا تیم شما شش بازیکن داره ؟

بايد درباره ي اين سوال بگم تيم ما همون طوري كه نوربرتا بهش اشاره كرده بود با كمبود وقت مواجه شده بود. خب ما وقت كافي نداشتيم تا به دنبال كسي ديگر بگرديم.

6-در فصل انتقالات قصد خرید یا فروش رو دارید؟

همون طور كه نوربرتا هم گفت: ما قصد فروش نداريم. ولي به احتمال 99 درصد جيمي پيكس وارد تيم ما ميشه.( به عنوان مهاجم)

7-از داور در مسابقه های بعدی چه انتظارهایی دارید ؟

خب من انتظار دارم پرسي فقط به فكر اون قديميا نباشه. يه خورده هم به تازه واردها توجه كنه و با انصاف امتياز بده.و فقط به فكر دوستانش در سايت نباشه. يعني هواي همه رو داشته باشه.

8-لیگ کوییدیچ رو چطوری میبینید ؟

اين اولين باري بود كه در تيم كوييديچ شركت ميكردم. به نظرم خيلي جالبه .

9-آیا این تیم در لیگ های بعدی نیز حضور دارد ؟

بله. حتما. اين تيم تا آخرين نفس بازي ميكنه و هميشه به برد فكر ميكنه.

10-تیم هدنور در مقابل بازی با پاورداس چگونه خواهد بود ؟

من هم نميتونم از الان چيزي در اين باره بگم. فقط ميشه گفت ما سعي خودمون رو ميكنيم. نميشه اينجور چيزها رو پيش بيني كرد.

عشق ايمان است.

عضو محفل ققنوس عضو ارتش دامبلدور

پیام زده شده در: ۱۸:۰۱ پنجشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۸۶

نوربرتاold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۱ دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۹:۵۰ جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۸۷
از رومانی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 151
آفلاین
سلام به همگی:

1-بازی اول به پایان رسید چطوری بود ؟

باید بگم بازی اولمون با کمی مشکل رو به رو بود. این اولین بازی بود که ما در اون شرکت داشتیم و درست نمی دونستیم که پستامونو باید چگونه بنویسیم. بنابراین دو روز اول مسابقه پستی نزدیم و منتظر بودیم که بقیه ی تیم ها بیان و پستاشونو بزنن و بعد ما متوجه بشیم که باید از توی زمین بازی رو شروع کنیم یا این که قبلش موضوعی بنویسیم. بعد از دو روز دیدیم که بقیه ی تیم ها هیچ پستی نزدن و با خودمون گفتیم که بیشتر از این نمی تونیم معطل کنیم و پستمونو نوشتیم. آخرشم فهمیدیم که ما پستامونو اشتباه ( البته نمی شه گفت اشتباه اما در هر صورت ) زدیم. در اول وقتی یکی دو پست اول تیم مقابلمونو خوندیم به خودمون خیلی امیدوار شدیم و گفتیم ما برنده ایم و بقیه ی پستاشونو نخوندیم. یه روز که کاپیتان خونمون بود تصمیم گرفتیم بریم پستای اونا رو مو به مو و کامل بخونیم. وقتی خوندیم تازه فهمیدیم که ما چه قدر عقبیم. پست آخر یعنی پست فنگو وقتی خوندیم واقعا لذت بردیم و کمی امیدمونو از دست دادیم. اما در هر صورت بازی خوب ولی با مشکلات زیادی بود.

2-تیم هدنور در هفته های بعد چگونه خواهد بود؟

دیگه شیوه ی بازی رو فهمیدیم و با امید بیشتری بازی رو ادامه می دیم. دقتمون رو غلط های املایی رو هم بیشتر می کنیم. یکی از علت های اصلی باخت ما همین غلط املایی بود که دیگه سعی می کنیم جبرانش کنیم.

3-بازی بعدیتون رو چطوری میبینید ؟

فکر می کنیم شانس بردمون تو بازی بعدی بیشتر هستش. اینو دست کم نمی گیریم که تیم گرین فایر قوی هستش اما با تلاش کردن می تونیم برنده ی این بازی بشیم.

4-شش پست توسط شما ارسال شده بود چرا بیشتر ارسال نکردید؟

چون ما می خواستیم همه ی اعضای تیم فقط یک پست بزنه. به همین شیوه هم ادامه می دیم. اما در هر صورت دیگه مخمون نمی کشید سوژه تهیه کنیم و تعداد پستا رو زیاد کنیم پس فقط شش تا پست زدیم.

5-چرا تیم شما شش بازیکن داره ؟

علت اصلیش کمبود وقت بود. ما حدود 3 الی چهار روز قبل از شروع لیگ تصمیم به تشکیل تیم کردیم. در اصل ما نمی تونستیم تیم تشکیل بدیم اما به خاطر کمک داور تونستیم تیم رو تشکیل بدیم کمک داور به ما عقب انداختن لیگ بود که کمک بسیاری به ما کرد. همین جا از داور مسابقه پرسی ویزلی تشکر می کنیم.در اصل پنج نفر بودیم اما در آخرین روز ها اسکورپیوس اومد و گفت می خواد عضو یه تیم بشه ما هم از خدا خواسته اسکورپیوس رو وارد تیم کردیم. همه ی اعضای تیممون خوب و عالی هستن.

6-در فصل انتقالات قصد خرید یا فروش رو دارید؟

قصد فروش نداریم اما به احتمال زیاد در فصل جیمی پیکس رو وارد تیممون می کنیم.

7-از داور در مسابقه های بعدی چه انتظارهایی دارید ؟

مثل هفته ی اول مسابقات عادلانه امتیاز ها رو بدن. و همون طور که بعضی از تیم ها به این موضوع اشاره کردن پرسی هوای ما تازه وارد ها رو داشته باش.

8-لیگ کوییدیچ رو چطوری میبینید ؟

با باخت اولمون کمی امیدمونو از دست دادیم اما بازم سعی خودمونو برای قهرمان لیگ شدن رو می کنیم. تو این لیگ همه ی تیم ها قوی هستن بنابراین به نظرمون دقت لازمی بیشتره و لیگ نسبتا مشکلی رو می گذرونیم.

9-آیا این تیم در لیگ های بعدی نیز حضور دارد ؟

بله به احتمال زیاد ما در لیگ های بعدی نیز شرکت می کنیم و این فرصت های طلایی رو از دست نمی دیم.

10-تیم هدنور در مقابل بازی با پاورداس چگونه خواهد بود ؟

هم ... نمی شه گفت ولی خب سعی خودمونو می کنیم تا بتونیم از اونا پیروز بشیم ولی در مقابل پاورداس تیم قوی هستش و فکر نکنم به راحتی این بازی به پایان برسه. (البته کو تا اون موقع فعلا باید به فکر بازی بعدیمون باشیم.)

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.