هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر نظارت انجمن
پیام زده شده در: ۱۳:۳۱ دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

نقل قول:
در نهايت تاثر بايد به عرض برسانم كه ما در طي يك كنفرانس شونصد ساعته پشت درهاي كاملا بسته به اين نتيجه رسيديم كه تيم كوئيديچ هليوپس كه از قضا داراي افتخارات زيادي نيز ميباشد بهتره به علت بردن ابروي الف.دال و بازيكنان هر چه زودتر منحل بشه.

زين پس تمام بازيكنان اين تيم ازاد و ميتونند به هر تيمي تمايل دارند نقل مكان كنند.

من این نظر رو تحریم میکنم به دو دلیل !

1) زمان بحث طولانی بوده و بیشتر به موارد دیگه شباهت داشته تا کنفرانس

2) این بحث در پشت درهای کاملا بسته صورت گرفته و حتی در حدی که دامبلدور هم حضور نداشته ! این کنفرانس شما بیشتر از کنار کشیدنتون باعث تاثره !

خوب من این کنار کشیدن رو تائید میکنم و این کنار کشیدن به این معنی نیست که از جریمه ای که بهت در موردش گفته بودم بگذرم ! 300 گالیون از هر کدوم از بازیکنان این تیم که اسمشون توی لیست بازیکنان اومده به دلیل کم کاری در مسابقات به عنوان جریمه کسر میشه !

موفق باشی

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۲۲:۱۰ یکشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۸۷

گلگومات

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۹ دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۸:۵۷ جمعه ۲۸ مرداد ۱۳۹۰
از كنار داوش
گروه:
کاربران عضو
پیام: 92
آفلاین
در نهايت تاثر بايد به عرض برسانم كه ما در طي يك كنفرانس شونصد ساعته پشت درهاي كاملا بسته به اين نتيجه رسيديم كه تيم كوئيديچ هليوپس كه از قضا داراي افتخارات زيادي نيز ميباشد بهتره به علت بردن ابروي الف.دال و بازيكنان هر چه زودتر منحل بشه.

زين پس تمام بازيكنان اين تيم ازاد و ميتونند به هر تيمي تمايل دارند نقل مكان كنند.

ویرایش شده توسط گلگومات در تاریخ ۱۳۸۷/۲/۲۲ ۲۲:۱۲:۰۲

اگه كسي يه بار زد توي گوش تو ، تو دو بار با چماغ بزن تو سرش.

يكي از ضرب المثلهاي غول ها

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۳:۵۶ شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام

هووم ، گویا طرفه دیگران رفته ! پیش ما نمیاد !

باید بگم که ، افرادی که به عنوان بهترین بازیکن هفته انتخاب شدند ، هزینه ای که گفته شده بود بهشون اضافه شد ! میزان هزینه بعدی ، توسط داور لیگ چهارم و در بدو شروع لیگ چهارم اضافه میشه .

موفق باشی

پیام زده شده در: ۱۲:۴۹ شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۸۷

بارتی کراوچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۹ پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۳۲ یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۲
از مرلینگاه شوری خانه ریدل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
سلام پرسی جون ...

خوبی ؟ آلبوس چطوره ؟ کم پیدا شده
آسیبی که بهش نزدی ...

یه سؤالی داشتم ؛ قیمت بازیکنان عوض نشده ؟ کجا زده شده ؟ چقدر شده ؟

یه اطلاعی در این مورد بده ببنیم کیا گرون شدن ، کیا ارزون شدن و ...

پیام زده شده در: ۲۰:۴۸ یکشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۸۷

نیکلاس   فلامل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۰۴ شنبه ۲۲ دی ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۸:۳۸ جمعه ۲۷ اسفند ۱۳۸۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 174
آفلاین
سلام پرسی جان

میدونم خیلی زمان باقی مونده ولی اگر بری برنامه چهارده کسی رو گیر نیاوردی من کاندید میشم.
حالا تا آن موقع ببین چی میشه.
متشکر

هوووم ، بهتر هست خودم برای این برنامه کار کنم ، فکر میکنم بهتر باشه ... البته انتخاب مسئول اون بخش با داور لیگ چهار هست که در اولین فرصت انتخاب میشه

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۷/۲/۱۵ ۲۱:۲۵:۱۱

شناسه ، شناسه ، شناسه.

هنگامی که به دنبال من آمدی تا تو را برای خودم انتخاب کنم ، حس خوبی نداشتم ، اما به خاطر خودت ، انتخابت

پیام زده شده در: ۱۴:۱۹ چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۸۷

نیکلاس   فلامل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
سلام عزیز

برای نقد مشکلی نیست ولی هر وقت تونستی ان پست رو با دو تا پست بازی اخر ما در ورزشگاه بیابانی تبت یک جا نقد کن.

راستی در اضافه کردن امتیازا برای هدنور هم که 25 اسنیچ رو اضافه کردی در صورتی که ان تیم این هفته نبرد.

متشکر

اطلاع رسانی تصحیح شد !

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۷/۲/۵ ۱۳:۳۶:۲۷

شناسه ، شناسه ، شناسه.

هنگامی که به دنبال من آمدی تا تو را برای خودم انتخاب کنم ، حس خوبی نداشتم ، اما به خاطر خودت ، انتخابت

پیام زده شده در: ۱۳:۱۶ سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام

ریموس لوپین :
بله ، من برای ویرایش دوم لیست فراموش کردم ، اضافه شد .

نیکلاس فلامل :
بله ، برای شما هم اضافه شد امتیاز .
در مورد نقد هم باید صبر کنید ، فعلا سرم شلوغ هست و کمتر میتونم به نت سر بزنم ؛ در اولین فرصت نقد میکنم .

موفق باشید

پیام زده شده در: ۱۸:۱۰ دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۸۷

نیکلاس   فلامل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
سلام عزیز

من میخواستم همین موردی رو که ریموس گفت رو تذکر بدم که به تیمهای برنده 25 امتیاز اسنیچ اضافه نشده.

در ضمن اگر لطف کنی و نقد پست من رو هم بزاری . فکر کنم یادت رفته. پست 316 همین تاپیک.

متشکر

شناسه ، شناسه ، شناسه.

پیام زده شده در: ۱۸:۳۳ یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۸۷

ریموس لوپینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۲ سه شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۳۵ سه شنبه ۲ مهر ۱۳۸۷
از محفل ققنوس
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 604
آفلاین
در داوری امتیاز ما 84 ذکر شده و با توجه به برد ما 25 امتیاز اسنیچ هم باید بهمون اضافه میشده که نه در اون جا و نه در پایگاه اطلاع رسانی به ما اضافه نشده.
این اتفاق برای برنده های دیگر بازی ها هم افتاده
درضمن فکر نمیکنم جایی ذکر کرده باشم ریش سفیدان تغییر نامی به چیورون داده پس این باید اصلاح بشه:
نتیجه مسابقه بین هدنور و چیورون در ورزشگاه شماره 5

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۰:۱۵ جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام

من عادت ندارم ، مطلبی که واضح بوده رو مجددا مطرح کنم !

نقل قول:
این قابل قبول نیست.دوست عزیز شما چرا متوجه نیستید اون زمان که نوشته بودن پستها رو مجازی نبودن که؛ جزو تیم ما حساب میشدن! مگه که بخوایم چشمامون رو به روی واقعیت ببندیم. میشد اول پستامون ننویسیم و همینطوری ارسال می کردیم، میخوام بدونم واقعا" فرقی می کرد؟ یعنی این همه جنجال و مسئله آی پی ها به خاطر یک جمله اول پستهای ما بوده؟

دقیقا به خاطر جمله اول این سه پست بوده ، همونطور که میبینیم قانونی نیست که به حرف سایرین اتکا کنه در مورد اینکه پستی توسط شخص دیگه ارسال شده ! یعنی مثلا پست شما رو من نوشتم و ارسال کردم و چیزی در مورد اینکه پرسی ویزلی نوشته اون پست رو نگم ، اگر عین 27 هزار تا یوزر سایت اینجا پست بزنن که پست شما رو من بنویسم ، قابل قبول نیست ، چون قانونی در این مورد نداریم ! ولی هر پست مسابقه باید توسط بازیکن نوشته بشه و تا زمانی که اسم فرد دیگه ای نیاد در پست ، هیچ تخلفی محسوب نمیشه ! البته ، برای لیگ چهارم ، مطمئنا قانون محکمی در این مورد اضافه میشه که به تشخیص داور مبنی بر نوشته شدن پست توسط فرد دیگه ، داور میتونه امتیاز کم کنه !

نقل قول:
در ایران به هیچ وجه نمیشه روی ای پی ها اتکا کرد! پس بنابراین مدرکی هم نیست که بگه سه پست رو یکی زده!!! من وقتی ناظر بودم دیدم که پستهایی که توسط مدیران سایت قبلا در انجمن مطالب اشتراکی یا اتاق ضروریات زده شده یکی بوده!! خوب از این چه نتیجه ای میشه گرفت؟! در ضمن اگر هر سه نفر از یک ای اس پی استفاده کنند چی؟! در این صورت ای پی های همه این طور میشه!

دقیقا همینطوره

ممکنه سه نفر از یک آی اس پی استفاده کنند ، ولی من آی پی های هر سه نفر رو در این انجمن نگاه کردم و چیز متفاوتی بود ، یعنی آی پی سه نفر ، در یک مسابقه ، بر خلاف گذشته شبیه هم میشه ؟

در هر صورت من تا وقتی که مطمئن نشم حرفی نمیزنم و اینکه میگم آی پی ها یکی بوده ، مطمئنم که توسط یک شناسه ارسال شدن پست ها و اگر نیاز باشه ، همه پست های اون سه نفری که گفته شد رو در کل انجمن های جادوگران که در اون بازه زمانی ارسال شده چک میکنم .

نقل قول:
حرفت خیلی خنده دار بود!! جک سال بود در واقع! تا اونجا من میدونم و با یکی از بازیکنان اون تیم صحبت کردم گفت بخاطر نحوه داوری شما!!! از لیگ کناره گیری کردن! گردن ما نندازین!!! بازم حرف تخلف از قانون نانوشته ! جالبه... این صحبتها کاملا" متناقض با جوابهایی که به اعتراض چیورون دادین و حالا صحبت از تخلف ما و برخورد می کنین... اعتراض چیورون باعث شد پالمری هم اعتراض کنه ولی خود سورنا بعدا" متوجه اشتباهی که کرده بود، شد. الان تیم گرین فایر نسبت به قبل از نقل و انتقالات پیشرفت زیادی کرده، یعنی ما هم باید اعتراض کنیم که یکی داره از خارج کمکشون میکنه؟
منتظر جواب قانع کننده و نتیجه داوری هستیم...

بله ، به خاطر نحوه داوری من بود ، ولی به خاطره تخلف شما بود ، که من نتونستم از شما امتیازی کم کنم ! در هر صورت نیازی به پرداختن به این بحث نیست !

نظر من این هست که اون پست ها نباید محاسبه بشن ، این مورد در انجمن ناظرین مطرح شد و الان بلیتی در این مورد برای چهار مدیر انجمن فرستاده شد تا این پست ها با این مورد حساب بشن یا نه ، همونطور که در مورد اعتراض چیورون در ابتدای لیگ با مدیران مشورت شد

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.