هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر نظارت انجمن
پیام زده شده در: ۱۳:۳۶ دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

هووم ، تاپیک نظرسنجی بهترین بازیکن رو دیدم ، اول اینکه اسمش رو تغییر بده به لیگ سوم ! چون برای لیگ قبل هست

بعد هم اینکه به نظرم اگر توی تاپیک پست میزدند برای رای بهتر بود تا اینطوری ! چون اینطوری توی نظرسنجی میبینی که فرد رای دهنده یک روزه که عضو شده و فرق کوییدیچ و هویج ؟! رو تشخیص نمیده ، اومده به بهترین بازیکن رای داده و به نظرم اینطوری حق ها خورده میشه !

هر طور خودت مایلی در هر صورت
موفق باشی

اسم تصحیح شد.

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۷/۳/۲۷ ۱۴:۴۸:۰۰

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۲۰:۴۶ یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۸۷

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۴۷ جمعه ۹ فروردین ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۵:۰۶ پنجشنبه ۵ مرداد ۱۴۰۲
از محفل ققنوس
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 615 | خلاصه ها: 1
آفلاین
به نیکلاس:

نقل قول:
یک مورد رو درباره اسپانسرها قبلاً گفته بودم که با پاشخ تو جور در نمیاد. رده بندی امتیازات بر اساس دو لیگ قبل چیده شده و لیگ سوم لحاظ نشده است.

اسپانسر ها حذف شدند و دیگه در این لیگ کوییدیچ نیستند !

نقل قول:
این زمان اعلام سامی تیم رو میخواستم ببینی امکانش هست از یک تیر یه دستکاری کنی و عقب تر بندازی.

اعلام لیست و بازیکنان تیم ها 5 تیر است نه یک تیر!

نقل قول:
حالا اگر تو هم همین قانون رو داری،ما فقط با 3 بازیکن اصلی و بقیه مجازی بیایم که هر سه‌مون در همه بازیها پست بزنیم و امتیازی هم اَزمون کم نشه. ولی نه اگه به بازیکن اصلی و هماهنگی اونا ارزش قائلی مثل "استرس" (که اگر بازیکن مجازی تیم که هیچ وقت پستی نمیزنه در تیمی باشه ،امتیاز تیم از معیار کمتری حساب میشه)برعکس عمل کنیم.

مسلما تیمی که بازیکن اصلی بیشتر داره راحتتر میتونه رو سوژه کار کنه و همینطور راحتتر و مطمئن تر داستانشو تموم میکنه ولی تیمی که سه تا بازیکن داشته باشه،یکیشون نباشه عملا کار تیم تمومه چون یکی اگر کمتر از سه بازیکن تو یه بازی شرکت کنن امتیاز کم میشه!

همه اینا رو من میزنم..فقط باید همه چیز اماده بشه که یه دفعه بزنم!

---------------
جواب مورگان رو هم که پرسی داد.

پیام زده شده در: ۲۰:۳۵ یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

در مورد پست مورگان در مورد آنسوی کوییدیچ باید بگم که اینطور نیست ، اگر موضوع این دو تا یکی بود به 14 مجوز نمیدادم ! آنسوی کوییدیچ تحت رول کارها رو انجام میده و با کاپیتان ها حرف میزنه و 14 توسط یک فرد با کاپیتان ها و اعضا مصاحبه انجام میده

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۸:۴۵ یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۸۷

مورگان الکتوold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۳ شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۶:۳۰ چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 620
آفلاین
با سلام

کلا یه سوال همین جوری برام پیش اومده! من نسبتا با کار تاپیک " برنامه ی چهارده" آشنا هستم، تاپیک " آنسوی کوییدیچ رو هم که همه می شناسن! در کل کار این دو تاپیک بسیار شبیه به همه!

علاوه بر این، در تاپیک " نقشه ی زمین بازی کوییدیچ" هم توضیحاتی که در مورد این دو تاپیک داده شده به شرح زیره:

آنسوی کوییدیچ:

نقل قول:
در این بخش ، کارهایی از قبیل : مصاحبه با مسئولین ، بازیکنان و داوران مسابقات کوییدیچ ، تحلیل داوری مسابقات ، تحلیل و برسی تاکتیک تیها و نهوه عملکرد آنها ، نقد و برسی مسابقات کوییدیچ ، اخبار داغ و حاشیه ای کوییدیچ ، نظر سنجی های مختلف در زمینه ، داوری ، بازیکنان ، مسئولین ، تیمها ، بهترنها ، بدترینها ، مسابقات و هر نظر سنجی کوییدیچه دیگر ، بررسی برخی ابهامات و جوابگویی به سوالات علاقه مندان به کوییدیچ ، توسط بازیکنان صورت میگیرد .

برنامه ی چهارده:

نقل قول:
برنامه ای شبیه به برنامه نود ، برای بررسی بازی های داوری شده توسط مسئول بخش و همینطور با شرکت کاپیتان ها و بازیکنان تیم ها .

خوب به نظر میرسه که وظایف تاپیک " آنسوی کوییدیچ" شامل وظایفی که تاپیک " برنامه ی چهارده" به عهده داره، هم میشه! و این در حالی هست که فعالیت های تاپیک " آنسوی کوییدیچ" تا حدودی موارد دیگه ای رو هم در بر می گیره!

به عبارت ساده تر، فکر کنم این دو تاپیک باید با هم ادغام بشن !

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۵۱ شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۸۷

نیکلاس   فلامل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۰۴ شنبه ۲۲ دی ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۸:۳۸ جمعه ۲۷ اسفند ۱۳۸۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 174
آفلاین
آلبوس جان.

یک مورد رو درباره اسپانسرها قبلاً گفته بودم که با پاشخ تو جور در نمیاد.
رده بندی امتیازات بر اساس دو لیگ قبل چیده شده و لیگ سوم لحاظ نشده است.

این زمان اعلام سامی تیم رو میخواستم ببینی امکانش هست از یک تیر یه دستکاری کنی و عقب تر بندازی.

قوانین این لیگ رو نمیخوای اعلام کنی؟ شاید ما با قوانین جدید کنار نیومدیم و خواستیم در این لیگ شرکت نکنیم.

و یک نکته مهم:
ببین لیگ پیش هر تیم با سه بازیکن تشکیل می‌شد و بقیه مجازی هم می‌توستن باشن.
مثلا تیم گرین فایر:
4بازیکن اصلی(الف و ب و ج و د) و سه بازیکن مجازی (م و ن و ل) داشت.
اگر 4 بازیکن اصلی در یک بازی پست میزدند مشکلی نبود و امتیاز کامل رو میگفرتند.
اما اگر بازیکن اصلی پست نمیزد ازش امتیاز کم میشد.

و این مورد در حق تیمی که هر 7 بازیکنش اصلی بود واقعاً اجحاف محض بود،برای اینکه این مورد یعنی تاید مجازی سالاری.

حالا اگر تو هم همین قانون رو داری،ما فقط با 3 بازیکن اصلی و بقیه مجازی بیایم که هر سه‌مون در همه بازیها پست بزنیم و امتیازی هم اَزمون کم نشه.
ولی نه اگه به بازیکن اصلی و هماهنگی اونا ارزش قائلی مثل "استرس" (که اگر بازیکن مجازی تیم که هیچ وقت پستی نمیزنه در تیمی باشه ،امتیاز تیم از معیار کمتری حساب میشه)برعکس عمل کنیم.

نیکلاس

ویرایش شده توسط نیکلاس فلامل در تاریخ ۱۳۸۷/۳/۲۵ ۲۳:۲۳:۳۳

شناسه ، شناسه ، شناسه.

هنگامی که به دنبال من آمدی تا تو را برای خودم انتخاب کنم ، حس خوبی نداشتم ، اما به خاطر خودت ، انتخابت

پیام زده شده در: ۲۲:۴۵ جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۸۷

سدریک دیگوریold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۰ جمعه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۲۱:۳۶ جمعه ۱ خرداد ۱۳۸۸
از یه جای خوب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 59
آفلاین
سلام آلبوس جان می خواستم ببینم نظرت در باره تاپیکیبه عنوان دیوان کویدیچ یا یه همچین اسمی چیه؟
در اون هر کی توصیفی از کویدیچ یا بازی 2تیم کویدیچ را به صورت شعر بنویسه.
در ضمن می توانند همان جا شعر هارا نقد کنند.
در ضمن می خواستم بگم اگه موافقی فعالش کن و یه اسم بهتر هم پیشنهاد بده.
مرسی تا بعد.
خداحافظ.

ترجيح ميدم تاپيك اضافي ديگه اي تو انجمن نباشه.تاييد نشد!

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۷/۳/۲۴ ۲۲:۵۱:۵۶

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۴:۲۵ شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۸۷

جیمز  پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۲ یکشنبه ۲۷ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۵:۴۸:۲۹ جمعه ۱۵ دی ۱۴۰۲
از دهکده هاگزمید
گروه:
کاربران عضو
پیام: 204
آفلاین
سلام آلبوس جان می خواستم ببینم نظرت در باره تاپیکیبه عنوان شرکت تولیدی لباس های کوییدییچ یا یه همچین اسمی چیه؟ البته از اسمش کارش مشخص هست در ضمن می خواستم بگم اگه موافقی بعد از امتحانات فعالش کن و یه اسم بهتر هم پیشنهاد بده
مرسی تا بعد بای بای

تاييد شد.تاپيك رو تابستون بزن.فقط اگر در طول دو هفته 15 پست رول نخورد،تاپيك قفل و با تاپيك ديگه ادغام ميشه!

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۷/۳/۱۱ ۱۹:۲۵:۱۷

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۹:۳۱ سه شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۷

سوزان بونزold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۲ پنجشنبه ۱۶ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۵:۳۸ جمعه ۲۶ مهر ۱۳۸۷
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 111
آفلاین
آلبوس از اونور ادامه پیدا کنه اشکال نداره از اینور مشکلات زیاده. عده ی زیادی که خب امتحان دارن و عده ای هم قبل از شروع شدن کلاس های تابستونی یه مسافرت کوچولو میرن.
کلا مشکلات در اول تیر زیاده و همون طوری که گفتی یه کاری کن کم کمش یه هفته عقب بیفته اما بازم زوده.

باشه.نتيجه شو بعدا ميگم!

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۷/۳/۷ ۲۰:۱۹:۴۲

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۱۴ سه شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۷

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۴۷ جمعه ۹ فروردین ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۵:۰۶ پنجشنبه ۵ مرداد ۱۴۰۲
از محفل ققنوس
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 615 | خلاصه ها: 1
آفلاین
به پرسي:

1-اون عنوان رو مهم كردم.
2-تاپيك رو باز كردم.ميتوني مسووليت تاپيك رو قبول كني.
3-به نظر من بهتره كه همش يه جا باشه،نيازي هم به ادغام نيست.شايد داور بعدي خواست از جفتش استفاده بكنه!به هر حال ديگه!

---------------------
به نيكلاس:

1-ارتش درست شد ولي وزارت رو تا وزير فعلي و معاونش كسي رو معرفي نكنن من نميتونم تغييرش بدم كه!

2-اسپانسر ها تمام ليگها تاثير روشون گذاشته شده!

4-چرا..احتمالا پرسي ويزلي و چند نفر ديگه به عنوان داور كمكي به همراه من داوري ميكنن تا حق كسي پايمال نشه!

5-در مورد تاريخ هم نميتونيم چنين كاري كنيم..چون از اونور هم مشكل پيدا ميكنيم..با اين حال سعي ميكنم يك تير شروع نكنم و يه هفته عقب بندازم..حالا بذار تيم ها معرفي كنن و برنامه ريزي ها بشه بعد مشخص ميشه.

موفق باشيد.

پیام زده شده در: ۱۶:۵۴ دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۸۷

نیکلاس   فلامل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۰۴ شنبه ۲۲ دی ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۸:۳۸ جمعه ۲۷ اسفند ۱۳۸۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 174
آفلاین
خب من توی لیستها داشتم نگاه میکردم.یه موردایی به چشمم خورد.

1. اعضای هماهنگی اسانسری وزارت و ارتش(فکر کنم) به اشتباه افراد قبلی زده شده است که بایستی تغییر کند.
2. اطلاعیه اسپانسر ها رو برحسب دو لیگ قبلی زدی ،اینم خیلی بد شده چون ما سه تالیگ داشتیم و همین لیگ قبل در اسپانسر ها خیلی خیلی تأثیر گذاشته که حتما باید حساب بشه.
3.آن امتیاز نظر سنجی رو گرچه فکر کنم زیاد گذاشتی ولی کار خوبیه،فواید دیگه آن رو هم باید بکار ببری ،کار خوبی بود.
4.داور کمکی این لیگ رو حمایت نمیکنه؟ تجربه تک داور لیگ قبل نشون داد که بد نیست اما مشکل زا هم است.
5. این مورد که مهم ترین مورد است در مورد زمان تقریبی شروع لیگ است،تا اواخر خرداد خیلی از بچه ها امتحان دارن و خیلی دیر به دیر سایت میان (تازه اگه کنکوری نباشن)و هماهنگی و بستن تیم خیلی سخته،تر جیحا تا اعلام نشده این مورد رو باید تغییر بدی که از اول تیر بازیها شروع بشه ،پیشنهاد من 15 تیر است.

شناسه ، شناسه ، شناسه.

هنگامی که به دنبال من آمدی تا تو را برای خودم انتخاب کنم ، حس خوبی نداشتم ، اما به خاطر خودت ، انتخابت

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.