هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: داوران كوييديچ
پیام زده شده در: ۹:۱۸ دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۸۷

روبیوس هاگریدold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۲۳ جمعه ۲ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۷:۲۳ جمعه ۱۹ تیر ۱۳۸۸
از يه ذره اون ور تر !‌ آها خوبه
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 334
آفلاین
منم هستم تو دوره ی اول هم داور بودم . یه دورم هاگوارتز داور بودم .
هگر !

شناسه قبلیم
اگه میخواین سوابقمو بدونید حتما یه سر به اطلاعات اضافی من بزنید !

پیام زده شده در: ۱:۱۸ پنجشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۸۷

جیمز  پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۲ یکشنبه ۲۷ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۵:۴۸:۲۹ جمعه ۱۵ دی ۱۴۰۲
از دهکده هاگزمید
گروه:
کاربران عضو
پیام: 204
آفلاین
سلام منم خوشحال می شم اگه به عنوان داور به شما کمک کنم
بای

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۸:۵۹ چهارشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۸۷

چارلی ویزلی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۰ دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۱:۰۶ پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۲
از دوستان جانی مشکل توان بریدن!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 377
آفلاین
سلام

اگه منو مناسب دیدین خوش حال میشم تو داوری لیگ کمکی کرده باشم!
ممنون

دلم تنگ شده برات
چون نیستی اینجا برام
من فرشته ی قصه گو تو بودی تو شبام

تصویر کوچک شده

داوران كوييديچ
پیام زده شده در: ۰:۰۸ چهارشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۸۷

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۴۷ جمعه ۹ فروردین ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۵:۰۶ پنجشنبه ۵ مرداد ۱۴۰۲
از محفل ققنوس
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 615 | خلاصه ها: 1
آفلاین
به عزيزاني كه ميتونن در امر داوري به ما كمك كنن براي اين ليگ كوييديچ،همينجا درخواست بدن تا ما بعد از بررسي سوابقشون يه عده رو انتخاب كنيم!

پرسي ويزلي به عنوان اولين داور كمكي انتخاب شده است!

Re: نظر خواهی در مورد قوانین کوییدیچ
پیام زده شده در: ۱۱:۱۸ جمعه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۸۷

نیکلاس   فلامل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۰۴ شنبه ۲۲ دی ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۸:۳۸ جمعه ۲۷ اسفند ۱۳۸۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 174
آفلاین
خب برای اینکه خود بودم که پیشنهاد باز شدن اینجا رو دادم،
اول تشکر از باز شدنش. دوم اولین پیام رو خودم بزنم.

پیشنهادات من:
1.درسته کار گروهی خیلی ملاکه ،ولی در یک بازی میبینیم که بین نمایشنامه های ارسالی همه‎‌ی بازیکنها پستهای خوبی نوشتند ولی یک بازیکن آن وسط بدون هماهنگی پستبدی رو ارسال کرده(از نظر غلط املایی، فضاسازی و...)و نه صرفا سوژه.
در این مورد اجحاف کامل در حق تیم صورت میگیره که این پست امتیاز بسیاری رو از تیم کم کنه.
راه1)این رنج بندی پستها در هماهنگی نمایشنامه(مورد 2)باید مشخص باشه.
راه2)ویا میشه پستها بصورت جدا گانه بررسی بشه و یک امتیاز همهنگی جدای آن در نظر گرفته بشه.

2.در طول یک لیگ مواردی دیده میشه که تیمی سوژه های متنوع و گیرایی رو ارائه میکنه ولی به علت امتیاز کم آن(15امتیاز) باعث میشه که تیمها به دنبال خلق سوژه نروند و از موراد تکراری استفاده کنند.
راه1) به تیمها سوژه داده بشه(که اصلا کار خوبی نیست).
راه2) امتیاز سوژه بالاتر بره،تا نمایشنامه های منتوعی با داستانهای گیرایی داشته باشیم و نه فقط ارائه یک داستان معمولی.

3.یک موردی بود به نام قواعد دستوری،این مورد دقیقا مشخص نشده که در کدام رنج امتیاز دهی به آن پرداخته میشه.
فکر میکنم به رنج غلط املایی اضافه بشه و این مورد در آن قسمت پرداخته بشه بهتره.
مثلا:
غلط املایی و قواعد دستوری:(15امتیاز).

در ضمن در کل لیگ شاهد بودیم که تیمی غلط املایی مثلا 7 تا داشته و تیم دیگری مثلا 5 تا ولی به دلیل اینکه ،امتیاز کاهنده آن مشخص نشده بود تیمها به مشکل برخورند.
مثلا:
غلط املایی:0.25 امتیاز کاهنده.

4.در قوانی اشاره نشده که تیمها حتما باید به بازی هم بپردازند و آن رو توصیف کنند ولی در لیگ سوم به مراتب شاهد بودیم که از تیمها بدین خاطر امتیاز کم شد.
راه 1) این مورد اضافه شود.
راه2) امتیاز بندی آن حذف شود.

5.در مرود اتیاز دهی ها رد صحبتهای قبلی خودم اشاره کردم ولی فکر میکنم به طور کلی بایستی امتیاز بندی ها تغییر کنه.
مثلا 45 امتیاز هماهنگی به سوژه بهتر .و مواردی از این دست ...

خب این مورادی که لحاظ نشده وبایستی لحاظ شود:(به دلیل مسائل رخ داده در لیگ سوم)

6. تیمهایی که از لیگ انصراف میدهند و شرکت نمیکنند به طور کلی از رنج امتیاز بندی حذف شوند.
در لیگ گاها شاهد بودیم تیمی در بازی شرکت کرد و امتیاز آن رو گرفت ولی در بقیه بازیها شرکت نکرد.
که این مورد باعث اجحاف در حق تیم بازنده‌ی بازی با تیم انصراف دهنده می شود.

7.ارسال پست توسط دیگران:
در لیگ شاهدبودیم که تیمهایی برای افراد خود که حاضر در تیم بودند ولی در بازی (به هر دلیلی اعم از بلاک و...) شرکت نمیکردند ،ولی پستی ارسال شد.
استفاده از مسائل فنی و شناخت آی پی. و حذف پستهای آن و اطلاع دادن به تیم و اخطار و یا حذف تیم از موراد پیشنهادی است.

اما در مواردی نیز دیده میشود که پستی با یک شرایط از طرف شخصی ارسال شده که به نظر نمیرسد آن پست را ارسال کرده باشد.(نوشتن شخص دیگر و ارسال توسط فرد)
در این مورد بایستی به داور مسابقه این حق داده شود تا در صورت مشاهده(به دلیل آشنایی) پست را حذف ند و به تیم اطلاع دهد با دلیل.

8.در مواردی مخصوصا در این لیگ(که به امتحانات برخورد) شاهد بودیم که تیمها با دو نفر و یا سه نفر از اعضای خود شرکت میکردند.
و به دلیل اینکه پستی از افراد دیگر ارسال نمیشد این تیمها جریمه میشدند.
موردی از این ست در قوانین نیست و اگر هم قید شود اشکال دارد ،برای اینکه ممکن است آن بازیکنها به مواردی حاد نتوانند به اینترنت وسایت دسترسی پیدا کنند که در حق بازیکنان ادامه دهنده اجحاف میشود.
اولا:تعداد ارسالهای تیمها(سقف کمی) مشخص شود.
دوما: اگر تعداد ارسالها موردی ندارد ،و داستان در همین تعداد نمایشنامه های ارسالی به خوبی پرداخته شده،امتیازی کم نشود.

9.ارسالها در روز آخر (بیش از یک پست) و ارسال بعد از وقت تعیین شده(مثلا دو ساعت بعد و یا حتی دقایقی).
راه1) یا کلا در نظر گرفته نشده و حذف شود.
راه2)امتیاز کاهنده آن مشخص شود تا تیمها موارد کاهنده خود را بدانند و داور سرخود کاری نکند.

فعلا این موراد به ذهنم میرسید، که از خود لیگ و قوانین بود،بعدا اگر مورد دیگری بود ذکر میکنیم که به قوانین اضافه شود و یا به نظر سنجی گذاشته شود.

متشکر

شناسه ، شناسه ، شناسه.

هنگامی که به دنبال من آمدی تا تو را برای خودم انتخاب کنم ، حس خوبی نداشتم ، اما به خاطر خودت ، انتخابت

Re: نظر خواهی در مورد قوانین جدید کوئیدیچ
پیام زده شده در: ۲۰:۲۰ پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

هر نظری که در مورد قوانین فعلی دارید یا در مورد اضافه شدن قوانین جدید و یا بررسی قوانین فعلی کوییدیچ میتونید در این تاپیک مطرح کنید تا داور بتونه با بررسی کامل روی پست های شما قوانین رو اونطور که نیاز هست تغییر بده ... شایان ذکره که بازیکنان نقش بسیار مهمی در قوانین دارند ، پس میتونید با نظراتتون داور رو آگاه کنید که چه قوانینی اضافه و کم بشه که لیگ بهتر و ایده آل تری داشته باشیم .

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

Re: نظرسنجی ها
پیام زده شده در: ۱۴:۰۶ سه شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

نقل قول:
به نظر من اینجا انجمن کوییدیچه و از قدیم فعالیت رول پلیینگیِ متفرقه توش دیده نشده و فکر نکنم دیده بشه، چون تیم ها به اندازه ی کافی مشغله دارن...مگر اینکه تاپیک هایی زده بشه که قبل یا بعد از لیگ بازیکن ها رو به سمت خودش بکشونه که یه چنین تاپیکی متاسفانه نداریم و براش هیچ پیشنهادی هم ندارم و فکر میکنم کار سختی باشه تو این موقعیت!(موقعیت=موقعیت کلی رول پلیینگِ سایت!)

هوووم ، درسته ؛ ولی من به این فکر میکنم که بتونیم افزایش بدیم این میزان رو . قبلا تو هافلپاف رو از بی فعالیت ترین زمانش به فعالترین زمانش تبدیل کردی و نقطه اوجش بود ... به نظر من اینکه تو گفتی موقعیت کلی رول پلیینگ مناسب نیست ، بر میگرده به ناظرینش که نمیتونن موقعیتش رو خوب کنن . من الان به فکره اینم که فعالیت رول نویسی این انجمن ، غیر از مسابقات رو بیشتر کنم . هر ایده ای که برای این مورد داده بشه ازش استقبال میکنم شدیدا .

نقل قول:
در مورد نظرخواهی 1 هم فکر میکنم اصن مهم نیست و مهم نفس قضیست!...ولی همون طور که خودت گفتی بهتره یه سری تاپیک هایی که الکی "مهم" قرار گرفتن برداشته بشن...البته در هر صورت تغییر خاصی تو انجمن پیش نمیاد و این بازی های لیگ کوییدیچه که به این انجمن زیبایی میده و خیلی فرقی نمیکنه

درسته که بازی های کوییدیچن که زیبایی میدن ، ولی خوب برای من چهره انجمن هم مهمه ، من برای بهتر شدنش ، تعدادی از تاپیک های مهم رو برداشتم .

نقل قول:
در هر صورت من بهتر میبینم که امتیازی بشه ولی یه پیشنهاد دارم و اونم اینکه 150 امتیاز رو به 50 امتیاز کاهش بدی که رسیدن تیم ها به هم با استفاده از امتیاز راحت تر صورت بگیره!...مثلا به صورتی بشه که یه تیم همه ی بازیاشو برده ولی یه تیم دیگه یکی از بازی هاش رو باخته ولی چون بازی هاش در حد خیلی خوب و عالی بودن و امتیاز زیادی آوردن بتونن اون 50 امتیاز عقب افتادگی رو جبران کنن و به صدر جدول بیان!

هوووم ، درسته ، من این امتیاز رو به 25 رسوندم ، به نظر خودم هم زیاد بود ، فقط منتظر ایده و نظر بودم برای تغییرش . در آخر هم ممنون از نظرات خوبت ، هر نظری که داده میشه اینجا خیلی ارزش بیشتری از کل نظرات من توی اینجا داره .

از مرلین و الستور هم بابت نظرات ممنون ، به 25 رسید .

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

بدون نام
منم به نظرم 50 امتياز زياده!
بيست يا سي امتياز خوبه!

Re: نظرسنجی ها
پیام زده شده در: ۱۲:۱۲ سه شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۸۶

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۱ دوشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۲:۱۷ سه شنبه ۱۳ فروردین ۱۳۸۷
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 7
آفلاین
نقل قول:
در هر صورت من بهتر میبینم که امتیازی بشه ولی یه پیشنهاد دارم و اونم اینکه 150 امتیاز رو به 50 امتیاز کاهش بدی که رسیدن تیم ها به هم با استفاده از امتیاز راحت تر صورت بگیره!...مثلا به صورتی بشه که یه تیم همه ی بازیاشو برده ولی یه تیم دیگه یکی از بازی هاش رو باخته ولی چون بازی هاش در حد خیلی خوب و عالی بودن و امتیاز زیادی آوردن بتونن اون 50 امتیاز عقب افتادگی رو جبران کنن و به صدر جدول بیان!

با كم شدن اون امتياز موافقم.
ولي به نظرم ،پنجاه امتياز هم زياده...بشه بيست امتياز

سرايدار هم نداريم فعلا.....توي دفتر نظارت توضيح ميدم.

نظرسنجی ها
پیام زده شده در: ۱:۱۷ سه شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۸۶

اسکاور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۱۶ پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۱۷ یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۹
از کارخانه ی دستمال سازی!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 387
آفلاین
من اول در موردِ نظرخواهی 2 نظرمو میگم!
به نظر من اینجا انجمن کوییدیچه و از قدیم فعالیت رول پلیینگیِ متفرقه توش دیده نشده و فکر نکنم دیده بشه، چون تیم ها به اندازه ی کافی مشغله دارن...مگر اینکه تاپیک هایی زده بشه که قبل یا بعد از لیگ بازیکن ها رو به سمت خودش بکشونه که یه چنین تاپیکی متاسفانه نداریم و براش هیچ پیشنهادی هم ندارم و فکر میکنم کار سختی باشه تو این موقعیت!(موقعیت=موقعیت کلی رول پلیینگِ سایت!)

در مورد نظرخواهی 1 هم فکر میکنم اصن مهم نیست و مهم نفس قضیست!...ولی همون طور که خودت گفتی بهتره یه سری تاپیک هایی که الکی "مهم" قرار گرفتن برداشته بشن...البته در هر صورت تغییر خاصی تو انجمن پیش نمیاد و این بازی های لیگ کوییدیچه که به این انجمن زیبایی میده و خیلی فرقی نمیکنه

ویرایش مهم!
من امشب دیدم که میخوای لیگ کوییدیچ رو "امتیازی" بکنی به خاطر اینکه همه برای بهتر بازی کردن بجنگن!...خیلی خوبه...فقط دیدم که نوشتی به تیم های برنده میخوای 150 امتیاز بدی!
خب به نظر من از یه جهت بده و از یه جهت خوب!

جهت بد: تیم هایی که میبازن سخت میتونن به تیم هایی که باخت ندادن برسن!
جهت خوب: تیمی که میبازه خودشو در معرض خطر میبینه و تلاششو بیشتر میکنه!

هیجانش بیشتر میشه!

ویرایش شده توسط اسکاور در تاریخ ۱۳۸۶/۱۲/۲۱ ۱:۲۲:۱۰

[url=http://godfathers2.persiangig.com/hammers/Pro

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.