هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   3 کاربر مهمان

Re: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۲۳:۱۷ شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۸۷

پردفوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۲ سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۲۳:۳۴ جمعه ۳۰ اسفند ۱۳۸۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 56
آفلاین
سلام ببخشید من یک مشکلی داشتم اونم این که در پروفایل من گروهم هنوز گریفیندور و من همونطور که می دونید تغییر گروه دادم.می خواستم این اشکال رو تصحیح کنید.از درک ممنونم که یادآوری کرد.

لطفا رسیدگی کنید.
با احترام زیاد
پردفوت

درست شد

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۷/۳/۲۶ ۱۲:۲۱:۲۹

پیام زده شده در: ۱۷:۵۷ شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۸۷

آریانا دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۴۱ دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۲
از كنار آرامگاه سپيد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 197
آفلاین
نام: جيني ويزلي
گروه: گریفیندور
خصوصيات اخلاقي: مهربان ، دوست داشتني ، با روحي لطيف!
خصوصيات ظاهري: زيبا ، با چشماني روشن ، موي نارنجي ، قد متوسط
توضيحات: جيني ، همسر هري پاتر هست و داراي سه فرزند.جيني ، 5 برادر دارد و تك دختر است. يكي از برادرانش ، فرد ويزلي ، جان خود را از دست ميدهد و جورج ويزلي ، برادر ديگرش ، گوشش را. اسم مادر جيني: مالي و اسم پدرش :آرتور است.
جيني حتي در زمان كودكي ، به هري عشق ميورزيد و او را از صميم قلب دوست داشت.
مدتي ، فلور را كه زن برادرش هم هست ، خلطه صدا ميزد و از او متنفر بود. هرميون يكي از دوستان صميمي اش در مدرسه بود.

جيني ويزلي ديگر به سايت نمياد. خودش اينو به من گفت.

تایید شد!
این شخصیت در گریفیندور بوده بنابراین در همین گروه تایید میشه. موفق باشی

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۷/۳/۲۶ ۱۲:۲۱:۰۷

پیام زده شده در: ۰:۱۷ شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۸۷

لاسه لانته

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۳۵ شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۴۵ سه شنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۱
از از اعماق سایه های شب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 98
آفلاین
نام :سایه مرگ
جادوگری که در دوران خودش برای وزارت خونه کار میکرده و ریس بخش اجرای قوانین کثیف بوده به زبان ساده تر بخشی در وزارت که
دستور قتل یک سری از جادوگران و ماگلای سر راه وزارتو میداد در دوران قدرتش کسی نتونست از دستش در بره و زنده بمونه تا اینکه به دلیل تغییر در رفتار وزارت خونه دستور قتل خودشو به 4 تا از جانشیناش داد اونا به فجیح ترین شکل مردن !!!!حریف استاد نشدن دیگه!!!
جزو اولین نفرای که لرد سیاه رسما اونو به جمع خودشون یعنی مرگ خوارا دعوت کرد ولی اون به راحتی این در خواستو رد کرد
جالب اینجاست که دامبلدورم همین کارو کرد ولی کسی نمیدونه جواب دامبی جون چی بوده
در مورد اسم اصلی اون شخص یعنی سایه مرگ اطلاعی در دست نیست
یعنی این اسمو خود لرد سیاه روش گذاشت چون سایه اون شخص هر جا میفتاد جز قتل خبری نبود
اون دارای خون جادوگری هست البته این که اصیل باشه یا نه مطمعن نیستم ولی این که لرد دعوتش کرده حتما چیز خوبی بوده
او در اینده گروهی به نام سیاه پوشان تشکیل داد که وظیفه این گروه کشتن افراد نا مطلوب از نظر خود او بود
او با هری پاتر دوست و با لرد سیاه نیز دشمنی خاصی ندارد
محل زتدگی او در قصری در مکانی در جنگلهای سیاه بیشه شمالی مکانی که در گذشته دور محل زندگی الفها بود میباشد
سایه مرگ
پ.ن من میخوام برم هافل پاف

ویرایش پست قبلیت رو بخون

ویرایش شده توسط سایه مرگ در تاریخ ۱۳۸۷/۳/۲۵ ۰:۲۰:۰۲
ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۷/۳/۲۵ ۱۱:۱۹:۵۹

پیام زده شده در: ۲۳:۵۹ جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۸۷

لاسه لانته

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۳۵ شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۴۵ سه شنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۱
از از اعماق سایه های شب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 98
آفلاین
من واقعا ممنونم که این ناظرین مهترم برام نوشتن قوانین ایفای نقشو بخون اخیییییییییییییییی
خسته نباشی واقعا
مهندس من وقتی قبلا عضو ایفای نقش بودم یعنی قوانینشو خوندم و واجد شرایط بودم دیگه اونوقت الان مشکل چیه؟
سایه مرگ

دوست عزیز اون موقع قوانین با الان فرق داشت. در حال حاضر فقط شخصیتهای هری پاتری تایید میشن.
یه شخصیت در کتاب داشتیم به نام پیک مرگ:
صدای غم انگیز او در ایرلند صدای ناخوشایندیست.او فرشته ایست که معمولا به صورت زنی زیبا به نظر می رسد.اما بعضی اوقات قیافه پیرزن عجوزه یا جادوگر را به شکل می گیرد.مردم اسکاتلند وایرلند معتقدند،اگر او زیر پنجره ی خانه ای پدیدار شود،به زودی یکی از ساکنین آن خانه خواهد مرد.

با این شخصیت میتونم تاییدتون کنم. در صورت موافقت دوباره خودتون رو معرفی کنید. موفق باشی

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۷/۳/۲۵ ۱۱:۱۹:۳۴
ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۷/۳/۲۵ ۱۱:۲۷:۵۶

پیام زده شده در: ۱۳:۵۳ یکشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۸۷

سلسیتنا واربک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۲۵ یکشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱:۵۸ یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۸۷
از تالار با شکوه اسلیترین
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 39
آفلاین
نام :سلسیتنا
نام خانوادگی :واربک
اصالت :اصیل زاده.
خصوصیات ظاهری :موهای بلند قهوه ای رنگ و چشمان درخشان و براق فندقی،قد بلند و اندامی باریک ،چهره ای دوست داشتنی ،زیبا و جذاب!
خصوصیات اخلاقی: دختری خیال پرداز که اکثر اوقات خود را در دنیای رویا هایش سیر می کند.دارای رفتاری متعادل و دوست داشتنی اما گاهی اوقات جدی،چشمان درخشانش در عمق وجود هر انسانی نفوذ می کند و اورا به طرف خود جذب می کند.تا حدودی مغرور است اما اکثرا متعادل عمل می کند
گروه :اسلیترین
در باره ی سلسیتنا واربک :
7 ساله بود که مادرش را از دست داد.هفته قبل از مرگ مادر پدرش اقا واربک او را به خانه ی دوستی برد که در لندن زندگی می کرد.دور شدن از ساحل دل انگیز بندر قلبش را می فشارد.پدرش اورا به خانه خانم مک کامبر برد تا مادر بیمارش کمی استراحت کند.
شب مرگ مادرش بر بالین او بود و لبخند گرمی را که صورت جذاب و دلنشین مادرش نشسته بود فراموش نکرد.خانم واربک را در اغوش گرفت و گریست.پدرش در گوشه اتاق متاثر به او می نگریست.اشک های گرمش صورت سرد مادرش را گرم کرد و او برای اخرین بار زیر لب زمزمه کرد :دوستت دارم دخترم.دوستت دارم.
و سپس برای همیشه چشمان درشت فندقی رنگش را به دنیای رنگین کمانی بست.سلستینا تا هفته ها لب به غذا نمی زد.

2 سال از ان واقعه گذشت .بعد از ظهر بود بندر در زیر اسمان گرفته ی نوامبر ،سیاه و غمگین بنظر می امد.برگ های خیس و بی جان به چارچوب های پنجره چسبیده بودند ولی خانه ی کوچک به مدد اتش شومینه اش گرم و دلپذیر بود و سرخس ها و شمعدانی های مادرش فضارا بهاری کرده بودند.بشدت دلتنگ مادرش بود.گویی غروب و سرخی دریای بیکران اورا به یاد سرخی گونه های لطیف مادر می انداخت.
به اتاق کار پدر رفت و وقتی اورا روی تخت به حالتی بیمار گونه دید فهمید که سرنوشت بار دیگر نیمه ای از وجودش را از او جدا می کند.و دیری نگذشت که پدرش نیز به سرزمین رویایی اورا وداع گفت.
سلستینا واربک ،دختری با احساسات ظریف برای مدتی به انسانی خشک و بی عاطفه تبدیل شد .شب بارانی ای بود که دستان ظریف نه ساله اش درب کافه ی نزدیک خیابانشان را به صدا در اورد.زنی با چهره ی مهربان و موهای سرخی که اطراف صورت چاقش را گرفته بود در را باز کرد و با ارامش به سخنان دردناک سلستینا گوش سپرد و سپس به او اجازه داد تا در کافه زندگی و کار کند.!
7 سال بعد سلستینا واربک که دختری بلند قامت و زیبا رو بود همچنان در کافه به کار خود ادامه می داد تا این که زیبایی اش جادوگر جوانی را به خود جذب کرد:
ازمستان بود که جادوگر جوانی برای سفارش شکلات داغ به کافه ان ها امد و سلستینا با پیراهن پفی کرم رنگش نظر اورا جلب کرد.مرد جوان با شنیدن صدای دلنشینش از او خواست که به کافه ی او در کالیفرنیا برود و اواز بخواند.
بعد ها مشخص شد که این جادوگر جوان صاحب بهترین کافه کالیفرنیا برای بازرسی به کافه های لندن سر کشیده بود تا مطمئن شود که روش جدیدی برای پیشروی از او وجود ندارد.
و این طور بود که سلستینا با مرد جوان به کافه رفت و این اغاز خوانندگی او بود.صدای دلنشینش که حاکی از غصه ی سختی بود که در زندگی کشیده بود به مردم یاداور می شد که زندگی به این شیرینی ها نیست مدتی نگذشت که مردجوان به خاطر بیماری سل از دنیا رفت و سلستینا هم کافه را ترک کرد و به کافه ای رفت که دوران کودکی اش را انجا گذرانده بود.صدای دلنشینش طرفداران زیادی را در لندن جمع کرد و سرانجام کافه ی کوچک لندن به شلوغترین و معروف ترین کافه ی کشور تبدیل شد و بعد از مدتی سلستینا که دوران کودکی اش در تابستان در کافه کار می کرد و زمستان به خرج خودش به هاگوارتز می رفت به خواننده معروفی تبدیل شد که صدای دلنشینش اوازه ی زندگی دوباره بود

سرانجام چه خواهد شد؟:
وقتی که از هاگوارتز فارق التحصیل شد به خوانندگی در کافه ادامه داد ولی سرنوشت او هنوز مشخص نیست.این خود اوست که سرنوشتش را می سازد.ایا خاطرات تلخ گذشته اورا به دنیای پلید مرگخواران می برد؟یا احساسات ظریف دخترانه اش همراه با رویا های شیرینش اورا به سمت محفل ققنوس هدایت می کند؟

تایید شد!

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۷/۳/۱۹ ۱۷:۵۱:۳۷

پیام زده شده در: ۱۲:۰۰ یکشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۸۷

الستور مودیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۴ چهارشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۱:۱۸ سه شنبه ۴ تیر ۱۳۸۷
از خونشون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 12
آفلاین
نام:الستور

نام خانوادگی: مودی

گروه: هافلپاف

سن:خودم هم نمی دونم. از بس درگیر دسگیری مرگخواران بودم گذشت زمان رو نفهمیدم!

رنگ مو:جوگندمی با چندین تار مو سفید

قد و هیکل: درشت و قد بلند

سمت در کوییدیچ: دروازه بان هافل

شغل: کارآگاه وزارت

رنگ چشم:یک چشم عادی قهوه ای و یک چشم درشت سحرآمیز
آبی

علامت های به خصوص بر روی بدن: جای قلوه کن شده ای روی بینی - داشتن تعداد بی شماری زخم بر روی صورت - داشتن یک چشم سرامیز که 360 درجه می چرخد و قابل است همه جا و همه چیز را بیند- داشتن یک پای چوبی به جای پای معمولی

علاقه مندی ها: دستگیری مرگ خواران- اجرای طلسم های شوم بر روی دشمنان

عادت ها: نوشیدن نوشیدنی از بطری کتابی مخصوص خود - طلسم کردن هر فردی که قصد حمله به او را داشته باشد.

جارو: نیمبوس 2009

تایید شد!

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۷/۳/۱۹ ۱۷:۴۴:۳۳

به هیچ مرگ خواری اعتماد نکن

پیام زده شده در: ۱۰:۳۹ یکشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۸۷

پردفوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۲ سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۲۳:۳۴ جمعه ۳۰ اسفند ۱۳۸۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 56
آفلاین
با سلام میخواستم به گروه هافلپاف منتقل بشم.
دلایل:یکنواختی گریفیندور
فعالیت کم در تالار
تاپیک های قدیمی

من قبلا در گریفیندور بودم ولی همه گریفیندوری بودند.الان تقریبا شبیه ماست شدند!
ممنون میشم اگه به هافلپاف منتقلم کنید.

فرستادمت هافلپاف ولی بهتر بود بلیت ارسال میکردی. موفق باشی

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۷/۳/۱۹ ۱۱:۲۱:۰۰

پیام زده شده در: ۱۵:۴۸ شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۸۷

هانا آبوتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۲۵ جمعه ۲۰ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱:۱۹ چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۸۹
از قبرستون
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 117
آفلاین
نام:اوتو

فامیل:بگمن

سن وسال:یه 40 سالیش هست.

شکل ظاهری: هیکل هفتی چون ورزشکاره . قد بلند ،موی فر ،سبیلو.دماغشم طی چندین بازی شکسته وتوی ابروش یه بریدگی نشانه دعوای آخرشه.

توضیحات: بازیکن وکاپیتان اسبق کوییدیچ و برادر لودو بگمن مدافع اسبق تيم ويمبورن وسپز-رئيس اداره ورزش و تفريحات جادويی

گروه:هافلپاف.

خصوصیات اخلاقی:عصبی ،عصبی، هرکی نگاه چپ بهش بکنه می تونید امتحان بکنید.

جارو:آلپینا، به دلیلی قهرمانی های زیاد ازش خیلی حفاظت می کنند توی موزه لوور نگه داری میشه.

...........................................................

شناسه قبلیم :هانا آبوت بود حالا می خوام شناسه امو به اوتو بگمن تغییر بدم.

شما باید با شناسه جدید دوباره خودتون رو معرفی کنید. موفق باشی

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۷/۳/۱۸ ۱۷:۴۷:۳۹

[b][size=medium][color=0000FF][font=Arial]واقعا کی جوابگوی تصمی�

پیام زده شده در: ۰:۳۴ پنجشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۸۷

فینیاس نایجلوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۲۱ چهارشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۲:۲۹ جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۲
از توي تابلو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 117
آفلاین
من فینیاس نایجلوس بلکم ! عضو ایفای نقش بودم گروه ریونکلاو ولی نمیدونم چرا پرت شدم بیرون . ای بابا...
فقط یه چند مدت نبودم نپستیدم!

شما رو عضو ایفای نقش گذاشتم. شخصیتت رو فعال نگه دار تا از ایفای نقش خارج نشی. موفق باشی

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۷/۳/۱۶ ۱۱:۱۳:۱۹

Only Raven!

پیام زده شده در: ۱۸:۵۵ چهارشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۸۷

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۹ پنجشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۴:۰۴ پنجشنبه ۹ خرداد ۱۳۸۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3
آفلاین
نام : نويل

نام خانوادگي: لانگ باتم

گروه : گريفندور و عضو ارتش الف- دال

ويژگي ها: قدي بلند - خوش اندام - مهربان - دوست با هري پاتر

چوب جادو: چوب درخت بيد

نام مادر : آليس لانگ باتم(عضو محفل ققنوس)

قوانین ایفای نقش رو بخون. موفق باشی

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۷/۳/۱۶ ۱۱:۱۱:۴۶

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.