هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر اساتيد
پیام زده شده در: ۱۷:۲۱ شنبه ۵ مرداد ۱۳۸۷

محفل ققنوس

تد ریموس لوپین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۳۰ سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۲:۵۵ پنجشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۶
از دور شبیه مهتابی‌ام.
گروه:
محفل ققنوس
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 1495
آفلاین
با سلام خدمت هر کس که قراره به این مسئله رسیدگی کنه!

من از سه شنبه حدود ساعت 11 شب به سایت هیچ دسترسی نداشتم (فکر میکنم جزء اولین گروه کاربرا بودم که به سایت وزین کاریابی ارجاع میشدم!) و حدود سااعت 9 دیشب بود که تونستم بیام به سایت.

طبق تابلوی اعلانات باید پستم رو روز چهارشنبه 0یعنی روزی که طبق برنامه ام براش وقت دارم و برنامه ریزی کردم، می فرستادم که به علت مشکل سایت موفق نشدم.

این دو روزی که جناب پرسی ویزلی میگن زیاد منطقی نیست.

حداقل به نظرم بهتره این مهلت دو روزه از زمان باز شدن مجدد سایت لحاظ بشه... برای همه ی اساتید!

ممنون!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۳۹ شنبه ۵ مرداد ۱۳۸۷

آلبوس سوروس پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۸ پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۳:۰۰ دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۰
از کنار داوش
گروه:
کاربران عضو
پیام: 683
آفلاین
خسته نباشی پرسی جون!

این که نمیشه! من دو مرداد تدریس داشتم و الان طبق گفته شما باید چهار مرداد تدریسم رو بفرستم یعنی میشه دیروز!! اشتباه می کنی! سایت دوم و سوم و چهارم بسته بوده یعنی سه روز! من نمیدونم دیروز کی باز شد فقط تا عصر که باز نبود. به خاطر همین باید سه روز بعد از تاریخ تدریسمون توی تابلوی اعلانات پستمون رو ارسال کنیم!

پیام زده شده در: ۱۴:۳۵ شنبه ۵ مرداد ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
به همه اساتید :

همه اساتید تدریسشون رو دو روز بعد از زمانی که در تابلوی اعلانات مشخص شده از قبل ارسال کنن ! یعنی اگر مثلا 5 مرداد تدریس داشتید ، هفتم بفرستید !

این به خاطر دو روز مشکل سایت هست و هنوز مدیر آن نشده تا تغییر لازم رو در تابلوی اعلانات بده

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۹:۴۳ سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۸۷

بارتی کراوچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۹ پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۳۲ یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۲
از مرلینگاه شوری خانه ریدل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
خب ، شما اول پستت نوشتی :
نقل قول:
تکلیف دوم

روزی روزگاری در نقطه ای از این کره ی خاکی ، پدر و پسر جادوگری در خانه ی خود نشسته بودند و با هم صحبت می کردند ...
ولی اومدی در رول تکلیف اول رو انجام دادی . گرفتی ؟ به خاطر اینکه اول پستت اشتباه نوشتی امتیاز کم شد !

جیمز عزیز ... شما درست می گی ، من یکم زیاده روی کردم ... اما اگر به اولین پست من در این کلاس که اولین تدریسم در این ترم هست ، نگاه کنین می بینین که این جلسه بی ناموسی در ماگل ها تدریس می شه .
من به خاطر خیلی ها که از این معقوله خوششون نمیاد ، اولای پستم رو نفرستادم ، اونی که اول پستم نوشتم شاید به ظاهر شوخی باشه ، اما در واقع من اول پستم رو نفرستادم .

شما این بی ناموسی رو هر جور که بخواین می تونین بنویسین ، اگر نقدای مختصر من رو دیده باشین ، می بینین که اگه دانش آموز به مسئله ای اشاره هم کرده باشه امتیازشو می گیره ... مهم رولی هست که می نویسین ، در اقلب موارد ...
شما پیشنهادی واسه تکلیف دارین ؟ اگه دارین بگین اینم اضافه کنم ... هر کی هر کدومو خواست بنویسه !

ویرایش :
نقل قول:
ویرایش :
پیشنهادم اینه که موضوع تدریستون رو تغییر بدید پروفسور ! چون همه مث شما ، شیفته ی مسائل غیر اخلاقی نیستن آقای کراوچ !
نمی شه ... متأسفم ! شما اگه مشتاق بودی که در کلاس من شرکت کنی ، باید همون اول ترم که برناممو زدم پستمو می خوندی ، نه الان ! شما وقتی پستا رو با دقت نمی خونین و یه خط در میون می خونین که آخرش یه چیزی سر هم کنین یا اصلا یه چیز خوب بنویسین باید فکر این موقع ها رو هم بکنین !
از این به بعد پستای اساتید رو با دقت بیشتری بخونین !
صحبتی هم دارین ، لطفا برین به تاپیک حیاط هاگوارتز که در صفحه دوم انجمن هاگوارتز هست ... البته اگر دعوا یا کل کل و هر چیزی دارین ، اگر صحبتی راجع به اساتید و کاراشون دارین اینچا بیان کنین !

ویرایش شده توسط بارتي كراوچ در تاریخ ۱۳۸۷/۵/۱ ۱۹:۵۱:۱۱
ویرایش شده توسط بارتي كراوچ در تاریخ ۱۳۸۷/۵/۱ ۲۳:۳۵:۵۰

پیام زده شده در: ۱۹:۴۰ سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۸۷

محفل ققنوس

جیمز سیریوس پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۵:۵۰ جمعه ۱۳ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۱:۳۷ یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶
از طلا گشتن پشیمان گشته ایم، مرحمت فرموده ما را مس کنید.
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
محفل ققنوس
پیام: 1531
آفلاین
سلام به اساتید محترم .
برید کنار ، برید کنار ببینم ! با بارتی کار دارم فقط !

بارتی عزیز ،

من با تدریس این جلسه ی شما کلا مشکل دارم ، شما درس " ماگل شناسی " تدریس نکردی ، رول بیناموسی نوشتی . تکلیفی دادی که هیچ چیزی در مورد " ماگل شناسی !! " توش نمی بینم . لطفا برای من روشن کن، بارتی کراوچ استاد درس " ماگل شناسی " هستن یا " بیناموسی نویسی" ؟

با دو بار به کار بردن کلمه ی « ماگل» ، اونم فقط به خاطر بی ربط نبودن پست به عنوان تاپیک ، شما تدریس "ماگل شناسی " انجام ندادید دوست من !
استاد خوبی بودی ، توی ترم پیش بنده به شخصه احترام خاصی برات قائل بودم ، خودم به عنوان استاد نمونه بهت رای دادم ! ولی واقعا الان متاسفم برای این تدریس و این کلاس .

شاید بگین دلیل اعتراض من عدم علاقه ام به این سبک نوشتنه ، درسته ! ولی مشکل اینه که این استاد تکلیفی دادن که فقط خودشون و امثال خودشون قادر به نوشتنش هستن . در ضمن فک نمیکنم این نوع تکلیف ! ربطی به کلاس این استاد داشته باشه !

با احترام .

ویرایش :
پیشنهادم اینه که موضوع تدریستون رو تغییر بدید پروفسور ! چون همه مث شما ، شیفته ی مسائل غیر اخلاقی نیستن آقای کراوچ !

ویرایش شده توسط جیمز سیریوس پاتر در تاریخ ۱۳۸۷/۵/۱ ۱۹:۴۳:۰۷
ویرایش شده توسط جیمز سیریوس پاتر در تاریخ ۱۳۸۷/۵/۱ ۱۹:۵۷:۰۳

پیام زده شده در: ۱۹:۲۱ سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۸۷

پريسا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۷ شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۰:۲۹:۴۰ یکشنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 128
آفلاین
سلام

خطاب به پرفسور بارتی کراوچ عزیز:

درباره ی امتیاز ماگل شناسی جلسه ی دوم اعتراض دارم که امیدوارم رسیدگی بشه .

نقد شما:نقل قول:
تکلیف دوم نوشتی بعد اومدی تکلیف اول رو هم باعاش ادغام کردی ؟ امتیاز کم می شه به خاطر اشتباهت ... 27

من اول تکلیف یک رو زدم و بعد در حین اون دومی رو هم آوردم . خیلی ها این کارو کردن ، یعنی ادغام دو تکلیف .

شما که نگفته بودید دو تکلیف رو در دو رول مجزا بنویسید . به خاطر همین از این بابت فکر نمیکنم امتیاز باید کم میشد از من .

در هر حال منتظر رسیدگی خودتون و بازرسین هستم .

ممنون

یاد بعضی نفرات روشنم میدارد ، قوتم می بخشد ، راه می اندازد.
یاد بعضی نفرات ، رزق روحم شده است ، وقت هر دلتنگی ، سویشان دارم دست !

به یاد قدیمای سایت سال 1386
گروه هافلپاف
رز ویزلی ، لودو بگمن ، ماندانگاس فلچر ، البوس سوروس پاتر ، ریتا اسکیتر ، دنیس و ...

نوادگان هلگا

پیام زده شده در: ۱۳:۲۰ سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۸۷

بارتی کراوچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۹ پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۳۲ یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۲
از مرلینگاه شوری خانه ریدل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
ببخشید ... همین الان رسیدگی می کنم ... راستش دو روز پیش پستتو دیدم ، امروز که ندیدمش تعجب کردم ... گفتم شاید پاکیدی الان رسیدگی می شه !

پیام زده شده در: ۱۳:۰۵ سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۸۷

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۹
از توی دیوارای تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1511
آفلاین
به استاد ماگل شناسی : بارتی کراوچ :

چرا پست من در جلسه دوم کلاس شما امتیاز دهی نشده ؟ اصلا حساب نشده ! به گمونم اصلا دیده نشده
لطفا سریع رسیدگی کنید و امتیازش رو به امتیاز هافلپاف در شرح امتیازات اضافه کنید !

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

پیام زده شده در: ۱۵:۴۶ دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۸۷

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
در رابطه با این قضیه :

درسی که شما ارائه میکنید باید روشن باشه و در داخلش مطالب آموزشی در رابطه هم با درس هم با رول نویسی باشه که یک نوع آموزش رول هم به حساب بیادش !

تدریس رو طولانی ندید که مثلا به طور مثال 100-150 خط بشه هی بخونن تموم نشه ! کم هم ندید که بی محتوا بشه یک تدریس متعادل باشه به طوری که شما وقتی تدریس رو نوشتید یک بار خودتون بخونید و از دید خودتون هر جاشو که نیاز نیست حذف کنید ! به این صورت یک تدریس ساده رو انجام دادید !
تدریس رو نپیچونین ! به طور مثال اگر در مورد چوب جادو صحبت میکنید وسط صحبت در این مورد نرید در مورد جارو کوییدیچ صحبت کنید اول مبحث چوب جادو رو جمع کنید بعد برید سراغ جارو کوییدیچ !

در رابطه با قانون دادن هم فکری روش میکنم !!!

موفق باشید.

ویرایش شده توسط استرجس پادمور در تاریخ ۱۳۸۷/۴/۳۱ ۱۵:۴۷:۴۴
ویرایش شده توسط استرجس پادمور در تاریخ ۱۳۸۷/۴/۳۱ ۱۵:۴۸:۵۲

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۲:۱۸ دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

به اینیگو :
ویرایش : برداشته شد ! هدف خوندن خود اینیگو بود !

به درک :
اینکه کلاس خسته کننده نباشه ، درسته مشکل شما یا اینیگو نیست ، من که چند ترم اینجا هستم باید یه قانونی برای این مورد تنظیم میکردم . ولی خوب ، همونطور که گفتم هدف ما برای هاگوارتز آموزش رول نویسی هست و کلاس ها نباید طوری باشن که من بشینم کلاس شما رو گلچین کنم بخش های اصلیش رو و به ملت بدم که بشینن با اون گلچین ها بنویسن ! این دیگه هنره استاد هست که کلاسش رو کوتاه کنه و فقط در مورد اینکه استاد اومد تو کلاس و چهار خط تدریس کرد ننویسه ! شما که انقدر سطح امتیاز دهیتون پایینه و به بهترین ها امتیاز بالا میدید ، انتظار میره که نویسنده خوبی باشید و این کار هم براتون ساده باشه.

مثلا ، یکی از کارهایی که میتونست کلاس شما رو تغییر بده و از قوانین اولیه رول نویسی هست ، اینه که بین دیالوگ و متن و بین متن ها فاصله بزاریم تا خواننده اذیت نشه و نیاز نباشه متن رو سلکت کنه که ببینه کجا تموم میشه سطر

در هر صورت صحبت میکنم با مدیر که قانونی در این مورد اضافه بشه ، از شما هم ممنون بابت جواب و خلاصه تر نوشتن

موفق باشید

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۷/۴/۳۱ ۱۵:۱۶:۱۶

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.