هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر بازرسین هاگوارتز
پیام زده شده در: ۷:۴۹ یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۸۷

سرافینا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۵۲ سه شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۱:۱۵ پنجشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۱
از :اییییش!!:sulk:
گروه:
کاربران عضو
پیام: 220
آفلاین
خیلی می بخشید!یعنی شما خودتون در موارد داوری فقط همینارو در نظر می گیرید؟یعنی اگه من یه پست در حد تیم ملی ولی با این شرایط بنویسم امتیاز کامل می گیرم؟به نظر این کاملا غیر منطقیه.
ولی در کل نگران نباشین،چون بقیه ی بازیارو من داوری نمی کنم.

پیام زده شده در: ۲۱:۲۲ شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

به استرجس :
بررسی نمیخواد ، خودتم اینجا امتیازاتتو میزنی ، مام میزنیم بعد میانگین میگیریم آخرین باری باشه که اینجا میگی بررسی میکنیا ، میخوای اصلا بیام توی صحبت با همدیگه یه چیزایی بگم که دیگه روت نشه بیای تو سایت ... میخوای قضیه اون آلبوم خصوصی اما واتسون برای مدیرا رو فاش کنم ؟ ، میخوای قضیه اون خبرنامه هشت و مصاحبشو فاش کنم ؟ میخوای قضیه های پرسی و استرجس توی استخر مختلط گریفو لو بدم ؟ آفرین بچه خوب ، برو دیگه از این حرفا نزن

به سرافینا :
نچ ! اینطوری نیست !
یه روله کوییدیچ هزار تا مسئله داره برای امتیاز دهی ! و از اونجایی که شما بدون توجه به این مسائل امتیاز دهی کردی ، فکر نمیکنم دیگه بتونی برای بازی نهایی نظر بدی چون من به عنوان رئیس شورا مخالفت هایی دارم

قوانین برای بازیکنان :
نقل قول:
*در نمایشنامه باید به نکات زیر توجه شود:
1-بکار بردن تمام اسامی بازیکنان دو تیم در نمایشنامه.
2-درست نوشتن نام اسامی و جایگاه بازی آنها.
3-استفاده از توصیفات برای زمین و برای بازیکنان.
3-بازی رو از دید تیم خودتون شرح دهید.
4-سعی کنید از همه چیز در یک بازی استفاده کنید.از خطاها توپها پنالتی ها حتی موقع استراحت در رختکن رو میتونید بنویسید.
5-حتما لازم نیست در بازی که انجام میدید خودتون رو برنده اعلام کنید اینها امتیاز محسوب نمیشن.
6-زیاد از دیالوگ و یا توصیف استفاده نکنید سعی کنید هر دو رو در کنار هم بکار ببرید
7-نوع نوشتن و سبک نوشتن مهم نیست خوب نوشتن ملاک پیروزیست.

قوانین برای داوران :
نقل قول:
هر نمایشنامه 10 امتیاز داره در کل هر کس در طول بازی باید سه نمایشنامه در زمین بنویسه که میشه 30 امتیاز با توجه به تعداد بازیکنان هر تیم,در صورت بدست آوردن تمام امتیازات در نهایت 210 امتیاز (توسط یک داور) برای تیم بدست میاید.بر مبنای این امتیازات تیم برنده مشخص میشه.در آخر امتیازت + جایزه تیمها شده و به تابلوی شنی امتیازات اضافه میگردد.

*نوع امتیاز دادن برای هر نمایشنامه:
1-در صورتی که بازیکنی قوانین بالا را رعایت نکند داور میتونه بابت بکار نبردن یکی از موارد فوق از وی امتیاز کسر کند
2-در صورتی که بازیکنی در روز مسابقه در زمین بازی شرکت نکند داور این حق رو دارد که علاوه بر ندان امتیاز از تیم وی امتیاز نیز کسر کند البته در صورتیکه بازیکن ذخیره به جای او پست بزنید مانعی ندارد.
3-اگر بازیکنی در روز تعیین شده بازی نکند و به جای آن در روز دیگری نمایشنامه ارسال کند داور میتواند او را از زمین اخراج کرده و به وی اخطار دهد.(پست او را پاک کرده و از او امتیاز کم کند)
4-داوران اجازه ندارند از روی گروه خود و یا دلایل شخصی به بازیکنان امتیاز داده و یا کم کنند.
5-داوران در موقع امتیاز دادن اجازه مشورت و یا صحبت با داوران دیگر را ندارند.
6-هر داور خود به تنهایی باید امتیازات را نوشته و در آخر هر مسابقه آن را، در یک هفته تعیین شده بعد از بازی هر تیم در زمین بازی کوییدیچ تحویل دهد.
7-حتما موقع امتیاز دادن نام بازیکن و نام تیم حریف را نوشته و جدا به وی امتیاز دهید.برای انتخاب برنده حتما به این لیست احتیاج دارم.
نحوه دادن امتیاز به هر تیم در هر بازی:
بازی بین دو تیم راونکلاو و گریفیندور
راونکلاو:
لونا لاوگود ---> 8 امتیاز
چو چانگ ---> 6 امتیاز
و ...

گریفیندور:
کوییرل ---> 7 امتیاز
سارا اوانز (ذخیره بجای اندرومیدا) ---> 8 امتیاز
و ...

در مجموع:
گریفیندور: 54 امتیاز
راونکلاو: 63 امتیاز

این موارد توسط پرفسور کوییرل نوشته شده و داوران باید بهش توجه کنند . این مواردی که گفتی اصلا در حد امتیاز دهی توسط داور نیست !

بازرس راون با توجه به این قانون امتیازش رو در همینجا بزنه ، همینطور مدیر مدرسه ، منم بزودی میزنم

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۹:۳۶ شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۸۷

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۴۷ جمعه ۹ فروردین ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۵:۰۶ پنجشنبه ۵ مرداد ۱۴۰۲
از محفل ققنوس
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 615 | خلاصه ها: 1
آفلاین
نقل قول:
بعد من آیا آزار دارم به تیمی که فقط با خودش بازی داره امتیاز کم بدم؟اگر تیم مقابلتون بازی داشت،شاید اعتراض به جا بود ولی در این مورد...فکر نمی کنم.

موضوع اینه که قانون مسخره هاگوارتز اینه که برد و باخت مهم نیست و امتیاز مهمه..یعنی اصلا گروه ها به تیم حریفشون نگاه نمیکنن و فرق نمیکنه یه تیم با یه تیمی که رولینگ و تالکین و شان و ... توش پست میزنن بازی کنه یا تیمی که انصراف داده..مهم امتیاز خودشه!

با تشکر - کاپیت گریف !

پیام زده شده در: ۱۷:۰۶ شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۸۷

سرافینا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۵۲ سه شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۱:۱۵ پنجشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۱
از :اییییش!!:sulk:
گروه:
کاربران عضو
پیام: 220
آفلاین
با عرض معذرت از استرجس عزیر:
ببینید!
من نمی دونم منظور شما از رول "قشنگ"چیه.
تعریف من اینه:
1-هدف داشته باشه.
2-خسته کننده نباشه.
3-بار اضافی تو پستتون نباشه.
پستای شما تمامی این موردارو داشت.بلند بود،هدف نداشت،پر از سردگمی و از این شاخه به اون شاخه پریدن بود،در بعضی موارد ذره ای کوییدیچی نبود.پست شما دنیس،نمی دونستم اصن چرا اینقدر بلند بود!باور کنین پست زیادی بلند نشونه ی خوب بودن نیست. اگر نتونین جذابیت بدین اصن ترکیب جالبی نیست.برای مثال پستای تیم پاورداسو یادتون بیاد.به شدت طولانی بودن ولی با جذابیت.
پست مرلین مک کنین!
بلند و بی هدف.نظری بیش از این نمی تونم بدم.

پرسی ویزلی،تا حالا باید فهمیده باشی که امتیاز دهی سلیقه ایه،و چرا من از این"خیلی ها"حتی یک خط اعتراض جایی ندیدم؟حتی توی چت باکس؟!از نظر من به اون پستا حتی دست بالا نمره داده شده.
بعد من آیا آزار دارم به تیمی که فقط با خودش بازی داره امتیاز کم بدم؟اگر تیم مقابلتون بازی داشت،شاید اعتراض به جا بود ولی در این مورد...فکر نمی کنم.

پیام زده شده در: ۱۴:۳۶ شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۸۷

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
بازرسین گروه گریفیندور و راونکلاو تا سه روز فرصت دارن که امتیازهای مسابقه ی هافلپاف و اسلاترین رو بازنگری کنن و در اینجا فقط بزنن تا تصمیم گیری بهتری صورت گرفته بشه !

بعد از اینکه امتیازها رو اینجا زدید من بررسیشون میکنم !

به بازرس راونکلاو:

در تالار خودتون اعلام کنید که داور گروه بازی گریف و هافل رو قضاوت کنه ... بهتر از اینه که من پست بزنم توی تالار راونکلاو !

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۳:۴۴ شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۸۷

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
چون دو تا از بازرسا نظرشونو گفتن منم بگم که بعنوان بازرس:

پستا و نقطه نظرای موافق و مخالف دنیس و پرسی و گابریل رو خوندم=>موافقم که امتیازات داور راونکلاو قابل بازنگری هستند.

پیام زده شده در: ۱۳:۰۲ شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۸۷

گابریل دلاکور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۰۰ سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۶:۳۳ دوشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۰
از يت نكن! شايدم، اذيت نكن!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 708
آفلاین
با سلام!

نقل قول:
بنده اعتراض دارم به امتيازات بازي هافل و اسلي كه سرافينا داده. پست من رو خيلي كم امتياز داده. واقعا شاخ در اوردم.
همچنين پست اريكا زادينگ كه قشنگ ترين پست تيممون بود. والا اريكا بهترين رول نويس هافله!
در مورد پست مرلين هم بايد بازنگري بشه. پستش خيلي عالي بود. دقيقا پستهايي كه فكر ميكردم امتياز خوب بگيره امتياز خيلي كمي گرفته!
نميدونم بر اساس چه معيارهايي امتياز دادن. اما به شدت نا عادلانه است.
.

دنیس عزیز،
امتیاز دادن ها بنا بر سلیقه است! مثلا اگر از نظر یکی فضاسازی پست شما باید 10 بگیره ( مثلا اگه تو هاگوارتز باشه! ) ، شاید اگه من پستت رو بخونم بهت 3 بدم ! نمیتونی بگی که من پستم خوب بوده؛ شاید از نظر یکی دیگه پست شما خوب نبوده !

همون پست هایی هم که گفتید به همین ترتیب ! مثلا در بازی های ریونکلاو ؛ من همیشه منتظر بودم پست های وینکی حداقل 7 رو بگیره ، با پست ِ چو توی بازی آخرمون صد در صد باید 10 رو میگرفت !

اما وینکی 5 امتیاز گرفت با اینکه پستش خیلی خنده دار بود ! و چو با اینکه پستش خیلی قشنگ بود، 8 یا 7 گرفت ! پس ما هم باید اعتراض میکردیم !

داور ریونکلاو؛ دست بالا امتیاز داده ! من هم با امتیازاتش موافقم؛ جز پومانا اسپراوت که اصلا بهش ده نمی دادم خودم. حداقل 8 بود !

نقل قول:
درسته ، خیلی ها به این امتیازات اعتراض کردند ! به نظر من داور راونکلاو درست امتیاز دهی نکرد ، من پست های اما و پومانا رو خوندم ، اصلا در حد 10 امتیاز نبودند ! در هر صورت بزودی با بازرسین و مدیر هماهنگ میکنیم ، تا هر کس امتیازاتی که فکر میکنه بهتره رو ارائه کنه و بعد میانگین میگیریم .

خیلی ها ؟ خیلی ها توی مسنجر اعتراض کردند ! اعتراض میخواید بکنید باید اینجا اعتراض کنید ، نه توی مسنجر !

پست اما در حد 10 بود ، ولی من باز هم میگم با اسپراوت موافق نبودم که باز هم سلیقه ای هست !

در هر صورت؛ یکم آسون گرفته شده بود . اگه میخواید توش تجدید نظر بکنید؛ ولی من با امتیازات موافق بودم !

پ.ن، در ضمن من هر وقت امتیازم زیر 8 شد میام اعتراض میکنم!

[b]دیگه ب

پیام زده شده در: ۱۹:۵۱ جمعه ۱۸ مرداد ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام

درسته ، خیلی ها به این امتیازات اعتراض کردند ! به نظر من داور راونکلاو درست امتیاز دهی نکرد ، من پست های اما و پومانا رو خوندم ، اصلا در حد 10 امتیاز نبودند ! در هر صورت بزودی با بازرسین و مدیر هماهنگ میکنیم ، تا هر کس امتیازاتی که فکر میکنه بهتره رو ارائه کنه و بعد میانگین میگیریم .

پیام زده شده در: ۱۹:۲۴ جمعه ۱۸ مرداد ۱۳۸۷

دنیسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۲ شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۱:۴۷ چهارشنبه ۳ مهر ۱۳۹۲
از هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 809
آفلاین
سلام

بنده اعتراض دارم به امتيازات بازي هافل و اسلي كه سرافينا داده. پست من رو خيلي كم امتياز داده. واقعا شاخ در اوردم.
همچنين پست اريكا زادينگ كه قشنگ ترين پست تيممون بود. والا اريكا بهترين رول نويس هافله!
در مورد پست مرلين هم بايد بازنگري بشه. پستش خيلي عالي بود. دقيقا پستهايي كه فكر ميكردم امتياز خوب بگيره امتياز خيلي كمي گرفته!
نميدونم بر اساس چه معيارهايي امتياز دادن. اما به شدت نا عادلانه است.

قدرت رولو ببين توي سبك من، تعظيم كرد توي دست من
پس تو هم بيا رول بزن با سبكم، ميخوام شاخ جوجه رولرا رو بشكنم

پیام زده شده در: ۱۰:۵۷ جمعه ۱۸ مرداد ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام

اممم ، درسته !
من به این قانون دقت نکرده بودم وگرنه همون اول اطلاع میدادم که تغییر کنه ! مسخرست از تدریس پست زده امتیاز کم بشه ، فقط لازمه که توسط استاد در نظر گرفته نشه .

در هر صورت در کار گابریل مشکلی نبود .

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.