هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: کمیته انضباطی ( اعتراضات به داوری )
پیام زده شده در: ۱۹:۲۳ جمعه ۱۰ شهریور ۱۳۹۱

وزیر دیگر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۲ چهارشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۲۲:۱۷ شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۲
از اینور رفت!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 367
آفلاین
کوئینا!

با استعانت از ملکه ی مقتدرمان اومدیم بگیم شما که اون جریان سوژه ی مشترک رو برداشتید.. کار خوبی هم کردید.. در هر صورت این وقتش رو هم بردارید.. ما تیممون یه سوژه داره و فقط خودشه که باید ادامه بده یه دو هفته ای هم وقت داره هر موقع دلش خواست میاد بازی می کنه و میره روز اول و آخر نداره شاید خواست همه ی پستاشو تو ساعت آخر بزنه!

هممم؟!

پیشاپیش آفرین بر تصمیم سنجیده تان!

یک روز جادوگر به سراغ جادوی واقعی می رود!

به یاد اغتشاشگران خوف:

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۰:۰۸ پنجشنبه ۹ شهریور ۱۳۹۱

ویکتور کرام old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۸ شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱:۳۵ دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۵
از گیلیمت دراز تر نکن اون پاهاتا.
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 115
آفلاین
سلام!

این در شرایطی هست که تیم توی بازی شرکت کنه. الان تیم فانوس شرکت نکرده پس امتیازش صفره. امتیازه منفی نداریم.

امضا نمی دم.

پیام زده شده در: ۱۶:۳۸ پنجشنبه ۹ شهریور ۱۳۹۱

لی جردن old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۳ پنجشنبه ۹ تیر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۶:۰۸ چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶
از سوسک سیاه به خاله خرسه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 416
آفلاین
سیلام

این پست صرفا خطاب به ویکتوره و می خوام یه سری سو تفاهمات رو برطرف کنم. در این پست ستاره وسطی نوشته شده که:
نقل قول:
* اگر سوژه در روز مسابقه( شنبه ها) ارسال نشود، از آن تیم 10 امتیاز کسر خواهد شد.

الان تیم فانوس سوژه رو شنبه نوشته یا نه؟

Modir look at that ticket
I work out
I work out
When I go to "contact us", this is what I see
Modirs are in bed and they wont answer me
I got passion in my head and I ain’t afraid to show it

I’m ANGRY and I know it

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۴۸ شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۱

لی جردن old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
سیلام

نقل قول:
اولا که اگر اشتباه نکنم یه زمان بندی ای واسه ی مسابقات وجود داره ، یعنی اون "هیچ کدوم از تیم ها" یی که شما گفتی ، مسابقشون روزهای آتی هست و تیمی که پست نزد ، همون تیم ِ فانوس بود که مقابل ِ شما بازی میکرد . بعد هم ، تمرین ِ شما و شرکت کردنتون تو مسابقه تقدیری نداره ! یعنی مثلا توی ورزش ِ ماگلی ِ فوتبال ، نگاه میکنن که تیم آبی و قرمز چقدر تمرین کردن از قبل که بخوان مثلا گل ِ بیشتری حساب کنن !؟ ولی خب ، به نظرم ویکتور میتونه یک مقدار امتیاز برای تیمی که تیم ِ مقابلش در زمین حاضر نشده در نظر بگیره ... باید صبر کرد تا خودش بیاد ، من فقط داوری قرار شد بکنم .

شما چند سال آتی وقت برا دو تیم بزار. ولی خوب اون به من مربوط نمیشه. در مورد تیمی که در زمین حاظر نشده هین ورزش ماگلی فوتبال، اگه حتی دیر وارد زمین بشند کلی جریمه و محرمیت در انتظارشونه. والله..! در مورد کم کردن امتیاز ناظر باهوش و خفن و گولاخ ما خودشون تو این پست همه چیرو شرح دادند. پاچه خواری مارا به ایشون ابلاغ بفرمایید

نقل قول:
و اینکه ، واقعا این پست ها اون پستهایی نبود که من برای یک بازی ِ کوییدیچ انتظار داشتم ، قبلا هر کدوم از اعضایِ تیم ِ کوییدیچ دویست خط یهو پست میزدن برای مسابقه و تو هر پست یهو بیست تا سوژه ی فرعی ِ جالب ارائه میکردن ، ولی خب ...

اول اینکه داستان ماله وقتیه که هری پاتر تموم نشده بود. نه اعضا همون اعضان. نه سبکها همون سبکها. داستانی که میگید مثلا روزی پنجاتا عضو جدید میومد و بیشتر از صدتا عضو آنلاین داشتید بیشتر شبیه یه افسانه برای تازه واردایی مثل منه. که فعلا اکثر کسایی که تو سایتند همین تازه واردان.دیگه اون کوییدیچ این که نمیشه. باید باهاش کنار بیاید.

I work out
I work out

I’m ANGRY and I know it

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۰۴ شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۱

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۰۶ جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۱:۴۲ شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 36
آفلاین
نقل قول:
من می خوام از سوژه دفاع کنم چون خودم سوژه رو دادم. باید بگم هنگامی که سوژه رو دادم کل داستان مشخص بود و هر کی یه تیکه شو برداشت تا اونو بنویسه. کله پاچه سوژه اصلی نبود. یه چیزی بود که فقط برای جذاب تر شدن پست بهش اضافه شد. سوژه اصلی همین رمز تاز بود.

نه پس ! شما بیا کله پاچه رو بذار سوژه ی اصلی پس ! من همه اشاره ای نکردم که سوژه ی اصلی هست ، به هر حال اون هم جزو سوژه و ایده های مسابقه بود و باید بررسی میشد . سوژه ی اصلی رو هم همینطور که بهش اشاره کردم پرورش داده نشده بود و اصلا جالب نبود ، توی تاپیکِ امتیازات کامل توضیح دادم.

نقل قول:
در مورد هرمیون من مسئول نیستم. من به همه گفتم پستشونو تو یه جایی مثل ورد ذخیره کنند.
دلیل اینکه من داستانو تموم نکردم این بود که هرمیون دیر پستو زد. من هشت روز قبلو تو سفر بودم و به اینترنت دسترسی نداشتم. یه سری اطلاعات هم هست که افشاش نمی کنم. وگرنه تیم به فنا می رفت

به این مسئله کاری ندارم ، فقط اشاره کردم چون باید امتیاز کسر میشد و اینکه بدونید برای چی کسر شده ... به هر حال ، این مسئله مربوط به خودِ تیم میشه و ارتباطی به داوری نداره .

نقل قول:
در ضمن من از شما انتظار داشتم که از تیمی که قبل مسابقه تمرین می کرد و بعدش هم حد اقل تو مسابقه شرکت کرد بیشتر تقدیر کنید. هیچ کدوم از تیم ها یه پستم نزدن.

اولا که اگر اشتباه نکنم یه زمان بندی ای واسه ی مسابقات وجود داره ، یعنی اون "هیچ کدوم از تیم ها" یی که شما گفتی ، مسابقشون روزهای آتی هست و تیمی که پست نزد ، همون تیم ِ فانوس بود که مقابل ِ شما بازی میکرد . بعد هم ، تمرین ِ شما و شرکت کردنتون تو مسابقه تقدیری نداره ! یعنی مثلا توی ورزش ِ ماگلی ِ فوتبال ، نگاه میکنن که تیم آبی و قرمز چقدر تمرین کردن از قبل که بخوان مثلا گل ِ بیشتری حساب کنن !؟

ولی خب ، به نظرم ویکتور میتونه یک مقدار امتیاز برای تیمی که تیم ِ مقابلش در زمین حاضر نشده در نظر بگیره ... باید صبر کرد تا خودش بیاد ، من فقط داوری قرار شد بکنم .

و اینکه ، واقعا این پست ها اون پستهایی نبود که من برای یک بازی ِ کوییدیچ انتظار داشتم ، قبلا هر کدوم از اعضایِ تیم ِ کوییدیچ دویست خط یهو پست میزدن برای مسابقه و تو هر پست یهو بیست تا سوژه ی فرعی ِ جالب ارائه میکردن ، ولی خب ...

ما شیفتگانِ خدمتیم ، نه تشنگانِ قدرت

پیام زده شده در: ۱۴:۴۰ شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۱

لی جردن old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
تو رو خدا ببین. منو دهن روزه گفتن از بیخ گور سیاه برم تایپیک پیدا کنم پستمو اونجا بزنم. داوره داریم

من می خوام از سوژه دفاع کنم چون خودم سوژه رو دادم. باید بگم هنگامی که سوژه رو دادم کل داستان مشخص بود و هر کی یه تیکه شو برداشت تا اونو بنویسه. کله پاچه سوژه اصلی نبود. یه چیزی بود که فقط برای جذاب تر شدن پست بهش اضافه شد. سوژه اصلی همین رمز تاز بود. من به کیفیت پست اعضا کار ندارم. در مورد هرمیون من مسئول نیستم. من به همه گفتم پستشونو تو یه جایی مثل ورد ذخیره کنند.
دلیل اینکه من داستانو تموم نکردم این بود که هرمیون دیر پستو زد. من هشت روز قبلو تو سفر بودم و به اینترنت دسترسی نداشتم. یه سری اطلاعات هم هست که افشاش نمی کنم. وگرنه تیم به فنا می رفت

در ضمن من از شما انتظار داشتم که از تیمی که قبل مسابقه تمرین می کرد و بعدش هم حد اقل تو مسابقه شرکت کرد بیشتر تقدیر کنید. هیچ کدوم از تیم ها یه پستم نزدن.

به هر حال طی رقابت سختی که بین تیم ها بود ما خودمون رو به سختی جلو انداختیم و بردیم

I work out
I work out

I’m ANGRY and I know it

تصویر کوچک شده

Re: دفتر مخوف داوران کوییدیچ
پیام زده شده در: ۱۷:۵۰ یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۸۷

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۴۷ جمعه ۹ فروردین ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۵:۰۶ پنجشنبه ۵ مرداد ۱۴۰۲
از محفل ققنوس
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 615 | خلاصه ها: 1
آفلاین
به گلگو:

نقل قول:
من نميدونم كجاي دنيا وقتي نيم فصله جام حذفي برگذار ميشه كه شما اين كارو كرديد ، شايد ما ميخواستيم يكي از بازيكناي جديدمون در جام حذفيب شركت كنه.

زمانی که جام حذفی آغاز شده بود،مدت نقل و انتقالات گذشته بود و دیگه هیچ تیمی حق نقل و انتقال نداشت.

شما به این دلیل فکر میکنی هنوز مهلت نقل و انتقالات بود که برنامه لیگ عوض شد ولی در اصل تو 3 یا 4 روزی که لیگ عقب افتاد زمان نیم فصل عقب نیفتاد.

------------------
به لیلی:

من با روبیوس صحبت کرده بودم.ایشون یه مقدار درجه امتیازات رو بالا داده بود که با امتیازات من درست شد قضیه.یعنی من به جای اینکه امتیاز هگرید رو ویرایش کنم،امتیازات رو دست پایین گرفتم تا تعادل درست بشه.

در واقع منظورم اینه که هاگرید دست بالا امتیاز داد و من دست پایین،بنابراین اختلاف امتیازات ما زیاد شد و این با خاطر این بود که امتیاز عادلانه داده بشه.

موفق باشید.

پیام زده شده در: ۱۰:۴۹ یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۸۷

لیلی لونا پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۴۵ چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۲۱:۵۱ چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 389
آفلاین
با سلام:

مي دونم که الان مدت زيادي از اعلام نتايج مسابقات هفته ي اول گذشته ولي براساس اطلاع رساني شماره ي 10 کوييديچ اگه اختلاف نتايج مسابقات کوييديچ بيش از ده امتياز بود بايد توسط داور سوم بازبيني بشه.

در هفته ي اول تيم ما در مقابل تيم منتخب اسلايترين مسابقه داشته.

روبیوس هاگرید به تيم منتخب امتياز 91 رو داده و آلبوس دامبلدور به اين تيم امتياز 82 رو داده.
روبیوس هاگرید به تيم ما امتياز 89 رو داده و آلبوس دامبلدور به ما اتياز 71 رو داده.

اختلاف دو داور در تيم منتخب تنها 9 تا بوده ولي اختلاف دو داور در تيم ما نزديک به بيست امتياز ( 18 ) تا بوده. این خيلي عجيبه که اختلاف ما در اين حد زياده.

تيم ما در خواست رسيدگي به اين نتايج رو داره.

با تشکر ( یکم از خشکی در بیاد )

ویرایش شده توسط لیلی پاتر در تاریخ ۱۳۸۷/۵/۲۷ ۱۴:۰۷:۱۰

پیام زده شده در: ۲:۲۱ یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۸۷

گلگومات

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۹ دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۸:۵۷ جمعه ۲۸ مرداد ۱۳۹۰
از كنار داوش
گروه:
کاربران عضو
پیام: 92
آفلاین
من نميدونم كجاي دنيا وقتي نيم فصله جام حذفي برگذار ميشه كه شما اين كارو كرديد ، شايد ما ميخواستيم يكي از بازيكناي جديدمون در جام حذفيب شركت كنه.

اگه كسي يه بار زد توي گوش تو ، تو دو بار با چماغ بزن تو سرش.

يكي از ضرب المثلهاي غول ها

تصویر کوچک شده

دفتر مخوف داوران کوییدیچ
پیام زده شده در: ۰:۵۲ یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۸۷

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۴۷ جمعه ۹ فروردین ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۵:۰۶ پنجشنبه ۵ مرداد ۱۴۰۲
از محفل ققنوس
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 615 | خلاصه ها: 1
آفلاین
کسی جرات داره وارد اینجا بشه تا مورد حمله سه جادوگر خفنز داور کوییدیچ قرار بگیره.

از این به بعد اعتراض به نتیجه بازیهای لیگ برتر و جام حذفی در این تاپیک صورت میگیره و در صورتی که در تاپیک دیگه صورت بگیره پست شپلخ خواهد شد و عواقب اون با خودتان خواهد بود.پس ریسک نکنید.

اعتراض هم با مدرک باید باشه.

موفق باشید.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.