هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر مدیریت مدرسه
پیام زده شده در: ۱۹:۱۰ جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۸۷

سر بارون خون آلود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۵۷ جمعه ۱۱ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۰:۵۷ سه شنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 139
آفلاین
نقل قول:

گابریل دلاکور نوشته:

اممم من این طوری برداشت کردم که مدیریت هاگوارتز از قدرت مدیریت ِ سایتی اش داره سوئ استفاده میکنه ! به عنوان مدیر هاگوارتز ، ایشون حق نداشتند تالار ( مثلا ! ) خصوصی ما رو ببینند !

هووووم!
برای روشن شدن اذهان عمومی!

مدیر سایت حق داره به هر دلیلی که خودش نشخیص میده به کل سایت سر بزنه و رفع مشکل کنه

حالا اگه ایشون مدیر هاگوارتز باشه و از دسترسی هایی که داره، تقلب یک گروه رو کشف کنه...بازم حق داره اینکارو انجام بده...چرا که نباید حق گروهای دیگه ضایع بشه....و به نظر من اینکه مدیر هاگوارتز، مدیر سایتم هست، در این مورد به نفع گروه های دیگه تموم میشه
-------------------------
این پست من فقط برای آموزش و روشن شدن موضوع بود و کاربرد دیگه ای نداره
در نتیجه از ناظر میخواهم بعد از دو روز این پست رو پاک کنه
با تشکر
سر بارون خون آلود

و ما بر می گردیم تا درس عبرتی باشد برای کسانی که بر نمی گردند!

پیام زده شده در: ۱۶:۱۵ جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۸۷

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
این قضیه ی داوری هم تموم شد !

موفق باشید.

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

دفتر مدیریت مدرسه
پیام زده شده در: ۱۴:۵۷ جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۸۷

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۶ دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۱۲ پنجشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۴
از جايي به نام هيچ جا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 788
آفلاین
سلام

این که من تقلب حساب کردم، دلیلی نداشت لینک سند تقلب رو در یک انجمن عمومی بگذارم، چون در نهایت مسیرش به یک تالار خصوصی می رفت و فقط اسلیترینی ها دسترسی داشتند. پس نگید که من دلیل درستی ندارم، بلکه با مستندات حرف میزنم!

از نظر من تقلب صورت گرفته، چون حقوق یک پست کوییدیچ از تالار اسلیترین به یکی از گریفیندوری ها داده شد، اما در حقیقت به زور اون پست به یکی دیگه از گریفیندوری ها داده شد که اون گلگوماته و من دیگه اونجا حقوقی برای ایشون نمی بینم.

دیگه من کاری ندارم، هنوز هم معتقدم امتیاز گلگومات صفره، چون تلاشی ندیدم ازش. یه کپی پیست ساده دیدم فقط. اما مدیریت، اگه به حقوق دادن پست ها به این و اون اعتقاد ندارین، اعلام کنید تا امتیاز ایشون رو از 10 بدم. هر چند که خلاف میل من است.

مقاومتی هم نمی کنم، قبول می کنم اعتراضات رو، چون که ریشه اصلی این موضوع خودم هستم. بنابراین در این مورد نمیتونم قضاوت کنم یا از خودم دفاع کنم.

منتظر نظر مدیر هستم...

"Severus...please..."
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۱:۴۲ جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۸۷

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۴ چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۳:۲۹ جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1014
آفلاین
خب من بیام یکم فضولی و اینا !

در مورد صحبت گابر : مشکل حل شد ، طی صحبتی که دو طرف با واسطه با هم داشتن .

در مورد امتیازات گریف :( این یه تیکه با تدی بود )
میگم بد نیست تک تک اعضای گریف بیان اینجا پست بزننا ، بعد وظیفه ناظر و یا بازرسشون یکم بی معنی میشه !
مثل اعتراض راون با یه نفر برای پست زدن هماهنگی کنین دیگه ، وگرنه 52 تا عضو دارین ،همه بزنین شاید رایتون بیشتر عمل کرد !

منم به اینکه یکی مثل خودم الکی بیاد اینجا پست بزنه معترضم :دیی ،به نشانه اعتراض میرم ،دیگه الکی نمیپستم !

خداحافظی در اوج یا خروج فوج فوج... مسئله این است!

پیام زده شده در: ۰:۴۹ جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۸۷

محفل ققنوس

تد ریموس لوپین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۳۰ سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۲:۵۵ پنجشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۶
از دور شبیه مهتابی‌ام.
گروه:
محفل ققنوس
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 1495
آفلاین
با سلام خدمت مدیریت مدرسه و اینا!

من به امتیازات ایماگو و داوری ایشون در بازی گریفیندور و هافلپاف و ادعاشون مبنی بر تقلب گلگومات شدیدا" اعتراض دارم. پست گلگومات کامل بود و تا جایی که کاپیتان و اعضای تیم خبر دارن، هیچ تقلبی صورت نگرفته.

لطفا" سریعتر به این مسئله رسیدگی بشه و بی دلیل اجازه ندید زحمات یک تیم به هدر بره.

ممنون!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۳:۴۴ پنجشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۸۷

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
آقا من اعتراض دارم!من به داوری اینیگو اعتراض دارم.من میکنم که اینیگو دلیل درستی برای اثبات اینکه گلگومات تقلب کرده نداره.به هیچ وجه نمیشه ثابت کرد که پست گلگومات توسط یکی دیگه نوشته شده و توسط ایشون فرستاده شده.اگر مدرکی چیزی داره رو کنه ولی در غیر این صورت نمیشه به ایشون صفر داد.امیدوارم خود مدیریت به این مساله رسیدگی کنه.

من از اینیگو تعجب کردم.واقعا کار عجیبی کرد.

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۲۲:۵۲ پنجشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۸۷

گابریل دلاکور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۰۰ سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۶:۳۳ دوشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۰
از يت نكن! شايدم، اذيت نكن!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 708
آفلاین
سلام !

فکر میکنم تا اونجایی که من اطلاع دارم مدیریت هاگوارتز باید فقط دسترسی به انجمن هاگوارتز داشته باشه، نه جای دیگه و به خصوص ؛ نه تالار های خصوصی !

مدیریت نباید گروه داشته باشه، به خصوص وقتی که به تالار های خصوصی ِ دیگه دسترسی داره .

شرم آور ، و خنده داره ؛ به قول پرسی : مسخره اس!

ما تا همین جاش هم خیلی با گروه دار بودن ِ مدیریت مشکل داشتیم ، اما حالا دیگه واقعا نمیتونم تحمل کنم! من یکی حداقل نمیتونم ..

نقل قول:
استرجس پادمور: گروه راونکلاو مواظب خودش باشه که قهرمانی رو به خاطر تقلب از دست نده ! ( 1 )

مری باود: هووووم ؟ استر اینی که گفتی یعنی چی ؟!! ( 2 )

استرجس پادمور: یعنی اینکه ممکنه راونکلاو امتیازش صفر بشه ! مدرک تقلب دست منه ! ( 3 )

اممم من این طوری برداشت کردم که مدیریت هاگوارتز از قدرت مدیریت ِ سایتی اش داره سوئ استفاده میکنه ! به عنوان مدیر هاگوارتز ، ایشون حق نداشتند تالار ( مثلا ! ) خصوصی ما رو ببینند !

اما حالا که دیده ان، محض اطلاع به شما بگیم تقلب ما طبق چیزی که شما برداشت کردین :

گابریل دلاکور نوشته :

نقل قول:
بچه ها من احساس میکنم این گریفندوری ها نیروهاشون رو جمع کرده اند واسه ی اینکه اینجا بیان و از ما جلو بیفتند ! من شناسه ی یکی از گریفی ها رو دارم ، میرم ببینم شاید سوال ها رو اونها داشته باشن !

اگه نمیدونستی، بدون که وقتی من " همر " زده ام بعد از اون پیام ؛ یعنی داشتم مسخره میکردم ! هنوز اینقدر جرئت ندارم که صد تا صد تا شناسه داشته باشم ! و این هم برای مسخره بازی بوده، پس هی مدرک تقلب مدرک تقلب نکن !

دوما "

جایی از قوانین امتحان نوشته نشده که اعضا ی یک گروه اجازه ندارند که سوال ها رو با هم رد و بدل کنند و جواب های درست رو پیدا کنند و همه اشون یکی رو بفرستند !

تو از کجا میخوای بفهمی ..؟ آهان، ببخشید یادم نبود مدیری !!!!

------
------

در کل چیزهایی که در تالار خصوصی ما میگذره به خودمون مربوط میشه نه کس دیگه ای !!

.
.
.
.

در ضمن ، اگه خیلی ناراحتی که ما همه جواب های درست رو پیدا میکنیم و این هنوز به فکر گریف نرسیده و ممکنه برات تقلب حساب شه میریم تو مسنجر این کار رو میکنیم . اصلا میتینگ میذاریم اونجا این کارو میکنیم !!

تو که دیگه اونجا ها مدیر نیستی !

در کل ، نتیجه ی کل حرف هام :

""""" مدیریت هاگوارتز به عنوان مدیریت سایت؛ نباید از دسترسی هاش سوئ استفاده کنه! هیچ کدوم از مدیر های قبلی، ایگور و خیلی های دیگه دسترسی مدیریتی نداشتند ولی خیلی خدا هاگوارتز رو اداره کردند! حتی نیازی به ناظر کمکی هم پیدا نکردند ! اما تو که دسترسی هم داری از پسش برنیومدی.. نمیدونم چرا به منم مربوط نیست! اما کلا؛ مدیر های هاگوارتز قبلی اکثریت دسترسی مدیریت نداشته اند ! پس شما هم نباید میداشتی، اما حالا که داری هم نباید سوئ استفاده کنی! اگه الان مدیر کسی بود که دسترسی نداشت به تالار ما ؛ این حرف ها هم پیش نمی اومد. """"""

تمام!

ویرایش شده توسط گابریل دلاکور در تاریخ ۱۳۸۷/۶/۲۸ ۲۳:۴۲:۲۳

[b]دیگه ب

پیام زده شده در: ۲۰:۵۴ یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۸۷

دنیسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۲ شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۱:۴۷ چهارشنبه ۳ مهر ۱۳۹۲
از هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 809
آفلاین
ساری از دیر کرد... عرضم خدمتتون که تو هافل همه عضو تیم بودن و کسی برا داوریت نبود و پس از مصیبت های فراوان یه نفر یافت شد:
آنتونین دالاهوف!

قدرت رولو ببين توي سبك من، تعظيم كرد توي دست من
پس تو هم بيا رول بزن با سبكم، ميخوام شاخ جوجه رولرا رو بشكنم

پیام زده شده در: ۲۰:۱۰ یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۸۷

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
به فرد ویزلی:

داخل آیین نامه ی امتحانات کاملا توضیح داده بودم که پست هایی که میزنید دیده نمیشه چون هر کس از روی نفر قبلی کپی پیست میکنه !
وقتی پستی رو ارسال میکنید به محض اینکه دیده بشه اسمتون به تاپیک لیست دریافت شده ها اضافه میشه !

موفق باشید.

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۸:۰۴ یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۸۷

فرد ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۵۳ یکشنبه ۹ تیر ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۷:۰۸ یکشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۵
از مغازه ویزلی ها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 106
آفلاین
سلام

من الان تو امتحان پیشگویی شرکت کردم اما برای فرستادن جوابام نوشت:منتظر بمانید تا این پیام توسط ناظر تایید شود یا یه همچین چیزایی!چرا؟؟؟

ممنون

ویرایش شده توسط فرد ویزلی در تاریخ ۱۳۸۷/۶/۲۴ ۱۸:۰۷:۵۷

ّّFor What I've Done
I Start Again
And Whatever Pain May Come
Today This Ends
I'm Forgiving What I've Done

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.