هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: بازي با كلمات
پیام زده شده در: ۲۲:۱۶ یکشنبه ۱۹ آبان ۱۳۸۷

آموس ديگوري

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۱۰ یکشنبه ۱۹ آبان ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۲۱:۳۹ سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۸۷
از راه راست :دی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3
آفلاین
پرواز - دوست - زیبا - اسنیچ - آبی - عجله - جارو - طلایی - دور – محک

---------

نخست بار در حین پرواز دیده بودش ؛ بار دیگر به بهانه ی کوییدیچ به آسمان آبی پناه می برد تا شاید یارش را نشانش دهد .
چند متر دور تر دختری زیبا رو سوار بر جارویی نچندان کهنه با عجله به دنبال اسنیچ طلاییش آسمان را می کاوید .
چه می شد اگر می توانست روزی با او دوست شود ؟

:دی

چه عشقولانس! تاييد شد!

ویرایش شده توسط آنیتا دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۷/۸/۲۱ ۹:۱۴:۴۸

اراده موجب آزادی است ، زیرا خواستن آفریدن است . اینست تعلیم من و تنها کار شما آموختن فن آفریدن خواهد بود .
نیچه

پیام زده شده در: ۲۱:۵۳ یکشنبه ۱۲ آبان ۱۳۸۷

دراکو مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۶ چهارشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۲۶ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶
از وزارت سحر و جادو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1028
آفلاین
مسابقه به لحظات حساس خودش نزدیک میشد و تماشاگران تیم پاورداس ایستاده بازی رو تماشا میکردند !!
گزارشگر : حالا این دراکوئه که شونه به شونه ی الکسی به دنبال اسنیچ حرکت میکنه !! تنها چند سانت متر ... عالیه !! با یک دور قشنگ اونو جا میذاره !!عجله کن پسر ... تو میتونی !! دراکو تنها چند سانتی متر با گوی طلائی فاصله داشت اما ...
وااااااااای خدای من ...
سووووووووووت
پنسی مستقیم به سمت الکسی میره و مشت محکمی به صورت اون میزنه
سوووووووووووووت
داور : کافیه ...
گزارشگر : چه خر تو خری شده اون وسط زمین ؛ حیف بازی به این زیبایی نیست به اینجاها بکشه ؟؟ همه بازیکنا از جاروهای خودشون پایین اومدن و در حال کتک کاری هم دیگه هستند !! ووواااو چه کثافت کاری شده اون وسط ...
تماشاگران آبی پوش تیم پاورداس به نشانه اعتراض در حال فحاشی به الکسی هستند که مانع دراکو برای گرفتن اسنیچ شده بود
گزارشگر : بله با دو کارت زرد قائله ختمه به خیر شده گویا ؛ فاصله ما خیلی دوره ولی بله داور بعد از دو کارت زردی که متوجه نشدم به چه کسایی داد به پرواز در میاد و بقیه بازیکنام پشت سر اون از زمین بلند میشن !!
روی اسکوربورد ورزشگاه :
کارت زرد : الکسی از تیم سرخپوشان
کارت زرد : پنسی پارکینسون از پاورداس

خب الان به نظرت من چی باید بگم؟

معلومه که تایید شد!

ویرایش شده توسط چو چانگ در تاریخ ۱۳۸۷/۸/۱۲ ۲۳:۳۴:۰۷

وزیر مردمی اورجینال اسبق

تک درختم سوخت ، پس بذار جنگل بسوزه

پیام زده شده در: ۱۵:۲۱ یکشنبه ۱۲ آبان ۱۳۸۷

هرمیون گرنجر**نازنازي**

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۹ یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۴:۱۳ یکشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۸۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 13
آفلاین
پرواز - دوست - زیبا - اسنیچ - آبی - عجله - جارو - طلایی - دور – محکم

درآسمان آبی پرواز میکند و به دنبال اسنیچ طلایی میگردد.
در نقطه ای دور آن را میابد. جارو را محکم میگیرد وبا عجله به سویش میرود.
دوست دارد آن رابگیرد وگرمایش را با تمام وجود حس کنداما.........................
باصدای گزارشگر که به نفع مالفوی سوت میزند ,فقط سرماست که تا عمق وجودش جاری میشود

سلام...
پست خوبی بود..!

اما اگه بتونی یه بار دیگه هم بنویسی برام....خیلی خوشحال می شم! اونوقت با خیال راحت می تونم تایید کنم....یه پست دیگه، با همه ذوق و هنرت! یه پست خیلی خیلی خوب!

فعلا تایید نشد...

ویرایش شده توسط چو چانگ در تاریخ ۱۳۸۷/۸/۱۲ ۲۳:۳۰:۲۷

پیام زده شده در: ۱۵:۵۵ چهارشنبه ۸ آبان ۱۳۸۷

پنسی پارکينسون

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۷ چهارشنبه ۸ آبان ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۸:۴۸ شنبه ۱۱ آبان ۱۳۸۷
از تالار اسلیترین
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1
آفلاین
پرواز - دوست - زیبا - اسنیچ - آبی - عجله - جارو - طلایی - دور – محکم

عجله تنها حسی بود که در هنگام پرواز به سمت دوست زیبایــم ، اسنیچ طلایی داشتم . در آسمان آبی روی جارویم به دورش چرخیدم و او را محکم در آغوش کشیدم .

قشنگ بود...!
خیلی قشنگ بود اما حیف که کم بود! میشه یه بارم بنویسی که این بار راحت بتونم تایید کنم؟ به همین قشنگی! شایدم بهتر!

مرسی!

تایید نشد...

ویرایش شده توسط چو چانگ در تاریخ ۱۳۸۷/۸/۱۲ ۲۳:۲۹:۵۵

پیام زده شده در: ۶:۰۸ چهارشنبه ۸ آبان ۱۳۸۷

گریندل والدold3

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۳:۰۸ یکشنبه ۵ آبان ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۶:۱۶ یکشنبه ۲۶ آبان ۱۳۸۷
از زندان نورمنگارد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 16
آفلاین
پرواز - دوست - زیبا - اسنیچ - آبی - عجله - جارو - طلایی - دور – محکم[/color]

-----------------------------------------------------------------------------

تماشاچیان در حالیکه دورتادور زمین بازی نشسته بودند، تیم محبوب خود را تشویق میکردند. عده ایی نیز پرچم تیم خود را در دست داشتنند و با خوشحالی آنرا تکان میدادند.
گزارشگر بازی در حالی که در محل مخصوصش قرار میگیرفت صحبتش رو شروع میکنه:"خانم ها و آقایان خیلی خوش آمدید. بازی تا لحظاتی دیگر بین تیم های گریفندور و اسلیترین شروع میشه. هم اکنون داور مسابقه رو میبینیم که داره وارد زمین میشه و صندوق مخصوص توپ ها رو با خودش حمل میکنه"
سروصدای تماشاچیان بیشتر شد.وقتی که به وسط زمین که رسید صندوق را پایین گذاشت. در حالی که ردای آبی رنگش را مرتب میکرد با اشاره دست از بازیکنان خواست که سرجای خودشان قرار بگیرند. دستهایش را به سمت صندوق برد و ابتدا ضامن صندوق و سپس ضامن توپ ها را رها کرد. با اینکار دو توپ قرمزرنگ بازدارنده به همراه گوی طلایی رنگی که به آن اسنیچ نیز میگفتند به هوا پرواز کردند. پس از اینکار توپ اصلی را برداشت و در حالی که سوتش را بردهانش میگذاشت، به سمت آسمان پرتابش کرد و در سوتش دمید.
بازی شروع شده بود. بازیکنان در حالی که سوار بر جاروهایشان بودند به سرعت به سمت بالا حرکت کردند.
"...بله... با سوت داور مسابقه هم شروع میشه و بازیکنان دو تیم با یه جهش به هوا میرند.حالا مهاجم تیم گریفندور رو میبینم که با حرکتی زیبا توپ رو زودتر از بقیه میگیره و به سمت دروازه حریف حرکت میکنه. ولی صبر کنید...آخ سرم.... عجب ضربه ی محکمی بود.... اگه سرش نشکسته باشه واقعا شانس آورده. بله، دیدید که مدافع اسلیترین با ضربه ی محکمی که به توپ زد باعث شد که توپ به سر مهاجم گریفندور بخوره و توپ از دستش رها بشه. من عاشق این مدافع و ضرباتش هستم و خیلی هم دوستش دارم. شاید در آینده هم با هم...ببخشید... بله به بازی برمیگردیم. حالا این مهاجم اسلیترینه که با عجله توپ رو میگیره و به سمت دروازه گریفندور میره. همه رو جا میذاره. عجب بازیکنیه این لرد. چه میکنه. و حالا... دروازه بان رو هم رد میکنه و با یه ضربه استثنایی توپ رو وارد حلقه میکنه. گل...گل...گل. اسلیترین 10...گریفتدور 0.

پاورقی: شخصیت لرد که در داستان به آن اشاره شده ساختگی میباشد و از کتاب گرفته نشده است.

سلام...
خوب بود...فقط اینجا ما باید یه چیز کوتاه بنویسیم، اما این یه کم بلند شده بود! ولی در کل خوب بود! ممنون!

در ضمن ببخشید خیلی که دیر شد!

تایید شد!

ویرایش شده توسط Lord☺Voldemort در تاریخ ۱۳۸۷/۸/۸ ۶:۰۹:۵۹
ویرایش شده توسط Lord☺Voldemort در تاریخ ۱۳۸۷/۸/۸ ۶:۲۰:۳۷
ویرایش شده توسط L☺rd در تاریخ ۱۳۸۷/۸/۸ ۲۲:۳۹:۱۷
ویرایش شده توسط چو چانگ در تاریخ ۱۳۸۷/۸/۱۲ ۲۳:۲۵:۱۴
ویرایش شده توسط چو چانگ در تاریخ ۱۳۸۷/۸/۱۲ ۲۳:۳۶:۵۱

پیام زده شده در: ۱۷:۴۶ پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۸۷

ابرکسس مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۲ یکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۰:۵۲ دوشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۰
از The House Jack Built
گروه:
کاربران عضو
پیام: 84
آفلاین
اسنیچ من کجایی؟ امشب بی تو پرواز نخواهم کرد. دوست دارم محکم در آغوشت بگیرم و لب های طلایی ات را ببوسم. به پرهای زیبایت بگو که جارویم تنهای تنها گوشه ی اتاق نشسته و دور از گرمای وجودت گریه میکند. امشب همه چیز آبی است.

واو....!!

تایید تنها چیزیه که می تونم بگم!

تایید شد!
محشر بود!

ویرایش شده توسط چو چانگ در تاریخ ۱۳۸۷/۷/۲۶ ۰:۱۹:۲۴

پیام زده شده در: ۱۵:۰۰ پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۸۷

آرنولدold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۲۰ شنبه ۱۳ مهر ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۷:۱۵ پنجشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۱
از روي شونت! باورت نمي شه نگام كن
گروه:
کاربران عضو
پیام: 353
آفلاین
امروز با یکی از دوستان برای تفریح برفراز هاگوارتز پرواز خواهیم کرد اما نه با جارو مثل نه دفعات قبل که با عجله به سمت اسنیچ طلایی شیرجه بزنیم امروز با پرنده ای زیبا به نام فاوکس (ققنوس دامبلدور) در آسمان آبی پرواز می کنم.
من عاشق پروازم برای همین با فاو کس صحبت کردم تا یک دور در حوالی هاگوارتز بزنیم.
حالا وقتش شده من روی گردن حیوان نشستم و محکم او را چسبیدم و به پرواز در آمدیم.

ممنون...

اممم راستش من خودم وقتی بخوام پستی بخونمT وقتی علایم نگارشی مثل ویرگول، نقطه،.... داشته باشه راحت تر می خونم و کمتر میشه که حوصلم سر بره! شاید بقیه هم اینجوری باشن! واسه همین اگه این ویرگول و اینارو بذاری خیلی خوب میشه! مثلا:

من عاشق پروازم، برای همین با فاوکس صحبت کردم...
اما نه با جارو، نه مثل دفعات قبل که با عجله به سمت اسنیچ شیرجه بزنیم؛ امروز ....

در کل این نظر من بود، اینارو تو کارگاه نمایشنامه نویسی بیشتر می تونن بگن!

مرسی که پست زدی!

تایید شد!

کارگاه نمایشنامه نویسی منتظرته!

ویرایش شده توسط چو چانگ در تاریخ ۱۳۸۷/۷/۲۶ ۰:۴۵:۴۸

پیام زده شده در: ۱۵:۵۴ چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۷

آرنولدold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۲۰ شنبه ۱۳ مهر ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۷:۱۵ پنجشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۱
از روي شونت! باورت نمي شه نگام كن
گروه:
کاربران عضو
پیام: 353
آفلاین
امروز مسابقه ی کوییدیچ هافل پاف و اسلایتیرینه منم چون عاشق جارو سواری و کوییدیچم به هر دری می زنم تا بتونم جارو سواری بکنم خوب آخه می دونی من نه هافل پافی هستم نه اینکه می تونم جارو سوار شم چون خوب همینطور که می دونید من خیلی کوچکم چاره ی این مشکل یک دوست قدیمیه که هم هافل پافیه هم خوب جارو سواری می کنه.
بالاخره آلبوس سوروس رو راضی کردم که منم باهاش سوار جارو بشم.
آسمان صاف و آبی بود که سوت مسابقه به صدا درآمد و پرواز ما شروع شد من ردای آلبوس رو محکم گرفتم کمی از بازی گذشته بود که من یک نور عجیبی دیدم با عجله آلبوس رو مطلع کردم او خیلی سریع دور زد و با حالت نمایشی و زیبایی اسنیچ طلایی را قاپید ولی آنها خیلی عقب بودند و با این کار او با اختلاف کمی باختند...
ادامه دارد...

سلام...
اول اینکه این ادامه دارد فکر کنم نمی تونه ادامه داشته باشه، چون ما پستهامون اینجا تکی میشه،یعنی داستان های چند خطی و کوتاهن که همونجا تموم میشن و ادامه ندارن!

اما پست...پست نسبتا خوبیه اما من میگم که از این بهتر هم می تونه باشه! پس ازت می خوام که با تمام قوا و همه علاقه، یکی بهتر و قشنگترشو بنویسی، منو اونقدر راضی کنی که بی حرف و حدیث بنویسم تایید!!

فعلا تایید نشد

ویرایش شده توسط چو چانگ در تاریخ ۱۳۸۷/۷/۲۴ ۲۲:۲۲:۱۷
ویرایش شده توسط چو چانگ در تاریخ ۱۳۸۷/۷/۲۴ ۲۲:۲۹:۲۸

پیام زده شده در: ۱۱:۳۵ یکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۸۷

مالی ویزلی old45

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۷ یکشنبه ۸ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۳:۵۹ پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۱
از بارو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 86
آفلاین
چوچانگ عزیز من به دلیل زیر فقط پست دادم

نقل قول:
5) اعضای ایفای نقش هم می تونن اینجا پست بزنن...اینجا یه تاپیک آزاد برای همه ست...برای پستهای ایفای نقشی ها هم جا داره!

پرواز - دوست - زیبا - اسنیچ - آبی - عجله - جارو - طلایی - دور - محکم
------------------------------------------------------------------------------
از نگاه گزارش گر:
امروز روز یه روز صاف و آسمانی آبی بود که جون می ده برای کوییدیچ بچه های گریفی با عجله و دستانی که محکم دور جاروهاشونو گرفتن از چادر بیرون میان و شروع کردند به پرواز ................... انتهای بازی
بله جینی ویزلی اسنیچ طلایی رو رو گرفت و به طرف دوستش رفت برای چهارمین بازی هم گریفی ها برنده بازی شدند

دارنده یه صد آفرین و یه ده آفرین تو انشاء از تدی

تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۷:۱۲ جمعه ۱۹ مهر ۱۳۸۷

بارتی کراوچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۹ پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۳۲ یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۲
از مرلینگاه شوری خانه ریدل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
پرواز - دوست - زیبا - اسنیچ - آبی - عجله - جارو - طلایی - دور - محکم

با عجله بر روی جاروی پرنده اش نشست و نگاهی به دوستــش انداخت . به آسمانِ آبی و زیبای آن روز نگریست و به سرعت به پرواز در آمد .
در حالیکه به دور و بر زمین نگاه می کرد ، شئ ای محکم به سرش خورد و چشمش به اسنیچ طلایی افتاد که از او دور و دور تر می شد ...

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.