هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: ستاد تبلیغاتی پیوز
پیام زده شده در: ۲۰:۳۷ شنبه ۱۶ آذر ۱۳۸۷

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۹
از توی دیوارای تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1511
آفلاین
گفتار پنجم : (پایانی)

وزیر خوب باید خصوصیات زیادی داشته باشه که گفتنش وقت زیادی میطلبه ...

مهمترین معیار ها داشتن انگیزه بالا و توانایی بالاست ، و مهمتر از همه اهداف مشخص و دقیق ...

مری باود تمام معیار های یک کاندید صاحب صلاحیت رو داره و مهمتر از همه اهداف برنامه ریزی شدشه که من رو متاثر کرده ...

من همینجا به نفع مری باود کنار میکشم و از همه کسایی که هوادار من بودن خواهش میکنم به مری توجه کنند ...

با تشکر ...

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

پیام زده شده در: ۱۲:۲۳ جمعه ۱۵ آذر ۱۳۸۷

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
گفتار چهارم :

* نظرخواهی از همه اعضا پیرامون ایفای نقش و بحث و گفتگو در مورد آن و ارجاع مشکلات اساسی و راه حل آنها به ویزنگاموت برای اجرا

داشتن مکانی برای اینکه اعضای ایفای نقش انتقادات خودشون رو بگن و راه حل براش ارائه بدن خیلی ضروری ... ویزنگاموت تا حدی این نیاز رو برطرف میکنه اما امکان مشورت اعضا رو نداره ! در نتیجه ما مکانی میخوایم که اعضای عادی هم بتونن پیرامون مشکلات با هم مشورت کنن !

اگر نتیجه مطلوبی بدست بیاد مسلما این نتیجه توسط کادر وزارت به ویزنگاموت و مشاورین ارائه میشه تا اونها این راه رو عملی کنند !

* شکیل ستادی به نام «ستاد خیر و شر» برای همکاری محفلیون و مرگخواران در فضایی خارج از دعوا های متداول

تعدادی از محفلیون و مرگخواران ، میتونن به عنوان نمایندگان گروه ، در مکانی با هم هم فکری داشته باشن !

فعالیت این گروه بیشتر میتونه در مورد همکاری های دو گروه و چگونگی کنترل دو قطب سفید و سیاه ایفای نقش برای ایجاد سوژه های بهتر باشه ! ضمن اینکه این ستاد که من اون رو «ستاد خیر و شر» نامیدم ، به محفلیون و مرگخواران جهت میده !

اگر جنگی در گرفت ، ستاد خیر و شر درجه محفل از نظر توانایی نظامی و درجه مرگخواران رو تعیین میکنه ، امید به پیروزی و میزان وحدت رو بررسی میکنه و بر اساس اون به رهبران دو گروه اعلام میکنه که سرنوشت سوژه و جنگ به نفع کدوم گروه باشه تا ایفای نقش زیباتر باشه ...

این طرح میتونه کمک زیادی به ایفای نقش امروز جادوگران بکنه !!!!

---------------------------------------------------------------------------------
بارتی کراوچ :

نقل قول:
فکر نمی کنم مرگخوارا نیازی به تقویت داشته باشند . چون اکثرا چه از نظر رول نویسی و چه از نظرات دیگه خوبن ... می شه یکم بیشتر توضیح بدی ؟

تقویت منظور آموزش رول نویسی نیست !
تقویت مرگخواران منظور هماهنگ کردن اونها به فعالیت های جبهه سفید ، وزارت و رول پلیینگ هست !

و در ضمن بیرون آوردن اونها از خانه ریدل و پشتیبانی از پست زدنشون در کل انجمن ها !

نقل قول:
از کمبود سوژه های سیاه رنج می بریم ؟ اینهمه سوژه ی سیاه توی انجمن خانه ی ریدل در جریان هست . چرا شرکت نمی کنین ؟ آیا تا به حال اونا رو ندیدین ؟

سوژه های سیاه اگر در یک نقطه متمرکز شده باشن ، اونهم نقطه ای که لازمه اش بودن سوژه سیاهه ، اصلا به درد نمیخورن !

تزریق سوژه های سیاه باید در همه انجمن ها باشه ، حتی محفل ققنوس ، همونطور که در اهداف سفیدم تزریق سوژه های سفید به خانه ریدل رو نوشته بودم !

نقل قول:

1. آیا با وجود مشکلاتی که در وزارت آسپ برات پیش اومد ، امیدی به انتخاب شدن داری ؟

نمیدونم از کدوم مشکلات حرف میزنی !!

چیزی که یادمه این بود که وقتی یک وزیر ، و یک دوست به کمک احتیاج داشت کمکش کردم !

نقل قول:
2. با توجه به اینکه گفتی نمی خوای وزارتت به هیچ کدام از دو گروه محفل و مرگخواران گرایش پیدا کنه ، پس از اینکه وزیر شدی از نظارت محفل دست می کشی ؟

اگر انتخاب بشم دقیقا به خاطر همین موضوع از نظارت محفل و عضویت اون استعفا میدم

نقل قول:
3. کابینه ای که انتخاب می کنی از بین محفلیان و مرگخوارانه یا از بی طرفان ؟

کابینه کاملا بی طرفه !

الیته کابینه از افراد لایق انتخاب میشه ، این افراد هم ممکنه محفلی باشن و هم مرگخوار و یا شاید افرادی که در هیچ گروهی نیستن ! فقط بستگی به لیاقت افراد داره !!!

ممنون ...

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

پیام زده شده در: ۱۰:۳۵ جمعه ۱۵ آذر ۱۳۸۷

بارتی کراوچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۹ پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۳۲ یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۲
از مرلینگاه شوری خانه ریدل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
گفتیم از شما هم سؤالاتی داشته باشیم تا رستگار شویم ...

* نقل قول ها :

نقل قول:
* هماهنگ کردن دو قطب سیاه سفید و تبدیل وزارت به قطب سوم سایت

هماهنگی دو قطب سیاه و سفید در سایت یک معیار کلی برای موفقیت ایفای نقشه ! چیزی که هیچکس نمیتونه انکارش کنه اینه که اگر دو قطب از نظر سطح رول نویسی و درصد فعالیت یکسان باشن و تفاوتشون فقط در ناظرین و نوع عملکرد گروه باشه ، ایفای نقش زیباتر خواهد بود.

ضمن اینکه اگر این دو گروه هماهنگ عمل کنند میتونن تا درصد بالایی باعث عملکرد بهتر کل فضای ایفای نقش و انجمن ها و چهارگروه بشن !

در این میان اگر قطب سومی با بیطرفی در بین اونها فعالیت کنه و انجمن ها رو تحت تاثیر قطب خودش در بیاره ، جذابیت وصف ناپذیری در ایفای نقش بوجود خواهد اومد. همچنان که این قطب سوم میتونه کنترل کننده روابط دو قطب سیاه و سفید و کامل کننده خلاء باقی مانده دو گروه بشه ....

چیز جالبی می تونه باشه ... مثلا وزارتی ها هم همچون محفلیان و مرگخواران انجمنی خصوصی داشته باشند و اعضای این سه گروه از هم مجزا باشند و هر سه به فعالیتشون بپردازن . همونطور که در ستاد آندوران هم گفتم ، وزارت در کتاب همیشه به سمت سفیدی نمی رفته . بلکه با مرگخواران مبارزه می کرده ، در بعضی موارد هم با کارهای آلبوس دامبلدور می جنگیده .
... و اگر چنین چیزی بتونه راه بیفته ، می تونه خیلی مفید واقع بشه !

نقل قول:
اهداف سیاه :
زدن پارچه های سیاه به در و دیوار وزارت در دوران محرم
آزاد کردن طلسم های نابخشودنی برای عموم

تقویت مرگخواران و پشتیبانی از آنها در وزارت (1)
تزریق سوژه های سیاه به ایفای نقش که از کمبود اونها رنج میبره (2)

(1) -> فکر نمی کنم مرگخوارا نیازی به تقویت داشته باشند . چون اکثرا چه از نظر رول نویسی و چه از نظرات دیگه خوبن ... می شه یکم بیشتر توضیح بدی ؟
(2) -> از کمبود سوژه های سیاه رنج می بریم ؟ اینهمه سوژه ی سیاه توی انجمن خانه ی ریدل در جریان هست . چرا شرکت نمی کنین ؟ آیا تا به حال اونا رو ندیدین ؟
اینجاس که مری باود می گه مرگخوارا فقط تو انجمن خودشون فعالیت می کنن و اونجا زندانی شدن و آلبوس دامبلدور یا هر کس دیگه ای میاد می گه که فقط خودشون توی خانه ی ریدل فعالیت می کنن ... وقتی کسانی مثل شما اینهمه سوژه ی سیاه رو نمی بینن ، چه انتظاری برای فعالیت در این انجمن می شه ازشون داشت ؟

* سؤالات :

1. آیا با وجود مشکلاتی که در وزارت آسپ برات پیش اومد ، امیدی به انتخاب شدن داری ؟
2. با توجه به اینکه گفتی نمی خوای وزارتت به هیچ کدام از دو گروه محفل و مرگخواران گرایش پیدا کنه ، پس از اینکه وزیر شدی از نظارت محفل دست می کشی ؟

با اجازه

پیام زده شده در: ۱۰:۳۲ جمعه ۱۵ آذر ۱۳۸۷

بارتی کراوچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۹ پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۳۲ یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۲
از مرلینگاه شوری خانه ریدل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
گفتیم از شما هم سؤالاتی داشته باشیم تا رستگار شویم ...

* نقل قول ها :

نقل قول:

هماهنگی دو قطب سیاه و سفید در سایت یک معیار کلی برای موفقیت ایفای نقشه ! چیزی که هیچکس نمیتونه انکارش کنه اینه که اگر دو قطب از نظر سطح رول نویسی و درصد فعالیت یکسان باشن و تفاوتشون فقط در ناظرین و نوع عملکرد گروه باشه ، ایفای نقش زیباتر خواهد بود.

ضمن اینکه اگر این دو گروه هماهنگ عمل کنند میتونن تا درصد بالایی باعث عملکرد بهتر کل فضای ایفای نقش و انجمن ها و چهارگروه بشن !

در این میان اگر قطب سومی با بیطرفی در بین اونها فعالیت کنه و انجمن ها رو تحت تاثیر قطب خودش در بیاره ، جذابیت وصف ناپذیری در ایفای نقش بوجود خواهد اومد. همچنان که این قطب سوم میتونه کنترل کننده روابط دو قطب سیاه و سفید و کامل کننده خلاء باقی مانده دو گروه بشه ....

چیز جالبی می تونه باشه ... مثلا وزارتی ها هم همچون محفلیان و مرگخواران انجمنی خصوصی داشته باشند و اعضای این سه گروه از هم مجزا باشند و هر سه به فعالیتشون بپردازن . همونطور که در ستاد آندوران هم گفتم ، وزارت در کتاب همیشه به سمت سفیدی نمی رفته . بلکه با مرگخواران مبارزه می کرده ، در بعضی موارد هم با کارهای آلبوس دامبلدور می جنگیده .
... و اگر چنین چیزی بتونه راه بیفته ، می تونه خیلی مفید واقع بشه !

نقل قول:
اهداف سیاه :

تقویت مرگخواران و پشتیبانی از آنها در وزارت (1)
تزریق سوژه های سیاه به ایفای نقش که از کمبود اونها رنج میبره (2)

(1) -> فکر نمی کنم مرگخوارا نیازی به تقویت داشته باشند . چون اکثرا چه از نظر رول نویسی و چه از نظرات دیگه خوبن ... می شه یکم بیشتر توضیح بدی ؟
(2) -> از کمبود سوژه های سیاه رنج می بریم ؟ اینهمه سوژه ی سیاه توی انجمن خانه ی ریدل در جریان هست . چرا شرکت نمی کنین ؟ آیا تا به حال اونا رو ندیدین ؟
اینجاس که مری باود می گه مرگخوارا فقط تو انجمن خودشون فعالیت می کنن و اونجا زندانی شدن و آلبوس دامبلدور یا هر کس دیگه ای میاد می گه که فقط خودشون توی خانه ی ریدل فعالیت می کنن ... وقتی کسانی مثل شما اینهمه سوژه ی سیاه رو نمی بینن ، چه انتظاری برای فعالیت در این انجمن می شه ازشون داشت ؟

* سؤالات :

با اجازه

پیام زده شده در: ۲۳:۵۱ چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۸۷

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
گفتار سوم :

*سازمان دهی وزارت و طرح سوژه های متعدد و مرقوب

سازماندهی وزارت به معنی کنترل کامل سوژه های وزارت جادو و سازماندهی تاپیک هاست. طبق طرح شماره یک یعنی نزدیک کردن ایفای نقش به دنیای واقعی سلسله مراتب در وزارت باید رعایت بشه ! پس سازماندهی وزارت به طور کلی یعنی ایجاد سلسله مراتب در وزارت جادو و کنترل کلیه بخش ها با سیستم ترتیبی و در نتیجه کنترل ایفای نقش در مجموعه وزارت !

اما اصلی ترین چیزی که میتونه این هدف رو متجلی کنه سوژه های مرقوب و متوالی و متعدد در تاپیک های وزارته ! سوژه هایی که بتونه در محدوده تاپیک های وزارت همه اقشار جامعه جادویی از سیاه و سفید ، با تجربه و تازه وارد و قوی و ضعیف رو پشتیبانی کنه و همه جایی برای نوشتن در وزارت داشته باشن.

* تقویت ایفای نقش با بسط دادن سوژه ها در فضایی وسیع و مجازی

نقل قول:
خیلی فکر عالی هستش ولی به نظر من امکان پذیر نیس به چند دلیل نامعلوم .
یکی از دلایل این که ما نمی تونیم توی اکثر تاپیک های رول خور در اون زمان این نقشه رو اجرا کنیم چون امکان پذیر نیس ، و عملی نخواهد شد زیرا شاید سوژه نسبت به این امر بی نیاز باشد .

اگر ایفای نقش رو یک دنیای مجازی تصور کنیم ، مانند داستان هری پاتر در این دنیا اتفاقات هم به تناسب میافته . در نتیجه در وزارت جادو سوژه ها همیشه پیرامون مسائل کاری و وزارت هست و در خانه ریدل سوژه ها همیشه پیرو مسائل سیاه و نقشه ها اونها !

حالا اگر فرض کنیم مرگخواران در حمله ای به محفل شکست میخورن و محفل پیروز میشه ، وقتی خبر به هاگزمید میرسه (که سوژه هایی پیرامون دهکده جادویی در اون جریان داره) میتونه موجی از خوشحالی رو وارد سوژه ها کنه و حتی بعضی سوژه ها رو به سمت این مساله بچرخونه ...

پس به طور کلی بسط سوژه ها در فضای وسیع ایفای نقش شباهت این دنیا رو به یک دنیای جادویی بیشتر میکنه !

-------------------------------------------------------------------------
هوگو :

نقل قول:
بحت رو به حاشیه نمی خوام ببرم ولی به نظر شما طرح هایی رو که در گفتار اول گفتید امکان پذیر هس ؟

طرح هایی که در گفتار اول گفته شد تحت توضیحات بالا امکان پذیره و با پذیرش این شرط که ناظرین انجمن ها بتونن با هم هماهنگ بشن !

اگر از دوستان کسی هست که میخواد حمایت خودش از پیوز رو نشون بده میتونی عکس زیر رو در امضاش قرار بده

تصویر کوچک شده

لینک : http://i33.tinypic.com/jb3ij5.jpg

با تشکر ...

هلگا معتقد بود ...

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

پیام زده شده در: ۱۷:۴۰ چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۸۷

هوگو ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۰۳ جمعه ۱۸ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۴:۰۷ جمعه ۲۵ بهمن ۱۳۸۷
از کنار لیلی لونا پاتر
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 270
آفلاین
سلام

نقل قول:
برای مثال اگر محفل در جنگی پیروز میشه شادی دنیای جادوگری نباید محدود به تاپیک جنگ باشه و در کل تاپیک ها باید موجی از شادی ناگهانی دیده بشه ! که این مساله میتونه زیبایی ، جذابیت و اصولی بودن ایفای نقش رو نمایش بده !

خیلی فکر عالی هستش ولی به نظر من امکان پذیر نیس به چند دلیل نامعلوم .
یکی از دلایل این که ما نمی تونیم توی اکثر تاپیک های رول خور در اون زمان این نقشه رو اجرا کنیم چون امکان پذیر نیس ، و عملی نخواهد شد زیرا شاید سوژه نسبت به این امر بی نیاز باشد .

نقل قول:
دولت قبل دولت ضعیفی هم نبود ... اما اگر بخوایم دقیق نگاه کنیم قوی هم نبود !!

ببینید من نمی گم دولت آل اشکال نداشت ولی باید قبول کنیم یکی از بهترین دولت ها بود ، اکثر برنامه ی آل پیاده شدند و تقریباً سایت رو یه جورایی عوض هم کرد ولی بی عیب و نقص هم نبود قبول .
ولی به نظر من دولت خوبی بود .

بحت رو به حاشیه نمی خوام ببرم ولی به نظر شما طرح هایی رو که در گفتار اول گفتید امکان پذیر هس ؟

چه کسی بود صدا زد هوگو ؟

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۵۳ چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۸۷

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
گفتار دوم :

اهداف فرهنگی و ادبی :
احداث انجمن شعر جادویی به نظارت کورمک مک لاگن
افزایش و پرورش سوژه های رول و جهت دادن به رول سایت
گسترش سازمان فرهنگ و هنر جادوگری
گسترش آسلام در جامعه جادوگری در کنار آزادی اعتقادی
ایجاد محلی برای گفتگو دو گروه آسلامی و نآسلامی (!)
ایجاد سوژه های رول قوی در انجمن وزارت
تاسیس فرهنگستان سخن جادوگری برای ساماندهی اصطلاحات مخصوص جادوگران و تولید کلمات جدید و حذف کلمات منقوض و کنترل امور فرهنگی رول پلینگ !

اهداف بی فرهنگی و بی ادبی :
اعطای وام های کلان و بی بهره به زوج های جوان!
افتتاح انجمنی به نام کوچه دستغیب با نظارت آندوران (!)
مبارزه با انحصاری شدن رول
تاسیس مکانی برای تجمع بیناموسان و ترویج بیناموسی در وزارت
تهیه ورژن های 7 ، 8 ، 9 و مهمتر از همه 9.3 پروفسور حسینی برای سرودن اشعار و قصاید (!)

اهداف سیاه :
تقویت مرگخواران و پشتیبانی از آنها در وزارت
تزریق سوژه های سیاه به ایفای نقش که از کمبود اونها رنج میبره !

اهداف سیفیت :
اعطای بیش از ده دستگاه پسر سیفیت به دامبلدور
پشتیبانی و تقویت محفل ققنوس
وارد کردن سوژه های سفید و مفحلی به انجمن وزارت و خانه ریدل (!)
تشکیل ستادی به نام «ستاد خیر و شر» برای همکاری محفلیون و مرگخواران

اگر از دوستان کسی هست که میخواد حمایت از پیوز رو نشون بده میتونی عکس زیر رو در امضاش قرار بده

تصویر کوچک شده

لینک : http://i33.tinypic.com/jb3ij5.jpg

با تشکر ...

هلگا معتقد بود ...

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

پیام زده شده در: ۲۰:۴۵ سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۸۷

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
گفتار اول :

* سعی در ایجاد پیوستگی بین انجمن های مختلف ایفای نقش مانند یک دنیای واقعی جادوگری.

یکی از چیز هایی که میتونه رول رو بسیار جذاب تر کنه شابهت هرچه بیشتر اون به دنیایی واقعیه ! ضعف کنونی رول جادوگران انحصار سوژه های هر انجمن به مرز های همون انجمن و وجود دیوار هایی بین این انجمن هاست.

برای داشتن رولی بهتر و جذاب تر شرط اول اینه که این دیوار ها برداشته بشه . یعنی اینکه انجمن ها مانند بخش های مختلف یک دنیای جادویی به هم پیوند بخورند. وقتی تو «لندن» بین محفل و مرگخوارا جنگ میشه کارآگاهان از «وزارت جادو» به محل اعزام بشن و همزمان «آزکابان» خودش رو برای پذیرایی از زندانیان آماده کنه. در طرف دیگه دسته اوباش از «هاگزمید» بریزن در محل حادثه تا با استفاده از هرج و مرج غنیمت ها رو جمع کنند.
این یعنی یک رول پلیینگ منسجم و پیوسته

* هماهنگی ناظرین انجمن ها

ناظرین انجمن های ایفای نقش باید با هم هماهنگ باشن. هماهنگ ناظرین منجر به تقویت قوای پردازش سوژه ها و کنترل فعالیت در ایفای نقش میشه ! همچنین هدف اول یعنی پیوستگی رول با رسیدن به این هدف زودتر متعالی میشه !

ناظرین ایفای نقش ترجیحا باید با مشورت ناظرین انجمن های دیگه ایفای نقش انتخاب بشن ! اینطور اگر باشه تیم نظارت ایفای نقش منسجم تر و متحد تر میشه ! در نتیجه تشکیل شورایی از ناظران ایفای نقش برای مشورت در مورد ناظر بعدی هر انجمن یک حرکت ایده آله !

* گسترش مرز های رول به کل انجمن های ایفای نقش با کمک ویزنگاموت

برای رسیدن به هدف اول یعنی پیوستگی در رول ، باید مرز های رول به کل فضای ایفای نقش گسترش پیدا کنه ! وقتی مرز های رول به حد لازم بسیط بشه ، بستر خوبی برای پرورش سوژه ها دریک دنیای مجازی به نام جادوگران بوجود میاد. در این صورت باید سوژه ها واقعی بشه ! یعنی دیگه کسی حق نداره لرد رو بکشه مگر اینکه لرد خودش بخواد تغییر شناسه بده !!!

دلیل این امر اینه که در صورت بسط مرز های ایفای نقش هر اتفاق در هر سوژه میتونه روی کل دنیای ایفای نقش تاثیر بگذاره ! برای مثال اگر محفل در جنگی پیروز میشه شادی دنیای جادوگری نباید محدود به تاپیک جنگ باشه و در کل تاپیک ها باید موجی از شادی ناگهانی دیده بشه ! که این مساله میتونه زیبایی ، جذابیت و اصولی بودن ایفای نقش رو نمایش بده !

---------------------------------------------------------------------------
هوگو :

نقل قول:
شما درهر حال مدتی معاون وزیر سابق عزیز بودید و کلاً با مسائل وزارت در زمان حال بیشتر آشنا هستید ، شما عملکرد دولت قبل را چگونه می دیدید و قصد دارید برای کامل کردن این دولت چه کارهایی انجام دهید

دولت قبل دولت ضعیفی هم نبود ... اما اگر بخوایم دقیق نگاه کنیم قوی هم نبود !!

من نظری در مورد دولت قبلی نمیدم و صریحا اعلام میکنم هدف من و خط مشی من هیچ ارتباطی به وزارت آلبوس سوروس پاتر نداره !!

اهدافم رو در پست اول آوردم و به تفصیل در چند پست هر کدوم رو مقداری شرح میدم !!

اما چیزی که مسلم میشه ، اینه که وزارت من با وزارت آسپ خیلی فرق خواهد داشت ! بدتر یا بهترش به قضاوت دیگران !

نیمفادورا تانکس :

ممنون ... قدم رنجه فرمودید .. !

نقل قول:
آيا شما بعد از انتخابات ميخواهيد عمامه بر سرتان بذاريد ؟

من اصولا عادت دارم اعتقاداتم رو برای خودم داشته باشم ! مثلا اگر بیناموس باشم که لخ نمیام تو خیابون !

خیر ... آسلام فرهنگ نیکوییست و تا جایی که مرلین یاری کنه اون رو حفظ میکنیم !

نقل قول:
آيا شما گشد ارشاد را در اين سايت راه اندازي ميكنيد ؟

گشت ارشاد وپلیس امر به معروف و نهی از منکر برای کنترل جامعه جادوگری بخصوص مفسدانی مثل گابریل دلاکور لازمه ! بالطبع منم صلاح جامعه و اقتدار آسلام رو میخوام !

نقل قول:
شما چه وزيري هستيتد كه گواهينامه نداريد ؟

من گواهی نامه پایه یک دارم و مدت ها تو کار جاده بودم ... خیلی ها بهم میگن « پیوز پیاز » !!!!تصویر کوچک شده از بسکه قشنگ این پیازا رو با دستم میترکونم !

نقل قول:

ايا شما در يك پست ده خط اراجيف نوشتيد ؟

این همون اقتداریه که ازش صحبت کردم

نقل قول:
يك سوال مهم اينه در مورد مسئله ي حقوق گرگينه هاست ! براي همسر و فرزند من چه كار خواهيد كرد ؟

حقوق تمامی گرگینه ها ، اشباح ، ارواح ، خون آشام ها ، جن ها ، مرگخواران () و تمامی موجودات دیگر در وزارت من محفوظه !

وزارت من وزارت آزادی عمل ، آزادی بیان و آزادی نژاده !!!

نقل قول:
جبگر شما و اعضاي سايت خام خام !

از اینکه جگر بنده را مرحمت فرموده و خام خام میل نمودید کمال تشکر رو دارم

هلگا معتقد بود ...

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

پیام زده شده در: ۲۰:۰۹ سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۸۷

نیمفادورا تانکسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۸ سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۲۱:۲۹ جمعه ۲۲ آذر ۱۳۸۷
از خانه گريمالد
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 55
آفلاین
نقل قول:
بسم رب الهاگوارتس !

آيا شما بعد از انتخابات ميخواهيد عمامه بر سرتان بذاريد ؟

نقل قول:
قبل از ورود لطفا شئونات آسلامی را رعایت کنید

آيا شما گشد ارشاد را در اين سايت راه اندازي ميكنيد ؟

نقل قول:
رول سایت یک راننده ای میخواد که دست فرمانش خوب باشه که متاسفانه نیست و منم قرار نیست راننده بشم چون وزیر اختیار گرفتن فرمون رول رو نداره ! اما میتونم یک نقشه خوان خوب بشم تا شاید این راننده راهش رو درست پیدا کنه !

شما چه وزيري هستيتد كه گواهينامه نداريد ؟

نقل قول:
از این اراجیف بالا که بگذریم

ايا شما در يك پست ده خط اراجيف نوشتيد ؟

يك سوال مهم اينه در مورد مسئله ي حقوق گرگينه هاست ! براي همسر و فرزند من چه كار خواهيد كرد ؟

نچ.......!

ما به وزير مردمي نيازمنيديم ! شما مال وزارت سحر وجادو را خواهيد خورد !

ولي مهم اينه كه شما به عنوان يك هافلپافيه نمونه به هافلي ها خدمت خواهيد كرد .

بوق بر شما !
مرحمت عالي زياد !
جبگر شما و اعضاي سايت خام خام !

ما چیزی رو داریم که ولدمورت نداره!؟
چیزی که ارزش جنگیدن رو داره!
:mama:

پیام زده شده در: ۱۸:۳۰ سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۸۷

هوگو ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۰۳ جمعه ۱۸ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۴:۰۷ جمعه ۲۵ بهمن ۱۳۸۷
از کنار لیلی لونا پاتر
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 270
آفلاین
سلام بر برادر پیاز ...ببخشید پیوز

ای نماینده ، ای محفلی ، ای آلوچه ، ای نوشیدنی کره ای ..!

اولاً شما اکنون پا به صحنه ی سیاسی پرداخته اید که این صحنه خیلی مهم است و این خزعبلات ولی سخن پیام من این است که در این انتخابات به این مهمی که تقریباً هر گروهی یک نماینده داره شما تبلیغات در کارتان هس یا نه ؟
و این که شما درهر حال مدتی معاون وزیر سابق عزیز بودید و کلاً با مسائل وزارت در زمان حال بیشتر آشنا هستید ، شما عملکرد دولت قبل را چگونه می دیدید و قصد دارید برای کامل کردن این دولت چه کارهایی انجام دهید ، می دونم که این سوالات تکراری است ولی من از یه دریچه ی دیگر می خواهم بفهمم .
ببین پیوز جان این انتخابات یه انتخابات مهم است و کلاً بحث درست پرداختن به انتخابات است و خوب است که کلاً شما تبلیغاتی کنید و برنامه هایتان را زودتر ارائه کنید .
با تشکر

چه کسی بود صدا زد هوگو ؟

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.