هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: گفتگو با ناظران تالار اسرار
پیام زده شده در: ۱۳:۳۹ جمعه ۲۶ تیر ۱۳۸۸

ليسا  تورپين

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۰۷ یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۲۱:۵۴ پنجشنبه ۲۴ تیر ۱۳۸۹
از زير بارون...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 124
آفلاین
سلام!

به به چه سوژه هاي خوفي!

از اونجايي كه من يكم فعلا آلزايمر دارم،جواب سوالاتو دقيقا نيدونم!سوال اول رو هم كه فكر كنم يا رولينگ قاط زده يا چو تجديد شده!

خوب بهتره اين تاپيكا رو بزني تا روشون بحث شه و اينا!

پس بيا اينم مجوز!اميدوارم تاپيكاي فعالي شن.

مغسي
ليسا

[b][color=0066FF] " تا دنیا دنیاست آبی مال ماست / ما قهرمانیم ج

پیام زده شده در: ۱۲:۲۴ پنجشنبه ۲۵ تیر ۱۳۸۸

مینروا مک گونگال old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۰ دوشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۵۸ یکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵
از دفتر وزارت
گروه:
کاربران عضو
پیام: 547
آفلاین
ههوم سلام بچه ها خوبین ؟!

دو تا سوژه دارم مجوز تاپیک میخوام با مشورتتون !

اول اینکه ما یه پرسش همگگانی هم تو سایت داریم که آیا چو از هری بزرگتره یا نه ؟!
که جواب همه مثبته و گفتن یک سال بزرگتتره ؟! خب اینو داشته باشین .
این از این حالا از اون ور مگه هاگوارتز تو کتاب هفت سال نیست ؟!
و حالا مورد سوم : هری تو کتاب یادگاران مرگ جلد دو که بر میگرده هاگوارتز چو حضور داره و میخواد به هری کمک کنه برای پیدا کردن تالار ریون که با مخالفت جینی رو به رو میشه و جینی میگه لوونا بره نشون بده به هری ؟!
نتیجه گیری : خب پس حالا یعنی چو تحدید شده هووم ببینیم نظر بچه ها چیه ؟!

حالا سوزه ی دوم :
همین جا گفتم که جینی میگه نه لوونا کمک کنه به هری ؟!
حالا چی ما خوندیم که لوونا دستگیره و زفیلیوس یعنی بابای لونا هم نمیتونه کمک کنه به مرگخوار ها پس چطوری لونا آزاد شده و تا جایی هم که من یادمه اصلا رولینگ اشاره به آزاد شدن لونا نکره ؟!

پ ن :
* البته من رو مورد دوم یکم شک دارم برای همین از شما مشورت خواستم ولی مورد اول رو کاملا مطمئنم !

پیام زده شده در: ۱۵:۲۰ سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۸۷

دیدالوس دیگلold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۴۹ شنبه ۱۴ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۲۲:۴۵ سه شنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۲
از جلوی کامپیوترم!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 338
آفلاین
سلام

"می خواستم خواهش کنم که تاپیک چرا آمبریج می تونست سپر مدافع درست کنه ولی هری نمیتونست رو قفل کنید"
اگر می شه قفلش کنید.

با تشکر.

سلام

اون تاپیک قفل شد اما نه به خاطر اینکه بلاخره بهترین پستهاش انتخاب شده، یا چون زننده تاپیک توش میگه که دیگه بعد از من پست نزنین، اون تاپیک قفل شد چون بحثش نسبتا به یه نتیجه ای رسید. اگه به نتیجه نرسیده بود، هیچوقت قفل نمی شد.

فقط خواستم بگم که اگه ما تاپیک می زنیم، توش بحث می کنیم، نظرمونو میگیم....فقط بخاطر اینه که می خوایم جواب سوال های بی جوابمون رو پیدا کنیم! سوالایی که نه رولینگ و نه کتابها بهشون جواب ندادن....نه بخاطر این که بهترین پست رو انتخاب کنیم. جای انتخاب بهترین پست ها توی ترین هایی هست که هفتگی یا هر دو ماه یک بار تو سایت برگزار میشه! توی تاپیک نه!

ویرایش شده توسط چو چانگ در تاریخ ۱۳۸۷/۱۲/۷ ۱۱:۰۱:۲۴

غیر ممکن غیر ممکنه! همینی که گفتم...ناراحتی زنگ بزن 118

Re: گفتگو با ناظران محترم تالار اسرار
پیام زده شده در: ۱۲:۲۶ جمعه ۲ اسفند ۱۳۸۷

كينگزلی  شكلبوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۲ شنبه ۲۱ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۹:۳۱ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۱
از ن، لايه ای كه زمين را فرا گرفته!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 842
آفلاین
ببخشيد چو چانگ عزيز، من يك تايپيك زده بودم با عنوان "آيا هری پاتر واقعا يك جانپيچ بود؟" شما اين تايپيك رو قفل كردی چون فكر می كردی جوابش كاملا مشخصه. رولينگ بعد از اينكه كتاب هفت تموم شد در مصاحبه ای اعلام كرد:
«هری در اصل يك جانپيچ نبود زيرا هيچ قصد و نيتی در درست كردن آن وجود نداشته بود. قطعه ی روح ولدمورت هری را شيطان صفت نكرده بود و از ولدمورت چيزی به ارث نبرده بود»
چرا تايپيك قفل شد؟ مگه اين يه سر نبود؟ مگه اينجا تالار اسرار نيست؟ تا اومدم بحث رو باز كنم ديدم تايپيكم قفل شده. اگه اجازه بدين دوباره اين تايپيك رو ايجاد كنم.

خوب ببین، رولینگ خودش گفته که هری یه جان پیچ نبوده، خوب وقتی خود رولینگ اینو گفته دیگه ما روی چیش میخوایم بحث کنیم؟

اینجا تالار اسراره، اما ما می خوایم سر هایی که کشف نشدن رو کشف کنیم! اونایی که کشف شده تو مقاله ها، خبر ها و فرهنگ نامه و غیره هستن.

اگه بگی که چی رو میخوای بحث کنی و به نتیجه برسونی توی اون تاپیک، و اگه اون چیز، چیز کشف نشده ای باشه و بشه روش بحث کرد، منم میام و میگم که با خیال راحت اون تاپیکو باز کنی!

ویرایش شده توسط چو چانگ در تاریخ ۱۳۸۷/۱۲/۲ ۲۳:۵۲:۰۶

پیام زده شده در: ۱۳:۳۶ دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۸۷

كينگزلی  شكلبوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۲ شنبه ۲۱ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۹:۳۱ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۱
از ن، لايه ای كه زمين را فرا گرفته!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 842
آفلاین
ببخشيد، می خواستم بگم بهتر نيست تايپيك "چه نتيجه اي را براي كتابهاي هري پاتر حدس مي زديد؟" قفل بشه؟ چون فكر كنم اينجا تالار اسرار باشه و اين چه سريه كه فاش شده؟ لطفا رسيدگی شود.

تاپیک منتقل شد به تالار اصلی. مرسی از اطلاع

ویرایش شده توسط چو چانگ در تاریخ ۱۳۸۷/۱۱/۲۸ ۱۹:۲۵:۲۹

Re: دفتر ناظران تالار اصلی
پیام زده شده در: ۹:۳۴ پنجشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۸۷

آتنا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۸ دوشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۰:۲۵ دوشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۰
از همون جایی که تو هستی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 38
آفلاین
سلام
بلاتریکس عزیز ازم خواسته بود براتون توضیح بدم که هدفم از زدن اون تاپیک چی بوده خب حقیقتش اینه که وقتی کتاب هری پاتر 6 به بازار اومد یه روز که با بابام رفته بودم بیرون اون کتاب رو خریدم همون موقع بود که بابام ازم پرسید : این کتابا چی داره که حاضری براشون پول بدی ؟ منم بهش گفتم : اگه یه بار بخونی می فهمی .قلم این نویسنده خیلی قویه بعلاوه من از داستان های تخیلی و دنباله دار خوشم میاد.
الان چند سال از اون زمان می گذره ولی هنوزم که هنوزه اون سوال تو گوشمه و خیلی دوست دارم بدونم بقیه ی هری پاتریست ها اگه این سوال ازشون بشه چه جوابی می دن . پس خواهش می کنم اون تاپیک رو حذف نکنین فقط عنوانش رو به "به نظر شما نقاط جذب کتاب های هری پاتر چیه " تغییر بدین .

___________________________-

سلام.

دوست عزیز بهتر بود که لینک تاپکیتون رو هم قرار بدید.اسون نیست بین شش صفحه تاپیک تاپیک شمارو پیدا کردن!

با این شرایط من فکر می کنم که لزومی به تاپیک جدید نباشه.ولی ظاهرا اصرار زیادی دارید.بهتره که این تاپیک در انجمن جادو و جادوگری زده بشه چون جنبه ی بحث نداره و بیشتر به یک نظر سنجی بدون محدوده شبیه.

با اینحال منتظر هستم تا انتونین عزیز هم با ویرایش همین پست نظرشون رو بگن.

ورونیکا جان تاپیک جاذبه های هری پاتر با همین مضمونی که شما مدنظرته در انجمن اتاق ضروریات موجوده.بنابراین متاسفانه تاپیک شما باید پاک بشه.

ویرایش شده توسط بلاتريكس لسترنج در تاریخ ۱۳۸۷/۱۱/۲۴ ۱۷:۴۴:۳۱
ویرایش شده توسط آنتونین دالاهوف در تاریخ ۱۳۸۷/۱۱/۲۴ ۲۱:۲۴:۳۱
ویرایش شده توسط بلاتريكس لسترنج در تاریخ ۱۳۸۷/۱۱/۲۴ ۲۳:۱۱:۵۵

پیام زده شده در: ۲۳:۱۶ دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

چوی عزیز به نظرم بهتره " آيا هری پاتر واقعا يك جان پيچ بود؟ " و " اسنيپ به خونه شماره 12 گريمولد رفته بود؟اونجا بهش اسيب رسيد؟ " بهتره از عنوان اصلی در بیان .

در مورده ویرایشی که توی پسته بلا کردی باید بگم که ، تاپیکایی که جمع بندی شدن درسته جای بحث داشتن ، ولی آخرشون مشخص شده بود !مثلا مرگ لرد جای بحث داره همیشه ، ولی دیگه تاپیکی که در مورده مرگه لرده باید بسته شه ، چون به نتیجه رسیده و مشخص شده !

به لوسیفر :
آخرین ویرایشه پسته شما رو توی این تاپیک من کردم ، امم ، اگر پسته شما با یه رنگ ِ دیگه مشخص میشد جالب نبود و کسی که اولین بار به اینجا سر میزد سر درگم میشد ! در مورده عنوانم ، زمانی که ناظرا تصمیم گرفتن هر کدوم یه اسم اضافه کنن به دفتر نظارتشون اینطوری شد و این به این معنی نیست که ناظرای الان محترم تر از قبلن و این حرفا ! فقط برای جدی تر شدن اسم تاپیک بود

هممم اونا رو من واسه خاطر خودم عنوان اصلی کردم، چون از اونجا که تاپیک اینجا خیلی زیاده!! گم می شدن و پیدا شدنشون سخت بود، به محض اینکه کارم باهاشون تموم شه از اصلی بودن هم درمیان

در مورد جمع بندی من و تو شدیدا اختلاف نظر داریم، خیلی از جمع بندیا یه خط! جمع بندی براشون نوشته شده که اصلا کافی نیست...و اصلا جواب منی که مراجعه می کنم اونجا که برای سوالم جواب بگیرم، رو نمیده!! و در کل هستن اونایی که میشه براشون نظر جدیدی مطرح کرد و باز هم بحث کرد! و جوابی که تو جمع بندی ارائه شده تنها نظر موجود نیست!

یه جورایی هم واسه بعضی جمع بندی ها، پست یکی از اعضا کپی شده که فقط نظر اون شخصه و همیشه کامل نیست....

البته کل سوژه جمع بندی کردن خیلی خیلی کار خوبیه! و خیلی از جمع بندی ها هم که خوب و کاملن! اما خب من دوست دارم از این هم کامل تر باشن و جمع بندی کردن تالار رو هم از فعالیت نندازه، چون خیلی چیزها تو کتاب هنوز بی جوابن!

در کل مرسی از نظرت...

ویرایش شده توسط چو چانگ در تاریخ ۱۳۸۷/۱۱/۲۸ ۱۹:۲۲:۱۶

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۱:۳۱ پنجشنبه ۲۶ دی ۱۳۸۷

ایلیدان

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۱۱ شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۹:۱۱ پنجشنبه ۵ شهریور ۱۳۸۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 375
آفلاین
آقا خانوم مسئول یا هر کی، این پستِ اول تاپیک که رو من جسارتا زده بودم و گفتگویی برای انجمن تختِ نظارتم بوده، تا انتقاد ها و پرسش ها و باقی این مسائل توش گفته بشه، و حالا هم که این انجمن تحت نظارتِ شماست طبیعی بخواین هر طور که دلتان خواست اهدافتان را پیش ببرید، اما نمیشود حداقل آن پست اول را به یک رنگ دیگر بنویسد، و خاطرنشان کنید که این پست کاملا توسطِ کس دیگری نوشته شده است؟ چون من همیشه روی این ممسئله تاکید داشتم که انجمن تحتِ نظارتم باید آزاد باشد و هر کس دلش خواست هر تاپیکی بزند تا ایده ها خشک نشوند اگر تکراری بود یا بی مورد یا بی محتوا حذف میشود، اما الانه سیاستِ شما طور دیگه ای، ولی انگاری از دهان من گفته شده. یا مثلا عنوان اینجا که نوشتید محترم خوب امری بدیهی است که شما آدم های محترمی هستید دیگر چرا آن را خاطر نشان کردید؟ یا شاید ما محترم نبودیم حالا که ناظر ها عوض شدند باید گفته شود که محترم هستند؟ :-؟؟

سلام!
از این ورا!

والا من که نکردم! پرسی هم که کرده جوابش رو داد...اما خیلی از تاپیک ها اینجوری شده، متناسب با نظر ناظر وقت هم عوض شده! اما از عنوان پست های اول، از ویرایش های زیر تاپیک معلوم میشه که پست اول فرق داشته یا نه...

ویرایش شده توسط چو چانگ در تاریخ ۱۳۸۷/۱۱/۲۸ ۱۹:۱۳:۰۵

مانده از شب هاي دورادور، بر مسير خامش جنگل، سنگينچيني از اجاقي

پیام زده شده در: ۱۳:۱۹ جمعه ۲۹ آذر ۱۳۸۷

بارتی کراوچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۹ پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۳۲ یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۲
از مرلینگاه شوری خانه ریدل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
نه ، متوجه شدیم ... یعنی حداقل من یکی که متوجه شدم

اوکی . من هستم دیگه ! اگه تاپیکی چیزی بود بدین که ما اوکیش کنیم

پیام زده شده در: ۲۱:۳۱ پنجشنبه ۲۸ آذر ۱۳۸۷

بلاتريكس لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۱۱ دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۹:۲۹ جمعه ۲۸ اسفند ۱۳۹۴
از ما هم شنیدن...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 705
آفلاین
به لیلی و بارتی عزیز:

با تشکر از اعلام امادگی شما ! روش کار به این صورته که ما می خوایم یک ارشیو قوی از تالار اصلی داشته باشیم..به هرکدوم از شما نفری سه تاپیک در پیام شخصی داده میشه تا برین توش و بحث هارو بخونین و با توجه به تموم شدن کتاب های هری پاتر نتیجه ی کلی اون تاپیک یا پاسخی که کتاب به اون تاپیک داده رو بنویسید و یک خلاصه از تاپیک رو .

تاپیک های قفل شده که کارشون به پایان رسیده و نتیجشون معلوم شده برای شماپیام شخصی می شوند .شما باید یک جمع بندی کلی از تاپیک هایی که بهتون دادیم رو همینجا قرار بدید.اگر باز هم متوجه منظورم نشدید توضیح بدم.

موفق باشید تصویر کوچک شده

وقتی شب برمی خیزد
دنیا را در خود پنهان می کند
در تاریکی غیرقابل رُسوخ
سرما بر می خیزد
از خاک
و هوا را آلوده می کند
ناگهان...
زندگی معنایی جدید به خود می گیردl

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.