هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re: آينده ي سايت جادوگران؟؟( همه ميدانيم كه سرانجام روزي هري پاتر به پايان ميرسد)
پیام زده شده در: ۱۴:۱۱ چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۸۷

زاخاریاس اسمیتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۸ شنبه ۱۴ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۳:۴۵ سه شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۰
از آواتارم خوشم میاد !!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 350
آفلاین
من تا حالا سایتی رو ندیدم که این قدر جذاب و پر طرفدار باشه!!!
به نظر من،امکان نداره که این سایت پاک بشه،چون این قدر دوست داشتنی هستش که مدیر ها دلشون نمیاد این سایت رو از بین ببرند!

[b][color=000066]Catch me in my Mer

Re: آينده ي سايت جادوگران؟؟( همه ميدانيم كه سرانجام روزي هري پاتر به پايان ميرسد)
پیام زده شده در: ۱:۳۴ چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۸۷

سپتیما

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۵:۳۵ جمعه ۱۱ بهمن ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۴:۲۳ چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۸۹
از جایی دور ،دور تر از همه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 79
آفلاین
همانطور که می بینیم کتاب هری پاتر تمام شده ولی این سایت طرافدارانش را دارد و هر از چند روزی یک بار بر تعداد عضو های جدیدی که در صفحه ی اصلی می بینیم اضافه می شود.

به نظر من خیلی از افرادی که این سایت را درست کرده اند ممکن است الان بزرگ شده باشند و برای تفریح خود سایت های دیگر را ترجیح بدهند ولی هنوز هم کتاب های رولینگ خریدار دارند و این نشانه ی افزایش تعداد طرفداران جدید کتاب هایش(چه جدید و چه قدیمی ) است.

به نظر من هم این سایت حالا حالا ها هست.

ویرایش شده توسط پروفسور ويكتور در تاریخ ۱۳۸۷/۱۲/۷ ۱:۳۶:۱۸

تصویر کوچک شده

[i][size=small][color=FFFF00]If you wish for something long enough, it will definitely

پیام زده شده در: ۱۵:۰۲ سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۸۷

دیدالوس دیگلold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۴۹ شنبه ۱۴ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۲۲:۴۵ سه شنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۲
از جلوی کامپیوترم!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 338
آفلاین
خب...من فک کنم این سایت عمرش دورو درازه.و به قول کینگزلی حالا حالا ها هست.

غیر ممکن غیر ممکنه! همینی که گفتم...ناراحتی زنگ بزن 118

پیام زده شده در: ۱۴:۱۲ جمعه ۲۷ دی ۱۳۸۷

كينگزلی  شكلبوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۲ شنبه ۲۱ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۹:۳۱ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۱
از ن، لايه ای كه زمين را فرا گرفته!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 842
آفلاین
فكر كنم حالا حالا ها به كارش ادامه بده.

پیام زده شده در: ۱۳:۰۵ پنجشنبه ۵ دی ۱۳۸۷

آماندا لانگ باتمold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۱ چهارشنبه ۹ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۰:۵۷ پنجشنبه ۵ شهریور ۱۳۸۸
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 240
آفلاین
راس میگی تد . سایت خیلی ساکن شده و کمتر تغییری توش دیده میشه ! اونم به لطف اعضایی مثل منه . کسایی هم هستن که بهونه درس و مدرسه رو میارن فکر کنم اگه یه کم به گذشته نگاه کنن میبینن حتی تو خرداد ماه هم سایت از شدت فعالیت در حال ترکیدن بود !
یه دلیل دیگه کم شدن فعالیتا میتونه این باشه که اکثر اعضای قدیمی دیگه از سالای پیش بزرگ تر شدن و چیزای جدیدی جای سایت تفریحشون شده . اینم به خاطر اینه که سایت اصلا عوض نشده . قوانین اینجا سبک اینجا همه چیز مثل همون روز اوله . قفط فعالیتاس که کم شدن . و گرنه همه چیز یکیه با سالای پیش .

----
بعدشم جناب تد ! باید بگم من چند وقت پیش که داشتم برای تحقیقم راجع به خونه سالمندان سرچ میکردم سه چهارمین یافته این بود :

... Jadoogaran® - خانه ی سالمندان!! [Forum - دهکده هاگزمید]10 posts - Last post: 28 Jun 2007
کچل پرستار خانه ی سالمندان ! خاله به قربونت بره ! خوشگلم . ... حتی پرستارای خانه سالمندان هم از دستش آسایش ندارن ! ...
www.jadoogaran.org/modules/new ... hp?topic_id=4225&forum=21 - 132k - Cached - Similar pages -

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۹:۱۹ چهارشنبه ۴ دی ۱۳۸۷

شاهزاده خالص

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۵۲ سه شنبه ۱۷ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۴:۵۷:۵۶ پنجشنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 460
آفلاین
ببخشید از این که دارم این‌جوری صحبت می‌کنم ولی می‌خوام ببینم که ما داریم در مورد کدوم آینده صحبت می‌کنیم؟
شما الآن ببینید این تاپیک برای کی‌اه؟ سه‌سال پیش! از اون موقع تا حالا ما داریم اضمحلال تدریج‌ای سایت رو مشاهده می کنیم؟ یه سوال از اون‌هایی که قدیمی‌ترن: آیا این سایت همونی‌اه که چهار سال پیش بود؟ آیا همون بچه‌ها با همون قدرت میان تو سایت یا فقط اگه وقت کنن از دور یه دست‌ای تکون می‌دن و حتا زحمت log in کردن رو به خودشون نمی‌دن؟ آیا همون جریان قوی نویسندگی در سایت برقراره؟ آیا ...
هممونم می‌دونیم که این‌طور نیست. اگه بخوایم با عینک واقع‌بینی به قصیه نگاه کنیم این سایت مدت‌هاست که مرده. این جنبش ها هم بزم بر سر لاشه‌ی سایت قدرت‌مند جادوگران‌اه. اگه سه سال پیش تو گوگل سرچ می‌کردی <و> اولین نتیجه جادوگران بود. ولی حالا چی؟ در سرچ <هری پاتر> هم جادوگران حتا در صفحه‌ی اول نیست. امتحان کنید. ضرر نداره

اگه الآن خون جلوی چشماتون رو گرفته و دارید از غیرت درد می‌ترکید نظر من در سه سال پیش تو همین تاپیک رو بخونید
http://www.jadoogaran.org/modules/new ... t_id=58149#forumpost58149
من اون زمان مثل شما بودم و سطح فکرم هم همین بود. یعنی اگه اون جادوگران ادامه پیدا می‌کرد هنوز هم به حرف‌ام ایمان داشتم ولی الآن... نمونه‌اش همین پست من

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱:۵۵ چهارشنبه ۴ دی ۱۳۸۷

كورنليوس فاج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۵۱ چهارشنبه ۲۷ آذر ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱:۳۰ پنجشنبه ۵ دی ۱۳۸۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 13
آفلاین
سلام ! من يه واقعيتيو ديدم كه شايد چون تازه وارد هستم اين به چشمم خورد! اين سايت موضوعش تا الان هري پاتر بوده! ولي اسمش جادوگرانه ! نه هري پاتر! پوسته و شكلش همه چيش قابل تغييره ! براي با زمان پيش رفتن بايد تغيير كرد! به نظر من جادوگران ميتونه هميشه زنده باشه به شرطي كه كمي انعطاف نشون بده ! اين پيشنهاد من شايد به ظاهر عملي نباشه و شايد اگر اجرا بشه در چن هفته اول به مشكلاتي بر بخوره اما بعد از مدتي سر حال تر و قوي تر وارد ميشه و مثل گذشته اي ميشه كه همه شما قديميا ي سايت ازش تعريف ميكنيد ! منتها با يه لباس نو!
رو پيشنهادم فكر كنيد و متعصب نباشيد !!!

پیام زده شده در: ۱۸:۴۸ سه شنبه ۳ دی ۱۳۸۷

آماندا لانگ باتمold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۱ چهارشنبه ۹ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۰:۵۷ پنجشنبه ۵ شهریور ۱۳۸۸
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 240
آفلاین
سایت خیلی خوبه ! خیلی دوسش داشتم و الان هم دارم فقط وقتشو زیاد کنید !

وابستگی من چند سال پیش خیلی بیشتر از الان بود .
دنیا که دنیاس پایان داره ! اینجا هم یه پایانی داره .
ستاره ( نمیدونم شناسش چیه ! اوووی دختره ! شناست چی بود !؟ ) امروز نشونم داد این تاپیکو و نظرمو خواست ! نظرمو گفتم بهش ولی خب من الان اینجا نمیگم که تضعیف روحیه نشه !!!
قبلا نوشته بودم که مطئن باشید سایت تا ده سال دیگه پا بر جاست ! الان به ستاره گفتم باید تموم شه ! ولی وقتی اینجام دلم نمیاد بگم ! یه حسی نسبت به اینجا دارم ! یه حس وابستگی ! وطن من جادوگرانه !
امیدوارم سایت بمونه حالا حالا ها ! ستاره هم یادش بره اون چیزی که بهش گفتم !
جا داره بگم هعییی ! یادش بخیر پارسال !

نمیدونم ولی خیلی دلم میخواد بدونم تو اون دنیا میشه اینترنت و کامپیوتر و جادوگران داشت !؟ خدا مگه نگفت که بهشتی هر چی بخواد میده بهش !؟ خوب منم خودمو به آب و آتیش میزنم تا بهشتی بشم و اون دنیا داشته باشم جادوگرانو ! به شرطی که بچه هاش باشن !

دلم گرفت ! اوووف !

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۷:۵۲ سه شنبه ۳ دی ۱۳۸۷

ایواناold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۱۰ جمعه ۳۱ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۶:۲۴ چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۸۷
از تالار خصوصی گریفیندور!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 246
آفلاین
نج! من که امیدی ندارم! شاید خیلی بدبینانه فکر میکنم ولی وقتی فعالیت اعضای الان سایت رو با سال 84 و 85 یا حتی پارسال مقایسه کنیم میبینیم که چقدر داره تعداد جادوگرانی ها کم میشه....یه نمونه خیلی کوچولوش تعداد اعضای آنلاینه که اون پایین میتونین ببینین! تا چند سال پیش که اوج هری پاتر زدگی بود (به خاطر فیلم 4 و کتاب 6 که همزمان با هم اومده بودن) نصفه شب که میومدی تو سایت 20-30 نفر آنلاین بودن و فعال! الان....فقط هفت هشت تا عضو تکراری...سرعت پست زدن در حد بوق شده! اونموقع ها پاسخ های جدید در انجمن دقیقه ای عوض میشد! تو یه روز تو یه تاپیک ایفای نقش سه چهار صفحه پست زده میشد! الان؟! خیلی خوب آپدیت بشه و شانس بیاریم مال دیروزه!!

کتاب هفت اومد و بحثای دور و برشم تموم شد ، فیلم آخر هم که بیاد دیگه چیزی نمی مونه به جز ایفای نقش که اونم باز کیفیت گذشته رو نداره...یه جورایی سایت ول شده به امان خدا! واسه همین تولد ، قبلا" از یکی دو هفته قبل بچه ها با ذوق و شوق برنامه ریزی میکردن واسش ، تاپیکای تولد به بیست صفحه میرسید! الان سه چهار روز مونده به تولد تازه همه دوزاریشون افتاد!

قبلا" اگه تو کوچه دیاگون خاله بازی (!) به شدت وجود داشت عوضش خدادتا پست خوب داشتیم هر روز تو بقیه جاهای رول پلینگ! الان؟! سوووووت!

چیکار باید بکنیم؟! شخصا" خیلی جادوگران رو دوست دارم و هیچوقت نمی خوام دیگه نباشه...!!

کلا" دوستش دارم خیلی زیاد!! امیدوارم احساس نکنین دارم نصیحت میکنم و اینا! من صرفا" یک عضو ارزشی خاله باز بودم!!

!!Let's rock 'n' ROLE

پیام زده شده در: ۱۹:۲۹ دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۸۷

سیموس فینیگانold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۳۴ جمعه ۲۱ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۳:۴۹ جمعه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۰
از خونمون
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 269
آفلاین
خوب هر شروعي پاياني داره ولي اميدوارم پايان سايت حالاحالا ها نباشه

پیوست:

jpg  4190198185[1].jpg (4.27 KB)
21759_493d44799ba82.jpg 100X100 px

[color=CC0000][b]قدم قدم تا روشنايي از شمعي در تاريكي تا نوري پر ابهت و فراگير!!!!!
ميجنگيم تا آخرين نفس !!!!
ميجنگي

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.