هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر ناظرین شهر لندن
پیام زده شده در: ۱۶:۲۶ دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۸۷

آلبوس سوروس پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۸ پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۳:۰۰ دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۰
از کنار داوش
گروه:
کاربران عضو
پیام: 683
آفلاین
سلام

اینطور نیست بلاتریکس عزیز و البته به شما حق هم میدم اشتباه کنید چون این وسط یک کم کاری کوچیک توسط من صورت گرفته.

آریانا دامبلدور وقتی اون پست رو زد من همون روز خوندم و متوجه اشتباه ایشون شدم و بهش اطلاع دادم که مشکلات پستش رو زودتر برطرف کنه وگرنه اون پست پاک میشه. گویا ایشون فراموش کرد پستش رو ویرایش کنه و از طرفی منم یادم رفت پستشو پاک کنم و وقتی بتی پست بعدی رو زد من اونو هم خوندم و دیدم با سوژه اصلی که توسط ریتا زده شده تناقضی نداره وگرنه اگر در پست بتی هم شخصیت ها جا به جا شده بود من حتما برمیگشتم و پست آریانا رو دوباره چک می کردم. در ادامه پستی هم که توسط زاخاریاس زده شد همون موقع توسط من خونده شد و اونم مشکلی نداشت. (پست کینگزلی امروز صبح زده شده من هنوز وقت نکردم اونو بخونم.)

در هر صورت من به شما اطمینان میدم تمام پست هایی که در این انجمن زده میشه در اولین فرصت توسط من و مری باود خونده میشه. ممنون بابت اطلاعی که دادید و توجهی که به این انجمن نشون میدید. پست آریانا دامبلدور هم پاک شد (مشکلی توی ساختار سوژه بوجود نمیاد) و عذر می خوام که فراموش کردم همون موقع پاک کنم.

ویرایش شده توسط آلبوس سوروس پاتر در تاریخ ۱۳۸۷/۱۱/۲۸ ۱۶:۳۴:۵۳

پیام زده شده در: ۱:۱۹ دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۸۷

بلاتريكس لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۱۱ دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۹:۲۹ جمعه ۲۸ اسفند ۱۳۹۴
از ما هم شنیدن...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 705
آفلاین
درود:

ناظر محترم در این پست سوژه ی جدیدی توسط ریتا اسکیتر داده شده و در این پست نام ها به جای اسپ و رز ویزلی پدر و مادر بچه ی ناقص(!!)هری و جینی بیان شده و بعدم که رزو آسپ رو بچه نشون داده.و بعد در این پستو این پست ادامه داده شده بدون این که ناظر متوجه بشه.

من واقعا می خواستم بپرسم اسپ یا مری عزیز ،ایا یک ناظر موظف نیست که پست هایی که در انجمن زیر نظرش زده میشه کنترل کنه؟حتی یک نگاه سطحی هم نشون می داد که اینجا سوژه خراب شده.

به هرحال وقتی سه چهار پست روی پستی که سوژه رو به طور کلی خراب کرده زده میشه نمیشه کاریش کرد.می خواستم فقط اطلاع بدم که متوجه باشید وقتی من میرم مثلا رزو می کنم که پست بزنم و با همچین چیزی رو برو می شم چقدر ممکنه عصبیم کنه تا حدی که شاید دیگه در اون انجمن به طور کلی پست نزنم .چون ممکنه به این نتیجه برسم که اصلا سوژه های این انجمن کنترل نمیشه.درست می گم؟

ممنونم.ترجیحا برای جواب دادن به این پست لطفا یک پست جدا بزنید تا من متوجه بشم که پاسخ دادید .

وقتی شب برمی خیزد
دنیا را در خود پنهان می کند
در تاریکی غیرقابل رُسوخ
سرما بر می خیزد
از خاک
و هوا را آلوده می کند
ناگهان...
زندگی معنایی جدید به خود می گیردl

پیام زده شده در: ۱۱:۱۳ جمعه ۲۰ دی ۱۳۸۷

ونوس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۱۴ دوشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۲۳:۳۱ شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹
از کاخ المپ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 385
آفلاین
دورود و سلام بر مری جونم و آسپ!!!

هوم

من و سیریش و سالی می خوایم یه انجمن بزنیم!
اسمش :
انجمن فسیلزادگان مطروده ...
حالت پاتوق چند تا پیرمرد پیرزنو داره ، ما سه تا شروع می کنیم کم کم عضو هم می گیریم
طرح اصلی نوشتنش هم تو مایه های آداسه ، یکم بهتر!!!
یعنی رول می نویسیم ، خسته شدیم گپ میزنیم یا از جوونیامون تو سایت خاطره میگیم.
قول هم میدیم ابدا به کار کسی که بهمون کار نداشته هم کار نداشته باشیم تو رولمون هم به اعضای غیر ارزشی گیزر ندیم!!!

اگه قبوله بگید من فردا می خوام تاپیکو بزنم!

آسپ که فعلاً در دسترس نیست من بجوابم :دی

بزن عزیزم ، اصلا بِکُش ...

فقط اسمشو عوض کنی بهتر نیست دختر ؟! این چیه آخه ، از پویی بارون گرفته شده انگار

خیــــــــــــلی هم در دسترسم!

ویرایش شده توسط مری باود در تاریخ ۱۳۸۷/۱۰/۲۰ ۱۸:۳۴:۳۸
ویرایش شده توسط آلبوس سوروس پاتر در تاریخ ۱۳۸۷/۱۰/۲۱ ۲۱:۴۹:۱۴

پیام زده شده در: ۱۹:۵۲ پنجشنبه ۵ دی ۱۳۸۷

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۴ چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۳:۲۹ جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1014
آفلاین
نقل قول:
اميدوارم ناظر اين مطلب رو درك كنه كه آجاس يك گروه بسيار قديمي هست و براي خيلي از ماها عزيز و در حال حاضر ما بهتر ميبينيم كه اين تاپيك باز نشه،چرا كه به نظرم در اين صورت به شدت مسخره خواهد شد و بهم خواهد ريخت و از ابهتش كم خواهد شد.بنابراين من با باز شدن اين تاپيك به شدت مخالف هستم ولي از اونجايي كه در حال حاضر نقش پشم تو سايت دارم،مخالفتم فرقي نداره ولي در هر حال اميدوارم به عنوان يكي از اولين اعضاي آجاس و يه عضو قديمي به حرفم احترام گذاشته بشه!

خب من تاپیک قفل رو توی انجمن دوست ندارم ... اگر دوست ندارید فعال بشه فکر میکنم به یادها بپیونده .

نقل قول:
سایت گنجایش افزایش تاپیک داره, هیچ نیازی نیست که تاپیکهای قدیمی رو خز کنی

اینو قبول ندارم راجوو جان ، اصلاً یک ایده با دو تاپیک یه ذره بی معنی میشه ...

بعد تاپیکی که فعال نباشه خز هست :دی

نقل قول:
البته بوقی هم خودتی!

اینو قبول دارم :دی

آسپ اینجا رو امضا کن !

با توجه به عدم رضایت یکی از اعضای محترم آجاس با پیشنهاد بارتی مخالفت میشه.
شما هم سر پیری زیاد حرص نخور آندوران جان. قند خونت میره بالا!
در هر صورت ناظرین انجمن ایده هایی برای اون تاپیک دارند. اگر یکی از آجاسی های سابق (ترجیحا خود شما) مقداری از وقتشو در اختیار ما بزاره خوشحال میشیم.
امضا، آلبوس سوروس پاتر!

ویرایش شده توسط آلبوس سوروس پاتر در تاریخ ۱۳۸۷/۱۰/۵ ۲۰:۰۵:۵۵

خداحافظی در اوج یا خروج فوج فوج... مسئله این است!

پیام زده شده در: ۱۴:۱۴ پنجشنبه ۵ دی ۱۳۸۷

ریونکلاو

راجر دیویس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۱۳ سه شنبه ۱۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۱۲:۲۵ یکشنبه ۱۹ فروردین ۱۴۰۳
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
ریونکلاو
پیام: 1220
آفلاین
نقل قول:

بارتی کراوچ نوشته:
سلام ناظر بوقی ! از اونجایی که دیدیم ناظر عوض شده گفتیم بیایم درخواستمونو دوباره بدیم تاپیک آجاس رو بی زحمت باز کن ناظر جان ! قول می دیم فعالش کنیم

سایت گنجایش افزایش تاپیک داره, هیچ نیازی نیست که تاپیکهای قدیمی رو خز کنی

تقاضای یه تاپیک جدید بده خب! و البته بوقی هم خودتی!

پ.ن: ناظر حق وتوی حرف منو داره!

!

پیام زده شده در: ۱۳:۰۴ پنجشنبه ۵ دی ۱۳۸۷

آندوران

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۵۹ یکشنبه ۳ آذر ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۶:۵۷ پنجشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۸۸
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 16
آفلاین
نقل قول:
تاپیک آجاس رو بی زحمت باز کن ناظر جان ! قول می دیم فعالش کنیم

اميدوارم ناظر اين مطلب رو درك كنه كه آجاس يك گروه بسيار قديمي هست و براي خيلي از ماها عزيز و در حال حاضر ما بهتر ميبينيم كه اين تاپيك باز نشه،چرا كه به نظرم در اين صورت به شدت مسخره خواهد شد و بهم خواهد ريخت و از ابهتش كم خواهد شد.بنابراين من با باز شدن اين تاپيك به شدت مخالف هستم ولي از اونجايي كه در حال حاضر نقش پشم تو سايت دارم،مخالفتم فرقي نداره ولي در هر حال اميدوارم به عنوان يكي از اولين اعضاي آجاس و يه عضو قديمي به حرفم احترام گذاشته بشه!

مرسي!

شناسه قبلي و بعدي:ايگور كاركاروف!

پیام زده شده در: ۸:۱۲ پنجشنبه ۵ دی ۱۳۸۷

هوگو ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۰۳ جمعه ۱۸ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۴:۰۷ جمعه ۲۵ بهمن ۱۳۸۷
از کنار لیلی لونا پاتر
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 270
آفلاین
با عرض سلام خدمت ناظرین محترم شهر لندن

ضمن خسته نباشید اینجانب تقاضای بازگشایی تاپیکی با عنوان کارآگاه خصوصی هوگو ویزلی یا عنوان دیگری که برایش انتخاب نمودم خانه ی شماره ی 221 بی خیابان بیکر است .
این تاپیک کمابیش حالت داستان ها و رول های جنایی دارد که می توان در هر سری از داستان پای یکی از سران و افراد مهم گروهها و گروهک ها را وسط کشید .
مثلاً در یک داستان راز قتل خواهر آلبوس دامبلدور توسط شخصیت اصلی داستان هوگو ویزلی و دستیارش دکتر فعلاً معلوم نیس کشف شده ، و یا یکی از داستان ها را می توان به دستکاری رای گیری انتخابات وزارت سحر و جادو اختصاص داد .
در هر حال به نظر من تاپیک خوبی از آب در می آید و دوستان عزیز و هم سایتی می توانند نهایت استفاده را از این تاپیک به عمل در آورند .
با تشکر
کارآگاه ویزلی

هوگوی عزیز قبل از هر چیز باید توجه داشته باشید اینجا شهر لندنه و تمام زمین هاش متعلق به دولته. امکان زدن هیچ تاپیک خصوصی نیست حالا چه کارآگاه ویزلی چه خانه شماره فلان یا هر چیز دیگه!
سوژه ها و رول های جنایی سبک جذابیه ولی متاسفانه جایی در دنیای فانتزی نداره. همچنین با توجه به اینکه نمونه های زیادی از دفاتر کارآگاهی و ارتش و گروهک های مختلف در سایت هست شما میتونید سوژه هاتون رو در حیطه دنیای هری پاتر در اون تاپیک ها بدید. تایید نشد!

ویرایش شده توسط هوگو ویزلی در تاریخ ۱۳۸۷/۱۰/۵ ۸:۱۶:۵۶
ویرایش شده توسط آلبوس سوروس پاتر در تاریخ ۱۳۸۷/۱۰/۵ ۲۰:۱۷:۰۹

چه کسی بود صدا زد هوگو ؟

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۰:۲۶ پنجشنبه ۵ دی ۱۳۸۷

بارتی کراوچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۹ پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۳۲ یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۲
از مرلینگاه شوری خانه ریدل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
سلام ناظر بوقی ! از اونجایی که دیدیم ناظر عوض شده گفتیم بیایم درخواستمونو دوباره بدیم تاپیک آجاس رو بی زحمت باز کن ناظر جان ! قول می دیم فعالش کنیم

پیام زده شده در: ۱۹:۵۲ چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۸۷

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
سلام.هوگو جان فعلا یه مدته چارلی و من دنبال اینیم که ببینیم تاپیکای جدیدی که در لندن زده شده کارشون به کجا میکشه.نظر من اینه که فعلا یه مدت صبر کن بعد از اینکه اونا بررسی شدن بهت میگیم تاپیکتو بزن یا نه.این نظر من بود که البته اگه چارلی مخالف باشه نظر ایشونو مد نظر قرار بده و تاپیکتو بزن.موفق باشی

با آنتونین موافقم.الان زمان مناسبی برای زدنش نیست.
مجوز داده نمیشه.

ویرایش شده توسط چارلی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۷/۸/۲ ۱۳:۴۴:۴۴

پیام زده شده در: ۱۴:۰۵ چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۸۷

هوگو ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۰۳ جمعه ۱۸ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۴:۰۷ جمعه ۲۵ بهمن ۱۳۸۷
از کنار لیلی لونا پاتر
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 270
آفلاین
با عرض سلام خدمت ناظارن محترم شهر لندن

ضمن خسته نباشید اینجانب تقاضای بازگشایی تاپیکی با عنوان کارآگاه خصوصی هوگو ویزلی یا عنوان دیگری که برایش انتخاب نمودم خانه ی شماره ی 221 بی خیابان بیکر است .
این تاپیک کمابیش حالت داستان ها و رول های جنایی دارد که می توان در هر سری از داستان پای یکی از سران و افراد مهم گروهها و گروهک ها را وسط کشید .
مثلاً در یک داستان راز قتل خواهر آلبوس دامبلدور توسط شخصیت اصلی داستان هوگو ویزلی و دستیارش دکتر پیوز کشف شده ، و یا یکی از داستان ها را می توان به دستکاری رای گیری انتخابات وزارت سحر و جادو اختصاص داد .
در هر حال به نظر من تاپیک خوبی از آب در می آید و دوستان عزیز و هم سایتی می توانند نهایت استفاده را از این تاپیک به عمل در آورند .
با تشکر
کارآگاه ویزلی

چه کسی بود صدا زد هوگو ؟

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.