هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: نحوه برخورد،فکر کردی کی هستی!؟
پیام زده شده در: ۱۵:۴۰ جمعه ۲۰ دی ۱۳۸۷

سر بارون خون آلود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۵۷ جمعه ۱۱ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۰:۵۷ سه شنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 139
آفلاین
نقل قول:

بارون در پست قبلی یک حرفی زد که به طور کلی مضمونش این بود که احترام قدیمیا واجبه ... بارون عزیز من فکر میکنم شما یا در جریان نبودید یا احیانا اطلاعات غلط در اختیارتون گذاشتن ... چون من فکر میکنم تا قبل از پیشومدن برخی مسائل تمام اعضای جدید همکاری لازم با اعضای قدیمی رو داشتن و این ماجراها از اونجایی آغاز شد که کم کم اعضای سایت به حاشیه رفتن و جاش عبارت هایی مثل "ماها" به میون اومد

من از خیلی وقت قبل دارم پستای اینجا رو میخونم ولی موقعی پست میزنم که صبرم تموم شده باشه

در مورد حرفایی که زدم هم اطلاعات کافی داشته و دارم

لحن بعضی از دوستان درست و جالب نبود و باید متوجه میشدند در واقع از اینکه دیدم عده ای از دوستان کلمه"ماها" رو استفاده میکنن گفتم بهشون تذکر بدم...البته این کلمه از سوی "سالازار سیریوس و یا ونوس" استفاده نشده بود

در ضمن پستای چند نفرو خوندم بیشتر به این نتیجه رسیدم که " از دماغ فیل افتادن"

درضمن بلیز جان
من احساس میکنم به خاطر اون مسئله .....پستات جانبدارانه شده که قبلا در پستات به چشم نمیخورد
به هر حال انتظار دارم همونطور که با هم در تاپیکهای هری پاتری بحث میکردیم و کلی دلیل میاوردی انتظار دارم با دلیل اینجا صحبت کنی

-----------------
من گفتم دوست ندارم سایت تقسیم بشه به "اعضای قدیمی و اعضای جدید" ولی گویا این اتفاق افتاده و چاره ای نیست....و تنها کاری که باید انجام بشه تحمل همدیگست

درنتیجه پستای همدیگه رو نقد نکنید بهتره
تا این نیز بگذرد
نقل قول:

من معذرت خواهي ميكنم كه پستي در اونجا زده نشد
ولي خوب اسم تاپيكي كه زده شده مسلما جذاب نيست ترجيحا در مورد تاپيك زدن كمي زمان لازمه تا ببينيم چه اسمي ميشه پيدا كرد كه به درد الان و گذشته بخوره !!

این اسمو من انتخاب کردم
اگه فکر میکنی اسم جالبی نیست با بروبچ صحبت کن و اسم نهایی رو انتخاب کن و به من پیام شخصی بزن

و ما بر می گردیم تا درس عبرتی باشد برای کسانی که بر نمی گردند!

پیام زده شده در: ۱۴:۲۸ جمعه ۲۰ دی ۱۳۸۷

سالازار اسلیترینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۶ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۰:۵۴ چهارشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۸۷
از تالار اسرار
گروه:
کاربران عضو
پیام: 272
آفلاین
نقل قول:
بليز نوشته بود :... مثلا امپراطور اومد سه چهارتا پست زد کلیم همه از پستاش تعریف کردن وقتیم که دید کار نحوه برخورد داره به کجا میکشه خودشو کشید کنار ... یا مرلین اصلا وارد حاشیه نشد

هوم سلام ملت!
بليز جان براي اطلاعت ميگم كه امپراطور الان توي امتحانات به سر ميبره و قرار شده كه كلا بعد از امتحاناتش بياد توي سايت ! و در ضمن در اينكه سطحش خيلي بالا تر از اين حرفاست شكي نيست ولي اينطور هم نيست كه خودشو كنار كشيده باشه!

در مورد مرلين هم مرلين كلا قصد برگشت به سايت رو نداشت من ازش خواهش كردم كه براي يك يا دوتا پست مارو همراهي كنه !

نقل قول:
بليز نوشنته بود : اما در مورد این بحث هایی که در حال حاضر در نحوه برخورد شکل گرفته مثل زدن یک انجمن برای قدیمیا به نظر من واقعا بحث بی ارزشیه!

اتفاقا خيلي هم ارزشيه !! اگر از اول يك همچين تاپيك يا فرومي وجود داشت اين برنامه ها پيش نمي آمد! چون اعضاي قديمي ميتونستن اول توي اونجا شروع كنن و آروم آروم وارد رول هاي جديد بشن ! دليل مخالفتت به نظر من شخصيه !!

در ضمن در مورد ونوس و سريشيوس من كسي نيستم كه بتونم نظر بدم ! اما در مورد خودم يادم نمياد كه هيچ وقت گفته باشم من خيلي خفنم و خيلي رولام خداست و از اين حرفها من فقط گفتم قديميم!! در واقع هممون همينو گفتيم! همين الان توي شماها نويسنده هايي وجود دارن كه اگر با حوصله و سر وقت بنويسن و از ادبيات فصيح تر گويا تري استفاده كنند ( گرچه ادبيات در حال حاضر براي اكثريت قابل دركه) از خيلي از قديمي ها بهترن !!( مثل نارسيس )
-=-=-=-=-=-=-=-=-
در مورد تاپيكي كه آنيتاي عزيز براي ما زده !
من معذرت خواهي ميكنم كه پستي در اونجا زده نشد
ولي خوب اسم تاپيكي كه زده شده مسلما جذاب نيست ترجيحا در مورد تاپيك زدن كمي زمان لازمه تا ببينيم چه اسمي ميشه پيدا كرد كه به درد الان و گذشته بخوره !!

باتشكر
سالازار اسليتري توي يخچال آداس !!
پي نوشت : بليز جون در مورد سوژه هايي كه جديد و قديم كردي : سوژه ي جن وزير ميشود يك هفته قبل از ورود ما به سايت بود و ما مستقيما با همين سوژه كار داشتيم ! و در موردش پست زديم ! من خودم مستقيما با هوكي در ارتباط بودم و خودش ميدونه كه هدفمون چي بود از اين رولها ! اينكه بعضي ها موافق و بعضي ها مخالف ( يا در واقع بعضيا آدم بده و بعضيا آدم خوبن ) در رول يه امر طبيعيه كه منتها شما كاركتر هاي بد و با اعضاي بد يكي كردي !!!

خوش باشيد و موفق
يا حق !

نمایشنا

پیام زده شده در: ۱۳:۰۸ جمعه ۲۰ دی ۱۳۸۷

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۵:۱۳ سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۲
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
نقل قول:
وقتی تو سايت لرد ولرمورت از وزارت يك جن خونگی حمايت ميكنه همكاري امپراتور با سيريوس زياد هم غير طبيعی نيست و من اين رو قبول ندارم

سیریوس عزیز .. شما از یک سو دائم میگید قدیمی هستید و در سایت نبودید و با سوژه های جدید آشنا نیستید ... از یک سوی دیگم من نمیدونم چه اصراری دارید دائم در مورد یک سوژه ای که در زمان حضور شما در سایت نبوده نظر بدید!

چون چند بار دیدم شما این استدلال رو کردید تا کار خودتونو توجیه کنید. برای همین جهت توجیه فقط بگم این یکی از سوژه های جدید سایته که چون شما مدت زمان زیادی در سایت تشریف نداشته اید در نتیجه از کم و کیف این سوژه بی اطلاعید ... در صورتی که اگر در جریان رول بودید متوجه میشدید که چرا ولدمورت از یک جن خونگی طرفداری میکنه.

شما هر موقع تونستید برای من توجیه کنید که چطور سالازار اسلیترین کبیر یکی از چهار موسس هاگوارتز و اصولا یک جادوگر خیلی مخوف رو ملت در یخچال آداس جاش میکنن و همه جور بلا سرش میارن و اینا منم براتون قشنگ توجیه میکنم که چطوری ولدمورت از یک جن خونگی طرفداری میکنه!
-----------------------

اما در مورد این بحث هایی که در حال حاضر در نحوه برخورد شکل گرفته مثل زدن یک انجمن برای قدیمیا به نظر من واقعا بحث بی ارزشیه! چون در درجه اول میدونم خود سیریوس و سالی و ونوس بهتر از هر کسی میدونستن چنین چیزی امکان پذیر نیست ... پس اگر این بحث همچنان ادامه داره باید به دنبال انگیزه های دیگه رفت.

دوم یک سری الفاظ هی دوباره و دوباره در این تاپیک داره تکرار میشه که بازم هدفش از دید من مشخصه و با انگیزه موضوع اول هم همخونی داره. مثل ما با هم خیلی صمیمی هستیمو ... ما فقط خودمون با خودمون حال میکنیمو فقط برای خودمون پست میزنیمو مسخره کردن اینو اونو (خودمو مثال نمیزنم .. نمونش آنیتا یا لرد) ... جواب های تند که به قول یکی از دوستان انگار از دماغ فیل افتادن و صحبت های بی ربط در همین تاپیک و.....

من اصولا کسیم که خیلی کم تو نحوه پست میزنم و همیشه هم نقش بی طرف دارم اما کسیم هستم که اگر پستی بزنم هر چیزی رو که دیدم رک میگم.

بارون در پست قبلی یک حرفی زد که به طور کلی مضمونش این بود که احترام قدیمیا واجبه ... بارون عزیز من فکر میکنم شما یا در جریان نبودید یا احیانا اطلاعات غلط در اختیارتون گذاشتن ... چون من فکر میکنم تا قبل از پیشومدن برخی مسائل تمام اعضای جدید همکاری لازم با اعضای قدیمی رو داشتن و این ماجراها از اونجایی آغاز شد که کم کم اعضای سایت به حاشیه رفتن و جاش عبارت هایی مثل "ماها" به میون اومد و برای اعضای سایت مسلم شد که همکاری ای که در این مدت کوتاه هم انجام میشده برعکس توهمات اولیه کلا یک همکاری یک جانبه بوده! نمونشم میتونید در پستهای قبل همین تاپیک مطالعه کنید اگر چیزی جز اون چیزی که من میگم استنباط کردید اونوقت میشه گفت حق داشتید که چنین پستی رو زدید.

البته اینم بگم که اصولا در هر حرکتی یک سری اعضای اصلی هستن و یک سری هم اعضای جنجالی یه چیزی تو مایه های موج دوم و سوم ... مثلا امپراطور اومد سه چهارتا پست زد کلیم همه از پستاش تعریف کردن وقتیم که دید کار نحوه برخورد داره به کجا میکشه خودشو کشید کنار ... یا مرلین اصلا وارد حاشیه نشد ... در صورتی که من فکر میکنم اگر قرار بود این مسائل پیش بیاد امپراطور و مرلین خیلی بیشتر از بقیه استحقاق فخر فروشی رو داشتن ... اما اینکار رو نکردن علتشم اینه که عضو خوب احتیاج به حاشیه نداره ... برعکسشم دیگه مثال نمیزنم.

ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۸۷/۱۰/۲۰ ۱۳:۱۵:۴۸
ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۸۷/۱۰/۲۰ ۱۳:۳۷:۵۷
ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۸۷/۱۰/۲۰ ۱۳:۴۹:۵۹

پیام زده شده در: ۲:۰۲ جمعه ۲۰ دی ۱۳۸۷

محفل ققنوس

تد ریموس لوپین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۳۰ سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۲:۵۵ پنجشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۶
از دور شبیه مهتابی‌ام.
گروه:
محفل ققنوس
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 1495
آفلاین
من فقط در راستای یک شفاف سازی اومدم... سیریوس ماشالا انقدر ویرایش میکنی مجبور میشم برم هی پستا رو ببینم کی تاریخ و ساعت ویرایش خورده :دی

نقل قول:
اين ستاد در شب كودتا به من پيام فرستاد برای همكاری و من هم بهشون گفتم اگر ميخوايين همكاری كنين پست بزنين ولی در عمل چيزی ‌ازشون نديدم

پیشنهاد صادقانه بود. ما فعالیتمون رو از زمان انتخابات شروع کردیم و تا انتخاب هوکی هم ادامه دادیم، طوری که بخشی از برنامه های وزیر جدید بود. وقتی هم دیدم که شما هم قصد کودتا دارید، بهتون پیام شخصی زدم اما شما بدون مطالعه و اینکه بخواین بدونین قضیه چطوره جوابی بهم دادین که عملا فعالیت منو توی این سایت زیر سوال برد! شاید قصد شما چیزی که من برداشت کردم نبود ولی خب باعث شد که بفهمم همکاری بین این دو گروه بی فایده است، چون در بهترین حالت همکاری یه جانبه میشد.

در کل

یه کم دوستانه تر، یه کم صمیمی تر، یه کم متواضع تر...

جو سایت قدیم صمیمی بوده شاید چون قبل از شما کسی نبوده که بخواد خودشو بالاتر یا از گروه متفاوت تری بدونه.

موفق باشید.

** لطفا ویرایش زیر ویرایش نزنین تا پیگیری پستا راحت باشه :دی

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۴۵ پنجشنبه ۱۹ دی ۱۳۸۷

سر بارون خون آلود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۵۷ جمعه ۱۱ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۰:۵۷ سه شنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 139
آفلاین
خب مثل اینکه باید کمی جدی تر برخورد کنم
-----------------------
پرسی جان بعضی از حرفاتو قبول دارم ولی لحن نوشتنت اصلا درست نیست

من باید یکسری توضیحات بدم:
سایت جادوگران اولین سایت ایفای نقش فارسی بوده...به جرات میتونم بگم قبل از این سایت ،سایتی نبوده که با این جدیت به ایفای نقش فارسی بپردازه

شما رولای قدیمی که میخونی مال زمانی بوده که برای اولین بار بوده ایفای نقشی نوشته میشده و کلا با لغت ایفای نقش همگی بیگانه بودن و خیلی ها هنوزم هستن

زمانی که این افراد شروع به نوشتن ایفای نقش کردن ...خیلی از کسایی که تو نت فارسی بودن اصلا نمیدونستن چنین چیزی هست و اصلا میشه در سایت فارسی اینکارو پیاده کرد یا نه؟و با استقبال روبرو میشه یا نه

خود من قبل از این سایت مشابهشو هیچ جا ندیدم....اگر پستای قدیمی رو میبینی که به ظاهر چیز دندون گردی نیست...به دلیل اینه که اینا اولین نمونه های پستای ایفای نقشن

همونجور که اگه به قول شما گرامافونی نبود...دستگاه "دی جی" کنونی اصلا وجود نمیداشت و این دلیلی نیست که وجود گرامافون رو خورد کنیم و با چنین لحنی راجبش صحبت کنیم

مطمئن باش الان آهنگ های قدیمی موندگار تر از آهنگهای امروزه...اگر چه در حال حاضر آهنگهای جدید پر طرفدار تر از آهنگهای قدیمیست
خود قدیمی ها با اون آهنگها خاطره دار ن و بیشتر حال میکنند.
-----------------------
این که با ایجاد فروم موافقت نکردیم به همین دلیله که همه افراد سایت میتونن در همه جای سایت(به جز تالار های خصوصی) به فعالیت بپردازند و در ضمن همونطور که گفتم قصد ایجاد اختلاف بین اعضا رو نداریم

به نظر من تاپیک کفایت میکنه
-----------------------
اگر کسی از رول کسی خوشش نمیاد سلیقه خودشه و مجبور نیست اون رول رو بخونه و کسی مجبورش نکرده

در ضمن لازم نیست نگران وقت و پستای دوستان قدیمی باشید...گذر زمان ثابت خواهد کرد که این پستها پرطرفدار خواهد بود یا نه....شما سعی کنید پستای خودتون رو بهتر از گذشته کنید

این سایت متعلق به همست و برای لذت بردن افراد ساخته شده . البته اعضای قدیمی حق آب و گل دارند...همه جا احترام به پیشکسوت حرف اول رو میزنه و اینجا همینطور بوده و خواهد بود.

ویرایش شده توسط سر بارون خون آلود در تاریخ ۱۳۸۷/۱۰/۱۹ ۲۱:۵۱:۰۴
ویرایش شده توسط سر بارون خون آلود در تاریخ ۱۳۸۷/۱۰/۱۹ ۲۲:۰۱:۵۰

و ما بر می گردیم تا درس عبرتی باشد برای کسانی که بر نمی گردند!

پیام زده شده در: ۲۱:۱۸ پنجشنبه ۱۹ دی ۱۳۸۷

سر سیریوس بلـک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۲ جمعه ۶ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۰:۳۷ یکشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۰
از Graveyard
گروه:
کاربران عضو
پیام: 582
آفلاین
همچنان در راستاي اهداف

نقل قول:
، که وقتی دو خط ِ اول ِ رولشون رو خوندم منصرف شدم

خب ببين من كلا نمي تونم بيام نظرات خودم رو به كسي تحميل كنم و اينم چيزي جز اختلاف سليقه نيست..كلا نظر من و شما در اين زمينه متفاوته..اگه شما ميگي بعد از خوندن 2 خط منصرف شدي و ديگه ادامه ندادي من كسي هستم كه هميشه اين فرصت رو به نويسنده چيزي كه دارم ميخونم ميدم كه بعد از خوندن كل پست يا كل كتاب نظر بدم و اصولا كتابهايي كه در نظر من خوب بودن كتابهايي بودن كه بعد از 50 صفحه جذبشون شدم نه 2 صفحه...به هر حال اختلاف سليقه س ديگه

نقل قول:
زحمت بکشن برای نوشتن رولشون و هیچ خواننده ای به جز خودشون نداشته باشن

ما از اول هم قرار نبود برای‌شما رول بنويسيم و اومديم تفريح كنيم بريم برای 1-2 هفته و همونطور كه ونوس هم يادآوري كرد از اونجايي كه خيلي از اين ماجراها به دوستي هاي خارج سايت ما بر مي گرده مشخصه دركش براي بقيه ممكن نيست ولي همون يك عده اي ميدونن ماجرا از چه قراره لذت بيشتري ميبرن و در ضمن بازم اينكه اون موقع ها جو خيلي صميمي تري وجود داشت و تظاهر نبود چون همونطور كه ميبينين هنوزم اين دوستي ها بدون حضور و علت سايتي ادامه داره !

نقل قول:
شک نکن که اگر با همین وضع پیش بره ، به جز پستای خودتون ، پست ِ دیگه ای توی اون انجمن ِ نامرئی !! زده نمیشه

فكر ميكنم كه در فهميدم مفهوم انجمن اختصاصی‌ مشكل داری چون قرار بود فقط برای ما قابل دسترسی باشه نه برای‌كل سايت ولی‌ خوشبختانه تصويب نشد...انجمني اختصاصي يعني براي افرادي كه محتص اون انجمن هستن نه بقيه كاملا مثل اختصاصي بودن گريف براي يك گريفي و هافل براي يك هافلپافي

_________
وياريشيسيوس

نقل قول:

ما کلی با مدیرا و ناظرا و دوستان بحث کردیم و آخر سر نتیجه این شد که زننده تاپیک ، صاحب ِ اون نیست ! همونطور که خیلی ها از جمله خودم ، تاپیک هایی زدیم که خیلی هم از این ایده ی آداس بزرگتر و قدرتمند تر بودن ولی مسئولیتش رو نداشتیم

ما فكر كنم حدود يكسال قبل از عضويت شما در سايت به همچين نتيجه اي رسيده بوديم

..در آداس هم اگر كسي خارج از بچه هاي خود آداس چيزي مي نوشت هيچ مشكلي وجود نداشت و اعضاي جديد پذيرفته ميشدن ولي در صورتي كه با اهداف اوليه آداس مغايرتي نداشت البته بازم اين موضوع در بقيه تاپيك هاي رول وجود داره

!!! ولي تا حالا نديدم كه تاپيكي باشه كه همه بخوان خودشونو بكشن و عضوش بشن و در جمع صميمانه و خانوادگيش پذيرفته بشن !!! و ايده هاي اوليه اي كه هميشه عله در رولهاش داشت از آداس به وجود آمد ...خيلي از اصطلاحات و اتفاقات اون موقع سايت از آداس شروع ميشد و هر وقت به دلايلي اين تاپيك بسته بود وقتي دوباره بازش ميكردن همه افراد هر جوري بود رول توش ميزدن و كساني بودن كه درخواست عضويت بدن

پس در مورد هر تاپيكي ميخواي اينو بگي در مورد آداس
نميتوني !!!

در ضمن خوشحال ميشم تاپيكي معرفي كني كه از آداس موفق تر بوده باشه

ویرایش شده توسط سيريوس بلک در تاریخ ۱۳۸۷/۱۰/۱۹ ۲۱:۲۱:۰۶
ویرایش شده توسط سيريوس بلک در تاریخ ۱۳۸۷/۱۰/۱۹ ۲۱:۳۴:۵۷
ویرایش شده توسط سر سيريوس بلك در تاریخ ۱۳۸۷/۱۰/۲۰ ۰:۵۸:۵۹

ما به آن سید و این میر اردادت داریم
ما به خرداد پر از حادثه عادت داریم

[url=http://us.battle.net/wow/en/character/burning-legion/

پیام زده شده در: ۲۰:۴۰ پنجشنبه ۱۹ دی ۱۳۸۷

بلاتريكس لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۱۱ دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۹:۲۹ جمعه ۲۸ اسفند ۱۳۹۴
از ما هم شنیدن...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 705
آفلاین
نارسيساي عزيز :

من نمي گم به سوژه هاي كتابي محدود بشين..متوجه منظورم نشديد.

اگر متوجه پست پرسي شديد مطمئنا بايد فهميده باشيد كه من چي گفتم.سو‍ژه هاي خارج از كتاب هم خوب هستند.همونطور كه گفتم اينجا جادوگرانه كه متاسفنه محدود به هري پاتر شده

حرف من اينه كه اگه سو‍ژه ها هم تخيلي هستند با تعريفي كه معمولا از سوژه هاي صحيح هست مطابقت داشته باشند نه اين كه يك تاپبك ها حتي انجمن رو قفل و محدود كنند.

ويرايش :

نارسيساي عزيز..بحث ديدن نيست..بحث درست بودن يا نبودنشه. البته من كسي نيستم كه نظرم اونقدرا مهم باشه نظر شخصيمو گفتم.به عنوان يك جوجه عضو. تصویر کوچک شده

ويرايش دو :نقل قول:

خوب این حرف تو بود نه پرسی!
و من فکر می کنم که توی بعضی سوژه ها، بلاتریکس به راحتی می تونه با لارا کنار بیاد. چرا باید بگیم که همچین سوژه ای نباید باشه؟

اینجا عزیزم، شما داری سوژه رو محدود می کنی و تخیل رو.

تخیل انسان تا هرجا که کش بدیش، کشیده میشه. نگران شخصیت ها نباید باشیم. تنوع شخصیت ها یعنی تنوع سوژه ها و فقط کافیه بلد باشیم از این موقعیت استفاده کنیم.

يا من نتونستم منظورمو واضح بيان كنم يا شما متوجه نشديد.كدومش؟ تصویر کوچک شده

بلاتريكس مي تونه در كنار لارا باشه به شرط اين كه بلاتريكس منظور بلاتريكس باشه نه مني كه دارم با شخصيت بلاتريكس فعاليت مي كنم.

همين كه ونوس ميگه پستاي ما قديميها از نظر شما خنده دار نمي اد چون ما اصطلاحات مربوط به خودمون رو داريم خودش گواهي بر اين قضيست.چون در اين پست ها يعني اونايي كه خودشون بخوان شخصيت ها مد نظر نيستند حتي شخصيتي كه بلا باشه و بتونه با لارا كنار بياد...مد نظر شخصيت هايي هستند كه دارن ايفاي نقش مي كنن.مثلا به جاي بلاتريكس منه مهتاب رو در نظر مي گيرن.متوجه شديد؟!

اينه كه اوضاع رو كمي عجيب غريب مي كنه.بعدم گويا متوجه نشدي كه اين قسمتي كه نقل قول كرده بودي يك مثال بود از توضيحي در مورد سايتي كه اتفاقاتي مشابه با اون داره اينجا مي افته.

ويرايش سه :

با اين شرايط حرف شما در مورد زدن تاپيك درست نارسيسا..ولي در مورد سو‍ژه هاي قفل شده و محدود شده نظرم كمي فرق مي كنه.

شايد با فعاليت دراين تاپيك اشنا شدن با جو سايت و پخش فعاليتشون در سطح ايفاي نقش سايت اين تاپيك مفيد باشه.با اينحال خوشحال ميشم كه همچين تاپيكي باشه.البته اگه واقعا هدفش اينه.

به من ربطي نداره.نخود هر اش شدم. تصویر کوچک شده ولي خب گفتم بگم .

ویرایش شده توسط بلاتريكس لسترنج در تاریخ ۱۳۸۷/۱۰/۱۹ ۲۰:۵۱:۲۶
ویرایش شده توسط بلاتريكس لسترنج در تاریخ ۱۳۸۷/۱۰/۱۹ ۲۰:۵۶:۵۷
ویرایش شده توسط بلاتريكس لسترنج در تاریخ ۱۳۸۷/۱۰/۱۹ ۲۱:۰۲:۰۸
ویرایش شده توسط بلاتريكس لسترنج در تاریخ ۱۳۸۷/۱۰/۱۹ ۲۱:۱۷:۰۳

وقتی شب برمی خیزد
دنیا را در خود پنهان می کند
در تاریکی غیرقابل رُسوخ
سرما بر می خیزد
از خاک
و هوا را آلوده می کند
ناگهان...
زندگی معنایی جدید به خود می گیردl

پیام زده شده در: ۲۰:۲۸ پنجشنبه ۱۹ دی ۱۳۸۷

نارسیسا مالفویold**

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۰ چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۴:۲۳ سه شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۸۸
از یه دنیای دیگه !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 392
آفلاین
ویرایش 5 و نهایی

در راستای زیادتر از حد خود حرف نزدن (که اخیرا آموخته ام) پستمو اینجوری تر و تمیز کردم

با توجه به اینکه مخاطب پست من فقط و فقط بلاتریکس و پرسی عزیز بودن و با بلاتریکس به تفاهمات دوستانه دست یافتیم و به زودی پرسی رو هم به تفاهمات دوستانه خواهم رسوند بودن این پست به معنی: کاربر تو چیزی که بهت ربطی نداره اظهارنظر نکن خواهذ بود و درنتیجه: ناظر جون، قربونت برم، اون پاچه تو بذار بخارونم، هروقت دوست داشتی این پستو بپاک

فعلا!

ویرایش شده توسط نارسیسا مالفوی در تاریخ ۱۳۸۷/۱۰/۱۹ ۲۰:۳۴:۲۲
ویرایش شده توسط نارسیسا مالفوی در تاریخ ۱۳۸۷/۱۰/۱۹ ۲۰:۴۰:۳۴
ویرایش شده توسط نارسیسا مالفوی در تاریخ ۱۳۸۷/۱۰/۱۹ ۲۰:۴۹:۱۹
ویرایش شده توسط نارسیسا مالفوی در تاریخ ۱۳۸۷/۱۰/۱۹ ۲۱:۰۲:۳۴
ویرایش شده توسط نارسیسا مالفوی در تاریخ ۱۳۸۷/۱۰/۲۰ ۱۳:۴۳:۵۶

پیام زده شده در: ۲۰:۰۵ پنجشنبه ۱۹ دی ۱۳۸۷

بلاتريكس لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۱۱ دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۹:۲۹ جمعه ۲۸ اسفند ۱۳۹۴
از ما هم شنیدن...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 705
آفلاین
نقل قول:
وقتی تو سايت لرد ولرمورت از وزارت يك جن خونگی حمايت ميكنه همكاري امپراتور با سيريوس زياد هم غير طبيعی نيست و من اين رو قبول ندارم
جادوگران الان يه سايت مرده هست و فقط رول پلي های خيالی ميتونه نجاتش بده

خب حمايت لرد از يك جن خونگي خودش سوژه ي جديديه كه تخيل صحيح محسوب ميشه..ولي همكاري سيريوس و امپراطور سوژه ايه كه نمي گم بده يا خوبه ..ولي سوژه ايه كه هركسي نمي تونه باهاش كنار بياد و اين تعريفي از يك سوژه ي خوب نيست

رول هاي خيالي هم اگر قراره باشه بهتره اون قدر محدود نباشه سيريوس جان.ميشه كمي گسترشش داد نميشه؟خيلي سو‍ژه ها هست.مثلا همون ستاد رانده شدگان ..كجاي كتاب اشاره اي كرده بود كه تدي و جيمز مي تونن همچين ستادي داشته باشن؟اينا همش تخيله.

تخيلم اخه با تخيل فرق مي كنه.البته اين فقط نظر منه. تصویر کوچک شده تخيلي كه جز قفل كردن كار ديگه اي انجام نده..تخيلي كه فقط فعاليتي محدود به وجود بياره چه فايده اي داره؟يكمي پستمو دقيق تر بخونين ممنون ميشم.

نقل قول:
خب من بك زماني آستاكبار بودم و 4 تا انجمن زير دست من بودن و ميتونم بدون اقرار بگم كه موفق ترين محفل ققنوس در سايت وقتي بود كه من رئيس محفل و بوبو ولدي بود اين رو ميتونيد برين و تو پست هاي قديمی بخونين
وقتي يك انجمن روزي 10-12 تا پست ميخوره و همه هم نقديوس ناظر رو قبول دارن اين به معنی چی هست ؟
يعنی من تونستم به بقيه ثابت كنم گه حرف من منطقی هست كه ميگم چرت و پرت نوشتی مثلا و در ضمن اون موقع جو سايت صميمی بود نه در حد ويدا ولی تو همون مايه ها

البته كه استثناهايي هم وجود دارن ولي اونطوري كه شما مي فرماييد بلاخره هستند كسايي كه برداشت ديگه اي مي كنند.من حد نرمالشو گفتم. تصویر کوچک شده

مرسي از همه.

وقتی شب برمی خیزد
دنیا را در خود پنهان می کند
در تاریکی غیرقابل رُسوخ
سرما بر می خیزد
از خاک
و هوا را آلوده می کند
ناگهان...
زندگی معنایی جدید به خود می گیردl

پیام زده شده در: ۱۹:۵۴ پنجشنبه ۱۹ دی ۱۳۸۷

سر سیریوس بلـک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۲ جمعه ۶ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۰:۳۷ یکشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۰
از Graveyard
گروه:
کاربران عضو
پیام: 582
آفلاین
در راستای دوباره چتر باكس شدن اينجا ذكر چند نكته ضروری هست

نقل قول:
ا؟چه جالب.
ولي خب به نظر من كه البته ناظر براي اين كه حال كنه مسئوليت يك انجمن رو قبول نمي كنه كه براي حالش آستاكبار راه بندازه .من با اين نظر شما مخالفم .ناظر بايد بتونه كارش رو انجام بده با منطق و احترام به طرف مقابل.

خب من بك زماني آستاكبار بودم و 4 تا انجمن زير دست من بودن و ميتونم بدون اغراق بگم كه موفق ترين محفل ققنوس در سايت وقتي بود كه من رئيس محفل و بوبو ولدي بود اين رو ميتونيد برين و تو پست هاي قديمی بخونين
وقتي يك انجمن روزي 10-12 تا پست ميخوره و همه هم نقديوس ناظر رو قبول دارن اين به معنی چی هست ؟
يعنی من تونستم به بقيه ثابت كنم گه حرف من منطقی هست كه ميگم چرت و پرت نوشتی مثلا و در ضمن اون موقع جو سايت صميمی بود نه در حد ويدا ولی تو همون مايه ها

نقل قول:
.با اين حال من خودم با تاپيكشم مخالفم چه برسه به انجمنش

من هم خودم به اينكه چنين چيزی وجود داشته باشه اعتراض دارم . مخصوصا توی انجمنی مثل كينگزكراس
اگر همچين تاپيكی هم قراره باز بشه بايد تو رول باشه و فقط هم يكی مثل همون قرارگاه كه فكر هم ميكنم كافی باشه

نقل قول:
بگذاريد در حد شخصيت هاي ايفاي نقش بمونه

جادوگران الان يه سايت مرده هست و فقط رول پلي های خيالی ميتونه نجاتش بده

نقل قول:
ناظر باید حرف ِ منطقی بزنه و بقیه رو هم کامل توجیح کنه ! آستکبار و اینا هنر نیست و جلوه ی جالبی هم نداره ، به همین دلیل فکر میکنم 70 درصد پستای موقع ِ نظارتت رو توی تاپیک های نظارتیت ویرایش کردم

من رفتم و نگاه كردم ميتونم اگه خواستی چند تا لينك هم اينجا بذارم ولي من فقط ديدم نوشتی با بستن تاپيك موافقت شد يا به عنوان سوال در سايت قرار داده شد چيز ديگه ای اگر نوشتی لينك بده چون من نديدم

اون موقع كه من ناظر تالار اصلی‌و اسرار بودم اوووج بحث در مورد وقايع اتفاق افتاده در كتاب 6 و بحث در موردش بود الان كه توی تالار های اصلی و اسرار خبری نيست برادر من

لينك 2
لينك 3
لينك 4

ديگه حوصله نداشتم بقيه رو چك كنم ولی شك دارم فرق خاصی بكنه

نقل قول:
ولي سوژه ايه كه هركسي نمي تونه باهاش كنار بياد و اين تعريفي از يك سوژه ي خوب نيست

فكر ميكنم كه كنار اومدن يه شخصيت جديد و خارج از هري پاتر خيلی راحت تر از كنار اومدن اطاعت ولدی از بك جن خونگی هست چون ما ولدی رو ميشناسيم ولی امپرور رو نميشناسيم و ميتونيم با يك شخصيت جديد راحت تر ارتباط برقرار كنيم تا يك شخصيتی كه ميشناسيم و ميدونيم كه چنين چيزی در عمل غير ممكنه

نقل قول:
همون ستاد رانده شدگان

اين ستاد در شب كودتا به من پيام فرستاد برای همكاری و من هم بهشون گفتم اگر ميخوايين همكاری كنين پست بزنين ولی در عمل چيزی ‌ازشون نديدم

نقل قول:
تخيلم اخه با تخيل فرق ميكنه

مگر من چيزی غير از اين گفتم ؟
من گفتم هم ميتونم با حمايت ولدي از يك جن ارتباط برقرار كنم هم با اينكه امپرور با اتحاد باشه شما همش گير دادين كه نميتونين با امپرور ارتباط برقرار كنين

اه چقدر ويرايش كردم

ویرایش شده توسط سيريوس بلک در تاریخ ۱۳۸۷/۱۰/۱۹ ۲۰:۱۹:۰۷
ویرایش شده توسط سيريوس بلک در تاریخ ۱۳۸۷/۱۰/۱۹ ۲۰:۲۵:۵۴
ویرایش شده توسط سيريوس بلک در تاریخ ۱۳۸۷/۱۰/۱۹ ۲۳:۵۳:۱۵
ویرایش شده توسط سر سيريوس بلك در تاریخ ۱۳۸۷/۱۰/۲۰ ۱:۳۲:۰۸

ما به آن سید و این میر اردادت داریم
ما به خرداد پر از حادثه عادت داریم

[url=http://us.battle.net/wow/en/character/burning-legion/

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.