هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: ارتباط با ناظرين مطالب اشتراکي
پیام زده شده در: ۱۸:۱۰ یکشنبه ۴ مرداد ۱۳۸۸

سیموس فینیگانold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۳۴ جمعه ۲۱ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۳:۴۹ جمعه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۰
از خونمون
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 269
آفلاین
<p>سلام.من ميخوام يه عنوان با عبارت :قدح انديشه (بهترين خاطره از هري پاتر)‌ باز كنم كه توش اعضا بهترين خاطره ي خودشونو از هري پاتر بنويسن.حالا اگه دوستاشين ميتونيين تاييدش كننين.فكر مي كنم جالب باشه. ممنون&nbsp;</p>

دوست من جای این تاپیک توی انجمن قدح اندیشه است . اونجا درخواستتو بده . ممنون موفق باشی مگی

ویرایش شده توسط مینروا مک گونگال در تاریخ ۱۳۸۸/۵/۴ ۱۸:۴۱:۵۰
ویرایش شده توسط مینروا مک گونگال در تاریخ ۱۳۸۸/۵/۴ ۱۸:۴۲:۰۹

[color=CC0000][b]قدم قدم تا روشنايي از شمعي در تاريكي تا نوري پر ابهت و فراگير!!!!!
ميجنگيم تا آخرين نفس !!!!
ميجنگي

پیام زده شده در: ۲۳:۱۵ شنبه ۳ مرداد ۱۳۸۸

رکسانه

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۲۶ سه شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۰۵ جمعه ۴ فروردین ۱۳۹۱
از تو بعید بود!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 59
آفلاین
ناظرین عزیز:
من می خواهم عنوانی باز کنم به این اسم:((معجون های دلخوه جادویی))که می پردازه به این موضوع که هر کسی قصد استفاده از چه معجونی داره و به چه دلیل؟ اگر فکر می کنین عنوان جالبیه لطفاً مجوز بدین!
ارادتمند شما
لاوندر براون
مجور داده شد لطفا تاپیکتو بزن اگه فعال نبود قفل میشه ولی خوبه فکر کنم خوب بشه به شرط اینکه پست های تک خطی توش نخوره !
مگی

ویرایش شده توسط مینروا مک گونگال در تاریخ ۱۳۸۸/۵/۳ ۲۳:۵۹:۱۲

جان اسیر دل/دل اسیر دوست/دوست چه میداند/ دل اسیر اوست

پیام زده شده در: ۱۵:۵۷ دوشنبه ۲۹ تیر ۱۳۸۸

دین توماس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۵۲ شنبه ۹ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۳:۱۸ جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹
از هاگزمید
گروه:
کاربران عضو
پیام: 357
آفلاین
من برای تاپیک"اندر احوالات علی فاضل"که راوی داستانای هری پاتر تو ایرانه نیاز دارم به مجوز.........

حالا هر جور صلاحه
تایید شد! تاپیک باز شد !

ویرایش شده توسط مینروا مک گونگال در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۲۹ ۱۶:۲۰:۰۵

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۰:۵۸ سه شنبه ۱۶ تیر ۱۳۸۸

مورگانا لی‌فای

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۲ پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۹:۰۳ جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹
از یه دنیای دیگه!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 516 | خلاصه ها: 1
آفلاین
سلام

مثل اینکه مدام باید پست پشت سر هم بزنم.

دوست عزیز، ممنون از اینکه به یاد ناظرین قدیمی هستید و تاپیک زیبایی زدید. منتهاش لازمه نکتۀ مهمی رو گوشزد بکنم.

شناسه نارسیسا بلک old اولین نارسیسایی بودن که نظارت این انجمن رو برعهده داشتن. بسیار پیشتر از نارسیسا مالفوی old** که شما توی لیست آوردید.

ممنون میشم اگه (حالا که دارین کار به این زیبایی انجام میدین) زیبایی کار رو تکمیل کنین و این شناسه ها رو سر جاهاشون بذارین.

نارسیسا مالفویی که شما توی لیست آوردین، ناظر کمکی آنیتا دامبلدور بود و مطمئنا به پای نارسیسای قبلی تر نمی رسید.

ممنون
ممنون که خبر دادی اگه مشکل دیگه ای هم بود بگو تا درستش کنم .

جسارتا:

شاید لینک شناسۀ لارتن کرپسلی به دردتون بخوره؟

فعلا.

بازم دمت گرم !

ویرایش شده توسط مورگانا لی فای در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۱۶ ۰:۵۹:۵۱
ویرایش شده توسط روبیوس هاگرید در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۱۶ ۱:۴۲:۱۷
ویرایش شده توسط مورگانا لی فای در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۱۶ ۱:۵۷:۴۵
ویرایش شده توسط روبیوس هاگرید در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۱۶ ۱۸:۳۶:۴۹

پیام زده شده در: ۱۸:۰۰ پنجشنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۸

مورگانا لی‌فای

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۲ پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۹:۰۳ جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹
از یه دنیای دیگه!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 516 | خلاصه ها: 1
آفلاین
سلام

همونطور که می بینید، جو به شدت «جوگیرشدن» در سایت به وجود اومده و رو به رشد هم هست.

جوگیری مدیر شدن... جوگیری وزیر شدن... جوگیری دعوا کردن... جوگیری نقد کردن شخصیت ها و ...

در این راستا، و با توجه به اینکه جزو تعریف این انجمن:

نقل قول:
برای انجام کارهای اشتراکی نظیر داستان نویسی هری پاتری و غیر هری پاتری، تایپ کتاب ها، ترجمه متن و به طور خلاصه هر کاری که قرار است به صورت گروهی و با مشارکت همه اعضا انجام شود.

هست، می خوام تقاضای زدن یه تاپیک رو بگیرم. یه تاپیک کاملا جوگیرانه با نام:
من مدیر می شوم.

اون شکلک هم خیلی مهمه و اگه بشه توی اسم تاپیک آوردش خیلی خوب میشه.

کلا یه تاپیک طنز هست و درمورد شاخصه های مدیر شدن توش داستان می نویسیم و داستان همدیگه رو ادامه میدیم.

کاملا به روز و آپدیت هم هست و با روند فعلی جادوگران، گمونم تا مدت ها سوژه داشته باشه.

مجوز زدنش رو میدین؟
با اجازه ی مرلین مک کنین ! مجوز داده شد !

ویرایش زیر ویرایش ناظر؟ چه جسارتااااااااااا
به هرحال، حالا که همچین جسارتی کردم پس حرفمو می زنم.

که برای دادن مجوز تاپیک به اجازۀ مرلین مک کینن نیاز داشتید؟
خوبه. مرلین مک کینن اولین قربانی من خواهد بود.
همینجا بگم این یه حرکت نمادین بود که بگم من نخواستم جای مرلینو تو هری پاتر به زبان فارسی بگیرم تاپیکتو بزن حالا ! ! ! ! پایان

ویرایش شده توسط مورگانا لی فای در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۱۱ ۱۸:۰۵:۴۶
ویرایش شده توسط مورگانا لی فای در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۱۱ ۱۸:۰۸:۱۲
ویرایش شده توسط روبیوس هاگرید در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۱۱ ۱۸:۲۵:۱۶
ویرایش شده توسط مورگانا لی فای در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۱۱ ۱۸:۳۲:۴۶
ویرایش شده توسط مورگانا لی فای در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۱۱ ۱۸:۳۵:۰۲
ویرایش شده توسط روبیوس هاگرید در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۱۱ ۱۸:۴۷:۳۲

پیام زده شده در: ۱۲:۱۴ جمعه ۲۷ دی ۱۳۸۷

ایلیدان

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۱۱ شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۹:۱۱ پنجشنبه ۵ شهریور ۱۳۸۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 375
آفلاین
والا در موردِ دوست گرامی اگر من هم با شما دوستم که به جا نمیارم میتونید معرفی کنید ولی اگر شما با من احساس دوستی میکنید فبها، باز هم هیچ مشکلی نیست، هر چی دوست دارید صدا بکنید، ولی من همیشه معنی واقعی کلمات رو در نظر میگیرم و تعارفی تو کار نیست.
اما در مورد این که کسی واقعا دلش نخواد نظر بقیه رو بشنوه این خیلی مسئله ی عجیبی که من می بینم چون همه دوست دارن فید بک بگیرن بابت کارهاشون، چون می نویسن تا پیشرفت کنند، وگرنه خوب برای چی اینجا می نویسند میرفتن تو یه جای خصوصی می نوشتن، اتفاقا بر عکس چیزی که فکر میکنید طبیعی ترین حقوق انسان تو یک جامعه نقده، اگر مثلا من میرفتم گوشه ی خونه ام میشستم اینها رو می نوشتم کسی حق نداشت به من خُرده بگیره، ولی وقتی من این رو عمومی میکنم همه حق دارند هر چی که دلشون خواست بگن. این تعریفه دموکراسیه اصلا. مثل این میمونه که من یک کتاب چاپ کنم به روزنامه ها بگم حق ندارید بدون رضایت من نقدش کنید! که کاملا دور از منطقه.
در مورد موافقت و مخالفتِ شما هم به نظر من بر عکس متوجه ی قضیه شدید، مثال خیلی کارها رو راحت میکنه گه گاه، مثل این میمونه که ماشینی خراب باشه یکی بخواد تعمیرش کنه شما بگید باید روی این مسئله فکر کنیم و نظرمون رو بهتون ابلاغ کنیم، البته شاید بخواین بگین اصلا نخوایم تو این منطقه ماشین تعمیر بشه ولی این دیدگاهِ شما(منظور نارسیساست) کمی متفاوت با این مسئله بود.
در کل البته من اصلا حرص نقد کردن رو ندارم، شما هم اصلا ضعف نداره کارتون که بخواد کسی بهتون اضافه بشه و کارتون رو خوب انجام میدید فقط تلاشیه که کمی متفاوت از چهار چوب های که ساختید فکر کنید به عبارتی یه زاویه ی دید دیگه نگاه کنید، من هم که اصلا خودم نه در آینده اینجا می مونم نه احتمال داره کار کس دیگه ای رو نقد کنم همین طوری داشتم داستانِ فرهاد رو میخوندم چشم به اون ها افتاد کمی حرصم گرفت که چرا اینجوریه اینجا و اصلا انگاری تو یه طاقچه ی کتابخونه ام آثار م.مودب پور رو کنار گارسیا مارکز گذاشته باشند. یه جوری توهین به خواننده های تاپیک یا همه ی کسایی که داستان کوتاه می نویسن بود.اما این ایده ی نقد عمومی که یه چیز کاملا مرسومه، چون اول باعث میشه هر چیزی نوشته نشه دوم افراد بیشتری در نقد تلاش میکنن خوب به چیزهایی که می نویسن و از بقیه میخونن هم کم کم عقیده پیدا میکنن و اون ایرادات رو تو داستان های خودشون کمتر میشه و کم کم از بین میره. دقیقا علت پیشرفت ادبیات تو یه کشور های اروپایی و آمریکایی هم همین بوده، صد ها نقدی که روی اثر میشه، نویسنده موظف میشه از کارهاش دفاع کنه و منتقد هم مجبور میشه با دقت بیشتری کار کنه و اعتبار کسب کنه پس این ادبیات رشد پیدا میکنه اما کاری که فقط نوشته بشه تا نوشته شده باشه همیشه تو یه سطح میمونه

ویرایش شده توسط لوسیفر در تاریخ ۱۳۸۷/۱۰/۲۷ ۱۲:۱۶:۴۸

مانده از شب هاي دورادور، بر مسير خامش جنگل، سنگينچيني از اجاقي

پیام زده شده در: ۱۱:۲۸ جمعه ۲۷ دی ۱۳۸۷

آنیتا دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۷ جمعه ۲۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۲۹ شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳
از قدح اندیشه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1323
آفلاین
با گفته ي لوسيفر مبني بر اينكه خب مسلما نه بنده خيلي اگاه هستم، نه x و نه y ، موافقم و خب مسلما اگر يك نوشته از چند ديدگاه مورد بررسي قرار بگيره خيلي بهتر خواهد بود.

اما حرفي كه نارسيسا زدن بسيار به جا بود:

" اگرم کسی دلش نخواد پستش نقد بشه، هیچکس حق نداره بدون رضایت اون شخص، پستشو نقد کنه (حتی ناظر انجمن!). اینا جزو حقوق اولیۀ انسانی هرفرد در جامعۀ کوچیکی که اسمشو سایت گذاشتیم هست. "

و فكر ميكنم كه بهتر باشه:

تاپيكي ايجاد بشه، و وقتي كسي اجازه داد( تاكيد ميكنم اجازه دادو در خواست كرد) كه پستش نقد بشه، دوستاني كه تمايل دارن در مورد اون پست مباحثه كنند، در اونجا آزاد باشند كه با رعايت احترام، پست رو سلاخي(!) كنند!!!!

منوي مديريت، حافظ شما خواهد بود!
بازنشستگی!

پیام زده شده در: ۴:۰۷ جمعه ۲۷ دی ۱۳۸۷

نارسیسا مالفویold**

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۰ چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۴:۲۳ سه شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۸۸
از یه دنیای دیگه !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 392
آفلاین
به لوسیفر عزیز:

دوست گرامی (می تونم دوست گرامی خطابتون کنم دیگه؟) اگه کسی دلش بخواد، شخصی غیر از ناظرین، پستش رو نقد کنه، می تونه پایین پستش بنویسه که می خوام فلانی پستمو نقد کنه. در این صورت، همون فلانی میاد تو ساتورستان نقد، و پست اون بنده خدا رو نقد می کنه.

اگرم کسی دلش نخواد پستش نقد بشه، هیچکس حق نداره بدون رضایت اون شخص، پستشو نقد کنه (حتی ناظر انجمن!). اینا جزو حقوق اولیۀ انسانی هرفرد در جامعۀ کوچیکی که اسمشو سایت گذاشتیم هست.

بنابراین وجود اون تاپیک که شما می فرمایید، کاملا غیرضروری و اضافی هست. با اینحال، عرض کردم:
نقل قول:
با اینحال با آنیت صحبت می کنم ببینم نظر اون چیه.

و آنیت، ناظر همکار من یعنی خانم: آنیتا دامبلدور، هستن.

درنتیجه اگه ایشون موافق باشن، من از مخالفت خودم کوتاه میام.

به مری باود عزیز:

نقل قول:
پیشنهاد :
.
.
.
خواهان تغییر تایتل ساتورستان نقد به نقد و بررسی داستانک ها ! و یا ایجاد یک تاپیک جدید برای این مورد هستم !

این فرمایش شما با:
نقل قول:
اما من خوبه نوشتم نقد رو منظوری در موردش ندارم ! بازم نارسی عزیز اومد گفت نقد !

تضاد کامل داره!!!!!!!!!
مگر اینکه بفرمایید منظورتون کنایه زدن به برخی دوستان بوده، که دراینصورت، تاپیک ارتباط با ناظرین، جایی برای بیان گوشه کنایه های شخصی و دوستانه نیست. اینجور چیزا در قالب رول، یا داستان کوتاه، یا داستانک، یا هرچی که توی تاپیک ها بشه نوشت بیان میشن. و البته شما در این زمینه از من واردترین.

و اما:
نقل قول:
من چون زیر زره بین نبود یکم بی ملاحظه گی کردم ...

اینجا زیر ذره بین هست! مطمئن باشید. منتها یکی از دوستان منو قانع کردن که «داستانک» جزو زیرمجموعۀ داستان کوتاه قرار میگیره و به همین دلیل، تذکری به کسی داده نشد.

و ابدا ایرادی نداره که شما داستانکتون رو، برای مخاطب خاص بنویسید. یه نویسنده اجازه داره احساسات، عواطف و افکارش رو درقالب نوشته هاش بیاره. کسی نمی تونه به شما بگه چی بنویسی یا چی ننویسی.

تمام عزیزان کاربر (چه اعضای ایفای نقش و چه خارج از اون) در انجمن مطالب اشتراکی آزادن هرچی دلشون خواست بنویسن، به شرطی که:

1- از موضوع تاپیک خارج نشن.

2- به کسی توهین نکنن.

هیچ کدوم از پست های شما این دو قانون رو نقض نکرده بودن که تذکری لازم داشته باشن.

موفق باشید.

ویرایش شده توسط نارسیسا مالفوی در تاریخ ۱۳۸۷/۱۰/۲۷ ۴:۲۳:۵۹

پیام زده شده در: ۲۳:۴۱ پنجشنبه ۲۶ دی ۱۳۸۷

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۴ چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۳:۲۹ جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1014
آفلاین
من نظرمو اینجا میگم بعدش یا پاک میشه یا پاکش میکنم !

لوسیفر تابلو نکن دیگه ، تو چرا تو ایفای نقش نیستی راستی؟
نه باب پیشنهاد دوستانه چیه ، این آخر یکی از پستهای من توی تاپیک خاطرات مرگخوارانه ! آنجا به همین سبک تموم میشه ... من اینم با گفتن به یکی رفتم دقیقاً همینطوری نوشتم !

دومی هم برای نتیجه امتحان یکی بود ، البته خیلی معلوم و مشخص بود که داره چیزی رو چک میکنه !

جفتشم چون در عرض بیست ثانیه بری اعصاب خورد کردن طرف بود ، دستور زبانش رو بیخیال

اما بازم ممنون ، دفعات بعدی حتماً دقت میشه که اینطور نباشه ... من چون زیر زره بین نبود یکم بی ملاحظه گی کردم ...

مرسی !

اما من خوبه نوشتم نقد رو منظوری در موردش ندارم ! بازم نارسی عزیز اومد گفت نقد !

ویرایش شده توسط مری باود در تاریخ ۱۳۸۷/۱۰/۲۷ ۰:۰۱:۳۶

خداحافظی در اوج یا خروج فوج فوج... مسئله این است!

پیام زده شده در: ۲۳:۲۰ پنجشنبه ۲۶ دی ۱۳۸۷

ایلیدان

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۱۱ شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۹:۱۱ پنجشنبه ۵ شهریور ۱۳۸۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 375
آفلاین
خب این که چرا باید یک تاپیک عمومی برای این که بار باشه علت واضحی داره، شما ما اینجا که منتقد حرفه ای نداریم، هر کی بسته به نقطه نظراتِ خودش میاد یه سری پیشنهاد ها رو میده یا یه سری ایراد ها رو از کار میگیره، طبیعی یکی دو نفر نه وقت نقد همه ی داستانک ها رو دارن، نه دیدگاهشون انقدر بازه که بتونن از چند منظر به یک مقوله نگاه کنند و ممکنه در زمینه هایی اطلاعات داشته باشند و در زمینه هایی هم نه، پس یه جای عمومی بهتر چرا که هدف از نقد کار فقط خوندن یک نفر ممکنه نباشه و خیلی های دیگه هم میتونن استفاده کنن و پیشاپیش جلوی همچون اشکلاتی رو تو کارهاشون بگیرن.
داخل پرانتز (باز هم میگم اول دو تا کارِ شما داستان نبود:دی از ادبیات خارج بود، بعدش کم داستان ندیدم با مخاطبِ خاص نوشته شده باشه یا نسبت به موضوعِ خاصی، ولی هنرِ داستان نویسی به همینه وقتی موضوعی داریم که حالا اصلا برای دیگران مفهومی داره یا نداره حداقل با روایت و نثر قابل توجه ای اون رو بپرورونیم، نه به این شکل خام مثلا یه پیشنهاد دوستی رو بیایم به عنوان داستان بذاریم تحویل "همه" بدیم)

مانده از شب هاي دورادور، بر مسير خامش جنگل، سنگينچيني از اجاقي

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.