هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر مدیریت مدرسه
پیام زده شده در: ۲۱:۴۶ جمعه ۲۷ دی ۱۳۸۷

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
در مورد اسامي من نظرم رو دادم و منتظرم بقيه هم نظراتشون رو بدن.اگر به نتيجه درست نرسيدم از شورا كمك ميگيرم براي اين كار!يعني اينكه ازشون ميپرسم اصن عوض بشن اسم ها يا نه!

------------
ولي در مورد معاون:

پيوز عزيز معاون هاگوارتز يعني واقعا معاون هاگوارتز و اصن تو كار اين بچه بازيا نيست كه به نفع گروهش خودش بگيره و به ضرر گروه شما كار كنه.

بعد دقيقا مثل اين ميمونه كه تمام باشگاه هاي ليگ برتر بيان يه كمك مربي به مربي تيم ملي بدن تا در كشيدن بازيكن ها يه موقع به نفع تيمي كار نكنه.(چون علي دايي تو سايپا يه كاره اي هست ديگه).من با اون افرادي كه به نظرم رسيد ميتونم همكاري كنم و راحت باشم و مكملم باشن رو انتخاب كردم تا معاونت كنن و گرنه همه و همه تو اين سايت لياقت اداره هاگوارتز رو دارن ولي هر كسي نميتونه اون كمك هاي لازمه من رو بهم بكنه.

من از هافلپاف كسي مد نظرم نيست كه بتونم باهاش تو هاگوارتز كار كنم.شايد جاهاي ديگه بشه باهاشون همكاري كرد ولي اداره هاگوارتز كار سختيه!

در هر صورت ميتونيم يه كاري بكنيم.كارها و اعتراضات و كلا هر چيز كه مربوط به هافلپاف هست رو من بر عهده ميگيرم و راونكلاو و اسليترين رو به پرسي ميدم تا به كار اون گروه ها رسيدگي كنه.اين درگيري پرسي و هافلپاف تو دو ترم قبل هم اتفاق افتاد و براي جلوگيري از اين من چنين قصدي داشتم از اول!

و اينكه اگر شما پيشنهادي بدي كه خوب باشه با پرسي يا فليت ويك فرق نميكنه در هر صورت اگر پيشنهاد اونهام خوب نباشه من موافقت نميكنم و اون كار انجام نميشه..يعني فكر نكن معاون هر كاري خواست ميتونه بكنه بدون مشورت با من.

پ.ن.در صورتي كه واقعا قصد داري كه پرسي رو از معاونت هاگوارتز برداري ميتوني تو شورا مطرح كني و راي گيري كني.اگر اكثريت راي مثبت به نبودنش دادن مطمئن باش من انجام ميدم چون تابع شورا هستم و هر چي تو شورا تصويب بشه اجرا ميكنم.

موفق باشيد.

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۲۱:۰۰ جمعه ۲۷ دی ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
امم ، در مورد ِ انجمن جدید همونطور که گفتم کار ِ خیلی مسخره ای هست ! اگر قراره کاری انجام بشه توی همین انجمن بشه خیلی بهتره ! تا یه زیر انجمن که با وجوده این همه انجمن ِ رول ، اگر زوری نباشه ، کسی توش شرکت نمیکنه !

در مورده اسامی هم ، میشه با یه کم سعی و تلاش اسامی جالب رو پیدا و جایگزینش کرد ! اینطوری خیلی جالب تر میشه

در مورده حرفای پیوزم اینکه ، معاون دیگه یه چیزی مثل بازرس نیست که بیست نفر گذاشته بشه به جاش ! مک گونگال هم توی هاگوارتز گریفیندوری بود و معاون هاگوارتز ! و هاگوارتز هم از هر گروه یه معاون نداشت ! ولی خب ، به نظره من اصلا جالب نیست چند تا معاون .

گریفیندور و من با اینکه نماینده ای نداشته باشیم توی هاگوارتز مشکلی نداریم و برای اینکه خیال ِ هافلپاف هم راحت باشه و آخر ترم ما حرفایی نظیره اینکه پرسی در حد ِ مدیر بود و پرسی اینطوری و پرسی اونطوری ، ممنون میشم که ایگور نماینده منتخب هافلپاف رو جایگزین من کنه .

ممنون

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۹:۴۸ جمعه ۲۷ دی ۱۳۸۷

پروفسور فلیت ویک old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۰۰ شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۵:۳۷ چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۸۷
از اين ستون به اون ستون فرجه!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 254
آفلاین
خب منم بيام يه چيزي بگم!

در مورد تغيير نامها:همونطور كه احتمالا مي دونيد انجمن رول هاگوارتز در حال تاسيسه و تقريبا قراره در خدمت هاگوارتز و اساتيدش قرار بگيره اما با تغيير نام كلاسها هم نمي تونيم به كتاب نزديكتر بشيم. تو كتاب هم از لفظ كلاس گياهان جادويي و هم از لفظ گلخانه شماره ي فلان (چون گلخونه ها يكي دو تا نبودن!) استفاده شده و براي كلاس گياهشناسي به گلخونه مي رفتن. ولي ممكن بود براي اين كار به كرت سبزيجات و جاي ديگه اي هم برن، در نتيجه گلخانه مطلقا به كلاس گياهان جادويي متعلق نيست و دخمه ها هم فقط به كلاس معجون سازي. اما ميشه براي كلاس معجون سازي_ براي يه جلسه تدريسش يا تكليفش_ به يكي از مكانها در دخمه رفت. نمي دونم تونستم منظورمو برسونم يا نه.

نقل قول:
یعنی هر ترم ملت میان توی یه تاپیک پست میزنن و امتیاز میگیرن و میرن ! به نظره من میشه یه سری سوژه جدید وارد کرد ، مثله کتاب خونه و این حرفا ، و طوری توش سوژه سازی کرد که ملت جذبش بشن و توش پست بزنن ، اینکه یه انجمن مجزا بخواد ایجاد بشه برای هاگوارتز و رول نویسی و ایناش به نظره من مسخره ترین کاره ممکن هست !

اگه از همين تاپيكها استفاده كنيم عملا سردرگمي بيشتري ايجاد كرديم. به فرض اينكه وقتي ترمي نيست و بين ترمها قرار داريم اين انجمنها رول بشه. بعدش دوباره توي ترم بياد تدريس انجام بشه توش. اين خيلي گيج كننده ست.

اگرهم بخوايم تدريس و اينا در يك امتداد و رول باشه تقريبا غير ممكنه..

در ضمن ما نمي تونيم براي كلاسهايي مثل تغيير شكل و وردهاي جادويي و دفاع در برابر جادوي سياه اسمي غير از اين انتخاب كنيم چون جاي ويژه اي نداشتن.

از اين گذشته اين انجمن رول براي اين داره ايجاد ميشه كه بشه غير از تدريس و تكليف فعاليت رول ديگه اي هم در هاگوارتز باشه. اين تاپيكها و كلاسها عموما به درس دادن و تكليف ارائه كردن و يا نمره دادن و غيره اختصاص داره و قضيه ي اينها به كل از رول پلينگ جدا بوده.

كلاس به نظرم كلاس باشه راحت تريم!

كلاس نجوم و ستاره شناسي > برج نجوم

كلاس گياهشناسي > گلخانه ها

من فقط با اين دوتا موافقم. اگه قراره تغييري بديم اينطوري بهتره..
دلايلمو تو ميخونه به ايگور مي گم.

به پيوز:
خودتون يه داوطلب اعلام كنيد تا مدير نظرشو بگه.

[img align=left]http://panmedi.persiangig.com/DA/Modereator.p

پیام زده شده در: ۱۶:۰۴ جمعه ۲۷ دی ۱۳۸۷

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۹
از توی دیوارای تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1511
آفلاین
با سلام ...

با تبریک و تشکر مدیر جدید هاگوارتز ! ممنون از قوانین جدید و سیستم تازه و اینا ...

نقل قول:
براي متمركز تر بودن وبهتر بودن هاگوارتز و اينكه چون تجربه بودن بازرس از چهار گروه باعث درگيري خواهد شد تصميم گرفتيم كه بازرس رو حذف كنيم و مدير و معاون هاي هاگوارتز به اين امور رسيدگي كنن.

معاون هاي هاگوارتز:

پرفسور ويزلي و پرفسور فليت ويك

با این قسمت کاملا موافقم و من خودمم همیشه از وجود بازرس ها احساس ناراحتی داشتم ! این طرح خیلی بهتر و منظم تر خواهد بود اما فقط یک اعتراض دارم ...

با توجه به اینکه مدیر هاگوارتز از اسلیترین و دو معاون از اعضای ارشد راون و گریف هستند ... به نظرم یه ذره غیرمنصفانه میاد که هافلپاف در این بین نماینده ای نداشته باشه ...

تاکید میکنم که این اعتراض اصلا به معنی اعتماد نداشتن من به مدیر فعلی هاگواتز و معاونانش نیست اما اگر جای پای داوری های حساس وسط کشیده بشه عادلانه تر خواهد بود که هافلپاف هم یک نماینده برای بررسی ها و برای طرفداری از گروه خودش و حمایت ها به موقع از هافلپاف داشته باشه ...

در نتیجه خواهشمندم رسیدگی کنید و در صورت امکان یکی از اعضای ارشد هافلپاف رو به معاونین هاگوارتز اضافه کنید ...

ممنونم !

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

پیام زده شده در: ۱۵:۵۹ جمعه ۲۷ دی ۱۳۸۷

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
ممنون پرسي جان!

پيشنهاد جالبيه به نظرم.ميشه رو اسمهاش بيشتر كار كرد تا مقداري بهتر بشه.يه مقدار به كتاب نزديك تر ميشيم اينجوري و همونطور كه در ميخانه مسنجر گفتم از اين طرح استقبال ميكنم و به كارش ميگيرم.

من رو اسامي بهتر فكر ميكنم،بقيه دوستان هم اگر لطف كنن نظري دارن بدن كه بهترين اسم ها رو انتخاب كنيم!

مرسي!

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۳:۱۱ جمعه ۲۷ دی ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
هاگوارتز یه انجمن ِ خسته کننده ای شده و توی این مسئله هیچکسی رو نمیشه باعث و بانی در نظر گرفت ! دلیل ِ خسته کننده شدن ِ اینجا سوژه های تکراریش هست !

یعنی هر ترم ملت میان توی یه تاپیک پست میزنن و امتیاز میگیرن و میرن ! به نظره من میشه یه سری سوژه جدید وارد کرد ، مثله کتاب خونه و این حرفا ، و طوری توش سوژه سازی کرد که ملت جذبش بشن و توش پست بزنن ، اینکه یه انجمن مجزا بخواد ایجاد بشه برای هاگوارتز و رول نویسی و ایناش به نظره من مسخره ترین کاره ممکن هست !

ما باید ارزش ِ این انجمن رو بالا ببریم و هر کاری که مربوط به هاگوارتز هست توی این انجمن صورت بدیم .

اولین چیزی که به ذهن ِ من میرسه و مطمئنا جالب هست برای ملت ، تغییر اسامی کلاس ها هست ! این تغییر به نظرم خوبه :

کلاس معجون سازی > دخمه ها
كلاس پرواز و كوييديچ > زمین بازی کوییدیچ
كلاس نجوم و ستاره شناسي > برج شمالی
كلاس آموزش دوئل > سالن مبارزات
کلاس مراقبت از موجودات جادویی > جنگل ممنوعه
كلاس گياهشناسي > گلخانه ها

البته اینا فقط چیزایی بود که در عرض ِ ده ثانیه به ذهن ِ من رسید ! میشه با ملت مشورت کرد و اسامی جالبتری در نظر گرفت ، به نظره من این کلاس ِ ایکس خیلی خسته کننده شده ، و اگر کسی اسم ِ دخمه ها رو ببینه متوجه میشه که منظور معجون سازیه ، یا توی برج شمالی فقط ستاره شناسی وجود داره و به همین صورت !

این کار به عنوان ِ اولین قدم خیلی موثر خواهد بود !

در مورده تغییراتی که توی انجمن هم باید ایجاد بشه ، به نظرم دفتر ثبت نام و دفتر بازرسین و کارنامه دانش آموزان و گالیونهای تقلبي و قوانین هاگوارتز از حالت چسبان در بیاد ، نیازی به این ها نیست و هر چقدر عناوین مهم کمتر باشن ، سردر گمی برای اعضا و بالاخص تازه وارد ها کمتره

ضمنا بهتره تعداد بلاک هاگوارتز هم از 7 تایی که ترم های پیش بود به ده تا افزایش پیدا کنه ! چون با بخش هایی که قراره اضافه بشه ، نیاز هست ! چون ملت بیشتر تاپیک هایی که عناوینه آخرن رو مطالعه میکنن

مواردی که توی تابلوی اعلانات هم بودن خیلی خوب تنظیم شده و فکر میکنم این ترم یه ترم ِ عادلانه و جالب تر از قبل خواهیم داشت .

ممنون

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۰:۴۶ جمعه ۲۷ دی ۱۳۸۷

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
*اگر معلمي از الان كه اعلام ميشن معلم ها از اين كار استعفا بده عواقب بدي در انتظارش خواهد بود.اول اينكه به طور كل از هاگوارتز اخراج ميشه و به عنوان دانش آموز هم نميتونه به فعاليتش ادامه بده.بعد اينكه امتياز زيادي هم از گروهش كم ميشه!

*بعد از اينكه دسترسي تابلوي اعلانات رو گرفتم،اين پست رو كاملتر اونجا ميزنم.

ليست معلم ها:

1- نوع اول:

كلاس معجون سازي: پرسي ويزلي
تاريخ جادوگري: بادراد ريشو

2- نوع دوم

دفاع در برابر جادوي سياه: البوس سوروس پاتر

گروه سوم هم كه توسط مشاورين تدريس خواهد شد و مسووليت انتخاب معلم هاش هم بر عهده آنيتا گذاشته شده!

فعلا براي نوع دوم يه معلم كافيه..اگر تا يك دي فردي ديگه خواست معلم بشه و درخواست داد،ايشون هر درسي كه دوست داشتن رو در اين گروه تدريس خواهند كرد!اگر نه هم با همين 5 كلاس هاگوارتز رو خواهيم گردوند!:D

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۴:۰۰ پنجشنبه ۲۶ دی ۱۳۸۷

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
خب!بحث تموم شدس.به نظر من با مدير شدن من تمام مشكلات فعلي ما حل شد.چون هم من با شورا كمال همكاري رو خواهم داشت و هم اينكه به نظرم وقت بيشتري ميذارم و با دلسوزي بيشتري كار ميكنم!

پس لطفا اين بحث رو تموم كنيد.نذاريد با خشونت پست هاي بعديتون كه در اين مورد هست رو پاك كنم.بعد اونوقت يه دلگيري پيش مياد!

پ.ن.اگر ميخوايد بحث كنيد بريد نحوه و بحث كنيد.به جاي اينا بيايين با صحبت اين ترم هاگوارتز خوبي داشته باشيم!

-----------
به زودي قوانين تمام تاپيك ها زده ميشه.هر تاپيكي يه سري مورد داره كه هم اينجا و هم به صورت خلاصه تو تابلوي اعلانات زده ميشه و مطمئنا كسي كه خلاف اون رو انجام بده باهاش برخورد ميشه!

من فكر ميكنم چهار تا گروه مشكلي براي فعاليت تو هاگوارتز نداشته باشن.اگر دارن دليلش رو بگن تا با صحبت و مشورت ببينيم قابل حل هست يا نه!

موفق باشيد!

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۱:۴۷ پنجشنبه ۲۶ دی ۱۳۸۷

بادراد ریشوold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۸ سه شنبه ۱۰ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۲:۲۸ چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۸۸
از شیرموز فروشی اصغر آقا!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 242
آفلاین
جواب همه حرفا خود به خود داده شد ولی مثل اینکه پست پیوز یک سری روشن سازی نیاز داره!!

نقل قول:
اول اینکه وقتی با تصمیم شورای هاگوارتس موافقت نمیشه شما نمیتونین انتظار حمایت گروه ها رو داشته باشین !

لازم نبود این جمله رو بگی ... آنیتا برای بار چندم گفت که با طرح شورا موافقت کرده( طرح محدودیت سه نفره! ). متاسفانه به این میگن جو سازی مسخره!

نقل قول:
اینکه شما بیاین قوانینی طراحی کنید که کار گروه ها سخت بشه

( به نقل قول بالایی )

نقل قول:
آنیتا توی پاراگراف های اول پستش میگه هاگوارتز ماله آموزش اتحاده ! خوب این رو قبول دارم و این وقتی میسر میشه که قوانینش با آرمان های گروه ها تطابق داشته باشه ! وقتی که مدیریت هاگوارتز بتونه ارتباط لازم رو با دانش آموز ها و گروه ها برقرار کنه نه اینکه اونها رو در حد پشم حساب کنه !!!

تا جایی که توی دو سال عضویت در هافل میدونم و شاهد دو ترم هاگوارتز بودم تو همه ترم ها ( الی الخصوص در ترم تابستونی - ترم گذشته ) هافل صد در صد برنامه ریزی میکرده و اتحاد هم داشته... البته جای ذکره که همراه با هماهنگی ای هم که داشت تو ترم تابستون سوم شد! در ضمن اون زمان افراد فعال زیادی داشتین ...
بهانه الکی مزخرف!
متاسفانه هافل تمامی اعضای دل سوزش رو از دست داده ...

نقل قول:
شما لازم نیست برای هافل طرح ارائه بدین ! من خودم دلم هزار برابر شما برای هافل میسوزه ! ناظر همکارم هم به جرئت میشه گفت یکی از باتجربه ترین ناظرین سایته ! شک داری یک بررسی توی سابقه اش بکن ! مشکل هافلپاف هم نیست این مشکل ! مشکل کل سایته ! اعضا با همون نسبت قدیم توی گروه ها پخش میشن ولی تعداد تازه واردین سایت کلا کم شده !

اگر مری یک چیزی گفته به دور از غرض ورزی بوده ولی متاسفانه جواب رو مثل یک گرگ میبینم که داره میپره.
هافل همیشه ( به جز چند مدت اخیر ) دارای ناظرین بسیار با تجربه ای بود. ماندانگاس فلچر - دنیس - لودو بگمن و ...
همیشه هم با این ناظر هاشون توی ترم هاگوارتز یا هاگ رو میبردن یا جام کوئیدیچ رو.

با یک حساب سرانگشتی میشه فهمید 50 درصد عامل موفقیت و برعکس ، عامل شکست گروه با ناظرینشون بر میگرده.
برید ببینید ترم تابستون راون رو ناظر هاش رو متوجه منظورم میشید.
در ضمن پیوز هیچ وقت پیرمرد حساب نمیشی . با شناسه های قبلی کاری ندارم ولی 25 اسفند 85 که میشه همون 86 زیاد برای اینکه آدم خودش رو فسیل بدونه تو سایت بزرگ نیست.

و در ضمن :
جهت اطلاع بگم که متاسفانه چون تا کبوتر میگه هوهو یک گروه میکشه کنار ، تا دو سه تا آجر هاگوارتز میفته پایین یکی انگیزش رو از دست میده تا دست شویی هاگوارتز میگیره یکی تحریم میکنه تا از دست یکی آب نبات چوبی میگیرن گریه میکنه قهر میکنه باید بگم که با این کار هاتون تمامی انگیزه راون رو هم گرفتین. بی انگیزه کردین تنها گروهی رو که انگیزه داشت...

[b][color=FF0000][url=http://www.jadoogaran.org/modules/newbb/viewtopic.php?topic_id=883&post_id=219649#

پیام زده شده در: ۱۱:۳۶ پنجشنبه ۲۶ دی ۱۳۸۷

آنیتا دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۷ جمعه ۲۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۲۹ شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳
از قدح اندیشه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1323
آفلاین
به ايگور:

1- تازه وارد اگه دائم توي تالار خصوصي باشه، بيرون نمي ياد از توش اصولا( مثل الكساي خودمون). نتيجتا هاگ يك مكان خوبيه كه بچه ها از نامرئي بودن در بيان.

2- بحث سر گروه مشاورين نيست. بحث سر اينه كه ما 5-6 نفر( نه بيست نفر) دور هم جمع شديم و هر كسي از مزايا و معايب روش هاي مختلف هاگ گفت. كه اين نتيجه گيري نسبتا خوب و قابل قبولي بود. چراكه اگه قرار بود هاگ به همون شيوه ي تماما رول اداره بشه، واقعا كسل كننده ميشد.

در مورد حرف هاي پيوز:

پست قبلي من فك ميكنم جوابتونو داده باشه.
در مورد اتحاد هم شما منظورمو درك نكرديد، و من با نارسيسا بودم نه شما.

نكته ي آخر:

با مديريت ايگور عزيز موافقت شد. خوشحال هستيم كه هستن تا كمكي باشن براي پيشبرد هاگوارتز.

از اين به بعد، ايگور پاسخگوي مسائلي هستن كه در اينجا مطرح ميشه. ( عصر دسترسيشون داده ميشه)

پايان!

منوي مديريت، حافظ شما خواهد بود!
بازنشستگی!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.