هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: بیلبورد امتیازات
پیام زده شده در: ۲۲:۵۳ پنجشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۸۸

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
نتایج داوری دوره سوم مسابقات سالن مسابقات

موارد امتیاز دهی از 50 امتیاز :
فضاسازی : 15
چهره پست و نگارش : 15
غلط املایی : 5
نحوه پیش بردن سوژه : 15

مورگانا لی فای : 47 از 50
قشنگ بود ! سوژه ای که توی ذهنم بود رو نوشتی دقیقا !
فضاسازی : 14
نحوه پیش بردن سوژه : 13

کینگزلی شکلبوت : 40 از 50
سوژه رو خوب پیش برده بودی ، توی بعضی موارد برای فضا سازی به نظرم زیاده روی کرده بودی ، فضاسازی باید با سوژه بخونه ! در واقع این فضاسازی ای که استفاده کرده بودی ،زیاد به سوژه نمیومد ! و باعث خسته کننده شدنش میشد . در کل خوب بود
فضاسازی : 10
چهره پست و نگارش : 14
نحوه پیش بردن سوژه : 11

برنده : مورگانا لی فای

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۶:۴۹ شنبه ۱ فروردین ۱۳۸۸

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
نتایج داوری دوره دوم مسابقات سالن مسابقات

گروه اول :
مورگانا لی فای : 50 از 50
توضیح : پست ِ خیلی خوبی بود ! توهینات وارده به پرسی رو توی مسابقه ی لیگ ِ جدید دخالت میدم نه اینجا مشکلی توش ندیدم واقعا

زاخاریاس اسمیت : 32 از 50
توضیح : میتونستی فضاسازی خیلی خوبی داشته باشی و بازی رو هم زمان با حرف زدن با مهمان ها نمایش بدی همونطور که در توضیح سوژه نوشته بودم . چهره پستت با فاصله معین بین خطوط بالاخص آخر پست میتونست بهتر باشه ، سوژه رو هم میتونستی جالب تر بکار ببری ! طنز توی پستت به کار برده شده بود ، ولی طنز جذابی نبود .
فضاسازی : 8
چهره پست و نگارش : 10
نحوه پیش بردن سوژه : 9

برنده : مورگانا لی فای

گروه دوم :
اوری : 15 از 50
توضیح : من میتونم این پست رو یه گزارش ِ ساده در نظر بگیرم تا یه رول ِ کوییدیچی ! جالب نبود اصلا ! بینهایت ضعیف بود پستت ، باید بیشتر کار کنی
فضاسازی : 1
چهره پست و نگارش : 6
نحوه پیش بردن سوژه : 3

آبرفورث دامبلدور : 33 از 50
توضیح : سعی کن با بولد کردن ِ متن و استفاده مناسب از شکلک رنگ و بو بدی به پستت . فضاسازی ضعیف بود ، به نظرم میتونستی خیلی جالب تر و هیجان انگیز تر بنویسی ! این پستت به نظرم فقط رفع تکلیف بود ! برای بازی های بعدی بیشتر سعی کن
فضاسازی : 8
چهره پست و نگارش : 12
غلط املایی : 4
نحوه پیش بردن سوژه : 9

برنده : آبرفورث دامبلدور

گروه سوم :
کینگزلی شکلبوت : 40 از 50
توضیح : هوم ، چهره پستت اصلا جالب نبود ! فاصله بین ِ خطوط ، استفاده از شکلک و رعایت قوانین ِ نگارشی مهمترین عامل هایی هستن که به مخاطب رغبت خوندن میدن ! میتونستی سوژه رو بهتر پیش ببری ، خوب بود
فضاسازی : 10
چهره پست و نگارش : 12
نحوه پیش بردن سوژه : 14

جیمز پاتر : 18 از 50
توضیح : یا پست باید جدی باشه ، یا اگر طنز استفاده میشه یه طنز ِ ناب باید باشه که به مخاطب انرژی بده و بخندونتش ! نه طوری زننده باشه که منصرفش کنه از خوندن ! فضاسازی هم نیاز هست ! چهره پست هم با فاصله بین خطوط و استفاده از شکلک میتونه خیلی قشنگ تر بشه ! وقت نذاشتی برای پستت
فضاسازی : 3
چهره پست و نگارش : 5
غلط املایی : 3
نحوه پیش بردن سوژه : 7

برنده : کینگزلی شکلبوت

گروه چهارم :
دیدالوس دیگل : 28 از 50
توضیح : درسته که قرار بود خاطره ای که توی ذهنتون بود رو بنویسید ، ولی بهتره خودت رو به عنوان سوم شخص مفرد در نظر بگیری ! یعنی به جای اینکه بنویسی خاطره ای که توی ذهنم بود ، بنویسی خاطره ای که در ذهن دیدالوس بود ! همونطور که قبلا هم گفتم چهره پستت اصلا جالب نیست ، فاصله بین خطوط رو فراموش نکن ! بد نبود
فضاسازی : 6
چهره پست و نگارش : 10
نحوه پیش بردن سوژه : 8

فرانک لانگ باتم : 0
توضیح : شرکت نکرد !

برنده : دیدالوس دیگل

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۸/۱/۲۰ ۲۲:۵۷:۱۳

پیام زده شده در: ۱۲:۵۰ شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
نتایج داوری دوره اول مسابقات سالن مسابقات

گروه اول
بادراد ریشو : 0
توضیح : شرکت نکرد

لورا مدلی : 19 از 50
توضیح : مهمترین بخش ِ پست فضاسازیش هست ، فضاسازی یعنی طوری توصیف داشته باشی توی پست که خواننده وقتی پست رو میخونه خودش رو در اون موقعیت ببینه !
چهره پست فوق العاده ضعیف بود ، برای مواردی مثل ِ فلش بک ، میتونی از بولد کردن استفاده کنی ، بین پاراگراف ها و دیالوگ ها فاصله بذاری ، برای دیالوگ از علامت - استفاده کنی نه _ همینطور به جای نقطه ، از ، یا ؛ استفاده کنی و موارده دیگه
چند مورد غلط املایی هم بود ، مثل ِ دروازبان که دروازه بان صحیحه یا واظحی که واضح صحیحه و غیره .
سوژه رو هم خیلی ضعیف پیش برده بودی ، یه بازی کوییدیچ که توش دوپینگم صورت گرفته باید مهیج باشه ! ضمنا ، هری پاتری بودن هم باید حفظ بشه ! توی دنیای جادویی چیزی مثل ِ فیلم و تلویزیون و دستگاه سی دی خوان و اینا جایی نداره ! میتونستی مثلا بنویسی مودی ، خاطره ی بازی رو از ذهنش کشید بیرون و توی قدح اندیشه ریخت و به کرام نشون داد !
ضمنا ، دوپینگ ، به این معنی نیست که از ورد آسیو استفاده بشه ! به این معنیه که بازیکنان معجونی رو میخورن و قدرتشون برای بازی میره بالا ! میتونستی صحنه های عجیبی که کرام انجام میده در طول ِ بازی رو توصیف کنی ! در کل پست ِ ضعیفی بود ، امیدوارم توی مسابقات بعدی بیشتر کار کنی روی پستت .
فضاسازی : 5
نحوه پیش بردن سوژه : 6

برنده : لورا مدلی

گروه دوم
بتی بریسویت : 0
توضیح : شرکت نکرد

کینگزلی شکلبوت : 18 از 50
توضیح : فضاسازی پست خیلی ضعیف بود ! رولی قوی هست که فضاسازیش قوی باشه و خواننده رو ببره توی اون موقعیت ! مثلا ورود دیوانه ساز ها نیاز به یه فضاسازی عالی داشت ! تو یه دفعه گفتی خب دیوانه سازا انگار اومدن چون همه جا سرد شده ! این که فضا سازی نمیشه ، میتونستی حالت ِ عجیبه تماشاچیا و بعد بازیکنا و همینطور داور رو توصیف کنی و به این صورت ! ضمنا شما توی قبرستانی که مجاوره زندان ِ آزکابان و دریای عجیبش هست مسابقه دادید ! میتونستی قبر ها رو توصیف کنه ، فضای رعب انگیزه زندان رو از اون فاصله ، یا دریای مواج و طوفانی ! خیلی جالب میتونستی بنویسی !
چهره پستت هم خیلی ضعیف بود ، بین ِ دیالوگ ها و متن باید فاصله بذاری ! چهره پست اولین چیزیه که خواننده رو به خوندن ِ پست ترغیب میکنه ! تو اگر قشنگ ترین پست رو هم بزنی ولی چهرش خوب نباشه ، ملت علاقه ای نشون نمیدن که بخوننش !
چند مورد غلط املایی هم بود مثل ِ سمتحلقی که درستش سمت حلقه ی بود !
پیش برد سوژت هم ضعیف بود ،

فضاسازی : 2
نحوه پیش بردن سوژه : 8

برنده : کینگزلی شکلبوت

گروه سوم

دیدالوس دیگل : 16 از 50
توضیح : مهمترین بخش ِ پست فضاسازیشه ! به طوری که منی که دارم این پست رو میخونم خودم رو در اون فضای بازی تجسم کنم ! میتونستی فضای سرسرا و حال و هوای دانش آموزا و بازیکنا و مدیرا رو توصیف کنی ، یا فضای زمین ِ بازی رو ! خیلی ساده و گذرا نوشتی و رد شدی ! انگار مثلا داری از روی یه متنی میخونی ، اصلا به آدم این حس رو نمیده که این یه رول ِ کوییدیچی هست و مثلا واقعیه !
چهره پست هم ضعیف بود ، بین ِ دیالوگ و متن باید فاصله بذاری ، همینطور برای هر دیالوگ فقط یه شکلک استفاده کنی ، استفاده چند باره از یک شکلک زننده میشه .
چند مورد غلط املایی داشتی ، مثل ِ توفان که درستش طوفان هست و ...
نحوه پیش بردن ِ سوژه هم ضعیف بود ، میتونستی خیلی بهتر حال و هوا رو توصیف کنی و صحبت های مدیرا و نظره کاپیتان ها رو مهیج تر نشون بدی ، همینطور خنگ بازی های بازیکنان ِ تازه وارد رو جالب تر نشون بدی ! نه اینکه فقط بگی و رد شی ! در کل پست ِ ضعیفی بود .

فضاسازی : 2
چهره پست و نگارش : 7
نحوه پیش بردن سوژه : 4

فرانک لانگ باتم : 40 از 50
توضیح : فضاسازی خوب بود ، هر چند میتونستی بیشتر روی فضاسازی رختکن و یا زمین ِ بازی اشاره داشته باشی و کار کنی . چهره پست و نگارشت هم خوب بود ، اگر دیالوگ هایی که فقط شامل ِ شکلک میشه رو فاصله بدی از سایر خطوط جالب تر میشه .
غلط املایی هم یه مورد دیدم که به جای هر کس نوشته بودی خر کس ! :D نحوه پیش بردن ِ سوژت هم خیلی خوب بود ، هر چند میتونستی از مدیران ِ جادوگران هم استفاده کنی ، چون سوژه در مورده دخالت ِ مدیران بود .
در کل بهترین پستی بود که توی این دوره زده شد ، با یه مقدار تلاش ِ بیشتر میتونی جزوه نویسنده های خوب ِ سایت باشی .
فضاسازی : 12
چهره پست و نگارش : 13
نحوه پیش بردن سوژه : 11

برنده : فرانک لانگ باتم

ممنون از شرکت کنندگان ، امیدوارم دوره های بعدی ، با پست های بهتر و کار شده تری شرکت کنید توی مسابقات

بیلبورد امتیازات
پیام زده شده در: ۱۲:۵۶ یکشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام

وارد شدن امتیازات در تاپیک پایگاه اطلاع رسانی مناسب نبود و باعث میشد که پیدا کردن نتایج راحت نباشه ! از این به بعد امتیازات کوییدیچ در این تاپیک وارد میشود و در پایگاه اطلاع رسانی تنها اطلاعیه ها ارسال میشود .

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.