هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re: دفتر مدیریت مدرسه
پیام زده شده در: ۱۵:۲۷ چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۸۷

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
به پيوز:

فعلن حالم خوب نيست كه بتونم رسيدگي كنم به نفرات اول مسابقات هاگوارتز.پس ميذارمش براي چند روز ديگه كه حالم خوب شد تا با خيال راحت ببينم ميتونم از بين اون پست ها يه نفر انتخاب كنم يا نه..ولي قول نميدم!

-------------
به لرد:

ما مجبور نيستيم كه با ناظر در مورد اون تاپيك صحبت كنيم.تمام تاپيك هاي انجمن هاي ايفاي نقش آزاد هستن تا هركسي هرجور دلش خواست توشون رول بزنه.چه تكي چه ادامه دار!

اينكه يه تاپيكي قبلن ادامه دار بوده دليل نميشه كه باز هم ادامه دار باشه.چند نفريم ميخوايم رول تكي بزنيم و فكر هم ميكنيم تاپيك بهتري براي اون موضوعمون نيست.تكليفمون چيه؟يه تاپيك جدا بزنيم براي رول تك نويسي؟

شما به عنوان ناظر اختيار انجمنت رو داري ولي نه تا اين حد كه بگي تو ادامه دار بنويس تو تكي بنويس يا غيره!

لحن پست منم كاملن مناسب بود به نظر خودم!اگر ناراحت شدي من ازت عذرخواهي ميكنم چون واقعا هدفم اين نبود.همه ما هدفمون اين هست كه اينجا لذت ببريم(من به پيشرفت رول هيچ كاري ندارم.برامم مهم نيست رول چقد پيشرفت ميكنه.چون تجربه كار با مديران اين انجمن رو دارم كه هيچ فايده اي نداره فعاليت به نفع سايت..چون هر كاري كرديم براي خودمون كرديم از نظر مديران و خب همكاري هاي لازم نميشه و آخرم يه چيزي طلبكار ميشن ازمون).اگر خواستي پستم رو هم پاك كن.مهم نيست برام!

ولي همين قوانينه كه باعث شده آزادي تو رول كم باشه.تو فلان تاپيك فقط تكي پست بزنيد..تو فلان تاپيك فقط ادامه دار.اونجا فقط جدي..اونجا فقط ادامه دار!

اين ترم كه تموم شد.ترم بعد اگر خودم مدير بودم(كه احتمال زياد ميدر نميمونم)نميذارم انجمن شما رو فعال كنن.چون مالكيت اونجا براي شماس و حرفم حرف شماست!

پ.ن.اگر با ادامه تكليف در اون تاپيك مشكل داري من حرفي ندارم.ميگيم يه تاپيك ديگه ادامه تكليف ها رو بزنن!

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۵:۰۷ چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۸۷

آبرفورث دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۰ شنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۲۶ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 805
آفلاین
سلام

با عرض احترام و ارادت بسیاری که نسبت به خود ایگور و اعتقاد بسیار زیادی که به مدیریتش دارم خواستم بگم به طرز شدیدی نسبت به نمره ای که به پستم توی مسابقات هاگ اعتراض دارم

نمیخوام امتیازو زیاد کنی اما فقط خواستم بدونی به نظرم به طرز فوق العاده زیادی سلیقه ای نمره دادی به نظرم.

موفق باشید

ویرایش شده توسط آبرفورث دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۷/۱۲/۲۱ ۱۵:۱۴:۵۰

seems it never ends... the magic of the wizards :)

پیام زده شده در: ۱:۲۲ چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۸۷

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۹ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
امروز ۲۰:۴۷:۰۴
از ما گفتن...
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ناظر انجمن
مرگخوار
ایفای نقش
پیام: 6959
آنلاین
مدیر محترم

من مجبور نیستم از قوانین هاگوارتز یا روش اداره اون اطلاع داشته باشم.و کلا متوجه نشده بودم که اون پستا تکالیف هاگوارتزه.ولی اگه میدونستم هم از اساتید میخواستم اونجا همچین کاری نکنن یا یه جوری قضیه رو حل میکردیم.مثلا تکالیفشونو تو تاپیکای تک پستی میدادن.ولی ظاهرا شما فکر میکنین اصلا لزومی نداره به ناظر اطلاع بدین و هر کاری که بخوایین میتونین تو تاپیک بکنین.

یه تاپیک که سوژه ادامه دار توش جریان داره چند تا پست تکی میخوره.حالا اگه یکی بخواد سوژه اصلی تاپیک رو ادامه بده باید چیکار کنه؟دو روز بگرده دنبال سوژه اصلی؟همچین رونق گرفتنی اصلا به درد نمیخوره.ضمنا این تاپیک یکی از فعالترین تاپیکای سایته.و اینکه موقتا یه مدت پست نخورده دلیل نمیشه که هر بلایی میخواییم سرش بیارم.گرچه با وضعیت فعالیت فعلی سایت یک ماه و نیم پست نخوردن یک تاپیک همچین مدت خیلی زیادی هم نیست.البته تشخیص این موضوع که وقتی تاپیکی فعال نیست باید باهاش چیکار کرد با ناظر انجمنه نه شما یا اساتید هاگوارتز.

این روش فقط به تاپیک و سوژه اش لطمه میزنه.

جای پست شما هم اونجا نبود.باید تو ارتباط با ناظرین میزدین،نه وسط یه تاپیک رول.گذشته از اینکه لحن پستتونم واقعا قشنگ بود.توصیه میکنم وقتی اعصابتون خرده پست نزنین.صبر کنین تا آروم بشین.

نقل قول:
واقعا بعضي موقع ها آدم از يه سري يه انتظار هاي ديگه اي داره ولي بر خلافش ظاهر ميشه واقعا اعصابش خورد ميشه.

شما که بعد از این همه مدت باید اون سری آدما! رو شناخته باشین و بدونین که هدفی بجز پیشرفت رول و حفظ نظم تاپیکها و سوژه هاش ندارن.

من طلبکار نیستم ولی ظاهرا شما هستین!

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۸۷/۱۲/۲۱ ۲:۰۰:۰۷

پیام زده شده در: ۱۵:۱۳ سه شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۸۷

آشاold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۰۴ دوشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۸:۲۰ چهارشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۸۸
از آنجا که صدای پای دوست می آید
گروه:
کاربران عضو
پیام: 9
آفلاین
مدیر محترم سلام !
تاپیکی که برای نوشتن مشق درس دفاع معرفی شده ، توش دنباله دار می نوشتن . حالا ما باید تکی بنویسیم . لرد ولدمورت اعترض کرده و بعضی از اعضا هم ادامه سوژه قبلی رو نوشتن . کلا الان ما چی کار کنیم واسه مشقیدن ؟! نمیشه تو یه تاپیک اینجوری پست اونجوری زد که!

با یاد شانه های تو سر آفریده است !
ایزد چقدر شانه به سر آفریده است !
معجون سر نوشت مرا با سرشت تو
بی شک به شکل شی

پیام زده شده در: ۰:۲۱ سه شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۸۷

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۹
از توی دیوارای تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1511
آفلاین
با سلام ....

ببخشید من به امتیازات تاپیک « مسابقات هاگوارتز » اعتراض دارم !

یعنی چی که چهارنفر به عنوان نفر اول انتخاب میشن ؟ مگه همچین چیزی ممکنه ؟!

حالا اگر واقعا میخواین همچین کاری بکنید باید به جای نمره نفر اول به هرکدومشون یک چهارم اون نمره رو بدین ! اینطوری در حق بقیه گروهها هم بی عدالتی نمیشه !

در کل من همونطور که اول ترم در مسنجر به خوده ایگور گفتم کلا با این مسابقات مخالفم ! و بخصوص با اینکه امتیازش در جمع امتیازات گروهها شرکت داشته باشه ... ولی در مورد این دور آخر دیگه واقعا نمیتونم تحمل کنم ... رسیدگی بشه لطفا ...

شاد باشید !

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

پیام زده شده در: ۲۳:۰۳ دوشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۸۷

بلاتريكس لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۱۱ دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۹:۲۹ جمعه ۲۸ اسفند ۱۳۹۴
از ما هم شنیدن...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 705
آفلاین
سلام :

ایگور می خواستم بگم که این تکلیف اساتید هاگوارتز چرا اینطوریه؟

تکلیف میدن برین فلان تاپیک در فلان انجمن ایفای نقش پست تکی تکلیف بزنین بدون این که از ناظرش مجوز بگیرن! خب ؟ این باعث می شه یکی که می خواد پست بزنه بیست جا دنبال سوژه و پستای مربوط به سوژه بگرده!

یه رسیدگی بشه لطفا.

وقتی شب برمی خیزد
دنیا را در خود پنهان می کند
در تاریکی غیرقابل رُسوخ
سرما بر می خیزد
از خاک
و هوا را آلوده می کند
ناگهان...
زندگی معنایی جدید به خود می گیردl

پیام زده شده در: ۱:۰۹ دوشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۸۷

آلبوس سوروس پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۸ پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۳:۰۰ دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۰
از کنار داوش
گروه:
کاربران عضو
پیام: 683
آفلاین
سلام

ما که نفهمیدیم بحث سر چیه ... حوصله خوندن پست‌ها رو هم نداشتم ... فقط گفتم یک پست بزنم جو رو عوض کنم. D:

این واسه شماست جناب مدیر.

پیام زده شده در: ۲۲:۲۹ یکشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۸۷

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۹
از توی دیوارای تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1511
آفلاین
با سلام ...

با امتحان که شدیدا و اکیدا مخالفم !!!

در مورد مستمر : نظر من اینه که مستمر رو بذاریم طبق نظر دبیر ، مثلا یک نفر فقط یک پست زده ولی پستش خیلی خفن و اینا بوده دبیر نمره کامل میده یا یک نفر همه کلاسا رو شرکت کرده ولی بوقیده با این رول زدنش () .. دبیر هم تصمیم میگیره بهش نمره کمتری بده ...

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

پیام زده شده در: ۱۷:۵۸ یکشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۸۷

مورگانا لی‌فای

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۲ پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۹:۰۳ جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹
از یه دنیای دیگه!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 516 | خلاصه ها: 1
آفلاین
شخصا با این نظر ایگور موافقم و با امتحانات مخالف!
کل تفریح هاگوارتز رو از بین می بره. همون گروه سوم درسا (که دو تا درس بودن) رو قرار بود امتحان ازش گرفته بشه و کافیم هست.

تو زندگی واقعی امتحان داشته باشیم، اینجا هم به هکذا؟ ...

پیام زده شده در: ۱۷:۴۵ یکشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۸۷

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
بليز عزيز!

من نميدونم اصلن چرا تو فك كردي من دارم اين گروه رو زير سوال ميبرم؟من حرف خاصي نزدم آخه..فقط گفتم كه به دليل اينكه مشاور ها وقت ندارن كه اون كلاس رو اداره كنن اين كلاس تعطيل ميشه و خب دليل اصليش هم همين هست.چون من به آنيتا گفتم كه اگر ايوان هم نبود خودت تدريس كني يا بگي يكي ديگه جاش تدريس كنه اصلن مشكلي نيست ولي خب آنيتا اين هفته موافقت كرد كه كلن اين كلاس رو حذف كنيم يعني كسي نبود كه تدريس كنه ديه!

و در ضمن من اصلن در جريان كارهاي مشاور ها نيستم كه بخوام ازشون انتقاد بكنم يا مثلن بگم وقت ندارن يا وقت نميذارن و از اين حرفا!

-----------------
نه كلن با امتحان مخالف هستم.به نظر من امتحان فقط يه دردسري براي استاد ها و من هست كه واقعا هيچ سودي هم نداره و خودم هم دانش آموز بودم.ميدونم چقدر كسل كننده و بيخود هست اين!
البته خب همه اين نظر رو ندارن ولي من شخصا با امتحان مخالف هستم و نميتونم باهاش كنار بيام!

از يه طرف هم مستمر مگه چه مشكلي داره؟يه نمره به هر كي داده ميشه و اون طرف حساب كارش رو ميكنه ديگه.
ميتونيم اگر هر 4 ارشد گروه ها موافق بودن امتياز حضور در شركت رو كمتر كنيم و به ميانگين امتيازات اضافه كنيم.

در مورد امتحان اصلن و به هيچ وجه حاضر به اجراش نيستم.اگر شورا تصويب كنه امتحان رو يه معاوني چيزي ميارم كه اجراش كنه!

موفق باشيد!

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.