هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: اعضــــاي محفل!........از جلو نظام!
پیام زده شده در: ۲۱:۳۹ یکشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۸۸

رومیلدا وینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۲۷ پنجشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۶:۴۴ یکشنبه ۲ اسفند ۱۳۸۸
از فضولا خوشم نمیاد!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 30
آفلاین
چند ساعت از وقت خود را -روزانه يا هفتگي- به محفل اختصاص مي دهيد؟

_ یاو جیمزی سلامی علیکی چیزی! حالا وللش! داشتم چی میگفنم؟ آهان! من 23 ساعت و 59 دقیقه و 59 ثانیه در روز رو به محفل اختصاص میدم!

گریمالد سرشار از جیغ است! از جیغ های خانم بلک و جیمز گرفته تا جیغ های اژدهاهای چارلی ویزلی و جیغ های ریموس لوپین و پسرش در هنگام گرگینه شدن، در برابر این اصوات روزانه چه میکنید؟

_ یکی از جیغ های تو رو که یادم دادی میزنم بعد همه از جیغ من صداشونو قطع میکنن و گوششونو میگیرن تا کر نشن!

متوجه ميشويد بهترين دوستتان به جبهه ي تاريکي (از هر نوعش!) پيوسته است، شما چه مي کنيد:

_ دوست من از این آدما نیست! منو ترک نمیکته! اگرم که رفت عقیدش این بوده! واس همینم میرم یه دوست دیگه پیدا میکنم!

آیا حاضرید پیمان ناگسستنی بندید که تا ابد به محفل ققنوس و اعضایش وفادار می مانید؟!

_ آری!

تحلیل خود را از این جمله در چند سطر بیان کنید:
"شهامت انواع مختلف داره. همونطور که مقابله با دشمن نیازمند شهامته حمایت از دوستان هم به شهامت نیاز داره..." « آلبوس دامبلدور»

_ بسی زیباست! مبارکش باشه! من با حرفش موافقم!!! یعنی شهامت انواع گوناگونی دارد و کسی که شهامت داشته باشد همه چیز را دارد!!!

پ.ن ببین جیمزی اگه قبولم نکنی یویوهات رو میگیرم و بهت نمیدما!!! اگرم همشو ندادی کاری میکنم باباعلت مامان جینیتو ول کنه ها!!!

بابای

پست های شما قابل قبوله رومیلدا.
به محفل ققنوس خوش اومدی

ویرایش شده توسط جیمز سیریوس پاتر در تاریخ ۱۳۸۸/۳/۳۱ ۲۲:۱۶:۳۹

من اومــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــدم!!!

پیام زده شده در: ۱۴:۴۷ یکشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۸۸

ریونکلاو، مرگخواران

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
دیروز ۲۱:۵۳:۱۷
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
مرگخوار
ناظر انجمن
ایفای نقش
ریونکلاو
کاربران عضو
گردانندگان سایت
پیام: 5464
آفلاین

هر چه قدر نیازه!

گریمالد سرشار از جیغ است! از جیغ های خانم بلک و جیمز گرفته تا جیغ های اژدهاهای چارلی ویزلی و جیغ های ریموس لوپین و پسرش در هنگام گرگینه شدن، در برابر این اصوات روزانه چه میکنید؟

قبلا تجربه ی اینگونه جیغ ها را داشتم ، مخصوصا اینکه یکیشون از تو اتاق بغلیم میومد! ( داداش جیمز! )

متوجه ميشويد بهترين دوستتان به جبهه ي تاريکي (از هر نوعش!) پيوسته است، شما چه مي کنيد:

اون بدون من جایی نمیره

آیا حاضرید پیمان ناگسستنی بندید که تا ابد به محفل ققنوس و اعضایش وفادار می مانید؟!

صد البته!

"شهامت انواع مختلف داره. همونطور که مقابله با دشمن نیازمند شهامته حمایت از دوستان هم به شهامت نیاز داره..." « آلبوس دامبلدور»

خیلی جمله ی زیباییست یعنی اینکه در هر دو مورد باید شهامت داشته باشیم و اینا!

( برای اطلاعات بیشتر » شناسه ی قبلی لیلی لونا پاتر! )

داداش؟ من آبجی به اسم لینی ندارم!
تایید شدی بوقی! فک کنم این سومین آبجیمه که عوض شد.
.

ویرایش شده توسط جیمز سیریوس پاتر در تاریخ ۱۳۸۸/۳/۳۱ ۲۲:۱۳:۲۴

🙋‍♀️ فقط اربـاااااااب! 🙋‍♀️

فقط بلده بشینه یه جا، بدون این‌که بدونه چرا!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱:۰۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸

روونا ریونکلاو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۳۹ سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۲:۱۱ دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۱
از ل مزل زوزولـه .. گاو حسن سوسولـه!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 553
آفلاین
In God's name
سلام.

چند ساعت از وقت خود را -روزانه يا هفتگي- به محفل اختصاص مي دهم ؟

خوبه حالا من چند هفتس هر روز روزی 2 ساعت دارم میام تو سایت می فعالیتم .
حالا چون بحث محفله من قول میدم هفته ای حداقل 7 ساعت رو به محفل اختصاص بدم .

گریموالد سرشار از جیغ است! از جیغ های خانم بلک و جیمز گرفته تا جیغ های اژدهاهای چارلی ویزلی و جیغ های ریموس لوپین و پسرش در هنگام گرگینه شدن، در برابر این اصوات روزانه چه میکنید؟
من گوشم سنگینه سمعکمو در میارم .

با کمال میل به او می پیوندم... نه شوخی کردم ، اگه بفهمم با اختیار و بدون هیچ سوء تفاهمی رفته... : (میترکونمش) .

بابا آدم یه موقعی از یه چیزی خسته میشه دیگه ، آدم باید تنوع توی زندگیش داشته باشه ... آخ... باشه بابا قبوله .

آخی . ببخشید این جمله سند هم داره یا همینجوری ورداشتید نوشتید ؟ ...آخ آخ باشه بابا باشه دیگه شوخی نمی کنم فقط این عزرائیلو از من دور کنین .

اما خالی از شوخی این جمله ایهام داره .
اگه واقعا" ما دوستامونو دوست داشته باشیم و بهشون عشق بورزیم مطمئنا" از اونا تا اونجایی که بشه حمایت میکنیم ، با این شرط که این دوستی دو طرفه باشه ،

چرا ؟

چون اگه یه دوست بهت خیانت کنه از یه دشمن بدتره .

چرا؟

چون دوست تو با تو بوده و خلقیات تورو میدونه و میتونه خیلی ضرر بهت بزنه .

برای همینه که میگن با دوستات اونقدر خودمونی نشو که از تمام اسرار زندگیت باخبر شه .

پروفسور جون . ما خيلي وقته تو صفيما . خواهشا ما رو دريابيد ، بزاريد ما هم سفيد شيم شايد ريش سفيد شديم .

اينم چند تا از رولام .

1. بازي با كلمات

2.مغازه ي ويزلي ها

3.و سه تا پست آخر درباره ي نمايشنامه ي " هري پاتر و يادگارهاي ولدمورت" (وشيطان باز مي گردد )كه هنوزم ادامه دارد ...

خب پروفسور . طاقتشو دارم . اگه قبول نيستيم بي رودربايستي و صريح بگو .

ببین اولا من پروفسور نیستم
ضمن اینکه من پست های شما رو خوندم، انگیزه ات زیاده و محفل میتونه برای پیشرفت کمکت کنه، شما تایید میشی به شرط اینکه توی تمام تمرین ها و آموزش های داخلی محفل به طور مرتب شرکت داشته باشی.

ویرایش شده توسط جیمز سیریوس پاتر در تاریخ ۱۳۸۸/۳/۳۱ ۲۲:۰۲:۰۲

»»» ارزشـی متفکــر «««
.
.
.

باید که شیوه ی سخنم را عوض کنم!
شد..شد! اگر نشد دهنم را عوض کنم!!

I have updated a new yahoo account, plz add the last one!

پیام زده شده در: ۸:۵۴ جمعه ۲۹ خرداد ۱۳۸۸

پروفسور پومانا اسپراوت old56

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۲۷ چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۵:۴۳ جمعه ۲۳ دی ۱۳۹۰
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 103
آفلاین

تو تابستون حدود 25 ساعت ولی تو مدرسه حدود 7 ساعت

یه معموریت میگیرم میرم معموریت

می رم پیشش آنقدر اصرار می کنم تا بیاد
کار کنه رو می کنم

ااااااااااااااااااااااااااا باشه

خوب اين حرف كاملا درسته.وقتي با دشمن مبارزه مي كني بايد شجاعتش رو داشته باشي.حالا حمايت از دوست هم همينطوره.يا دفاع از دوست.سخت تر هم هست!چون ممكنه كه دشمن بگه از دوستت جدا شو و يا شايد دشمن دوستتو آزار بده ،ولي تو بايد شهامت و شجاعت داشته باشي تا حرف دشمن رو قبول نكني و به دفاع از دوستت بپردازي!!

رفیق بی کلک مادر
(چه ربطي داشت؟!!!)

صبور باش پروفسور ِ من! تازه عضو شدی!
فعلا تایید نمیشه.

ویرایش شده توسط جیمز سیریوس پاتر در تاریخ ۱۳۸۸/۳/۲۹ ۱۱:۱۵:۱۵

دیدگاه هر کس نشان

پیام زده شده در: ۱۰:۴۷ چهارشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۸۸

روونا ریونکلاو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۳۹ سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۲:۱۱ دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۱
از ل مزل زوزولـه .. گاو حسن سوسولـه!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 553
آفلاین
In God's name
سلام.

چند ساعت از وقت خود را -روزانه يا هفتگي- به محفل اختصاص مي دهم ؟

خوبه حالا من 1 هفتس هر روز روزی 2 ساعت دارم میام تو سایت می فعالیتم .
حالا چون بحث محفله من قول میدم هفته ای حداقل 7 ساعت رو به محفل اختصاص بدم .

گریموالد سرشار از جیغ است! از جیغ های خانم بلک و جیمز گرفته تا جیغ های اژدهاهای چارلی ویزلی و جیغ های ریموس لوپین و پسرش در هنگام گرگینه شدن، در برابر این اصوات روزانه چه میکنید؟
من گوشم سنگینه سمعکمو در میارم .

با کمال میل به او می پیوندم... نه شوخی کردم ، اگه بفهمم با اختیار و بدون هیچ سوء تفاهمی رفته... : (میترکونمش) .

بابا آدم یه موقعی از یه چیزی خسته میشه دیگه ، آدم باید تنوع توی زندگیش داشته باشه ... آخ... باشه بابا قبوله .

آخی . ببخشید این جمله سند هم داره یا همینجوری ورداشتید نوشتید ؟ ...آخ آخ باشه بابا باشه دیگه شوخی نمی کنم فقط این عزرائیلو از من دور کنین .

اما خالی از شوخی این جمله ایهام داره .
اگه واقعا" ما دوستامونو دوست داشته باشیم و بهشون عشق بورزیم مطمئنا" از اونا تا اونجایی که بشه حمایت میکنیم ، با این شرط که این دوستی دو طرفه باشه ،

چرا ؟

چون اگه یه دوست بهت خیانت کنه از یه دشمن بدتره .

چرا؟

چون دوست تو با تو بوده و خلقیات تورو میدونه و میتونه خیلی ضرر بهت بزنه .

برای همینه که میگن با دوستات اونقدر خودمونی نشو که از تمام اسرار زندگیت باخبر شه .

خب دیگه خیلی حرف زدم .
بابا من خیلی وقته که نظام گرفتم دستم خسته شد ...

داره بهم میده ب...س اسمش محفل ققنوس

ما منتظریم .

قربان شما ... یا علی

روونا عزیز،
خیلی دوست دارم هر چه زودتر شما رو توی محفل ببینم اما متاسفانه فعلا نمیتونم تاییدت کنم، شما بعد از معرفی شخصیتت هیچ فعالیت خاصی توی ایفای نقش نداشتین، از تالار خصوصی بی خبرم اما من برای تاییدتون باید رول های بیشتر و با کیفیت تری ازتون ببینم توی ایفای نقش.
پس "فعلا" تایید نشد.
موفق باشی.

ویرایش شده توسط جیمز سیریوس پاتر در تاریخ ۱۳۸۸/۳/۲۰ ۱۲:۲۴:۵۱

»»» ارزشـی متفکــر «««
.
.
.

باید که شیوه ی سخنم را عوض کنم!
شد..شد! اگر نشد دهنم را عوض کنم!!

I have updated a new yahoo account, plz add the last one!

پیام زده شده در: ۱۲:۳۶ پنجشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۸۸

دابیold7

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۰ یکشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۶:۱۰ پنجشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۸۸
از تو چه پنهون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 59
آفلاین

روزی 25 ساعت، شایدم 50 60 ساعت بیشتر

انشتمو تا بازو میکنم تو گوشم

1*****.او را به آغوش محفل آرشاد ميکنم
2. خود را به آغوش او آرشاد ميکنم
3. تصور ميکنم تحت طلسم فرمان قرار گرفته است

بله صد درصد. ( چون روی جن ها تاثیر نمیذاره و اگه زیرش بزنم چیزیم نمیشه (

ها ای شهامتی که الا وگفتی ای یعععععععنی چه؟

خب جن گرامی، ما در روز بیست و چهار ساعت بیشتر نداریم، از اونجایی که نه میدونی شهامت چیه، نه پیمان ناگسستنی می بندی، نه تحمل عنصر جیغ رو داری، تازه جن هم هستی!
با کمال نارضایتی تایید میشه!
نکته : دو تا پست رولی که ازت خوندم مناسب بود، اما بعد از عضویت فعالیتت و حضورت در رول پلینگ رو پررنگ تر کن.
نکته ی دوم : دست از پا خطا کنی سرت رو دیفاله!

ویرایش شده توسط جیمز سیریوس پاتر در تاریخ ۱۳۸۸/۲/۳۱ ۱۹:۰۸:۱۲

امضاء: دابی ، جن

پیام زده شده در: ۲۲:۰۸ یکشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۸۸

دراکو  مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۱ سه شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲:۰۵ پنجشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۸۸
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 17
آفلاین
به نام خدا

با سلام !

به نام خدا
با سلام !

-چند ساعت از وقت خود را -روزانه يا هفتگي- به محفل اختصاص مي دهيد؟

- روزانه 30 دقیقه به جز جمعه که از یک ساعت و نیم الی 2 ساعت.

-گریمالد سرشار از جیغ است! از جیغ های خانم بلک و جیمز گرفته تا جیغ های اژدهاهای چارلی ویزلی و جیغ های ریموس لوپین و پسرش در هنگام گرگینه شدن، در برابر این اصوات روزانه چه میکنید؟

- آرامش کاملم رو حفظ می کنم چون برای هدف برتری یعنی نابودی لرد سیاه باید تمرکز کنم.

-متوجه ميشويد بهترين دوستتان به جبهه ي تاريکي (از هر نوعش!) پيوسته است، شما چه مي کنيد:

- باید ابتدا از حقیقت خبر آگاه شوم. سپس اگر این خبر صحت داشت باید علتش را دریابم، اگر قانع کننده نبود او را برای محاکمه به نزد ریاست محفل خواهم برد.

-آیا حاضرید پیمان ناگسستنی بندید که تا ابد به محفل ققنوس و اعضایش وفادار می مانید؟!

-آری ...

-تحلیل خود را از این جمله در چند سطر بیان کنید:

شهامت میتونه چندین مفهوم داشته باشه و در هرجا مفهومش را به خوبی نشون بده. شهامت در برابر دوستان هم قطعاً یکی از معناها و مفهوم های شهامت است. وقتی در مقابل دوستانت قرار می گیری، زمانی که او در قلب تو جای دارد، اما به دلایلی مجبوری بر خلاف نظر او عمل کنی، به شرط آن که دلایلی حیاتی داشته باشی، نیاز به یک شهامت داری، شهامتی که از اعماق قلبت جوشش کند. در برابر دشمنان این شهامت میتونه هم از خشم تو جاری باشه هم از قلبت. اگه از خشمت باشه وسط راه جا می زنی و اگر از قلبت باشه تا آخرش خواهی بود ...

پ.ن : من دراکو مالفوی برای گرفتن انتقام خانواده ام و خودم این شهامت را در خودم می بینم که از لرد سیاه انتقام بگیرم و از هم اکنون در مخفل ققنوس باشم و تا پای جانم قسم می خورم که دشمن خونین لرد سیاه و وفادار به مححفل ققنوس باقی بمانم.

رول های من در تاپیک ها مختلف شاهد کاملی بر این موضوعه.

با تشکر

با سپاس

با توجه به اینکه مرگخوار بودن دراکو ثابت نشد و اینکه در آینده میتونه تغییراتی کرده باشه ...
تایید شد!

ویرایش شده توسط جیمز سیریوس پاتر در تاریخ ۱۳۸۸/۲/۱۵ ۱۶:۴۵:۴۹

پیام زده شده در: ۱۶:۲۵ یکشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۸۸

آلتیدا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۲۷ یکشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۰:۱۱ جمعه ۲۶ تیر ۱۳۸۸
از یه گوشه دنج
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 91
آفلاین
هفته ای چهار پنج ساعت .

بابا من خودم خدای جیغم ! خیلی اوضاع خراب شه پنجره رو باز می کنم . ها؟!

1.او را به آغوش محفل آرشاد ميکنم

ولش می کنم خودش هر کاری خواست بکنه .بچه که نیست!!

نچ . به من اعتماد نداری؟!

راستش من تحلیلم اصولا ضعیفه . در کل برداشتم از این جمله اینه که آدم باید به حمایت از دوستانش برخیزه و شهامت حمایت و دفاع از اونها رو داشته باشه . یعنی اینکه در حمایت از دوستانت شجاع باش و ترسی به دلت راه نده !

ببخشید دیگه من شرایطم همونه ! قبولی یا رد ؟!

تایید شد.

ویرایش شده توسط جیمز سیریوس پاتر در تاریخ ۱۳۸۸/۲/۱۵ ۱۶:۴۲:۲۳

نمی گویم فراموشم نکن هرگز
ولی

پیام زده شده در: ۲۱:۵۴ چهارشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۸۸

دراکو  مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۱ سه شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲:۰۵ پنجشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۸۸
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 17
آفلاین
به نام خدا
با سلام !

-چند ساعت از وقت خود را -روزانه يا هفتگي- به محفل اختصاص مي دهيد؟

- روزانه 30 دقیقه به جز جمعه که از یک ساعت و نیم الی 2 ساعت.

-گریمالد سرشار از جیغ است! از جیغ های خانم بلک و جیمز گرفته تا جیغ های اژدهاهای چارلی ویزلی و جیغ های ریموس لوپین و پسرش در هنگام گرگینه شدن، در برابر این اصوات روزانه چه میکنید؟

- آرامش کاملم رو حفظ می کنم چون برای هدف برتری یعنی نابودی لرد سیاه باید تمرکز کنم.

-متوجه ميشويد بهترين دوستتان به جبهه ي تاريکي (از هر نوعش!) پيوسته است، شما چه مي کنيد:

- باید ابتدا از حقیقت خبر آگاه شوم. سپس اگر این خبر صحت داشت باید علتش را دریابم، اگر قانع کننده نبود او را برای محاکمه به نزد ریاست محفل خواهم برد.

-آیا حاضرید پیمان ناگسستنی بندید که تا ابد به محفل ققنوس و اعضایش وفادار می مانید؟!

-آری ...

-تحلیل خود را از این جمله در چند سطر بیان کنید:

شهامت میتونه چندین مفهوم داشته باشه و در هرجا مفهومش را به خوبی نشون بده. شهامت در برابر دوستان هم قطعاً یکی از معناها و مفهوم های شهامت است. وقتی در مقابل دوستانت قرار می گیری، زمانی که او در قلب تو جای دارد، اما به دلایلی مجبوری بر خلاف نظر او عمل کنی، به شرط آن که دلایلی حیاتی داشته باشی، نیاز به یک شهامت داری، شهامتی که از اعماق قلبت جوشش کند. در برابر دشمنان این شهامت میتونه هم از خشم تو جاری باشه هم از قلبت. اگه از خشمت باشه وسط راه جا می زنی و اگر از قلبت باشه تا آخرش خواهی بود ...

پ.ن : من دراکو مالفوی برای گرفتن انتقام خانواده ام و خودم این شهامت را در خودم می بینم که از لرد سیاه انتقام بگیرم و از هم اکنون در مخفل ققنوس باشم و تا پای جانم قسم می خورم که دشمن خونین لرد سیاه و وفادار به مححفل ققنوس باقی بمانم.

با سپاس

سلام بر شما.
دراکوی عزیز علاوه بر اینکه شما فعالیتی توی ایفای نقش نداشتید و برای عضویت در گروه حداقل به چهار پنج پست رول مناسب و قابل قبول احتیاجه، شناسه ی شما هم برای عضویت در محفل ققنوس مناسب نیس.

تایید نشد.

ویرایش شده توسط جیمز سیریوس پاتر در تاریخ ۱۳۸۸/۲/۲ ۲۲:۱۹:۵۸

پیام زده شده در: ۱۶:۱۳ چهارشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۸۸

آلتیدا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۲۷ یکشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۰:۱۱ جمعه ۲۶ تیر ۱۳۸۸
از یه گوشه دنج
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 91
آفلاین
هفته ای چهار پنج ساعت .

بابا من خودم خدای جیغم ! خیلی اوضاع خراب شه پنجره رو باز می کنم . ها؟!

1.او را به آغوش محفل آرشاد ميکنم

ولش می کنم خودش هر کاری خواست بکنه .بچه که نیست!!

نچ . به من اعتماد نداری؟!

راستش من تحلیلم اصولا ضعیفه . در کل برداشتم از این جمله اینه که آدم باید به حمایت از دوستانش برخیزه و شهامت حمایت و دفاع از اونها رو داشته باشه . یعنی اینکه در حمایت از دوستانت شجاع باش و ترسی به دلت راه نده !

دوست عزیز فعالیت شما حتی کمرنگ هم نیست!
جز دو سه تا پست رول نداشتین؛ برای عضویت توی گروه به سابقه ی بیشتری توی ایفای نقش نیازه.
فعلا تایید نشد، موفق باشی

ویرایش شده توسط جیمز سیریوس پاتر در تاریخ ۱۳۸۸/۱/۲۶ ۲۲:۰۲:۲۵

نمی گویم فراموشم نکن هرگز
ولی

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.