هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   3 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۲۱:۰۶ پنجشنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۸

گابریل دلاکور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۰۰ سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۶:۳۳ دوشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۰
از يت نكن! شايدم، اذيت نكن!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 708
آفلاین
اممم ، ممنون که بالاخره جواب دادید اما من راضی نشدم.

در مورد انتخابات چرا ، ولی در مورد سایر مسائل؛ خیر!

نقل قول:
من مسئول برگزاری انتخابات هستم ولی هیچ نقشی در تایید کاندیدا نداشتم !

در حالی که آنتونین گفته همه ی مدیران ! به توافق رسیدند.

ما الان بحثمون از انتخابات گذشته و دو مطلب مونده :

مدیریت باید یک جواب درست و حسابی به کاربرها در رابطه با فعالیت ها و معیار ها و هدف ها و .. بده و کلا" یه اظهار وجودی بکنه.

و دوم، باز شدن شناسه ی مرلین.

-----

گفته بودی پست نزنم، ولی اول پستت تحریک کننده بود! (همون نقل قول)

[b]دیگه ب

پیام زده شده در: ۲۰:۵۶ پنجشنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۸

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
خب دو صفحه از پست ها خوانده شد !

در مورد انتخابات :

من مسئول برگزاری انتخابات هستم ولی هیچ نقشی در تایید کاندیدا نداشتم ! توضیحات لازمه رو بدم که کاندیدایی که در تاپیک ثبت نام پست زدن چه اونهایی که واقعا ثبت نام کردن چه اونهایی که ثبت نام نکردن و پست برای راهنمایی زدن ... تایید کاندیدا در این دوره توسط سه نفر انجام شد ! چون دوستانی که ثبت نام کرده بودن هیچ کدوم اعتراضی تا به امروز انجام ندادن انتخابات مراحل خودشو طی کرد ... شاید اگر روزهای اول اعتراضی به وجود می اومد کاندیدای بیشتری داشتیم !

سخن پایانی در مورد انتخابات :

چون دوستان زیادی در این تاپیک به بحث انتخابات وزارت سحر و جادو اشاره کرده بودن با وجود کناره گیری دو تن از کاندیدا به خاطر اتفاقات اخیر انتخابات برگزار نمیشه و تاریخ های برگزاری مجددش با کمک مدیر ایفای نقش انجام خواهد گرفت !

*ستادهای تبلیغاتی نیز قفل شد تا انتخابات از سر گرفته بشه !

در مورد تمام صحبت هایی که انجام شد چون همه یک چیزو بیان کردن بررسی های لازم آغاز شده و تحت نظر هستش ! پس بنابراین چون همتون یک چیز رو نوشتین ادامه ندین بهتره !

تمامی اقدامات مورد نظر هم انجام شده !

ممنون از تمام دوستانی که با نظرهای خوبشون در جهت راهبرد سایت کمک میکنن !

ممنون ....

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۹:۲۶ پنجشنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۸

سارا اوانز old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۳۶ شنبه ۱۰ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۳:۳۵ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از بالای سر جسد ولدی!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 993
آفلاین
با سلام
خب من واقعا برای خودم متاسفم که هنوز به سایت برنگشته باید باز در مورد مسائلی بحث کنیم که نشات گرفته از یه مشکل مشخصه.
بعله منظورم همون عملکرد مدیران هست که تا اونجایی که من یادم می آد اکثرا دعوا ها یک طرفش این مسئله بود.

واقعا من یک سوال دارم... وظیفه یک مدیر علاوه بر وظایفی که حالا به طور رسمی براش مشخص شده چیه؟ آیا یکی از وظایف مدیران آروم کرد جو سایت نیست؟ یا بیشتر خراب تر کردنشه؟
فکر میکنید این کار با تهدید عملی می شه؟ یا مثلا بلاک؟
و آیا کسی که این کار رو انجام می ده بدون دلیل دارای صلاحیت برای انجام وظایف مدیریته؟

مدیران عزیز دیگه اون زمونا تموم شد که یه بلاک می کردید ملت رو می ترسوندید و تموم! نسل الان جادوگران کاملا همه چیزو می فهمه! جواب می خواد. تا جوابشم نفهمه کوتاه نمی آد!

اصلا یه سوال دیگه من بپرسم...کدوماتون تا اینجا بحثا رو دنبال کردید و همه پست های تا اینجا زده شده رو خوندید؟
اوه نه...چه سوال احمقانه ای پرسیدم... معلومه که مدیران همشو خوندن!
فقط الان دارن فکر می کنن که کدوم یکی دیگه از کاربرا رو بلاک کنن که تاثیرش بیشتر باشه!جو آروم بشه.

دوستان عزیز البته یه مسئله ای رو بگم که کلا مدیریت در همه حال حرف خودشو می زنه و اگه به ما جوابی داده نشه یا بحث با این جمله که " هرکسی یه پست دیگه در این زمینه بزنه بلاک خواهد شد" تموم بشه اصلا جای تعجب نداره!

منم مثل سایر دوستان دو تا سوال دارم!

یکی اینکه به چه دلیل منطقی و با مدرک و سندی مرلین مک کین بلاک شده؟
آیا غرض شخصی در کار بوده یا مدیر اعظم برای مدیران تازه وارد ، مدیریت رو اینطور تعریف کردن؟
تا اونجایی که من یادم می آد سر مسائل خیلی بد تر از این ، پست هایی به مراتب بدتر و توهین آمیزتر به کل مدیران به صورت تک تک زده شده که بعد از اتمام بحث و اینا ، اونم شاید فرد بلاک شده! آیا واقعا پست مرلین بدتر از اوناست؟

عمه مارج به چه دلیل منطقی و قابل قبولی برای کاندیداتوری وزارت تایید شده؟
آیا مدیرا واقعا انقدر مهربون شدن که میخوان به تازه واردا میدون بدن؟ پس اینطوری اون کسی که مدت مدیدی برای سایت زحمت کشیده بره بمیره! این اصلا قابل توجیه نیست... تو یک اداره هم به افراد با سابقه تر بیشتر اهمیت داده می شه تا به تازه وارد ها!

حرفام همین بود...

به امید جادوگرانی بهتر که همه می دونن :
far-fetched desire

پیام زده شده در: ۱۹:۲۲ پنجشنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۸

آبرفورث دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۰ شنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۲۶ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 805
آفلاین
متاسفانه لحظه به لحظه شاهد از هم پاشیدگی عتماد ملت به سایت و مدیریتش هستیم،متاسفانه لحظه به لحظه هممون داریم عصبانی میشیم.متاسفانه به نظر میاد میخوان یکی دیگه رو هم بلاک کنن.
این راهش نیست،الان فحش مستقیم هم بدن شما نباید اینجو.ری برخورد کنین.

بخشی از بلیت ارسالی من در چند ماه گذشته که توسط پروفسور کوییرل پاسخ داده شد :

نقل قول:
جسارت بنده رو ببخشید بابت این موضوع : اما یه مدیریت صحیح مدیریتی هست که در هر شرایطی و در هر موقعیتی،فقط در راستای حل مسالمت آمیز مشکلات قدم برداره. یه مدیر قوی ،مدیری هست که بتونه با کمال میل از حق خودش بگذره تا بتونه مجموعه زیر دستش رو بالا بکشه و در جهت بقای اون بکوشه.

و در جای دیگه :

نقل قول:
مدیری قوی و موفقه که بتونه در هر حال و در هر موقیتی،هر حرفی رو تحمل کنه،اجازه نده احساس روش غلبه کنه،و به خوبی بتونه درک کنه که ممکنه اون فرد حتی یه مشکل خارج سایت داشته در اون لحظه ،و اومده یه پست زده و تخلیه کرده خودشو.

و جواب پروفسور کوییرل :
نقل قول:
ممنون از صحبتهاتون امیدواریم در سال جدید هممون برای بهتر شدن سایت تلاش بیشتری بکنیم موفق باشی

ببینید اگه واقعا باید تلاش کنیم،باید یه انگیزه ای باشه،الان اومدین مرلینو بلاک کردین،10 تای دیگه رو هم بلاک میکنین که چی بشه؟
واقعا درسته؟اینه اون مدیریتی که دم میزنین ازش؟
باب ول کنین برین بزارین حداقل سوژه مدیریت رو بزاریم تو تایپیکا رول بزنیم خوراک خنده ست.

آخه دوستان من،این راهش نیست،آقای مدیر محترم،خودت اگه جای مرلین بودی و بی دلیل اخطار میگرفتی جوشی نمیشدی؟
پست مرلین رو با تفسیر بیار و بحث کن روش،حالا که شناسه بسته شده سکوت کردین؟
متاسفانه یه جای حرف زدن،یاد گرفتیم هم زور بالا سرمون باشه و هم وقتی زور داریم اعمالش کنیم بر دیگران.

موفق نباشید!!!

seems it never ends... the magic of the wizards :)

پیام زده شده در: ۱۷:۳۹ پنجشنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۸

گابریل دلاکور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۰۰ سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۶:۳۳ دوشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۰
از يت نكن! شايدم، اذيت نكن!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 708
آفلاین
شما مقصر هستید! مقصر بلاک شدن مرلین مک کنین، مقصر استعفای ایگور کارکاروف و مقصر ناراحتی و داغون شدن اعصاب بچه ها.

شما مقصر هستید با کادر مسخره ی بیخود ِ بی مصرف ِ مدیریتتون ! منم بلاک کنید، شناسه تا دلتون بخواد هست.

من همین الان با چشم های خودم دیدم ، یکی از مدیران آن شد و بعد از ده- دوزاده دقیقه ، رفت.

من حتی نمیدونم اگه ایشون به این تاپیک نگاهی هم انداخته باشند. واقعا" نمیدونم!

متاسفم براتون، لیست مدیران رو که میخونم خنده ام میگیره! واقعا" خنده داره..

من تو این پست دیگه کاری به انتخابات ندارم، انتخابات از همین حالاشم نابود شده است! مشخصه و جای بحثی وجود نداره. و در مورد بلاک مرلین مک کنین هم اونقدر ادامه میدم به بلیت زدن و ...، که بالاخره شناسه اش رو باز کنید تا مرلین بتونه خودش از حقش دفاع کنه.

اما در این پست، میخوام مدیریت ِ جادوگران رو توصیف کنم! پیشنهاد میکنم با دقت مطالعه کنید. من نوشته هامو به دو دسته تقسیم میکنم.

1. بررسی ِ عملکرد مدیران

نقل قول:
مدیران انجمن: مسوولیت و نظارت بر تمام انجمن ها را دارند. این افراد و ظیفه دارند مسایل کلی در انجمن ها را پی گیری کنند. از جمله عضویت افراد در گروه های 4 گانه هاگوارتز ، راهنمایی اعضای تازه وارد و پاسخ به سوالات مطرح شده در مورد سایت به عهده آنهاست. همچنین این افراد موظفند در مواردی که مساله فوری و حادی ( مثلا پستی که بر خلاف قوانین سایت یا ایفای نقش باشد ) در یکی از انجمن ها رخ داد و ناظر آن انجمن حضور نداشت دخالت کنند.

در مورد نظارت بر انجمن ها، هیچ فعالیتی از هیچ کدوم از مدیران ِ انجمن دیده نشده. ( در قسمت دوم در مورد ِ فعالیت های تک تک مدیران این بخش رو اشاره ای بهش میکنم. ) و در مورد دخالت در حالت فوری ، اصولا" اشاره ای به بلاک ِ اون شخص نشده.

خب، دالاهوف ِ عزیز، شما خودت یک دور دستور عمل های مدیریتی رو بخون، با دقت هم بخون. ببین کجای دستور عمل نوشته شده، هر وقت هر کسی اومد یه پست زد توش گفت : تو باید بلاک بشه.

در ضمن من به جز سه چهار تا مورد ( که اون هم تماما" در مورد ایفای نقش و تخلافت ِ مثل زدن پست های فرا بیناموسی بود -) به علت های بلاک برنخوردم.

پس بلاک شدن مرلین مک کنین فقط به خاطر ترسی مدیران ، نشون دهنده ی مدیریت ِ ضعیف ِ جادوگران و نداشتن صلاحیت ِمدیریت است. شما فکر کردید چی از ما بیشتر دارید؟ یه منو مدیریت؟ ما اونو نداریم، ولی حداقل انصاف داریم. حداقل، چشممون رو نبستیم و هر کاری رو دوست داریم انجام بدیم.

ما هیچی نباشیم، حداقل، یکم فکر میکنیم... نمیدونم شما چون منوی مدیریت دارید ، از فکر کردن معاف هستید؟

مورد دوم ، 2. صلاحیت ِ مدیران ، یا بهتر بگم، مدیران کلا" !

این لیست رو نگاه کنید. خنده دار ترین چیزی هست که توی عمرتون خوندید، بهتون قول میدم. ماشالاه کادر مدیریتی یکی از یکی فعال تر!

نقل قول:
گردانندگان سایت
هری پاتر -
مافلدا -
پرفسور کويیرل -
مونالیزا -
استرجس پادمور -
آنیتا دامبلدور -
آنتونین دالاهوف -
سر بارون خون آلود -

مدیران انجمن
هری پاتر -
پرفسور کويیرل -
استرجس پادمور-
آنیتا دامبلدور -
آنتونین دالاهوف-

مدیر ایفای نقش

ایوان روزیه

و حضور مدیران :

هری پاتر : ۱۳۸۸/۰۳/۲۹ آخرین ورود. ( وبمستر کل سایت هستند ایشون! )

این یکی جالب تره، مافلدا : آخرین ورود : ۱۳۸۷/۰۶/۰۸ !!!!

پرفسور کوییرل : آخرین ورود : ۱۳۸۸/۰۴/۰۷ ( خدا رو شکر.. )

و در مورد بقیه هم هیچ نظری ندارم. ما کلا" چند تا پست از مدیران میبینیم؟ هری پاتر که کلا معلوم نیست کجاست و اگر هم باشه فعالیت ِ مفیدش به تالار اسرار یا به همین تاپیک برای مشکلات فنی محدوده و نهایت ِ جنبش ِ خیلی مفیدش اینه که پاش بره رو سیم سرور.

در مورد مافلدا، مونالیزا، بارون، هیچی نمیگم! چون فکر میکنم آخرین پستشون به دوسه سال پیش مربوط باشه. ( البته شک دارم مونالیزا هنوز گرداننده باشه. )

استرجس باز حداقل یک رسیدگی ِ نیم ساعته در روز داره، آنیتا هم با اینکه نمیاد- رول نمیزنه- ولی تو سرشماری بسیار فعال هست! ( خودش جای شکر داره). و در مورد آنتونین هم به نظرم توحید ظفر پور فعال تر و محبوب تر بود.

و در مورد ایوان، به نظرم اگه یه مدت بگذره شاید خودی نشون بده. ولی از هر جهت مطمئنم که ایوان با سایر مدیران فرق داره!

من دیگه واقعا نمیدونم چی بگم. هر چی بگم؛ کم گفته ام! اما همین قدر براتون بسه. سایتی که اعضایی مثل پرسی ویزلی، ایگور کارکاروف، آرشام، مورگانا، تد ریموس لوپین، آبرفورث، آلبوس، ویولت، لرد ولدمورت، بلیز و خیلی های دیگه رو داره باید کادر مدیریتی به این قدرت داشته باشه.

خب معلومه! سه تا مدیر در کل فعال هستند ( که اوج فعالیتشون به گفتگو با مدیران و ایرادات ِ فنی ِ اعضا محدود میشه* که نهایتش روزی 30 دقیقه است * ). من هم اگه جای اون سه تا مدیر ِ فعال بودم به خودم میگفتم ،

- جهنم! به من که چیزی نمیرسه، بقیه هم که کاری نمیکنند. بذار فقط این مدیریت رو داشته باشم. کسی هم که مارو کنترل نمیکنه، پس بیخیال! ما هم سه چهار نفرو بلاک میکنیم هر هفته که بگیم حواسمون به همه چیز هست.

من فقط میتونم بگم؛ سایت رو نابود کنید ! بهتر ازاینه که .... .

منتظر جواب هستم ، نه بلاک !

بای.

پ.ن ، قشنگ ترین حرکت ها در تاریخ جادوگران . به نظرم حرکت ایگورکارکاروف و مری فریز باود با کناره گیری از این انتخابات ِ مسخره ی بیخود، بسیار حرکت ِ جالب و شایان توجهی هست. ممنون از کاندیداها که طرفدارانشون رو تنها نگذاشته اند، کمتر از این صحنه ها دیده بودیم.

ویرایش شده توسط گابریل دلاکور در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۱۱ ۱۸:۰۲:۵۶

[b]دیگه ب

پیام زده شده در: ۱۶:۰۳ پنجشنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۸

مورگان الکتوold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۳ شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۶:۳۰ چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 620
آفلاین
با سلام...

وضع جالب و البته نه چندان ناآشنایی در سایت وجود داره، فکر می کنم این اواخر یه حسی بهم می گفت که موج جدیدی از دعوا و بلاک در راهه ولی بعید می دونستم به این شکل و با این مطق بی منطقی باشه. در اینکه برای تایید کاندیداها هیچ فرمولی نمیشه در نظر گرفت شکی نیست که این مورد رو هم اکثرا سوژه ی طنز کردن و توجه چندانی نشد( چون وزارت ارزش این چیزا رو نداره) ولی اینکه صرفا به خاطر اعتراض و خصومت شخصی یه نفر بلاک بشه ، هم ناراحت کننده است و هم انگیزه ی اعضا پایین میاد. اصلا دوست ندارم در این جور بحث ها شرکت کنم ولی اگر شرکت نکنم و مرلین بلاک بمونه، روال بلاک های بی دلیل توسط افراد بدون صلاحیت ادامه پیدا می کنه. همین الانش هم این به یه روتین تبدیل شده که از هر کی خوشمون نیومد یا به عبارتی در مقابلش کم آوردیم، بلاکش کنیم. به اندازه ی کافی سایت به خاطر این بلاک ها ضربه خورده، با بلاک هر عضو ( که معمولا از اعضای مشهور و از نویسنده های خوبه) علاوه بر اینکه یه نویسنده ی خوب از دست میره تمام دوستانش هم میذارن و میرن، من نمی دونم تا شش ماه آینده این سایت قراره با فعالیت درخشان دالاهوف عزیز به کارش ادامه بده؟

دالاهوف عزیز دلیلی که در اولین اعلامت از بلاک مرلین آوردی، نه منطقیه و نه یه دلیل واقعی برای بلاک کردن.

نقل قول:
در مورد تائید کاندیدها من نظرمو گفتم که ممکنه درست باشه یا اشتباه و این جای بحث داره. بقیه هم گفتن و میتونن بگن این بحثش جداست اصلا ولی مرلین مک کنین با وجود اخطار به لحن نادرست صحبتاش ادامه داد و بلاک شد.

اگر رک حرف زدن و به عبارتی تند حرف زدن ، دلیل برای بلاک کردنه. شما باید تمامی کسایی که اینجا پست می زنن رو بلاک کنی، چون به اصطلاح شما " لحن نادرست " داشتن. چه بسا به نظر من این لحن حرف زدن از روش لای لفافه گذاشتن شما بهتره چون نیازی نیست که یه نفر حرف های تند و گاها توهین آمیزتون رو از از لابلای جمله ها بیرون بکشه.

به هر حال، از زمانی که شما ناظر شدی ، کار نظارت رو واقعا جدی می گرفتی و با کوچترین تخلف ها برخورد می کردی و از این حرفا، که عملا بعد از نظارت فعالیتتون تا حدودی به مسئولیت های نظارتی محدود شد. که این برای یه ناظر اصلا چیز بدی نیست. ولی اینکه مدیریت رو هم مثل نظارت واقعا یک سمت عالی رتبه و باکلاس حساب کنید ( مثل مدیریت شرکت !) با عقل جور در نمیاد و خیلی بچگانه است ، از طرفی اگه سخت گیری های غیر ضروریتون در نظارت یکی دو تا انجمن قابل تحمل بود، در سطح کل سایت قابل تحمل نیست. از قدیم کسایی رو که مقام های سایت رو واقعا جدی می گرفتن، مسخره می کردیم. نذارید که این اتفاق برای شما هم بیفته و به یه شخصیت منفور تبدیل بشید، کسی که دنیای مجازی رو جایگزین دنیای واقعی خودش کرده .

مرلین رو از بلاک خارج کنید چون حتی اگر این قضیه هم با خوش شانسی تموم بشه. بهتون اطمینان میدم که نمی تونید همکاری اعضا رو که یه مدیر واقعا بهش نیاز داره جلب کنید و جو سایت هم طوری ضدتون تغییر می کنه که نمی تونید به عنوان یه عضو ادامه بدید.

با تشکر...

ویرایش شده توسط مورگان الکتو در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۱۱ ۱۶:۰۸:۲۱

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۰۵ پنجشنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۸

روبیوس هاگریدold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۲۳ جمعه ۲ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۷:۲۳ جمعه ۱۹ تیر ۱۳۸۸
از يه ذره اون ور تر !‌ آها خوبه
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 334
آفلاین
سلام .
اول از همه از پرفسور کوییرل خواهش میکنم بیاد و جواب بده سکوت کارو بد تر میکنه .
اول از همه به آبرفورث بگم من تقریبآ هنوز اصلآ با جو سایت به خصوص رول پلینگ اخت نشدم و اصلآ هم خبر نداشتم من رو جای مرلین گذاشتن و همین جا هم از مرلین معذرت میخوام که نظارت رو قبول کردم ولی بدون نمیدونستم .
دوم من هم قبول دارم بلاک مرلین کاملآ نادرست بود و غیر منطقی ولی از مدیریت آنتونی خبر نداشتم .
سوم اینکه انتخاب مدیران سایت از همون اول شروع سایت تا همین الان پر از اشتباه و غرض و تامین منافع شخصی بوده همیشه گفتم بازم میگم . موقعی که من از نظارت استعفا دادم ایگور هم میدونه همون ماه ناظر برتر شده بودم و ناظر هفت انجمن بودم که باعث ناراحتی خیلی هاهم شده بود ولی به همشونم میرسیدم و توقع داشتم نتیجه ی تلاشمو ببینم حداقل با مدیر شدن ولی در یک حرکت خیلی جالب یکی از دوستان ناظران تالار های خصوصی که فعالیتشون خیلی کمتر از من هم بود ناظر شدن بیل ویزلی و بعد از اون هم ناظر شدن استرجس که چند ماه بعد بود . برای تصدیق حرفامم یه سر به اطلاعات اضافی پروفایلم بزنید .
و حرف آخر 100 % شناسه ی مرلین باید باز بشه چون قبلا ها حساسیت خیلی رو بلاک ها بیشتر بود بازم صد رحمت به مرلین کبیر برای بلاک کردن آفتابه ی عمو کالین و بلاک کردن ققی به خاطر شکلک کذا ! چون اگه مرلین شناسش باز نشه خیلی ها هم که شک دارن به دیکتاتوری بودن سایت که یک نمایه ای کوچک از جامعه ی خودمونه پی می برن !
سوال آخر : حالا خودتون از این وضع جامعه راضی هستین ؟ جوابیتونو خودتون بدین بعد خودتونو بذارید جای ما .
میفهمین هیچ کس جای خودش نیست و این باعث میشه انگیزه ها از بین بره !

هگر کوچولو !

شناسه قبلیم
اگه میخواین سوابقمو بدونید حتما یه سر به اطلاعات اضافی من بزنید !

پیام زده شده در: ۱۴:۵۱ پنجشنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۸

بادراد ریشوold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۸ سه شنبه ۱۰ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۲:۲۸ چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۸۸
از شیرموز فروشی اصغر آقا!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 242
آفلاین
برام جالب بود. امروز بعد از خوندن این کشمکش ها و این پست ها وقتی کتاب زندگی نامه آدولف هیتلر رو باز کردم یهو یک مقایسه جالب تو ذهنم اومد و اون این بود که بابا هیتلر خیلی مهربونی!

جالبه! کسی که اومده چهار تا خبر فرستاده واسه سایت اول میشه مدیر اخبار یک هفته بعدش هم میشه مدیر انجمن ها و این اواخر همه کاره سایت!

آخه مدیر عزیز حداقل برگرد عقب ببین مونالیزا چی بود! یک کسی بود مثل تو که خبر میفرستادی! خیلی با دانش تر و فهیم تر هم بود. ولی هیچ وقت قاطی مدیریت انجمن ها که هیچ ، ایفای نقش هم نشد. ( گذشته از اون که وقتی مدیر اخبار هم بودی بلیت با سرتیتر مدیریت ایفای نقش میفرستادم با جواب شما رو به رو میشدم! )

مورد بعدی ، شما الان ایوان روزیه عزیز که مورد احترام همه ما هست رو با مقام مدیر ایفای نقش گذاشتید. پس میتونم بپرسم حوزه اختیارات شما مدیران عزیز چی شد؟ حوزه مدیریتی شما همون سیاه ، قرمز کردن شناسه ها ، زورگویی های آنچنانی و تائید صلاحیت های مشکوک هست؟ اینه؟ میگم آقا یک انجمن رو سر بزنید ، مدیر ایفای نقش ، فلانی رو از نظارت بر دارید ، مدیر ایفای نقش ، ناخونای یارو رو بسابید مدیر ایفای نقش! درست ، ولی شما با سرکار اومدن ایوان روزیه دیگه چه کاری براتون موند؟! تائید های اشتباه؟ یا بلاک؟

واسه سوابق عمه مارچ خیلی بحث شد. لازم نیست چیزی بگم فقط اینکه مرلین رو باز کنید قبل از اینکه موضوع بیشتر پیچ بخوره.

در ضمن عزیزان عضو من مطئنم جوابی نخواهیم دید ، و اگر ببینیم سر بالاست! می خوام همینجا به مدیرا بگم ، اینجا با جامعه حقیقی ما فرق میکنه. از جامعه حقیقی راحت میشه جدا شد و مهاجرت کرد ولی اعضای ایفای نقش اینجا رو برای شما به اصطلاح گل های سایت نمی خوان برای خود سایت و جو صمیمیش می خوان. یک کاری نکنید که اوضاع بد تر از اینی که هست بشه.

[b][color=FF0000][url=http://www.jadoogaran.org/modules/newbb/viewtopic.php?topic_id=883&post_id=219649#

پیام زده شده در: ۱۴:۰۸ پنجشنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۸

آبرفورث دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۰ شنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۲۶ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 805
آفلاین
متاسفانه تا کارد به استخون مردم نرسه در هیچ جامعه ای،افرادی که در راس قرار دارن چشمانشون رو باز نمیکنند.
اول در مورد مدیریت آنیت من لازمه اینجا خلاصه عرض کنم زحمات و طرز برخورد آنیت با همه ما ستودنی بوده و هست و هیچکدوم از ما نمیتونیم زحمات بی نظیر آنیت رو انکار کنیم.من پیام شخصی که خودم زدم و نوع جواب آنیت رو منتشر میکنم تا ببینید کی رو از داست دادیم و الان کجا هستیم.

در مورد صحبت های آرشام من اونموقع نبودم تو سایت،یعنی فعال نبودم اما به خوبی پست همه دوستان رو در تایپیکی که خود هری پاتر زدن رو خوندم.دوستان هم بخونند در همونجا هم با وجود اینکه 90% جواب مخالف به بسته شدن شناسه آرشامر داده بودند،انتونین عزیز جواب موافق دادند.ببینید،ریشه در کل برخورد ایشون داره.این عیب نیست هرکسی متاثر از هر چیزی تو این دنیا اخلاق خاصی پیدا میکنه اما خوب عموما اینگونه افراد مفید برای مدیریت نیستند.

ببینید دوستان،ایگور داره میره مورگانا رفت خیلی از ماها میریم.و این رو به یاد داشته باشید که اگر من نوعی یا ایگور نوعی نباشیم وجود شما در این سایت از بین میره.شما هستین تا به ما خدمت کنید به سایتی خدمت گنید که براتون عزیز هست نه اینکه بیاید همه رو برنجونید.
تعریف مدیریت رو اشتباه متوجه نشدید؟

ویرایش شده توسط آبرفورث دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۱۱ ۱۴:۱۳:۵۶

seems it never ends... the magic of the wizards :)

پیام زده شده در: ۱۳:۲۹ پنجشنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۸

آرشام

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۹ چهارشنبه ۲۲ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۱۸:۵۰ یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
از دهکده ی هاگزمید
گروه:
کاربران عضو
پیام: 418
آفلاین
گوشه ای از سخنان آنتونین:

نقل قول:
من در مورد کاندیدهای دیگه صحبت نمیکنم

نقل قول:
مزید بر علت شد که من فکر کنم نمیتونی مفید و تاثیرگذار باشی در انتخابات

نقل قول:
ولی مام اگه احساس کنیم لازمه مطابق عمل شما عکس العمل نشون میدیم.

نقل قول:
در مورد پست نزدن مدیرا در ستادها دقیقا برعکس چیزی که من مد نظرم بود برداشت کردی

من من من من من من.
باز هم شاهد همون جو همیشگی که یه مدیر فکر میکنه با مدیر بودن در جادوگران،دیگه خدای هستی شده و کلا از همه انسان ها خوف تره شدیم.
خسته شدم از بس به عله و پویان یادآوری کردم این موضوع رو و دیگه واقعا حس اینکه برای یه نفر دیگه هم یادآوری کنم ندارم.

الکی بلاک کردی و اینو اعضای ایفای نقش مثل همیشه میبینند.همون طوری که یه زمانی دیدن آرشام الکی بلاک شد و با اعتراض کردنها و رفتارشون بنده رو شرمنده کردن.
یادت میاد در اوج اعتراضات برنده رنک بهترین ایده شدی؟واسه ایده دستمال سازی.و چند تا رنک دیگه همین شکلی بردی؟کاربرای ایفای نقش با کنایه بهت چند تا رنک دادن و با اکثریت آرا در اون زمان نشون دادن موافق رفتارت نیستن

یادت میاد آرشام با اینکه بلاک بود دو دوره پشت سر هم رنک برد؟یادت میاد؟میدونی دلیل اون رنک ها چی بود؟اون رنک تنها یه دلیل داشت.اعضای جادوگران با زورگویی مخالفند.فرقی نداره تازه وارد باشند یا قدیمی.

یادت باشه این چهره سراسر محبوب هری پاتر(عله) در میان اعضای سایت،به واسطه همین من من کردن هاش و بلاک کردن هاش و از خودش عذرخواهی کردن هاش به وجود اومده.

بنده اون زمانی که مدیر شدی،از ایفای نقش دور بودم.وگرنه تمام تلاشم رو میکردم که حداقل به اعضای ایفای نقش آگاهی بدم چه فردی با چه تفکراتی داره مدیر میشه.
تا از پدید اومدن اتشفشانی کوچک(عله2 ) در سایت جادوگران جلوگیری بشه.

درست نمیدونم وقتی چند ماه از ایفای نقش دور بودم،زیاد در این اعتراضات شرکت کنم.به احترام اعضای سایت و اعضای تازه وارد پستمو خیلی لطیف تر کردم.

شفاف سازی:دور بودن امثال بنده از ایفای نقش تنها یک دلیل داشته و دارد.اون هم حضور مدیرانی بر بالای سر است که منطقشان در بلاک و تعلیق خلاصه میشود.

ویرایش شده توسط آرشام در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۱۱ ۱۳:۳۸:۳۱
ویرایش شده توسط آرشام در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۱۱ ۱۳:۵۵:۳۳

[url=http://www.jadoogaran.org//images/pictures/ketabe-Rael.zip]الوهیم مرا به

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.