هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۶:۴۴ سه شنبه ۱۶ تیر ۱۳۸۸

آرشام

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۹ چهارشنبه ۲۲ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۱۸:۵۰ یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
از دهکده ی هاگزمید
گروه:
کاربران عضو
پیام: 418
آفلاین
آنیتای عزیز من از اینکه یه نفر بیاد با منطقی بودن سعی کنه نظر غیر منطقی القا کنه متنفرم.همه دعواهام نیز بر سر این مسئله بوده.کلا انگار اینجا درست نمیشه و نخواهد شد.

نقل قول:
ایشون به مقام مدیریت توهین کردند

واقعا متاسفم که هنوز این سبک در گفتار وجود داره.مقام مدیریت سیری چند؟

از اولش این شکلی بود که مدیرا خودشون رو بالا سر کاربرا میدیدن
هنوز هم همون وضعیت ادامه داره و گویا با عوض شدن مدیرا هم این وضعیت بهتر نمیشه.البته مشخصه مدیرایی که خط فکریشون اینه،به مدیر شدن چه افرادی رای مثبت خواهند داد.
منم اگر خط فکریم این شکلی بود که کلا مدیر مقام شامخ داره و عین چوپانه و ... قطعا میگشتم به مدیری واسه مدیر شدن رای مثبت میدادم،که همین خط فکری رو داشته باشه و خودشو برتر از بقیه بدونه و مقام مدیریت رو خدایی فرض کنه و کاربرا رو بنده ی محکوم به پرستش خالق.

بیشتر از این ادامه نمیدم چون میدونم بعدا باید خودمو بکشم تا بگم اگر دعوایی هست،مربوط به سایته.

در نهایت اینکه میخواستم برای وزارت فعالیت کنم.جدی وقتشو هم داشتم.اما گویا برای بار N ام باید خدافظی کنم.
اینجا درست بشو نیست.چون عده ای نمیخوان درست بشه.

[url=http://www.jadoogaran.org//images/pictures/ketabe-Rael.zip]الوهیم مرا به

پیام زده شده در: ۱۳:۴۱ سه شنبه ۱۶ تیر ۱۳۸۸

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

زمانی که هیچ فعالیتی تو سایت نبوده ترین ها برگزار شده ، حالا که تابستون هست و ملت کلی پست زدن و کلا فعالیت کردن و این همه ناظر اضافه شده و این همه چیز ِ دیگه ! به نظرم این ماه برگزار کنید ، دوره بعدیش رو هم بذارید آخر شهریور ! بعدش که دیگه مهر میاد بازم فعالیت صفر میشه

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۱:۰۷ سه شنبه ۱۶ تیر ۱۳۸۸

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
به هاگرید:
1- موقع خارج شدن از سایت دکمه خروج رو نباید بزنی
2- در صورت نیاز به ایشون دوباره دسترسی نظارت داده خواهد شد

به آبرفورث:
باید فعالیتی باشه تا ترینهایی برگزار بشه. احتمالا میوفته برای شهریور

پیام زده شده در: ۰:۴۶ سه شنبه ۱۶ تیر ۱۳۸۸

آبرفورث دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۰ شنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۲۶ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 805
آفلاین
سلام علیکم

دوستان چرا ترین ها رو برگزار نمیکنید؟
خیلی وقته از آخرین دورش گذشته ها!

موفق باشید

seems it never ends... the magic of the wizards :)

پیام زده شده در: ۲۳:۴۳ دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۸

روبیوس هاگریدold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۲۳ جمعه ۲ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۷:۲۳ جمعه ۱۹ تیر ۱۳۸۸
از يه ذره اون ور تر !‌ آها خوبه
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 334
آفلاین
هووم سلام .
1. من ورود اتوماتیکم با هیچ کدوم از مرور گر هام کار نمیکنه نه آی ای نه سافاری نه فایر فاکس کوکی هامو هم پاک کردم و دوباره چک کرده ولی بازم نچ !
2. لطفا مرلین رو بذارید سره جای نظارتش هری پاتر به زبان فارسی ! حتمااااا !
مرسی
هگر کوچولو !

شناسه قبلیم
اگه میخواین سوابقمو بدونید حتما یه سر به اطلاعات اضافی من بزنید !

بدون نام
سلام
اول تشکر می‌کنم از همه‌ی دوستانی که از من حمایت کردند.
در وهله‌ی دوم نیاز می‌بینم در مورد صحبت‌ها و بحث‌های انجام شده توضیحاتی بدم که برای خیلی‌ها خیلی چیزها مشخص بشه... همیشه هر کسی یه تنه پیش قاضی بره راضی برمی‌گرده...

انیتای عزیز گفته:
نقل قول:
اول باید بدونید که استرجس مسئول برگزاری انتخابات بود، لیستی رو قرار داد( در این لیست ایگور هم بود) و گفت اینا ثبت نام کردن، نظرتون چیه؟
اول از همه آنتونین نظر داد که: ایگور، مری، مارچ. و اذعان داشت که" البته اینا نظر من هست، باز هرجور خودتون میدونید"
بعد من بعد از دیدن لیست، گفتم: ایگور موافق؛ مری مخالف... عمه مارج هم باشه.
بعد استرجس با نظریات ما موافقت کرد و البته مری رو هم موافق اعلام کرد و تاییدی ها رو قرار داد.

در مورد صلاحیت ایگور عزیز و مری که هیچ شک و تردیدی نیست، مسئله‌ی اصلی اینه که ایگور عزیز اصلآ کاندید نشده بودند ولی جزء کاندیها قرار گرفتند و تازه تایید صلاحیت هم شدند!

نقل قول:
حالا دلایل خودم رو برای تایید شدن این سه نفر و تایید نشدن مرلین میگم:
1- ایگور کارکاروف: فکر نمیکنم کسی در فعال بودن ایگور شکی داشته باشه. دور قبل هم خودم تاییدش کردم و این دور هم تاییدش کردم. روی سابقه ی ذهنی که ازش داشتم، میدونستم خیلی ناموفق نخواهد بود. بنابراین تاییدش کردم.
2- مری فریز باود: مسلما خاطره ی انتخابات قبل از ذهنم پاک نشده. انتخاباتی که اگر اون صحبت ها پیش نمی یومد، شاید یکی از بهترین انتخابات سایت مییشد. در ضمن، برنامه های ایشون طوری هستن که مستلزم دسترسی های بیشتر هست؛ که منی که 4 ساله توی این سایتم، تجربه کگردم که دسترسی بیشتر نه تنها مفید نیست، بلکه مضر هم هست. تشخیص بنده این بود ایشون رد بشن.
3- عمه مارج: من با خوندن همون 3 پست ایشون، فهمیدم ایشون کسی هستن که وزارت رو کاملا درک میکنن و برداشت درستی از ایفای نقش دارن. وزارتی که الان همه میگن باید فلان کنیم و بهمان کنیم، یا دسترسی بیشتر بگیریم. در صورتی که تعریف وزارت و وزارت خونه اینه:" یه سوژه بیشتر!" همین! یعنی باید طوری باشه که با یه کودتا وزیر رو برکنار کنیم، نه اینکه وزیر گله کنه که عهه، چرا کودتا میکنین؟! وزارت فقط یه سوژه بیشتره و انجمن بیشتر! چیزی که ایشون درک کرده بودن. که از ستادشونم پیداست. وزارت خونه نیاز داره پست زده بشه. یه کم آزاد باشه و خرابکاری بشه! بیایم وزیر رو منهدم کنیم!!!!! اونم یه وزیر ماگل ِ زن! اولین وزیر زن!( بعد از چو). خب این سوژه ی خوبی داشت، مفهومی درستی هم از وزارت خونه برداشت کرده بود. همونطور که الان میبینیم توی چن پست بالاتر چی گفته!

1. هیچ بحثی به غیر از کاندید نشدن ایشون نیست!
2. هیچ بحثی نیست.
3. خب در این مورد خیلی بحث هست...
شما دارید می‌گید که با خوندن چه پست ایشون فهمیدید که ایشون طرز فکر و درک درستی برای وزارت داشتند...

خب این سه پست ایشون قبل از کاندید شدن...
Re: خوابگاه مديران !
عمه مارج (۷:۵۵:۵۶ دوشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۸۸)
Re: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
عمه مارج (۱۷:۳۵:۲۴ یکشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۸۷)
Re: بازي با كلمات
عمه مارج (۱۸:۳۹:۱۳ سه شنبه ۸ بهمن ۱۳۸۷)

در مورد پست اولشون توی بازی با کلمات که چو چانگ عزیز تاییدشون کردند...

در مورد پست دوم هم ایشون هم که توی معرفی شخصیت بوده که همچین متنی بوده...
نقل قول:
نام: عمه مارج

گروه: اسلايترين (درسته يه شخصيت ماگليه ولي چون به شدت از هري پاتر بدش مياد پس فكر كردم بايد اسلايترين باشه)

چوب جادو: تركه آلبالو با تار دل اژدها (سعي كردم يه چيزي سر هم كنم براش)

توضيحات: خواهر ورنون است و هري را از اول عمرش مجبور كرده بودند كه او را "عمه" صدا كند.
خانه اش در همسايگي كلنل فابستر و در يك باغ بزرگ در دهكده است و در آنجا سگهايي از نژاد بولداگ پرورش ميدهد.
دادلي را خيلي دوست دارد و به راحتي برايش پول خرج ميكند درعوض چشم ديدن هري را ندارد و هميشه او و والدينش را تحقير كرده و به آنها توهين ميكند.
در يكي از شبهاي كريسمس براي دادلي يك آدم آهني كامپيوتر آورد و براي هري يك جعبه بسكويت مخصوص سگها!
قبل از ورود هري به هاگوارتز هري غفلتا پايش را روي پنجه ي ريپر سگ محبوب عمه مارج گذاشت. او نيز به داخل باغ دويد و از يكي از درختها بالا رفت و سگ به دنبالش. عمه مارج تا نيمه شب از آوردن سگ به داخل خانه خودداري كرد.
در تابستان قبل از شروع سال سوم هاگوارتز توسط هري مثل بادكنك باد شد اما توسط مامورين سحر و جادو به حالت اوليه برگشت و حافظه اش اصلاح شد.

بسيار عالي! خوش اومديد عمه مارج!!

پست سوم ایشون توی خوابگاه مدیریت!!!!!
نقل قول:
هري يه نگاه به آنتونين كرد و يه نگاه به فرم و يه نگاه به مبلهاي تركي كه گوشه ي اتاق جاخوش كرده بودن!

بقچه شو گذاشت روي زمين و روش نشست و گفت من خيلي گرسنه و بدبختم...به من يه چيكه آب بده اول

آنتونين يه ابروشو انداخت بالا و يه نگاه به عكس باشكوه لرد ولدمورت كه روي ديوار بود كرده و با حس عميقي از عذاب وجدان يه لگد نثار هري كرد.

هري كه خيلي خفت و خوار شده بود يه تف انداخت توي فرم و قلم پرش رو كرد توي تف و بعنوان مركب ازش استفاده كرد.

يه مدتي به فرم خيره شد و شروع كرد به نوشتن و گاهي زيرچشمي به آنتونين كه با سوظن بهش نگاه ميكرد خيره شد.

بعد از يه مدت از جاش بلند شد، تنبونش رو تكوند ، بقچه شو زد زير بغلش و درحالي كه زيرپيراهني تركش خورده ايي تنش بود به آنتونين با ظلمي مخفي در دلش نگاه كرد و فرم رو بهش داد:

سابقه ی عضویت در گروه مرگخواران:

من بطور ژنتيكي عليل بودم، فلج اطفالم رو نخورده بودم. وقتي رو پا شدم يه مدتي يه جايي مديريت ميكردم...وقت حموم رفتن هم نداشتم...حالا اومدم بلكه شما يه قالب صابون حداقل به من بديد!!

سابقه ی عضویت در محفل:

محفل چيه؟! ايــــش

هدف از عضویت:

اينكه از سابقه ي مديريت من استفاده كنيد و من رو رئيس كنيد؛ البته من يه كمي ميفهمم و اجازه ميدم براي سپاسگذاري لرد بشه معاونم

آیا حاضرید در راه لرد سیاه جان خود را فدا کنید؟

اگه بخوام جونمو فدا كنم پس كي رئيس ميشه؟ هان؟ هان؟

نظر شما در مورد محفل چیست؟

چرا هي ميگي محفل حالا؟ يه تيكه صابون ميخواي بدي به ما حالا؟

بهترین و مناسب ترین راه نابود کردن یک محفلی چیست؟

نچ! فايده نداره... ولي خب باشه...من دو تا راه حل پيشنهادي هسته ايي فضايي دارم:

1. جوراباي عمو ورنون كه فقط يه لنگش پيش منه و اون مارج بادكنك نذاشت لنگ ديگه اش رو بده به من!

2. عمامه ي كوييرل...البته نگين اينو من بهتون گفتم

خب در اول این سوال برای من پیش اومده که شما چه جوری فهمیدید با این سه پستی که دو تاش برای تایید شدن در ایفای نقش هست و هیچ ربطی به وزارت و ایفای ممکن نیست توش پیدا کرد، که ایشون طرز فکر و درک صحیحی از وزارت دارند؟!
باز بر می‌گردیم به همون دو گزینه‌ی معروف...
1. عمه مارچ یا یه عضو تازه وارد بوده و مدیران تاییدش کردند که در اینصورت برای کل اعضای سایت متاسفم...
2. عمه مارچ یه عضو قدیمی بوده که دوباره برگشته و از طریق روابط و آشناییت با مدیران تایید شده که باز هم متاسفم برای کل اعضای سایت...
البته من خودم با دومی موافق هستم. چون یه عضو تازه وارد اسم مدیران رو از کجا می‌دونه و باهاشون شوخی می‌کنه؟! نمونه‌اش پست شماره سه ایشون!

نقل قول:
4- مرلین مک کینن: بنده هیچ ارتباطی با ایشون نداشتم. نتیجتا تنها عملکردی رو که طی این مدت از ایشون دیدم رو مد نظر قرار دادم. من در ایفای نقش فعالیت خاصی از ایشون ندیدم. یادمه یه بار یکی از بچه های هافل بهم گفت" مرلین قرار فعال بشه، اگه میخواین ناظر کنین، اونو ناظر کنین". اما بعد فعالیت خاصی از ایشون ندیدم و ناظرین هافل هم یکی دیگه رو بهم پیشنهاد دادن، مسلما اگه تا اون موقع فعال شده بودن، ایشون پیشنهاد داده میشدن، چه اینکه سابقه ی نظارتی هم داشتن. با توجه به اینکه افراد زیادی هستن در سایت که نظرات خوبی ارائه میدن و زیاد مرد عمل نیستن. این شد که ایشون رو با سابقه ی ذهنی خودم، تایید نکردم.

4. بنده هم هیچ ارتباطی با شما نداشتم. خب جالب هست برای من شما که هیچ فعالیت خاصی از من در ایفای نقش ندید چه جوری مدیر ایفای نقش شدید؟! فقط یک سری کوچکش یادآوری می‌کنم...

1. وزارت تالار هافلپاف به مدت تقریبآ یک سال..
2. بازرس و استاد و دانش آموز در هاگوارتز
3. داور در مسابقات هاگوارتز
4. بازیکن در مسابقات کوییدیچ هاگوارتز
5. بازیکن در تیم پالمری دارگونز و نایب قهرمانی
6. عضو محفل ققنوس
اینها فقط فعالیت‌های کاملآ مشهود من! حالا بماند که پست اینور اونور می‌زدم، دوئل شرکت می‌کردم و...

نقل قول:
از همه ی این حرف ها گذشته، 2 اشکال عمده در این تایید ها بود که به اونها معترف هستم:

اول: اینکه حداقل من، تنها به سابقه ی ذهنی خودم اتکا کردم و برنامه های هیچ یک از افراد رو مشاهده نکردم.

دوم: اینکه مسئول برگذاری انتخابات، سریعا با نظرات ما موافقت کرد و به ما یادآور نشد که مثلا برنامه ی فلانی خوبه، چرا اونو تایید نکردین؟ چون در هر صورت، نظر قطعی با ایشون بوده. و اگر میگن که من در تاییدها نظری ندادم، اشکال کار از ایشون بوده، گو اینکه با تایید نظرات ما، یعنی نظرات خودشون رو هم در اونها دیدن

خوشحالم به یه چیزی معترف هستید؛ به نظر من تمام مسئولین این اتخابات اشتباه کردند ولی گویا بعضی از افراد شونه خالی می‌کنند و به گردن بقیه می‌اندازنش!

نقل قول:
این از توضیح انتخابات. کما اینکه من خیلی تعجب میکنم از دوستانی که توی امضاهاشون نوشتن" انتصابات"!!! شاید علاقه مند بودن به تلفیق وقایع روز با وقایع داخل سایت! اما چیزی که مشهوده، اینه که اگر فرض بکنیم مسئول برگزاری انتخابات هیچ نقشی در تاییدی ها نداشتن؛ پس می مونن من و آنتونین! که جفتمون ایگور رو تایید کردیم!! ایگوری که همه ی دوستان از نظر ایشون نسبت به انتونین، و قبل از اون نسبت به من میدونن! مری هم یکبار توسط آنتونین بلاک شدن و بنده هم که رسما مخالف حضورشون بودن! پس تا اینجا عملا انتصاباتی نبوده! وگرنه باید اول این دو نفر از این گردونه حذف میشدن! اما اونچه که مسلمه، اینه که عملکرد افراد مد نظر قرار گرفته، نه سابقه ی خصومت های شخصی؛ گو اینکه در بالا اشاره هم کردم که در بدو دیدن لیست با ایگور موافقت کردم، چراکه عملکرد ایشون مد نظرم بود.

ببینید، بیایم هم دیگه رو نپیچونیم، اولین نفری که این امضا رو گذاشت خود من بودم، و خودم من هم گسترشش دادم!
اتفاقآ من فکر کنم در مواردی که بالا ذکر کردم کاملآ این موضوع رو ثابت کردم، من یه نظریه در این مورد دارم...

در ذهن مدیران:
خب ببین، میایم یه کاری می‌کنیم یه وزیر بشه که بتونه یه کم صدای اعضا رو بخوابونه و مشغولشون کنه به ما هم کاری نداشته باشه، خب بین کاندیداها فقط ایگور اینجوریه که! اِی بابا! دیگه چاره‌ای نداریم که! باشه پس مجبوریم دیگه! ایگور رو کاندید می‌کنیم بعد خودش خود به خود وزیر می‌شه دیگه! می‌شه سپر بلای ما که فعالیت نمی‌کنیم!

این میشه انتصابات نه انتخابات! فکر نکنم هم به خاطر تلفیق وقایع روز با وقایع داخل سایت باشه! اگر هم همچین چیزی باشه شما سعی در اجرای این نقش در مورد نقش ح.ک.و.م.ت کردید...

نقل قول:
مسئله ی بعدی بلاک شدن مرلین طی وقایع اخیر هست. چیزی که هست اینه که کلا ما ایرانی ها، نصف قوانینمون دکوری هستند! چراکه اصولا دلمون نمی یاد، میگیم گناه داره و ... . اگر طبق قوانین سایت بخوایم عمل کنیم، خیلی از افراد به خاطر خیلی از حرفها، باید بلاک بشن یا از ایفای نقش خارج بشن. اما چیزی که هست اینه که عقیده داریم حالا دور همیم دیگه، دو ساعت توی دنیای مجازی هستیم، خرابش نکنیم، ما هم اشتباه میکنم، حالا عیبی نداره. این میشه که اگه یکی طبق قوانین عمل کنه، میگیم عهه داره قانونو نقض میکنه!!

قضیه ی پستهای اخیر مک کین هم بر میگرده به همین موضوع. ایشون به مقام مدیریت توهین کردند؛ اما چیزی که هست اینه که بدتر از اینها هم گفته شده و حداقل تا جائی که من یادم می یاد، چنین عکس العمل های شدیدی در پی نداشته؛ که چراشو در پاراگراف بالا توضیح دادم.
بله، در پست های بعدی خیلی از افراد به شخصیت آنتونین توهین کردند، اما اونها رو بلاک نکرد، بلکه کسی رو بلاک کرد که به مدیریت توهین کرده بود. ایشون کاری نکرده که برخی بگن مطابق هیچ الگوی مدیریتی ایشون نباید بلاک میشدند؛ بلکه قضیه اینجاست که بدتر از اینها هم پیش اومده و تحمل شده. اما، این باعث نمیشه بگیم کار مک کین درست بوده و هیچ خبطی از ایشون سرنزده

کاملآ با پاراگراف اصلی مخالفم!
در مورد پاراگراف دوم...
فکر کنم کلآ شما نیاز دارید دوباره دو پست من و جواب آنتونین رو بخونید، البته اگر خونده باشید چون کاملآ حرف اراگراف اولتون رو نقض می‌کنه که هیچ از اون هم فراتر می‌ره!
پست اول بنده
پست جواب به بنده توسط آنتونین
پست دوم بنده
و دیگر هیچ!

توضیح نیاز هست...
پست اول:
اگر توی پست اول من توهینی دیدید و برام اوردید خدایی جایزه دارید پیش من...
پست دوم:

نقل قول:
مرلین جان، تائید کاندیدها با نظر همه مدیران انجمن انجام شد و در نتیجه غرض و مرض شخصی در کار نبوده. ممکنه یه نفر بخواد نظر شخصیشو اعمال کنه ولی وقتی چند نفر طرف مشورت هستند و همه به اتفاق این کاندیدهای فعلی رو تائید کردن نظر جمع اعمال شده.

من در مورد کاندیدهای دیگه صحبت نمیکنم، اون عزیزان اگه بخوان میتونن بیان بپرسن چرا تائید نشده ن ولی چون شما اصرار داری دلیل عدم تائید صلاحیتت از طرف خودم و نه بقیه مدیرارو میگم: شما اصلا فعالیت مشهود و محسوسی طی یه مدت طولانی در ایفای نقش نداشتی و طرز برخوردهای قبلیت که در این پستت هم قابل مشاهده س مزید بر علت شد که من فکر کنم نمیتونی مفید و تاثیرگذار باشی در انتخابات.

در مورد لحن نادرست پستت بهت اخطار میکنم که مودبانه صحبت کن و در مورد تهدیدت هم باید بدونی شما میتونی هر جور بخوای رفتار کنی ولی مام اگه احساس کنیم لازمه مطابق عمل شما عکس العمل نشون میدیم.

در کل بنظر من دچار سوء تفاهم شدی و فکر میکنی که الان چه دستهایی پشت پرده بوده ن! نه عزیز من مدیرا با هم تصمیم گرفتن و هیچ مطلب خاصی در کار نبوده. ما همه دوست داریم سایت بهتر و پویاتر بشه چون اگه خوب باشه اول از همه به پای مدیرا نوشته میشه و اگه بد باشه هم همینطور.

موفق باشی

خب در نقل قول بالا چهار جا بُلد شده...
1. حرف‌های مدیران اصلآ با هم همخونی نداره، آنیتای عزیز شما می‌گی فقط ما سه تا بودیم، ایشون می‌گن کل مدیران با هم مشورت کردند! تازه باز یه مسئله‌ای برام پیش میاد!
همه‌ی مدیران نظر درباره‌ی صلاحیت کاندیدها نظر می‌دن؟!
ببخشید مدیر گالری یا اخبار و ... در مورد صلاحیت کاندیدها نظر می‌دن؟! باز اگر بخوایم این نظر آنتونین رو نادیده بگیریم... طبق نظر شما یه سوال باز پیش میاد... آنتونین در مورد نظر دادن در مورد کاندیدها مدیر اخبار بوده یا مدیر ایفای نقش هم شده بود؟!
اگر مدیر اخبار بودند برای چی نظر ایشون رو می‌پرسید که کلآ در ایفای نقش فعالیت ندارند؟!
اگر مدیر ایفای نقش شدند؟! طبق کدوم فعالیت ایشون در ایفای نقش مدیر ایفای نقش شدند؟!
2. باز هم سوال برام پیش میاد، کسی که خودش در ایفای نقش فعال نیست چه جوری باید فعالیت‌های محسوس من رو ببینه؟! حالا این هیچی ایشون گفتن مثل همین برخوردهات که در همین پست هست! منظورش اینه که وقتی مثل آدم اعتراض می‌کنی؟ یعنی ادم وقتی اعتراض کنه نمی‌تونه تاثیر گذار باشه؟!
3. باز هم می‌گم اگر توی پست اول من توهینی پیدا کردید جایزه دارید پیش من!
4. جواب این حرفشون رو هم که بالاتر دادم.
خب، هر جور فکر کنید ایشون باعث پست بعدی من شدند! ایشون بنده رو با این حرف‌ها، دخالت نا به جا، اخطار برای پستی که مشکل نداشت و توجیه مسائل تحریک کردند که اونجوری پست بزنم! تازه باز هم از نظر من در پست دومم هیچ مشکلی در حد بلاک نبوده!

شما یه حرف جالبی زدید آنیتای عزیز...
نقل قول:
قضیه ی پستهای اخیر مک کین هم بر میگرده به همین موضوع. ایشون به مقام مدیریت توهین کردند؛

در جوابش یه چند تا نقل قول از حرفی که به آنتونین رو زدم براتون میارم تا توضیحش رو بشنوید...

نقل قول:
اول از همه اینو بگم که شما در حال اندازه‌ای نیستی که من جوابت رو بدم ولی واسه همین یکبار جوابت رو می‌دم... شما خودت نیاز به تایید صلاحیت داری!
شما در حد و اندازه‌ای نیستی که بخوای به من اخطار بدی! اصلا از نظر من شما صلاحیت پاسخ به پست منم نداشتی چه برسه به این حرفا!

اول بگم فکر نکنم مدیریت یک مقام باشه! مدیر یکی از اعضاست که دسترسی بیشتری به سایت داره و مسئول اداره سایت هست! پس مقام نیست!
همین طور که می‌بینید و کاملآ مشهود هست، من کلآ با نظارت این آقا هم مخالف چه برسه به مدیریتشون! پس من اگر توهینیم کرده باشم ( که باز هم از نظر خودم نکردم) به خود ایشون کردم اگر دقت کرده باشید در اون پست هم هر چی گفتم در مورد خود آنتونین بود نه آنتونین با منوی مدیریت! پس به مقام مدیریت توهینی نشده!!

اینم جواب بدم و تمام:
نقل قول:
اما چیزی که هست اینه که عقیده داریم حالا دور همیم دیگه، دو ساعت توی دنیای مجازی هستیم، خرابش نکنیم، ما هم اشتباه میکنم، حالا عیبی نداره.

خب ببینید شما فقط فکر می‌کنید که اعضا اشتباه می‌کنند و این به شدت طرز فکر غلطیه!
من قبول دارم اینجا فقط برای تفریح هست، بزارید با یه مثال توضیح می‌دم...
شما دارید فوتبال بازی می‌کنید بعد یکی از بازیکنان حالا اگر دوستتون هم باشه روی شما خطا می‌کنه و قبول هم نمی‌کنه! ببینید اینجا درسته بحث تفریح هست ولی بحثِ اندازه‌ی حق شما برای تفریح کردن هم هست! توی اون صحنه حق شما خطا یا مثلآ پنالتیه، شما باید شده کل تفریحت رو خراب کنی حقت رو بگیری! ما ایرانی ها عادت کردیم همیشه از حقمون بگذریم! اینه مشکل ما نه دلرحمیمون!

تمام!

پیام زده شده در: ۱۶:۳۳ دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۸

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
به لینی:
تایید در بازی با کلمات از فردا شروع میشه

پیام زده شده در: ۱۵:۱۷ دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۸

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۱۵:۰۶ جمعه ۲۴ فروردین ۱۴۰۳
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 5472
آفلاین
سلام:

قبلا برای ورود به ایفای نقش اعضای تازه وارد باید حتما در تاپیک های بازی با کلمات و کارگاه نمایشنامه نویسی تایید میشدن و کسی که واقعا قصد فعالیت در سایت و گروه هارو داشت با تمایل زیادی در اونا شرکت میکرد و بعد از تاییدشم تا حدی در ایفای نقش می پستید.

ولی الان این مورد برداشته شده و خیلی از اعضا هستن که تندی میرن توی شخصیت خودتون رو معرفی کنید یه شخصیت رو بر میدارن و وارد ایفای نقش میشن و بعد بدون هیچ رولی (!) و کوچک ترین پستی در ایفای نقش دیگه اصن پیداشون نمیشه!

الان تابستونه و فرصت کافی رو هرکسی داره و کسی که واقعا میخواد وارد ایفای نقش بشه فرصت داره که براش زحمت بکشه و مسلما کسی که برای ورودش تلاش کرده و وقت روش گذاشته بعد از تایید میپسته و اینا و کسی که همین طوری برای دلخوشی اومده این مراحل رو نمیگذرونه و کلا بیخیال سایت میشه.

الان اگه بریم تاپیک شخصیت خودتون رو ... رو دو صفحه ی آخر رو نگاه کنیم ، میبینیم از بین این اعضای تایید شده فقط چهار پنج نفر ، شایدم کمترشون در ایفای نقش فعالیت دارن و خیلیاشون حتی دیگه تو سایت پیداشونم نشده!

اون تاپیک ها برای یه عضو تازه وارد خیلی کمک بسیاری میکنه ، وقتی میبینه تایید نمیشه و اشکالاتش رو میفهمه ، تلاش میکنه اونارو برطرف کنه و در نتیجه هر دفعه بهتر از قبل میپسته و این به بهبود ایفای نقش کمک بسیاری میکنه!

در این مورد یه کاری کنین ...

تنکس

پیام زده شده در: ۱۴:۲۵ دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۸

آنیتا دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۷ جمعه ۲۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۲۹ شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳
از قدح اندیشه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1323
آفلاین
سلام بر ملت غیور و همیشه در صحنه ی جادوگران!

اول از همه بگم که دلیل عمده ای که باعث شده من دیگه مدیر ایفای نقش نباشم، این بود که دسترسی من ه نت کاملا محدوده. شاید هفته ای دو بار بتونم بیام. نتیجه این میشه که من در موقعی که این مباحث پیش می یاد، نباشم و نتونم جوابگو باشم.
چه اینکه اگر موقعی که مرلین چنین سوالی رو داشت، حضور داشتم؛ ممکن بود کار اصلا به این قضایا ختم نشه.

اجازه میخوام که شروع کنم اول در مورد انتخاب کاندید ها:

اول باید بدونید که استرجس مسئول برگزاری انتخابات بود، لیستی رو قرار داد( در این لیست ایگور هم بود) و گفت اینا ثبت نام کردن، نظرتون چیه؟
اول از همه آنتونین نظر داد که: ایگور، مری، مارچ. و اذعان داشت که" البته اینا نظر من هست، باز هرجور خودتون میدونید"
بعد من بعد از دیدن لیست، گفتم: ایگور موافق؛ مری مخالف... عمه مارج هم باشه.
بعد استرجس با نظریات ما موافقت کرد و البته مری رو هم موافق اعلام کرد و تاییدی ها رو قرار داد.

بعد از این صحبت، من دیگه نیومدم سایت تا همین 2 روز پیش. و کلا ندیدم مرلین چه پستی زده بوده و توضیح خواسته بوده.

حالا دلایل خودم رو برای تایید شدن این سه نفر و تایید نشدن مرلین میگم:
1- ایگور کارکاروف: فکر نمیکنم کسی در فعال بودن ایگور شکی داشته باشه. دور قبل هم خودم تاییدش کردم و این دور هم تاییدش کردم. روی سابقه ی ذهنی که ازش داشتم، میدونستم خیلی ناموفق نخواهد بود. بنابراین تاییدش کردم.
2- مری فریز باود: مسلما خاطره ی انتخابات قبل از ذهنم پاک نشده. انتخاباتی که اگر اون صحبت ها پیش نمی یومد، شاید یکی از بهترین انتخابات سایت مییشد. در ضمن، برنامه های ایشون طوری هستن که مستلزم دسترسی های بیشتر هست؛ که منی که 4 ساله توی این سایتم، تجربه کگردم که دسترسی بیشتر نه تنها مفید نیست، بلکه مضر هم هست. تشخیص بنده این بود ایشون رد بشن.
3- عمه مارج: من با خوندن همون 3 پست ایشون، فهمیدم ایشون کسی هستن که وزارت رو کاملا درک میکنن و برداشت درستی از ایفای نقش دارن. وزارتی که الان همه میگن باید فلان کنیم و بهمان کنیم، یا دسترسی بیشتر بگیریم. در صورتی که تعریف وزارت و وزارت خونه اینه:" یه سوژه بیشتر!" همین! یعنی باید طوری باشه که با یه کودتا وزیر رو برکنار کنیم، نه اینکه وزیر گله کنه که عهه، چرا کودتا میکنین؟! وزارت فقط یه سوژه بیشتره و انجمن بیشتر! چیزی که ایشون درک کرده بودن. که از ستادشونم پیداست. وزارت خونه نیاز داره پست زده بشه. یه کم آزاد باشه و خرابکاری بشه! بیایم وزیر رو منهدم کنیم!!!!! اونم یه وزیر ماگل ِ زن! اولین وزیر زن!( بعد از چو). خب این سوژه ی خوبی داشت، مفهومی درستی هم از وزارت خونه برداشت کرده بود. همونطور که الان میبینیم توی چن پست بالاتر چی گفته!
4- مرلین مک کینن: بنده هیچ ارتباطی با ایشون نداشتم. نتیجتا تنها عملکردی رو که طی این مدت از ایشون دیدم رو مد نظر قرار دادم. من در ایفای نقش فعالیت خاصی از ایشون ندیدم. یادمه یه بار یکی از بچه های هافل بهم گفت" مرلین قرار فعال بشه، اگه میخواین ناظر کنین، اونو ناظر کنین". اما بعد فعالیت خاصی از ایشون ندیدم و ناظرین هافل هم یکی دیگه رو بهم پیشنهاد دادن، مسلما اگه تا اون موقع فعال شده بودن، ایشون پیشنهاد داده میشدن، چه اینکه سابقه ی نظارتی هم داشتن. با توجه به اینکه افراد زیادی هستن در سایت که نظرات خوبی ارائه میدن و زیاد مرد عمل نیستن. این شد که ایشون رو با سابقه ی ذهنی خودم، تایید نکردم.

از همه ی این حرف ها گذشته، 2 اشکال عمده در این تایید ها بود که به اونها معترف هستم:

اول: اینکه حداقل من، تنها به سابقه ی ذهنی خودم اتکا کردم و برنامه های هیچ یک از افراد رو مشاهده نکردم.

دوم: اینکه مسئول برگذاری انتخابات، سریعا با نظرات ما موافقت کرد و به ما یادآور نشد که مثلا برنامه ی فلانی خوبه، چرا اونو تایید نکردین؟ چون در هر صورت، نظر قطعی با ایشون بوده. و اگر میگن که من در تاییدها نظری ندادم، اشکال کار از ایشون بوده، گو اینکه با تایید نظرات ما، یعنی نظرات خودشون رو هم در اونها دیدن.

موارد فوق، موارد مهمی هستند که با یک راهکار، برای از سرگیری انتخابات دنبال میشن:

" مدیریت فعلی ایفای نقش، ایوان روزیه، خودشون مسئولیت تایید و برگزاری انتخابات رو بر عهده میگیرن."

و بقیه ما مدیران انجمن، طبق وظیفه مون بر ستادهای انتخاباتی و عملکردهاشون نظارت میکنیم، چون این کار دست تنها نمیشه. و مدیریت ایفای نقش اگر کمکی از ما درخواست کنن، ما ازشون دریغ نخواهیم کرد؛ اما در چهارچوب اصول ایشون.

تاریخ جدید انتخابات رو هم ایوان لطف میکنن در وزارت خونه میزنن. اما گویا تقریبا مطابق هست با برنامه ای که آبرفورث پیشنهاد دادن.

این از توضیح انتخابات. کما اینکه من خیلی تعجب میکنم از دوستانی که توی امضاهاشون نوشتن" انتصابات"!!! شاید علاقه مند بودن به تلفیق وقایع روز با وقایع داخل سایت! اما چیزی که مشهوده، اینه که اگر فرض بکنیم مسئول برگزاری انتخابات هیچ نقشی در تاییدی ها نداشتن؛ پس می مونن من و آنتونین! که جفتمون ایگور رو تایید کردیم!! ایگوری که همه ی دوستان از نظر ایشون نسبت به انتونین، و قبل از اون نسبت به من میدونن! مری هم یکبار توسط آنتونین بلاک شدن و بنده هم که رسما مخالف حضورشون بودن! پس تا اینجا عملا انتصاباتی نبوده! وگرنه باید اول این دو نفر از این گردونه حذف میشدن! اما اونچه که مسلمه، اینه که عملکرد افراد مد نظر قرار گرفته، نه سابقه ی خصومت های شخصی؛ گو اینکه در بالا اشاره هم کردم که در بدو دیدن لیست با ایگور موافقت کردم، چراکه عملکرد ایشون مد نظرم بود.

مسئله ی بعدی بلاک شدن مرلین طی وقایع اخیر هست. چیزی که هست اینه که کلا ما ایرانی ها، نصف قوانینمون دکوری هستند! چراکه اصولا دلمون نمی یاد، میگیم گناه داره و ... . اگر طبق قوانین سایت بخوایم عمل کنیم، خیلی از افراد به خاطر خیلی از حرفها، باید بلاک بشن یا از ایفای نقش خارج بشن. اما چیزی که هست اینه که عقیده داریم حالا دور همیم دیگه، دو ساعت توی دنیای مجازی هستیم، خرابش نکنیم، ما هم اشتباه میکنم، حالا عیبی نداره. این میشه که اگه یکی طبق قوانین عمل کنه، میگیم عهه داره قانونو نقض میکنه!!

قضیه ی پستهای اخیر مک کین هم بر میگرده به همین موضوع. ایشون به مقام مدیریت توهین کردند؛ اما چیزی که هست اینه که بدتر از اینها هم گفته شده و حداقل تا جائی که من یادم می یاد، چنین عکس العمل های شدیدی در پی نداشته؛ که چراشو در پاراگراف بالا توضیح دادم.
بله، در پست های بعدی خیلی از افراد به شخصیت آنتونین توهین کردند، اما اونها رو بلاک نکرد، بلکه کسی رو بلاک کرد که به مدیریت توهین کرده بود. ایشون کاری نکرده که برخی بگن مطابق هیچ الگوی مدیریتی ایشون نباید بلاک میشدند؛ بلکه قضیه اینجاست که بدتر از اینها هم پیش اومده و تحمل شده. اما، این باعث نمیشه بگیم کار مک کین درست بوده و هیچ خبطی از ایشون سرنزده.

اما نکته ای اینجا حائز اهمیت هست و اون هم بی انصاف بودن برخی دوستان عزیز هست و بعضا از آب گل آلود ماهی گرفتن.

چیزی که هست اینه که برخی افراد به خاطر این عمل مدیریتی ایشون، مدیریت خبرهای ایشون رو هم زیر سوال بردند. چیزی که واقعا بی انصافی شده؛ و باید به این افراد گفت که مونالیزا هر دفعه سری به سایت میزنن، از وضعیت اخبار اظهار رضایت میکنن. مثل هری پاتر که وضعیت اخبار سایت رو مقبول میبینن.

پس بهتره چنین افرادی بدونن که انتقاد کردن یه چیزه، لجن مال کردن چیز دیگری؛ و چنین افرادی مطمئن باشن که حتی انتقاداتشون هم، به خاطر اسنکه چنین غرض ورزانه حتی کارهای درست کسیو زیر سوال میبرن، مسلما ارزش نخواهد داشت.

از طرفی، برخی افراد هستند در سایت که در همین ماجراها دخیلند؛ کسانی که جز خودشون رو قبول ندارند و به بچه ها میگن فلان کار رو بکنید، حالا فلان کار رو نکنید. مسلما چنین افرادی که بارها صلاحیتشون برای مدیر شدن از طرف تمامی مدیران، خصوصا مدیران قدیمی تر رد شده؛ صلاحیت این رو ندارند که بخوان در رابطه با صلاحیت یا عدم صلاحیت مدیری اظهار نظر کنن. و خوبه که این دوستان بدونن نظراتشون در چنین زمینه هایی کاملا غیرمنطقی و غرض ورزانه تلقی میشه و مطمئنا ترتیب اثری بهشون داده نخواهد شد.

در آخر بگم که مرلین هم از بلاک در اومدن.

در پایان، خواهش میکنم از دوستان عزیز که:

1- اگر صحبتی در رابطه با وزارت خونه دارن، حتما در وزارت خانه مطرح کنن. اما اگر بازهم در زمینه تایید های قبلی سوال دارند( گواینکه حداقل بنده قبول دارن که باید مطالعه ی بیشتری میشد. که اگر بازهم مطالعه بیشتری میشد احتمالا همین افراد انتخاب میشدند) همینجا یا در بلیت بگن.
2- فکر نمیکنم موضوعی برای ادامه دادن بحث وجود داشته باشه. دوستان اطلاع رسانی هاشون رو در جای دیگه ای ارائه بدن. اینجا محل گفتگو با مدیرانه، نه گفتگو با مابقی اعضای سایت.
3- اگر در جائی پستی زدید که مربوط به مدیریت بود، و پاسخ داده نشد, حتما بلیت بزنید. بلیت زدن هم کاری نداره، فقط پستتون رو کپی کنید و بفرستید. تا اینکه اینطور مسائل پیش نیاد.

با تشکر از همه دوستان عزیزی که لطف کردند این پست رو تا انتها مطالعه کردند.

منوي مديريت، حافظ شما خواهد بود!
بازنشستگی!

پیام زده شده در: ۷:۳۷ دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۸

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
به اسپراوت:
فکر میکنم شما گزینه عکسها رو در فایرفاکس فعال نکردید. اینجا رو یه نگاه بکن:
Option ---> Content ---> Load images automatically

به آبرفورث:
بله حق با شماست حتما رسیدگی بیشتری میشه. ممنون

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.