هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: شورای هاگوارتز
پیام زده شده در: ۲۲:۰۰ چهارشنبه ۲۴ تیر ۱۳۸۸

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
در مورد بادراد و بیدل!

در هر صورت بادراد با ده تا شناسه هم که فعالیت کرده باشه و امتیاز گرفته بشه،بالاخره فعالیت کرده و پست نوشته!به نظر من به خاطر وقتی که گذاشته و با دو شناسه فعالیت کرده که کار سخت و وقت گیری هم هست نباید از گروهشون امتیاز کم بشه.

من میگم اصن این رو آزاد کنیم که هر کسی با هر چند تا شناسه ای خواست بیاد شرکت کنه.اگر واقعا اینقدر وقتشو داره که به جای دو تا شناسه پست بزنه پس باید نتیجه شم ببینه!

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۴:۵۷ چهارشنبه ۲۴ تیر ۱۳۸۸

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۹
از توی دیوارای تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1511
آفلاین
با سلام ...

فکر میکنم همه از تقلب بادراد ریشو که با شناسه دوم «بیدل» سعی داشته برای راونکلاو امتیاز کسب بکنه آگاه باشن ...

از طرفی امتیازاتی که بیدل و بادراد بدست آوردن بسیار سرنوشت ساز بوده و از طرفی بقیه اعضای راونکلاو در این زمینه بی تقصیر بودن ...

اما به نظرم 3 امتیازی هم که مدیر محترم برای مجازات بادراد در نظر گرفتن کم بوده ...

در نتیجه بحث رو به شورا کشیدم تا شورا در این زمینه نظر بده ...

پیشنهاد من : به امتیازات بادراد و بیدل دست نزنیم و فقط چیزی حدود 15-20 امتیاز از راون در ازای این تقلب کم بکنیم !

اعضای شورا اگر نظر یا پیشنهادی دارن میتونن ارائه بدن و همچنین موافق یا مخالف بودنشون رو با طرح من هم اعلام بکنن !

ممنون

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

پیام زده شده در: ۲۲:۱۴ سه شنبه ۹ تیر ۱۳۸۸

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
نقل قول:
به پرسی : قبل از تو هفت ترم هاگوارتز برگذار شد که من 4 ترمش رو دیدم ! تا حالا ندیده بودم مدیر توی تاپیک شورا پست بزنه ! واقعا بوقیدی با این مدیریتت !

شما چهار ترم تو هاگوارتز بودی و خوشحال توی هاگوارتز پست زدی ، ولی من اون چهار ترمی که شما بودی کلی فعالیت کردم و یکی از عوامل ِ اصلی مدرسه بودم ! همین که میگی تا حالا ندیدم مدیر توی تاپیک شورا پست بزنه یعنی اصلا توی باغ نبودی شما ! چون از وقتی که این تاپیک زده شده ، همیشه مدیر ها اینجا پست زدن ، برای اینکه ببینی حالا که مدیر توی شورا پست میزنه ، میتونه صفحات قبلی این تاپیک رو ببینی !!

نقل قول:
نکته 1 : نظر مدیر نباید هیچ تاثیری توی نظر شورا داشته باشه ! یعنی اصلا مدیر نباید نظر بده ! اگر قرار بود نظر مدیر ذره ای اهمیت داشته باشه شورای چهارنفره هاگوارتز هم بوجود نمی اومد ! شورا حتی تا ترم قبل اختیار عزل و نصب مدیر رو هم داشت که این ترم با درایت پرسی ویزلی این اختیار از شورا گرفته شده گویا ... !!!

این قانون هیچ جایی وجود نداره ! همونطور که توی قوانین هاگوارتز نوشتم ، شورا فقط بحث میکنه و انتقاد و پیشنهاد میده به مدیر ، هیچ مانعی هم برای مدیر وجود نداره ! شورا بوجود اومده که راهنمایی برای زمانی باشه که مدیر به مشکل بر میخوره که مدیر بتونه بیاد از شورا کمک بگیره ، ولی الان شورا شده تنها مشکل مدرسه !
شورا فقط اسمن حق این رو داشت ، رسما فقط میتونه انتقاد و پیشنهاد بده ! شورا اگر بخواد مثلا منو عزل کنی کی رو میخواد بذاره مدیر ؟!!

نقل قول:
راست میگه این پیوز ها ... برای چی قانون های شورا رو که توی تاپیک قوانین هاگوارتز زده بودم پاک کردی ؟ قوانین شورا رو که مدیر تعیین نمیکنه که دست زدی بهشون برشون گردون توی پست من !

همون قانونی که من توی قوانین مدرسه در مورد شورا نوشتم کافیه ! نیازی به پستِ طولانی و قوانین الکی که هیچوقت اجرا نمیشن نداره

این قانون بهترین قانونی هست که گذاشته شده و نیاز به تغییر نداره دیگه ! ضمنا ، آخرین بار باشه اعضای شورا اینجا بحث میکنن ! مدرسه آروم هست و شورا باید کمک مدیر برای آروم شدنِ مدرسه باشه ، نه جوگیر شدن و بدتر کردنِ جو ! شورا فقط به مدیر نظر میده !

شورا اگر قرار بود کاره ای باشه ، دسترسی نظارتی میگرفت ، الان ترم هر خوبی و بدی ای داشته باشه به اسم مدیر ثبت میشه و مدیر باید شرایط رو بسنجه و کاری رو انجام بده ! اعضای شورا فقط به گروه خودشون توجه میکنن و نظر میدن !

اگر یک بار دیگه ببینم توی شورا بد حرف زده بشه ، یا بحثی بشه که ملت بیان بگن برو این شورا رو جمع کن ،نماینده ی گروها خودشون با هم دیگه مشکل دارن بعد میخوان مشکله دیگرانو حل کنن ، علاوه بر اینکه از گروهه اعضای شورا امتیاز کم میکنم ، این تاپیک رو هم میفرستم به خاطرات ! نظری ندارم دیگه و توی این تاپیک هم دیگه نیازی نیست پست بزنم !

مدیر هاگوارتز !!

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۲۰:۲۹ سه شنبه ۹ تیر ۱۳۸۸

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
نقل قول:
نظر مدیر نباید هیچ تاثیری توی نظر شورا داشته باشه ! یعنی اصلا مدیر نباید نظر بده ! اگر قرار بود نظر مدیر ذره ای اهمیت داشته باشه شورای چهارنفره هاگوارتز هم بوجود نمی اومد ! شورا حتی تا ترم قبل اختیار عزل و نصب مدیر رو هم داشت که این ترم با درایت پرسی ویزلی این اختیار از شورا گرفته شده گویا ... !!!

راست میگه این پیوز ها ... برای چی قانون های شورا رو که توی تاپیک قوانین هاگوارتز زده بودم پاک کردی ؟ قوانین شورا رو که مدیر تعیین نمیکنه که دست زدی بهشون برشون گردون توی پست من !

نقل قول:
من با تقسیم امتیازات بر تعداد موافقم ! یعنی اگر 1 نفر از یک گروه شرکت کنه امتیازات تقسیم بر 1 بشه ! اگه 10 نفر هم شرکت کنن تقسیم بر 10 میشه ! با احتساب موافقت من نماینده دو گروه با این طرح موافقن ولی استرجس گویا نظرش رو هنوز در این مورد نگفته که خواهش میکنم بگه !

پیوز عزیز من نمیخوام نظر خودمو بگم ولی یک لحظه بگرد به سه ترم پیش که اسلاترین با پست های ایگور قهرمان شد ! چه اتفاقاتی افتاد ؟ هیچ کس قهرمانی اسلاترین رو قبول نکرد ... کلی هم درگیری داشتیم بعدش که قانون تقسیم رو بعد از اون ترم پیاده کردیم ... تقسیم باید بر تعداد خاصی پایدار باشه !

بعد من اگر اعضای شورا موافق باشن یک عدد برای تقسیم تعیین کنیم تا من توی تاپیک دفتر مدیریت بگم توی تاپیک تابلوی اعلانات قشنگ ثبت کنه ... اول ترم فکر کنم خودت بودی پیوز گفتی 5 نفره تقسیم ... یک هفته بعد شد سه ... ما که نفهمیدیم چی شد ... بگین اینجا اعدادتون رو تا من اعلام کنم به مدیر ...

منم نظرم به عنوان نماینده شورا 5 نفره ... اینم نظر من پیوز عزیز ... چیز دیگه ؟؟

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۷:۰۷ سه شنبه ۹ تیر ۱۳۸۸

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۹
از توی دیوارای تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1511
آفلاین
به پرسی : قبل از تو هفت ترم هاگوارتز برگذار شد که من 4 ترمش رو دیدم ! تا حالا ندیده بودم مدیر توی تاپیک شورا پست بزنه ! واقعا بوقیدی با این مدیریتت !

نکته 1 : نظر مدیر نباید هیچ تاثیری توی نظر شورا داشته باشه ! یعنی اصلا مدیر نباید نظر بده ! اگر قرار بود نظر مدیر ذره ای اهمیت داشته باشه شورای چهارنفره هاگوارتز هم بوجود نمی اومد ! شورا حتی تا ترم قبل اختیار عزل و نصب مدیر رو هم داشت که این ترم با درایت پرسی ویزلی این اختیار از شورا گرفته شده گویا ... !!!

نکته 2 : من با تقسیم امتیازات بر تعداد موافقم ! یعنی اگر 1 نفر از یک گروه شرکت کنه امتیازات تقسیم بر 1 بشه ! اگه 10 نفر هم شرکت کنن تقسیم بر 10 میشه ! با احتساب موافقت من نماینده دو گروه با این طرح موافقن ولی استرجس گویا نظرش رو هنوز در این مورد نگفته که خواهش میکنم بگه !

نکته 3 : با افزایش ظرفیت کلاسها به 5 مخالفم ! همونطور که اول ترم هم گفتم هافلپاف ظرفیت 5 نفر رو نداره ! ما توی همین سه نفرش هم موندیم یه سری به کلاسها بزنید متوجه میشین ! در ضمن گفتم برای بقیه گروه ها 3 نفر و 5 نفر آنچنان تفاوتی نمیکنه !

نکته 4 : با طرح بادراد مخالفم ! گرچه طرحش به نفع هافلپافه اما بی عدالتی هایی در پی داره که من ازش استقبال نمیکنم !

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

پیام زده شده در: ۱۵:۱۶ سه شنبه ۹ تیر ۱۳۸۸

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
با تقسیم بر سه موافق نیستم با 5 موافقم !!! ترم پیش زمستون بود عضوی نداشتیم همین طوری عضو داره از در و دیوار کلاس ها بالا میره ! مثلا تابستونه ها ... توی ترم زمستون هم گفته شد که 3 نفر فقط مال زمستون هستش نه تابستان !

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۲:۱۷ سه شنبه ۹ تیر ۱۳۸۸

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
امم ، خب من پستِ بادراد رو خوندم و منصرف شدم ! بله درست میگه و این باعث میشه که رغبتِ گروه ها کمتر بشه اگر امتیاز ها تقسیم بر تعداد بشه ، چون ملت میان میگن دیگه برای چی شرکت کنیم ، اگه یه نفر پست بزنه میترکونیم دیگه ! ضمنا همونطور که ویولت توی دفتر ارتباط عمومی گفت ، تغییر قانون باعث بهم ریختن برنامه ها میشه ، در نتیجه بهتره که قانونی تغییر نکنه

من اول ترم نظرسنجی رو برای خنده و شوخی و جوک نذاشتم و انتظار داشتم نماینده ی گروه ها با فکر بیان نظر بدن که چیکار کنیم ! شما نظر موافقتون رو در مورد تقسیم بر سه گفتید و دیگه نیازی به بحث نیست !

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۷:۴۲ سه شنبه ۹ تیر ۱۳۸۸

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
منم با قانونی که پرسی گفت موافقم بهتره ! حداقل اینکه این همه جر و بحث نداریم !

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۸:۵۲ دوشنبه ۸ تیر ۱۳۸۸

بادراد ریشوold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۸ سه شنبه ۱۰ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۲:۲۸ چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۸۸
از شیرموز فروشی اصغر آقا!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 242
آفلاین
مثل اينکه مغلته شد!

ببين اگر با اون چيزي که من گفتم مخالفتي هست پس لطفا طوري نباشه که بد تر هم بشه!
مسلما اگر تقسيم بر تعداد بشه حق اونايي که با برنامه هستن و توي هاگوارتز سعي مي کنن شرکت منظم داشته باشن ضايع ميشه.

با عرض پوزش دوره اي رو مثال ميزنم که ايگور کارکاروف يک تنه اسلايترين رو قهرمان هاگوارتز کرد و پيرو اون اعتراضات باعث شد که قانون تقسيم بر يک عدد محدود اجرا بشه.

من کاملا مخالف اين قانونم. الان گريفيندور ممکنه بياد و يکي از شرکت کنندگانش يک عضو ضعيف باشه و امتيازات گروه رو کم بکنه ولي اون طرف مياد يک عضو خوب و عالي مثل ايگور کارکاروف تو کلاسا شرکت مي کنه و همه رو امتياز کامل ميگيره. اين بيشتر باعث تضييع حق ميشه!

اگر قراره جلو نريم ، پس خواهشا پسرفت نکنيم. فقط درجا بزنيم!

پ.ن : آقا غلط کردم بزاريد آب از آب تکون نخوره همونجوري بمونه!

[b][color=FF0000][url=http://www.jadoogaran.org/modules/newbb/viewtopic.php?topic_id=883&post_id=219649#

پیام زده شده در: ۱۷:۱۵ دوشنبه ۸ تیر ۱۳۸۸

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
من از این قانون حمایت میکنم!

چون واقعا اسلیترین عضو فعالی نداره!من موافقم که هر تعداد شرکت کردن تقسیم بر همون بشه!یعنی اگر دو نفر باشن،تقسیم بر دو و اگر 10 نفرم باشن تقسیم بر 10 !

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.