هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۱:۴۴ یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۸

آبرفورث دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۰ شنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۲۶ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 805
آفلاین
هو121

خوب ما عادت داریم که این پست هامون جواب داده نشه. واقعا نیست که ما خیلی قانون مداری داریم تو سایتمون، پست فقط بخاطر اینکه شناسه دوم بود پاک شد!

ببینید دوستان، خیلی از ماها در بدو ورود اعضای بی حاشیه ای بودیم، اما متاسفانه رفتار شما داره به رفتار اعضا جهت میده.چه لزومی داره من تو جامعه ای باشم که سرانش زیر دستان رو گله ای حساب میکنن و خودشون رو چوپان؟

توی گفتگوی انجمن ناظرین هم گفتم :

کسی که خوابیده رو میشه بیدار کرد، اما کسی که خودش رو بخواب زده رو نمیشه بیدار کرد

بابا بیاین همگی با هم اینو بفهمیم که چرا باید این همه دعوا وجود داشته باشه توی یه فضای مجازی؟
میدونم این پست ها واسه مدیران ارزش ندارن، نمونش رو در جریان مرلین مک کینن دیدیم!
شناسه مینروا باز میشه!
ببخشید چرا کلا بسته شد؟
مثلا خیلی دقت داریم و اینا که به کوچیکترین چیزی گیر میدیم و اینا
ایول سوت دس دس!
دوستان عزیز من، باور کنید این راهش نیست، باور کنید!

آخرش چی میشه؟حتما باید یه جریان مخالف ایجاد کنید علیه خودتون؟

تصمیم بگیریم!
بیخیال بابا، تصمیم چیه؟ نمیشد با یه تذکر ساده حل بشه؟ که تازه اونم باید این میبود : مینروای عزیز ، لطفا روی تایپ کردنتون بیشتر کار کنید که اشتباه نشه!!!

باور کنید اگه من نوعی، مرلین نوعی و غیره نباشیم دیگه سایتی نمیمونه که مدیریتش کنین.
و با این رفتار دارین همه رو فراری میدین.

الان به نتیجه رسیدم که باید اون حرف اینیگو رو با طلا نوشت :
جو بی ارزش شده!

موفق باشید

ویرایش شده توسط آبرفورث دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۲۸ ۱۱:۵۴:۲۱

seems it never ends... the magic of the wizards :)

پیام زده شده در: ۱۱:۴۳ یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۸

مورگان الکتوold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۳ شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۶:۳۰ چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 620
آفلاین
واقعا حس جالبی داره که بعد از یه رفرش ، می بینم پست اعتراض مینروا پاک شده ، سیستم مدیریتی سایت کم کم داره شبیه به بیرون میشه. حق اعتراض هم از کسی که به دلیل یه اشتباه ساده بلا شده ، گرفته میشه. شاید اگه آنلاین نمی بودم و قبل از پاک شدن پست ، نمی خوندمش ، اعتراض نمی کردم. اما لازم دیدم برای چندمین بار اینجا پست بزنم. منهای حرف هایی که توی پست قبل گفتم، حرف واسه گفتن زیاد هست. واقعا برای آینده ی جادوگران نگرانم چون با این راهی که پیش گرفته شده چیزی از سایتی که سال ها ازش خاطره دارم باقی نمی مونه. بعید می دونم که بلاک مینروا لغو بشه. اما با این وجود سعی خودم رو می کنم. بلاک کردن کاربر ها به خاطر ، اشتباه تایپی ، به خاطر خصومت شخصی و ... ، روی سایت تاثیر مثبت نمی گذاره. واقعا بلاک مینروا به خاطر اینکه یه اشتباه تایپی مسخره کرده ، جو مثبت سایت رو حفظ کرد؟

احتمالا مدیری که این کار رو انجام داده پیش خودش فکر کرده که عجب کار مثبت و تاثیر گذاری انجام داده ولی در نهایت تاثیر منفی داشت. سابقه ی 4 5 ساله ی یه عضو ، برای چشم پوشی از یه اشتباه تایپی کافی نبود؟ این همه زحمتی که چه به عنوان ناظر ، چه به عنوان عضو برای سایت کشید ، یه دفعه فراموش شد؟ یعنی این همه فعالیت ، هیچ ارزشی نداشتن ؟ برای چی فعالیت سایت کم شده؟ یکی از دلایل اینه که یه عضو می دونه که هر چه قدر هم زحمت بکشه در نهایت کسی برای کارش ارزشی قائل نیست.

باز هم ازتون می خوام که بلاک مینروا رو لغو کنید.

واقعا متاسفم...

ویرایش شده توسط مورگان الکتو در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۲۸ ۱۱:۴۶:۰۹

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۱:۳۳ یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۸

هوکیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۰۶ سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۶:۴۴ چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۹
از جزاير بالاك
گروه:
کاربران عضو
پیام: 173
آفلاین
من کاری ندارم که حق با کی هست و با کی نیست ..

فقط دو تا نکته هست که میخواستم بهش اشاره کنم.

1.این سیاست پاک کردن پست ها هیچ سودی نداره ، جز اینکه باعث میشه دید اعضا نسبت به اشخاصی که جوابگو هستند منفی بشه و جو صد برابر بیشتر متشنج بشه .

2.مدیرانی که این همه دم از قانون و مقررات میزنن ، چرا قوانین ثابتی در اختیار اعضا قرار نمیدهند ؟! قوانین در مورد بلاک شدیدا ناقص و من درآوردی هست ، اینکه برای بلاک اعضا مدت زمان معینی مشخص نشده به شدت مورد داره ، هر عمل مغایر با قانونی یه مجازاتی داره و این مجازات باید مشخص باشه ، نه اینکه یکی رو بلاک کنید ، بگید خوب شما فعلا بلاک باش شناسه ی دیگه هم نساز فعلا ، ما هر وقت خواستیم بهت رسیدگی میکنیم.

ویرایش شده توسط هوکی در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۲۸ ۱۱:۳۶:۲۲

آیینه خود بین
-------------------------------------
[url=http://www.jadoogaran.org/edituser.php]انجام اصلا�

پیام زده شده در: ۱۱:۲۴ یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۸

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
وقتی شناسه ای بسته میشه یعنی اون شخص باید صبر کنه تا مدیران در موردشون تصمیم بگیرن نه اینکه یه شناسه دیگه بسازه. بنابراین هر شناسه دیگه ای که ساخته بشه بسته و پستهاشون پاک میشه. شناسه مگیم همیشگی بسته نشه و بزودی باز میشه.

پیام زده شده در: ۲۰:۴۵ شنبه ۲۷ تیر ۱۳۸۸

روفوس اسکریم جیور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۰۶ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۳:۱۵ دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸
از دواج يك امرحسنه است !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 689
آفلاین
سلام ...
من قبول دارم تازه كارم و كسي به حرف من اهميت نميده و از اعتبار خاصي تو سايت برخوردار نيستم و ...
ولي لطفا :
شناسه مگ كوناگل رو باز كنيد

ویرایش شده توسط روفوس اسكريم جیور در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۲۸ ۸:۰۰:۵۵
ویرایش شده توسط روفوس اسكريم جیور در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۲۸ ۸:۰۱:۴۱

خدا ایشالا به ما خدمت بده به شما توفیق کنیم ...

پیام زده شده در: ۱۸:۵۲ شنبه ۲۷ تیر ۱۳۸۸

زاخاریاس اسمیتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۸ شنبه ۱۴ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۳:۴۵ سه شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۰
از آواتارم خوشم میاد !!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 350
آفلاین
آقا من می خوام بگم شما هم تا حالا نشده اشتباه تایپی براتون پیش بیاد؟خوب مینروا هم همین جوری شد.و گرنه مرض نداره که بیاد به مدیرا توهین کنه.اون اگه منظور بدی داشت نمی رفت اصلاح کنه جمله ش رو.کلا باید بگم این روزا دارین خیلی سخت می گیرین.او از بلاک مرلین، اینم از بلک مینروا.این کار شرم آوره.حالا باور کنید من رو هم به خاطر این حرف بلاک می کنید.به نظر من کسی که ناظره و موقعیت خوبی داره، هرگز چنین حرفی رو از روی عمد نمی زنه.شما فقط دنبال کوچکترین بهانه هستید تا طرفو بلاک کنید.

لطفا شناسه ی مینروا رو باز کنید.

[b][color=000066]Catch me in my Mer

پیام زده شده در: ۱۵:۰۹ شنبه ۲۷ تیر ۱۳۸۸

مورگان الکتوold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۳ شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۶:۳۰ چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 620
آفلاین
سلام...

به نظرم بلاک شدن مینروا، سخت گیری بیش از حده. عضو باسابقه ای که قصد موندن توی سایت رو داره و این قدر هم سابقه داره که از این قوانین کلی سر در بیاره به هیچ وجه خودش و گذشته اش رو با همچین جملاتی خراب نمی کنه، اون هم موقعی که هیچ دعوایی در کار نیست.

اگه به صرف یه جمله که مشخصه اشتباه تایپی بوده ، یه نفر بلاک بشه ، خیلی جالب نیست، اون هم پیام چت باکس که معمولا با عجله نوشته میشه و امکان ویرایش هم نداره. بالاخره هر کسی حداقل یکی دوبار از این اشتباهات می کنه. خواهشا شناسه اش رو باز کنید.

ممنون...

ویرایش شده توسط مورگان الکتو در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۲۷ ۱۵:۱۱:۴۷

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۵۲ جمعه ۲۶ تیر ۱۳۸۸

مرلینold2

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۵ سه شنبه ۲۳ تیر ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱:۵۲ پنجشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۰
از پایان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 221
آفلاین
به نظر من هم یه مقدار زیادی سخت گیری انجام شد.آخه بخوایم منطقی هم فکر کنیم،عضوی با سابقه مینروا و اینکه کاندید وزارت هم هست(منظورم اینه که از سایتم نمیخواد بره که فحش بده و بره )نمیاد از قصد چنین جمله ای تو چت باکس بگه که!مگه روانیه؟

خیلی کلمات دیگه و جملات دیگه هم ممکنه به خاطر یه اشتباه کوچیک و بی دقتی به کلمات بد و زشت تبدیل بشن.همه این افراد رو باید بلاک کرد؟

به نظر من میشه با دقت و بهتر این مورد رو با هم بررسی کنیم و به راه حل درست برسیم.ممکنه شما دلیلی داشته باشید که بتونید من یا مینروا رو راضی کنید ،شایدم ما تونستیم شما رو راضی کنیم.

[b][size=medium][color=6600FF][font=Arial][url

پیام زده شده در: ۲۲:۳۵ جمعه ۲۶ تیر ۱۳۸۸

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۴ چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۳:۲۹ جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1014
آفلاین
علت بلاک شدن منیروا همون جمله ای بود که تابلو بود کامل نیومده؟

فکر نمیکنین زیادی دارین سخت گیری میکنین ؟ اونم برای چیزی که خود منیره بعدش اومد گفت جمله ام مشکل داشته ! و تصحیحش کرد ؟

داریم میریم به یک زمانی ...

خداحافظی در اوج یا خروج فوج فوج... مسئله این است!

پیام زده شده در: ۱۶:۵۴ سه شنبه ۲۳ تیر ۱۳۸۸

سیموس فینیگانold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۳۴ جمعه ۲۱ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۳:۴۹ جمعه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۰
از خونمون
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 269
آفلاین
به پروفسور كوييرل:
-عنوان در :((پاسخ هاي جديد در انجمن))
در ضمن از راهنمايي شما ممنونم پروفسور

[color=CC0000][b]قدم قدم تا روشنايي از شمعي در تاريكي تا نوري پر ابهت و فراگير!!!!!
ميجنگيم تا آخرين نفس !!!!
ميجنگي

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.