هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: ستاد پیوز
پیام زده شده در: ۱۳:۵۷ پنجشنبه ۱ مرداد ۱۳۸۸

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۴ چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۳:۲۹ جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1014
آفلاین
ما هستیم !

این یک پیغام برای تسلیم نیست !
این یک پیغام برای کناره گیری نیست !
این پیغام یک تهدید نیست !
این پیغام یک اعلان جنگ نیست !
این پیغام یک خبر فروپاشی انتخابات نیست !

این پیامی است برای شکل گیری ما !

نترسید و به ما بپیوندید زیرا ما هستیم !

بدین وسیله باری دیگر تبریکات خود را به عضوی شریف از جامعه جادوگری اعلام میکنیم ، که تا این لحظه به تلاشهای خود ادامه داد و میدهد .

همانا هیچ جای نگرانی نیست ، همه با مایند و ما هستیم .

هیچ گاه زحمات شما و خنده هایتان فراموش نمیشود و نخواهد شد ، تا همی در کنار هم از خنده لذت ببریم .

تبریک گروه ماهستیم !

خداحافظی در اوج یا خروج فوج فوج... مسئله این است!

پیام زده شده در: ۱۳:۴۳ پنجشنبه ۱ مرداد ۱۳۸۸

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۹
از توی دیوارای تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1511
آفلاین
نقل قول:
بیانیه دوم پیوز، خطاب به عمه مارج :

نام تو را باید با آب طلا نوشت ...

ای عمه مارج بزرگ. دیشب در آغوش هوکی (!) بسیار اندیشیدم، سردر وزارت را تصور کردم که به نام من نوشته شده ، به وزارت خودم اندیشیدم و به رقیب های انتخاباتیم ...

وقتی به خواب رفتم خودم را دیدم که کلاه وزارت را برسر گذاشتم و همه به من تبریک میگویند ، در این میانه ، ریپر پاچه من را گرفته بود و می کشید تا سرانجام کلاه از سر من افتاد و ریپر آن را دزدید ، وقتی به دنبال او رفتم به سردر وزارت رسیدم و نام درخشان شما را بر آن دیدم که با رنگ مقدس طلایی نوشته شده بود : ای وزیر آینده ، نام تو را باید با آب طلا نوشت ...

من مراتب ندامت و پشیمانی خودم را ابراز میکنم و با شعار « بیایید با هم بخندیم » و با اظهار این نکته که « میخوام سر به تن اون عینکی نباشه » حمایت خودم رو از شما اعلام میدارم ...

والسلام علیکم و رحمت المرلین و برکاته !

من از همین تریبون ، علی رغم دست آستکبار که سعی در جلوگیری از کناره گیری ما دارد ، انصراف خودم را از روند انتخابات به نفع عمه مارج اعلام میکنم و از ملت شریف جادوگران ، بالاخص طرفداران عزیزم در هافلپاف ، تقاضا دارم که در ادامه حمایت بی دریغ خودشون از من ، به عمه مارج رای بدن تا شاهد جادوگرانی بهتر باشیم ...

اناالمرلین خبیرٌ بکل الامور

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

پیام زده شده در: ۱۹:۲۲ چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۸۸

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
پاسخ به سوالات :

نقل قول:
برو كنار، بنده دارم وارد مييشم!!

میگفتین یه گاوی ، هوکی ای چیزی جلوی پاتون قربونی میکردیم

نقل قول:
اولا، نسبت فاميلي شما با فيوز چيه؟!

بعله ... بنده از وقتی وارد سایت شدم اسمم مورد عنایت قرار گرفت و به صورت های مختلف پیوز(Pyooz) ... فیوز و حتی پیاز تلفظ شد

در کل بنده نه با پیاز نسبت فامیلی دارم و نه با فیوز و با هوکی هم هیچ رابطه ای ندارم

نقل قول:
ثانيا، ايا شما از خصلت روحي خود( دوح بودن!) در سرك كشيدن به جاهاي مخفي مثل انجمن مديران، استفاده خواهيد كرد؟!!

بله از اونجایی که گفتم من هیچ نسبتی با هوکی ندارم و از اونجایی که روح بسیار خوبی هستم و کلا خیلی باوقار و اینام ، در هیچکدام از انجمن های خصوصی به جز گریمولد ، گریفندور ، راونکلاو ، اسلایترین ، زیر سایه و انجمن مدیران سرک نخواهم کشید

نقل قول:
ثالثا، شما كه يك روح شرور هستيد، چگونه خواهيد توانست امنيت و ارامش را در جامعه جادوئي برقرار كنيد؟!!

بله ، بنده با اینکه یک روح شرور هستم اما خیلی مردمی و مهربون هستم وبرنامه های خوبی هم دارم که به همه مردم و هوکی ها قول میدم امنیت در جامعه بر قرار بشه !

نقل قول:
رابعا، گوشتونو بيار جلو! ببين، اگه وزيرت كنم، زير ميزي چي رد ميكني؟!! يعني خير و خلاص بگم، چه سودي ماسه ما داره؟!!

شما من رو وزیر کن ، اجرت با مرلینه ... یعنی اینکه چون من با گروهک قطب سوم کلا روابط زیرزمینی دارم مرلین خودش درست میکنه کارار رو لازم به ذکره که هوکی در این بین هیچ نقشی نداره

نقل قول:
و در آخر، به نظرت يك روح وزير بشه بهتره،يا يك قورباغه؟!!

خدا خیرت بده تو یه کاری کن که جن وزیر نشه ، روح و قورباغه اش اصلا مهم نیست

نقل قول:
راستي پيوز يه عكس بده بيرون بذاريم تو امضاهامون

من کلا از بنر و اینا خوشم نمیاد اما هرکس میخواد میتونه در امضاش با رنگ بنفش (#660066) بنویسه :

رای من : پیوز !

به همین سادگی! به همین بیمزگی ! و غیره !

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

پیام زده شده در: ۱۴:۰۰ چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۸۸

پروفسور پومانا اسپراوت old56

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۲۷ چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۵:۴۳ جمعه ۲۳ دی ۱۳۹۰
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 103
آفلاین
راي ما:

___________________>>پيوز
___________________>>پيوز

راستي پيوز يه عكس بده بيرون بذاريم تو امضاهامون

دیدگاه هر کس نشان

پیام زده شده در: ۱۲:۰۲ چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۸۸

آنیتا دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۷ جمعه ۲۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۲۹ شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳
از قدح اندیشه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1323
آفلاین
برو كنار، بنده دارم وارد مييشم!!

سلام عليكم پيوز خان! در راستاي گشت و گذار ما به ستادها، گفتيم بيايم اينجا رو هم ببينيم و سوالاتي چند بپرسيم!!

اولا، نسبت فاميلي شما با فيوز چيه؟! ( گو اينكه ميدونم اسمت چجوري تلفظ ميشه ها!!!)

ثانيا، ايا شما از خصلت روحي خود( دوح بودن!) در سرك كشيدن به جاهاي مخفي مثل انجمن مديران، استفاده خواهيد كرد؟!!

ثالثا، شما كه يك روح شرور هستيد، چگونه خواهيد توانست امنيت و ارامش را در جامعه جادوئي برقرار كنيد؟!!

رابعا، گوشتونو بيار جلو! ببين، اگه وزيرت كنم، زير ميزي چي رد ميكني؟!! يعني خير و خلاص بگم، چه سودي ماسه ما داره؟!!

و در آخر، به نظرت يك روح وزير بشه بهتره،يا يك قورباغه؟!!

با تشكر و تقديم لطف و مرحمت خود به شما، مديريت كبير!!

امضا:

منوي مديريت، حافظ شما خواهد بود!
بازنشستگی!

پیام زده شده در: ۲۱:۵۶ سه شنبه ۳۰ تیر ۱۳۸۸

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
پاسخ به سوالات:

نقل قول:
تا چه اندازه به تازه واردها اهميت ميدي ؟

تازه وارد ها تمام امید سایت هستند. همونطور که من یه روز تازه وارد بودم و الان کاندید وزارت شدم، همه تازه واردین امروز هم یه روزی اعضای مهم ایفای نقش خواهند بود. من قطعا روی پرورش و جریان حرکتی تازه وارد ها نظارت خواهم کرد و توی کابینه وزارتم هم سعی میکنم حتما از اکثریت تازه وارد ها استفاده بکنم !

نقل قول:
براي اونها چه برنامه اي داري ؟

کار وزیر این نیست که برای تازه وارد ها برنامه ریزی بکنه ! من شخصا تصمیم دارم اول از همه یک گروه از اعضای نسبتا تازه وارد رو در کابینه خودم جا بدم و بعد از اون طرحم اینه که ارتش وزارت رو محلی برای پرورش تازه وارد ها بکنم ... اما خارج از اینها حتما مناسباتی با ویزنگاموت خواهم داشت و روی نقد ها و روش های برخورد با تازه واردین مذاکره خواهیم کرد.

نقل قول:
اگه وزیر بشین، به نظرتون وزارت از این رو به اون رو میشه یا فرقی نمی کنه؟

من تعهد میکنم که اگر وزیر بشم وزارت تغییراتی خواهد داشت اما این به معنی از این رو به اون رو شدن نیست. اما اگر منظور شما سطح فعالیت در انجمن وزارت هست بهتون اطمینان میدم که با برنامه ها و سوژه هایی که دارم وزارت رو به یکی از پربازدید ترین انجمن ها تبدیل خواهم کرد.

نقل قول:
آیا ایده های جدیدی دارید تا تاپیک ها فعال تر بشن یا اینکه فقط براشون سوژه می ذارید؟

مطمئنا ایده هایی دارم نظیر همون سفر های استانی که گفتم یا ایده هایی که در زمینه تاپیک هایی جدید در انجمن وزارت دارم ! اما اصلی ترین وظیفه ای که به گردن خودم میدونم سوژه سازی در سایته که خود به خود باعث بوجود اومدن تغییرات خواهد شد ...

نقل قول:
در کل چه قدر می تونین رو وزارت وقت بذارین؟آیا این باعث میشه از کارهای دیگه ی خودتون بزنین و هافلپاف رو کنار بذارید؟

مطمئنا اگر وزیر بشم از تمام سمت ها بغیر از نظارت تالار هافلپاف استعفا خواهم داد. و مطمئن هستم که با کمک دو معاونم میتونم همزمان تالار هافلپاف و انجمن وزارت جادو رو به بهترین نحو اداره کنم !

نقل قول:
آآآآی ملت بدانید و آگاه باشید که چه بر سر جامعه جادوگران رئالیستی (!) خواهد اومد اگه یه روح وزیر بشه. چندین شب گذشته در اتاق خوابمان در حال مطالعه بودیم که در کتاب جونور شناسی دیدیم که روح ها رو در بخش جونوران چپاندند. البت این جای بحث دارد ولی بالاخره در میان جونورا نچپونن در میان زندگان هم نمیتونن بچپونن!

حال چیه حسودیت میشه ؟ مگه جونورا نمیتونن وزیر باشن ؟ مگه همین هوکی شیش ماه وزیر نشد بعد هم انجمنش رو صحیح و سالم و همونطور که تحویل گرفته بود بدون حتی یک پست اضافه تحویل داد ؟

نقل قول:
1. رنگ سمبلیک شما کدومه؟
الف. سبز!!
ب. قرمز
ج. بنفش
د. لجنی

2. سمبلیک در سوال شماره 1 ینی چی؟
الف. از همون گوساله ای که نوشته بپرس!
ب. نمیدونم به مرلین!
ج. مودونوم ولی نوموگوم!!!
د. اسم یه گله!

3. هدف دنیس کبیر(!) از سوال شماره 2 چی بود؟
الف. در جریان نیستی؟ کم داره!
ب. میخواد ای کیوی روح مزاحم رو مورد گزینش قرار بده.
پ. فهمیدی به ما هم بگو
د. به تو اصلا ربطی نداره.. صلاح مصلحت خویش خسروان دانند. بچه پررو... برو گمشو از ستاد بیرون!

سوال اول : گزینه ج
سوال دوم : گزینه الف
سوال سوم: گزینه ب

هلگا معتقد بود ...

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

پیام زده شده در: ۱۹:۱۶ سه شنبه ۳۰ تیر ۱۳۸۸

دنیسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۲ شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۱:۴۷ چهارشنبه ۳ مهر ۱۳۹۲
از هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 809
آفلاین
هااااااااااااااا گ!
در پی التماس هایی که شد ما تصمیم گرفتیم بالاخره یه جا تو این جادوگران دستی بکشیم و نورانی کنیم!

آآآآی ملت بدانید و آگاه باشید که چه بر سر جامعه جادوگران رئالیستی (!) خواهد اومد اگه یه روح وزیر بشه. چندین شب گذشته در اتاق خوابمان در حال مطالعه بودیم که در کتاب جونور شناسی دیدیم که روح ها رو در بخش جونوران چپاندند. البت این جای بحث دارد ولی بالاخره در میان جونورا نچپونن در میان زندگان هم نمیتونن بچپونن!
پس چطو مرده ای قدیمی که لابد افکارش هم فسیل بسته تو مغزش میخواد به وضع این مملکت بپردازه؟ نه... نه جون من یه نیگا به آواتور این روح بندازید. این آواتور یه شخص شخیص ِ کاندیدای وزارته؟
البت خو اینا رو بذاری کنار این مسئله هم هست که این روح در میان بچه های خوووفی بزرگ شده و همشو مدیون گروهشه!! البت بگم که من از هیچ گروهی طرفداری نمیکنم.

نقل قول:
پیوز: بووووووق... تو اومدی طرفداری کنی یا...؟
سمان(!!!): هااا؟ خو چه بگم؟
پیوز: سوال بپرس باو!!

بعــــله... یه چن تا هم گزینش میکنیم ببینیم ...ببینیم دیه!

1. رنگ سمبلیک شما کدومه؟
الف. سبز!!
ب. قرمز
ج. بنفش
د. لجنی

2. سمبلیک در سوال شماره 1 ینی چی؟
الف. از همون گوساله ای که نوشته بپرس!
ب. نمیدونم به مرلین!
ج. مودونوم ولی نوموگوم!!!
د. اسم یه گله!

3. هدف دنیس کبیر(!) از سوال شماره 2 چی بود؟
الف. در جریان نیستی؟ کم داره!
ب. میخواد ای کیوی روح مزاحم رو مورد گزینش قرار بده.
پ. فهمیدی به ما هم بگو
د. به تو اصلا ربطی نداره.. صلاح مصلحت خویش خسروان دانند. بچه پررو... برو گمشو از ستاد بیرون!

هاااااا گ!
خوشال شید کلا... این مکان زین پس مقدس شد.

قدرت رولو ببين توي سبك من، تعظيم كرد توي دست من
پس تو هم بيا رول بزن با سبكم، ميخوام شاخ جوجه رولرا رو بشكنم

پیام زده شده در: ۱۹:۰۹ سه شنبه ۳۰ تیر ۱۳۸۸

زاخاریاس اسمیتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۸ شنبه ۱۴ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۳:۴۵ سه شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۰
از آواتارم خوشم میاد !!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 350
آفلاین
بـــــــــوق!

من رسما حمایتم رو...حمایتم رو...حمایتم رو...

[spoiler=حمایت!][spoiler=حمایت][spoiler=حمایت!][spoiler=همایت!][spoiler=حمایت!][spoiler=حمایت][spoiler=حمایت][spoiler=حمایت][spoiler=حمایت][spoiler=حمایت]فعلا مشخص نیست.توی مسنجر توضیح می دم! [/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler]

چند تا سوال دارم:

اگه وزیر بشین، به نظرتون وزارت از این رو به اون رو میشه یا فرقی نمی کنه؟

آیا ایده های جدیدی دارید تا تاپیک ها فعال تر بشن یا اینکه فقط براشون سوژه می ذارید؟

در کل چه قدر می تونین رو وزارت وقت بذارین؟آیا این باعث میشه از کارهای دیگه ی خودتون بزنین و هافلپاف رو کنار بذارید؟

سوال دیگه ای ندارم.همه ی دوستان سوال هاشون رو مطرح کردن.

موفق باشید!

[b][color=000066]Catch me in my Mer

پیام زده شده در: ۱۳:۱۷ سه شنبه ۳۰ تیر ۱۳۸۸

روفوس اسکریم جیور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۰۶ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۳:۱۵ دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸
از دواج يك امرحسنه است !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 689
آفلاین
سلام . من از شما چندتا سوال دارم كه از كانديدهاي ديگه هم پرسيدم و اون اينه كه تا چه اندازه به تازه واردها اهميت ميدي ؟
براي اونها چه برنامه اي داري ؟
موفق باشي
در ضمن من از تو هم مثل مينروا مك گوناگل حمايت ميكنم .

ویرایش شده توسط روفوس اسكريم جیور در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۳۰ ۱۳:۳۴:۲۶

خدا ایشالا به ما خدمت بده به شما توفیق کنیم ...

پیام زده شده در: ۲۲:۴۷ دوشنبه ۲۹ تیر ۱۳۸۸

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
پاسخ به سوالات :

نقل قول:
قبل از هر چيزی، جا داره از هوكی عزيز تشكر كنم كه چشمان من رو در مورد تزريق سوژه به سايت و اهميت اين كار باز كرد!

دوست عزیز بهتره توی ستاد من من رو خطاب قرار بدین نه کاندید های دیگه رو ! این رو از این نظر میگم که سوء تفاهم هایی مثل مورد مورگانا ایجاد نشه ...

نقل قول:
من جدا تصميم داشتم كه از پيوز عزيز توي اين انتخابات حمايت كنم ولي با برخوردي كه توي ستادهاي ديگه از بچه هاي گروه هافلپاف و برخوردهاي تخريب گرانه هدفمندشون ديدم؛ ترجيح ميدم صبر كنم و برنامه هاي همه كانديداها رو به دقت مطالعه كنم و برخلاف جوگيرها و متعصبين گروهي؛ با چشمان باز كسي رو كه فكر مي كنم بهتره؛ انتخاب كنم.

برخلاف چیزی که شما فکر میکنید و در مسنجر هم به من گفتین به هیچکس حتی بچه های هافلپاف «اعلام» نشده که از شخص خاصی حمایت بکنن یا شخص خاصی رو تخریب بکنن. هر حرکت و حمایتی بوده خودجوش بوده و از طرف خود بچه ها ...

در ضمن من هیچ حرکت تخریبگرانه و هدفمندی از طرفداران خودم در ستاد هیچ کاندیدایی ندیدم ! صرفا بعضی جاها به مواردی انتقاد شده !

نقل قول:
برنامه شما درمورد رول نويسي با سوژه هاي بي ناموسي در سايت چيه؟

اعتقاد من مبنی بر آزادی مطلق هست. مطمئنا سوژه های بیناموسی برای بیناموسی نویسان به معنی آزادیه و برای مخالفان این سبک به معنی صلب آزادی ! در نتیجه ترجیح من بر این هست که ضمن عدم هرگونه جبهه گیری در برابر هرکدام از این دو نوع دیدگاه، مکان های خاصی رو در انجمن تحت نظارت خودم برای بیناموسی نویسان فراهم کنم که بتونن اونطور که فکر میکنن (و البته با رعایت تمام حد و مرز های عرفی سایت) بیناموسی بنویسن و در کنارش مخالفان این سبک هم به اون مکان های خاص نرن و مشکلی نداشته باشن !

نقل قول:
1:نظرتون درباره ی محفل و مرگخوارها چیه؟

محفل و مرگخوار ها دو قطب سایت هستند که البته هرکدوم ضعف ها و نقاط قوت خودشون رو دارن . نظر من این هست که در صورتی که وزیر شدم این دو قطب رو به صورت دو طرفه حمایت بکنم و محیطی رو برای فعالیت بالاتر این دو قطب به صورت همسو در وزارت خودم پدید بیارم.

به نظرم محفل و مرگخواران علیرقم همه نقاط قوتشون از جایگاه پائین تری نسبت به انتظارات رول پلیینگ سایت برخوردارن که امیدوارم بتونم با کمی مشاوره و همکاری با ناظرین دو گروه و کمک هایی که در حد اختیارات من باشه به این مشکل کمک بکنم !

نقل قول:
2:کدوم یکی از نامزد کاندیدا را رقیب اصلی خود می دانید؟

من هیچکس رو واقعا رقیب خودم نمیدونم. کاندید های دیگه هر کدوم دیدگاه خودشون رو دارن اما چیزی که مشخصه اینه که ما همه داریم به سمت یک هدف حرکت میکنیم و اون هم یک انجمن خوب به اسم وزارت و یک ایفای نقش بهتره ! من اونها رو سربازانی میدونم که در کنار من میجنگن ...

اما با اینحال اگر بخوام اسمی ببرم بازم هم دچار مشکل میشم چون اصلی ترین رقیب من که فکر میکنم هوکی باشه از سابقه چندان خوبی برخوردار نیست ...

نقل قول:
3:چرا آواتارتونو عوض کردید؟

در این زمینه باید بگم که چونکه حالا دیگه دارم وزیر میشم و اینا و کلاسم رفته بالا باید آواتارم باکلاس تر بشه دیه

ویرایش شده توسط پیوز در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۲۹ ۲۲:۵۹:۴۱

هلگا معتقد بود ...

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.