هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان داستان های شگفت انگیز هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل


در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: كلاس تغیير شكل
پیام زده شده در: ۲:۴۸ شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۸۸

برتا جورکینز


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۱۷ سه شنبه ۱۷ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۷:۵۱ جمعه ۵ تیر ۱۳۹۴
از قبرستون!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 145
آفلاین
1)

1-مانکنیوس:
اجرا کردن این طلسم خیلی سخته چون همه ی اندام های یک فرد رو تغییر می ده. این طلسم برای ساحره هایی مناسبه که از اندامشون راضی نیستن. حالا یا چاقن، یا خیلی لاغرن. با این طلسم اندامشون متناسب می شه.ولی توجه داشته باشید اگر زیاد از این طلسم استفاده کنید، اثرش برعکس می شه. یعنی اگه چاقین، چاق تر و اگه خیلی لاغرین؛ لاغر تر می شین. البته استفاده ی زیاد روی افراد ضعیف باعث مرگشون هم می شه.

2-مویوس رنگیوس:
این طلسم موهای سرتونو به هر رنگی که دوست دارید در میاره. فقط باید توجه داشته باشید که استفاده ی بیش از حد از این طلسم باعث موخوره شدن موهاتون می شه. این طلسم به 2 نوع دایمی (پرمننت مویوس رنگیوس) و موقت (تمپرری مویوس رنگیوس) تقسیم می شود.

_________________________

2)

مدتیه که مرلین می بینه ساحره ها تو فکر زیبا تر شدن هستن و از اونجایی که مرلین عزیز به فکر ساحره هاست و خیر و صلاحشونو می خواد، راهنماییشون می کنه تا اونا این قدر رنج نبرن. در اصل مرلین با این کار انسانیتشو نشون می ده و این که چه قدر به فکر هم نوعاشه. ما همگی از مرلین به خاطر این انسان دوستیش ممنونیم.Re: كلاس تغیير شكل
پیام زده شده در: ۱:۵۱ شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۸۸

گریفیندور

آبرفورث دامبلدور


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۳۰ شنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۲۶:۳۱ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
گریفیندور
ایفای نقش
پیام: 806
آفلاین
1 - ابروسیوس هشتیفا

این طلسم برای هشتی کردن ابرو ها استفاده میشه. گفته شده در صورت دادن تغییراتی در نحوه ارسال طلسم، میتونیم از مدل های دیگه هم بهره بگیریم. نوع پیشرفته و در حال ساتخت این طلسم، توانایی ایجاد تتو رو هم به شما میده!2 - وایت فیسیوس

این طلسم برای از بین بردن مو های صورت هستو مثلا سیبیل و غیره. استفاده بیش از حد از این طلسم باعث رویش بیش از حد مو در نوایح مورد طلسم واقع شده میشه.لذا توصیه شده که تنها در مواقع ضروری از این طلسم استفاده بشهسوال دوم :

خوب این معلومه!
مرلین از اونجایی که آرادت آسلامی فراوونی داره، این طلسم رو به ملت یاد داد تا ر پناه این دین رفیع، بتونن زیبایی های خودشون رو حفظ کنن و خوب به هر حال، انسان ذاتا زیبایی پسند هست، و مرلین هم آدمه دیگه! پس چیه؟


seems it never ends... the magic of the wizards :)


Re: كلاس تغیير شكل
پیام زده شده در: ۰:۰۶ پنجشنبه ۱ مرداد ۱۳۸۸

مرلینold2


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۳۵ سه شنبه ۲۳ تیر ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲:۵۲ پنجشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۰
از پایان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 221
آفلاین
امتیازات جلسه دوم کلاس تغییر شکل:

گریفیندور:

گودریک گریفيندور:28 امتیاز (قالب بندی پستت ضعیف بود و جلوه قشنگی نداشت.)
آبرفورث دامبلدور:27 امتیاز(توضیح در مورد کتاب ها کم بود.)
پروفسور گرابلی پلنک:29 امتیاز (توضیح در مورد طلسم ها کافی نبود)

اسلیترین:

نارسیسا مالفوی:30 امتیاز


راونکلاو:

بادراد ريشو:30 امتیاز
گویندالین مورگن:30 امتیاز
زنوفيليوس لاوگود:30 امتیاز

هافلپاف:

مری فریز باود:30 امتیاز
پروفسور اسپراوت:25 امتیاز(توضیح در مورد کتاب ها کم بود.قالب بندی پستت هم ضعیف بود و جلوه قشنگی نداشت.)
پیوز:30 امتیاز

----------------
گریفیندور:28
اسلیترین:10
راونکلاو:30
هافلپاف:28


ویرایش شده توسط مرلین در تاریخ ۱۳۸۸/۵/۱ ۰:۱۶:۳۰

[b][size=medium][color=6600FF][font=Arial][url


Re: كلاس تغیير شكل
پیام زده شده در: ۰:۰۲ پنجشنبه ۱ مرداد ۱۳۸۸

مرلینold2


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۳۵ سه شنبه ۲۳ تیر ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲:۵۲ پنجشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۰
از پایان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 221
آفلاین
جلسه سوم کلاس تغییر شکل :

مرلین بدو بدو از کلاس گزارشگری خارج شد و به طرف کلاس تغییر شکل حرکت کرد.مرلین که با اون سنش این دهمین بار بود که امروز داشت راه بین دو کلاس رو میدوئید.با یه دستش قلبش گرفته بود و به شدت نفس نفس میزد.رنگش صورتش قرمز شده و بسیار عرق کرده بود.
وقتی به کلاس تغییر شکل رسید با سرعت در کلاس رو باز کرد و خودش رو کشان کشان به میزش رسوند.

مرلین:من پاره شدم در راه دو تا کلاس!اه لعنت بر این پرسی!
پرسی:
مرلین: ،تو چجوری هم تو اون کلاس هستی هم اینجا؟باب شما سرعتتون از من بیشتره!این نسل جدید واقعن پیشرفته شده.

مرلین لیوان آبی ظاهر میکنه و به سرعت تمام آب رو سر میکشه.بعد بلند میشه و به حرکت در میاد.ردای بنفش رنگ زیباش که نصفش هم زیر پاش بود در بین ساحره های کلاس خودنمایی میکرد.

ساحره های کلاس:
مرلین:
پرسی:

مرلین:خب امروز اومدم که در مورد یه مطلب جالب صحبت کنم.تغییر شکل یه ساحره ساده به یه ساحره خوب !

با این حرف پرسی و دوستانش به سرعت از جاشون بلند میشن و از کلاس خارج شده و در رو به شدت میبندن!مرلین لبخندی میزنه و از روی خوشحالی میگه:

-خب حالا من موندم و شما ساحره های عزیز!میخوام امروز طرز درست تغییر شکل رو یاد بدم که خیلی به دردتون بخوره!
ماگل ها برای زیبا شدن از مواردی به نام آرایش استفاده میکنن.من فکر میکنم خانوم گرنجر در مورد این اطلاعات خوبی دارن.شما میتونید که بعد از کلاس اگر نیازی بود از ایشون هم کمک بگیرید.
اما موضوع بحث امروز ما ماگل شناسی یا امثال اون نیست.ما میخوایم رو طلسم هایی کار کنیم که شما بتونید با استفاده از اونها اونجور که میخواید جذاب و زیبا بشید.الان که من نگاه سطحی به شما انداختم دیدم که بعضی هاتون جز آینده دار ها هستید و میتونید که در آینده جز یکی از این دختران زیبا رو بشید.

مرلین رو دختر جیگری خیره میشه.با شیطنت بهش چشمکی میزنه و به حرفاش ادامه میده.

-خب یه طلسمی هست به نام صورتیوس جیگریوس .این طلسم که بنفش رنگ هست رو اگر اجرا کنید باعث میشه که شما به شدت دارای صورتی زیبا و با شکل خوب بشید.البته باید بگم که این مربوط به ابرو ها و چشمان و مو و غیره نمیشه.این طلسم فقط فرم صورت،دندون ها و دماغ شما رو خوب میکنه و باعث میشه که یه صورت آماده داشته باشید.چندی از طلسم های دیگه هم وجود داره که به شدت بی ناموسیه.من اونها رو به شما نمیگم ولی شما باید برید که تو کتابخونه دنبالش بگردید و برام بیارید.

----------------
تکلیف:1-شما دو تا طلسم رو با تاثیرشون و یه ذره توضیح در موردشون بگید.بی ناموسی یا بدون بی ناموسی هم فرق نداره!هر نوع دلتون میخواد بگید.

2-به نظر شما مرلین برای چی این طلسم ها رو به دانش آموزان دختر کلاسش یاد داد؟

موفق باشید!


[b][size=medium][color=6600FF][font=Arial][url


Re: كلاس تغیير شكل
پیام زده شده در: ۲۳:۲۹ چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۸۸

پروفسور گرابلی پلنک


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۹ سه شنبه ۱۶ آبان ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۴۰ شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۳
از این به بعد آواتار فقط مردونه!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 621
آفلاین
1-آیا در تغییر شکل هم طلسم های غیر مجاز وجود داره؟دو مورد نام ببرید.(حتمن نباید طلسم ها واقعی باشه،میتونه مجازی هم باشه.)

گوگوریانو مگوریانو

این طلسم، از طلسم های باستانیت که مدتها پیش مورد استفاده قرار میگرفته و به زیبایی فرد کمک میکرده اما بعد از ده سال وی به یکی از موجودات عجیب الخلقه و وحشتناک در میآمده. این طلسم در سال 1898 در و.س.ج ممنونع اعلام شد.


ماهیوس

این طلسم از طلسمهاییست که در قرن اخیر اختراع شد. باعث میشد که دوپاره ققبی فرد به هم چسبیده و به شکل ماهی در آید و شناکردن را بسیاد ساده کند، البته این طلسم آبشش را نیز پدید می آورد. طلسم خنثی کننده آن آدمیوس بود که متاسفانه بعد از استفاده پاهای فرد به حالت عادی برمیگشت با این تفاوت که به هم چسبیده بود. این طلسم در ده سال اخیر غیر مجاز شد.

2-دو کتاب در مورد طلسم های غیر مجاز و سیاه تغییر شکلی نام ببرید.اسم نویسنده و یه مقدار توضیح کوتاه در مورد کتاب هم ضرروی هست.

چگونه زیبا شویم.

این کتاب از جمله کتابهای برگزیده سال 1990 شد. نویسنده این کتاب در سال انتشار آن در حیات نبود و فرزندش مسئولیت انتشار آن را به عهده گرفت. آقای ماهاتما ولی نویسنده هندی این کتاب دوسال پیش از انتشار آن جان باخت. در این کتاب همه طلسم ها و محجون های زیبایی ذکر شده اند و طرق استفاده آنها در جاهای مختلف به توصیف آمده اند.
زیبایی این کتاب در لحن عادی و آموزش آسان آن است که حتی بعضی از طلسم ها را فشفشه ها استفاده میکردند.

تغییر دهید!

این کتاب از کتابهای ممنوعه بود که وزارت سحر و جادو خرید و فروش و حتی داشتن آنرا ممنوع کرد. این حتاب روشهای شکنجه آور و تبدیل انسان به اشکال و حشتناک را نوشته بود که در جادوی سیاه از آن استفاده میشد. برای مثال یکی از معمولیتریهای از تبدیل انسان به موجودی بود که دائم به خودش سیلی میزد و کف دستهایش سیم خادار بود. این کتاب به قلم جکی سومر جادوگر خبیث قرن 18 است. این فرد بوسیله یکی از همین طلسمها تا مرگ شکنجه شد.


ویرایش شده توسط پروفسور گرابلی پلنک در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۳۱ ۲۳:۳۸:۲۴

[color=FF0000][b]پس قدم قدم تا روشنايي از شمعي در تاريكي تا نوري پر ابهت و فراگير!
ميجنگيم تا آخØ


Re: كلاس تغیير شكل
پیام زده شده در: ۲۰:۰۰ چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۸۸

پیوز قدیمی


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۳۸:۰۸ پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۹
از توی دیوارای تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1513
آفلاین
1-آیا در تغییر شکل هم طلسم های غیر مجاز وجود داره؟دو مورد نام ببرید.(حتمن نباید طلسم ها واقعی باشه،میتونه مجازی هم باشه.)

چاراجتوس : طلسم بسیار خطرناکی است که شخصیت انسان ها را تغییر میدهد. مثلا میتواند شخصیت یک فرد را به شکل گرگ ، سگ ، یا حتی به شکل انسان های دیگر تغییر بدهد. این طلسم چون میتواند باعث تغییر رفتار انسان بشود بسیار خطرناک شناخته شده است. در سال 1875 وقتی یک جادوگر شخصیت خود را به دایناسور تغییر داد و باعث کشته شدن بیش از 240 ماگل شد ، وزارت جادو این طلسم را ممنوع اعلام کرد !

تغییریوس نمایشیوس : این طلسم بسیار خطرناک و غیرمجازه ! به وسیله این طلسم افراد میتونن شناسه نمایشی خودشون رو عوض کنن که این یک کار غیر مجازه و خطرش اینه که مشاهده شده هرکس از این طلسم استفاده کرده به طرز عجیبی ناپدید شده بعدش (بلاک شده) در کتاب «قوانین ایفای نقش» آمده است که استفاده از این طلسم بر خلاف قوانین وزارت جادوست !

2-دو کتاب در مورد طلسم های غیر مجاز و سیاه تغییر شکلی نام ببرید.اسم نویسنده و یه مقدار توضیح کوتاه در مورد کتاب هم ضرروی هست.

تغییر شکل بی پرده !

این کتاب توسط «لوکسیاس پاودر» جادوگر بزرگ قرن 18 و استاد تغییر شکل نوشته شده که حاوی طلسم های وِیژه و نایابی از تغییر شکل هست که طلسم اول در تکلیف اول هم در اون نوشته شده ! این کتاب در آن زمان بسیار محبوب شد تا جایی که کتاب خانه مدرسه دورمشترانگ 500 نسخه از آن را سفارش داد. این کتاب سال ها یکی از اصلی ترین مراجع طلسم های تغییر شکل بود تا اینکه در سال 1997 وزارت جادو استفاده از آن را ممنوع کرد و فروش این کتاب متوقف شد !

هر روز شکلی دیگر است

این کتاب یک آموزش تغییر شکله که تمام طلسم های موجود در تغییر شکل رو توضیح میده. این طلسم ها شامل طلسم های سفید ، سیاه ، ممنوع و حتی ساده ترین و پیش پا افتاده ترین طلسم ها هم میشه ! این کتاب توسط یک فشفشه نوشته شده که تغییر شکل رو خیلی دوست داشته و در تمام عمرش سعی میکرده فنون تغییر شکل رو یاد بگیره ! این کتاب یکی از مهمترین منابع تام ریدل برای تغییر شکلکش به شکل ولدمورت هم بوده


ویرایش شده توسط پیوز در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۳۱ ۲۱:۰۱:۲۰
ویرایش شده توسط پیوز در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۳۱ ۲۱:۱۲:۲۲

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »


تصویر کوچک شده


A Never Ending Story ...


Re: كلاس تغیير شكل
پیام زده شده در: ۱۲:۰۵ چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۸۸

گریفیندور

آبرفورث دامبلدور


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۳۰ شنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۲۶:۳۱ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
گریفیندور
ایفای نقش
پیام: 806
آفلاین
سوال یک

پاترونیشیا :
این طلسم به نوعی آچار فرانسه تغییر شکل نام دارد.به طوری که در مواقعی که فرد تغییر شکل ناموفق داره از این طلسم برای بازگردانی استفاده میشه.
این طلسم به دلیل عوارض جانبی بسیار زیادش در زمره طلسم های ممنوعه قرار گرفته.یعنی ممکنه فرضا فردی که یکی از پاهاش تغییر شک نداده، در اثر این طلسم، پاش رو از دست بده!


سیمبالالا :
این طلسم سالها پیش توسط اجنه ساخته شد اما بعد ها دانشمندان جادوگر اون رو روی چوبدستی ها آوردن.این طلسم باعث میشه در دوئل ها، از تغییر شکل طرف مقابل ممانعت به عمل بیاد.این طلسم با تزریق توهمات به ذهن طرف مقابل مانع از تمرکز اون برای تغییر شکل میشه.سوال دو


تغییر شکل سایه : این کتاب در سال 1775 توسط یکی از دانش آموزان مدرسه کوچک جادوگری در جنوب لندن نوشته شد.در این کتاب انواع طلسم های سیاه اما ابتدایی یافت میگردد.


دو قدم مانده به شب : این کتاب در زمره کتاب های بسیار نایاب قرار میگیره چون طلسم های بسیار خطرناکی در اون نوشته شده.این کتاب به چاپ انبوه نرسید و فقط چند نسخه خطی از اون در دسترس هست.
محتویات این کتاب تشکیل شده از 3 فصل شامل 1 -طلسم ها 2 - سازندگان 3 - کاربرد ها


seems it never ends... the magic of the wizards :)


Re: كلاس تغیير شكل
پیام زده شده در: ۸:۵۹ چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۸۸

پروفسور پومانا اسپراوت old56


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۲۷ چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۵:۴۳ جمعه ۲۳ دی ۱۳۹۰
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 103
آفلاین
1-آیا در تغییر شکل هم طلسم های غیر مجاز وجود داره؟دو مورد نام ببرید.(حتمن نباید طلسم ها واقعی باشه،میتونه مجازی هم باشه.)
2-دو کتاب در مورد طلسم های غیر مجاز و سیاه تغییر شکلی نام ببرید.اسم نویسنده و یه مقدار توضیح کوتاه در مورد کتاب هم ضرروی هست.


ج1)

اسپريوس

اختراع خودمه و هنوز نتوانسته ام براش يه طلسمي پيدا كنم كه باطل بشه.اين طلسم طوري عمل مي كنه كه فرد مقابل وزنش به 50 تن مي رسه(بايد با كاميون حملش كنن )وبعد از دو ساعت يا مي تركه يا اين كه خون به مغزش نميرسه ميميره يا اين كه ايست خوني ميكنه از بس چاقه و ...

اوتيوس

اين طلسم هم اختراع خودمه و براي اين طلسم هم هيچ طلسمي براي باطل كردنش اختراع نكردم.اگر توجه كنيد اول اين طلسم با اول طلسم اول مي شه اسم خودم در حالي كه اين متضاد طلسم اوله اون طلسم چاق مي كرد ولي اين لاغر مي كنه به صورتي كه آنقدر لاغر بشويد كه شكمتان از كمرتان بيرون مي زند و در هر صورت مي ميريد


ج2)

1)طلسم هاي غير مجاز تغيير شكل(نويسنده:پروفسور اسپراوت )

اين كتاب از هزاران طلسم غير مجاز تغيير شكل تشكيل شده است و اين كتاب را من نوشتم در طول 10 سال.

2)اشعار طلسم هاي غير مجاز (نويسنده:پروين اعتصامي )

اين كتاب به صورت غزل هستش و داراي هزار شعر و حدود دوازده هزار بيت هستش و من اين كتاب را كامل وامضا شده به دست خود پروين هستش خوانده ام و مدت نوشتنشم 10 سال هستش


دیدگاه هر کس نشان


Re: كلاس تغیير شكل
پیام زده شده در: ۱۴:۱۸ سه شنبه ۳۰ تیر ۱۳۸۸

آلبوس سوروس پاترold


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۸ دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۲:۱۳ جمعه ۱۴ دی ۱۳۹۷
از لرد سیاه اطاعت میکنم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 388
آفلاین
1-آیا در تغییر شکل هم طلسم های غیر مجاز وجود داره؟دو مورد نام ببرید.(حتمن نباید طلسم ها واقعی باشه،میتونه مجازی هم باشه.)

یوژالیوس: این طلسم یه تغییر شکل همیشگی به موجود مورد نظر رو انجام میده. مثلا برای تبدیل یک سوسمار به یک درخت اونم برای همیشه از این طلسم استفاده میشه به این شکل: یوژالیوس تریوس. همچنین این طلسم یکی از طلسم های جاودانه کننده هم هست. یعنی اگر شما بخواهید یک نفر را جاودانه کنید میتوانید از این طلسم استفاده کنید: یوژالیوس سلف.

رمبرانسمیوس: این طلسم ذهن دو شخص را با هم مخلوط کرده و ذهن واحدی میسازد. البته این ذهن ها مستقل هستند اما درصورتی که شخصی که صاحب یکی از ذهن ها هست به چیزی فکر کند شخص دیگر هم متوجه می شود. همچنین از فواید این طلسم آن است که میتوان نیروی جادویی را منتقل کرد. پس از انجام این ورد دانسته های دو شخصی که ورد رویشان انجام شده با هم مخلوط شده و درنتیجه دانش بزرگتری را میسازد. انجام این ورد به این صورت است که ابتدا چوب را به سمت فرد مسن تر(درصورت دوقلو بودن هریک راکه خواستیم انتخاب میکنی) گرفته و این ورد را میخوانیم: رمبرانسمیوس وان! و سپس رو به نفر دیگر گرفته و این ورد را میخوانیم: رامبرنسمیوس تو! درپایان چوب را بالا گرفته و ورد رامبرنسمیوس نا! رو میخوانیم.
از نوشته های بالا معلوم است که برای انجام این ورد به سه نفر لازم است. دو نفر که ورد رویشان انجام شود و یک اجرا کننده

2-دو کتاب در مورد طلسم های غیر مجاز و سیاه تغییر شکلی نام ببرید.اسم نویسنده و یه مقدار توضیح کوتاه در مورد کتاب هم ضرروی هست.

کتاب "انیماجسان بزرگ چه کار کردند" اثر ماری سالان

در این کتاب درباره نحوه انیماجس شدن بصورت غیرقانونی، مخفی کردن آن از دیگران و همچنین تغییر شکل انیماجس خود صحبت شده است. اورادی چون تغییر شکل انیماجس به دلیل آنکه، نیازمند اجرا شدن آن، کشته شدن 4 فرد است از طلسم های فوق ممنوعه می باشد.


کتاب "ناگفته های تاریخ" اثر مارکل لیاز

در این کتاب رازهای بسیاری درباره طلسم های غیرمجاز و سیاه گفته شده است. قیمت این کتاب بسیار گران است و تنها سازنده آن میتواند آن را تکمیل کند. زیرا این کتاب توسط یک جادوی خاص طوری طراحی شده که پس از خواندن یک طلسم موقعیتی برای تست آن طلسم برای شما ایجاد میشود. شما در برابر طلسم هایی که برعلیهتان انجام میشود مصون نیستید اما هنگامی که از آن موقعیت خارج شوید که با درخواست خروج در ذهنتان انجام میپذیرد بلافاصله تمام زخم های حاصله از بین میرود. این طلسم به قدری ارزشمند است که گفته شده حتی به خاطر آن قیمت 100000000000000000000 گالیون(کی میدونه چند نوشتم؟) نیز پیشنهاد شده اما صاحب آن، از فروختن آن امتناع کرده است. طبق گفته ی او این طلسم سیاهترین طلسم تاریخ استRe: كلاس تغیير شكل
پیام زده شده در: ۱۹:۲۶ دوشنبه ۲۹ تیر ۱۳۸۸

مری فریز باود


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۴۴ چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۴:۲۹ جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1014
آفلاین
1-آیا در تغییر شکل هم طلسم های غیر مجاز وجود داره؟دو مورد نام ببرید.(حتمن نباید طلسم ها واقعی باشه،میتونه مجازی هم باشه.)

1.مجازیوس :

اینطلسم یکی از غیر مجازترین طلسمهای چندصد سال اخیر هست که البته جدیدا کشف شده و در آن فردی که طلسم بر روی آن اجرا میشه تبدیل به موارد مجازی میشه و میتونه توی دنیای مجازی سیر و سیاحت کنه ، این طلسم از این نظر غیر مجاز اعلام شده که فرد میتونه توسط این طلسم به هر جایی که دلش میخواد بره ، ایگورم احتمالا خودشو تبدیل به موزاییک مجازی کرده بوده
البته توصیه میشه توی دنیای مجازی سراغ سایتهای بـــــــــــــــوق نرید

2.پارتیوس :

این طلسم در مورد تغییر شکل برای بوجود آمدن مکانها به کار میره ، به طوری که وقتی یک عده خس و خاشاک به قول کویی کولی میخوان یک جایی برای آشوب و رقص و آواز و شاید پارتی و اینا راه بندازن ، یک شی رو طلسم کرده و آن شی به سرعت در حهر اندازه ای که باشد تغییر کرده و به مکانی بزرگ برای انجام اعمال قید شده تبدیل میشه .
در انتخابات اخیر زیاد از این طلسم استفاده شد2-دو کتاب در مورد طلسم های غیر مجاز و سیاه تغییر شکلی نام ببرید.اسم نویسنده و یه مقدار توضیح کوتاه در مورد کتاب هم ضرروی هست.

1.بیا بریم کارت دارم ! نویسنده : رسانه تصویری ایران (بازنویسی : جان مکلوند )

این کتاب در اولین چاپ خود در یک روز کلیه جلدهای خود را به فروش رساند به طوری که تجدید چاپهای آن حتی کتابهایی مثل هری پاتر و ارباب حلقه ها را نیز فرا گرفت .
در این کتاب که به صورت رمان گونه نوشته شده در هر فصل نویسنده داستان شما را به محلی میبرد که یک تغییر شکل غیر مجاز و سیاه انجام میشود و شما نیز وقتی با این نویسنده همراه میشوید به طور ناخودآگاه کارهای مورد نظر برای انجام تغییر شکل را انجام داده و به نوعی یک تجربه عملی نیز انجام میدهید .
این کتاب در 20 فصل و 20 موقعیت میباشد .


2. تغییر شکل مجاز به غیر مجاز ، نویسنده : مری فریز باود به همراه دنیس

این کتاب به سیاهترین کتابها معروف است و از طرف بسیاری از کشورها به عنوان کتاب غیر مجاز تشخیص داده شده و اگر فردی با آن کتاب دستگیر شود به سالها حبس در زندان آزکابان محکوم میشود .
در این کتاب وردهایی که در دورانهای مختلف توسط جادوگران سیاه برای راهکارهایی غیر مجاز برای انجام دادن راحت و بدون دردسر کارهای مجاز می باشد گرد اوری شده است که دو نویسنده داستان آن ها را تهیه و روشهای انجام و مقابله با آنها را شرح داده اند .
در اولین باری که این کتاب اجازه چاپ گرفت ابتدا انجام کارهای عادی و مجاز با رشوهای سیاه و غیر مجاز آنچنان بد نبوده و باعث دردسر دیده نیمشد به همین دلیل وزارت ارشاد جادوگری آن را تایید کرد منتهی بعد از چاپ کتاب روشهای سیاهی برای تغییر شکل همانند تبدیل دخترانی به پسرها ، تبدیل صندلی استاد به برج ایفل و از سیاهترین آنها تبدیل جورابهای کریچر به دستمالهای اسکاور بود که دردسرهای فراوانی بوجود آورد و به سرعت تحریم گشت .


خداحافظی در اوج یا خروج فوج فوج... مسئله این است!شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]


هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۳۹۹-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.