هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۲۱:۲۴ جمعه ۳۰ مرداد ۱۳۸۸

آنیتا دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۷ جمعه ۲۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۲۹ شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳
از قدح اندیشه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1323
آفلاین
به فریز باود:

پست شما به دلیل رعایت ادب پاک شد.

چندین ماه فرصت داشتن و عدم فعالیت انجمنی، یعنی ناکارآمدی ناظر.

نتیجتا از چندین هفته پیش، به دنبال ناظرینی با کیفیت و خلاق برای انجمن مزبور بودیم؛ خوشبختانه چنین افرادی این مسئولیت رو قبول کردند.

نتیجتا، این برکناری شما ربطی به پستی که بعد از حدود یک ماه زده شده، نداره.

به ریگولوس و آرگوس:

امیدوارم انتظارتون یکی دو روز دیگه بیشتر طول نکشه. موفق باشید

ویرایش شده توسط آنیتا دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۸/۵/۳۰ ۲۱:۲۸:۳۸

منوي مديريت، حافظ شما خواهد بود!
بازنشستگی!

پیام زده شده در: ۰:۰۵ جمعه ۳۰ مرداد ۱۳۸۸

ریگولوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۲۴ سه شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۸:۳۷ چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۰
از جون گرابلی و انجمنش چی می خام؟!؟
گروه:
کاربران عضو
پیام: 167
آفلاین
خوب مدیران عزیز، این انتظار ما کی تموم میشه اون وقت؟

Toujours pur

" به خاطر یک مشت سوژه "

[b][size=small]�

پیام زده شده در: ۱۸:۰۵ پنجشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۸۸

آرگوس فیلچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۴۳ شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۱:۰۱ شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۸۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 69
آفلاین
فکر کنم پست منو کسی ندید!

چون تو این دو روز مدیران گرامی رو دیدم که این تاپیک رو می خوندند!

اشکال نداره! اینقدر تکرارش می کنم تا بالاخره رویت و جواب داده بشه!

:

سلام !

من یه سری سوال داشتم ... گفتن یا بلیت بزنم یا بیام گفت گو با مدیران بپرسم!

ولی چون من کلا از کارای یواشکی و بلیت بازی و اینا خوشم نمیاد اومدم اینجا!!

ناظران عزیز که در هر انجمن نماینده ی مدیران هستند که وظیفه ی پاسخ گویی ندارند ... امیدوارم شما حس پاسخ گو بودن رو داشته باشید!

سوال اول : مبدا رول نویسی در این سایت چی بوده ؟ یعنی چی شد که به این سایت اومد و یا ایده ی چه کسی بود؟
ساده تر بگم ، قوانین رول نویسی رو تو این سایت کی تعیین کرده؟

سوال دوم : معیار خوب بودن رول یک نفر چیه ؟ همون قوانین مربوط در سوال یک ؟ سلیقه ی فرد نویسنده ؟ سلیقه ی اکثریت سایت؟ سلیقه ی ناظر انجمن؟

سوال سوم : این جمله " ناظر دارای اختیار تام در انجمن خود است " به چه معناست؟
یعنی اگه از طرز نوشتن فرد یا افرادی خوشش نیومد میتونه پست هاشون رو ویرایش کنه ، به شخصیت و طرز فکر اونا توهین کنه ، به کل نویسندگان ایفای نقش دستور بده که رول های اونا رو تو تاپیک مربوطه نادیده بگیرند ، اگه از روند پیش روی سوژه! ی تاپیک خوشش نیومد دستور بده که تو تاپیک دیگه پست زده نشه ، و در آخر کل پست های افراد گمراه از رول نویسی معمول سایت! رو به درک بفرسته ؟

سوال چهارم : هدف از ایفای نقش در این سایت چیست ؟
1. پر کردن اوقات فراغت !
2. بالا بردن درک علمی و ادبی!
3. چیز مهمی نیست ، همین طوری دور همیم ، در کنار هم می نویسیم ، و در کنار هم از نوشته هامون لذت می بریم.
4. هیچ کدام ، فرد پاسخگو به صورت تشریحی پاسخ می دهد!

ارزشی قوزدار

[img]http://

پیام زده شده در: ۱۳:۴۶ پنجشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۸۸

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
به اینیگو ایماگو:

اینجا تاپیک گفتگو با مدیرانه و اعضا انتظار دارن وقتی مطلبی مطرح میکنن توسط مدیران جواب داده بشه. این پستایی که شما زدی مناسب تاپیک نحوه برخورده نه اینجا. این پستای شما رو پاک نمیکنم ولی لطفا از این به بعد این سبک پستا اینجا دیده نشه.

گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۰:۳۹ پنجشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۸۸

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۶ دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۱۲ پنجشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۴
از جايي به نام هيچ جا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 788
آفلاین
من تو رو مسخره نکردم استاد ! بلکه از بقیه خواستم که منو مسخره کنن. با چشمان باز پست ها رو بخون.

لزومی هم نداره خیلی بدونی من چی هستم و کی هستم. چرا که این سمت اصلا ربطی به اینجا نداره. شاید در مرحله اول داشت، اما حالا انگار تصویه حساب داری شما.

نقل قول:

همین رفتار شما، خودش گویاس، یا شما کلا با همه بدرفتارمیکنید و بد صحبت می کنید که خوب دیگه، هیچی دیگه، همینه که هسته!

ئه، جدی میگی؟! خب برو ببین چه گلی به سرسبد گل های سایت و اعصاب ملت چسبوندن تا بفهمی چرا لحن ها و طرز برخوردها گاهی با بعضی ها تغییر میکنه !

در مورد تو هم همینه. قضاوت میکنی واسه خودت. من جبهه گرفتم؟! پس انتظار نداشته باش بوس و بغلت کنم دوست عزیز !!! تو اگه تازه واردی چرا واسه خودت قضاوت میکنی در مورد من؟

آخه به بازی گرفتی رفیق ! یه بار می پرسم میخوای عذرخواهی بنویسم واستون ؟! میگی: نخیر ! فلان و فلان ! جبهه گرفتی !

حالا میگی داریم مثه دو تا دوست مودبانه حرف میزنیم. خیلی با حالی !

نقل قول:

من یه عضو تازه واردم، و شما ها رو نمی شناسم..نمی تونید انتظار داشته باشید هر چی به ادم بگید و بر اساسش رفتار کنید و اخرش بگید، طرف نمی فهمه داریم شوخی میکنیم. ادم با کسی که نمی شناسه و تازه وارد همینطوری شوخی نمی کنه و تازه به طرفم حق نده که چون با کسی اینجا اشنا نیست، از دستشون ناراحت بشه.

مسخره است ! چرا شکایت ! شکایت کردی پس؟هان؟ وقتی گفتم عذرخواهی و غلط کردم نامه بنویسم میگی نه من شکایت می کنم به مدیرا به خاطر این رفتارهای اخیر !

چیزی که تو دنبالشی اینه که بگی بهت برخورده و مدیرا به من یه اخطار بدن. بگن: خفه شو اینیگو ! چیزی که تو هم دنبالشی تحقیره !(خیلی وقته اخطار دریافت نکردم، چند سالی هست ! دلم تنگ شده برای اخطار و بلاک! ) . فکر نمی کنم کوچک ترین تحقیر و توهینی نسبت به شما توی پیام امروز نوشته باشم. گذشته از این مطمئن هستی فقط تو بودی که اونجا پست زدی غیر از ناظرین؟! آره؟! لطف کن دو سه صفحه آخر اون تاپیک رو مطالعه کن. اون مطلب ایده من نبود. و کسی که اون رو گفت به زوی خودش حتما باید بهت جوابگو باشه دوست عزیز.

من دیگه حرفی ندارم. شرمنده. کلا شرمنده.

ویرایش شده توسط اینیگو ایماگو در تاریخ ۱۳۸۸/۵/۲۹ ۱۰:۵۶:۰۱
ویرایش شده توسط اینیگو ایماگو در تاریخ ۱۳۸۸/۵/۲۹ ۱۰:۵۷:۵۷

"Severus...please..."
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۰:۱۷ پنجشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۸۸

ریگولوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
معاون مدیر؟ من عضو تازه واردم و نمی دونم اصلا این یعنی چی و چرا اگه هستید نوشته نشده، من از کجا باید بدونم شما معاون مدیرید؟اگر هستید خوب باید گفته بشه در کنار شناسه تون.

همین رفتار شما، خودش گویاس، یا شما کلا با همه بدرفتارمیکنید و بد صحبت می کنید که خوب دیگه، هیچی دیگه، همینه که هسته!

یا منو دارید مسخره می کنید و بهم می خندید که ببین بیچاره رو مسخره میکنم و اینم هیچ کار نمی تونه بکنه. و بعدشم هی میاد چند تا حرف بارم می کنید و عین رفتار ناظرای سایت، شلوغ میکنید و باز من رو مقصر این قضیه جلوه میدید.

من لحنم کاملا مودبانه است و مثه دو تا ادم مودب میخایم با هم حرف بزنیم، اگر شما نمی تونید این مورد رو رعایت کنید و بدور از جنجال و حاشیه صحبت کنید، لطفا جواب ندید. و بزارید مدیران و یا معاونین مدیری که من نمی دونم کیا هستن چون توی اطلاعاتشون ذکر نشده، بیان و این موضوع رو حل و فصل کنند.

من یه عضو تازه واردم، و شما ها رو نمی شناسم..نمی تونید انتظار داشته باشید هر چی به ادم بگید و بر اساسش رفتار کنید و اخرش بگید، طرف نمی فهمه داریم شوخی میکنیم.
ادم با کسی که نمی شناسه و تازه وارد همینطوری شوخی نمی کنه و تازه به طرفم حق نده که چون با کسی اینجا اشنا نیست، از دستشون ناراحت بشه.

Toujours pur

" به خاطر یک مشت سوژه "

[b][size=small]�

پیام زده شده در: ۱۰:۰۸ پنجشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۸۸

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از جايي به نام هيچ جا
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
مدیران عزیز !

بله. مدیر نیستم. اما معاون مدیر. (دوستان عزیز، مری باود و بقیه، لطفا منو و این سمت منو مسخره کنید که مقدمات پارتی تون فراهم باشه. من یه کودک فقیر بودم که با جادوگران آشنا شدم و عقده ی مقام دارم!!! صحیح ! )

رسیدگی کنید مدیرای عزیز! شکایت دارن ! گویا ایشون معتقد هستن که بنده عقده دارم و هفت جد و آباد ایشون رو ترور کردم، حالا اومدم آخریش که ایشون باشه رو هم به فنا ببرم ! کلا منو بلاک کنید ! فحش ناموس دادم به ایشون.

در کل واقعا خاک ... ! افتضاحه ! افتضاح ! طرف وقتی حالیش نیست که اشتباه یعنی چی؟! وقتی با پدر کشتگی میاد میگه جبهه گرفتین ! اونم به خاطر چی؟! یه مطلب که خیلی حالت طنز داشته و جالبه که اصلا فکر اصلیش با من نبوده. خیلی جالبه.

ویرایش شده توسط اینیگو ایماگو در تاریخ ۱۳۸۸/۵/۲۹ ۱۰:۱۳:۵۸

"Severus...please..."
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۹:۵۸ پنجشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۸۸

ریگولوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
دوست عزیز، توی اون تاپیک، دو نفر بودن که با ناظرین صحبت می کردن، و یکی از اونا من هستم و با توجه به رفتار ناظرای سایت که بر اساس قانون سایت نیست با من، من کاملا طبیعیه که احساس کنم بر اساس همین برداشت شخصی داره با من رفتار میشه.

شما هم خودتون در حالیکه مدیر نیستید، توی تاپیک مدیران اومدید جواب من رو دادید، و نخیر، من از شما معذرت خواهی نمیخام.همین رفتار شما هم نشون میده علیه من جبهه گرفتید.
من واقعا نمی دونم چی باید بگم و کی می تونه این موضوع رو روشن بکنه.

و نخیر من در این تاپیک برای ایفای نقش نیومدم بحث کنم.قوانین سایت رو خوندم و می دونم اینجا جای گفتگو با مدیرانه و من از مدیران شاکی هستم. به خاطر همین رفتارهای اخیر.

Toujours pur

" به خاطر یک مشت سوژه "

[b][size=small]�

پیام زده شده در: ۹:۴۷ پنجشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۸۸

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از جايي به نام هيچ جا
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:

ریگولوس بلک نوشته:

دوست عزیز، شما اگر بر اساس همین برداشت شخصی خودتون و یا دیگران، من رو متهم به چیزی که واقعا نمی دونم اصلا چی هست ( و یه ادم بامعرفت هم توی این سایت به قول خودتون 30 هزار نفری پیدا نمیشه که به من حداقل یه توضیح بده) می کنید و بر اساس این اتهام رفتار می کنید، همچین خیلی هم خالی از اشکال نیست.
شما اول به من اصلا بگید چیه، تا منم ببینم اصلا کجای این قضیه ام. منی که تازه عضو سایت شدم، با همه تشکل های شما که اشنا نیستم..مثلا همین خارجیه که نوشته توی بعضی ها، من نمی دونم چیه. حق بدید که من اگر توضیح بخوام از شما، شما توضیح به من بدهکارید! اول متهم رو تفهیم اتهام می کنند. البته اگر بخواید انسانی و درست رفتار کنید.
اگرم که کلا همینطوری برداشت شخصی می کنید و بر اساسش رفتار می کنید و هیچ توضیحی هم نمیدید، چون زورتون زیاده و من یه کاربر ساده ، که باید به حال این سایت فرهنگی تاسف خورد.
مدیریت هم که خودش بر این شایعه ها و اتهام ها دامن میزنه..با سکوت خودش. مدیریت من از شما شکایت دارم، البته اگر با حرفای من وقتتون تلف نمیشه.
اگرم کلا اینطوریه و ادم باید تعداد پستاش از یه تعدادی بالاتر باشه که وقت تلف کردن به حساب نیاد، اون شماره تعداد پست رو بدید تا من اون موقع بیام و سوال کنم.

اگر من گناه کارم، بیاید اینجا بگید و منو خلاص کنید دیگه. همینطوری بر اساس برداشت یه نفر که نمیشه با من رفتار کنید.

شما بحث تون در مورد ایفای نقش و مسائل خودتون در داخل اونه. درسته؟! پس این تاپیک جاش نیست. چر که ایفای نقش انجمنی داره به اسم ویزنگاموت و توی اون انجمن تاپیکی هست که می تونید انتقاد و پیشنهاد و اعتراض خودتون رو به گوش مدیریت ایفای نقش برسونید. چه در مورد رول ها، چه در مورد کل ایفای نقش و چه در مورد من.

گفتم که. حاصل فکر من نبوده تنها. می تونید به عنوان یک شایعه بهش نگاه کنی. حالا از کجا مطمئنی که مخاطب شما بودی؟! گفته شد یک یا دو نفر ! ببین غیر از ناظران اونجا فقط شما بودی که پست فرستادی؟! توضیحی وجود نداره. فرض رو هم بر این بگیری که یکی از اون دو نفر تو بودی، باید گفت حدس زدن بعضی ها که وابسته به یک تشکل و گروهک ایفای نقشی هستی که خود شخص من الان به قول خودتون این لکه ی ننگ و "اتهام" رو ازتون پس میگیرم و میگم که بی اساس بوده. شرمنده. عذرخواهی رسمی و "غلط کردم نامه" هم میخواین در چاپ بعدی پیام امروز؟!

"Severus...please..."
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۹:۳۲ پنجشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۸۸

ریگولوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
دوست عزیز، شما اگر بر اساس همین برداشت شخصی خودتون و یا دیگران، من رو متهم به چیزی که واقعا نمی دونم اصلا چی هست ؛ می کنید و بر اساس این اتهام رفتار می کنید، همچین خیلی هم خالی از اشکال نیست.
شما اول به من اصلا بگید چیه، تا منم ببینم اصلا کجای این قضیه ام. منی که تازه عضو سایت شدم، با همه تشکل های شما که اشنا نیستم..مثلا همین خارجیه که نوشته توی بعضی ها، من نمی دونم چیه. حق بدید که من اگر توضیح بخوام از شما، شما توضیح به من بدهکارید! اول متهم رو تفهیم اتهام می کنند. البته اگر بخواید انسانی و درست رفتار کنید.
اگرم که کلا همینطوری برداشت شخصی می کنید و بر اساسش رفتار می کنید و هیچ توضیحی هم نمیدید، چون زورتون زیاده و من یه کاربر ساده ، که باید به حال این سایت فرهنگی تاسف خورد.
مدیریت هم که خودش بر این شایعه ها و اتهام ها دامن میزنه..با سکوت خودش. مدیریت من از شما شکایت دارم، البته اگر با حرفای من وقتتون تلف نمیشه.
اگرم کلا اینطوریه و ادم باید تعداد پستاش از یه تعدادی بالاتر باشه که وقت تلف کردن به حساب نیاد، اون شماره تعداد پست رو بدید تا من اون موقع بیام و سوال کنم.

اگر من گناه کارم، بیاید اینجا بگید و منو خلاص کنید دیگه. همینطوری بر اساس برداشت یه نفر که نمیشه با من رفتار کنید.

ویرایش شده توسط ریگولوس بلك در تاریخ ۱۳۸۸/۵/۲۹ ۹:۴۱:۳۶

Toujours pur

" به خاطر یک مشت سوژه "

[b][size=small]�

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.