هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر توجیهات اسلامیه
پیام زده شده در: ۱۶:۰۲ پنجشنبه ۵ شهریور ۱۳۸۸

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۴ چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۳:۲۹ جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1014
آفلاین
در عین اینکه خیلی حرفهای بیخود زدی منتهی نمیدونم چرا بعد پستت خندیدم !

در مورد پست تایبریوس :

گفتم که اگر چک شده اش توسط آنتونین تایید بشه ما قبول میکنیم !

کسی هم نگفت تو پست رو زدی ، چون پستات از اینم بدتره منتهی خیلی راحت همون موقع یکی بهت داده و زدی !

پس اگر راست میگی حرفت رو اثبات کن !

چون به گفته پیوز برای پست سپتیما 3 ..4 بار هماهگی کرده منتهی چون اعلام نشده اخر پست سپتیما رو با کلی هماهنگی دادیم خودش زد ، پست باید این مورد هم هماهنگی میشد ...

تدریس ها توی یه روز خاص هست ، تازه اونم قرار بوده توی تاپیک توجیهات اعلام بشه ، هر پست کوییدیچ سه هفته وقت داره ، پس اینا رو الکی با هم مقایسه نکن !

در ضمن من هنوز موندم چطور یکی تونسته پروفایل تو رو باز کنه پیام شخی بزنه منتهی پست رو نتونسته ارسال کنه ... چون فرآیندش صد برابر بیشتره !

مشکل چت باکسم که مطرح کردم برای این بود که تو نوشتی مشکل دسترسی به نت داشته ! این با مشکل سرعت نت داشته فرق میکنه !

در مورد آبر فورث و زاخاریاس :

اگر راست میگی همون پستهای قبل از ساعت 12 رو بزار ، به داورا هم بگو همونا رو امتیاز دهی کنن ...

چند تا غلط املایی که بیشتر نبوده ، تو هم میگی از همه فایلا پشتیبان تهیه کردی دیگه !

پس مشکل کجاست ؟

و در کل :

تو تالار هم حرفهای دیگه ای زدم ، این جا هم اینو به تو میگم :

من اخلاقم مثل تو نیست که بخوام مقابل به مثل کنم و جوابی شخصی بدم ... پس در مورد داوری و دیگر توهین شخصیتی که کردی سکوت میکنم . منتهی اینا با نظر مدیر هاگ نبود ، با نظر ناظر هافلپاف بود ، چه آمدنم و چه رفتنم ...

اما بد نیست یکم فکر کنی ، چون اعمال ما فقط در یک سمت ناظر و کاربر بودن سنجیده نمیشه عزیزم ...
کل این پستها و مسابقه ها و سایتها و .. آخرش آن چیزی نمیشه که بخوایم ازش استفاده کنیم ، منتهی رفتارمون باقی میمونه ... در هر دو جا !

پس اگر واقعاً احقاق حق کردی هیچ مشکلی توش نیست تا موقع حساب .

ویرایش شده توسط مری فریز باود در تاریخ ۱۳۸۸/۶/۵ ۱۶:۰۷:۳۷

خداحافظی در اوج یا خروج فوج فوج... مسئله این است!

پیام زده شده در: ۱۲:۳۸ پنجشنبه ۵ شهریور ۱۳۸۸

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
من همینجا رسما و شخصا اعلام میکنم که از تغییر نام دفتر توجیهاتِ عالیه به دفتر توجیهات اسلامیه پشیمونم من باید این افراد رو بصورت عالی توجیه کنم ! اسلامی تاثیر نداره !

مری :
ببین مری عزیز ، از وقتی که توی ماه مبارک اینجا پست زدی من دیگه روزه نمیگیرم ! یعنی نمیتونم بگیرم ! از یه طرف باید روزی بیست و پنج بار بیام اینجا بصورت هارد تو رو توجیه کنم ، از یه طرفم اگر روزه بگیرم انرژی ای برام نمیمونه که انقدر بخوام تو رو توجیه کنم

نقل قول:
یه دلیل بیار که چرا پستش رو تا همین دیروز که به تو پیام شخصی نداده نزده ؟ یه دلیل دیگه هم بیار پیام تو چت باکسش چطوری دسترسی به نتش رو حذف نمیکنه !در آرشیو چت باکس موجوده ! دلیل سومم میزارم برای آنتونین ، بهش پیام شخصی بزن و بگو حتما این مورد رو توی تالار گریفندور قسمت هماهنگی ، توی آن دو تا تاپیک مربوط به هاگ یا پستای کوییدیچ چک کنه !

مری عزیز ، هر کسی که در سطح ِ حبابی که از سبزینه های جلبکِ دریایی بیرون میاد ( ) از زوپس اطلاع داشته باشه ، میدونه که ارسالِ پست توش به سرعتِ خوب نیاز داره ، ولی سرعت اگر زیر خطِ فقر هم باشه ، میشه توی چت باکس پی ام داد !

در هر صورت من اینجا مسئولِ بررسی اینکه چرا تایبریوس تو چت باکس پیام میداده و نخواسته یا نمیتونسته پستش رو بفرسته نیستم ! چیزی که اهمیت داره اینه که ایشون یک روز قبل از پایان مهلت پستشون رو برای من فرستادن و گفتن که به جاش بفرستم ! منم مثل ِ همیشه ، پست هایی رو که میگیرم میفرستم حالا چه با تاخیر چه سر وقت ، و هیچ وقت هم از کسی دلیل نمیپرسم ! مثل ِ پستِ خودِ شما برای تدریس و سایر پست ها
در مورد تالار گریفیندور هم نیازی به چک کردن نیست ، اگرم نیاز باشه از اونجایی که مدیر هاگوارتز قدرتِ مطلقه خودش میره چک میکنه با شناسه های میلیونیش

در نهایت اینکه من خدا رو شکر انقدر توی این مدت سرم شلوغ هست که به پست های عادیم نمیرسم و ملت لطف میکنن برام مینویسن میدن بفرستم ! هر کسی که در حدِ تار موی دمِ ریپر ( سگ عمه مارج ) خبر داشته باشه میدونه که من وقتِ نوشتن ِ همچین پستایی رو ندارم !! سبکِ نوشتار هم روشن هست و فکر نمیکنم سبکِ نوشتاری من با سایر اعضا همخونی داشته باشه !

در مورد پستِ آبرفورث و زاخاریاس ، همونطور که گفتم من نسخه قبل از ویرایششون رو دارم و تغییر محسوسی توشون نیست بغیر از تغییر چند کلمه و چون خودم اون موقع توی سایت حضور داشتم و پشتیبان تهیه کردم پست ها رو بدونِ کسر امتیاز حساب میکنیم . اگر من شخصا نبودم و نمیدیدم ، امکان نداشت پستی رو که ویرایش شده حتی یک ثانیه بعد از دوازده رو هم حساب کنم

چند مورد گفتی ، من توی همه موارد به اندازه کافی به گروه ها تخفیف دادم و چشم پوشی کردم ! یکی بیشتر به مشکل برخورده و یکی کمتر ! در موردِ داوری گفتی ، داوری ای که ارائه دادی از نظر من افتضاح بود و همین که مقدار زیادی امتیاز از گروهت کم نکردم نشون میده که چقدر چشم پوشی کردم

از نظر من داور باید در بالاترین سطح ِ نویسندگی قرار داشته باشه و کاملا توی داوری بی اعتنا به گروهش باشه ، که فکر نمیکنم توی سایت بیشتر از یکی دو مورد داشته باشیم همچین فردی رو ! با توجه به اینکه شما هیچ کدوم از این خصوصیات رو نداشتی ، من گذاشتم که داور باشی و بعد هم با اعتراضاتِ زیاد برداشته شدی ! اعتراض اعتراضه و فرقی نمیکنه از طرف کی باشه .

نقل قول:
گرچه خودم میدونم نمیخوای طرف گروهی رو بگیری ولی باکارهات نه تنها گرفتی بلکه از حد هم گذروندی !

شما فقط میای به عنوانِ بازرس نگاه میکنی و فکر میکنی هر کسی یه مقدار تاخیر داشت و یه مشکل کوچیک بود باید اخراج بشه یا پونصد امتیاز ازش کم بشه ! ولی من در مقام ِ مدیر هاگوارتز وظیفه بزرگتری دارم و باید به این فکر کنم که ترم رو یه جوری تموم کنم ! منم میتونم از اساتیدی که یه هفته تدریس نکردن پونصد امتیاز کم کنم و اخراجشون کنم ، ولی اینطوری مدرسه ناقص میشه ! و اینکه من انقدر خوب سعی میکنم برخورد کنم این نیست که خیلی مهربونم ! برای اینه که باید این کارو کنم که ترم به پایان برسه ! ولی شما اصلا این چیزا برات اهمیتی نداره

نقل قول:
در ضمن اینجا اگر درست اداره بشه هیچ وقت کسی اعتراض نمیکنه ، منتهی از همون اولش یکم درست فکر کنی میبینی که کارت با مشکل بوده ، اینکه تویادت میره پستای شروع رو بزنی به تیم هافل و دیگران مربوط نمیشه !

شرمنده دیگه ! اینکه شما تنها مسئولیتت توی سایت اینه که بیای یه پست توی کلاست بزنی و اینجا به مدیر گیر بدی ، دلیل نمیشه که منم فقط همین مسئولیت رو داشته باشم ! من خودم هم شخصا پونصد تا مسئولیت دارم که فقط خارج هاگوارتزن ! توی هاگوارتزم که تدریس دو تا کلاس و رسیدگی به کار کلی استادِ تنبل و وقت نشناس و رسیدگی به اعتراضا و داور و هزار تا چیز دیگه ! وقتی من پست نزدم ، وظیفم اینه که مسابقه رو تمدید کنم و پست بزنم! چون اشکال از من بوده !

همون روزی که تمدید شد ، استرجس به من گفت که برای چی تمدید کردی ما میخواستیم اواخرش پستامونو بزنیم ، من بهش گفتم که ریون فکر میکرد مشکلی بوجود اومده که من پست ها رو نزدم و برای همین تمدید شد ! میتونی ازش بپرسی !

در مورد هافلپافم ، من به پیوز گفتم که چون تمدید شده ، شما میتونید بگید من پستاتونو پاک کنم که بیشتر روشون کار کنید و بفرستید ! مشکل اینجاست که ملت فقط دوست دارن اعتراض کنن ، یعنی این همیشه بوده ، هر کسی هر چیزی که اونطوری که میل داره نیست اعتراض میکنه ، ربطی به خوب یا بد بودن نداره

شما میای اعتراض میکنی که چرا اساتید تدریس نکردن ، من نمیتونم برم بزنم تو گوش ِ اساتید یا بندازمشون بیرون که ، استادی هم نتونه تدریس کنه دیگه کسر امتیاز براش فرقی نمیکنه ، شمام که امتیازتون از همه بیشتره و فرقی نمیکنه من از گروها امتیاز کم کنم یا نه ، فقط باید برم خشانت آمیز بهش بگم که زودتر تدریس کنه ! شما میای اعتراض میکنی و فکر میکنی من پونزده تا استاد گذاشتم کنار که تا یکی تدریس نکرد یکی دیگه رو جایگزینش کنم !

نقل قول:
پ.ن : در ضمن این رو کلا میگم ، بیخیال همه اعضای هافل ، من خودم وقتم رو از سر راه نیاوردم که در روز کلی وقت بزارم ،بعدش در ثانیه همه قانونا عوض بشه و چیزی بشه که اقایون و دوستان میخوان .

پس یه لطفی بکن و نه وقتِ خودت رو بگیر و نه وقتِ من رو ! به جای رسیدگی به کلی کاری که دارم ، باید هر روز یک ساعت وقت بذارم به اعتراضاتِ شما جواب بدم !

گابریل :
مشکلی نیست ، حتما امروز تدریس کن و امتیازات رو بزن

دراکو :
یک هفته مهلت دارید برای ارسال امتیازات

آبرفورث :
مهم نیست منظورت چی بوده ، مهم اینه که همین برداشت رو من دارم از حرفت ، مهم نیست

مینروا :
از اونجایی که توجیه کردی امری پس لذت بخشه ، ولی متاسفانه بدلیل حلول ماه مبارک ازش امتناع میورزم و ازت دعوت میکنم که به امید مرلین ، بعد از ماه مبارک برای توجیه شدن های مکرر در دفتر توجیهات حاضر بشی

در مورد تدریس هم اینکه ، باید حتما تکلیفی بدی و امتیاز برای اون باشه ، همینطوری نمیشه الکی امتیاز بدیم یا اصلا ندیم ! هر طوری شده باید بدیم و اینکه سعی کن سوالاتِ خوبی بدی که مشعوف بشیم دستِ مرلین پشت و پناهت

در مورد تابلوی امتیازات ، بعد از پایانِ کلاس ها و ارائه امتیاز آخرین جلسه بروز میشه

اساتید هم زودتر سوالاتشون رو طبق اطلاعیه تابلوی اعلانات برای من بفرستن زودتر ، 15 سوال میفرستید ، ولی احتمالا تعدادی از اونها رو گلچین میکنم و قرار میدم

در مورد جام آتش هم ، از 10 شهریور شروع میشه !

ممنون

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۲:۰۶ پنجشنبه ۵ شهریور ۱۳۸۸

مینروا مک گونگال old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۰ دوشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۵۸ یکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵
از دفتر وزارت
گروه:
کاربران عضو
پیام: 547
آفلاین
با سلام و عرض تبریک به مناسب حلول ماه مبارک رمضان !
امید وارم طاعات و عبادات شما یعنی حجت المرلین پرسی ویزلی قبول حق واقع بشه .
امید وارم تمام اعمال شما نیک انگاشته بشه و مقبول درگاه الهی .
و هزار تا امید دیگه برای مدیر عزیز و بزرگوار هاگ !

بنده خودم اومدم توجیه شم!

من تو کلاسم تدریس خاصی نبوده که بخواد سوال ازش مطرح شه .
نظرتون چیه که سوالا جوری باشه که هر کی هر جوابی داد قبول شه و فقط حضور ملاک باشه ؟!

توفیق رفیق راهت !

پیام زده شده در: ۲۳:۴۵ چهارشنبه ۴ شهریور ۱۳۸۸

آبرفورث دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۰ شنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۲۶ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 805
آفلاین
پرسی

تو که منظور منو میفهمی چرا خودتو میزنی به بوقانگی؟ منظور من اونجا اینه که حالا تو به هر دلیلی از گریفیندور خارج شدی، لذا تعهدی نداری نسبت به اونجا حداقل فی الحال. برای همین فرضیه اینکه تو به جای مک پست نوشته باشی کلا مردوده. من کی حرف از عدم رعایت عدالت زدم آخه جونیور.

seems it never ends... the magic of the wizards :)

پیام زده شده در: ۲۲:۴۲ چهارشنبه ۴ شهریور ۱۳۸۸

دراکو  مالفوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۲ دوشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۸:۳۳ سه شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۸۸
از دحام!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 117
آفلاین
یه سوال!
مرلین،پرسی،مینروا!عقب وایسین،توجیه کنی...با همین کیبورد میزنم تو سرتون.همین جوریش هم به زور مرلین اومدم اینجا!
اهم.
برای فرستادن داوری تا کی مهلت داریم؟

یه مشکل دیگه هم هست.دیگه بی انصافی رو به حد اعلا رسوندین.شرم آوره!خجالت داره!
بهتون گفتم به تیم کوییدیچ اسلی امتیاز اضافه کنید قبول نکردید گفتید مجازیه...اما این!
داور هافلپاف قبلا عضو راونکلا بوده!واسه چی بدون مشکل داوری هاشون رو قبول میکنین؟شرم هم خوب چیزیه!حداقل با یه خورده مشکل قبول کنید!دهه!

منم سالم بودم
حالا خوب نگاه کن
اعصاب که ندارم
داره دکتر میزنه با چوب رو زانوم

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۰:۵۴ چهارشنبه ۴ شهریور ۱۳۸۸

گابریل دلاکور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۰۰ سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۶:۳۳ دوشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۰
از يت نكن! شايدم، اذيت نكن!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 708
آفلاین
من پنجشنبه تدريس ميكنم.

همه چيزش آماده اس! فقط وقت ميخوام. ببخشيد،

باي!‌

----
پ.ن ، كسي امتياز كم نكرد؟!:دي

[b]دیگه ب

پیام زده شده در: ۲۰:۳۴ چهارشنبه ۴ شهریور ۱۳۸۸

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
با دو تا شکلک ودست به زمین گرفتن چیزی درست نمیشه !

الان من از آنطرف هم کلی فشار رو هست ، منتهی از آنجایی که خودم هیچ وقت کارام بدون حساب کتاب نیست حرف خودم رو میزنم .

در مورد تایبریوس :

یه دلیل بیار که چرا پستش رو تا همین دیروز که به تو پیام شخصی نداده نزده ؟
یه دلیل دیگه هم بیار پیام تو چت باکسش چطوری دسترسی به نتش رو حذف نمیکنه !در آرشیو چت باکس موجوده !

دلیل سومم میزارم برای آنتونین ، بهش پیام شخصی بزن و بگو حتما این مورد رو توی تالار گریفندور قسمت هماهنگی ، توی آن دو تا تاپیک مربوط به هاگ یا پستای کوییدیچ چک کنه !

در مورد آبر :

آخر قبولیش این میشه که ازش امتیاز کم بشه ! شاید اینطوری به مذاق خودمم خوش بیاد !

برای اینکه نگی مری اصلا حواسش به هیچی نیست ، پست زاخاریاس اسمیت هم از هافل یه ویرایش داره بعد از ساعت 12 !

هر دو رو با کسر امتیاز حساب میکنین یا جفتشون رو حذف میکنین تا دیگه اشتباهی صورت نگیره ! چه غلط املایی چه هر چیز دیگه ای !

البته اینو در نظر بگیر که آبر سه تا ویرایش با زمان 2 ساعت و 30 دقیقه داشته منتهی زاخاریاس یک ویرایش با زمان 24 ثانیه !

در مورد کسر امتیاز :

فکر کنم قبلا هم توی پیام شخصی در این مورد باهات صحبت کردم !
یک پیام هم در مورد انتقادات زدم ! این انجمن سه تا ناظر داره که یکمی از زیادی بیشتر داره نظارت میشه ! اگر هزاران کمکی که حداقل خودم توی صد مورد کردم رو دست کم نگیریم ! پس اگر نظارت با مشکل انجام میشه برای اینه که کمتر وقت میزاری !

پس دلیلی برای کسر امتیاز نمیبینم ... حالا هر چقدر میخوای خوف و ... توی کار بیار !

خودت بگو اسم

1.داوری با امتیازات پایین رو قبول کردن و بعدش یک داوری رو اوردن که اصلا هیچ ربطی به کوییدیچ نداره !
2.داوری هافل رو زیر سوال بردن و از مسابقات حذف کردن !
3.پستهایی رو که هیچ ربطی به مسابقه نداشت رو قبول کردن و فقط یک امتیاز کم کردن !
4.یک هفته تمدید !
5.پست بعد از ساعت اصلی زده شده رو قبول کردن !
6.پست برای تیم حریف فرستادن !

رو چی میزاری ؟ شامل حال همه گروهها ! یا فقط گریف ؟ یک مورد در رابطه با هافل بگی من خیلی خوشحال میشم .

( الان ریتا یا پیوز یه روز دیر تدریس میکنن سه امتیازشون سریع کم میشه ، منتهی بقیه بعد چند صد روز فقط پنج امتیاز کم میشه ... نمونه اش هوکی ، آبر ، عمه مارج ، گابریل لاکور ، بلاتریکس لسترنج و شاید اسمهای دیگه که به ذهنم نرسه ، اما در مورد هافل چی ؟ سر جنگ که نداریم! )

وجدان و انصافتو شکر واقعا!

گرچه خودم میدونم نمیخوای طرف گروهی رو بگیری ولی باکارهات نه تنها گرفتی بلکه از حد هم گذروندی !

این مورد هم میتونم ، صرف نظر کنم ، چون قبلش با پخ با هم حرف زده بودیم .

در ضمن اینجا اگر درست اداره بشه هیچ وقت کسی اعتراض نمیکنه ، منتهی از همون اولش یکم درست فکر کنی میبینی که کارت با مشکل بوده ، اینکه تویادت میره پستای شروع رو بزنی به تیم هافل و دیگران مربوط نمیشه !

در هر صورت فکر میکنم خیلی راحت همه چیز درست میشه ... وگرنه اینجا هم مثل همه انجمن ها ...

پ.ن : در ضمن این رو کلا میگم ، بیخیال همه اعضای هافل ، من خودم وقتم رو از سر راه نیاوردم که در روز کلی وقت بزارم ،بعدش در ثانیه همه قانونا عوض بشه و چیزی بشه که اقایون و دوستان میخوان .

ویرایش شده توسط مری فریز باود در تاریخ ۱۳۸۸/۶/۵ ۱۰:۰۰:۲۰

پیام زده شده در: ۱۷:۵۷ چهارشنبه ۴ شهریور ۱۳۸۸

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
مری :
من بهت تبریک میگم و تو رو خوف ترین شرکت کننده ترم هشتم هاگوارتز معرفی میکنم ، چرا که با پست هات توی دفتر توجیهات ، شخصا منو توجیه کردی و این کاری نیست که کسی بتونه با من بکنه

همینطور تبریک میگم که تو اولین فردی هستی که شخصا ازش دعوت نکردم که توی دفتر توجیهات بیاد و توجیه بشه

در مورد پستِ آبرفورث اینکه ، درست میگی ، اگر پستی بعد از ساعتِ دوازده ویرایش بشه ، پست قبول نیست ، چون ممکنه نویسنده پستش رو ناقص بفرسته و بعد ویرایش و تکمیل کنه ... ولی از اونجایی که مدیریت اعظم هاگوارتز ، دیشب از ساعتِ دوازده تا 5 صبح جهتِ پاره ای از توجیهات توی سایت حضور داشتم و به خاطر ارسالِ پست تایبریوس پست ها رو هم دیدم و منتظر بودم یکی خطایی بکنه که امتیاز قابل توجهی ازش کم کنم متوجه شدم که خطایی صورت نگرفته ، و زمانی که من پست ها رو میدیدم همشون کامل بودن و الان هم که پستِ آبرفورث رو دیدم ، متوجه شدم که سطری هم بهش اضافه یا کسر نشده و البته از اونجایی که میدونستم به روالِ همیشگی میای و اعتراضی میکنی فایل ِ پشتیبان از تک تکِ پست ها تهیه کردم و اگر لازم باشه تصویرشون رو میذارم اینجا پست ها رو !

در موردِ پستِ تایبریوس هم ، همونطور که گفتم یک روز قبل از پایانِ بازی تایبریوس عزیز پستش رو برای من پیام شخصی کرده بود ، و دیشب متوجه شدم که از اونجایی که از ارسال پستش توسط من ناامید شده بود ، دست به دامن ِ ملتِ زیادی شده بود جهتِ ارسال پستش که آخر سر هم اونها ناکام موندن و من ثابت کردم که فقط قدرت دستِ مدیریت معظم هاگوارتزه باز هم اگر لازم باشه میتونم تصویر پیام شخصی تایبریوس که روز قبل از مسابقه برای من پستش رو فرستاده رو اینجا قرار بدم که همه اطلاعاتش مشخصه !

نقل قول:
الان بعد یه هفته تمدید و کلی پارتی بازی و ... دیگه این حرفا رو نداره که ، در ضمن من پستی رو نمیبینم که تایبریوس گفته باشه من نمیتونم پست بزنم !

تمدید و کلی پارتی بازی ؟!
من زمانی تمدید کردم که متوجه شدم پست های شروعِ بازی رو نزدم و ناظرین گریفیندور و راونکلاو اطلاع داده بودن که چرا پست ها رو نزدی و ما چیکار کنیم و این حرفا ! من ترجیح میدم اسم ِ این کار رو لطف بذارید ، نه پارتی بازی ! اصلا از اینطور پست زدن خوشم نمیاد ! به همین خاطر سه امتیاز از کوییدیچ هافلپاف کسر میکنم تا یاد بگیرید که جوابِ لطفِ مدیر رو ( که خدا رو شکر تا الان شامل ِ حالِ هر چهار گروه شده ) رو چطور بدید !

نقل قول:
بر همگان واضح هست که پرسی رابطه خیلی حسنه ای با گریفیندور نداره. و قطعا نمیاد خودش پست بزنه به خاطر گریفیندور!

فکر میکنم تا الان انقدر عدالت رو در مورد همه گروه ها رعایت کردم و بهتون فرجه دادم که انتظار شنیدن این حرف رو نداشته باشم ! وقتی میام دفتر توجیهات و این سری پست ها رو میبینم ، فکر میکنم که بهتر بود از همون اول چهار تا بازرس میذاشتم و بدونِ نظارت و رسیدگی و فرجه دادن و نادیده گرفتن ِ کم کاریا و اینا ترم رو تموم میکردم که انقدر هم حرف و حدیث پیش نیاد ! هوم !

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۸/۶/۴ ۱۸:۰۰:۴۷

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۷:۱۷ چهارشنبه ۴ شهریور ۱۳۸۸

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
این پست رو پاک میکنم ! منتهی به وقتش !

بچه کجایی آبر جان ؟ پسر شجاع نبودی تو یه وقت ؟

تا جایی که من میدونم یدونه الف بزنی پست ثبت میشه ! بعد تا هزار ساعت بعدش میتونی ویرایش کنی و یدونه هری پاتر جدید خلق کنی !

حالا اگر چند ثانیه بود حرفت خوب بود و توجیه داشت ، مثل همون 13 دقیقه ایه ! منتهی سه ساعت بعد چی دیدی ؟ یک غلط تایپی ؟

حالا البته باید دید ناظر چه نظری داره ...

برای اینکه پستم رو پاک نکنم اینم بهش اضافه میکنم !

کلاس گزارشگری کوییدیچ مثل اینکه بازم قاطی کردین !

امتیازدهی نشده ، تدریسشم با پرسی بوده !

ویرایش شده توسط مری فریز باود در تاریخ ۱۳۸۸/۶/۴ ۱۷:۲۷:۴۸
ویرایش شده توسط مری فریز باود در تاریخ ۱۳۸۸/۶/۴ ۱۷:۴۰:۵۹

پیام زده شده در: ۱۷:۰۳ چهارشنبه ۴ شهریور ۱۳۸۸

آبرفورث دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۰ شنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۲۶ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 805
آفلاین
ویرایش پست میتونه به هر دلیلی باشه، غلط املایی، غلط تایپی!
هر سه ویرایش بنده هم برای رفع اشکالات تایپی محدود بوده، ممکنه یه جمله ای رو عوض کرده باشم اما ویرایش اسمش با خودشه ویرایش.

بند سوم قانون کوییدیچ :
نقل قول:
بازیکنان نباید ارسال پست هایشان را برای آخرین لحظات باقی مانده وقت بگذارند ، به همین دلیل در صورتی که حتی لحظه ای از دوازده نیمه شب که پایان مسابقه است گذشته باشد ، پست ارسالی در نظر گرفته نمیشود . حتی اگر به دلیل مشکل لود شدن سایت در اواخر شب باشد !

نکته ای در مورد ویرایش نیومده.
در مورد پست تایبریوس هم پرسی گفته و من فکر میکنم بر همگان واضح هست که پرسی رابطه خیلی حسنه ای با گریفیندور نداره. و قطعا نمیاد خودش پست بزنه به خاطر گریفیندور!

زیر پستش هم گفته پست دیروز به دستش رسیده. پس اگر هم تاخیری هست مدیر تاخیر داشته. و اصولا زیر مجموعه قانون نمیتونه به خود قانون گذار ایراد بگیره و حرفش رو نقض کنه.

خدا بخیر کنه این آخر ترم رو!

seems it never ends... the magic of the wizards :)

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.