هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: گفتگو با ناظران *محفل ققنوس*
پیام زده شده در: ۱۵:۱۶ یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۹

سالازار اسلایتیرین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۱۰ یکشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۰:۳۵ یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۳
از ما هم نشنیدن . . .
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 618
آفلاین
سلام

نمی دونم جاش اینجا بود بگم یا جای دیگه ولی از اونجایی که به خود ناظر انجمن مربوط می شه همینجا می گم .

در پست شماره ی 207 پادگان نظامی که توسط من سوژه ی جدید داده شد داستان به این صورت روایت شد .

نقل قول:
در میان این فضای غم انگیز پسرکی نیمه جان توی نهر پهنی افتاده بود و قلم پایش و زانویش خرد شده بود .
کاملا از صورتش پیدا بود که از چیز وحشتناکی ترسیده است و در فرار بود که این اتفاق برایش افتاده بود .
با یک دست سعی بر آن داشت که پای شکسته اش را نجات دهد و با دست دیگر چوب دستی اش را محکم در دست گرفته بود و دیوانه وار به اطرف تکان می داد.

یعنی اینکه داستان در مورد یک پسر بچه یا نوجوان محفلی است که دزدیده می شه و چوب دستی داره .

بعد در پست شماره ی 208 که توسط ناظر محترم آلبوس دامبلدور عزیز زده شده معلوم می شه که کسی که دزدیده شده دابی بوده .

و اینجا ما به تناقض می رسیم و باعث سردرگمی خواننده می شه .

واقعا ما از کسی که سابقه ی خوبی تو ایفای نقش داره و خودش یک ناظره بیشتر انتظار داریم .
شما به عنوان یک ناظر بعضی مواقع پستهایی رو نقد می کنی و گاهاً در نقدها اشاره می شه که سوژه رو درست پیش ببرید و این حرفا . با این وجود شما چگونه می توانید به کارتان ادامه دهید ؟!

و در آخر : مدارکش هم موجوده ، نشون بدم؟!

امیدوارم که ناراحت نشده باشید، واسه من سوالی پیش اومده بود و فقط هم قصد کمک داشتم .
موفق باشید .

حرفهای شما کاملا درسته !
ولی خب چون سوژه شما یکم تکراری می زد ( دزدیه شدن محفلی ها توسط مرگ خوارها یا موجودات عجیب غریب و اکثرار این پسر بچه جیمز سیریوس پاتر بود ) ایندفعه تصمیم گرفتم که جای یکی از بچه های محفلی یه جن محفلی به سرقت بره !

ممنون از گوش زدتون و خیلی ممنون که دفت کردین ، من یکم سرم شلوغه دیه دوران امتحاناست و اینا زیاد دقت نکرده بودم ، ممنون

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلـدور در تاریخ ۱۳۸۹/۳/۳۰ ۲۲:۵۴:۳۰

" -زندگي آنچه زيسته ايم نيست ، بلكه چيزي است كه به ياد مي آوريم تا روايتش كنيم ."
گابريل گارسيا ماركز

پیام زده شده در: ۲۲:۱۷ شنبه ۲ آبان ۱۳۸۸

سيريوس بلك قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۰ یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۶:۲۲ چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۴
از موتور خونه جهنم !
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1086
آفلاین
من تازه عضو محفل شدم. ميخواستم بدونم رنك سفيد رو از كجا گير بيارم و بذارم؟
ماموريت گروهي كي هستش؟
آدرس URL رنك رو لطفا" بديد.

سلام باب بزرگ!
در مورد ماموریت فعلا اقدامی نمیکنیم، چون تازه دو ماه اول سال تحصیلیه ملت درگیرن همه، بیشتر محفلی ها دانش آموزن آخه!
اینم رنک شما.

ویرایش شده توسط جیمز سیریوس پاتر در تاریخ ۱۳۸۸/۸/۳ ۱۳:۰۸:۲۵

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۸:۳۳ جمعه ۶ شهریور ۱۳۸۸

آلبوس دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۳ چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۹:۵۶ سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۳
از تو دورم دیگه!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 586
آفلاین
نقل قول:

پ.ن : دوستان عزیز! اینجا تاپیک بحث نیست... خواهشمندم موضوعی بود از طریق پیام شخصی به من اطلاع بدید. من ناظر اینجا نیستم!!

ریگولس اینجا جای بحث های اینچنینی نیست. صحبتی اگه با سارا داری با پیام شخصی یا نحوه با ایشون در میون بذارید.

ابرکسس عزیز من پست شما رو مطالعه کردم.
من نمی تونم بگم که پست شما جدیه چون نیست و به طرز جالبی آدم وقتی می خوندش خنده ش می گیره.

شما اون قدری تجربه دارید که لازم نیست من به شما چیزی یاد بدم. ولی جمله ی "شما می ‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید" شما رو موظف نکرده که پست بزنید.

شما که نمی تونی جدی باشی بیشمار تاپیک طنز موجوده... لطفا از اونها استفاده کنید.

لازمه که شما کار گروهی و همکاری رو یاد بگیرید. به جای اینکه کار رو به تقابل بکشونید. سعی کنید با چیزی که هست کنار بیاید.

تاپیک دره گودریک برای اسکاور نبوده که..زننده ی تاپیک هم تعیین نمی کنه که اون تاپیک طنزه یا جدی. شما می تونی سبک پستهای قبل رو مرجع قرار بدی. اینکه شما پست خودتون رو ادامه بده ما پست خودمون رو که حرف درستی نیست.

در ضمن پرفسور کوئیرل ناظر این انجمن نیست!

به قوانین تاپیک ها پایبند باشید لطفا.

بخواید بحث رو ادامه بدید پستهاتون پاک میشه!

این رو یه اخطار در نظر بگیرید.

موفق باشید.

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۸/۶/۶ ۱۸:۴۰:۵۹

باید از چیزی کاست.. تا به چیزی افزود!تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۸:۲۱ جمعه ۶ شهریور ۱۳۸۸

ابرکسس مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۲ یکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۰:۵۲ دوشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۰
از The House Jack Built
گروه:
کاربران عضو
پیام: 84
آفلاین
خب منم همینجا از ناظرین محفل عذرخواهی میکنم! (که پستم به تاپیک ربط پیدا کنه!)

اولا که من از کجا باید بدونم کدوم تاپیک طنزه و کدوم تاپیک طنز نیست؟ ظاهر دره گودریک اتفاقا در اون لحظه ای که من دیدم کاملا مناسب بود واسه طنز! حالا اگه اسم تاپیک "دره گودریک (طنز ممنوع!)" یا "دره گودریک (کاملا جدی)" بود باز یه چیزی!

دوما که اصلا تاپیکو که میلاد دومبول زده! اون کجا تو عمرش پست جدی زده اصلا؟

سوما پنج شیش نفر کجا داشتن اونجا فعالیت میکردن!؟ از دو هفته پیش برین ببینین چند نفر پست زدن که میگین پنج شیش نفر؟

چهارما که کی گفته جدی کاملا مخالف طنزه؟ پست میتونه کاملا جدی باشه و در عین حال یه تیکه طنزم توش باشه! مثلا خود کتابای هری پاتر به نظر شما کتاب طنز محسوب میشن؟ داستانش کلا جدیه توش تیکه طنزم داره!
حالا اینکه توی پستم به یه مسئله ی بهداشتی و سلامتی هم اشاره کردم که اطلاعات عمومی بچه ها بره بالا به جدیت پستم چی کار داره؟

چهارما که فرض کنیم من اصلا کاملا زدم سوژه تونو خراب کردم! خب درستش کنین خودتون! من زدم هری رفت (اینم به خاطر این زدم که توی پست قبلی داشت چمدونشو جمع میکرد) خب نفر بعدی من بیاد بزنه بعد از یه مدت دلش واسه بچه هاش تنگ شد برگشت! سریع پای ناظر و منو مدیریتو واسه چی میکشین وسط؟

و پنجما که خب من حالا دیگه اونجا پست نمیزنم! خوشحال باشین...

ببینین کلا شما مشکلتون طنز و جدیش نیست! شما مشکلتون اینه که یه سوژه دادین و دوس دارین همه هم دقیقا همون چیزی رو بنیوسن که شما دوس دارین! این جمله هایی هم ته پستاتون مینویسین دقیقا همینو نشون میده! مثل این:
"دوست بعدی! هیچ اتفاق خاصی قرار نیست بیافته. اونها میرن و در شهر گردش می کنند."

ایفای نقش کجاش اینه که شما بیای به نفر بعدیت دیکته کنی که چی بنویسه؟

حالا به هر حال اگه شما اینجوری دوس دارین من سعی میکنم زیاد دردسر ایجاد نکنم واستون!

تصویر کوچک شده

[b][s

پیام زده شده در: ۱۴:۰۵ جمعه ۶ شهریور ۱۳۸۸

ریگولوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۲۴ سه شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۸:۳۷ چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۰
از جون گرابلی و انجمنش چی می خام؟!؟
گروه:
کاربران عضو
پیام: 167
آفلاین
نقل قول:
جمله من هیچ حالت کنایه ای نداشت و حامل همون چیزی بود که خودتون بهش معترفید.

واقعا دست شما درد نکنه، چه به راحتی به دیگران توهین می کنید...و بعد هم یه دوست عزیز می چسبونید تهش.
به نظرم، من زیادی صبر و حوصله با کاربرایی که به قول خودشون ناظر نیستن و هر طور دلشون بخواد حرف می زنن نشون دادم.
این چه رسمی ملت میان حرف می زنن، اعم از کاربر و ناظر، بعد میگن بیا پیام شخصی، حرف و توهین رو می کنید، جواب که میخایم بدیم، میگید پیام شخصی.
بعد هم شلوغش می کنید که جور رو ناآروم کردیم.

سارا اوانز، من نظرتون رو در مورد پستام نخواستم که نظر میدید و بعد میگید من که توهین نکردم.
منم فکر میکنم شما هم بیاید یه همچین اعترافی بکنید، خیال می کنید خیلی کار راحتیه که پست های 10 متری و غیر قابل خوندن، شماها رو بخونیم و سعی کنیم جوری ادامه اش بدیم که قابل خوندن باشه.
نه شما برنده جایزه نوبل ادبی بودید و هستید نه بقیه کاربرا و ناظرای اینجا و نه ما،
ولی ما اینقدر احترام برای نوشته ها و شعور دیگران قائل هستیم که نیایم مثه شما انگ ارزشی و ابکی و چرت و پرت بهش بزنیم و ندید بگیریم و یا پاک کنیم.
ولی شما رسما اومدید به شعور من توهین کردید.

Toujours pur

" به خاطر یک مشت سوژه "

[b][size=small]�

پیام زده شده در: ۱۳:۴۳ جمعه ۶ شهریور ۱۳۸۸

سارا اوانز old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۳۶ شنبه ۱۰ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۳:۳۵ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از بالای سر جسد ولدی!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 993
آفلاین
با سلام...
البته لازم نبود که بنده جوابی بدهم ولی برای اینکه سوء تفاهم نشه یه جواباتی میدیم!

نقل قول:
دوما که تاپیک جدی نویسی دیگه از کجاتون آوردین به هر حال؟ به قول پروفسور کوییرل هر کاربری با توجه به سبک و سلیقه ی خودش توی هر تاپیکی میتونه پست بزنه سارا جان! خوب شد نیومدیم آزکابان وگرنه همشو میزدی پاک میکردی که!

ابرکسس عزیز! تاپیک های سایت به دو دسته جدی و طنز تقسیم شدن! یعنی از اول یه تاپیک با یه هدفی زده می شه! یکی با روند جدی نویسی و یکی با روند طنز!
این کار شما که می آیید وسط تاپیک جدی پست طنز می زنید ، توهین به بقیه پست ها و در اصل زحمت بقیه و همچنین سوژه تاپیکه!
کلا اینکه سایت و انجمن ها تاپیک طنز زیاد داره و تاپیک های جدیش تعدادش اندازه انگشت های دستم شاید نباشه!
من نمی دونم شما چه اصراری دارید که بیایید و تاپیک جدیی رو خراب کنید و با استفاده از قانون های نا نوشته بقیه رو نادیده بگیرید و اعتراض کنید و بخوایید الم شنگه به پا کنید.

من با هیچ کدومتون دعوا ندارم...فقط بحثم سر اینه که خواهشا به روند تاپیک ها احترام بزارید... همین! اگه می خوایید طنز بنویسید شونصد تا تاپیک هست که می تونید برید توش بنویسید.
یادتون باشه من ازتون خواهش کردم ابرکسس عزیز!

در مورد آزکابان هم اینطور نیست... شما تشریف می آوردید اونجا ما تاپیک جدی آنچنانی نداریم... ما خوب ازتون پذیرایی می کردیم.

ادامه سوژه هم نبود پستتون ابرکسس عزیز! چون توجه کنید در پست بنده قرار شد همه از اونجا برن و بعد شما یه دفعه تغییرش دادید به اینکه هری بره!!
پست شما هم کاملا طنزه چون از اصطلاحاتی استفاده شده که همه میدونن جز در پست طنز استفاده نمی شه! خودتونو به اون راه نزنید!

و در آخر! دوست عزیز درسته اینجا شاید قوانینی داشته باشه که مربوط به شه به اینکه همه هرجا دوست دارن پست بزنن. ولی وقتی گروهی در کنار هم فعالیت می کنن باید به نظر همه احترام گذاشت.
کسی که تاپیک دره رو با هدف جدی نویسی زد ، این کاررو برای طرفداران این مدل نوشتن کرد. و تاپیک های طنز هم همین طورن! پس شما نباید به خودتون فقط توجه داشته باشید...باید عده ای رو هم در نظر بگیرید که دوست دارن جدی بنویسن!
این احترامه ... کاری که من کردم هم شاید از نظر شما توهین به شما بود ولی در عین حال احترام به پنج شش نفر دیگه ای بود که اونجا داشتن جدی می نوشتن!

صحبت من همین بود...موفق باشید.

نقل قول:
سارا جان، چرا منو مسخره می کنی؟ شاید من بهتر از این نتونم پست بزنم، شاید من واقعا حد نوشتنم در حد ماهی مرکبه، ولی لحن شما توهین به شخصیت حقیقی منه.

wow
مسخره؟ وقتی این جملات رو دیدم داشتم شاخ در می آوردم! آخه این چه برداشت کاملا منفیی هست که شما از جمله من کردید؟ نمی دونم چی بگم!!
جمله من هیچ حالت کنایه ای نداشت و حامل همون چیزی بود که خودتون بهش معترفید.

با تشکر... و موفق باشید.

پ.ن : دوستان عزیز! اینجا تاپیک بحث نیست... خواهشمندم موضوعی بود از طریق پیام شخصی به من اطلاع بدید. من ناظر اینجا نیستم!!

پیام زده شده در: ۱۰:۴۹ جمعه ۶ شهریور ۱۳۸۸

ریگولوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۲۴ سه شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۸:۳۷ چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۰
از جون گرابلی و انجمنش چی می خام؟!؟
گروه:
کاربران عضو
پیام: 167
آفلاین
نقل قول:
پست ریگولوس هم طبیعتا باید پاک می شد ولی ما در نظر میگیریم که این پست آقا آخر جدی نویسیشونه و بهتر از این دیگه نمی تونن!

سارا جان، چرا منو مسخره می کنی؟ شاید من بهتر از این نتونم پست بزنم، شاید من واقعا حد نوشتنم در حد ماهی مرکبه، ولی لحن شما توهین به شخصیت حقیقی منه.
خوبه منم راه بیفتم پست های جدی شما رو مسخره کنم بگم این خانوم بهتر از این نمی تونن بنویسن؟

خودتحویلی هم حدی داره واقعا.
تو رو خدا اصلا پست منم پاک کنید، همچین منت میزارن انگار در جریان روند پستهاشون در نوبل ادبی! اختلال ایجاد کردم.

Toujours pur

" به خاطر یک مشت سوژه "

[b][size=small]�

پیام زده شده در: ۱۰:۴۱ جمعه ۶ شهریور ۱۳۸۸

ابرکسس مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۲ یکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۰:۵۲ دوشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۰
از The House Jack Built
گروه:
کاربران عضو
پیام: 84
آفلاین
اولا که کاملا جدی بود اون پسته! پست خودتون طنزه! واقعا توهین به پستای طنز منه که اون پست منو طنز در نظر بگیرین!

دوما که تاپیک جدی نویسی دیگه از کجاتون آوردین به هر حال؟ به قول پروفسور کوییرل هر کاربری با توجه به سبک و سلیقه ی خودش توی هر تاپیکی میتونه پست بزنه سارا جان! خوب شد نیومدیم آزکابان وگرنه همشو میزدی پاک میکردی که!

سوما که کاملا به سوژه مربوط بود و ادامه ی سوژه ی خودتون بود! دیگه چی کار میخوایین بکنیم؟قبل از پست زدن پیام شخصی بزنیم بهتون ازتون بپرسیم چی دوس دارین واستون بزنیم دقیقا همون چیزی رو که شما دوس داری بنویسیم؟ جمله به جمله؟

چهارما که اگه راس میگین با نوشتن و با امکانات مساوی سوژه ای که دوس دارینو بگیرین دستتون و ادامه بدین! خوشتون نمیاد از پست من شما پست خودتونو ادامه بدین! به پستای ما چی کار دارین اصلا؟ lمگه زوریه؟

انجمن کاملا عمومیه و شما هم باید به شعور و سلیقه ی همه اعضاش احترام بذارین! تاپیکی که من توش پست زدم زیرش اینو نوشته:

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما می ‌توانید عنوان جدید باز کنید
شما می ‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید

و تا وقتی هیچ قانون مکتوبی رو نقض نکردم دوس ندارم از این امکانات که حق مسلم منه(!) محروم شم!

ویرایش شده توسط ابرکسس مالفوی در تاریخ ۱۳۸۸/۶/۶ ۱۰:۴۸:۳۷
ویرایش شده توسط ابرکسس مالفوی در تاریخ ۱۳۸۸/۶/۶ ۱۰:۵۰:۲۲

تصویر کوچک شده

[b][s

پیام زده شده در: ۵:۰۶ جمعه ۶ شهریور ۱۳۸۸

سارا اوانز old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۳۶ شنبه ۱۰ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۳:۳۵ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از بالای سر جسد ولدی!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 993
آفلاین
با سلام...

لطفا ناظرین محترم محفل پست شماره " 189 " دره گودریک که متعلق به ابرکسس مالفوی هست رو پاک کنید.
چون متاسفانه هم سوژه ای که واردش شده با داستان همخونی نداره و یه جوری فرار از سوژه ایی هست که گفته شده و هم پست طنزه که با روند تاپیک متفاوته.

پست ریگولوس هم طبیعتا باید پاک می شد ولی ما در نظر میگیریم که این پست آقا آخر جدی نویسیشونه و بهتر از این دیگه نمی تونن!

پس فقط ماله ابرکسس رو پاک کنید.

متشکرم...

پیام زده شده در: ۹:۵۷ شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۸۸

روونا ریونکلاو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۳۹ سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۲:۱۱ دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۱
از ل مزل زوزولـه .. گاو حسن سوسولـه!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 553
آفلاین
سلام .
من یه مدته که فعالیتم توی محفل بسیار کم شده و بوقیدم . می خوام دوباره شروع کنم . دوباره می خوام بترکونم . می خواستم در هر سورت دسترسیمو می گیرید ؟

تدی ! جیمزی ! جون نهنگات . قول میدم از این به بعد بهتر بشم . و گرنه می رم معتاد می شم . میرم تو مرگخوارا . تو رو به کله کچل ولدی قسم می دم . میرم میرولم . شرمنده . منو معلق نکنید . خواهشا .

اینجا چه جای این حرفاست!

بهتون گفتیم باید چیکار کنید.. اینجا پست نزن دوباره.

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۸/۵/۱۰ ۱۱:۱۰:۲۱
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۸/۵/۱۰ ۱۱:۲۰:۵۰

»»» ارزشـی متفکــر «««
.
.
.

باید که شیوه ی سخنم را عوض کنم!
شد..شد! اگر نشد دهنم را عوض کنم!!

I have updated a new yahoo account, plz add the last one!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.