هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

تدریس جلسه اول كلاس دفاع در برابر جادوي سياه
پیام زده شده در: ۱۹:۴۵ دوشنبه ۵ بهمن ۱۳۸۸

جیمز  پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۲ یکشنبه ۲۷ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۵:۴۸:۲۹ جمعه ۱۵ دی ۱۴۰۲
از دهکده هاگزمید
گروه:
کاربران عضو
پیام: 204
آفلاین
جلسه اول:
درب کلاس باز شد و پرفسور پاتر با ظاهری جدی در حالی که اسنیچ را به زور درجیبش می چپاند گفت: بیاین تو بچه ها!!!
همه ساکت بودند چون اولین ترمی بود که جیمز پاتر دفاع در برابر جادوی سیاه را تدریس می کرد تا پیش از این همه او را به عنوان استاد درس آموزش جادوی سیاه تخصصی می شناختند.
دانش آموزان در سکوت کتاب هایشان را روی میز گذاشتند. جیمز به کنار تخته سیاه ایستاد و با اشاره به چوب دستیش همه کتاب ها را به آتش کشید. همه ی دانش آموزان ترسیده بودند. جیمز گفت: به این کتاب های مزخرف احتیاجی ندارین. فقط یه کم جربزه می خواین که اینجوری که من می بینم هیچ کدومتون ندارین.
جیمز گفت کسی چیزی در باره ضد طلسم آمینتا می دونه؟
دستی از انتهای کلاس بالا رفت.
جیمز: اسمتون؟؟
-: گری لانگباتم هستم. من فقط شنیدم که این ضد طلسم هر طلسمی رو به شخصی که اونو فرستاده بر می گردونه.
جیمز: درسته ، کسی چیز دیگه ای می دونه؟
دختری در جلو کلاس دستش را بلند کرد. جیمز گفت: بفرمایید.
دختر گفت: گرنجر هستم پروفسور. هرمین گرنجر. جیمز: بفرمایید خانم گرنجر. هرمین گفت: این یه طلسم تاریخی! حدود ده هزارسال پیش برای اولین بار از اون استفاده شد و همونطور که گری گفت طلسم را به فرستنده اش بر می گردونه.
جیمز گفت: کاملا در سته خانم گرنجر.
جیمز در گنجه ی کنارش را باز کرد قفس شیشه ای بزرگی را از درون آن بیرون آورد. موجودی، چوبدستی به دست، درون آن به اطراف طلسم شلیک می کرد . جیمز آن را رو به بچه ها گرفت و گفت: اسم این موجود لاکرونیا هست. این موجود به اندازه خبیث ترین جادوگران سیاه، جادوهای شیطانی می دونن. هرکس که این شیشه رو لمس کنه این موجود حریف تمرینیش میشه. سپس بدنه شیشه را لمس کرد آن را روی نزدیکترین میز گذاشت. کمی از شیشه فاصله گرفت و با حرکت جوبدستیش در آن را باز کرد. لاکرونیا از درون شیشه بیرون آمد و طلسم اکسپلیار موس را به سمت جیمز فرستاد. جیمز فریاد زد: آمینتا. نور آبی خیره کننده ای از چوبدستی جیمز خارج شد و لاکرونیا خلع صلاح شد. لاکرونیا به سمت جوبدستیش دوید آن را برداشت و طلسم پتریفیکوس توتالوس را به سمت جیمز روانه کرد. جیمز بار دیگر فریاد زد: آمیتنا. طلسم به سمت لاکرونیا برگشت اما او با ایجاد سپرز مدافع آن را دفع کرد و طلسم مرگباری به سمت جیمز فرستاد. جیمز بار دیگر فریاد زد: آمینتا و طلسم به سمت لاکرونیا برگشت او را تا کنار دیوار تعقیب کرد و کنار دیوار به او خورد. لاکرونیا با دهان باز روی زمین افتاد. جیمز آن را برداشت و توی قفس شیشه ای گذاشت در آن را بست که ناگهان لاکرونیا زنده شد.
جیمز گفت: خوب همتون دیدین که این طلسم چه جوری اجرا می شه و چی کار می کنه.
حالا هر دو نفر یه گروه بشین. یه نفر سعی کنه که دیگری رو خلع صلاح کنه و طرف مقابل با طلسم آمینتا اون رو به سمت حریفش برگردونه.
بچه از ترس سرجایشان خشک شده بودند.
جیمز فریاد زد: همین حالا!
و همه شروع به تمرین کردند. جیمز در میان بچه ها قدم می زد و اشکالاتشان را به آن ها می گفت، تا زنگ خورد.

ویرایش شده توسط جیمز پاتر در تاریخ ۱۳۸۸/۱۱/۵ ۱۹:۵۷:۳۳

تصویر کوچک شده

Re: كلاس دفاع در برابر جادوي سياه
پیام زده شده در: ۰:۲۰ جمعه ۲ بهمن ۱۳۸۸

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
کلاس دفاع در برابر جادوی سیاه

با تدریس استاد جیمز پاتر

*جهت اطلاع از برنامه ی تدریس این کلاس به اینجا مراجعه نمایید.

موفق باشید.

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

امتحان دفاع در برابر جادوی سیاه
پیام زده شده در: ۲۲:۰۲ پنجشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۸۸

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

رولی بنویسید که در اون دوئلی رو شرح بدید که طلسم های سیاه و طلسم های نابخشودنی درش به کار برده میشه و طرف فردِ مقابل ِ دوئل با استفاده از ضد طلسم ها دفع میشه .

* دانش آموزان پاسخ امتحان را در همین تاپیک ارسال کنند .
* امتحانات تا 20 شهریور ادامه خواهند داشت.

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۳:۳۰ چهارشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۸۸

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

پستِ کلاهِ گروهبندی ( هوکی ) رو اینجا ارسال میکنم .

امتیازات جلسه ی اخر کلاس دفاع در برابر جادوی سیاه:

گینگزلی شکلبوت : 30

روفوس اسکریم جیور : 30

لودو بگمن : 30 *
هستیا جونز : 30

در مجموع هافل : 30

_____

عمه مارج : 30
جسیکا پاتر : 30

جینی ویزلی : 30

در مجموع گریفندور : 30

______

گابریل دلاکور : 30
ترورس : 30

در مجموع راوانکلاو : 20
* شناسه لودو بگمن هم بسته شده مدیریت خودش تصمیم بگیره ..

ممنون از تدریس ِ کلاه گروهبندی عزیز . بعد از اتمام امتحانات ، تاپیکِ امتحان با کلاس ادغام میشه ؛ این تاپیک هم قفل میشه

پایانِ ترم هشتم هاگوارتز

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۳:۳۱ جمعه ۶ شهریور ۱۳۸۸

كينگزلی  شكلبوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۲ شنبه ۲۱ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۹:۳۱ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۱
از ن، لايه ای كه زمين را فرا گرفته!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 842
آفلاین
شناسه نمايشی: كينگزلی شكلبوت

گروه: هافلپاف

توضيح كوتاه در رابطه با شخصيت: كينگزلی شكلبوت، يكی از اعضای مهم محفل ققنوس، قدرتمند، هيكلی، حسن كچل، گولاخ، باحال، با تدبير و ... بوده است. تدبير بی نظير او موجب شد دورانی كه او وزارت سحر و جادو را بر عهده داشت به يكی از بهترين دوران وزارتخانه تبديل شود. تمامی جادوگران بر اين باورند كه هيچ شخصی به اندازه ی تدبير او پيدا نخواهد شد!

كينگزلی شكلبوت، اين ستاره ی آسمان جادوگری، اين حسن كچل، اين باحال، اين خوشگل، اين زيبا، اين خوش اندام، اين بيناموس، اين بی دين، اين ضد آسلام و ... هميشه از نظر زيبايی با يك خرفت، احمق، لاغر، مردنی، خوردنی، كچل اما زيبا، خوشگل، مامان به نام لرد ولدمورت مقايسه ميشود...

وی چنان در بازی كوييديچ و پست دفاع مهارت دارد كه به جای توپ بازدارنده، ملاج يا فونتانول(نام علمی ملاج) مغز طرفِ مقابلش را موردِ هدف قرار ميدهد و موچبات شپلخ شدنِ مغز را فراهم می آورد... به اين دليل، او ا خشن ترين، آدم كش ترين، خوف ناك ترين جادوگر لقب نهاده اند. اين در حالی اكثر جادوگرانِ احمق، ابله، بی مخ، مرگخوار، ديوانه، همچون هوكی... نه چيز... اعتقاد داشتند لردولدمورت خوف ناك ترين جادوگر جهان است...

وای بر اين ولدك مردم فريب!!

در ضمن كينگزلی هميشه برترين كچلِ جادوگر بوده...

پس چی فكر كردی؟!

پیام زده شده در: ۱۱:۴۳ جمعه ۶ شهریور ۱۳۸۸

روفوس اسکریم جیور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۰۶ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۳:۱۵ دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸
از دواج يك امرحسنه است !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 689
آفلاین
شناسه نمایشی : من مجهول الهويه ( اين طوري مينويسنش ؟) هستم ... يكي تو چتر ميگه روفوس ... يكي ديگه رفوس ... يكي ديگه روفس ...
خودم هم تو كف اش موندم ... ديگه بيخيال شدم ... اين تروريست بي ناموس نويس هم ميگه كرفس ... خودم هم ديگع بيخيال شدم ...

گروه : هافل پاف جيگرررررررررررر

توضیح کوتاه در رابطه با شخصیت: من يه مدت از بس با كلاس و خوشتيپ و ... بودم كه گفتن آقا ديگه از اين باكلاس تر وجود نداره تو دنيا ... بيا كاري كنيم كه وزير شه ... خلاصه مارو وزير كردن ... بلند قد بودم و با ابهت ...
من در ضمن مثل اون فاچ بوقي نبودم كه وزارتخونه رو به گند بكشه ...
من هميشه با تدبير عمل كردم ...
هرچي با عله سر و كله زديم كه تو هفته لااقل يه سري به وزارتخونه بزنه ، نا مرد اين كار رو نكرد ... در ضمن از دامبلدور هم بدم مياد ...
خلاصه ما رو به خاطر عله ي كوفتي كشتن ... خلاصه ما به لقا المرلين پيوستيم ...

خدا ایشالا به ما خدمت بده به شما توفیق کنیم ...

پیام زده شده در: ۱۱:۱۲ جمعه ۶ شهریور ۱۳۸۸

گابریل دلاکور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۰۰ سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۶:۳۳ دوشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۰
از يت نكن! شايدم، اذيت نكن!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 708
آفلاین
شناسه نمایشی: گابريل دلاكور

گروه: ريونكلاو

توضیح کوتاه در رابطه با شخصیت:

خل ، چل ، كج ، كوله ، كچل ، كوتاه ، چاق ، عينكي ، موهاي بلوند ، خواهر فلور ، دور دست ، تالار ريون ، خوابگاه دختران ، هوكي ؟؟!!‌، گابر كلا" دختر خوبيه ولي توي كتاب نقشي نداشته . هميشه يكي از جذاب ترين و پسر كش ترين هاي تالار بوده و هست و خواهد ماند !‌ مرگخوار هست ، چون ارباب رو به شدت دوست داره (به شدت!!!!‌) و هميشه هم براي ارباب ميمونه . گابري دلاكور خودش زياد شخصيت نداره اين صاحابشه كه بيسيار خانوم با شخصيت، داف، شاخ، بچه ي ناف الهيه!! و غيره هست ! ببخشيد من دماغم داره مانيتور رو سوراخ ميكنه ، ديگه برم !‌

[b]دیگه ب

پیام زده شده در: ۲۳:۱۱ پنجشنبه ۵ شهریور ۱۳۸۸

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۲ دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۵۷ جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
از در عقب، صندلی جلو!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1316
آفلاین
شناسه نمایشی: لودو بگمن

گروه: هافلپاف

توضیح کوتاه در رابطه با شخصیت:

لودو بگمن مدافع(ضربه زن) کوییدیچ معروی است که مدتی نیز کاپیتان تیم ملی انگلستان بوده و به همین دلیل از محبوبیت بالایی برخوردار است
او اعتماد به نفس بالایی دارد و کلا آدم بیخیال و شادی است! الارغم هیکل درشت و فربهش جنب جوش بالایی هم دارد. در زمان قدرت لرد سیاه و اوج گیری اولیه اش، لودو اطلاعاتی را با واسطه به لرد میرساند اما خودش اذعان داشته که تصور میکرده اطلاعات را به دشمنان لد میدهد و از آن جا که مدرکی بر علیه او نبود و به خاطر محبوبیت بالایش هیئت دادگاه رای به تبرئه شدن او دادند.
پس از آن او به عنوان رئیس سازمان ورزش ها و تفریحات جادویی در وزارتخانه فعالیت کرد.

هیچی به هیچی!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۳۴ پنجشنبه ۵ شهریور ۱۳۸۸

هستیا جونزold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۵۴ سه شنبه ۲۳ تیر ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۷:۱۴ پنجشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۳
از دهکده شن ور دل گاارا سان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 90
آفلاین
شناسه نمایشی : هرمیون رولینگ( چهار پنج سال پیش بدون هیچ پستی به فنا رفت)--->آلتیدا(یک ماه و اندی پیش بسته شد)---->هستیا جونز!

گروه :تهی ---->گریفیندور---->هافلپاف!

توضیح کوتاه در رابطه با شخصیت : توضیح خیلی خیلی کوتاه و تلگرافیش میشه: جوان،عضو محفل،قد کوتاه،خوش خلق!

توضیح کوتاه به همراه شاخ و برگ اضافی و اینا ، میشه یه همچین چیزی:

هستیا جونز ، حدودا سی ساله ، مجرد (قصد ازدواج ندارما
! ) ، خوش خنده و خوش خلق ، قد کوتاه و مو خرمایی ، عضو محفل ققنوس، الف دال و هافلپاف ، علاقه مند به کاکتوس و کوییدیچ ، شاغل(معلم پرواز کودکان ) ، بسیـــــــــــــار فروتن ، دارای کارت عضویت "انجمن دختران مستقل بدون مردان" ، اصیل زاده(شایدم نیم دو رگه ، کسی چه میدونه؟) ، دارای یک عدد خواهر شر به نام مگان (کاش پسر میشد اسمشو میذاشتن پرادو!) که خواب راحت رو از ما گرفته ، دارای کلکسیون چوبدستی شکسته ، علاقه مند به البالو و مربای بادمجون، شکلکهای مورد علاقه: :fan: ، دوستدار موسیقی مشنگی ،حیوان خانگی:گربه سفید رنگی به نام ملو که دستش با مگان تو یه کاسه ست!، کارتون مشنگی مورد علاقه:فوتبالیست ها، برنامه جادویی مورد علاقه:آواز " لالایی" سلستینا واربک، اسباب بازی مورد علاقه :روبیک جادویی ، دیوونه جارو های قدیمی!

پیام زده شده در: ۱۵:۰۵ پنجشنبه ۵ شهریور ۱۳۸۸

ترورس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۰۱ دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۵:۱۸ چهارشنبه ۱۶ تیر ۱۳۸۹
از این سبیل ها خوف نمی کنی یابو !
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 209
آفلاین
شناسه نمايشي : دكتر غلام علي ترورس !
يوزر : داف.
پسورد: خونه خالي !
گروه : حدس ميزنم بايد ريون باشه ولي دقيق نميدونم!

توضيحات كوتاه در رابطه با شخصيت :

دكتر غلام علي در سال هزار و نهصد و خورده اي در خانه پدريش واقع در روستاي چلغوز ديده به جهان گشود ، وي در خانوادي هفته نفره و كاملا ماگلي زندگي ميكرد و از همان ابتدا علاقه وافر خود را به ساحره بازي و مخ زني نشان داد به طوري كه در هشت سالگي سه دوست ساحره داشت !
غلام علي در يازده سالگي به هاگوارتز رفت و در انجا هم دست از ساحره بازي بر نداشت بلكه در وسعت بيشتري به كارش ادامه داد ؛ ابتدا او قصد داشت با يك شناسه در دنياي جادوگري باشد ولي از ان جايي كه كمتر كسي با يك شناسه مشغول به فعاليت بود او هم تصميم به ساختن شناسه هاي مليوني را گرفت و در اين زمينه تخصص گرفت !

وي در برحه اي از زمان از دنياي جادوگري بلاك شد ولي بعد از چند مدت بازگشت .

غلام علي دكتراي خود را به زور از دستان عله سيم سرور گرفت و با دكتراي جعلي به كابينه رياست جمهور رفت ، وي با نام كردان مدتي مشغول خدمت به كشورش شد ولي پس از مدتي با كله شوت شد بيرون!

دكتر به نيت پنج تن پنج زن سفيد و حوري گرفت و براي ترويج سنت پيامبر صدو خورده اي فرزند اورد!

دكتر پايان عمرش را در جزاير بلاك زير نور خورشيد سوزان گزراند ، وي هميشه معتقد بود شيرموز دروازه هاي جديدي از عالم جادوگري و بي ناموسي را به روي گشوده است و به همين خاطر سعي كرد در دوران قدرتش ، شيرموز را بين جادوگران جا بيندازد.

غلام علي هنگامي كه در يك پارتي شبانه بود قرص اكستازي مصرف كرد و به خاطر سن بالايش سكته كرد و مرد.

از وي تنها تعداد زيادي شماره دختر به جاي مانده كه احتمالا به خاطر اين كه بازمانده اي ندارد به موزهجادوگري تعلق خواهد گرفت.

پ.ن : استاد من واقعا از اين تكليف شما متشكرم چون باعث شد بفهمم چقدر بي ناموس هستم و ديگر اينكه به شكل جالبي دريافت كه مرده ام و خودم نمي دانستم!

ویرایش شده توسط ترورس در تاریخ ۱۳۸۸/۶/۵ ۱۵:۰۸:۵۱

خدا يكي ؛ زن يكي ، يكي !

"تا دنیا دنیاست ابی مال ماست / ما قهرمانیم جام تو دست ماست"

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.