هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: باجه ی تلفن وزارت سحر و جادو
پیام زده شده در: ۱۵:۴۸ شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۸۸

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
نقل قول:
یه کاری غلطه ، بعد شما می گید ما اینقدر از این غلطا کردیم که دیگه نخوایم در موردش بحث کنیم ؟

مشکل اینه که بله کاملا منظورتون از پستتون معلوم بود ،

بی ناموسی خنده دار بی ضرر چیزیه که رو مرز باشه ، اما از خط قرمزش نگذره ، شما مدت هاست خط قرمز رو رد کردید!

امم ، آرگوس عزیز ، منظورم این نبود که به اندازه کافی از مرز رد شدم ! منظورم این بود که به اندازه کافی با این سبک پست هایی نوشتم که از خط قرمز رد نشده باشن ! امم ، در مورد رد شدن از خطِ قرمز هم ، فکر نمیکنم رد شده باشم ، اگر هم رد شدم ، یعنی تونستم رد بشم ! هر کسی که میتونه ، رد شه !

نقل قول:
خدا بیامرزه قوانین اولیه رو! اسم پی جی سیزده به گوشت خورده؟
اون موقع پست هایی که حتا یک درصد برای بچه های زیر سیزده سال نامناسب بود درجا پاک میشد ، تازه اون موقع اعضای سایت خیلی کم تر از الان و عموما بالای شونزده سال بودند.

وقتی میشینی تایپ می کنی فکر می کنی چند درصد این سایت بچه های چند ساله هستند؟

آرگوس عزیز ، اگر تو بیای بگی نوشتن ِ این بیناموسی ها برای افرادی که سنشون بالاست و اون پست رو میخونن زشته من حرفت رو قبول میکنم ! ولی یه بچه که چیزی از بیناموسی نمیدونه ، اینا رو بخونه چیزی نمیفهمه ، چه فرقی میکنه براش !

البته ، بازم میگم اون مربوط به قوانین ِ اولیه سایت بود ، اون موقع افراد پاک و مطهر بودن ، الان شما یه پسر بچه یا دختر بچه هفت ساله بیار ، ببین بیناموسی ای برات مینویسه که روت نمیشه بخونیش برای خودت ! اون برای قدیم ها بوده عزیزه من ! ما هم قبلا رعایت میکردیم ، وقتی ملت با هر جنسیت و سنی مینویسن دیگه این حرفا معنی نداره

نقل قول:
بی ناموسی نوشتن نه هنر می خواد نه جرات ، شعور می خواد!

این سایت جای این حرف ها نیست!

موضوع سایت هری پاتره ، بی ناموسی هم فوق فوقش بخواید بنویسید در حد خود کتاب های هری پاتر باید باشه، که حتی اگه ویدا اسلامیه داغونشم نمی کرد متن اصلیش حتی یک هزارم نوشته های شما بی ناموسی نداشت .

بله ، بیناموسی نوشتن شعور میخواد ! ولی دوستِ عزیز ، کسی که بخواد به با شعور بودنِ قضیه نگاه کنه اصلا بیناموسی نمینویسه ! مثل این میمونه که بیای بگی فحش دادن ادب میخواد ! کسی که با ادبه که نمیاد فحش بده ! یا وقتی میخواد فحش بده بیخیال ادبش میشه !

با این اوصاف من و سایر کسانی که بیناموسی مینویسم ، یا بیشعوریم ، یا بیخیالِ شعورمون میشیم وقتِ نوشتن ! و من ممنونم از این نظرت

نقل قول:
چون شاید رولینگ بر خلاف شما به این شعور رسیده بود که قشر خوانندگان و طرفداران کتابش از بچه های هفت هشت ساله شروع میشه.

رولینگ زنِ باشعوری هست ، پنج امتیاز برای رولینگ !!

نقل قول:
اگه این بحث به جایی نرسه و تذکر ها نتیجه نده و مورد مشابه یا بدتری ببینم من جزو اولین افرادی هستم که برای مدیران بلیت می زنم .

شما قبلا برای مسائل ارزشی ها و اینا مجبور شدین به مدیر ها بلیت بزنین و به نتیجه نرسید ، ولی من به شما تضمین میدم که اگر در این مورد بلیت بزنید حتما به نتیجه میرسید و حتما مدیران برخورد میکنم ، مطمئن باشید این بحثی که کردید به جایی نمیرسه ، پس لطف کنید به مدیران بلیت بزنید و بگید که شناسه من رو ببندن ، اگر این اتفاق بیفته من مدیون شما میشم !

* از مینروای عزیز عذرمیخوام که در تاپیکی که مربوط به گفتگو با وزیر هست بحث های حاشیه ای صورت گرفت !

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۵:۰۱ شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۸۸

آرگوس فیلچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۴۳ شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۱:۰۱ شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۸۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 69
آفلاین
خیلی بده که آدم تو چیزهایی که بهش مربوط نیست دخالت کنه ، ولی خب من بعضی وقت ها دوست دارم بد باشم!

نقل قول:

پرسی ویزلی نوشته:

در کل این چیز ها مشخص بود و هر کسی میخوند متوجه میشد که منظور اون پست چی هست و به همین خاطر انتظار نداشتم کسی نقدش کنه ! به هر حال انقدر پست های خوب با این سبک زدیم که نیاز نباشه برای این پست بحث کنیم و جواب پس بدیم !

ببخشید !

یه کاری غلطه ، بعد شما می گید ما اینقدر از این غلطا کردیم که دیگه نخوایم در موردش بحث کنیم ؟

مشکل اینه که بله کاملا منظورتون از پستتون معلوم بود ،

بی ناموسی خنده دار بی ضرر چیزیه که رو مرز باشه ، اما از خط قرمزش نگذره ، شما مدت هاست خط قرمز رو رد کردید!

خدا بیامرزه قوانین اولیه رو! اسم پی جی سیزده به گوشت خورده؟
اون موقع پست هایی که حتا یک درصد برای بچه های زیر سیزده سال نامناسب بود درجا پاک میشد ، تازه اون موقع اعضای سایت خیلی کم تر از الان و عموما بالای شونزده سال بودند.

وقتی میشینی تایپ می کنی فکر می کنی چند درصد این سایت بچه های چند ساله هستند؟

نقل قول:
اعضا ماشالا همشون دستی توی بیناموسی نویسی و اینها دارن و اگر پاش بیفته خیلی بهتر از ما میتونن بنویسن ، ولی نمیدونم چطور هست که وقتی وارد یک تاپیکِ بیناموسی میشن ، احساس میکنن خیلی معصوم و مطهرن و میرن اعتراض میکنن ، در نتیجه پیشنهاد میکنم قبل از اینکه ارزش این تاپیک با قوانین مسخره و دخالت های بیجای مدیران پایین تر بیاد ، تاپیک رو ببندید .

بله اگه پاش بیفته مطمئنا می تونند بهتر از شما بنویسند ، ولی همون طور که تو چت باکس گفتم و دوستانتون اعتراض کردند ،

بی ناموسی نوشتن نه هنر می خواد نه جرات ، شعور می خواد!

این سایت جای این حرف ها نیست!

موضوع سایت هری پاتره ، بی ناموسی هم فوق فوقش بخواید بنویسید در حد خود کتاب های هری پاتر باید باشه، که حتی اگه ویدا اسلامیه داغونشم نمی کرد متن اصلیش حتی یک هزارم نوشته های شما بی ناموسی نداشت .

چون شاید رولینگ بر خلاف شما به این شعور رسیده بود که قشر خوانندگان و طرفداران کتابش از بچه های هفت هشت ساله شروع میشه.

اگه این بحث به جایی نرسه و تذکر ها نتیجه نده و مورد مشابه یا بدتری ببینم من جزو اولین افرادی هستم که برای مدیران بلیت می زنم .

از دخالت بی موردم لذت بردم.
ممنون

ویرایش شده توسط آرگوس فیلچ در تاریخ ۱۳۸۸/۶/۱۴ ۱۵:۰۶:۰۳

ارزشی قوزدار

[img]http://

پیام زده شده در: ۱۳:۱۲ شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۸۸

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام

ممنون از مطالبی که گفتی مینروا ، درستن عموما ، ولی خب
نقل قول:
همونطور که شما هم چنین اختیاری رو نداری تو انجمنت وقتی من اومدم تو کلاس معلم شما عمه بی ناموسی نوشتم ایشون به من اخطار دادن چون بی ناموسیه پست شما 0 داده میشه و منم پستمو پاک کردم .

هاگوارتز یه انجمن ِ آزاد هست ، هر کسی هر طوری که بخواد میتونه توش بنویسه ، بهتر بود به جای پاک کردنِ اون پستت به من اطلاع بدی ولی خب ، پستی هر طوری که زده بشه ، نه توسطِ من ویرایش یا پاک میشه ، نه توسط سایر ناظرین و نه مدیری دخالت میکنه ... چون میدونن که مدیریت هاگوارتز چقدر آستکباریه هر مدیری هم که دخالت کنه مستقیما تو همون دفتر توجیهات ، توجیه میشه

نقل قول:
درك عده‌اي از بي‌ناموسي به شدت مشكل داره و بايد اصلاح شه. بي‌ناموسي نويسي معنيش اين نيست كه شما بياي پاراگراف بي‌ناموسي محض بي هدف بنويسي چون خنده داره، بلكه اينجوريه كه طرف توي نوشتش، مياد يه تيكه‌اي رو با توجه به پتانسيلش يه مقدار تغيير مي‌ده و بي‌ناموسيش مي كنه تا مسئله جالبتر به نظر بياد. يه مثال تپل هم از پست پرسي بزنم روشن شيد!

اون یه عده ای که شما میگی ، اولا به اندازه ی تعدادِ پست های شما پستِ بیناموسی نوشتن که کسی نتونسته بهشون مشکلی بگیره ، اون عده هم میدونن که بیناموسی خوب بیناموسی ای هست که هم منظورش رو برسونه ، هم طرف رو بخندونه و هم اینکه کسی نتونه اشکالی ازش بگیره ...

حوصله ی نقل ِ قولِ بقیه پستت رو ندارم ، ولی من به خواستِ دوستان اون پست رو زدم و فقط تاکید به دوز بیناموسی پست داشتم ، نه هدف پستِ خنده بود ، نه اینکه بیناموسی نویسی ای که گیر ندن بهش و نه این حرفا !

در کل این چیز ها مشخص بود و هر کسی میخوند متوجه میشد که منظور اون پست چی هست و به همین خاطر انتظار نداشتم کسی نقدش کنه ! به هر حال انقدر پست های خوب با این سبک زدیم که نیاز نباشه برای این پست بحث کنیم و جواب پس بدیم !

در هر صورت ، موفق باشی

پیام زده شده در: ۰:۰۹ شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۸۸

هدویک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۵۷ شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۱ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از هر جا که کفتر میایَ!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 791
آفلاین
گويا لازمه اين پست زده شه!

نقل قول:

اشتباهِ بعدی شما اطلاعیه زدن و تعیین محدوده برای بیناموسی نویسی هست ! بیناموسی نویسی چیزی نیست که بشه براش محدودیتی گذاشت و محدوده خاصی مشخص کرد ! یعنی نمیشه مشخص کرد ! که شما بیای بگی از این عبارات استفاده کنید و اینها !

ايول پرسي بازم از اين چيزا ول بده! خيلي رديفه!
درك عده‌اي از بي‌ناموسي به شدت مشكل داره و بايد اصلاح شه. بي‌ناموسي نويسي معنيش اين نيست كه شما بياي پاراگراف بي‌ناموسي محض بي هدف بنويسي چون خنده داره، بلكه اينجوريه كه طرف توي نوشتش، مياد يه تيكه‌اي رو با توجه به پتانسيلش يه مقدار تغيير مي‌ده و بي‌ناموسيش مي كنه تا مسئله جالبتر به نظر بياد.
يه مثال تپل هم از پست پرسي بزنم روشن شيد!

نقل قول:
پرسی (که واسه خودش اون ور ولوئه کف زمین هنوز): نامرداااا.... یکی بیاد به من تنفس مصنوعی بده!

ملت :
آبرفورث بدونِ توجه به ایوان به سمتِ پرسی میاد ، لبخند شیطانی ای میزنه و میگه : اگر موافق باشید من به پرسی تنفس مصنوعی میدم .

آبرکس : تو برای چی ؟! من دلم میخواد خودم افتخار تنفس مصنوعی دادن به خدای رول رو کسب کنم .

تره ور که لحظه ای در افکارش غوطه ور شده بود و اشک توی چشماش حلقه زده بود قور قور کرد : بذارید من بهش تنفس مصنوعی بدم ، یادمه اون موقع که برای اولین بار میخواستم بپرم تو مردابِ پشتِ قلعه هاگوارتز که شنا کنم ، داشتم خفه میشدم که پرسی بیخیالِ پسر های سفیدِ اون اطراف شد و پرید توی مرداب و منو نجات داد و کلی بهم تنفس مصنوعی داد .

هدویگ که تا الان بی توجه به این اتفاقات در حال استحمام بود ، با به یاد آوردنِ خاطراتِ زمان هایی که پرسی با دهانش به جغدش هرمس غذا میداد و هدویگ هم با حسرت این صحنه رو نگاه میکرد ، جلو پرید و گفت : نه ! بذارید من این کارو کنم ! من قبلا آرزوم این بود که از هرمس نوک بگیرم میدونم که پرسی تا حالا چند بار نوک های هرمسو تو دهنش کرده ، بذارید من تنفس مصنوعی بدم بهش !

پرسی : آهههههه ( افکت بالا نیومدنِ نفس ) خواهش میکنم ... ن ... ن ... نفس مص ... نوعی بد... ین

آبرفورث که افکار مخوفی در سرش جریان داره و میخواد از این واقعه به نحو احسن استفاده ببره فریاد میزنه : بحث تموم ! یه کاری میکنیم ، همه بیاید به من تنفس مصنوعی بدید ، بعد من به نمایندگی از همه به پرسی تنفس مصنوعی میدم ، چطوره ؟!

ملت :

به این صورت تمام ِ افرادی که در حمام هستن به صف میشن و به ترتیب میان جلو و به آبرفورث تنفس مصنوعی میدن .

ملت :
ادی ماکای که تازه برای استحمام اومده بود ، با دیدنِ تخلیه شدنِ انرژی آبرفورث ، با عجله یه پارچ شیر موز میبره و میریزه تو دهن آبرفورث .

آبرفورث انرژی میگیره و به سمتِ پرسی میره که الان دیگه صورتش کبود شده کاملا ، روی شکم پرسی میشینه ، موهای اون رو نوازش میکنه ، صورتش رو پایین و پایین تر میاره و لب هاش رو برای دادنِ تنفس مصنوعی به لب های پرسی میچسبونه : :

ملت که تا الان به حالت به این صحنه نگاه کردن ، با دیدنِ تنفس مصنوعی دیگه اختیار خودشون رو از دست میدن و هیجان زده میشن ؛ در همین حال آبرفورث مقدار زیادی مایع سفید رنگ که به سر و صورت خودش و بدنِ پرسی پاشیده رو از جلوی چشماش کنار میزنه و با خیالِ اینکه ادی یکی از پارچ های شیرموزش رو روی اونها خالی کرده دوباره مشغولِ تنفس مصنوعی دادن میشه .

بعد از لحظاتی پرسی به هوش میاد ، لبخندی تحویل آبرفورث میده و در همون حال برای تقدیر از آبرفورث دست میکنه تو جیبش و یه مسلسل در میاره و میده دستِ آبر .

ریگولوس که تا الان معلوم نبود کجا بوده ، دوان دوان وارد حمام میشه و فریاد میزنه : خاک بر سرتون ، هنوز که سرگرم ِ پرسی این شما !

ملت نگاهی تحسین آمیز به استیل پرسی و آبرفورث که مسلسلی که از پرسی گرفته بود رو در بغلش گرفته میکنن ، آبرکس میپرسه : مگه سوژه ی بهتری پیدا کردی ؟

ریگولوس فریاد میزنه : سوژه بهتر ؟! همین الان خبر دادن که کوییرل میخواد بیاد حموم ! تازه بلیت زده که ملتی که هیکل ِ ورزیده ای دارن برای مشت و مال دادنش حاضر باشن .

پرسی مسلسلش رو از دستِ آبرفورث میکشه بیرون و از جاش بلند میشه ، تلو تلو خوران میگه : اوه ! کوییرل !

(زحمت نكشيد بفهميد از كجا تا كجاست، كل پستشه)
به نظر من اين پست بي‌ناموسي نيست دري وريه. دليل هم دارم.
اول اينكه اين پست هيچ هدف و سوژه خاصي نداره، سوژش اينه كه ملت به پرسي تنفس مصنوعي بدن( قاه قاه قاه! ) و ببينيد "تك جمله" پست قبل ابركسس كه اول پست پرسي نقل قول شده، چقد توي پست بعدي بي دليل كش پيدا كرده. اينكه آدم اينجوري به يه ديالوگ بي‌ناموسي بچسبه و سوژش كنه و ولش نكنه، خواننده رو به شدت زده مي‌كنه و اصلا هم بامزه نيست.
و ديگه اينكه :
نقل قول:

ملت که تا الان به حالت به این صحنه نگاه کردن ، با دیدنِ تنفس مصنوعی دیگه اختیار خودشون رو از دست میدن و هیجان زده میشن ؛ در همین حال آبرفورث مقدار زیادی مایع سفید رنگ که به سر و صورت خودش و بدنِ پرسی پاشیده رو از جلوی چشماش کنار میزنه و با خیالِ اینکه ادی یکی از پارچ های شیرموزش رو روی اونها خالی کرده دوباره مشغولِ تنفس مصنوعی دادن میشه .

اين پاراگراف وسط يه پست كه تمام جملاتش بي‌ناموسيه به عنوان يه پاراگراف فوق بي‌ناموسي كه من اگه ناظر بودم به خاطرش پست رو پاك مي‌كردم اومده. آدم نبايد شور بي‌ناموسي رو در بياره توي پستش. چند خط مي‌نويسه يه خط هم وسطش بي‌ناموسي مي‌چپونه كه جالب تر شه نه اينكه همه پست رو بي‌ناموسي هاي بي‌هدف بنويسه وسطش هم يه پاراگراف پورن اضافه كنه كه پست بي‌ناموسيش خنده‌دار‌تر!!! شه.
بنده بازم مي‌گم مشكل خيليا درك غلطشون از بي‌ناموسي نوشتنه كه باعث مي‌شه شورشو در بيارن.
و مگي جان به نظر من اين وظيفه توئه كه توي فروم خودت يا اصلاحش كني يا اگه پتانسيلشو ندارن جلوشو بگيري.
امروز برا تره‌ور يه سخنراني طولاني داشتم تو مسنجر! اونجا هم گفتم كه من از پست 15 به بعد حمام ديگه خوشم نيومد و رغبتي برا ادامه داشتن نداشتم چون داشت به خاطر اوردوز بي‌ناموسي(از نظر من) بي‌مزه مي‌شد.

ویرایش شده توسط هدویگ در تاریخ ۱۳۸۸/۶/۱۴ ۰:۱۱:۳۹

پیام زده شده در: ۲۳:۴۴ جمعه ۱۳ شهریور ۱۳۸۸

مینروا مک گونگال old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۰ دوشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۵۸ یکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵
از دفتر وزارت
گروه:
کاربران عضو
پیام: 547
آفلاین
در مورد حرفت پرسی عزیز !

من هیچ اشتباهی نمیبینم که این تاپیک زده بشه چون تو هر تاپیکی میشه بی ناموسی نوشت حالا چون اسم حموم بیاد روش به جنبه ی تفرتد ربط پیدا میکنه ؟!
هر کی باید خودش شعور داشته باشه .

در مورد اختیاز کامل تاپیک ! و اختیار وزیر !!! از نظر بنده وزیر شخصیت مهمی هست و متاسفانه هیچ اختیاری بهش داده نشده و حرف هم زده میشه همه سرکوب میکنند که وزیر چه فرقی با سایر ناظرین داره !
ببین پرسی عزیز من هر چقدرم پر قدرت باشم تاپیک و انجمن من زیر مجموعه ای از سایته و تو سایت همه ی افراد از هر قشری تو سایت هستند .
من که نمیتونم تاپیکمو باز بذارم یا انجمنمو باز بذارم داستان پورن تعریف کنن ملت توش .
هر کی یه روزم باشه منو شناخته باشه یا یه پست از من خونده باشه حتی یه سوال از یکی پرسیده باشم میدونه من بی ناموس نویسم ولی ست من نیست که باز باشه هر چی میخواد بنویسه همونطور که شما هم چنین اختیاری رو نداری تو انجمنت وقتی من اومدم تو کلاس معلم شما عمه بی ناموسی نوشتم ایشون به من اخطار دادن چون بی ناموسیه پست شما 0 داده میشه و منم پستمو پاک کردم .
پس کل انجمن شما هم بی ناموسی نیست و کلش هم با ناموسی نیست با دفتر توجیهات !!!

بنده هم عاشق بی ناموسی نویسی هستم ولی وقتی از طرف مدیران محدود میشم چیکار کنم ؟! مگه دست منه بگم افراد بیان تا اخرین جزئیات بی ناموسی رو بنویسن و برن زیر پتو یا ننویسن ؟!
من هم که خودم این تاپیکو زدم پس حرفی نداشتم تا موقعی که مدیران اخطار دادند اگه من تاپیکو نبندم خودشون قفل و پاک میکنند !!!
منم برای اینکه زحمت خودم و تره ور و همه دوستانی که وقت (!) گذااشتند و اون تو پست زدند به هدر نره با قبول یک سری محدودیت ها کاری کردم که تاپیک باز بمونه !

فقط در مورد حرف اخرت موافقم مدیران متاسفانه فقط در موردی که توش بیناموسی باشه مثه مورد چت باکس بنده (!!!) سریع واکنش نشون میدن در غیر این صورت باید با هم یه یه ماهی مشورت کنند و بررسی !

اگر واقعا شما هم دلت می سوخت و این نفوذو تو خودت میبینی بهتر بود جای من به مدیران این پیام ها رو میدادی و اشتباه اون ها رو گوش زد می کردی !

بنده هم از اول وزارتم سعی کردم با هر قشری راه بیام و مخالفتی با کسی انجام ندم و از خودم انعطاف پذیری نشون بدم !

موفق باشی !

وزیر مگی !

پیام زده شده در: ۲۳:۰۵ جمعه ۱۳ شهریور ۱۳۸۸

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام

متاسفانه تاپیکِ حمام مختلط وزارت زده شد ، به نظرم کار اشتباهی بود که توسط شما و تره ور انجام شد ، همونطور که قبلا گفتم وجودِ این تاپیک از محدوده ی جنبه ی عده ی زیادی از اعضا خارج هست ! با اینکه هیچکس مجبور نیست تاپیکی که بیناموسیه و خوشش نمیاد رو بخونه ، ولی اعضا مثل بچه های دو سه ساله ، میرن برای اعتراض و به همین خاطر این تاپیک نباید زده میشد .

اشتباهِ بعدی شما این هست که اختیار کامل اون تاپیک رو نگرفتید ، وقتی شما وزیر سحر و جادویی ، یعنی نقش ِ مهمی توی ایفای نقش داری و ناظر این انجمن هم هستی ، نباید حق ِ اعتراض رو به مدیر انجمن میدادی که بخواد به شما اخطار بده یا اعتراض کنه به وجودِ این تاپیک ! به این صورت که مینوشتی بالای تاپیک که تاپیک بیناموسی هست ! که هر کسی وارد نشه !

اشتباهِ بعدی شما اطلاعیه زدن و تعیین محدوده برای بیناموسی نویسی هست ! بیناموسی نویسی چیزی نیست که بشه براش محدودیتی گذاشت و محدوده خاصی مشخص کرد ! یعنی نمیشه مشخص کرد ! که شما بیای بگی از این عبارات استفاده کنید و اینها !

اینکه بیناموسی نویسی توی یک تاپیک خاصی صورت بگیره هم اشتباهه ! اگر میخواید بیناموسی نویسی آزاد باشه میتونید تو کلیه تاپیک های رول انجمنتون این اختیار رو بدید ، اینطوری مشکلی به وجود نمیاد ، چون نمیشه همه تاپیک ها رو بست که !

اعضا ماشالا همشون دستی توی بیناموسی نویسی و اینها دارن و اگر پاش بیفته خیلی بهتر از ما میتونن بنویسن ، ولی نمیدونم چطور هست که وقتی وارد یک تاپیکِ بیناموسی میشن ، احساس میکنن خیلی معصوم و مطهرن و میرن اعتراض میکنن ، در نتیجه پیشنهاد میکنم قبل از اینکه ارزش این تاپیک با قوانین مسخره و دخالت های بیجای مدیران پایین تر بیاد ، تاپیک رو ببندید .

فکر میکنم تنها اعتراضی که توی سایت از طرف مدیران پیگیری میشه ، مسئله ی بیناموسی هست

پیام زده شده در: ۰:۰۹ پنجشنبه ۵ شهریور ۱۳۸۸

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۲ دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۵۷ جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
از در عقب، صندلی جلو!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1316
آفلاین
بوق سوم بر وزیر مردمی!

وزیر جون تورو مرلین لینک بده باو من هر چی میگردم این تاپیکایی که میگی رو پیدا نمیکنم (احتمالا کور شدم)

بوق چهارم بلندتر بفرست

هیچی به هیچی!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۰۹ چهارشنبه ۴ شهریور ۱۳۸۸

مینروا مک گونگال old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۰ دوشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۵۸ یکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵
از دفتر وزارت
گروه:
کاربران عضو
پیام: 547
آفلاین
به ریگلوس : تاپیک رو بزن ! حزب حزبه و هیچ ایرادی نداره .
به لودو : توی تاپیک کارکنان وزارت وظایفش نوشته شده به زودی تو رو هم تو لیست کارکنان وزارت مینویسم .

وزیر

پیام زده شده در: ۲۱:۲۲ چهارشنبه ۴ شهریور ۱۳۸۸

ریگولوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۲۴ سه شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۸:۳۷ چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۰
از جون گرابلی و انجمنش چی می خام؟!؟
گروه:
کاربران عضو
پیام: 167
آفلاین
سلام خدمت وزیر محترم،
این درخواست ما اعضای حزب ارزشی هاس، برای ایجاد دفتر این حزب توی وزارت خونه، اگر مقدور است، موافقت فرماییده! و یه دفتر دلباز با پنجره و اینا بدید ما بریم توش!
نام تاپیک ما :

پایگاه مرکزی ارزشی های خودگردان دوستدار ماهی مرکب!

به هر حال اسممون هم باید مهر تاییدی بر ارزشی بودن ما باشه!

توی تاپیک هم خوب دفتر ماس و به هر حال یه مشت زن و بچه مردم از قبل این تاپیک نون می خورن!

متشکر!

Toujours pur

" به خاطر یک مشت سوژه "

[b][size=small]�

پیام زده شده در: ۱۹:۵۳ چهارشنبه ۴ شهریور ۱۳۸۸

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۲ دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۵۷ جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
از در عقب، صندلی جلو!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1316
آفلاین
بار دیگر بوق بر شما!

مسئولیت تاپیک رو میپذیرم (چی هست حالا مسئولیتش )
فقط لطفا لینکش رو بدید چون من پیداش نکردم!

تا بوق سوم بای!

ویرایش شده توسط لودو بگمن  در تاریخ ۱۳۸۸/۶/۴ ۲۱:۱۸:۲۲

هیچی به هیچی!
تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.