هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: خوابگاه مديران !
پیام زده شده در: ۲۳:۰۸ پنجشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۸۸

برودریک بودold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۲۴ دوشنبه ۲۹ تیر ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۷:۰۲ یکشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۷
از هولد
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 63
آفلاین
پرسی مثل یک راسو بوی گند ازش طراوش میکنه و گابر و برود به انضمام ترورس که گشاد گشاد و به سختی راه میره به دنبالش حرکت میکنند.

در نیمه های راه، پرسی سریعا وامیسته.
برود : چی شد؟ چرا وایستادی؟
پرسی بدون اینکه حرفی بزنه به یک تابلو که بر سر در یک در بزرگ و چوبی آویزون شده اشاره میکنه.

گرمابه اختصاصی مدیران. ورود افراد متفرقه به جز حوریان بهشتی ممنوع!

برودریک : وارد میشوم به بهشت موعود قربته الی الله!
پرسی سریعا به برودریک میتوپه.
- تو غلط میکنی! تو برو غسلتو بکن. منم که باید برم حموم بوی گند گرفتم! بریم جای دره ببینم چیه.
و همگی به سمت در گرمابه مدیران حرکت کردن...

بعد از رسیدن به گرمابه پرسی دستش رو میزاره روی دستگیره و میخواد که درو باز کنه و وارد بشه که...
گابر : جیـــــــــغ! وارد نشی ها!
پرسی : چرا آخه؟ باب مطمئن باش توی این حمومه کسی نیست.
گابر : نه... موضوع این نیست، موضوع یک چیز دیگست...
ترورس بی توجه به بحث در جریان : اونجا چیز دراز هم داره؟ من فرصت نشد خوب بخارونم... میخوام این دفعه خوبه خوب بخارونم که یک دفعه یک خونه دوبلکس بهم بیفته!

پرسی بدون توجه داشتن به جملات رکیک ترورس رو به گابریل : خب بگو چرا نباید وارد بشم؟
گابر : باو مگه تو این بوی گندیده پیاز و سیر رو اینجا احساس نمی کنی؟

پرسی یک مقدار هوا رو استشمام میکنه و متوجه درستی جمله گابر میشه.
گابریل ادامه میده : حالا یک مقدار خوب گوش کن...
پرسی گوششو میزاره روی در گرمابه و مشغول گوش کردن میشه.

صدای یک ساحره : اجازه بده عمامت رو بشورم...
صدای یک ساحره دیگه : میزاری شونه هاتو مشت مالی کنم؟
یکی دیگه : میخوای برات منوی مدیریت رو گردگیری کنم کوئی جون؟

پرسی : کوئیــــــــی؟
و بعد از چند لحظه...
پرسی : کوئیـــــــــی؟

ویرایش شده توسط برودریک بود در تاریخ ۱۳۸۸/۶/۲۶ ۲۳:۲۶:۱۶

where is my love...؟

پیام زده شده در: ۲۲:۳۹ پنجشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۸۸

ترورس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۰۱ دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۵:۱۸ چهارشنبه ۱۶ تیر ۱۳۸۹
از این سبیل ها خوف نمی کنی یابو !
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 209
آفلاین
چهار نفر در حالي كه با كنجكاوي به قصر و اطرافش نگاه ميكردند لحظه به لحظه به ان نزديك تر مي شدند.

برودريك با رسيدن به در قصر بلند داد زد : يا الله يا الله !
ترورس : بكه يره !

ترورس در قصر را با بي اعتنايي باز كرد و وارد شد ، قصر تاريكي بود و در همه جا فضله خر گربه و تار عنكبوت ديده ميشد ، روي ديوار مملو از عكس هاي xxx بود و هيچ صدايي هم شنيده نمي شد.

گابريل : اينجا بايد قصر خاله ريزه باشه !

پرسي در گوشه اطراف قصر به دنبال يك پسر سفيد بود ولي بعد از ناكام ماندن تلاش هايش ، به سمت ترورس امد و گفت :

- جيگر اون گوشه هم تاريكه و هم خيلي دنجه بريم !
- نه زيادي تاريكه ديدي يكي كمين كرده بود ترتيب جفتمون رو داد!

برودريك دستي به ريشش كشيد و گفت : عجب قصريه ، اگه مال من باشه ميشم پول دار ترين ملا !

و از خوشحالي باسنش را خاريد !

برودريك : واي ميگن اگه باسنت بخاره خونه برات مياد!

در همين لحظه ترورس سعي كرد هر كاري بكند تا باسنش خارش بگيرد براي به سمت ميله اي تيزي كه به يكي از ديوار ها بسته شده بود رفت و مشغول مالين خود به ان شد !

پرسي با ديدن وضعيت اراماني ترورس به سمتش شتافت تا در اين امر كمكش كنه كه سريع تر دچار خارش شه !

برودريك همين طور كه به قصر نگاه ميكرد به گابر گفت : عزيزم ، به نظرت اينجا متري چنده !؟
گابريل گفت : هوم هرچي باشه تو نمي توني بخريش !
برودريك : فكرش رو بكن چند تا اتاق ميتونم داشته باشم كه توش فقط نماز بخونم !
گابريل : و اتاق پر از لوازم ارايش !

ترورس : قرچ !

پرسي در حالي كه خودش را تميز ميكرد با عصبانيت گفت : عهه مثل اين كه ميله رفت تو !

برودريك كه سگرمه هايش توي هم رفته بود با ديدن هكل جر واجر ترورس گفت : عهه كثافت كاري كردين كه !
پرسي : من بايد برم حموم ، با بوي اين كثافتايي كه بهم پپاشيده تا ده دقه ديگه ميميرم !

برودريك و گابريل به سمت ترورس رفتن و زير بقل هاش رو گرفتن تا به همراه پرسي به دنبال يك حموم برن !

ویرایش شده توسط ترورس در تاریخ ۱۳۸۸/۶/۲۶ ۲۳:۰۳:۱۴

خدا يكي ؛ زن يكي ، يكي !

"تا دنیا دنیاست ابی مال ماست / ما قهرمانیم جام تو دست ماست"

پیام زده شده در: ۲۲:۲۵ پنجشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۸۸

برودریک بودold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از هولد
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
سوژه جدید

در یکی از دشت های زیبای حاشیه شهر لندن، درست زیر نور زیبای خورشید پیک نیکی خودمونی در جریان بود و برودریک بود، ترورس، گابریل دلاکور و پرسی روی فرشی کوچک نشسته بودند.
برودریک : گابریل!
ترورس : پرسی!
( نکته : جهت شفاف سازی، اینا همراه های این دو نفر بودن! )

برودریک : گابر جون، ناهار چی داریم؟
گابر : اوا حاجی، مگه شما روزه نبودی؟
برودریک : چرا... ولی خب وقتی جیگر شما رو خوردم روزم باطل شد. اوف جوووون!

در طرف دیگه پرسی مشغول لاس زدن با ترورس بود.
- میگم تو چقدر سفید و نازی. ( با اشاره به آواتار ترورس )

دوربین دوباره به طرف برودریک و گابریل بر میگرده.
برودریک : به به. چه هوای خوبی.
در همین لحظه رعد و برق زده میشه و بارون شر شر شروع به باریدن میکنه.
برودریک :

ترورس : حالا باید بدون سرپناه زیر بارونا چیکار کنیم؟
گابر : خب آپارات کنیم به خونه هامون.
پرسی : نه! نمیشه. الان چون هوا بارونیه اجازه آپارات داده نمیشه...
برودریک : میگم یک قصری همین نزدیکی ها دیدم، چطوره بریم داخل اون قصره؟
و به قصری اشاره میکنه که کمی اونطرف تر، مثل برج های بی در و پیکر و بی قواره تا دل ابر ها فرو رفته بود.

پرسی آهی میکشه.
- بریم دیگه... چاره ای نیست...
و چهار نفر به سمت قصر بی قواره و ترسناک حرکت کردند.

----------------
قصر مدیران بوده دیگه!

where is my love...؟

پیام زده شده در: ۳:۴۹ شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۸۸

مورگانا لی‌فای

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۲ پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۹:۰۳ جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹
از یه دنیای دیگه!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 516 | خلاصه ها: 1
آفلاین
مدیران تاتی تاتی کنان به سمت خونۀ ریدل راه می افتن و درست لحظه ای که می خوان وارد لیتل هنگلتون بشن، ایوان ازشون جدا میشه که گلاب به روتون بره دست به آب! همینکه میره پشت یه درخت کارشو بکنه یه تور از زیر برگا پیدا میشه و ایوان توش گیر می کنه.

جماعت مدیر که به شدت به فعالیت های گولاخانۀ ایوان حسادت می کردن اونو ندیده می گیرن و چشای آنیتم که ممکن بود بهش کمک کنه می بندن که نفهمه چی به چیه و به طرف خانۀ ریدل راهشون رو ادامه میدن که یهو یه عده سیاهپوش می ریزن سرشون و تا می خورن، کتکشون می زنن.

مدیرا دست و پاهاشونو جمع می کنن و از دهکده فرار می کنن و در همون موقع پیغامی مجهول بهشون می رسه که از آنیتا، کوییرل رو می خواد! نگاهی به دور و بر میندازن و می بینن از آنیت خبری نیست. کوییرل نمی دونست که چه کسی ممکنه اینقدر ازش خوشش بیاد که براش قاصد بفرسته درنتیجه مدیرا وانمود می کنن که دارن کوییرل رو به زور می فرستن. یه الاغ پیدا می کنن و کویی رو بهش می بندن و همراه پاترونوسی که کویی رو خواسته بوده، راهیش می کنن به سمت سرنوشت!

آنیتا در طی درگیری توسط مرگخوارای عصبانی ربوده شده و به کابینی در مرگخواران دریایی منتقل شده و از اونجا که امیدواره بتونه خودش رو به ارباب بندازه، از این اتفاق بی نهایت خوشحاله.

مدیرا قدم زنان از خانۀ ریدل دور میشن و تصمیم می گیرن که به طرف محفل برن. شاید اونجا به نوایی برسن. الاغی که کوییرل رو با خودش برده بود، برمی گرده درحالیکه ایوان سوارش شده و به بقیه مدیرا اطلاع میده که کوییرل در جوار ملت حذب لیبرات دمکرات قرار گرفته و نمیاد پش بقیه.

همچنان که به محفل می رسن، سر و صدای خوفناکی رو از داخل خونۀ گریمولد می شنون. جیمز سیریو پاتر جیغ م یکشید که دیگه حاضر نیست با صابونای بوقی فعلی به حموم بره و دامبلدور داشت با ملایمت بهش اطمینان میداد که به زودی شامپوهای بی نظیری رو برای سفیدها خریداری می کنه.

مدیرا پشت در خونۀ گریمولد ایستادن و دق الباب کردن. مالی ویزلی با توپ و تشر درو باز می کنه و وقتی مدیران سایت رو می بینه، به دامبلدور خبر میده. پرفسور دامبلدور عقیده نداره که محفل جایی برای این همه مدیر قلچماق داشته باشه مخصوصا که بارون و آنتونین به طرز مشکوکی به سیاهی می زدن. درنتیجه میگه که تنها یه مدیر رو می پذیره و اون مدیرم باید به درد محفل بخوره.

و اینطور میشه که ایوان رو به خاطر قرابت بیش از اندازش با شامپو، به محفل می کشونن و اونو در کلبۀ سپید جا میدن.
هری پاتر، بارون خونالود، استرجس، مونالیزا و آنتونین متوجه میشن که جای زیادی برای رفتنشون باقی نمونده. نامه هایی برای سران گروهک قطب شوم، الف دال و وزارت سحر و جادو می فرستن و یادآور میشن که همۀ بودجه های مورد نیازشون در گرو پذیرش مدیران هست.

گروهک قطب سوم بدون هیچ گذشت و عطوفتی، آنتونین رو درخواست کرد و گفت که جایی برای دیگران توی این گروه وجود نداره. پس آنتونین از بقیه جدا شد و به اقامتگاه گروهک رفت. الف دال ادعا کردن که احتیاج به سرپرست با تجربه ای دارن و هری رو خواستن. هری هم توسط پرفسور گرابلی پلنک به دخمه های قلعۀ هاگوارتز منتقل شد.

استرجس نگاهی به مامورین وزارت انداخت و با دیدن لبخند شرارت آمیز یکی از کارآگاهان، به دیگران اعلام کرد که حاضره توی خیابون بخوابه و ابدا با همچین کسانی همراه نشه ولی کاراگاهان که از وزیر مک گونگال حکم ویژۀ وزارتی داشتن، با چماق و باتوم ریختن سرش و اونو مث "خس و خاشاک" پیچیدن تو گونی و به آبدارخونۀ وزارت کشوندنش.

مونالیزا و بارون خونالود که دیدن اوضاع خطریه، به سرعت به فرانسه آپارات کردن و تصمیم گرفتن که اونجا زندگی خوب و خوشی رو ادامه بدن. مونالیزا فورا به لوور رفت و توی تابلوی خودش خوابید و بارون خونالود هم تصمیم گرفت توی کاخ ورسای بمونه و هر رئیس جمهور فرانسه رو که حرف مفت زد و در "امور داخلی مملکت" دخالت کرد، به بوق بکشه.

قصۀ ما به سر رسید و کلاغه به خونش نرسید. منتهاش شما می تونید بلاهایی که سر هر مدیری میاد، توی تاپیک مورد نظرش ادامه بدین و خودتون هم هرکاری می خواین، باهاشون بکنین.

رول زدن در تمام اون تاپیک ها آزاده و منحصر به کاربران خاصی نیست. می تونید وارد تمام اون تاپیک ها بشید و تمام مدیران رو شپلخ کنید.

پایان سوژه --- آغاز حمله

-------------

تا فردا صبح سوژۀ آبدارخونه توسط مینروا مک گونگال، سوژۀ کلبۀ سپید توسط آلبوس دامبلدور و سوژۀ دخمه های قلعه توسط پرفسور گرابلی پلنک زده خواهند شد.

سوژه های تاپیک های حذب، گروهک قطب سوم و همچنین مرگخواران دریایی زده شده و در جریانه. موفق باشید.

پیام زده شده در: ۸:۵۴ جمعه ۹ مرداد ۱۳۸۸

آنیتا دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۷ جمعه ۲۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۲۹ شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳
از قدح اندیشه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1323
آفلاین
خلاصه سوژه: مدیران به علت پرداخت نکردن احازه هاستینگ و این چیزا، از انجمنشون بیرون شدن و تصمیم دارن در یکی از گروه های خصوصی مستقر بشن. اما اسلیترینی ها، ریونکلاوی ها و هافلپافی ها اونها رو بیرون کردن. اینبار تصمیم گرفتن شانسشونو برای رفتن به گروه گریفیندور امتحان کنن!
---------------

_ ما گریف بیا نیستم!

استرجس یک نگاه" بشین بینیم باو" به ایوان، آنتونین، بارون و آنیت می ندازن و میگه:
_ مخی بخی نمخی نخی!!

آنیتا هم می پره یکی میزنه تو بینی استر و میگه:
_ لهجه دزدی تو روز روشن؟!

و این میشه که اونها میرن دم در گریفیندور...

_ خب! گریفیاش رمزو بگن!

هری:کوئیریل تو بلدی؟!
کوئیریل: نه! استر تو بلدی؟!
استرجس: نه! بارون تو بلدی؟!

براون که سعی میکرد از خصلت روح بودنش استفاده کنه، سعی میکرد از در رد بشه و گفت:
_ فک کنم من اسلیترینی بودما!!!

در این لحظه، ایوان که هنوز سرش توی لیست بود، یه جعبه تی ان تی از توی جیبش در می یاره! میذاره کنار در و خودش میره کنار!

و در یک لحظه در منفجر میشه و ملت گریفی با نگاهی پرسشگرانه، به یه مشت سیاه زنگی که روبروشون واستاده بودن نگاه میکنن!!! ( نکته سیاه زنگی ای!!: چون در منفجر شده بوده، دوده های اون روی صورت مدیران ریخته بود و اونا در حد زغال شده بودن! )

_ سلام! ما، یعنی ما مدیران معظم، اومدیم اینجا مستقر بشیم!!!

جیمز می یاد جلو و جیغ میکشه:

_ شما مرگخوارای بوق شده نمیتونید با این تغییر قیافه ی مسخره ما رو گول بزنید!!

_ ولی من واقعا نن جونتم جیمز!!

_ کروشیو!! نن جون من اینقد کریه المنظر( ) نیست!

مدیران که می یان یک سری مقاومت های مدیریتی اعمال کنن، با دندون های زیبا و نخراشیده ی تدی مواجه میشن و به این نتیجه میرسن که بهتره بیخیال تالار گریف بشن!

مدیرای بیچاره داشتن توی کوچه ها یللی تللی(!) میکردن و به سنگ ها لگد میزدن، گاه وقتی هم به هاستینگ و حشمت و هر کی دم دستشون بود، فحش می دادن! به طوری که نزدیک بود کم کم به علت توهین، طبق قوانین سایت بلاک بشن!

_ بچه ها، بیاین بریم جزایر بالاک دیگه!! بیاین دیگه! آقا من گناه دارم!!

_ نه! بهتره با این قیافه های سیاه که کسی ما رو نمی شناسه، بریم خانه ریدل ها مستقر بشیم!!! اونا حتما فکر میکنن ما جادوگرای سیاه و خفنی هستیم که دیگه زیادی سیاهیم!!

منوي مديريت، حافظ شما خواهد بود!
بازنشستگی!

پیام زده شده در: ۱۸:۰۲ پنجشنبه ۸ مرداد ۱۳۸۸

برودریک بودold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از هولد
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
پشت در تالار هافلپاف.

مدیرا که از ورود به دو تالار اسلایترین و راونکلاو محروم شده بودن حالا پشت در تالار هافلپاف قرار داشتن.
آنتونین با اعتماد به نفس میاد و جلوی در و میگه : شما گروهاتون بوقیه ولی گروه من خیلی خفنز و گولاخه خیلی هم مهمون نواز و سخت کوش و مهربون و دل نواز و خون گرم و...
آنیتا : باشه بابا! برو تو.
آنتونین به تابلوی ورودی رمز رو میگه : پشمک شهر بازی، آسپ بابا تو چقدر دست درازی!

در با صدای آرامی باز میشه و مدیران وارد میشن.
دنگ! دنگ! دنگ!
ایوان : این صدای چیه؟
آنتونین : باب مگه نمی دونین؟ این صدای کلنگه!
ایوان : کلنگ واسه چی؟
آنتونین : به خاطر اینکه ما خیلی سخت کوش و فعالیم!

و مدیرا حرکت میکنن تا به تالار میرسن.
همه دستمال یزدی به سرشون بستن و با کلنگ کف تالار رو حفاری میکنن که متوجه مدیران میشن.
ریتا : اینجا چی کار می کنین؟
آنتونین : اومدیم اینجا چند روزی رو ساکن بشیم.
ریتا : هممم. باشه ایرادی نداره!

مدیرا خوشحال و سرمست از پیروزی میخوان برن توی خوابگاه که ریتا فریاد میزنه : آهای! کجا با این عجله؟ تازه باید کلنگ بدیم دستتون تا عمق صد هزار پایی اینجا رو بکنین!
مدیران :
ریتا : همینه که هست. نمی خواین؟ خدافظ!

مدیران با سری افکنده از تالار هافلپاف خارج میشن تا آخرین شانس خودشون رو در تالار گریفیندور آزمایش کنن...

--------
نفر بعدی بی زحمت یک خلاصه از همین چند تا پست بزاره.

where is my love...؟

پیام زده شده در: ۱۴:۲۹ پنجشنبه ۸ مرداد ۱۳۸۸

مرلینold2

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۵ سه شنبه ۲۳ تیر ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱:۵۲ پنجشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۰
از پایان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 221
آفلاین
بقیه مدیران که حرف های آنیت رو اصن به حساب نمیارن و بدون توجه به آنیت به طرف تالار ریونکلاو حرکت میکنن.کوییرل که جلو تر از همه راه افتاده با غرور بر میگرده به بارون و آنیت که سر جاشون وایستادن میگه:

-اینجا حرف حرف منه..میخواید بیایید،نمیخواید هم بیرون بمونید ملت بخورنتون!

و با این حرف بارون و آنیت با سرعت به جمع مدیران میپیوندن و سوژه داستان به جریان اصلیش بر میگرده!

---------------
تالار راونکلاو:

ساحره های گروه دور مرلین جمع شده بودن و از خاطره های شیرینش تو میلیون ها سال عمرش لذت میبردن.هر از گاهی ساحره ای چشمکی به مرلین میزد و مورد نوازش مرلین قرار میگرفت.پسر های تالار هم کمی اونور تر کنار شومینه جمع شده بودن و سعی داشتن نقشه ای بریزن که مرلین رو جلوی ساحره ها بد نام کنن.

-به نظر من این مرلین از موقعی که اومده باعث شده هیچ ساحره ای به ما توجه نکنه.
-واقعن راست میگی ادی..باید بفرستیمش از این گروه بره بیرون.
-به نظر من باید کاری کنیم که جلوی ساحره ها بد جلوه کنه!

بحث همچنان در جریان بود که ناگهان در تالار میشکنه و چند مدیر با غرور فراوون وارد میشن.کوییرل با سرعت میگه:

-ما مدیریم و عذرخواهی نمیکنیم.ما هیچوقت اشتباه نکردیم که عذرخواهی کنیم.اصن ما خیلی شاخیم و هیچکس حق نداره فک کنه که ما اشتباه کنیم.اصن حالا که اینجوریه مرلین رو بلاک میکنیم!
ملت:

استرجس کمی جلو میاد و به ریونی ها خیره میشه و با خشونت بهشون میگه:

-ما هر کاری دلمون بخواد میکنیم.وزارت رو هر موقع دلمون بخواد راه میندازیم،هر کیو دلمون بخواد تایید میکنیم.اصن حالا که اینجوریه ما مجسمه تو تالار هم تایید میکنیم تا ببینیم کی جرات داره حرف بزنه.اصن حالا که اینجوریه مرلین رو بلاک میکنیم.
ملت:

یکی از جوون های جویای نام راونکلاو که شجاع به نظر میرسید به خنده جلو اومد و جلوی کوییرل وایستاد و گفت:

-خب حالا برای چی اومدید تو تالار ما؟کارتون چیه؟اونو بگید وقت ما رو تلف نکنید.

حرف پسرک تموم نشده بود که به شدت بلاک میشه و حذف شناسش میکنن و پست هاشو پاک میکنن و چند تا از دوستان صمیمیش رو هم بلاک میکنن.

-ما اومدیم اینجا که زندگی کنیم و شما باید از اینجا برید بیرون!همینه که هست و کسیم حق اعتراض نداره!

ناگهان نور آبی تمام تالار رو پوشش میده.چشمان مدیران اذیت میشه و بعد هاله از نور جلوشون ثابت میشه.مدیران کم کم چشماشون رو باز میکنن و به هاله خیره میشن.کمی ترس تو صورت مدیران شکل میگیره ولی سعی میکنن خودشون رو شجاع تر نشون بدن.

هاله با صدایی گرفته شروع به صحبت کردن میکنه:

-تالار راونکلاو ،تالاری هست که تمام اعضای باهوش در اون فعالیت میکنن و حق زندگی دارن.من رو برداشتی که مغز های شما داشتم به این نتیجه رسیدم شما ذره ای هوش در وجودتون نیست.میتونید به گروه های دیگه برید.جای شما اینجا نیست!

و مدیران به شدت به بیرون پرتاب میشن و از ترس با بیشترین سرعت زندگیشون فرار میکنن.

ملت:
ویولت:من فکر میکنم که اگر اینا با این سرعت میتونستن تو المپیک بدوئن صد در صد مدال طلا میگرفتن!

[b][size=medium][color=6600FF][font=Arial][url

پیام زده شده در: ۱۵:۵۰ چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۸۸

آنیتا دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۷ جمعه ۲۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۲۹ شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳
از قدح اندیشه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1323
آفلاین
استر که خیلی هوای گروهشو داره، سریع میگه:

_ بیاین بریم ریون!! میگن هم با کلاسه، هم ...!!!

در این لحظه آنیتا چشمهای استر رو از حدقه در می یاره!!! و بعد میگه:

_ بچه های ریون مهمون نوازن!!

اما بارون در حرکتی مدیریتی، و بسیار باجربزه آنه!!! اعلام میکنه:

_ من مخالف هرگونه ریون رفتنی هستم!! بنده شخصا بلاهائی که سر کریچر بدبخت در اومد رو فراموش نکرده و نمیکنم!! شده از سرما و گشنگی بمیرم، نمیرمم توی اون خراب شده!!

خلاصه اسم اون دو گروه دیگه اومد به میون و هر کسی یه نقی میزد و یه افه ای می یومد!! اما در همین زمان بود که مدیریت کبیر و معظم سایت، سرکار خانم آنیتا خانم یک فکری به ذهنشون خطور میکنه که همه حال میکنن با این تفکر نبوغانه و بسیار عالی!! ( خود تعریفی 2020 !! )

_ به نظر من بهتره بریم جزایر بالاک، اونجا به تعداد خودمون، بچه ی بلاک شده ÷یدا کنیم، موهاشونو بچینیم و با یک معجون مرکب پیچیده، شکل اونا بشیم و بتونیم توی گروهاشون زندگی کنیم!!!!

ملت مدیر:

_ البته! یکیمون باید بمونه تا بقیه رو از بلاک در بیاره!!! یکی که بتونه یه چن شبی جای خواب بیابه(!) !

و هنوز حرف آنیتا تموم نشده بود که همه به بارون نگاه خثمانه ای انداختند!!

بارون: سرما میخورما!!! :ysed:

منوي مديريت، حافظ شما خواهد بود!
بازنشستگی!

پیام زده شده در: ۱۳:۱۷ چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۸۸

مورگانا لی‌فای

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۲ پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۹:۰۳ جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹
از یه دنیای دیگه!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 516 | خلاصه ها: 1
آفلاین
یک ساعت بعد - گوشۀ خیابون

کوییرل لیست شخصیت ها رو گرفته دستش و برای جلوگیری از افسردگی، مدام بالا و پایینش میکنه. عله برای تست میزان کش اومدن و مقاومت سیم سرورش، مدام اونو به سمت بارون خونالود پرت می کنه. سیم از بدن بارون رد میشه و به درختی که اونور خیابون قرار داره، برخورد می کنه و برمیگرده روی ملاج عله فرود میاد. عله یه بار ذوق می زنه و دوباره برای تجدید تست، سیم رو پرتاب می کنه.

ایوان و آنتونین مدام به علامت روی ساعدشون نگاه می کنن و مردد هستن که به اربابشون خبر بدن یا نه و آیا ممکنه بتونن اون شب رو توی انجمن مرگخواران بگذرونن؟

آنیتا و مونالیزا با بی خیالی شطرنج بازی می کنن. و استرجس بهشون می توپه:
- شما هیچ نگران نیستین چی به سرمون میاد؟

مونالیزا همونطور که با بی خیالی، فیل آنیتا رو می زنه جواب میده:
- من که تعصب گروهی ندارم. هرجا گیرم بیاد می خوابم. باقیش مشکل شماست.

و آنیتا ادامه میده:
- منم که تنها خانوم اینجام و شماها موظفین هوامو داشته باشین. اگه شده دور تا دور خیابون کشیک وایسین تا من راحت بخوابم، باید این کارو بکنین. تازشم... زیادی غر بزنین میرم پیش ارباب و زندگی جدیدمو تشکیل میدم.

استرجس زار می زنه:
- اینجوری که باشه ما می میــــــــــریم! ماااااااااااااااااا می میریم!

بارون خونالود رداشو تکون میده و چار لیتر خون می ریزه تو سرو کله استرجس و زبونش بند میاد. بارون با غرولند میگه:
- یه بار دیگه زار بزنی خودم با بلیط یه سره می فرستمت بالاک.

و عله همونجور که داره به خاطر قدرت و فنریت و گولاخی سیم سرورش ذوق میزنه میگه:
- من سرور زوپسم و همه کاره ام و اینا و میگم میریم تو خوابگاه یکی از گروه ها پاتوق می زنیم و برو بکس بوقی اون گروهو میندازیم بیرون و خوش خوشانمون میشه.

بقیه مدیران موافقن:
-

و مشکل جدیدی بروز می کنه. کدوم گروه رو انتخاب کنن؟

استرجس خودشو میندازه وسط:
- تالار اسلی خیلی شیکه. میگم بریم شپلخشون کنیم این اسلیا رو. همونجا پاتوق کنیم. اونقده مبل هاش شیکه. اونقده غذاهاش خوشمزه س!

بارون خونالود و ایوان نگاه پرتفاهمی به هم میندازن. بارون هشدار میده:
- یادتون باشه که کسی حق نداره اتاق من و ایوان رو ازمون بگیره. برین یه گوشه ای جایی واسه خودتون پیدا کنین ها!

عله درحالیکه به اتاق لرد ولدمورت فکر می کنه، سرشو به تایید تکون میده و به خوابگاه اسلی آپارات می کنن.

چهار ساعت بعد - کنار در خوابگاه اسلیترین!

مدیرا گوشه و کنار راهرو پخش و پلا شدن روی زمین و هرکدومشون با ناراحتی داره به زمین و زمان بد و بیراه میگه. ایوان و بارون خونالود بینشون دیده نمیشن. ولی همینکه کوییرل شروع می کنه لیست شخصیت هاشو به در ورودی تالار اسلیترین بچسبونه، در باز میشه و ایوان درحالیکه توی بارون خونالود (مشابه گونی!) پیچیده شده، به بیرون پرتاب میشه. مارکوس فلینت همونطور که شوت محکمش رو با افتخار انجام داده فریاد می زنه:
- گـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــل! من برنده شدم مورگانی!

و مورگانا لی فای درحالیکه غر می زنه:
- باید آزمایش دوپینگ بدی مارکی!

در رو محکم می بنده.

جماعت مدیران هاج و واج به بارون و ایوان که درهم پیچیده شدن و از هم تشخیص داده نمیشن، نگاه می کنن و ایوان که دهنش کف پای بارون خونالود قرار گرفته با روحیه ای بالا جواب میده:
- گروه به ما گفتن که خائنین به اصل و نسب رو به خوابگاه راه نمیدن (نگاهی به هری میندازه) و همینطورم گفتن گریفیندوریای بوقی نباید پاشونو بذارن توی اسلی (نگاه مجددی به هری و اینبار، کویی و استر) و البته گفتن حالا اگه تدی و جیمزی بودن یه چیزی! ولی با استر اصن کنار نمیان. تازشم من و بارون رو بیرون کردن چون همچین پیشنهاد بی شرمانه ای داده بودیم!

بارون خونالود که ابدا معلوم نیست سرش کجاست، از همون وسط مسطا میگه:
- من یه روزم از عمر منوی عزیزم باقی مونده باشه، همۀ اینا رو سوار کشتی می کنم. حالا می بینین.

مدیرا آه کشان، روشونو از بارون و ایوان برمی گردونن و سعی می کنن به سه گروه دیگه ای فکر کنن که ممکنه توش جایی برای خواب بیابن. (فعلو حظ کنیین. )

ویرایش شده توسط مورگانا لی فای در تاریخ ۱۳۸۸/۵/۷ ۱۳:۵۲:۱۶
ویرایش شده توسط مورگانا لی فای در تاریخ ۱۳۸۸/۵/۷ ۱۳:۵۷:۱۴

پیام زده شده در: ۱۳:۱۱ چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۸۸

برودریک بودold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از هولد
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
سوژه الجدیدة!

دفتر مدیران!

جمع مدیران جمعه و همه مشغول یک کاری هستن. دالاهوف مشغول نگاه کردن به اعتراضات اعضاست که تمومی نداره ، کوئیریل داره عمامش رو دوباره می بنده و... چرا که اینقدر این تعداد مدیرا زیاده همشونم یک کاری میکنن نویسنده ترجیح میده تا طول پستش رو با این خز بازیا بلند نکنه!

تق تق تق!
ایوان : کیه این وقت شب در میزنه؟
آنیتا : بزار با منو چک کنم.
کلیک! دیــــد! تیک! ( افکت چیزای خفن پر دکمه! )
آنیتا بعد از بررسی : اسم : حشمت. فامیلی : غلامعلی. سن : 45 سال. اسم مادر : نصرت. اسم پدر : ماشالا. شماره شناسنامه : 00! محل تولد : دارقوز تپه! شغل :...

آنیتا مکس کوتاهی میکنه.
ایوان : خب؟ شغل؟
آنیتا : مامور مالیات هاستینگ!
دالاهوف با شنیدن این خبر روشو میکنه طرف عله سیم سرور.
- چند وقت میشه که نرفتی پیش اینا مالیات و هاست و از این بوقی بازیا انجام بدی؟
عله : یک چند سالی میشه!

تق تق تق تق!
در دوباره زده میشه.
مدیران :
صدایی از پشت در شنیده میشه : به نام قانون در رو باز کنید!
عله لخ لخ کنان میره و درو باز میکنه.
مردی با کت و شلوار سیاه رنگ و یک عینک آفتابی جلوی در دیده میشه.
- ما وظیفه داریم به علت پرداخت نکردن مالیات شما رو از این خوابگاه بیرون بندازیم.
آنیتا میخواد مخالفت کنه ولی جمله اش با صدای خشن و کلفت آقای مالیاتی نا تموم میمونه.
- همین الان منو هاتون رو بردارین و برین واسه خودتون یک جای دیگه پیدا کنین! کیش کیش!

و اینگونه مدیران در به در شدند تا شاید در میان دنیای جادوگری که هیچ گونه محبوبیتی ندارند ، جایی برای زندگی پیدا کنند...

ویرایش شده توسط برودریک بود در تاریخ ۱۳۸۸/۵/۷ ۱۳:۱۴:۴۴
ویرایش شده توسط برودریک بود در تاریخ ۱۳۸۸/۵/۷ ۱۴:۱۱:۴۱

where is my love...؟

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.