هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر بازرسین عالی رتبه
پیام زده شده در: ۱۶:۳۷ یکشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۸۸

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
پایان ترم هشتم هاگوارتز !

ممنون از بازرسین عالی رتبه بابت رسیدگی به مشکلات دانش آموزان

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۶:۱۵ پنجشنبه ۸ مرداد ۱۳۸۸

دراکو  مالفوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۲ دوشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۸:۳۳ سه شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۸۸
از دحام!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 117
آفلاین
بازرس فریز باود.
طبق درخواست شما،به استاد این درس تذکر داده شد.
همون طور که خودتون گفتین این یک مورد کاملا نادر! و جدید هست.بنابر این من به عنوان بازرس کلاس ایشون امتیازی کسر نمیکنم.
با تشکر

منم سالم بودم
حالا خوب نگاه کن
اعصاب که ندارم
داره دکتر میزنه با چوب رو زانوم

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۵۹ چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۸۸

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۴ چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۳:۲۹ جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1014
آفلاین
سلام

بازرس کلاس آموزش تقلبات سیاه " دراکو مالفوی "

با توجه به سوالی که من از مدیر پرسیدم لطف کنید به ایشون تذکر بدین که یک تکلیف و آن هم غیر رول ( به دلیل هماهنگی کلاسها در جلسه سوم ) برای کلاسشون ارائه کنند !

در مورد کسر امتیاز بازرسین دیگر گروهها هم نظر بدهند ، چون یک مورد جدید هست و اینکه مدیر در این رابطه قانون کاملی وضع نکرده ...

نظر خودم :
به تذکر اکتفا بشه ، چون این استاد بیشتر برای راحتی دانش آموزان چنین کرده !

خداحافظی در اوج یا خروج فوج فوج... مسئله این است!

پیام زده شده در: ۲۰:۴۳ جمعه ۱۹ تیر ۱۳۸۸

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
بازرسی پست تدریس بلاتریکس لسترنج در کلاس تاریخ جادوگری پروفسور بیدل :

نکته اول :

پستهای مورد بررسی :

1. پست تدریس
2. پست تکلیف بلاتریکس لسترنج
3. پست تکلیف گوریک گریفندور که امتیاز کامل رو گرفته بودند .
4. پست امتیازات

نکات برداشته شده :

با توجه به امتیازهایی که قرار داده شده ، و بررسی پستها ، امتیزهای سوالهای اول و سوم به ایشون کامل تعلق میگیره . ( چون خود استاد نیز در این رابطه هیچگونه اظهار نظری در پست امتیازاتش نکرده )

نقل قول:
( مثه اینکه من واسه سوال دو 12 نمره داده بودما! اینقدر کوتاه؟! )

با توجه به تاکید استاد و برداشتهایی که از تکالیف دانش آموز دیگه کلاس یعنی گوریک گریفندور شد ، به بررسی سوال دوم پرداختم .

نقل قول:

2. یک بیوگرافی ساده از سیپارمون اولین رهبر جادوگر بنویسید. ( 12 امتیاز )

متن سوال نشان از هیچ گونه کوتاهی و یا بلندی در مورد پاسخ دانش آموزان حرف نزده ، پس دانش آموزان مختارند که حتی در یک خط پاسخ این سوال رو ارسال کنند .

پس از بررسی پست گودریک چنین برداشت می شد که پروفسور بیدل بیشتر دنبال یک رویداد از زندگی فرد مورد نظر هستند اما با بررسی پستهای دیگه و البته خود سوال اینکه فرد مورد نظر چه خصوصیاتی داشته نیز مهم بنظر میرسه .

با توجه به معرفی شخصیت خودمون یعنی یک بیوگرافی ساده ، من متن پست خانم بلاتریکس رو بدون توضیح مختصری در مورد شخصیت تشخیص دادم و ایشون امتیاز کامل رو نمیگیرند .

اما با توجه به مقایسه پست ایشون و گودریک ، که در پست گودریک هیچ گونه امتیازی بابت توضیحات در مورد مشخصات ظاهری و رفتاری شخصیت داده نشده و امتیازی نیر کسر نشده است ، امتیاز بلاتریکس نیز به این سوال نباید چنین پایین باشه .

امتیاز مورد نظر به این سوال 9 از 12 داده شد که با جمع 18 امتیاز قبلی ، امتیاز ایشون به 27 تغییر پیدا میکنه .

پیام زده شده در: ۱۱:۳۱ جمعه ۱۹ تیر ۱۳۸۸

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
عزیز من شما دقت کن ، پرسی نوشته پست من رو ویرایش کرده و امتیازای ایشون رو برگردونده !

اول اینکه شما مگه بازرسی یا نمیانده گروهی که اینجا اعتراض میکنی ، یا خود استاد ؟

در ضمن مگه دعوا داری هر دفعه مشکل ایجاد میکنی ؟

پیام زده شده در: ۱۱:۲۶ جمعه ۱۹ تیر ۱۳۸۸

آبرفورث دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۰ شنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۲۶ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 805
آفلاین
خوب گویا مری عزیز نخوندن پست آخر بنده رو توی دفتر توجیهات.
خانوم باود، گودریگ گریفیندور امتیازات من و تنی چند از دیگر دوستان رو هم تغییر دادند.
پرسی هم توی دفتر گفتن، با پیام شخصی بهشون اطلاع داده شده بود!
حالا شما سریع نظر دادید یا من؟

من برام غیر قابل قبوله که شما کلاه قانون رو سر بگذارید و به خاطر یک موضوع فوق العاده بیمورد امتیاز کم کنید.
مهم نیست، این موارد درسیت نشدنیه، حداقل در مورد یک سری از دوستان.

ممنون از مدیریت
موفق باشید

seems it never ends... the magic of the wizards :)

پیام زده شده در: ۱۰:۲۴ جمعه ۱۹ تیر ۱۳۸۸

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
در مورد پست ابرفورث :

توضیحات در مورد تکلیف ایشون رو من در اتاق اساتید دادم ، فکر میکنم همون پست کفایت کنه ...

توضیحات در مورد بازرسی رو من اینجا میدم که نیازی به پاسخ پرسی هم نباشه .

ابرفورث عزیز

اول اینکه معنی این جمله شما رو درک نمیکنم :

نقل قول:
ببینید نظارت یه چیزه، گیر دادن و غرض ورزی یه چیز دیگه! عزیز من، دیگه ایراد از این بنی اسرائیلی تر پیدا نکردی که بگیری؟

اول اینکه من دوست دارم که مشکلاتمون رو با لحنی بهتر بیان کنیم ، همونطوری که به بیدل تذکر میدی خودتون هم رعایت کنین

دوم اینکه من با شما مگه چه پدرکشتگی دارم عزیز من ؟ که عنوان میکنید غرض ورزی ؟

این دو مور که برای من روشن نیست . منتهی من نکته ای رو اشاره کنم که شما در چتر هم با لحنی بد به من و وظیفه ای که دارم القا کردین .

1. برای زدن یک پست ما 14 روز وقت برای تنظیم و یک روز کامل برای فرستادن داریم ، این مشکلات برای همه هست ، برای همین عنوان شده که اگر کسی مشکلی داره در دفتر مدیریت مدرسه اعلام کنه و به پرسی خبر بده .
2. بازرس یک گروه وظایفی داره که باید انجام بده این خالی از غرض ورزیی و ... هست و به حرمتی برمیگرده که بازرس برای گروهش قائل هست .
3. بازرس اگر وظیفش رو به دقت انجام نده از گروهش امتیاز م میشه این یعنی ضرر به گروه ... من نمیتونم به خاطر یک فرد به یک گروه ضرر بزنم . چنانچه دیدیم بازرس عزیز بادراد ریشو به خاطر پست شما جریمه شدند و سه امتیاز از گروه ریونکلاو کم شد .

و اما مورد آخر هر شخصی در جامعه وظیفه ای داره ، اینجا هم یک جامعه کوچک برای ماست که داریم خودمون رو برای ورود به بزرگترش آماده میکنیم .
بارها شاهد جریمه هایی از طرف پلیس بودم و بارها هم کسانی که جریمه شدند اعتراضاتی رو انجام دادند ، اماآیا نباید کمی به رفتار خودمون فکر کنیم ؟ نباید مراقب رفتار خودمون باشیم و کسانی رو که شبانه روز با زحمت وظیفه ای رو در جامعه ما انجام میدهند رو نادیدیه بگیریم ؟

من نمیخوام خودم رو با این افراد مقایسه کنم ، منتهی من وقت خیلی کمی برای این سایت دارم و زمانی که به اینجا میام دوست دارم وظایفی که برعهده گرفتم رو به نحو احسن انجام بدم حال اینکه باعث رنجش بعضی از دوستان بشه .

اگر قرار داده شده که امتیازی از بابت تاخیر تدریس کم بشه بدین خاطر هست که دانش اموزان بایستی نسبت به تکالیف و زمانی که براشون در نظر گرفته شده و امتیازاتی که برای گروهشون میارن متعهد باشند و همین یک روز و یا همین ساعتها باعث تعلل در کارهای آنها میشه و ممکنه مشکلات بسیاری رو پدید بیاره .

اما در مورد اشتباه در امتیازات هم چنین است ، اگر امتیازات اساتید چک نشه آ آیا فکر نمیکنین که هر استاد ممکنه اشتباهاتی بکنه و این اشتباهات به یک گروه ضرر وارد کنه ؟ انکه بهشما حتی یک امتیاز بیشتر داده میشه آیا باعث نمیشه که حقی از گروهی مثل ریونکلاو که داره برای هاگوارتز زحمت میکشه و یا هافلپاف به همین حالت ضایع بشه ؟

پ.ن :
ابرفورث عزیز عنوان کرده بودی که گودریک به خاطر تغییرات فراوان تخلخلی در امتیازاتش بوجود آمده ...
پستهای دفتر اساتید رو ببین ، ایشون امتیاز نارسیسا مالفوی رو عوض کردند که ربطی به گریفندور و اشتباه امتیازشون نداره . داره ؟ ( بازم فکر نمیکنی سریع نظر دادی ؟ )

کمی تعمق در مورد قوانینی که برای راحتی خودم وضع میشه مارا مجاب میکنه که بهتر عمل کنیم .

پیام زده شده در: ۲۱:۲۲ پنجشنبه ۱۸ تیر ۱۳۸۸

آبرفورث دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۰ شنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۲۶ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 805
آفلاین
این پست، قسمت مربوط به بازرسی پس شماره 42 دفتر توجیهات عالیه هست!مشروح رو در همون تایپیک بخونید!

سلام

ببینید مری، من الان ینجا اگه بخوام واقعا جواب این افراط شما رو بدم باید وارد یه سری مسائل و یه سری محدوده های گفتاری بشم که واقعا در شان خودم نمیدونمشون!
شما 3امتیاز از گریفیندور کم کردین به خاطر یک امتیاز تناقض در امتیاز دهی گودریگ گریفیندور.محوریت اعتراض من روی این موضوع نیست اما خوب توضیح واضحی وجود داره و اون اینه که ایشون امتیازات رو تغییر قابل توجهی دادن و خوب میشد که کمی نسبت به بقیه امثال این تناقض ها، ملایمت نشون داد.

اما صحبت اصلی در مورد 3امتیازی که بابت کلاس دوئل از من کم کردید.من 2ساعت دیر تر از وقت مقرر تدریس کردم و دلیلش هم هزار و یک مشکل فنی هست که ما همه روزه باهاش مواجه هستیم.
یه سوال دارم از شما : آیا به بیماری شب گردی دچار هستید؟
چرا؟چون من ساعت دو نیمه شب ندریسم رو فرستادم، اصولا کسی در اون ساعت پست مدرسه، اون هم یه درس تازه تدریس شده رو نمیزنه.خانم محترم، در اون ساعت دو نیمه شب فقط یه اسم عوض میشه!دو شنبه میشه سه شنبه.من نمیدونم شما واقعا خودتون یه همچین ایرادی رو به کلاس خودتون بر میتابید؟ بعید میدونم!
و مهم ترین موضوع : بازرس کلاس دوئل بادراد ریشو هست، شما کلا عادت دارید در هر چیزی یه اختلال و اختشاشی ایجاد کنید؟

من دو ساعت دیر تر تدریس کردم مصادف با ساعت دو نیمه شب!
ببینید نظارت یه چیزه، گیر دادن و غرض ورزی یه چیز دیگه! عزیز من، دیگه ایراد از این بنی اسرائیلی تر پیدا نکردی که بگیری؟

ویرایش شده توسط آبرفورث دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۱۸ ۲۱:۳۲:۴۷
ویرایش شده توسط آبرفورث دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۱۸ ۲۱:۳۹:۰۴

seems it never ends... the magic of the wizards :)

پیام زده شده در: ۲۰:۰۱ پنجشنبه ۱۸ تیر ۱۳۸۸

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
بیدل عزیز هر شاگردی حق رسیدگی داره ، برای همین نمیشه از درخواست ایشون گذشت .

من تکالیف و پست شما بلاتریکس رو امتیازهایی که به دیگران به عنوان مثال داده شده رو مورد بررسی قرار میدم و جوابتون رو ارسال میکنم .

پیام زده شده در: ۱۸:۵۰ پنجشنبه ۱۸ تیر ۱۳۸۸

بیدل آوازخوانold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۹ یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۴:۱۲ جمعه ۹ مرداد ۱۳۸۸
از همین دو رو برا
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 69
آفلاین
بازرس!
ایشون مشکلشون مقدار امتیازیه که من ازشون کسر کردم بابت تکلیفشون و دارن برای من تعیین تکلیف می کنن که یارو باید اینقدر کم کنی.
میگم سرتو بدرد نیار بازرس!
بازرس!
من طبق قوانین تابلوی اعلانات حق اینو دارم که طبق چیزی که نظرمو جلب نکرده هرچقدر که لازم ببینم امتیاز کم کنم! و اگر مشکل بلاتریکس لسترنج قابل حل بود خودم حل می کردمش. شما اینو بدون که از طریق مجاری قانونی ایشون در حال حاضر از هیــــچ گونه حقی برخوردار نیستند!

ان زمان که بنهادم سر به پای ازادی
دست خود ز جان شس�

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.