هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر ناظرین شهر لندن
پیام زده شده در: ۲:۵۳ سه شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۸۸

آبرفورث دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۰ شنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۲۶ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 805
آفلاین
سلام

نتایج جشنواره اسکار رو دو ناظر جدید این انجمن به اطلاع میرسونن. نتایج احتمالا تا اواخر مهر زده خواهند شد.

به مری :
پست هالی ویزاردت منظور بود! اونو امیدوارم انکار نکنی.
به هر حال.

ممنونم
موفق باشید

seems it never ends... the magic of the wizards :)

پیام زده شده در: ۲۱:۱۸ دوشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۸۸

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۴ چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۳:۲۹ جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1014
آفلاین
علی رغم پست کلاه گروهبندی در مورد صحبتهای من ( و تشکر ازش )

من فکر میکنم آبرفورث پستها رو اشتباه خونده باشه ! چون پستایی که من ارسال کردم هیچ ربطی به بحثهای موجود نداشت .

حالا اینکه خوشت میاد با اسم من خودتو معروف کنی هیچ عیبی نداره ، منتهی در مورد اظهار نظر و صحبتهایی که فقط از خودت برمیاد ، فکر میکنم مدیرا نظر بدن بهتر باشه .

خداحافظی در اوج یا خروج فوج فوج... مسئله این است!

پیام زده شده در: ۱۱:۲۳ دوشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۸۸

ریگولوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۲۴ سه شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۸:۳۷ چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۰
از جون گرابلی و انجمنش چی می خام؟!؟
گروه:
کاربران عضو
پیام: 167
آفلاین
هوم، حالا که قراره بالاخره یه دکمه بزنید و پست های من و یا ما! پاک بشه، پس بزارید براتون بیشتر پست بزنم، دستتون راه بیفته! به عنوان دست گرمی!!

این بحث اصلا در مورد فیلم من نیست..کلا دارم می پرسم، توی پخ هم نمیشه پرسید، شاید بقیه داورا نظر دیگه ای داشته باشن، نترسید من با علی صحبت می کنم، یه ذره پهنای باند سایت که کم شد، من شخصا جبران می کنم!! از شناسه های قبلیم تاپیک پاک می کنم که جا زیاد بشه! مثلا همین نحوه رو پاک می کنم! همر!

اگر اینکه یه سری اومدن سر " سوژه " با هم دوئل می کنن، داستان نداره، مثلا بقیه ی فیلم های دوستان که همش سر کوییریل و اینکه
کوییریل این رو گفت، همر.
اون اون رو گفت همر
و صرفا دیالوگ نویسیه....

خیلی داستان داره؟؟

حداقل به معیارهاتون وفادار باشید...اگر به اصولی پایبندید..در مورد همه، یکسان اجراش کنید...همه صرف نظر از همه چی، به غیر اینکه همه کاربر سایتن...و قانون براشون یکسانه...

اصلا فیلم من رد، مهم نیست، ولی به نظرم اینایی که از معیارهاتون رد شده کثرا فیلم نیستن...حتی داستان هم نیستن...
البته خوب من یادم نرفته که مشکل درکی دارم از نظر ابرفروث، اینم حتما از مشکلات درکیه! که فرق فیلم و داستان و دیالوگ رو می فهمم!

یه چیز دیگه، دوستان مثکه خیلی استانه اعصابشون پایینه...تا بهشون میگی مخالفی، اعصابشون خورد میشه و میخان استعفا بدن و اخرشم نمیدن!!
باج گیری عاطفی می کنید از ملت با این طرز که اعصابم خورد شد؟
که مثلا بگن اخی، مخالفت نکنیم!
ناظر قدرت داره، اگر نمی تونید با چهار تا پست مخالف شنیدن، با اعصاب کاملا مسلط و سر جاش! نظارت کنید، بیاید مثه من وسط تاپیک یخ بریزید تا اصطکاک ها کم بشه!

Toujours pur

" به خاطر یک مشت سوژه "

[b][size=small]�

پیام زده شده در: ۱۰:۵۰ دوشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۸۸

مینروا مک گونگال old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۰ دوشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۵۸ یکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵
از دفتر وزارت
گروه:
کاربران عضو
پیام: 547
آفلاین
من از ادب دراکو شرمندم !
اگه هر کس مثه دراک بیاد انقدر درست صحبت کنه و بدون غرض ورزی حرفی نمیمونه !
ولی سر بقیه ی حرفام علی الخصوص پست آخرم هستم !

پیام زده شده در: ۱۰:۰۸ دوشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۸۸

دراکو  مالفوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۲ دوشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۸:۳۳ سه شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۸۸
از دحام!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 117
آفلاین
نمی دونم از کجا شروع کنم و براتون در مورد همه چیز توضیح بدم.
بیست مرداد،یک روز بعد از ناظرشدن من توی این انجمن با آبر صحبت کردم که اسکار رو برگزار کنیم.از اون جایی که توی اسکار های قبلی دیده بودم ناظرین مسئول برگزار کردن این جشنواره هستن و خودم هم قبلا برگزار کرده بودم اومدیم داور انتخاب کنیم و این ها که سر و کله ی پرسی پیدا شد گقت من مسئول بودم.
بعد از خواهش های فراوان بنده متاسفانه درخواست منو مبنی بر این که بابا من نمی دونستم تو مسئول بودی،بیا الان هم مسئول باش رد کردن.
بعد از اون رفتیم سراغ انتخاب داور که بعد از مدت زیادی به نتیجه رسیدیم و همون طور که پرسی توی آکادمی در تاریخ 25 خرداد گفته بود با 4 داور کلنگ این جشنواره رو زدیم.بعد از اون دیدیم تابستونه،ملت وقت بیشتری دارن برای تهیه فیلم.پیشبینی کردیم استقبال از جشنواره باید بالا باشه و داوری هم که قبول کنه چهل تا بیشتر پست رو داوری کنه کم پیدا میشه.پس اومدیم و در تاریخ 23 مرداد گفتیم:

نقل قول:
تفاوتی که این جشنواره با جشنواره های سابق دارد این است که ناظرین تصمیم گرفتند تا برای افزایش سطح فیلم هایی که در هالی ویزارد زده میشود،همه ی آن ها را وارد جشنواره نکنند.

معیار تایید شدن یا نشدن هم این بود که فیلم فرد،به طور تقریبی موارد توی معیار ما رو که در تاریخ 25 خرداد اعلام شده بود داشته باشه.
تاریخ 23 شهریور که فیلم های تایید شده و نشده اعلام شدن و اعتراض ها مبنی بر این که واسه چی این کارو کردین شروع شد.درست بعد از 1 ماه که ما این اطلاعیه رو زده بودیم.
از این مسئله بگذریم.من خودم در خواست کرده بودم اگه به تایید شدن یا نشدن فیلمتون اعتراض دارین بگین و به همین ترتیب یک فیلم از پرسی و یک فیلم از تره که اعتراض کرده بودن،بعد از مشورت با یکی از داور ها به تایید شده ها اضافه شدن.جناب ریگولس هم در مورد فیلمشون پرسیدن که بنده بعد از مشورت با یکی از داور ها،بازنگری کردن پست به این نتیجه رسیدم توی جشنواره نباشه و علتش هم برای ایشون پیام شخصی شده.علت اصلی هم این بوده که فیلم از نظر ما روال داستانی نداره.همون طور که خودتون هم گفتین فیلم شما کپی از صحنه دوئل فیلمی به کارگردانی سرجیو لئونه بوده.کپی یک صحنه ممکنه نتونه اون داستانی که باید توی فیلم باشه رو به خوبی نشون بده.
بعد بلیز جان با پیام شخصی گفتن با امتیاز تیتراژ مخالفن و اگه فیلم این معیار رو نداره برای چی تایید شده.جوابتون رو اینجا میدم.فیلم تایید شد چون تا اونجایی که یادمه تیتراژ نداشت و بقیه موارد رو خیلی عالی رعایت کرده بود.
به بنده بعد از این اتفاق پیشنهاد شد یه نظرسنجی بذارم که ملت بتونن همدیگه رو در مورد امتیاز تیتراژ قانع کنن و به یه نتیجه کلی برسیم.بعد از نظرسنجی که آخراش داشت به یه زد خورد اساسی تبدیل میشد،ابلاغ شد معیار همینه،تغییر نمیکنه و در صورت تغییر بهتره فیلم های ما از اسکار خارج شه.
از اون جایی که نمیشه همه رو راضی نگه داشت و متاسفانه ما هم همین قصد رو داشتیم با درخواست مینروا و پرسی که دو شخص خاص پست ها رو داوری کننن مخالفت کردیم اما به تیتراژ دست نزدیم.
در این بین بنده درخواست کرده بودم کسی بعد از من پست نزنه تا وقتی که تصمیم بگیریم و سه چهار نفر حرف من رو پذیرفتن و روش پست زدن.از مینروا خواهش کردم که پستش رو پاک کنه به خاطر من،ایشون لطف کردن قبول کردن و من که تا اون موقع مشغول در آوردن لینک پست های تایید شده برای داور ها بودم فرصت رو از دست دادم و انقدر پست رو پست شد و جواب همدیگه رو با سرعت زیادی داده بودن،دیدم در صورت پاک کردن پست های بعد از من،خیلی از صحبت ها اشتباه از آب درمیاد.همین جا عذر خواهی میکنم از مینروا و هر وقت که بتونم پستتون رو برمیگردونم.
در حال حاضر فکر میکنم برای هیچکس اعصاب نمونده و بهتره تا اونجایی که میشه به خوبی و خوشی این بحث رو حل کرد.
درنتیجه همون طور که آبر گفت امتیاز تیتراژ از 15 به 10 کاهش پیدا میکنه.همچنان هم میگیم اگه کسی نخواست فیلمش شرکت کنه پیام شخصی بزنه تا بعد از بررسی،فیلم رو از تایید شده ها برداریم.
به خاطر این مدیریت ناصحیح که توی این مدت،از طرف خودم بود از تک تکتون عذر خواهی میکنم.
خوش باشین.

پینوشت:از کسانی که توی نظر سنجی شرکت کردن تشکر میکنم.با توجه به به نتیجه رسیدن نظرسنجی پیشنهاد میکنم اگه بحث دیگه ای مونده از طریق پیام شخصی و یا نحوه ادامه بدین.

منم سالم بودم
حالا خوب نگاه کن
اعصاب که ندارم
داره دکتر میزنه با چوب رو زانوم

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۹:۱۰ دوشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۸۸

ریگولوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۲۴ سه شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۸:۳۷ چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۰
از جون گرابلی و انجمنش چی می خام؟!؟
گروه:
کاربران عضو
پیام: 167
آفلاین
هوم، خوب من واسه اینکه 1 ماه نشه پست نزده باشم و شناسه مو شوت کنین به یکی دیگه، این تیکه رو گیر اوردم و چسبیدم بهش و خودمو به صورت خیلی خشک بی جلوه می ندازم تو دفتر ناظرین لندن که مثه خونه می مونه برام!

نقل قول:
یک لحظه فکر کنین ببینین در این مدت من در لندن با چه مسائلی مواجه بودم، و فکر کنین که کدومتون با این مسائل مواجه شدید، بعد بیاید از این پستا بزنین!

بعله خوب، ایشون در این مدت با حمله ی وحشی های جنگلی پست و سایت ندیده و از پشت کوه اومده و اینا! رو به رو بودند و چقدر هم که جوانمردانه جنگیدند! کم مونده بود مثه همون سرخ پوستا، پوست سرمونم بکنن بزنن سر در سایت....
----------------

خوب من میخام یه بحث خیلی خیلی یخ! برای کم شدن اصطکاک بیان کنم!
چون منم فیلم داده بودم، حق نظر دارم بر خلاف بقیه کاربرای سایت؟؟!!!!( اینم از قوانین نانوشته ی ناظرینه!)

اقا این فیلم " به خاطر یک مشت سوژه " چرا اصلا توی داوری اولیه ر دشد؟!
البته مهم نیستا، چون شما ها( داورایی که رد کردند!همر!) اصلا ملاک نیستید برای تشخیص پست خوب از بد!
ولی خوب برای دفاع از آبروی سر جیو لئونه، گفتم بیام به صورت ارزشی از فیلمم دفاع کنم!
ابر: جاش اینجا نیست
ریگول: گناه داری، زدم پستو که پاک کنی، اقتدارتو به رخ ملت بکشی!

البته اینا رو به دراک هم گفتم توی پخ، ولی برای کم شدن اصطکاک و زیاد شدن فش ها به من و سر جیو لئونه، مطرح کردم!

فیلمی که دقیقا کپی صحنه ی دوئل فیلم " خوب بد زشت " هست، چطوری حتی معیار تقریی!!! از داوری اولیه نمی گیره؟
اون وقت فیلم های بعضی دوستان به همین فرتی از داوری رد میشه؟
اسمشو پس نزارید اسکار!!! مثلا تمشک طلایی مناسب تره، البته دوستان به دل نگیرند، مثه چیزایی که به پست های ما گفتید، یه ذره شما هم در موقعیت ما قرار بگیرید و انتقاد از پستاتون بشنوید!

در هر صورت گفتم که پست یخیه، و واسه اینکه اصطکاک کم بشه، حاضرم لخت شم وسط همین تاپیک شنا هم برم!

در اخر، فکر نکنید به همین فرتکی از دست ما راحت شدید ها، بهتون زنگ تنفس دادیم!!!
یا مثلا پخ نفرین زدید که ایشالا خدا نبخشتت و کلا عرفان پختون تو ماه رمضونی بالا بوده!!!

همین دیگه، فکر کنم اصطکاک ها تموم شد!

ویرایش شده توسط ریگولوس بلك در تاریخ ۱۳۸۸/۶/۳۰ ۹:۱۲:۴۳

Toujours pur

" به خاطر یک مشت سوژه "

[b][size=small]�

پیام زده شده در: ۰:۵۸ دوشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۸۸

مینروا مک گونگال old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۰ دوشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۵۸ یکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵
از دفتر وزارت
گروه:
کاربران عضو
پیام: 547
آفلاین
منم قصد نداشتم ادامه بدم ! ولی انگار باید یه چیزایی رو گفت !
چطورشما پست و رول و نوشته های قدیمی ها رو قبول ندارید و میگید دورانشون گذشته و قدیما این طوری مینوشتن و الان فرق کرده ( زیاد هم نمیگذره الان ازموضوع قدیمی ها ) ولی قوانینشون چون ماله اون موقع است باید باشه ؟!

اینم از همون بحث ها و توجیه های اعصاب خرد کنه!

در مورد پست کلاه هم آرومترین لحن ممکن رو داشت پست من حتی خیلی بیشتر هم حالت تشویش آمیز داشت!

توهین ویرایش پست قبلیمو ندیده نمیگیرم!

و اما من از شما تشکری ندارم بابت پست هایی که زدید !
شما عادت کردید همیشه حرفتونو میزنید بعدش که جواب مورد دلخواهتون رو نمیگیرید طرف رو دعوت به صلح میکنید !

پیام زده شده در: ۰:۴۲ دوشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۸۸

آبرفورث دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۰ شنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۲۶ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 805
آفلاین
الان مشکل همه اون یه تیکه شده؟
من حرفم همونه که زدم، دخالت ها درگیری درست کرد.

بلیز من اون پیام شخصی شما که همگانی شد رو به یاد ندارم. جدا یادم نیست نه اینکه بخوام حرفت رو تکذیب کن یه یا آوری خصوصی بکن ببینم بوده واقعا!

این اسکار رو ما میخواستیم در آرامش تموم کنیم حیف شد که نشد! عجب!

موضوع آخر : بسیار خوب، من حرفتون رو قبول میکنم، امتیاز تیتراژ به 10 کاهش پیدا میکنه. اون 5 امتیاز به این دلیل سر جاش موند که در دوره های قبلی واقعا اینقدر بحث نبود. حالا نمیدونم اینا حسب شرایط بحث شد الان،... نمیدونم واقعا!

از همه کسایی که پست زدن ممنونم، بالاخص مگی!!!

موفق باشید

seems it never ends... the magic of the wizards :)

پیام زده شده در: ۰:۲۴ دوشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۸۸

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
آبرفورث عزیز ... از نظر من این مسئله همون اندازه به کلاه ربط داره که به پرسی، دامبل، تره ور، مگی، بوق ممد حتی مری باود و دیگر اعضای سایت ربط داره. دلیلی برای جدا کردن نمیبینم. من نمیدونم شما چرا علاقه دارید جای محتوای پست یک نفر خود فرد رو نقد کنید. اما با این حال فکر میکنم یادآوری این نکته بد نباشه که اول پرسی پست زده بعد کلاه. در نتیجه حرفتون یکمی بی معنی هست که میگید پرسی از دست کلاه ناراحت بوده و اینا و خلاصه اینجوری شده... (یا شاید اینجا تالار خصوصیم داره و من نمیبینم)

در مورد پستها والا من در هالی ویزارد پست زدم بعد گفتید وارد اسکار میکنید. من رفتم قوانین داوری اسکار رو خوندم دیدم انگار یک جای کار اشتباست در نتیجه اومدم و پیام شخصی زدم به شما و شما هم پیام شخصی منو همگانی کردید بعدم که دیگران اومدن و پست زدن و منم وارد بحث شدم و از عقاید خودم دفاع کردم. نمیدونم منظورتون از اینکه میگید کسانی هستند که باعث تولید اصطکاک بین ما شدن چیه؟

در مورد مسئله حقانیتم از نظر من هر کس میتونه نظرشو بگه و یک ناظر خوب هم بدون توجه به اینکه کی چه نظری داده همه نظرات رو میشنوه و از قسمت های خوبش استفاده میکنه. من اولین باره میشنوم ازدیاد نظرات یک نفر رو ناراحت میکنه چون اتفاقا اینجوری بهتره ... شما از بین چهارتا نظر ایده بهتر رو میتونید استخراج کنید یا از بین ده نفر؟ دیگه چی کار دارید کی چی گفته؟ نهایتا درستش اینه که اگر میخواید سرتون خلوت باشه بالای این تاپیک توی پرانتز اضافه کنید فقط کسانی که پست زدن حق صحبت دارند و خلاص!

ضمنا درستتش اینه که شما از همون اول طوری رفتار کنید که با این مسائل مواجه نشید نه اینکه خودتونو سر راه این درگیری ها قرار بدید بعد بگید چرا اینجوری شد؟

ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۸۸/۶/۳۰ ۰:۲۸:۱۳

پیام زده شده در: ۰:۲۰ دوشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۸۸

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
امم ، همونطور که از اول به آبرفورث و دراکو گفته بودم ، من اصلا فیلم های هالی ویزاردم رو برای اسکار ننوشته بودم ، چیزایی که دوست داشتم رو توی قالبی که خوشم میومد حالا چه تکراری چه جدید مینوشتم ، خودمم میخندیدم از بعضی تیکه هاش و چند نفرم خوششون میومد ! دلیل اینکه بحث کردم صرفا برای این بود که دوستان چیزایی رو نوشته بودن که جالب نبود واقعا ! نه برای اینکه بخوام بگم فیلم من بهتره و این حرفا !

دلیل این بحثا و اینکه الکی آبرفورث و دراکو درگیرش شدن هم من بودم ، حالا هم میگم که بحثی نیست ، اگر دوست داشتن میتونن پست منو شرکت بدن ، اگر نداشتن هم میتونن شرکت ندن ، فرقی هم نمیکنه که چه کسی با چه معیاری امتیاز بده ... از همه دوستانی که اینجا پست زدن من جمله بلیز و مورگانا و کلاه و مینروا و مری و بالاخص آبرفورث و دراکو عذرخواهی میکنم ...

تنها چیزی که واقعا من رو شرمنده کرد توی این بحثا چیزی بود که کلاه گروهبندی در مورد حمایت از من و دلیلش گفت ... متاسفم برای خودم که برای همچین چیزهایی باید ازم حمایت میشد .

خب ، به نظرم دیگه بهتره بحث ادامه پیدا نکنه و بازم عذرخواهیم رو از دوستان و همینطور مراتب شرمندگیم رو تکرار میکنم .

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.