هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: كلاس دفاع در برابر جادوي سياه
پیام زده شده در: ۱۶:۳۳ پنجشنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۹

جرج ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۲ سه شنبه ۱ تیر ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۱۵:۱۲ پنجشنبه ۱۶ دی ۱۳۸۹
از خونمون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 36
آفلاین
1. به نظر شما اولین شیء سیاهی که توسط سالازار ساخته شد چی بود؟ ( 5 نمره )

مگه سالازاز شيء سياه داره؟؟؟به نظر من غذا بود چون دراولين آشپزيش غذاش سوخت و سياه شد!...آهان از اون سياها؟؟خوب معلومه ديگه.بند شلوارش بود چون ميدونست اگه كسي پارش كنه آبروش ميره!

2. سه تا از خطرناک ترین اشیاء سیاهی که در دنیا وجود داره رو بنویسید. ( 10 نمره )

1-كامپيوتري كه ميره اينترنت(چون گفتين شيء مجبور شدم بگم كامپيوتري كه ميره اينترنت چو اينترنت شيء نيست.اينترنت خيلي چيزه سياهيه چون همه چي توش هست مخصوصا اگه ... شكن داشته باشي!)

2-مداد سياه چون اگه بره تو چشم خيلي خطر ناكه!

3-اممممممم....ماژيك سياه چون ميگن سرطان زاست

3. یک شیء سیاه رو نام ببرید، کاری که انجام میده رو بنویسید و بنویسید که چه کسی اونو اختراع کرد. ( 15 نمره )

ريش مرلين(اولا كه سياه بود! )

كار خاصي انجام نميده فقط اگه بري توش بيرون اومدن ازش غرممكنه!
مخترع؟؟؟؟قكر كنم خود مرلين باشه!

[color=CC0000][b]قدم قدم تا روشنايي از شمعي در تاريكي تا نوري پر اب

پیام زده شده در: ۱۱:۰۹ پنجشنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۹

سالازار اسلایتیرین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۱۰ یکشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۰:۳۵ یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۳
از ما هم نشنیدن . . .
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 618
آفلاین

آز آنجایی که من سالازارم باید بگویم که همه اشتباه گفتند و از اونجایی که بازم من سالازار هستم خودم میدونم که چی ساختم و از اونجایی که من سالازار هستم باید بگم خیلی عمر کردم و یه جورایی آنزایمر گرفتم طوری که حتی بعضی شبا یادم میره که زنم سیصد سال پیش مرده و تا صبح پیش یکی از خانومهای خشگل تالارمی خوابم ( از دست این پیری )

خب اولین شی ء سیاهی که من ساختم اگه اشتباه نکنم و حافظه یاری ام کنه فکر می کنم که یک قلم پر بود که هرکسی می خواست با آن چیزی بنویسه بی اراده شروع می کرد به نوشتن داستانهای ی و این قدر از این دروغات راجع به خودش و خانوادش و...می نوشت که در آخر یا جونش در می رفت یا جونش را در می دادند .(به ملت بر می خورد دیگه ، آبروشون رو می برد اونها هم روحش رو می بردند )

2. سه تا از خطرناک ترین اشیاء سیاهی که در دنیا وجود داره رو بنویسید. ( 10 نمره )

( جدا من پستهای دیگران رو نخوندم و صرفا هر گونه شباهت دلیل برکپی برداری نیست)

1- دختر و زن جماعت ، کافیه یه شب کنارش بخوابی تا عمر داری دنیات سیاهه .

2- زیر شلواری دامبل ، بی برو برگرد خطرناکه

3- خود بادراد ریشو ، این قدر پیش اصغر آقا بوده که کلا مغزش سیاه شده .
( اینا اشیاء نبودند ولی دست کمی از اشیاء سیاه نداشتند و حتی به مراتب بد تر هم هستند)

3. یک شیء سیاه رو نام ببرید، کاری که انجام میده رو بنویسید و بنویسید که چه کسی اونو اختراع کرد. ( 15 نمره )

سایت جادوگران

این سایت اولین بار به دسته عله پاتر معروف به عله نیلی یا عله کله زخمی اختراع شد .
این سایت ابتدا با چهره ای زیبا شما را به عضویت خویش در می آورد ولی بعد از چند مدت آن قدر بر مخ شما اثر می گذارد که باعث می شود شما با تمام دوستان خود قطع رابطه کنید ، دیگران را اذیت کنید و از گروه خود جدا شوید ولی در عوض برای عله و سایتش مجانی کار کنید و یه جورایی تحت فرمان باشید .
طبق آخرین اطلاعات وزارت سحر و جادو در جه ی سیاهی و خطر این سایت را "فوق خطرناک" و "بسیار سیاه" اعلام کرده است .

ممنون از تدریس خوبتون و کشتن دو خون فاسد .

ویرایش شده توسط سالازار اسلایتیرین در تاریخ ۱۳۸۹/۴/۱۰ ۱۱:۴۲:۳۹

" -زندگي آنچه زيسته ايم نيست ، بلكه چيزي است كه به ياد مي آوريم تا روايتش كنيم ."
گابريل گارسيا ماركز

پیام زده شده در: ۱۵:۰۳ چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۸۹

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۲ دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۵۷ جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
از در عقب، صندلی جلو!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1316
آفلاین
1. به نظر شما اولین شیء سیاهی که توسط سالازار ساخته شد چی بود؟ (5 نمره) يك شيء عجيب بود كه در ظاهر شمش طلا به نظر ميرسيد اما تا كسي بهش دست ميزد عاشق مادرش ميشد به حدي كه قابل تصور نيست و عاقبت هم به عشقش ميرسيد سالي اين شيء رو تو جاهاي مشنگي ميذاشت تا حال مشنگ هاي طلا دوست رو بگيره!!!

2. سه تا از خطرناک ترین اشیاء سیاهی که در دنیا وجود داره رو بنویسید. (10 نمره) اوليش كه همون شيء سالازاره! دوميش ريش بادراده كه هر كي بهش دست بزنه كشته ميشه و آخريش هم آفتابه مرلينه كه هر كس به جز مرلين ازش استفاده كنه به جاي آب سرب مذاب ميريزه و ...

جعبه سياه توپولوف!
در موقع سقوط ميتركه تا افراد سياهي كه در سقوط دست داشتند لو نرن!
ادوارد توپولوف به همراه من< دو نفري با هم ساختيمش. اگر بدوني چه قدر سياهه پروفسور، دو تا جعبه رنگ سياه روش ريختيم.

هیچی به هیچی!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۳:۱۸ چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۸۹

سيريوس بلك قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۰ یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۶:۲۲ چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۴
از موتور خونه جهنم !
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1086
آفلاین

جنس مؤنث! بدون توضيح!

جنس مؤنث(توضيحش رو خودتون مي دونيد) ، ابر چوبدستي(روجوع شود به تاريخچه) ، معجون عشق! (اينم خودتون ميدونيد)

آلبوس دامبلدور

مخترع: ؟

سياهي: همين بس كه با نگفتن غضيه يادگار ها نزديك بود جوون مردم رو به باد بده!

ویرایش شده توسط سيريوس بلك در تاریخ ۱۳۸۹/۴/۹ ۱۳:۲۰:۴۸

پیام زده شده در: ۱۲:۵۲ چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۸۹

آشا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۰ شنبه ۲۸ آذر ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۹:۴۶ جمعه ۹ تیر ۱۳۹۱
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 109
آفلاین

اره !خطرناك ترين بود.

مخلوط كن،تفنگ،دروغ سنج

تيركمون:
اين وسيله باعث ميشه يه تيكه چوب تو قلب يا مغز آدم فرو بره.
اولين تيركمون توسط آدام لاباريز اختراع شد.

ویرایش شده توسط آشا در تاریخ ۱۳۸۹/۴/۹ ۱۲:۵۵:۰۰

تصویر کوچک شده
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۱:۴۳ چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۸۹

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۴ چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۳:۲۹ جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1014
آفلاین
نکات : بوقی سنت شکنی نیست قبلاً همیشه غیر رول بود، بعد من بوقی رو بگو میام حرفات رو ترجمه میکنم

همینطور که میدونین یا شایدم نمیدونین و الان معلوم میشه سالازار هیچ وقت همسری نداشت منتهی این همه نواده فکر میکنی از کجا اومده؟ از راه طنز ( شما همونطوری که دوست داری بخون)
اولین شیء سیاه هم توسط سالازار در یکی از شبهایی که برای طنز میرفت ساخته شد وی که به سبب مشکلات از نوه دار شدن عاجز بودند وسیله‌ای را بسیار سیاه اختراع کرد که چون 5 نمره داره از گفتن جزییات عاجز هستیم

تاپیک معجون راستی، با طلسمی بسیار سیاه آغشته شده که افراد رو به محض ورود زمینگیر میکنه.
ترورس، این جادوگر هم بسیار خطرناک هست ولی ملت جادوگر فکر میکنن که ایشون یک انسان هستند در صورتی که وسیله ای بسیار خطرناک بیش نیستند.
پست بیناموسی،این وسیله در حقیقت خطرناکترین وسیله‌ی سیاه هست که ملت ناظر و مدیر هر ثانیه با وردهای آنداکامو بالای سر هر زننده‌ی پست هستن تا گرد زردرنگ را بر آن ریخته و پست را زیبا کنن به قول خودشون

کلاً در مجموع چیزی که باقی میمونه همون فرورفتگی هایی هست که استاد بادراد در چتر باکس گفتن

کرم سبز سنگ خوار این شیء سیاه که توسط جادوگران خاکستری ساخته شد ابتدا به عنوان وسیله ای به کار میرفت که فقط آنها و جادوگران نوین را سرگرم کند اما آنها که از نیت شوم جادوگران خاکستری آگاه نبودند هر یک به راحتی به این شیء سیاه نزدیک میشدند و حتی در پستهای خود نیز آن را بکار میگرفتند عافل از آنکه این گروه بس مخوف با استفاده از ترفندهایی که از قدوم قدما آموخته بودند و راهنمایی اسکاور گرامی سیاهی‌ی بس مخوفی را در آن بکار برده بودند که به محض نزدیک شدن به کرم سبز سنگ خوار او از طریف منفذهای موجود در کاربران نفوذ کرده و کلیه عقاید آنها را تحت تاثیر قرار میداد .(ر.ج: مقر جادوگران خاکستری)

البته ماموندیم آخر چرا با این همه سیاهی کرمه سبز شد

خداحافظی در اوج یا خروج فوج فوج... مسئله این است!

پیام زده شده در: ۱۶:۱۷ سه شنبه ۸ تیر ۱۳۸۹

ارنی مک میلان

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۴۹ دوشنبه ۶ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۴۵ پنجشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۲
از اون بالا اکبر می آید!!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 250
آفلاین
خدا وکیلی بذارین اینو جدی بنویسم.
چاقویی بود که هر کس اونو دستش می گرفت مجبور می شد همه ی اعضای خانواده اش را بکشد.
کتاب مرگبار که هر کس آن را بخواند چشمانش ذوب میشود.
سنگ اینفری که روی هر قبری گذاشته شود در اولین شب کامل ماه صاحب قبر را به اینفری تبدیل میکند.
سطل دیوانه که اگر در آن را بردارید شما را درسته می بلعد.
قاشق کشنده، هر کس با این قاشق غذا بخورد خود قاش هم به داخل دهانش میرود و وقتی وارد معده شد منفجر می شود. این وسیله توسط لرد سیاه و با الهام از فیلم های اکشن مشنگی ساخته شد.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۴۸ سه شنبه ۸ تیر ۱۳۸۹

ترورس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۰۱ دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۵:۱۸ چهارشنبه ۱۶ تیر ۱۳۸۹
از این سبیل ها خوف نمی کنی یابو !
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 209
آفلاین

یک حجم گوشتی قابل انعطاف بود که در وسط ان سوراخی وجود داشت که در صورت ور رفتن , کخ ریزی و فرو کردن قسمتی از بدن سوراخ بسته شده و فرد مجبود به کندن ان قسمت میشد , در نتیجه محققان برای جلو گیری از تلفات بیشتر توصیه کردند اگر سوراخی توجه شما را جلب کرد ابتدا انگشت خود را فرو کنید تا اگر سوراخ مورد نظر همان سوراخ بود از صدمات جدی تر خودداری شود!

دماغ پینوکیو , منوی مدیریت ایوان , جورابای بادراد

یک افتابه سبز رنگ پلاستیکی با لوله فلزی بود که در صورت استفاده لولش رو به سمت فیها خالدون شخص مورد نظر نشانه می رفت , لازم به ذکر است که این مورد مخصوص افراد مذکر می باشد و در صورت مونث بودن فرد افتابه به جای دیگری نشانه میرود , این افتابه توسط فردی به اسم مملی اسکلکی زاده ساخته شده و تا به امروز ما تحت های زیادی رو مورد هجوم قرار داده و پاره کرده !

لازم به ذکر است که نام مستعار این افتابه اژدر سر طلایی میباشد و گه گاهی هم با نام اژدر اقا از ان یاد می شود همچنین در تاریخ نیز با این نام ها ذکر شده است و اگر به کتاب تاریخ جادوگری رجوع کنید می توانید به کرات جمله " اژدر اقا به من تجاوز کرد " رو مشاهده کنید!

ویرایش شده توسط ترورس در تاریخ ۱۳۸۹/۴/۸ ۱۵:۵۱:۰۹

خدا يكي ؛ زن يكي ، يكي !

"تا دنیا دنیاست ابی مال ماست / ما قهرمانیم جام تو دست ماست"

پیام زده شده در: ۱۵:۰۸ سه شنبه ۸ تیر ۱۳۸۹

زاخاریاس اسمیتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۸ شنبه ۱۴ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۳:۴۵ سه شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۰
از آواتارم خوشم میاد !!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 350
آفلاین

پِهِن اسبی که اسهال خونی گرفته

جوراب های نشسته بادراد
زیر شلواری قهوه ای رنگ بادراد (نکته انحرافی داشت )
قرص اسهال(از داروخانه های معتبر تهیه فرمایید )

ک*ندوم قلابی () این وسیله مخوف وقتی طرف میخواد ازش استفاده مفید بکنه () پاره میشه و خرابکاری به بار میاره

این وسیله اولین بار توسط دانشمند خفن و گولاخ، ژوزف شاسگولفسکی اختراع شد که دنبال یه راهی می گشت تا مچ همسرشو بگیره

ویرایش شده توسط زاخاریاس اسمیت در تاریخ ۱۳۸۹/۴/۸ ۱۵:۱۰:۳۸

[b][color=000066]Catch me in my Mer

پیام زده شده در: ۱۳:۳۵ سه شنبه ۸ تیر ۱۳۸۹

اوری

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۱ جمعه ۴ بهمن ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۶:۲۵ سه شنبه ۳ آبان ۱۴۰۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 161
آفلاین

شصت پای استخون پای مرغ

1-سی دی بوقی که در آن ...

2-گردن بند کشنده

3-حلقه ی ازدواج(مخصوص انتقام مردان از زنان )

فرش سیاه که هر کسی بر روی آن برود تمام بدن آتش میگیرد و میشود یه تیکه سرطان معلق که آن توسط خود من ساخته شده و جزو بزرگترین اختراعات تاریخ میباشد

ویرایش شده توسط اوری در تاریخ ۱۳۸۹/۴/۸ ۱۳:۳۷:۴۴

شناسه ی قبلیم که بعد از این ساختمش ولی دوباره برگشتم به این

اینه

عمرا اگه فهمیده باشی چی گفتم

چاکر همه بچه های قدیمی (کینگزلی شکلبوت ، پیوز ، رفوس ، زاخاریاس ، دادالوس دیگل و خیلی های دیگه که حال ندارم بنویسم اسمشون رو )

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.