هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: كلاس ماگل شناسي
پیام زده شده در: ۱۱:۱۹ چهارشنبه ۱۶ تیر ۱۳۸۹

آگوستوس پایold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۴۱ پنجشنبه ۲۴ دی ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۰:۰۴ جمعه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 375
آفلاین
1. دو نكته ديگر در آخر متن اضافه كنيد (6 نمره)

1- تا حد امكان در محدوده ديد مشنگها قرارنگيريم تا مجبور شيم باهاشون صحبت كنيم.

2- خود را به كری كامل بزنيم تا از صحبت كردن خسته شود.

3- فقط در جوابش سر تكان دهيم.

4- اصلا من خون خالص و چه به ماگل....

2. ليستي مناسب از چيز هاي معمول مشنگ ها و وسايلشان تهيه كنيد كه شامل 5 مورد باشد (10 نمره)

1-كبريت: وسيله ای كه با ان اتش درست می كنن و در كل چيز جالبيه

2- موبايل و تلفن: برای ارتباط بين مشگنگ ها كاربرد داره البته كيفيت صدا و تصويرش در مقابل وسايل ارتباطی ما جادوگرا پايين هست.

3-افكن يا پيش ران: باهاش موجودات مزاحمو می كشن كه البته برای خودشون هم تا حدی مضره!

4- لامپ: با نوری كه هنوز نمی دونم منشا اون از كجاست متوانند اطرافشون را در تاريكی ببينند

5- هواپيما و جنگنده و هلیكوپتر: يك جورایی شبيه جاروی پرنده عمل ميكنه منتها ريسك پرواز با اون خيلی يشتر از جاروی پرواز ماست.

3. در يك بند عكس العمل خود را در مقابل يك مشنگ كه در كوچه دياگون هاج و واج است و از شما كمك ميخواهد را شرح دهيد (16 نمره)

فرد ماگل: ببخشيد اينجا كجاست؟

من: راستش خودم تازه واردم و اينجا رو نمی شناسم. ولی... می تونی بری ازون نويسنده پست قبلی سوال كنی تا بهت بگه اينجا كجاست و اگه اونم نتونست كمكت كنه، دوباره بيا پيش خودم...

فرد ماگل:

من: چيه تا حالا جادو گر نديدی كه بخواد سركارت بذاره؟

اينجوری اون ماگله مطمئنا تا مدتی گيج ميشه و از طرفی من می تونم مدتی وقت اون يارو ماگله رو بگيرم تا پاترونوسم برسه به مامورای وزارت خونه و اونا خودشونو برسونن و ماگله رو با افسون پاكننده ذهن برگردونن توی دنيای مشنگی خودش!

When the egg breaks by an external power, a life ends. When an egg breaks by an internal power, a life begins. Great changes always begin with that internal power

پیام زده شده در: ۱۰:۰۸ چهارشنبه ۱۶ تیر ۱۳۸۹

ارگ کثیفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۰ یکشنبه ۱۳ تیر ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۲۲:۰۶ سه شنبه ۲ فروردین ۱۴۰۱
از این به بعد...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 105
آفلاین
1. دو نكته ديگر در آخر متن اضافه كنيد

1. همیشه سر پول تاکسی با راننده دعوا و جر و بحث کنید!

2. هرگز از پل هوایی ، زیر گذر ، خط کشی عابر پیاده استفاده نکنید و از وسط خیابان عبور کنید !

2. ليستي مناسب از چيز هاي معمول مشنگ ها و وسايلشان تهيه كنيد كه شامل 5 مورد باشد

1. کارت سوخت: قطعه کارتیست همچون طلا کم یاب و پر ارزش که انسان ها برای بدست اوردن ان حاضر به انجام هر کاری می باشند ولو اینکه ماشین هم نداشته باشند !

2.لواشک: خوراکی ترش مزه و تیره رنگ است که در صورت انقراض جنث مونث این کارخانه برشکست خواهد کرد!

3.شلوار های استین کوتاه: نوعی شلوار که جواد شده ولی همچنان نزد پسرا از محبوبیت خاصی برخوردار است !

4. کلاس بدنسازی: برای درک راحت این واژه شما یک کارخانه رو در نظر بگیرید که از یک طرف سیخ کبریت واردش میشه و از اون طرف برج میلاد میاد بیرون!

5.دستمال توالت: همان طور که از اسمش پیداست در توالت از ان بایستی که استفاده شود ولی مشنگها معمولا سر غذا از اون استفاده می کنن!:دی

3. در يك بند عكس العمل خود را در مقابل يك مشنگ كه در كوچه دياگون هاج و واج است و از شما كمك ميخواهد را شرح دهيد

یک مشنگ به سمت جنی میره که روی یک پله سنگی لم داده و داره تسبح می گردونه !

- عذر می خوام اقا دنبال این ادرس می گردم !
- خوبه ، موفق باشی بگرد همین طوری ایشالا پیداش میکنی!
- نه منظورم اینه که نمی تونم پیداش کنم !
- خب تو دوباره دنبالش بگرد نزدیکش که شدی من صدای بلند از خودم در میارم!
- اقا من عجله دارم , خواهشن !
- خب ببین تو الان داری یه بحث جدید رو وسط می کشی ، تو اولش به من گفتی که دنبال یه ادرس می گردی ولی حالا می گی عجله هم داری خب این دو تا این معنی رو میده که توی این ادرس تو یه کار مهم داری!
- دقیقا , خدا پدرتو بیامرزه !
- ادرسای مهم ، کاراهای مهم , عجله زیاد اینا نشانه های یه تروریسته ؛نه منو وارد این بازیای پیچیده نکن!
- اقا ممنون از کمک تون کاغذو بدین من برم پی بدبختیم !
- نگفته بودی بدبختی!
-

ارگ کاغذ رو میزاره تو جیب کت مشنگ و مشنگ هم با اعصاب خراب از اونجا دور میشه !

ارگ یک کیف پول مشکی رنگ و از استینش در میاره و زیر لبی میگه :خدا بده برکت !

arAm EsSa

پیام زده شده در: ۰:۵۶ چهارشنبه ۱۶ تیر ۱۳۸۹

نارسیسا مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۳:۰۷ چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۲۰:۱۷ جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 177
آفلاین

1-تا می توانید سکوت کنید و اگر مهارت دارید خود را به لالی بزنید!
2-اگه طرف جیگر بود یکم باهاش حال کنید در غیر این صورت می تونید طلسمای من در آوردی رو روش امتحان کنید.

2. ليستي مناسب از چيز هاي معمول مشنگ ها و وسايلشان تهيه كنيد كه شامل 5 مورد باشد (10 نمره)

1-لباس: یه چیز فرا جادویی که برای پوشوندن اعضای بدن استفاده میشه, معمولا" مشنگا از این چرت و پرتا به جای ردا استفاده میکنند!

2-سی دی:یه چیزی تو مایه های هیچی که معلوم نیست چیه! فقط گرده و میندازن تو این چی چی هاشون و باهاش فیلم اینا سیر میکنند!

3-عطر:مشنگا معمولا" از این وسیله به جای آب استفاده می کنند. به این ترتیب که هر روز به جای زیر دوش ایستادن یه شیشه از این رو روشون خالی می کنند!

4-چسب مو:این یکی از حیاتی ترین وسیله ی زندگی مشگناست. تا جایی که من می دونم از هر ده نفر یازده نفرشون بدون این نمی تونند زندگی کنند! طرز استفاده ش هم اینه که باید سه ساعت زودتر جلوی آینه بایستید و رو سرتون خالیش کنید!

5-ماشین ظرف شویی:این وسیله از پرکاربردترن وسیله های آشپزخونه و بزرگترین شانس خانوم هاست. معمولا" روزی سه بار استفاده میشه و هر بار تا خرخره با ظرف پرش میکنند.

3. در يك بند عكس العمل خود را در مقابل يك مشنگ كه در كوچه دياگون هاج و واج است و از شما كمك ميخواهد را شرح دهيد (16 نمره)

سیسی داره تو کوچه ی دیاگون دنبال لباس زیر واسه دراکو می گرده که یه مشنگ زپرتی پیداش میشه.

-سلام خوشگله چطوری؟

-جان؟

-موبایل داری؟ بزن تو حافظه شماره رو.

-نه من چوبدستی دارم!

-دهه!باهاش چیکار میکنی؟جارو میکنی؟غذا می پزی؟ چیکار می کنی؟ نکنه میخوای زن خونه بشی؟ من از این چیزا خوشم نمیاد باو. من همیشه میگم زنم باید مثل مرد آزادی داشته باشه. باید حال کنه....

در این هنگام هدر کردن یه آواداکداورا هیچ ضرری نداره!

ویرایش شده توسط نارسیسا مالفوی در تاریخ ۱۳۸۹/۴/۱۶ ۱:۰۱:۴۸

پیام زده شده در: ۱۲:۱۳ دوشنبه ۱۴ تیر ۱۳۸۹

بیل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۰۴ پنجشنبه ۳ تیر ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۱۳:۴۸ شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۸۹
از پناهگاه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 42
آفلاین
1_دونکته به آخرمتن اضافه کنید.(6نمره)
هرگز رازتان را نگویید.جادوگرید=در کنار پلیس.
هرگز از دستگاه های آن ها استفاده نکنید=کشف راز شما.
2_لیستی از لوازم و وسایل مناسب از چیز های معمول مشنگ ها که شامل 5مورد باشد بنویسید.
موبایل:اولین راه شناسایی مشنگ هاست.الآن بچه های5 ساله هم موبایل دارند.
عکس های ثابت:مشنگ ها عکس الگوی خود را که حرکت نمی کنندبه در و دیوار می زنند.
اینترنت:من طرز کارش را بلد نیستم ولی می دانم که روزانه استفاده زیادی از آن می شود.
تلویژون:من اینو تو کتابخونه خوندم که مشنگ های بی کار توش فیلم و اخبار می بینند.
پول مشنگی:مشنگ ها اینقدر بی سر و پان که تو هرکشور یک نوع پول مسخره کاغذی دارند که همیشه تو جیبشون.
3_...
_سلام میای با هم یه چایی بخوریم(مشنگا چایی خیلی دوست دارن)؟
_نه.
طلسم فرمان می فرستم.بعد می برمش پیش تام اونمشرشو کم می کنه.

آخرین دشمنی که بایدنابود شود مرگ استتصویر کوچک شدهتصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۵:۳۲ دوشنبه ۱۴ تیر ۱۳۸۹

آدریان پیوسی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۶ یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۱۲:۱۳ سه شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۴
از این شناسه تا اون شناسه
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 81
آفلاین

- هرگز خر نشوید و با آنها ازدواج نکنید تا خون فاسد نشوید و تا آخر عمر مجبور به تحمل یک آدم نفهم نباشید!

- مشنگها برای هرکاری وسیله ای اختراع کرده اند بنابرین تا جای ممکنه سعی کنید باهاشون در مورد موضوعاتی خاص صمیمی نشید چون در مورد این موضوعات خاص خیلی وسایل اختراع شده که حتی بعضی از خود این مشنگا هم نمیشناسنشون بنابرین ممکنه بلایی سرتون بیاد و تا آخر عمر ناقص بشید:دی!

2. ليستي مناب از چيز هاي معمول مشنگ ها و وسايلشان تهيه كنيد كه شامل 5 مورد باشد (10 نمره)

- اینترنت: وسیله ای بس خفنز و اینا که جون میده واسه اسگل کردن ملت! شما همه مدل چیزی توش پیدا میکنید مخصوصا اگه سانسور شکن داشته باشید:دی!!!

- ماشین: وسیله ای که مدل های مختلف دارد و شما میتونید باهاش ملت رو بلند کنید! یه چیزی تو مایه های چوب جادوی خودمونه!!!

ماکروفر: وسیله ای که مشنگها گوشی مبایلشون رو میذارن توش تا مشترک مورد نظر در دسترس نباشه. هر از گاهی از این جعبه ی مستطیلی برای پخت و پز استفاده میشه.

کارت شارژ ایرانسل: پر مصرف ترین وسیله ی روی جهان. هر مشنگ در زندگی اش روزانه دو کارت دوهزار تومانی از این مدل را مصرف میکند.

گیتار: آلتی موسیقی که هیچ کس قادر به نواختن آن نیست اما از هر ده نفر تو خیابون نه نفر آن را به شونه ی خود آویزون کرده و جابه جا میشوند.

در کوچه ی دیاگون به دنبال بارتی میگشتم تا کله اش را بکنم اما ناگهان چشمم به پیرمردی مشنگ وار افتاد که با دهان باز به عکس در حال لبخند زدن فرد و جرج ویزلی خیره شده بود. جلو رفتم تا از میزان درستی حدسم مطلع شوم.

- تو هم این عکس رو میبینی فرزندم؟ حرکت میکنن!!!

موجی از هیجان وجودم رو در برگرفت. متاستفانه خارج از مدرسه بودم و نمیتونستم کروشیویی جانانه رو روش پیاده کنم اما دلم هم نمیومد بدون هیچی بذارم بره!

- نه! حرکت نمیکنن پدر جان!!! ببینم شما سابقه ی سکته ی مغزی داشتید؟!
- بله, بله, چطور مگه؟!
- همون! خیل خب من کمکتون میکنم. چشماتون رو ببندید. خیلی عالبه حالا از جاتون تکون نخورید.

بند کفشاش رو به هم گره زدم. بندینک شلوارش رو کندم و نمونه ی مینیاتوری شاخدم مجارستانی رو تو یقه ی لباسش انداختم.

خودتون صحنه رو تصور کنید!!!

تفاوت را احساس کنید:
این ----» :-| مثالی مناسب از همه ی انسان هاست.
این -----» : | لرد سیاه است.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۶:۳۶ شنبه ۱۲ تیر ۱۳۸۹

سالازار اسلایتیرین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۱۰ یکشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۰:۳۵ یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۳
از ما هم نشنیدن . . .
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 618
آفلاین
1. دو نكته ديگر در آخر متن اضافه كنيد .

6- همه ی مشنگ ها خون فاسد هستند ، بنابراین با دیدن یک مشنگ فوراً او را به آن دنیا بفرستید .

7- اگر مشنگ زن پیدا کردید می توانید از آن به عنوان حیوان خونگی استفاده کنید .

2. ليستي مناسب از چيز هاي معمول مشنگ ها و وسايلشان تهيه كنيد كه شامل 5 مورد باشد .

1- لپ تاب : وسیله ای با حال برای رد و بدل کردن اطلاعات و دیتاها و در آوردن اخبار و حالگیری از مهمانان نود و مهمتر از همه قرعه کشی هم می کند .

2- عادل فردوسی پور : گونه از جادوگر که همه او را مشنگ می دانند در حالی که او قدرت جادویی دارد که میهمانان برنامه اش را لال می کند . مشنگ ها هر دوشنبه شب در جعبه ی جادویی او را نگاه می کنند و مانند ابلهان می خندند .

3-موبایل : اسباب بازی مشنگهای 9سال به بالا . وسیله است خفن که 24 ساعت در دست مشنگ ها می باشد و شبشان بدون آن روز نمی شود . با موبایل می توان بدون جغد نامه فرستاد ، بدون پودر فلور صحبت کرد و بدون دوربین کالین کریوی عکاسی کرد .

4- اتوی مو یا حالت دهنده ی موی سر : وسیله است از همه ی وسایل خفن تر و باعث خوشگیلی پسران و دختران جهان(اعم از جادوگر ، مشنگ و...)

5- آفتابه : که نوع مرلین اش را نیز ما داریم . من خود در یکی از برنامه های شبکه ی تهران مشنگ ها دیدم که رامین راستاد این آفتابه را در حد ناموسش دوست داشت و یک چیز کاملا شخصی می دانست و حتی سر آن بیهوا غیرت خرج می داد و چون بی هوا بود خفه می شد .

3. در يك بند عكس العمل خود را در مقابل يك مشنگ كه در كوچه دياگون هاج و واج است و از شما كمك ميخواهد را شرح دهید.

مشنگ مونث در حالی که در کوچه ی دیاگون ایستاده است با قیافه ای متعجب به مردمان ، مغازه ها و چیزهای مختلف دیاگون نگاه می کرد و از تعجب زیاد چهره اش مانند کودکی شده بود که از چیزهای غیر عادی به هیجان آمده و در عین حال ترسیده است .
در همین هنگاه سالازار اسلایترین کبیر (بنده) از کنار زن رد شد که زن با دیدن قیافه و لباس عادی او (رفته بودم تو دنیای ماگل ها جاسوسی ، واسه همین لباس مشنگی پوشیده بودم) چنگی به یقه اش زد و او را به سمت خود کشید .

- چگونه کاری بود کردی زنک؟!

- آقا ، آقا ، کمکم کنید ، اینجا کجاست؟! بگو که اینا تخیل نیست و من دیوونه نشدم . بگو .

سالازار اخمی کرد و دستی به ریشهایش کشید، سپس یک نگاه از پایین به بالا ، از بالا به پایین و سپس از وسط به دوطرف زن انداخت و گفت :
- ای زنک ، در این کوچه ی قشنگ ، هستی تو مشنگ ؟

- من چی هستم ؟ تو چرا اینجوری صحبت می کنی؟
- آواداکدورا

پرتوی سبز رنگ چوبدستی سالازار به مشنگ مونث برخورد کرد و مشنگ مونث داستان ما جان به جان آفرین تسلیم کرد .

- هوی بوقی ، این چه وضع رول نویسی هست؟ این چه طرزه برخورده ؟ انتظار داری من به این رولت امتیاز هم بدم .

- این صدا چیست ؟! از آن کیست؟

- منم لودو ، چرا زنه رو کشتی ؟

- زان بدان که مشنگ بود***حیف در این دنیای قشنگ بود

چون بودم من سالازار *** کار خوبی کردم در این کارزار

من دشمن خون فاسد و مشنگم***ببینمش مثل یک فشنگم

پس کشتمش در این کوچه***که برم و بخرم کلوچه

- این مزخرفا رو گوش نده ، دنیا رو بیخیال بیا تکون بده...چیزه ، از بس شعر گفتی ما رو هم جو گرفت . این مزخرفات چیه می گی؟ این حرفا کدومه ، دنیا رو بیخیال، برو نشون بده که چطوری عکس العمل نشون میدی.

- نشان دادم از خود هم عمل هم عکس ***که نداند کسی جز ناکس

- حرف اضافه موقوف ، برو هر کاری می خوای باهاش بکن به غیر از کشتن .

- من ندارم کاری با یک خون فاسد ***کاری کنم که شود یک جاسد (به اقتضای قافیه جسد شد جاسد)

- بیشین بینیم بابا، کاری می کنم که عمر درازت تموم شه ؟

- تو کار خواهی کرد لودو؟ ***فکر کردی کی هستی، لؤلؤ ؟

- حالا که اینطوریه اکسپلیارموس .

- آواداکدورا

- حـــــــــــــــــــــــــــمله

- حـــــــــــــــــــــــــــمله

ویرایش شده توسط سالازار اسلایتیرین در تاریخ ۱۳۸۹/۴/۱۲ ۱۶:۴۰:۵۷

" -زندگي آنچه زيسته ايم نيست ، بلكه چيزي است كه به ياد مي آوريم تا روايتش كنيم ."
گابريل گارسيا ماركز

پیام زده شده در: ۱۳:۱۱ جمعه ۱۱ تیر ۱۳۸۹

زاخاریاس اسمیتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۸ شنبه ۱۴ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۳:۴۵ سه شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۰
از آواتارم خوشم میاد !!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 350
آفلاین
اگر طرف مرد بود و شما مرد بودید یک زن زیبا را انگشت نما کنید و حرف های بالای 18 سال بزنید
اگر طرف زن بود و شما مرد بودید این بار خود دست به کار شوید

2. ليستي مناب از چيز هاي معمول مشنگ ها و وسايلشان تهيه كنيد كه شامل 5 مورد باشد (10 نمره)
1-فارسی وان:هر جای دنیا شخصی پیدا کردید که فارسی صحبت می کند میتوانید راجع به سریال های این شبکه مزخرف اظهار نظر کنید!

2-ساتور:این وسیله خفن و گولاخ جهت قطع گردن، دست، پا، (سانسور)، (سانسور) و (سانسور) کاربرد دارد

3-پلی استیشن:وسیله ای فراچرت جهت اسب دوانی روی مخ بچه های نارس

4-ترشی پیاز:یک خوردنی بیخود و حال به هم زن که از بیست کیلومتری بوشو حس کنی اسهال خونی میگیری

5-مجموعه کتاب های هری پاتر:گاوتون زاییده مشنگا همه چیزو میدونن برین بمیرین

یارو با تریپ ورزشکاری در حالی که از شدت تعجب ماتش برده زاخی رو صدا می کنه

-سلام داآش خسته نباشید میشه لطف کنید بگید این یارویی رو که داره تو هوا با جاروش جفتک میزنه چجوری میره بالا؟

زاخاریاس دستی به چونه ش میکشه و در کمال حیرت به صورت بوق زده مشنگ خیره میشه.

-امممم...بذارید ببینم....خوب چه طوره درباره آب و هوا صحبت کنیم؟

-فکر خوبیه داوش دیشب تو اون شبکه های جینگل مینگلی گفته بودن فردا آفتابیه اینجام که داره بارون میاد.داوش یکی دو تومن داری به ما قرض بدی یه فالوده ای بزنیم تو رگ؟

زاخاریاس که رسماً هنگ کرده دستی تو جیبش می کنه و یه اسکناس پنچ گالیونی از تو جیبش در میاره و میده به طرف.طرف هم که از دیدن همچین اسکناسی تعجب کرده در عین بهت زدگی میگه:داوش این یارو چرا حرکت می کنه؟

زاخاریس رنگش می پره و میگه:اممممم....چیز...ببخشید میتونم برم دست شویی؟

-اوکی داوش دستت درد نکنه زت زیاد

ویرایش شده توسط زاخاریاس اسمیت در تاریخ ۱۳۸۹/۴/۱۱ ۱۵:۰۹:۴۹

[b][color=000066]Catch me in my Mer

پیام زده شده در: ۱۰:۰۱ جمعه ۱۱ تیر ۱۳۸۹

ارنی مک میلان

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۴۹ دوشنبه ۶ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۴۵ پنجشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۲
از اون بالا اکبر می آید!!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 250
آفلاین
6.به لباس پوشیدن خد خیلی توجه کنید.
7. هرگز آنها را مشنگ ننامید.
آ. موبایل: همان دوربین خودمونه ولی کار تلفون رو هم میکنه.
ب. تلویزیون: یه جعبه ایه که آدما را توش نشون میدن. البته بعضی وقتا هم دوتا آدم رو در شرایط بدی نشون میده.
پ. بسکتبال: خیلی جالبه باید یه چیزی رو بکنن تو یه سوراخ. خود لودو خیلی حرفه ایه
ت: اسلحه: یه وسیله ی خیلی جالب برای شپلخ کردن.
ث: بوق: یه چیزیه وقتی میخوای با یکی بوق. از این استفاده میکنی. اونوقت دیگه بـــــــــــــــــــــــــــــوق.
- سلام خانم، مشکلی پیش اومده؟
- بله، من اینجا گم شدم و نمیدونم چرا اینجا اینجوریه؟
- آهان شما جادوگر نیستید.
- جادوگر دیگه چیه باو.
- هیچی. این مشنگ ها هم عجب جیگرهایی هستن ها.
- بله؟
- ببخشید با شما نبودم. مخواین بریم یه اتاق بگیریم من شما را توجیه کنم.
- من که وارد نیستم هر جور شما میدونید.
- پس شما بفرمایید تو تا من از همون بوقی که عرض کردم تهیه کنم.
- نیازی نیست. من خودم تو کیفم دارم.
به مشنگ ها عشق بورزیم.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱:۵۸ جمعه ۱۱ تیر ۱۳۸۹

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۲ دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۵۷ جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
از در عقب، صندلی جلو!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1316
آفلاین
جلسه اول

ده دقيقه پس از خوردن زنگ صداي در زدن به گوش رسيد و دانش آموزان كه فهميدند معلم به كلاس آمده دست ها را از دماغ ها، سر ها را از پننجره ها و كلا خيلي چيز ها را از خيلي جاها بيرون كشيدند!!!
پس از اين كه اوضاع مرتب و شد و بعضي مرلين را شكر كردند كه معلم مودبي دارند كه در زد و در حالي كه طرف پشت در آن قدر در زده بود دچار پارگي از چند ناحيه شده بود (لباسش) بالاخره ريموس لوپين در را باز كرد!
مرد قد كوتاهي با سر و وضع نامرتب و موي ژوليده و لباس خواب سراسيمه وارد شد و فرياد زد: كمك يكي به من بگه من اين جا كجام! اين چوبا چيه همه دست گرفتين؟ چرا اين جا اين جوريه؟

- بچه ها طرف مشنگه!
كل كلاس با هم: هه هه هه هه
- هوي يارو! تو چطوري اومدي اين جا؟
- مشنگ ديگه چيه! من ديشب با زنم رفتيم تو اتاق و خوابيديم، بجه ها هم تو اتاقشون بودن. صبح كه بيدار شدم ديدم اين جام! هيشكي حرف منو نميفهمه. تو رو خدا بگيد اين چه جور كابوسيه
- اوهوي مشنگ، ميخواي يه دونه بوقيوس بهت بدم؟
- آره بده چون از صبح هيچي نخوردم!
كل كلاس:
- بچه ها بيايد اينو قايمش كنيم هر روز كلي بهش بخنديم! من كلي ايده براي اسكل كردنش دارم!
- بي خيال بابا! حوصله دردسر داريا، اين كه مشنگه بزاريد واسه خودش ول بگردهما هم دوباره مشغول شيم!
- پس خودم ميفرستمش خونه به عنوان حيوون خونگي نگهش دارم!

بار ديگر دست ها در دماغ ها و سر ها در پنجره ها كلا همه چيز در جايي كه قبل از ورود مشنگ بود قرار گرفت.
ناگهان مشنگ دست از داد و فرياد برداشت و چشمش را بست و وقتي باز كرد تبديل به لودو بگمن شده بود.
ناگهان بچه ها با ديدن چهره او چشمانشان چهار تا شد و دوباره به حالت نرمال برگشتند.
لودو: رفتارتون شرم آور بود! اصلا فكر نميكردم اين طوري رفتار كنيد. مخصوصا شما مشنگ زاده ها! شما كه خودتون پدر و مادرتون مثل اين بيچاره مشنگن!
شاگرد ها: معذرت ميخوايم پروفسور

لودو پشت ميزش نشست و سعي كرد پس از مسلط شدن بر اعصابش درس را آغاز كند.
لبخندي كوچك و زوركي زد و شروع به صحبت كرد: خوب، اين جلسه قراره درمورد روش هاي صحيح برقراري ارتباط با مشنگ ها صحبت كنيم. مهم ترين چيز در اين رابطه اينه كه طرف احساس نكنه داره با يه موجود متفاوت با خودش حرف ميزنه و حتي الامكان اصلا نبايد بفهمه شما جادوگريد. در اين رابطه چند تا نكته اساسي وجود داره كه خيلي مهمه.
ودو چوبدستي اش را تكاني داد و نوشته هايي بر روي تخته ظاهر شد.
چون وقت كلاس صرف مسخره بازي شما گذشته نكات رو روي تخته نوشتم كه يادداشت كنيد. در ضمن خوبه كه چند تا اسم وسايل مشنگ رو با كاربردشون بدونيد تا سوتي نديد. مثلا وقتي مشنگ گفت تلفن زدم بايد بدونيد كه اين تلفن يك نوع برقراري ارتباط از راه دوره كه باهاش طرفين صداي هم رو ميشنوند. يك كتاب مناسب در اين رابطه هم معرفي كردم بهتون كه بهتره بخريد چون توي امتحان حتما لازم ميشه.! اينم از درس ساده امروز. در ضمن منو پرفسور صدا نكنيد، من لودو هستم!
لودو چشمكي زد و از كلاس خارج شد تا دانش آموزان مشغول نوشتن نكات روي تخته و نام كتاب شوند.

نقل قول:
نكات: 1. درمورد بي ربط ترين چيز ها به جادو مثل آب و هوا صحبت كنيد! 2. از چوبدستي و جاروپرنده و طلسم هاي مختلف حرف زدن عين حماقت است! 3. اگر متوجه حرف مشنگ نشديد به روي خود نياوريد و بحث را عوض كنيد چون ممكن است ساده ترين چيز ممكن براي خودشان را گفته باشد. 4. هميشه به ياد داشته باشيد كه پول مشنگ ها با ما تفاوت دارد. 5. مهم ترين چيز اين است كه شما متوجه باشيد مشنگ ها يك نژاد ديگر انسانند نه يك موجود عجيب غريب يا يك حيوان! . . .

تكاليف.
دو نمره امتيازي است!

هیچی به هیچی!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۰:۵۴ سه شنبه ۱ تیر ۱۳۸۹

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
تدریس جلسه اول ماگل شناسی در 11 تیر ماه توسط استاد لودو بگمن

*تا قبل از تدریس جلسه اول از ارسال پست خودداری نمایید.

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.