هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان داستان های شگفت انگیز هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل


در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: كلاس مراقبت از موجودات جادويي
پیام زده شده در: ۲۲:۵۶ شنبه ۱۹ تیر ۱۳۸۹

روژیا.پاتر


نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۵۷ شنبه ۳ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۳:۲۱ پنجشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۱
از از نا کجا آباد شهر رویا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 102
آفلاین
همان‌طور که در تدریس مشاهده کردید ، در جدول الکساندر تنها به رنگ فلس‌ها و تخم اژدها اشاره شده بود و خصوصیات دیگر اژدها ها گفته نشده بود . شما یک گونه‌ی اژدها به خواسته‌ی خود انتخاب کنید و دیگر خصوصیات آن را ( از جمله رنگ چشم‌ها ، رنگ آتش ، محل زندگی ، غذا و ... ) بیان کنید . می‌توانید برای گفتن دیگر خصوصیات اژدها ها از تخیل خود استفاده کنید و همچنین می‌توانید از کتاب جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آنها استفاده کنید . ( 20 امتیاز )
پوزه پهن سوئدی /
همان طور که از اسم این اژدها مشخص است این اژدها در سوئد زندگی می کند و زاد و ولد آن ها در غرب و جنوب غربی این کشور بهتر صورت می گیرد . پوزه پهن سوئدی گونه های متفاوتی دارد ولی معروف ترین و وحشی ترین آن ها دارای چشمانی سبز تیره و قد آن حدود 8 متر می رسد و وزنی در حدود 10 تن دارا می باشد ، غذای این اژدها اغلب گوزن های دورگه وحشی و تسترال های نر بالغ می باشد ؛ شعله هایی که از سوراخ های بینی این جانور خارج می شود به رنگ آبی روشن است و چوب و استخوان را در یک چشم به هم زدن به خاکستر تبدیل می کند .آمار انسان کشی این اژدها نسبت به سایر نژادهای اژدها بسیار کم تر و انگشت شمار است چون این اژدها در دره های سرد علاقه به زندگی دارد که خالی از سکنه است . از پوست این اژدها در تهیه سپر و دستکش ایمنی به کار می رود .

همانطور که الکساندر گفت ، از زاد و ولد گونه‌های اژدهایان گونه های جدیدی به وجود می‌آید . شما با استفاده از تخیل خود از اختلاط دو گونه‌ی اژدها ، گونه‌ی جدیدی بسازید ، برای آن نام بگذارید و خصوصیات آن را به طور خلاصه بیان کنید . ( 10 امتیاز )

بلند شاخ چشم عقیقی استرالیایی

این اژدها از اختلاط بلند شاخ رومانیایی و چشم عقیقی استرالیایی به وجود می آید و قدی حدود 6 متر را داراست و وزنی حدود 3 تن را دارا می باشد که در میان سایر نژاد های اژدها دارای وزن کمی می باشد . این اژدها در مناطق گرم سیری استوا در میان رودخانه های فصلی زندگی می کند و غذای خود را از گیاهان وحشی و تمساح های ماده آن نواحی تامین می کند ، شعله هایی که از سوراخ های بینی این اژدها خارج می شود به رنگ بنفش روشن بوده و پوست این اژدها در تهیه انواع معجون های خواب آور و معجون شانس کاربرد فراوانی دارد . درصد مرگ ومیر انسان ها توسط این اژدها بسیار کم گزارش شده است . ( نسل این اژدها به دلیل شکار بی رویه در حال انقراض است )Re: كلاس مراقبت از موجودات جادويي
پیام زده شده در: ۱۶:۰۷ شنبه ۱۹ تیر ۱۳۸۹

برتا جورکینز


نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۱۷ سه شنبه ۱۷ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۷:۵۱ جمعه ۵ تیر ۱۳۹۴
از قبرستون!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 145
آفلاین
1. همان‌طور که در تدریس مشاهده کردید ، در جدول الکساندر تنها به رنگ فلس‌ها و تخم اژدها اشاره شده بود و خصوصیات دیگر اژدها ها گفته نشده بود . شما یک گونه‌ی اژدها به خواسته‌ی خود انتخاب کنید و دیگر خصوصیات آن را ( از جمله رنگ چشم‌ها ، رنگ آتش ، محل زندگی ، غذا و ... ) بیان کنید . می‌توانید برای گفتن دیگر خصوصیات اژدها ها از تخیل خود استفاده کنید و همچنین می‌توانید از کتاب جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آنها استفاده کنید .


چشم عقیقی استرالیا و زلاندنو

همانطور كه از اسم اين اژدها معلوم است داراي چشماني مانند عقيق مي باشد كه چند رنگ داردو فاقد مردمك است. رنگ آتش اين اژدها قرمز درخشان است و غذاي مورد علاقه ي آن گوسفند است اما كانگورو هم مي خورد. محل زندگي چشم عقيقي در زلاندنو است اما اگر با كمبود جا مواجه شود، به استراليا كوچ مي كند. اين نوع اژدها در دره ها زندگي مي كند. اندازه ي آن متوسط (حدود 8 متر) و وزن آن بين 1 تا 2 تن است. اين نژاد از اژدها فقط در هنگام گرسنگي به شكار مي پردازد، به همين دليل كمتر مورد توجه ماگل ها قرار مي گيرد و تخمين زده مي شود تا 900 سال آينده نسل آن مورد خطر انقراض قرار نگيرد. البته به علت تغيير آب و هواي محل زندگي آن امكان مهاجرتش به مناطق ديگر وجود دارد. به همين دليل مسئولان مربوطه در حال بررسي راه هاي مختلف براي جلوگيري از مهاجرت آن هستند چون در صورت مهاجرت، خطر ديده شدن آن توسط ماگل ها وجود دارد.2. همانطور که الکساندر گفت ، از زاد و ولد گونه‌های اژدهایان گونه های جدیدی به وجود می‌آید . شما با استفاده از تخیل خود از اختلاط دو گونه‌ی اژدها ، گونه‌ی جدیدی بسازید ، برای آن نام بگذارید و خصوصیات آن را به طور خلاصه بیان کنید .شاخدم زهر دار

اين اژدها مخلوطي از نژادهاي زهر نیش پرویی و شاخدم مجارستانی است و چون خصوصيات آن به هر دو گونه شباهت دارد، هم در پرو و هم در مجارستان يافت مي شود. قلس هاي آن صاف و سبز رنگ است و تخمي با پوسته ي سخت و مقاوم به رنگ سيمان و با خال هاي سبز دارد. غذاي مورد علاقه ي آن بز و انسان است. اين اژدها بدني كشيده دارد و به همين علت براي پرواز بسيار مناسب مي باشد. شاخ ها و ميخ هاي برنزي اش زهر آگين است و يكي از خطرناك ترين گونه هاي شناخته شده به شمار مي رود.


ویرایش شده توسط برتا جورکینز در تاریخ ۱۳۸۹/۴/۱۹ ۱۶:۱۷:۰۸


Re: كلاس مراقبت از موجودات جادويي
پیام زده شده در: ۱۵:۵۰ شنبه ۱۹ تیر ۱۳۸۹

بیل


نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۴ پنجشنبه ۳ تیر ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۱۴:۴۸ شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۸۹
از پناهگاه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 42
آفلاین
ج1)
شاخدم مجارستانی
دارای فلس های سیاه و سبز خیلی تیره می باشد.محل زندگی کشور مجارستان است(مثلا اگه نمی گفتم شما فکر می کردین ایرانیه)رنگ چشم هایشان روشن می باشد.رنگ آتشش قرمز و زر است(که من می دونم فکر می کردیدسبز و آبیه).غذایش قورمه سبزی و کباب و پیتزاست.تخم هایش همانند سیمان است با پوسته ی مقاوم.
ج2)
شاخدم مجارستانی و گوی آتش چینی:
اگر این دو با یکدیگر ازدواج کنند ازاونجایی که گوی آتش چینی تقلبیه اژدهای زرزروی اصفهانی به دست می آید که تشش دارای سرما و آب معدنی می باشد.بسیار بی دست و پا و احمق است.
تنها حیوانی که هاگرید از او دش می آید.فلس هایی به رنگ سبز و سفی و قرمز دارد که در وسط رنگ سفید کلمه ی الله وجود دارد.
زهرش هم هیچ کاری انجام نمی ده.در ضمن در سال2011 احمق ترین موجود دنیا شناخته شده.


آخرین دشمنی که بایدنابود شود مرگ استتصویر کوچک شدهتصویر کوچک شده


Re: كلاس مراقبت از موجودات جادويي
پیام زده شده در: ۱۳:۳۸ شنبه ۱۹ تیر ۱۳۸۹

دابیold


نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۱ شنبه ۱۸ مهر ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۱:۴۸ پنجشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۰
از اتاق شکنجه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 275
آفلاین
همان‌طور که در تدریس مشاهده کردید ، در جدول الکساندر تنها به رنگ فلس‌ها و تخم اژدها اشاره شده بود و خصوصیات دیگر اژدها ها گفته نشده بود . شما یک گونه‌ی اژدها به خواسته‌ی خود انتخاب کنید و دیگر خصوصیات آن را ( از جمله رنگ چشم‌ها ، رنگ آتش ، محل زندگی ، غذا و ... ) بیان کنید . می‌توانید برای گفتن دیگر خصوصیات اژدها ها از تخیل خود استفاده کنید و همچنین می‌توانید از کتاب جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آنها استفاده کنید . ( 20 امتیاز


شکم پولادی اوکراینی:

شکم پولادی که پر جمعییت ترین نژاد ازدها به شمار می رود تا شش تن وزن دار.این جانور از زهر نیش و بلند شاخ فربه تر وکند تر است،با اینحال بی نهایت خطرناک است،زیرا بر هر عمارتی که فرود بیاید،آن را ویران می کند.فلس هلس های این جانور به رنگ طوسی متالیک،چشم هایش قرمز تیره وچنگال هایش کشیده وتیز است. غذای این جانور موجودات کم یابی است که در جنگل های شمال آفریقا زندگی می کنند و دارای گوشتی لذیذ هستند.بنابراین این اژدها از مدت ها پیش محل زیست اصلی خود(کوهستان ( را ترک کرد وبه آفریقا تغییر سکونت داد.همچنین آتش این اژدها به رنگ قرمز تیره می باشد.از سال 1799 که یک شکم پولادی یک قایق بادبانی را(که خوشبختانه خالی بود)از دریای سیاه بالا کشید وخود برد،مقام های عالی رتبه ی اوکراینی برشکم پولادی ها نظارت مستقیم داشته اند.همانطور که الکساندر گفت ، از زاد و ولد گونه‌های اژدهایان گونه های جدیدی به وجود می‌آید . شما با استفاده از تخیل خود از اختلاط دو گونه‌ی اژدها ، گونه‌ی جدیدی بسازید ، برای آن نام بگذارید و خصوصیات آن را به طور خلاصه بیان کنید . ( 10 امتیاز

زهر نیش پوزه سوئدی:

این اژدها ترکیبی است از آمیزش دو گونه اژدها به نام های زهر نیش و پوزه پهن سوئدی،فلس های این اژدها به رنگ خاکستری تیره (خنثی)می باشد وهیچ شباهتی به فلس های پدر ومادرش ندارد.همچینین بر خلاف دو گونه اژدهای تولید کننده اش از اخلاقی نرم و تقریبا اهلی برخودار است و نسبت به گونه های دیگر بسیار سریع تر و راحت تر قابل کنترل است.غذای این اژدها همانند (پدرش) پوزه پهن سوئدی، موجودی به نام قداره دندان می باشد که در قطب جنوب یافت می شود.همچنین طول این جانور به 12 متر می رسد و شاخ های تیزی در سر تار سر بدنش دارد.همچنین تخم این اژدها مانند زهر نیش، نارنجی رنگ است با این تفاوت که به جای خال های سبز رنگ،خال هایی به رنگ نیلی دارد.این گونه اژدها بسیار کم یاب است و به ندرت یافت می شود.


[b] به یاد شناسه ی قبلیم:«د�


Re: كلاس مراقبت از موجودات جادويي
پیام زده شده در: ۱۲:۳۳ شنبه ۱۹ تیر ۱۳۸۹

مرگخواران

لینی وارنر


نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۷:۴۵:۲۳ شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۸
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
مرگخوار
ناظر انجمن
ایفای نقش
کاربران عضو
گردانندگان سایت
پیام: 4779
آفلاین
1.

گوی آتشین چینی ( معروف به شیر اژدها! )

تنها اژدهای شرقی است که ظاهر بسیار جالب توجهی داره. دور تا دور چهره اش رو زائده های طلایی رنگ گرفته و چشم هاشم برآمده س. شعله های قارچی شکلی داره که رنگشم دقیقا مشابه با رنگ آتیشای ما با این تفاوت که سرخیش بیشتره و این شعله ها وقتی خشمگین میشه از بینیش خارج میشه.

چشم های این اژدها هم با توجه به اسمش سرخه. پوسته ی تخم این اژدها به دلیل کاربردهایی که توی جادوگری چینی داره ارزشمنده. این اژدها ستیزه جوئه ولی در مقایسه با بقیه نژادها صبر و شکیبایی بیشتری داره طوریکه حتی گاهی حاضر میشه چند اژدهای دیگه رو توی قلمروی خودش راه بده. خوراکشم اکثر پستانداراس اما از خوردن خوک و انسان لذت بیشتری میبره.

با توجه به همه ی خصوصیات و رنگ های آتشینی که داره از دور ممکنه با یک گلوله ی آتشین اشتباش بگیریم و تصور نکنیم که این یک اژدهاس و علت نامگذاریش هم همینه. *

* از کتاب در آوردم اما چیزایی رو هم خودم اختراع کردم و اضافه کردم.


2.

گوی آتشین چینی و دندانه دار نروژی = دندانه دار آتشین

رنگ فلس های این اژدها از ترکیب رنگ سرخ و سیاه نر و ماده و با توجه به جنسیت هرکدوم تغییر میکنه. اگه اژدهای ماده گوی آتشین و نر دندانه دار نروژی باشه ، این اژدها فلس هاش پس زمینه ی سرخ داره که بر روی اون لکه های سیاه رنگ دیده میشه و اگه ماده دندانه دار و نر گوی آتشین بود این مورد برعکس میشه. یعنی پس زمینه سیاه با لکه های سرخ رنگ.

تخم این اژدها قهوه ای رنگه که از ترکیب رنگ سیاه و زرشکی بیاد. چشم هایی سیاه رنگ داره ولی آتیش اون به طور مستقیم و به رنگ آتیشیه که رنگ آبی در اون بیشتره.

از جانوران آبزی و پستانداران میتونه تغذیه کنه و از اونجایی که هم دندانه دار و هم گوی آتشین ستیزه جو هستند ، این اژدها به شدت ستیزه جوست و حتی نسبت به پدر و مادرشم این حالت رو داره. *

* البته این مورد که این دو نوع اژدها بتونن با هم باشن خیلی احتمالش کمه چون دندانه دار نروژی حتی نسبت به هم نژاد خودشم ستیزه جوئه ولی عشقه دیگه نمیشه کاریش کرد. پیش میاد!
Re: كلاس مراقبت از موجودات جادويي
پیام زده شده در: ۱۲:۰۰ شنبه ۱۹ تیر ۱۳۸۹

آگوستوس پایold


نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۴۱ پنجشنبه ۲۴ دی ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱:۰۴ جمعه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 375
آفلاین
تكليف جلسه دوم:


1. همان‌طور که در تدریس مشاهده کردید ، در جدول الکساندر تنها به رنگ فلس‌ها و تخم اژدها اشاره شده بود و خصوصیات دیگر اژدها ها گفته نشده بود . شما یک گونه‌ی اژدها به خواسته‌ی خود انتخاب کنید و دیگر خصوصیات آن را ( از جمله رنگ چشم‌ها ، رنگ آتش ، محل زندگی ، غذا و ... ) بیان کنید . می‌توانید برای گفتن دیگر خصوصیات اژدها ها از تخیل خود استفاده کنید و همچنین می‌توانید از کتاب جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آنها استفاده کنید . ( 20 امتیاز )

سياه هيبرايدی(hebridean black)


ويژگی های خاص اين اژدها:

1- طول نه متر 2- دارای فلس های زير و نا صاف 3- رنگ چشم، ارغوانی روشن 4- بسيار تندخو و ستيزه گر 5- دارای بالاهایی به شكل خفاش 6- دارای برجستگی هایی در امتداد پشت و دم كه بسيار تيز و برنده است و معمولا از انها برای دفاع يا دور كردن دشمنانش استفاده می كند. اين برجستگی ها در نوع ماده بزرگتر و برنده تر است. 7- رنگ اتشی كه از دهانش خارج می شود بنفش تيره مايل به سياه است كه رگه هایی از شعله های سرخ در ان ديده می شود. 8- سكن منطقه هيبرايد انگلستان بوده و از گوشت گوزن، گوساله و حتی سگ های بزرگ تغذيه می كند.2. همانطور که الکساندر گفت ، از زاد و ولد گونه‌های اژدهایان گونه های جدیدی به وجود می‌آید . شما با استفاده از تخیل خود از اختلاط دو گونه‌ی اژدها ، گونه‌ی جدیدی بسازید ، برای آن نام بگذارید و خصوصیات آن را به طور خلاصه بیان کنید . ( 10 امتیاز )

سياه شاخ دمی Black horntail :

از اختلاط سياه هيبرايدی با شاخ دم مجارستانی، اين گونه شكل گرفته است. اين اژدها همچون والدين خود سياه رنگ است و بدنی پوشيده از فلس های سياه و تيره دارد. رنگ چشمان ان اخرایی okhra رنگ است. در انتهای دم خود نيز زايده ای شبيه نوع شاخ دم مجارستانی دارد.

طول ان 8 متر و بالهایی بزرگ و چروكيده دارد. رنگ شعله ان سرخ و قهوه ای با برد سيزده متر. كاملا گوشتخوار بوده و ميل شديدی به شكار انسان دارد. اين گونه قابليت تكثير شدن ندارد.( عقيم است)


When the egg breaks by an external power, a life ends. When an egg breaks by an internal power, a life begins. Great changes always begin with that internal power


Re: كلاس مراقبت از موجودات جادويي
پیام زده شده در: ۱۰:۵۵ شنبه ۱۹ تیر ۱۳۸۹

الکساندر پردفوتold


نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۴۶ یکشنبه ۱۰ آبان ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۱:۰۵ پنجشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۱
از دست رفته کسی که با الکس کل کل کنه! :دی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 152
آفلاین
.: جلسه‌ی دوم درس مراقبت از موجودات جادویی :.

الکساندر مثل همیشه در کلاس را از جا کند و وارد شد . او بلافاصله با چهره‌ی ناراحت ، بی‌حوصله و یا کلافه‌ی بچه‌هارو به رو شد اما بهروی خود نیاورد و عصازنان به سوی تخته‌ رفت . او به سوی بچه‌ها برگشت و با صدای بلندی گفت : « سلام ! »

بچه‌ها با بی‌حوصلگی زیر لب زمزمه کردند : « سلام ... »

الکساندر با لحن تهدیدآمیزی گفت : « مثل اینکه یادتون رفته چجوری باید به یه معلم محترم احترام گذاشت ! های ! با تو‌ام ! سر کلاس من دست تو دماغت نکن ! اینجا کلاسه ! دستمال کاغذی که نیست ! اگه فقط یه بار دیگه اینجوری به من سلام کنین دیگه خودتون می‌دونینا ...! هوی ! بچه مگه نگفتم اون پنجره رو سر کلاس باز نکن ! بزنم از وسط دو شقه‌ت کنم ؟! راستی ! اکالیف رو انجام دادین ؟! وای به حالتون اگه انجامشون نداده باشین ! راستی ... »

الکساندر همچنان غر می‌زد و به در و دیوار و زمین و زمان فحش می‌داد و بچه‌ها هم با این حالت به او نگاه می‌کردند بلکه با غر‌های الکساندر زمان بگذرد و زنگ بخورد بلکه مجبور نباشند درس را تحمل کنند ! اما بچه ها خیلی خوش‌خیال بودند ؛ وقتی که الکساندر حسابی غر زد و غر زد تا سبک شد ( ! ) بالاخره گفت :

- حالا می‌رسیم به درس امروز !

ملت :

الکساندر :

- خب ، باید بگم که درس امروز یکی از مهم ترین درس هایی هستش که توی این ترم به شما می‌دم ! بنابراین با دقت گوش کنین و یاد بگیرین . موضوع درس چیه ؟ اژدها ها ! اژدها ها 10 نوع هستند . البته از زاد و ولد انواع مختلف اژدها ها گونه های جدیدی هم ممکنه به وجود بیان !

الکساندر بعد از گفتن این حرف به سوی تخته برگشت و با حرکات باشکوهی که دیگر برای بچه‌ها تکراری شده بود چوبدستیش را تکان داد . بلافاصله چکیده‌ی درس و تکالیف بر روی تخته نمایان شد :

انواع اژدها :

1. چشم عقیقی استرالیا و زلاندنو / فلس‌های هفت رنگ صدفی / تخم خاکستری روشن

2. گوی آتشین چینی / فلس‌های صاف و سرخ رنگ / تخم زرشکی رنگ با خال‌های طلایی

3. سبز چمنی ولزی / فلس‌های سبز چمنی / تخم قهوه‌ای خاکی با خال‌های سبز

4. سیاه هبرایدی / فلس‌های زبر و ناصاف سیاه / تخم سیاه رنگ

5. شاخدم مجارستانی / فلس‌های سیاه و سبز بسیار تیره / تخم همرنگ سیمان با پوسته‌ی سخت و مقاوم

6. دندانه‌دار نروژی / فلس‌های سیاه / تخم سیاه

7. زهر نیش پرویی / فلس‌های صاف مسی رنگ / تخم نارنجی با خال‌های سبز

8. بلند شاخ رومانیایی / فلس‌های سبز تیره / تخم سبز تیره با خال‌های خاکستری

9. پوزه پهن سوئدی / فلس‌های آبی - نقره‌ای بسیار زیبا / تخم نیلی رنگ

10. شکم پولادی اوکراینی / فلس‌های طوسی متالیک / تخم خاکستری


بچه‌ها با تعجب به درس طولانیشان خیره شدند . الکساندر از کلاس خارج شد و آنها را که با صورت‌های کشیده و افسرده از درس قلم پرهایشان را در می‌آوردند تنها گذاشت .
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

تکالیف :

1. همان‌طور که در تدریس مشاهده کردید ، در جدول الکساندر تنها به رنگ فلس‌ها و تخم اژدها اشاره شده بود و خصوصیات دیگر اژدها ها گفته نشده بود . شما یک گونه‌ی اژدها به خواسته‌ی خود انتخاب کنید و دیگر خصوصیات آن را ( از جمله رنگ چشم‌ها ، رنگ آتش ، محل زندگی ، غذا و ... ) بیان کنید . می‌توانید برای گفتن دیگر خصوصیات اژدها ها از تخیل خود استفاده کنید و همچنین می‌توانید از کتاب جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آنها استفاده کنید . ( 20 امتیاز )

نکته : با توجه به اینکه تعداد اژدهایان 10 عدد است ، اگر دانش آموزانی که تکلیف را انجام دادند بیشتر از 10 نفر بودند ، می‌توانند خصوصیات یک اژدهای تکراری را بیان کنند .

2. همانطور که الکساندر گفت ، از زاد و ولد گونه‌های اژدهایان گونه های جدیدی به وجود می‌آید . شما با استفاده از تخیل خود از اختلاط دو گونه‌ی اژدها ، گونه‌ی جدیدی بسازید ، برای آن نام بگذارید و خصوصیات آن را به طور خلاصه بیان کنید . ( 10 امتیاز )


ویرایش شده توسط الکساندر پردفوت در تاریخ ۱۳۸۹/۴/۱۹ ۱۰:۵۷:۰۷

"Only Raven"


Re: كلاس مراقبت از موجودات جادويي
پیام زده شده در: ۹:۱۷ شنبه ۱۹ تیر ۱۳۸۹

الکساندر پردفوتold


نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۴۶ یکشنبه ۱۰ آبان ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۱:۰۵ پنجشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۱
از دست رفته کسی که با الکس کل کل کنه! :دی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 152
آفلاین
.: امتیازات جلسه‌ی اول درس مراقبت از موجودات جادویی :.

گریفندور : 30

آشا : 30

جرج ویزلی : 30

فرانک لانگ باتم : 30

برتا جورکینز : 30

بیل ویزلی : 30

ریونکلا : 30

ترورس : 30

زنوفیلیوس لاوگود : 30

لینی وارنر : 30

آرنولد : 30

اسلیترین : 22

باسیلیسک : 30

آگوستوس پای : 30

نارسیسا مالفوی : 30

هافلپاف : بدون شرکت کننده .

توجه : من به عنوان جلسه‌ی اول برای برخی استثناء قائل شدم و نمره‌ی کامل را به همه دادم . این موضوع دلیل بر بدون اشکال بودن تعداد اندکی از تکالیف نیست .


"Only Raven"


Re: كلاس مراقبت از موجودات جادويي
پیام زده شده در: ۱۷:۲۵ پنجشنبه ۱۷ تیر ۱۳۸۹

نارسیسا مالفویold


نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۳:۰۷ چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۲۱:۱۷ جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 177
آفلاین
رولی بنویسید که در آن خاکستر گردان نقش مهمی داشته باشد . حداقل پانزده خط . ( مثلا نزدیک است خانه ی شما به آتش کشیده شود و شما به موقع تخم را منجمد می کنید و یا برای آزار همسایه تان تخم خاکسترگردان را در خانه ی او می گذارید یا . . . ) ( 30 امتیاز )

-سیسی ازت یه کمکی می خواستم.

-چی ملیندا؟

-می خوام برام تخم خاکستر گردان گیر بیاری.

-تخم خاکستر گردان؟ واسه چی می خوای؟ کسی مالاریا گرفته؟

-نه! میخوام معجون عشق درست کنم.

-معجون عشق؟! تو که ماه پیش یه پاتیل معجون عشق خریده بودی. چه خبرته باو!

-واسه همینم میخوام. یه پاتیل کفاف نمیکنه. منم گالیونام ته کشیده.

-باز می خوای کی رو عاشق کنی؟

و با دست بر گردن ملیندا کوبید.

-شترق

-دهه! چرا می زنی؟

-آخه تا کی میخوای از این کارا بکنی؟ عشق و عاشقی هم شد زندگی؟ بزنم با عشقات برید پیش مرلین؟ یا ارباب!

-سیسی! من از تو کمک خواستم. مگه خودت نمی گفتی دلت می خواد لوسیوس باز مثل سابق بشه؟ چرا یه مقدار از این معجون استفاده نمی کنی؟

-
شترق


-آخه بوقی اگه این معجون کارساز بود که تا حالا باید هزارنفر عاشقت می شدن!

دو مین بعد

-ملیندا همینجا منتظر بمون من برم واسه دراکو شیر درست کنم. اگه یه موقع خاکسترگردان ظاهر شد صبر کن تخم بذاره بعد سریع تخمشو منجمد کن. باشه؟

-باوش.
ملیندا پس از رفتن نارسیسا روی صندلی مقابل آتش نشست و با دیدن شعله های قرمز یاد پسر مو مشکی و خوش تیپی که دیروز موقع خرید دیده بود افتاد. موهای پسرک با وزش باد روی پیشانیش بازی می کرد و صورتش طوری بود که انگار همیشه در حال لبخند زدن است (عه بابا حالمون بهم خورد!). تصمیم داشت بعد از ساختن معجون دوباره او را پیدا کند و با نقشه ای زیرکانه مقداری از معجون را به خورد او دهد. موهای مشکی, لبخند همیشگی...
احساس کرد جنبنده ای از کنار پایش عبور کرد. بلافاصله به پایین نگاه کرد و افعی خاکستری رنگی را دید که به گوشه ای می خزید .یا ترس بر روی صندلی پرید و لباس هایش را در جستجوی چوبدستیش پاره کرد اما ناگهان افعی به خاکستر شد و تخم هایی از او بر جای ماند.
ملیندا به سرعت پایین آمد. چوبدستیش را به سمت تخم ها گرفت و فریاد زد:
-ریپارو! ای وای نه, وینگاردو له ویوسا! نه اینم نبود! چی بود ورد انجماد؟
اصلا" هر چی بود.
چوبدستیش را به سمت تخم ها گرفت و ورد انجماد را زیر لب گفت طوری که ما نشنویم. و تخم ها بلافاصله منجمد شدند.

چند مین بعد


-ملیندا از آتش چه خبر؟

-حله!Re: كلاس مراقبت از موجودات جادويي
پیام زده شده در: ۱۶:۱۸ دوشنبه ۱۴ تیر ۱۳۸۹

بیل


نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۴ پنجشنبه ۳ تیر ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۱۴:۴۸ شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۸۹
از پناهگاه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 42
آفلاین
_بله؟
_یک مار آتشین داره میآد دنبالم.درو باز کن.
سیریوس درو برای نیمفیدرا تانکس باز کرد.
_الآن5قیقه ست داره دنبالم می آید.
_اینکه خاکستر گردانه.الآن10دقیقه است که به دنیا آمده.دنبال یه جایی برای تخم گذاشتن می گرده.برو و با دامبلدور تماس بگیر و بهش بگو که ما اینجا یک مشکل داریم.
سیریوس در حال محار خاکستر گردان بود.که تانکس به وسیله آتیش رفت به دفتر دامبلدور و او خود را غیب و ظاهر کرد و به آنجا رسید.
دامبلدور و سیریوس موفق به مهار اون نشدن و خونه آتش گرفت.
روز بعد
وزارت سحر و جادو
فاج:یعنی چه یک خانه ای که وجود نداشته و تا حالا هیچ کس اونو ندیده آتش گرفته.
آمبریج:کورنلیوس.به نظرت اگه یه نفر باشه که نخواد کسی خونش رو ببینه کیه؟
_چه می دونم بابا؟الآن وقت معما حل کردن واسه مغز من خر نیست.
_اون دامبلدور یا اسمشو نبره.واز اونجایی که اونجا خونه ی خاندان بلکه و تنها بازمانده خانواده بلک.سیریوس بلک هست.اونجا محل اقتفای محفل ققنوسه.
_اونجا محل اقتفای محفل ققنوس بود.دلورس.
حالا.جامعه مشنگ ها کنجکاو شدن که اونجا کجاست که تا حالا هیچ کس نتونسته اونجا رو ببینه.تو باید با وزیر مشنگ ها صحبت کنی و به اون بگی که قضیه را حل کنه.کونلیوس.
_ا...باشه.به شکلبوت بگو برام وقت بگیره.
هفته ی بعد
دره ی گودریک(قرار گاه جدید محفل ققنوس(خانه ی هری در 1س الگی)
دامبلدور:کورنلیوس همه چیز را حل کرد.جامعه مشنگی هیچی نفهمیده.
همه خوشحال شدند.

پروفسور یک آردی سفید و انواع خر را به یاد آورید بعد به من رای بدهید.ممنون.


آخرین دشمنی که بایدنابود شود مرگ استتصویر کوچک شدهتصویر کوچک شدهشما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]


هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است | ۱۳۹۸-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.