هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: ستاد انتخاباتی لودو بگمن
پیام زده شده در: ۱۳:۵۲ چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۳۸۹

مرلینold2

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۵ سه شنبه ۲۳ تیر ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱:۵۲ پنجشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۰
از پایان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 221
آفلاین
ایشون هم طی یک فقره پیام شخصی از انتخابات کنار کشیدن.

تاپیک قفل شد.

موفق باشید !

[b][size=medium][color=6600FF][font=Arial][url

ستاد انتخاباتی لودو بگمن
پیام زده شده در: ۲۰:۰۸ سه شنبه ۲۲ تیر ۱۳۸۹

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۶ دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۱۲ پنجشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۴
از جايي به نام هيچ جا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 788
آفلاین
سلام لودوی عزیز

به نظرم به خودت اعتقاد خوبی داری و حس میکنی که میتونی از پس وزارت بر بیایی. حتما هم از پس این انجمن برمیایی. از نظر رول پلیینگ ثابت کردی که این قدرت رو داری. اما وقتی کار از وزارت میکشه به ایفای نقش دیگه باید توجه داشته باشی که محدودیت های زیادی سر راحت میتونن وجود داشته باشن. هدف من از طرح این مورد زیر فشار گذاشتن ذهن نیست. سوالات شخصی منه تا پیش خودم بهتر کاندید رو ارزیابی کنم. مرسی.

ادعای این موضوع که قادر به اجرای برنامه هایی همانند المپیک و تری ویزارد هستی، در کلام آسونه. المپیک در دیاگون برگزار میشه و بر عهده ناظر اونه. تری ویزارد هم در هاگوارتز. این امکان وجود داره که ناظران اون انجمن ها تمایل نداشته باشن که با جهت دهی و سوژه های وزیر که مثلا شما باشی این برنامه ها انجام بشن. شاید هم اصلا با بحث و بررسی هم حل نشه. به هر حال ناظر هستن و اونطوری که خودشون تمایل دارند انجمن ها و رخدادهای بزرگ اون رو اداره میکنن. نمیشه زور کرد که حتما وزیر و وزارت طرح این رقابت ها رو در سایر انجمن ها بده. یک نوعه احتماله دیگه. اون وقت در این صورت اگه این وضع برقرار بشه در چند تا انجمن (مثل هاگزمید، هاگوارتز، دیاگون) واقعا کار وزیر سخت خواهد بود برای اجرای این برنامه های خارج از وزارت. لذا مجبوره برگرده تا این طرح ها رو تنها و تنها در خود انجمن وزارت پیاده کنه. دیگه حرفی از ایفای نقش در این مورد نمی مونه حداقل. هدف منم از طرح این مورد زیر فشار گذاشتن نیست. یک سوال شخصی منه تا پیش خودم بهتر کاندید رو ارزیابی کنم. میخوام بدونم اگر چنین اتفاقی رخ بده و با مشاوره و گفتگوی با ناظرین اون انجمن ها حل نشه، آیا از اون انجمنهای ایفای نقش که حتی ممکنه 50% یا بیشتر ایفای نقش رو شامل بشن، دست میکشی و میپردازی به انجمن وزارت خودت و در واقع خودت رو در اجرای این طرح ها( تری ویزارد و المپیک و ... ) شکست خورده اعلام میکنی؟

یا اینکه باز تلاش میکنی تا هر طور که شده ناظرین اون انجمن ها رو راضی به همکاری و هم فکری با ایده های بهتر کنی؟ اگر جواب این مورد دومه لطفا بگو اگر وزیر باشی چطور یک یا چند ناظر مخالف رو همگام و همفکر و همکار میکنی تا طرح ها و ایده هات عملی بشه؟ به یاری چه راهبرد هایی ؟ مثال بزن.

در برنامه هات اشاره داشتی به "هماهنگ سازی و یکدست کردی انجمنهای ایفای نقش " . در واقع چیزیه که من به نوعی در افکار خودم در زمانی که کاندید شده بودم بهش فکر میکردم و بهش اشاره داشتم تا اگر وزیر میشدم آنرا اجرا کنم. اگرچه بعدها فهمیدم این هماهنگ سازی بر اساس اون چیزی نیست که "من" یا "تو" فکر میکنیم. چرا که این هماهنگ سازی به احتمال زیاد ماه به ماه شایدم هفته به هفته شکست میخوره. چون دائما با سلیقه و نیاز های فانتزی جدیدی از اعضا رو به رو میشه ایفای نقش. در واقع همش تغییر میکنه. پس وزیر 24 ساعت آنلاین میخواد واسه ده ها سلیقه و هدف. چرا که هماهنگسازی یکدست کردن فروم ایفای نقش بر اساس ذهنیت شما و کادر شماست. بر اساس آنچه هست که شما فکر میکنید. ممکنه تا 20 هدف رو هم دربر بگیره. اما می بینیم در همین حال قشر قدیمی دوست دارن برای تنوع هم شده یک ماهی برگردن به ایفای نقش و با سلیقه و افکار و نیاز جدا از ایفای نقش شما بهره بگیرن و تفریح کنن.نمیگم نمی تونید در همون حال سریعا هماهنگسازی های میان انجمن ها و سوژه های داستان ها رو طوری تغییر بدین تا هم به نفع این قشر و هم به نفع قشر ثابت و فعلی باشه. اما دشواره. چرا که باز از سوی اعضایی که همگام بودن با مسیر ایفای نقشی و هماهنگی شما اختلال و ناهماهنگی احتمالا پیش میاد. در این صورت شما باید برنامه هایی در این راستا داشته باشین. یعنی هماهنگسازی و یکدست کردن فروم ایفای نقش چه به لحاظ هدف ها و چه از نظر سوژه های رول و چه از نظر فعالیت نیازمند برنامه های فوق العاده دقیق هست. چرا که به واسطه ی خیلی از موارد و بهانه ها که هم من و هم خیلی ها که الان در سایت هستن، قادرند دوباره جمعیت زیاد قدیمی ها را حداقل برای دو ماهی به سایت برگردونن. مثال بود.گفتم که این احتمال همواره هست. اگه راهبردی در این مورد هست مطرح کنید چرا که اون رو در لیست برنامه هاتون قرار داده بودین.

مرسی

"Severus...please..."
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۲۰ سه شنبه ۲۲ تیر ۱۳۸۹

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۲ دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۵۷ جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
از در عقب، صندلی جلو!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1316
آفلاین
اول سيريوس!
1. چون حس ميكنم با برنامه ها و ايده هايي كه دارم ميتونم بهتر از كانديداهاي ديگه به جذاب تر شدن، فعالتر شدن و پيشرفت ايفاي نقش كمك كنم. مطمئن باش اگر كسي كه بهتر از من بتونه اين كارو بكنه كانديد ميشد كنار ميرفتم اما اين طور نشد!

2. كي اين كارو كرده؟ من كه نديدم.

3.
مري: نظري ندارم!
بارتي: اگر خودم نبودم بيشك بهش راي ميدادم، تجربه ي زيادي داره و بعد من گزينه مناسبيه و توانايي اجراي ايده هاشو هم داره.
كينگزلي: ايده هاي جالبي داره اما فكر نميكنم قدرت عملي كردنشو داشته باشه. در ضمن چون هافلي ها خيلي نژاد پرستن اين احتمال ميره كه از گروه هاي ديگه كمتر كسي تو كابينش وارد بشه كه اين يك ضعفه.
منيره: دوره قبلي خوب نتيجه گرفت اما الان اوضاع سايت خيلي فرق كرده و كاراي دوره قبلش جواب نميده و تا جايي كه مشخصه مثل دوره قبل داره جلو مياد. تا اين جا كه خيزش عمومي به نفعش بوده و داره به شدت براي وزير شدن تلاش ميكنه.

4. اصلا بحث برانگيز نيست به نظرم! من به شخصه زماني كه الف دال خصوصي ميشد مخالف بودم، اما حالا كه اين اتفاق افتاده به نظرم بايد الف دال با يه گروه تو قد و اندازه خودش رقابت كنه نه گروهي كه سروتهش تو دو تا تاپيك خلاصه شده. اين طوري محفلي ها و مرگخوارهاي خوبي هم تربيت ميشه-البته در شرايط فعلي مرگخوار زيادم داريم- در ضمن چون جوخه براي وزارتخونه كار ميكرده فكر ميكنم به وزارتخونه مربوط ميشه. گرفتن اين انجمن خصوصي خيلي هم راحت نيست؛ اول ما بايد جوخه رو درست و حسابي راه بندازيم و فعالش كنيم بعد ميشه با مديرا تعامل كرد و من در اين كار خيلي مصمم.

5. به نكته چالش برانگيزي اشاره كردي! همونطور كه يادته تابستون پارسال حموم مختلط وزارت راه افتاد كه صداي خيلي ها رو درآورد و از طرفي مورد استقبال يك سري ديگه قرار گرفت! بي ناموسي يك سبك جالب نوشتنه اما نكته مهمش اين جاست كه اگر يك ذره از محدوده مناسبش خارج بشه زنندست. من با بي ناموسي مخالف نيستم و خودمم مدتي اين جوري مينوشتم اما من با اين كه يك يا چند تاپيك خاص براي اين سبك وجود داشته باشه مخالفم. چون اولا ملت جوگير ميشن و ميگن خوب اين جا كه آزاده و اونوقت دچار همون زنندگي كه گفتم ميشن. دوما اين تاپيك ها ميرن زير ذره بين و مورد توجه قرار ميگيرن و در نتيجه اين دو اتفاق همون موضوع پارسال پيش مياد. به نظر من اين سبك بايد به طور خفيف و به طرزي حرفه اي كه جلب توجه نكنه همه جا پخش باشه.

آگوستوس: فكر ميكنم واضح باشه اما چشم تا فردا توضيح كامل همه رو ميزارم.

ویرایش شده توسط لودو بگمن  در تاریخ ۱۳۸۹/۴/۲۳ ۷:۱۷:۵۸

هیچی به هیچی!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۳:۳۱ سه شنبه ۲۲ تیر ۱۳۸۹

آگوستوس پایold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۴۱ پنجشنبه ۲۴ دی ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۰:۰۴ جمعه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 375
آفلاین
درود بر لودو

ممكنه در مورد اهدافت بيشتر توضيح بدی؟ اينجوری بهتر میشه سوالات خودمون رو مطرح كنيم.

با تشكر

When the egg breaks by an external power, a life ends. When an egg breaks by an internal power, a life begins. Great changes always begin with that internal power

پیام زده شده در: ۱۳:۲۴ سه شنبه ۲۲ تیر ۱۳۸۹

سيريوس بلك قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۰ یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۶:۲۲ چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۴
از موتور خونه جهنم !
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1086
آفلاین
آقا حق لودو داره خورده ميشه!

هيشكي به ستادش سر نزده!

راي ما لودو بگمن!

همه از او حمايت كنيد!

چند سوال داشتم ازت:

1- هدفت از كانديد شدنت چي بود؟

2- به اونايي كه اهدافت رو نخوندن و فقط اومدن بوق بزنن چه پندي داري؟

3- نظرت راجع به ساير رقبا چيه؟

4- اين مسئله خصوصي شدن جوخه يك مقدار بحث برانگيزه! همون طور كه مي دوني الف دال هم با بد بختي خصوصي و داراي انجمن شد! به نظرت از پس بر مياي؟ اگر مديران اجازه ندادن چي؟ بيخيالش ميشي؟

5- نظرت راجع به رول هاي بي ناموسي چيه؟

فعلا" همين.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۴:۰۲ دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۸۹

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۲ دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۵۷ جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
از در عقب، صندلی جلو!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1316
آفلاین
خوب فعاليت تبليغاتي من از همين لحظه آغاز شد! پست ثبت نامم رو هم ميزارم تا هر كسي سوالي داشت پاسخ داده بشه و لوگوي حمايتي هم به زودي براي حاميان عرضه خواهد شد!

نقل قول:

برنامه های خود :
برنامه هاي زير تقريبا در يك اولويت است و بالاتر نوشته شدن دليل بر اولويت ندارد!
1. برگزاري رقابت هاي فرهنگي جادويي ورزشي مختلف چون المپيك، سه جادوگر، مدال مرلين و مسابقات متعدد بيشتر براي ايجاد انگيزه در ايفاي نقش سايت.
2.هماهنگسازي و يكدست كردن انجمن هاي مختلف ايفاي نقش.
3. آتش افكني در جنگ هاي ميان محفل و مرگخواران جهت جذاب تر شدن ايفاي نقش.
4. راه اندازي دوباره جوخه بازرسي با انجمن خصوصي(مانند الف دال) و فعاليت اين گروه زير نظر وزارتخانه
5. دستگيري متخلفان ايفاي نقش و تحويل آن ها به آزكابان جهت فعالتر شدن اين انجمن.
6. راه اندازي مجدد روزنامه وزارتخانه و انعكاس اخبار و طرح ها و فعاليت هاي وزارتخانه جهت شفاف سازي.
7.برگزاري جلسه عمومي وزير هر دو هفته يك بار و طرح سوالات و پيشنهادات و انتقادات و فحش ها(!) به صورت آزادانه براي اعضاي ايفاي نقش و دريافت سريع پاسخ ها.
ان شاء الله همين ها رو به خوبي انجام بدم و بتونم خدمت كنم، تموم شد باز هم برنامه ميگم.
اين ها هم جهت زنگ تفريح و با شكلك چكش بخونيد:
9. بلاك كردن همه مديران جهت رسيدن به آزادي كامل در سايت
10. برگزاري جشن آشتي كنان لرد و دامبل جهت ايجاد آرامش در جامعه جادوگري به صرف شام و شيريني!
11. اعطاي يك ميليون تومان به ازاي هر فرزند!
12. افتتاح صندوق مهر مرلين!

تعداد معاونان و برنامه های آنان:
معاوني كه دسترسي هم داشته باشه دو نفر قطعي و يك نفر هم هست كه احتمال دارد باشد اما از مشاوران قوي و بسياري بهره ميبرم.
معاونين من فقط براي اين نيستند كه اگر چندروز نبودم وزارتخونه نخوابه بلكه من و معاونان وزارتخانه را به صورت شوري اداره خواهيم كرد زيرا اگر سه تفكر مختلف پشت كار باشد ايده هاي بهتري خواهد بود و كار ها بهتر انجام خواهد شد.

هیچی به هیچی!
تصویر کوچک شده

ستاد انتخاباتی لودو بگمن
پیام زده شده در: ۰:۱۹ یکشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۹

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
لطفا قوانین مربوط به تبلیغات را رعایت کنید.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.