هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر دوئل(محل درخواست دوئل)
پیام زده شده در: ۲۲:۱۵ دوشنبه ۱۰ آبان ۱۳۸۹

مورگانا لی‌فای

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۲ پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۹:۰۳ جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹
از یه دنیای دیگه!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 516 | خلاصه ها: 1
آفلاین
اهم... اهـــــــــم... اهیـــــــــــــــــــم! (این یه سرفۀ خشک و به شدت خشن بود!)

یا لرد (آقا ما دیگه مرگخوار نیستیم پس مای لردمون، مای لردمون نیس و میشه یا لردشون. )

خلاصه... یا لرد! ما بسی چند ملول گشته ایم و از سر و کله زدن با رعایایمان خسته گردیده ایم و مایلیم یک پیشنهاد دوئل اینجا از خود به در نماییم. بلکه کمی سر حال بیاییم و جگرمان جلا یابد. (آخر یارانه ها به زودی کنسل گشته و روغن جلا نیز گران خواهد شد، درنتیجه در فاز صرفه جویی به سر می بریم)

معهذا... چون به تازگی در این مملکت، غریب افتاده ایم و کسی را نمی شناسیم (مملکت جادوگران را می گوییم) فلذا درخواست دوئل خویش را در بطری دهان تنگی نهاده، چوب پنبه اش را بسته و آن را در دریای تاپیک دوئلستان شما می افکنیم، بلکه به دست صاحب دوئل برسد. حالا هرکی بود، به ما چه! ما فقط یک رقیب می خواهیم و یک دوئل.

منتهای مراتب چون ما بسی کلاسمان بالاست (ملکه هستیم دیگر خیر سرمان!) و وقتمان به امور رعایا صرف گشته است و می شود، فرصت حضور در این مملکت (جادوگران یعنی!) را آنقدرها که لازم است نداریم، مهلت دوئلمان را اگر بسی بسیار زیاد در نظر بگیرید، به اندازۀ لزوم حال می دهد!

باقی بقایمان، جانتان (اهم... چیزه... جانشان! یعنی رعایایمان و رعایای جادگر و ساحره، بلانسبت شما) فدایمان!

اهم!

پیام زده شده در: ۰:۳۰ دوشنبه ۱۰ آبان ۱۳۸۹

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۹ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
دیروز ۱۸:۳۶:۰۲
از ما گفتن...
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ناظر انجمن
مرگخوار
ایفای نقش
پیام: 6953
آفلاین
چی از جون این بچه میخوای ویزلی؟

اگه درست یادم باشه تا حالا سوژه کوییدیچی ندادیم.چون کوییدیچ یه مورد خاصه که هر کسی نمیتونه دربارش بنویسه.خود من که نمیتونم!

در مورد سبک هم آزادین.نمیشه کسی رو وادار کرد به سبک خاصی بنویسه،چون شاید مهارتش تو یه سبک دیگه بیشتر باشه.پستها هم بدون مقایسه با هم امتیازدهی میشه.برای همین آزادین که جدی یا طنز بنویسین.سوژه ای که ما میدیم معمولا یک کلمه کلیه که به هیچ عنوان محدودتون نمیکنه و هم میشه طنز نوشت و هم جدی.مثلا دیوار!

حالا کمی صبر داشته باشین که ارباب و همکارانش یه سوژه جدی کوییدیچی براتون جور کنن که یاد بگیرین اینجوری نزنین تو سروکله هم.

پیام زده شده در: ۲۳:۱۹ یکشنبه ۹ آبان ۱۳۸۹

روفوس اسکریم جیور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۰۶ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۳:۱۵ دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸
از دواج يك امرحسنه است !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 689
آفلاین
قبوله فقط تورو جدتون سوژه اش راجع به کوییدیچ نباشه ... جدی باشه خوفه

خدا ایشالا به ما خدمت بده به شما توفیق کنیم ...

پیام زده شده در: ۱۸:۵۵ یکشنبه ۹ آبان ۱۳۸۹

فرد ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۱۱ سه شنبه ۷ مهر ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۳:۵۶ چهارشنبه ۴ آبان ۱۳۹۰
از ابرها!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 53
آفلاین
مرلین خیرتون بده لرد!! داشتم دق می کردم!!!

همین روفوس رو من میخوام اجدادشو تک تک بیارم جلو چشمش!

سریعا هم میخوام باهاش دوئل کنم، با پدرش اشنا بشم!

داور هم، شما و ملیندا!

آخیشش! چن وقت بود منتظر چنین روزی بودم!!

ویرایش بعد از پست روفوس:
باب جدی حال نمیده! من شوخی می نویسم! میخوام بزنم لت و پارش کنم!

ویرایش شده توسط فرد ویزلی در تاریخ ۱۳۸۹/۸/۹ ۲۳:۳۳:۱۴

[url=http://www.jadoogaran.org/modules/profile/userinfo.php?

پیام زده شده در: ۰:۰۶ یکشنبه ۹ آبان ۱۳۸۹

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از ما گفتن...
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ناظر انجمن
مرگخوار
ایفای نقش
آفلاین
آیا میخواهید انتقام بگیرید؟
آیا قصد دارید شعله های خشم و نفرتتان را به روشی منطقی و عادلانه خاموش کنید؟
آیامیخواهید کسی را سربه نیست کنید؟
آیا به این نتیجه رسیده اید که دنیای جادوگری یا جای شماست یا جای او؟
آیا مایلید قدرتتان را به کسانی که شما را به سخره میگیرند نشان دهید؟

در صورتیکه جواب شما به هر یک از سوالات بالا مثبت است بدون تامل و تردید
او را به دوئل دعوت کنید!

-----------------------------------
با درخواستهای مکرر جادوگران و ساحره های محترم تصمیم به بازگشایی باشگاه دوئل گرفتیم.

جادوگران،ساحره ها،موجودات جادویی و حتی ماگلهای محترم،لطفا درخواستهای دوئلتان را فقط در این تاپیک مطرح کنید.

شما جادوگران و ساحره های خشمگین و انتقامجو، متعلق به هر دسته و گروهی که باشید میتوانید با ذکر دلیل یا بدون دلیل با زدن یک پست در این تاپیک، او را به دوئل دعوت کنید.
در صورت دعوت شما به جادوگر یا ساحره یا موجود جادویی مورد نظرتان اطلاع داده خواهد شد که دعوتتان را در مدت مقرر رد یا قبول کند.
در صورت قبول کردن فرد دعوت شده، سوژه مشترکی توسط داوران برای هر دو طرف در نظر گرفته خواهد شد.دو جادوگر در مهلت مشخص شده پستهای دوئل خود را ارسال خواهند کرد.داوران با درنظر گرفتن همه شرایط پستها را بررسی وامتیاز دهی(و در صورت درخواست نویسنده، نقد)خواهند کرد و در نهایت برنده دوئل مشخص خواهد شد.

توضیحات:

1-هیچ محدودیتی برای دعوت وجود ندارد ولی بهتر است که برای جذابتر شدن دوئل سعی کنید که طرف مقابل تقریبا هم سطح و هم سبک شما باشد.
2-دو جادوگر میتوانند با توافق هم شخص یا اشخاصی را برای داوری معرفی کنند.در صورت مشخص نکردن داور، پستها توسط لرد ولدمورت(ناظر انجمن)و ایوان روزیه(مشاور ایفای نقش)داوری خواهند شد و هیچ اعتراضی نسبت به نتیجه دوئل پذیرفته نخواهد شد.
3-این یک رقابت رول نویسی خواهد بود.بنابراین قدرت و مهارت شخصیتهای کتاب در نظر گرفته نمیشود و حتی ضعیفترین جادوگران میتوانند از جادوگران بزرگ و قدرتمند دعوت کنند.
4-درصورتی که دو طرف دوئل مهلت مشخصی برای دوئلشان تعیین نکنند مهلت یک هفته ای برای همه اجرا خواهد شد.
5-شما میتوانید درخواست سوژه آزاد کنید.یعنی داوران سوژه ای برای شما تعیین نکنند و آزادانه درباره هر موضوعی که مایل باشید پست بزنید.
6-در صورتی که طرف مقابل دعوت شما را قبول کند بعد از تعیین سوژه به باشگاه دوئل ارجاع داده خواهید شد.
7-دوئل همزمان با دو نفر غیر ممکن میباشد.
8- درصورت دعوت به دوئل یا قبول کردن دعوت و نزدن پست در مهلت تعیین شده امتیاز شما صفر محسوب خواهد شد.

نترسید...یکبار برای همیشه...او را به دوئل دعوت کنید!

--------------------------------------------

چند نکته:

1-اگه واقعا قصد یا وقت پست زدن ندارین کسی رو دعوت نکنین یا اگه تحت این شرایط دعوت شدین، لطفا قبول نکنین که وقت ما هم گرفته نشه.
2-درمورد داورا رودربایستی نکنین.شما حتی میتونین یکی از این دو داور پیش فرض رو رد کنین.مثلا اعلام کنین که نمیخوایین ولدمورت داورتون باشه.در این صورت بهتره یه داور دیگه انتخاب کنین که با همکاری ایوان امتیاز بدن.
3-خواهشا ظرفیت باخت رو داشته باشین.برد و باخت دوئل چیزی رو ثابت نمیکنه.با یک پست نمیشه درباره قدرت نویسندگی کسی قضاوت کرد.اینجا فقط برای سرگرمیه.
4-یادآوری میکنم که دوئل شما میتونه با سوژه آزاد باشه.ولی اگه همچین درخواستی نداشتین، مثل همیشه سعی میکنیم با در نظر گرفتن سطح نویسندگی،گروه و جبهه و مهارتهای هر دو طرف سوژه ای تعیین کنیم که بی طرفانه و عادلانه باشه.

پیام زده شده در: ۲۳:۰۴ یکشنبه ۳ آبان ۱۳۸۸

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
با سلام خدمت ساحت همایونی ارباب بزرگوار، جناب مستطاب لرد ولدمورت کبیر (نمیدونم چی چی)

سرورم، غرض از مزاحمت اول عرض ادب بعدم اینکه من میخوام با یکی از اعضای سایت دوئل کنم. البته بعیده ایشون قبول کنه ولی سنگ مفت جغد مفت، بنده تلاشمو میکنم.

این شخصیت بزرگوار، بی همتا، مثال زدنی و در یک کلام یگانه (بهتر از شما نباشه) چند سال از عضویتش در جادوگران میگذره و در حال حاضر مدیر میباشد. این شخصیت متشخص که الهی قربونش بشم قبل از قبول مدیریت در این سایت در مایکروسافت مدیر بوده و قبل از آن در ناسا. بعد از اینکه در این دو جای مهم مدیریت را خز میکنه تصمیم میگیره که یه تنوعی در زندگیش ایجاد کنه و با حقوق ۳۵۰ هزار گالیون بلکه هم که دلار در این سایت قبول مدیریت میکنه.

البته همیشه هدفش خدمت بی منت بوده و همیشه میگه که من نوکر همه اعضام! منتها به گفته خودش برای خالی نبودن عریضه این حقوق ناچیز را هم با اصرار بر و بچس قبول میکنه تا اقلا پول توجیبی بچه ش درآد! والا!

در دنیای جادوگری ایشون (ع) مدال مرلین درجه یک، دو ، سه، بقیشو بدو الی آخر را گرفته و کلا همه مدالها را نیز خز کرده است. چند دوره ریاست دیوان عالی جادوگری (وینزگاموت) را بر عهده داشته و برای دست گرمی پونصد شونصد باری هم وزیر سحر و جادو بوده است یعنی احتمالا از قبل از میلاد مسیح یا بلکه هم مرلین ایشون وزیر بوده. البته مخالفان ایشون که خاک برسرشون! میگن زبونم لال این شخصیت فرهیخته چاخان میکنه چون اونموقع ها هاها اصلا وزارتی نبوده کشک چی وزارت چی! ولی ایشون خودشون میفرمایند اینا همه از حسودیه!

میگویند که دیوار چین، برج میلاد!، برج های دوقلو (خدا بیامرز)، برج پیزا، بیگ بن، مدرسه علوم و فنون جادوگری هاگوارتزو کلا همه اماکن مهم را ایشون خودشون با همین دستای خودشون و بلکه هم با یه کمک کوچولو از چوب جادوشون ساختن و خشت خشت روی هم گذاشتن. البته باز هم مخالفین ایشون که باز هم خاک بر سرشون! میگن کنتور که نداره! ولی در هر صورت ایشون میگن اینا همه فرا فکنیه.

خلاصه سخن کوتاه کنم که ذکر محاسن ایشون در این مقال نگنجد و وقت و حوصله فراوان میخواهد فقط به این نکته بسنده کنم که ایشون فوق العاده متواضع هم هستن و همیشه شکست نفسی هم تازه میکنن!

نام مبارک ایشون جناب آقای:

[spoiler=با احترام کلیک کن]آنتونین دالاهوف( قربونم برم) میباشد.[/spoiler]

پیام زده شده در: ۱۶:۲۳ یکشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۸۸

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از ما گفتن...
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ناظر انجمن
مرگخوار
ایفای نقش
آفلاین
نتیجه دوئل هستیا جونز و لودو بگمن:

امتیازات ایوان روزیه:
هستیا جونز:28 امتیاز ، لودو بگمن:صفر امتیاز(شرکت نکرد)

امتیازات لرد ولدمورت:
هستیا جونز:28 امتیاز ، لودو بگمن:صفر امتیاز(شرکت نکرد)

امتیازات نهایی:
هستیا جونز:28 امتیاز ، لودو بگمن:صفر امتیاز

برنده دوئل:هستیا جونز

توضیح:نتیجه این دوئل کمی بیشتر از حد معمول طول کشید.دلیلش هم تغییر شناسه و بلاک لودو بگمن بود.

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۸۸/۶/۲۹ ۱۶:۲۶:۰۱

پیام زده شده در: ۳:۱۷ سه شنبه ۱۷ شهریور ۱۳۸۸

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از ما گفتن...
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ناظر انجمن
مرگخوار
ایفای نقش
آفلاین
نتیجه دوئل سه گانه(آلبوس دامبلدور-مورگانا لی فای و ایوان روزیه):

امتیازات آنیتا دامبلدور()
ایوان روزیه: 28 امتیاز
آلبوس دامبلدور:29امتیاز
مورگانا لی فای: 25امتیاز

امتیازات اینیگو ایماگو:
ایوان روزیه: 26 امتیاز
آلبوس دامبلدور:28 امتیاز
مورگانا لی فای: 25 امتیاز

امتیازات نهایی:
نفر اول:آلبوس دامبلدور:28.5 امتیاز
نفر دوم:ایوان روزیه:27 امتیاز
نفر سوم:مورگانا لی فای:25 امتیاز

-تو مطمئنی امشب میاد اینجا؟
-آره...میدونی که وقتی موضوع نجات جون یه نفر باشه چطور از خود بیخود میشه و تو تله میفته.

صدای خش خش شاخ و برگهای مکالمه دو مرگخوار را قطع کرد.نیمه شب جنگل وهم آورتر از همیشه به نظر میرسید.

-اومد؟تو میبینیش؟

بوته بزرگی که در چند قدمی مرگخواران قرار داشت تکانی خورد و جادوگری با ردای آبی روشن درست در کنار بوته ظاهر شد.ظاهر جادوگر کاملا آشفته بود.نگاه هراس آمیزش به دنبال کسی میگشت.
-تایبریوس؟؟کجایی؟من اومدم.

-اکسپلی آرموس...

چوب دستی جادوگر پیر از دستش افتاد.با ناباوری به مورگانا و ایوان که محاصره اش کرده بودند خبره شد.
-تایبریوس...ولی من پیغام مستقیم اونو دریافت کردم.گفت درخطره...اون کجاست؟

ایوان لبخندی زد.
-هنوز نفهمیدی پیرمرد؟مدتها برای رسیدن این لحظه نقشه کشیدیم.تایبریوس هم یکی از قربانیهای ما بود.خیلی بهمون کمک کرد.تقصیری هم نداشت.مقاومت دربرابر طلسم فرمان غیرممکنه.نمیدونی وقتی به لحظه ای که جسدت رو جلوی پای لرد سیاه میندازم فکر میکنم، چه احساسی پیدا میکنم.

مورگانا اخم کوتاهی کرد.
-میندازیم...حتما منظورت این بود ایوان...نه؟

ایوان با آرامش به مورگانا نگاه کرد.
-بله...البته ...ما از اول با هم بودیم.حالا لطفا اجازه بده کارشو تموم کنم.قبل از اینکه یه راهی برای فرار پیدا کنه.

مورگانا چوب دستیش را پایین آورد و کمی از دامبلدور فاصله گرفت.

-آواداکداورا...

صدای فریاد با فریاد دامبلدور در هم آمیخت.فریادی از روی تعجب...تعجب از خیانتی که در مقابلش اتفاق افتاده بود.

جسد مورگانا روی زمین افتاد...چشمان بهت زده اش به ایوان خیره شده بود.وچوب دستیش که از دستش رها شده بود درست در مقابل پای دامبلدور روی زمین افتاد.

ایوان برای لحظه ای با لبخندی فاتحانه کنار جسد مورگانا ایستاد.
-تو واقعا ساده بودی مورگانا.چطور باور کردی حاضرم این افتخارو باهات تقسیم کنم؟

-درسته ایوان...اون نباید بهت اعتماد میکرد.اون تو رو دست کم گرفته بود.ولی امیدوارم تو این اشتباه رو مرتکب نشی.
نوک چوب دستی مورگانا که اکنون در دستان پیر دامبلدور بود روی سر ایوان قرار گرفت.
-فقط یک لحظه غفلت کافیه ایوان..نه؟اربابتم هنوز اینو یاد نگرفته.برای همین بارها شکست خورد.براش متاسفم.همینطور برای تو که امشب دست خالی برمیگردی پیشش.حالا فقط یکبار ازت میپرسم...تایبریوس کجاست؟

صدای ایوان بشدت میلرزید.ازخشم...شاید هم ترس...
-تو کلبه وسط جنگله.زیاد با اینجا فاصله نداره.

-پتريفيكوس توتالوس...نه ایوان.من تا وقتی که واقعا مجبور نباشم نمیکشم.این جلوی تو رو میگیره که تا من و تایبریوس به اندازه کافی از اینجا دور نشدیم به دوستات خبر ندی.

ایوان بی حرکت روی زمین افتاده بود.وقتی به لحظه ای فکر میکرد که مرگخواران او را کنار جسد مورگانا پیدا میکردند ومجبور میشد ماجرا را نزد لرد سیاه اعتراف کند ، آرزو میکرد که ای کاش به جای مورگانا مرده بود.

پیام زده شده در: ۱:۵۴ سه شنبه ۱۰ شهریور ۱۳۸۸

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از ما گفتن...
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ناظر انجمن
مرگخوار
ایفای نقش
آفلاین
سوژه دوئل فینیاس نایگلوس بلک و پرسی ویزلی:معجون عشق!

توضیح:همونطور که میدونین این معجون باعش میشد ملت جادوگر عاشق همدیگه بشن.شما میتونین درباره هر کدوم از شخصیتهای کتاب که مایل باشین و همینطور درباره ساختن معجون یا اینکه چطور و به خورد کی قراره داده بشه و نتیجه ماجرا بنویسین.البته لازم نیست حتما برنامه ریزی شده باشه.معجون میتونه اشتباهی هم توسط یکی خورده بشه!

یک هفته برای زدن پست فرصت دارید.یعنی تا ساعت 12 شب سه شنبه 17 شهریور.

موفق باشید و سعی کنید زنده بمانید.

پیام زده شده در: ۲۳:۳۰ دوشنبه ۹ شهریور ۱۳۸۸

اسلیترین، مرگخواران

ایوان روزیه

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۱ یکشنبه ۸ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
دیروز ۱۷:۰۶:۱۰
از سر قبرم
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
اسلیترین
ناظر انجمن
پیام: 1504
آفلاین
نتیجه دوئل گلگومات و ابرکسس مالفوی:

امتیازات لرد ولدمورت:
گلگومات 23 امتیاز - ابرکسس مالفوی 27 امتیاز

امتیازات ایوان روزیه:
گلگومات 22 امتیاز - ابرکسس مالفوی 27 امتیاز

امتیازات نهایی:
گلگومات 22.5 امتیاز - ابرکسس مالفوی 27 امتیاز

برنده نهایی:ابرکسس مالفوی!

نتیجه دوئل ترورس و برودریک بود:

امتیازات لرد ولدمورت:
ترورس 26 امیتاز - برودریک بود 0 امتیاز(عدم شرکت در دوئل)

امتیازات ایوان روزیه:
ترورس 27 امتیاز - برودریک بود 0 امتیاز(عدم شرکت در دوئل)

امتیازات نهایی:
ترورس 26.5 امتیاز - برودریک بود 0 امتیاز

برنده نهایی:ترورس!

نتیجه دوئل لوسیوس مالفوی و گودریک گریفیندور:

امتیازات لرد ولدمورت:
لوسیوس مالفوی 28 امتیاز - گودریک گریفیندور 25 امتیاز

امتیازات ایوان روزیه:
لوسیوس مالفوی 28 امتیاز - گودریک گریفیندور 24 امتیاز

امتیازات نهایی:
لوسیوس مالفوی 28 امتیاز - گودریک گریفیندور 24.5 امتیاز

برنده نهایی:لوسیوس مالفوی!

ایوان روزیه...اسکلتی که وجود ندارد!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.