هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر دوئل(محل درخواست دوئل)
پیام زده شده در: ۱۳:۰۰ شنبه ۱۵ آبان ۱۳۸۹

نیوت اسکمندر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۳۱ سه شنبه ۸ دی ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۳:۵۰ دوشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۰
از بکستان!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 158
آفلاین
اینجانب نیــــــــوت فیدو اسکندر فرزند ارتور و نواده ی .... بله.ولدی تهدید میکنه اگه خفه نشی خفت میکنم.بنده هم خفه میشم.
غرض(قرض؟غرز؟قرظ؟غرذ؟قرذ؟) از مزاحمت میخواستم اعلام کنم که بنده امادگیم رو برای دوئل با هر عهدالناسی (اعم از جن و پری و ساحره و جادوگر) اعلام میدارم.
ارادت مند شما
نــــــــــــــــــــــــــــــــــــیوت اسکمندرررررر

تصویر کوچک شده
[img]http://www.jadoogaran.org/ima

پیام زده شده در: ۰:۵۳ شنبه ۱۵ آبان ۱۳۸۹

مینروا مک گونگال old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۰ دوشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۵۸ یکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵
از دفتر وزارت
گروه:
کاربران عضو
پیام: 547
آفلاین
پس از مدت ها کلی خندیدیم !

ما علی رغم کمبود وقت قبول میکنیم ! ولی مدت دوئل رو 10 روز تعیین کنید !
سوژه و داور هم با خودتون !
ما کلی میخندیم !
کلا شما قلقلک بده !

پیام زده شده در: ۰:۴۵ شنبه ۱۵ آبان ۱۳۸۹

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۲ دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۵۷ جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
از در عقب، صندلی جلو!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1316
آفلاین
اهم! اینجانب لودو بگمن درخواست دوئل با منیره مک گونگال را دارا میباشم تا تار و مارش کن و یک سفید بی مصرف دیگر به وسیله ارتش تاریکی لرد سیاه نابود شود.

چون مدت هاست نرولیده تا هر وقت دلش خواست بهش وقت بدید که برای کشتن آماده بشه.
سوژه ترجیحا طنز
داور هم یکیش جناب لرد اون یکی هم منیره انتخاب کنه که عدالت برقرار بشه.
با تشکر
لولو بگمن خوفناک گولاخ

هیچی به هیچی!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۰:۱۳ شنبه ۱۵ آبان ۱۳۸۹

اسلیترین، مرگخواران

ایوان روزیه

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۱ یکشنبه ۸ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
امروز ۱:۴۰:۴۶
از سر قبرم
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
اسلیترین
ناظر انجمن
پیام: 1504
آفلاین
سوژه دوئل اینیگو ایماگو و لرد ولدمورت: يک روز بدون جادو در يک شهر یا دهکدهِ پرت ِ ماگولي!

توضیح: این سوژه توسط فرد ویزلی که یکی از داوران هست داده شده، خب فکر میکنم واضح باشه، شما باید صرفا شخصیت خودتون رو در حالتی که در سوژه مشخص شده قرار بدید.

مهلت دوئل طبق درخواست یک هفته و نیم اعلام میشه.

موفق باشید و سعی کنید زنده بمانید!

ویرایش شده توسط ایوان روزیه در تاریخ ۱۳۸۹/۸/۱۵ ۰:۱۷:۳۳
ویرایش شده توسط ایوان روزیه در تاریخ ۱۳۸۹/۸/۱۵ ۰:۱۹:۰۹
ویرایش شده توسط ایوان روزیه در تاریخ ۱۳۸۹/۸/۱۵ ۰:۲۸:۴۰

ایوان روزیه...اسکلتی که وجود ندارد!

پیام زده شده در: ۲۲:۳۷ پنجشنبه ۱۳ آبان ۱۳۸۹

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۹ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
دیروز ۱۸:۳۶:۰۲
از ما گفتن...
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ناظر انجمن
مرگخوار
ایفای نقش
پیام: 6953
آفلاین
خب ارباب بشدت امیدوار بود کسی تو این موقعیت دعوتش نکنه.
پست دوئل پستیه که باید براش وقت گذاشته بشه،باید روش فکر بشه...و ارباب الان تو شرایطیه که بشدت باید فکر و وقتش آزاد و راحت و در آرامش مطلق باشه.تصمیم گرفته بودم ظرف یک ماه آینده هیچ نوع درخواست دوئلی رو قبول نکنم چون الان برای همین مسئولیتهای عادیم(ماموریتهای مرگخوارا،نقد کردن،خلاصه کردن،فعال کردن تاپیکا،رسیدگی به دوئلها) هم وقت ندارم چه برسه به دوئل!

ولی کشتن یه مرگخوار بازنشسته میتونه برای ارباب جالب و جذاب باشه.برای همین ارباب سعی میکنه بین همه مشغله هاش فرصت کوچکی براش کشتن شما پیدا کنه.

دعوت شما رو قبول میکنم و درباره داورها بطور خصوصی با هم حرف میزنیم.

شرایطتونو قبول دارم ولی در مورد شام از محفل فاکتور بگیرین...عمرا،هرگز،به هیچ عنوان!بقیه میتونن تشریف بیارن.

بک هفته و نیم دیگه چه صیغه ایه!عجبا....

کروشیو بر شما باد.

دفتر دوئل(محل درخواست دوئل)
پیام زده شده در: ۱۲:۱۷ پنجشنبه ۱۳ آبان ۱۳۸۹

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۶ دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۱۲ پنجشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۴
از جايي به نام هيچ جا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 788
آفلاین
آنطور که میبینم همه دچار بوقیدیسم نوع حاد شدن و میخوان همدیگه رو تکه تکه کنن. ای لرد ! تو که میدونی من کی هستم. میشناسی منو. به هر حال مدتی (هر چند مشکوک تر از اسنیپ) براتون فعالیت میکردم. اما خو دیگه. زندگیه. نیروی عشق فک کن با جادوی سیاه ترکیب بشه چی میسازه !!! خبر داری که صاحب سبک هستم ای لرد ! ولی خو بروز نمیدادم. خودتم میتونستی اینو بفهمی. خودت که در جریانی کی بودم. یه پیشگو و فالگیر ساده بودم و حتی واسه نون توی بزرگراه یادگار (یادگاران مرگ) ترافیک میساختم تا فال روزانه بگیرم واسه ماگل ها. اما خو... جادوگرا پیشرفت میکنن دیه ! تا جایی که مدرس جادوی سیاه فوق تخصصی و باستانی در یه ترم سیاه هاگوارتزی شدم و حتی یه شاگرد کم خرد هم قبول نشد درس منو ! استعداد دیگه ! ندارن خیلی ها ! بی شک خودتم میدونی هیچ وقت حتی 10% از اون هنرهای باستانی من رو نمیشناسی.

من نمیخوام جسارت دامبل بی شرم رو کنم که بگم شاگرد من هستی و این چرندیات ! من هیچ گاه این جسارت رو نمیکنم. حتی حاضر نیستم خراشی روی کله ی عریان و نورانی شما پدیدار نمایم. بنده فقط مایلم تا شما رو به دوئلی فقط و فقط جهت خلع سلاحتون دعوت کنم تا نشون بدم که سبک دوئل باستانی چیست و اینو درک کنید که هیچ گاه بدون کمک از امثال من و گریندل ولد هرگز نمی توانید حاکم عالم شوید و حمام خون بین المللی ماگلی رو به وجود بیارین. چرا که حتما شنیدین ماگلای امروز با فن آوری های هسته ای یشان برای ما جادوگرا لایی میکِـشند. خلاصه امر این که شما را دعوت به دوئل میکنم در هاگزمید. جای نگرانی نیس. خانه های هاگزمید هم جایگاه مریدان شما و سایر تماشاگران جهت تشویق! یا لرد ! اصلا هم نجینی را نیارین که دور گردن و پیکر مبارک تون بپیچین بچه رو ! من تضمین سلامتی شون رو نمیکنم. اخگره دیه ! یه وقت کمونه میکنه میخوره تو سر بچه و کار درست میشه یه وقت ! جادوی سیاه باستانی دیه ! در ضمن کارشناسا حضور دارن قبل از دوئل. آزمایش دوپینگ میگیرن.

در کل من اطمینان میدم که خراشی بر روی پیکر مبارک وارد نشود و تنها چوبدستی تون رو از دستتون جدا کنم. اما از اونجایی که فشار اخگرها روی هم زیاده، شاید چوبدستی تون از وسط دو نیم بشه.

آمـــا ! اگه من پیروز شدم، باید شما به همه توی خونه ریدل شام بدین ! منظور از همه یعنی مرگخوارای خودتون، محفلیون، هاگوارتزیون، مدیران، من (+جسی و خانواده) و گریندل ولد . (حقه هم نزنید که شام سمی بدین، پیش مرگ میاوریم ها ! )

آمـــا ! اگه شما پیروز شدین، من و شوما و گریندل میریم دربند آب گوشت (از گوشت محفلیون) به همراه نوشابه میزنیم به رگ ! واسه برنامه های آینده عملیات فتح میحرفیم.

زمان دوئل یک هفته و نیم باشه !

ختم کلام

ویرایش شده توسط اینیگو ایماگو در تاریخ ۱۳۸۹/۸/۱۳ ۱۲:۱۹:۲۹

"Severus...please..."
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۰:۲۰ سه شنبه ۱۱ آبان ۱۳۸۹

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۹ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
دیروز ۱۸:۳۶:۰۲
از ما گفتن...
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ناظر انجمن
مرگخوار
ایفای نقش
پیام: 6953
آفلاین
تذکر:

درباره سوژه ها

از اونجایی که ارباب و همکارانش(!) تا حالا سوژه های زیادی برای دوئل کننده ها تعیین کردن، امکان تکراری بودن سوژه ها وجود داره.چون واقعا هر سوژه ای که پیدا میکردیم متوجه میشدیم که قبلا داده شده.برای همین به زودی لیستی از دوئل کننده ها و سوژه هایی که بهشون داده شده تهیه خواهیم کرد که هیچ سوژه ای رو دو بار به یک دوئل کننده ندیم.ولی فعلا لیست آماده نشده.اگه سوژه تکراری(سوژه ای که همین دوئل کننده ها قبلا باهاش پست زدن)داده شده باشه لطفا همینجا اعلام کنید که عوضش کنیم.

با تشکر از کسانی که اعلام آمادگی کردن حریف دوئل مورگانا کینگزلی شکلبوت خواهد بود.چون زودتر رسید!

سوژه ها:

سوژه دوئل فرد ویزلی و روفوس اسکریم جیور:خرابکاری در جام آتش!

توضیح:مسابقات جام آتش در حال برگزاریه.شما باید درباره یک اشتباه،خرابکاری،حادثه یا هر چیزی که باعث به هم خوردن مسابقات بشه بنویسید.
روفوس میتونه در نقش یه مرگخوار یا وزیر سحرو جادو این کارو بکنه.فرد ویزلی هم که....

مهم نیست مسابقه تو چه مرحلیه.میتونه هنوز شروع نشده باشه.میتونه در حال برگزاری باشه یا حتی تموم شده باشه!

اگه مشکلی داشتین یا توضیح بیشتری خواستین از پیام شخصی استفاده کنین.ارباب آماده توضیح دادنه.

مهلت دوئل شما یک هفته است.

سوژه دوئل مورگانا لی فای و کینگزلی شکلبوت:محاکمه!

توضیح:شبیه این سوژه قبلا داده شده ولی فکر میکنم برای هر دوی شما مناسب باشه.همونطور که قبلا گفتم هیچ محدودیتی ندارین.شما درباره محاکمه یکی از شخصیتهای کتاب مینویسین.حتی مراحل قبل و بعدش هم مورد قبوله.مثلا میتونین درباره دستگیری یک مجرم و مراحل بازجویی یا دادگاه یا زندانی(یا آزاد) شدنش بنویسین.

فراموش نکنین که لازم نیست حتما شخصیت خودتونم وارد داستان بشه.

مهلت دوئل شما طبق درخواست دو طرف سه هفته خواهد بود.(چه خبره بابا!یه پست میخوایین بزنین ها!)

موفق باشید و سعی کنید زنده بمانید!

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۸۹/۸/۱۱ ۲۰:۲۵:۲۷

پیام زده شده در: ۱۷:۰۳ سه شنبه ۱۱ آبان ۱۳۸۹

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۲ دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۵۷ جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
از در عقب، صندلی جلو!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1316
آفلاین
يا لرد همانا ما شيشه اي يافتيم كه در آن نامه اي بود! نامه را بازكرديم، خوانديمش!
در آن نامه ملكه مورگانه حريفي را به جنگ طلبيده بود و ما براي اين جنگ آماده ايم تا ايشان را پودر سازيم!
زمان هم هر چه قدر باشد مسئله اي نيست.
با تشكر

هیچی به هیچی!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۶:۴۲ سه شنبه ۱۱ آبان ۱۳۸۹

فرد ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۱۱ سه شنبه ۷ مهر ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۳:۵۶ چهارشنبه ۴ آبان ۱۳۹۰
از ابرها!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 53
آفلاین
من در ازای یک هفته، با مورگانا دوئل میکنم!

( یعنی اینجا حراجیه کلا!!)

در ضمن، مابقی دوئل هم، در دنیای ماگولی پیگیری میشه!

[url=http://www.jadoogaran.org/modules/profile/userinfo.php?

پیام زده شده در: ۱۵:۴۶ سه شنبه ۱۱ آبان ۱۳۸۹

كينگزلی  شكلبوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۲ شنبه ۲۱ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۹:۳۱ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۱
از ن، لايه ای كه زمين را فرا گرفته!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 842
آفلاین
اهن... اوهون... اهين...! ( اين يه سرفه كاملا" آروم و لطيف بود! )

ای لرد! ای كچل دومِ... !

از خود شجاعتی بروز داده ام و پايم را در اين تاپيك مرگبار گذاشته ام تا دعوت بانو مورگی را اجابت كنم و به سوی نبردی خون آلود با آن ساحره‌ی پرقدرت گام بردارم!

گرچه احتمال مرگ در اين دوئل زياد می‌نمايد و اين نبرد بس خطير به نظر می‌رسد، ما پيشنهاد دوئل را قبول می‌كنيم چرا كه خطر كردن هميشه كار بزرگان به شمار می‌رود!

نقل قول:
مهلت دوئلمان را اگر بسی بسیار زیاد در نظر بگيريد!

بنده نهايتا" با سه هفته وقت برای اين دوئل موافقت می‌كنم! با اين اميد كه بانو مورگی با زمان پيشنهادی اينجانب موافقت فرمايند! ما فعلا" به بيشتر از سه هفته رضايت نمی‌دهيم!

باشد كه مورگی توسط ما كاملا" محو و باطل و نابود گردد!

اهن!

ویرایش شده توسط كينگزلی شكلبوت در تاریخ ۱۳۸۹/۸/۱۱ ۱۵:۴۹:۲۸

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.