هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۷:۵۷ شنبه ۱۵ آبان ۱۳۸۹

مینروا مک گونگال old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۰ دوشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۵۸ یکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵
از دفتر وزارت
گروه:
کاربران عضو
پیام: 547
آفلاین
اول از همه با اینیگو موافقم !

دوم به نظرم تو تاریخ سایت تا حالا این تعداد ناظر مدیریت بی سابقست !
مثلا هیچ وقت یه مدیر ناظر تالار اصلی نبوده !
به نظرم این طوری کلا خیلی پراکندگی فعالیت مدیران زیاد میشه !
و همین باعث میشه که فعالیت اعضای معمولی به علت پایین بودن انگیزه کم شه !

گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۳:۴۰ شنبه ۱۵ آبان ۱۳۸۹

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۶ دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۱۲ پنجشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۴
از جايي به نام هيچ جا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 788
آفلاین
سلام.

من فک کنم کوییرل عزیز مسلط هستین به طراحی قالب. کمتر از دو هفته ی دیگه فیلم هفتم میاد و من پیشنهاد میکنم با تصاویر اصلی خود فیلم و برخی نمونه های هری پاتری یک قالب جدید بسازین که مناسبت هم داشته باشه با فیلم هفتم. حداقل تا دو سه روز قبل از اکران فیلم آخر این قالب بیاد روی سایت قشنگ میشه. جذاب تر میشه به نظرم. چون جادوگران مسدود شده بود و فرصت نشد که روز شمار فیلم هفتم قرار داده بشه، پس حداقل یه قالب با رنگ و رو و تصاویر دیگه فک نکنم بد باشه.

مرسی

"Severus...please..."
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۰:۴۹ شنبه ۱۵ آبان ۱۳۸۹

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
به مگی:
من نظارت مدیران رو چک کردم تقریبا همه باید همونجایی باشن که هستن جز دالاهوف که کلا مدیر اخباره و اگه ده جام ناظر باشه مشکلی نیست. لیستو میزارم تا خودتون ببینید:

انجمن انگلیسی، اتاق ضروریات،تالار اصلی : آنتونین دالاهوف
قدح اندیشه، انجمن مخصوص فرهنگ نامه، ایستگاه کینگز کراس: پرفسور کويیرل
ویزنگاموت، تالار خصوصی اسلیترین: ایوان روزیه
وزارت سحر و جادو: ایوان روزیه, استرجس پادمور
مدرسه علوم و فنون جادوگري هاگوارتز : استرجس پادمور
انجمن مخصوص ناظران مقالات: هری پاتر

به بلیز:
فکر میکنم اول بهتره به جواب این سوال برسیم بعد بریم سر چیزای دیگه و اون اینکه چرا ماه آبان و آذر که شروع میشه اعضای قدیمی هم نسبت به عدم فعالیت سایت صحبت میکنن!؟

پیام زده شده در: ۳:۰۲ شنبه ۱۵ آبان ۱۳۸۹

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
چو عزیز ... در مورد نظرات گالری و اینا که کلا مدیرا میتونن از آرشیوشون همه نظراتی که در یک روز زده میشه رو به ترتیب تاریخ خیلی ساده چک کنند و هیچ مشکلی هم پیش نمیاد. این حرفا که نمیدونم سایت ممکنه بسته بشه و اینا همه بهانه هست و هیچ کدوم علت اصلی نیستن. چون با صرف مقداری وقت بیشتر میتوان با دقت بالا از پس نظارت بخش گالری و اخبار براومد و هیچ مشکلی هم پیش نمیاد و اینکاری بوده که در گذشته هم انجام میشده و اصولا راه حل غیر عادی و عجیبی نیست که مدیران خودشونو اینطور بهت زده نشون میدند.

منتها مدیران گویا با هر پیشنهادی که مربوط به کار اضافه باشه کلا مشکل دارند که بهتره توجه داشته باشند این عدم همکاری تنها به ضرر سایته و نمیشه با دست روی دست گذاشتن انتظار فعال شدن سایت رو داشت. حالا من نمیدونم اگر احساس میکنن مدیر اخبار و گالری از پس این همه فعالیت برنمیاد، مدیرهای دیگه ای رو هم به کادر اضافه کنند و برای سایر مشکلات احتمالی هم برنامه ریزی کنند. بالاخره چیزی که مشخصه اینه که وضعیت فعلی به هیچ وجه ایده آل نیست و باید تغییر کنه ... حالا من به عنوان کسی که سالها اینجا فعالیت کرده حداقل یک پیشنهاد دادم. اگر مدیران فکر میکنند راه حل های من موثر نیست خودشون بیان پیشنهاد بدن که حتی اینکار رو هم نمیکنن.
مینروا هم کاملا راست میگه که فعالیت مدیران شدیدا محدود به انجمن ها شده. مشکل سایت در حال حاضر اصلا انجمن ها نیست، مشکل اینه که در سایت کسی نیست که در این بخش ها فعالیت کنه، ما باید در درجه اول بتونیم اشخاصی رو برای فعالیت جذب سایت کنیم.

در مورد فن فیکشن هم قطعا موثره ... اما توجه داشته باشید که مشکل اصلی سایت در حال حاضر همونجور که در بالا هم اشاره کردم باز برمیگرده به عدم توانایی سایت در جذب اعضای جدید و نگهداشتن اعضای جدید. فعلا ما در درجه اول باید بتونیم فضایی رو در سایت ایجاد کنیم که اونقدر جاذبه داشته باشه که کاربرانی به سایت جذب بشن و یک فعالیتی داشته باشند و بعد در ادامه با نکات دیگر از قبیل فن فیکشن و این چیزا هم آشنا بشن (چیزی که باعث شده جادوگران تا الان هم پابرجا بمونه)

چرا که در اینجا توجه به این نکته ضروریست که کاربری که برای اولین بار وارد سایت میشه برای فن فیکشن جادوگران نمیاد، بلکه برای خود کتاب هری پاتر میاد، اینکه ببینه نظر دیگران در مورد هری پاتر چیه، اخبار جدید در مورد هری پاتر چی میگه، دو تا عکس از بازیگران ببینه ... بنابراین قطعا سایت برای جذب این افراد باید در این بخش ها فوق العاده قوی باشه و همه امکانات رو برای مهمانان فراهم کرده باشه بطوری که اونا رو ترغیب به عضویت و فعالیت کنه. و بعد در ادامه که این افراد جذب سایت شدن با بخش هایی مثل فن فیکشن و رول نویسی و اینا هم آشنا میشن که قطعا در نگهداشتن کاربران شدیدا موثر هستند ... اما در حال حاضر اولویت با جذب کاربرانه جدیده یعنی باید اصولا اول کاربری باشه که بعد این کاربر به سمت فن فیکشن کشیده شه. پیشنهادات منم در راستای همین هدف هستند.

در مورد سایر کتب هم تا حدودی حق با شماست ... اما مسئله اینه که کتاب هری پاتر دیگه نکته ای برای بحث کردن نداره. در صورتی که کاربران احتیاج به بحث کردن دارند، احتیاج به سوژه هایی دارند که ذهنشونو مشغول کنه و بخاطرش نظر بدند تا مجبور شن دوباره به سایت برگردند تا جواب دیگرانو بخونن و سعی کنند جواب دیگرانو بدند و احساس نکنن که دارن برای دیوار نظر میدن و به این ترتیب به فعالیت در این انجمن های بخصوص که یکی از اولین بخش های سایت هست که مورد بازدید قرار میگیره، ترغیب بشند. همچنین احتیاج به مطالب بیشتری هم در بخش اخبار و گالری میباشد که دیگران هم دنبالش باشند. اما کتاب هری پاتر دیگه به کلی این پتانسیل رو از دست داده و ما از این طریق نمیتونیم کاربری رو به سایت جذب کنیم. برای همین من پیشنهاد میدم انجمنی برای سایر کتب فانتزی هم زده شه تا بلکه ما بتونیم با استخراج سوژه های جدید این فقدان رو به نوعی جبران کنیم.

پ ن: من هی میگم مدیران مدیران، منظورم ایوان نیست چون ایوان مدیر ایفای نقشه :دی

ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۸۹/۸/۱۵ ۳:۰۷:۳۵
ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۸۹/۸/۱۵ ۳:۱۰:۰۲
ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۸۹/۸/۱۵ ۳:۱۷:۰۹

پیام زده شده در: ۱:۴۵ شنبه ۱۵ آبان ۱۳۸۹

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۴ چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۳:۲۹ جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1014
آفلاین
من به این پیام قبلی کار ندارم،این مورد یک پارازیت نیست بلکه حاوی یک مطلب کاملاً مفهومی است!

من میدونم، من میدونم، نمیشه، این سایت درست نمیشه،من پیشنهاد میدم تو میخوای خودتو اثبات کنی،نه نمیشه، من میدونم، این سیت درست شدنی نیست،باید 500تا کارگر استخدام کنیم بیان تو سایت پست بزنن،این لرد خیلی جادوگر خفنیه که در عین بیکاری هی پست میزنه ماموریت میده،من میدونم، اصلاً عملی بودن جزء اصلی ترین مواد اعتیاد شده، من میدونم!

پ.ن: اگر واقعاً اذیت میکنه پاکش کنین.

خداحافظی در اوج یا خروج فوج فوج... مسئله این است!

پیام زده شده در: ۱:۰۸ شنبه ۱۵ آبان ۱۳۸۹

اسلیترین، مرگخواران

ایوان روزیه

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۱ یکشنبه ۸ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۰۹:۳۸ پنجشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۳
از سر قبرم
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
اسلیترین
ناظر انجمن
گردانندگان سایت
پیام: 1506
آفلاین
سیریوس عزیز در مورد وزارت در این پست توضیح دادم.

ویرایش بعد از پست مگی: من به پرسش شما نمیتونم جواب بدم چون مدیر انجمن نیستم.به پست سیریوس هم فقط به این خاطر جواب دادم که مربوط به ایفای نقش بود و دربارش در جای خودش توضیح داده بودم که بهش اشاره کردم.جواب سوال شما رو وقتی یکی از مدیران انجمن بیاد میده حتما.موفق باشی.

ویرایش شده توسط ایوان روزیه در تاریخ ۱۳۸۹/۸/۱۵ ۲:۰۸:۴۳

ایوان روزیه...اسکلتی که وجود ندارد!

پیام زده شده در: ۰:۳۶ شنبه ۱۵ آبان ۱۳۸۹

مینروا مک گونگال old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۰ دوشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۵۸ یکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵
از دفتر وزارت
گروه:
کاربران عضو
پیام: 547
آفلاین
منم یه حرف داشتم !
به نظرم فعالیت جانبی مدیران الان خیلی زیاده منظورم انجمن هایی که ناظرشونن و حتی همین مصاحبه ها و دیگه هاگوارتزم که شروع شه نور علی نوره !
هیچ وقت این طوری فعالیت مدیران محدود به انجمن ها نبوده !
الان حدودا در 10 جا اسم مدیرا رو به عنوان ناظر میبینیم !
البته به جز انجمن های خصوصی ناظران و مدیران !

موفق باشید !

پیام زده شده در: ۲۲:۴۲ جمعه ۱۴ آبان ۱۳۸۹

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
بنظر منم میشه رو فن فیکشنا کار کرد. منم یه فن فیکشن مانند نوشتم که البته عقیم موند و ادامه ش ندادم. درباره این بود که آلبوس سوروس(پسر هری) همش نگران بود تو اسلایترین بیفته و اتفاقا تو همین گروهم میفته و با پسر دراکو مالفوی دوست میشه و در جنگل هاگوارتز همون جایی که هری سنگ احظار کننده روح مردگان رو رها کرد، سنگ رو پیدا میکنن و روح ولدمورتو برمیگردونن و توسط اون جادوی سیاه رو یاد میگیرن و هری از پسر خودش ضربه میخوره.

رولینگ جای خوبی کتاب هفتم رو تموم کرد یعنی در نوزده سال بعد. زمانی که شخصیت های اصلی بالغ شدن و بچه دار شدن و حالا میشه بچه های اونهارم وارد داستان کرد. ما میتونیم بدین وسیله فن فیکشن کتاب هشتم رو بنویسیم. یا درباره خلا نوزده ساله مابین پایان جنگ هاگوارتز تا بزرگ شدن شخصیت ها فن فیکشن بنویسیم.

این میتونه جالب باشه و رقابت هم ایجاد کنه و اصلا مسابقه هم براش بذاریم. البته لازم نیست حتما منتظر این بند و بساطای رسمی بشیم. همین الانم انجمن مطالب اشتراکی و همینطور قسمت فن فیکشن مقاله ها هست و هر عضوی اراده کنه میتونه مطلبشو رو سایت بذاره.

پیام زده شده در: ۲۲:۲۷ جمعه ۱۴ آبان ۱۳۸۹

سيريوس بلك قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۰ یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۶:۲۲ چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۴
از موتور خونه جهنم !
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1086
آفلاین
با سلام خدمت معظمات سایت

آیا انتخابات وزارت دوباره بر گزار می شود؟

آیا با همان اعضای قبلی بر گزار می شود؟

آیا دوباره می توان برای کاندید شدن درخواست داد؟

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۰۰ جمعه ۱۴ آبان ۱۳۸۹

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۰ دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۷ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از کنار مک!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1771
آفلاین
من می دونم که مدتهاست اینجا نبودم ولی سعی می کنم حدالامکان حرف بیخود نزنم، سوالی که پیش اومد برام این بود که آیا این امکان وجود نداره که نظراتی حاوی یک سری کلمات خاص نیاز به تایید داشته باشن و بقیه نظرا بدون نیاز به تایید نشون داده بشن؟ و در عین حال یک مدیر قوی یا حتی همه مدیرا به طور تمام وقت نظرهای داده شده رو کلا چک کنن. یعنی یه جوری دیگه از ارشاد جلوتر بزنن در سرعت کشف مطالب مبتذل (!) اگه اینجوری بشه فکر کنم مشکلی پیش نیاد، همه به خیر و خوشی میان و بر فرض جذب هم می شن.

اما بلیز این عامل موثره اما نه واقعا زیاد، چون واقعا دیگه بحث هری تموم شده کارش نمیشه کرد، اگه کتابای دیگه رو هم مطرح کنیم اولا این مشکل پیش میاد که صد تا سایت دیگه هستن که به طور تخصصی به هر کدوم از این کتابا پرداختن و تهشو دارن درمیارن، یه جورایی ما هم اینکارو بکنیم کم تجربه تر از اونا میشیم، بعد تازه ابهت جادوگران به همین صرف هری پاتری بودنشه، برای من یکی اهمیت جادوگران از بین میره اگه چیزای دیگه غیر هری قاطیش شه.

اما خب همونطور که پرینس رازآلود! گفتن، ما هنوز فن فیکشن ها رو داریم، و فن فیکشن های قشنگ هم کم نیستن، کلی کارها هست که میشه روشون انجام داد، هم بحث کرد هم ایفای نقش هم مقاله هم خبر هم گالری همه چی...ماشالا زیاد هم هستن به این زودیها تموم نمی شن. یه جورایی دنیای هری پاتر رو گسترش بدیم از اینی که هست. احساس می کنم این می تونه کمک کنه بهمون...

دوست دارم نظرات مدیرها و همچنین بلیز رو بدونم.

[b][font=Arial]«I am not worriedHarry,» 
said Dumbledore
his voice a little stronger despite
the freezing water
«I am with you.»[/font]  [/b]

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.