هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: نقد فیلم هفتم - قسمت اول!
پیام زده شده در: ۱۶:۰۶ جمعه ۵ آذر ۱۳۸۹

پویا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۴۹ دوشنبه ۳ آبان ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۲۱:۴۲ یکشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۱
از Unknown
گروه:
کاربران عضو
پیام: 33
آفلاین
خوب واضحه که اوَلین سکانسی که روش بحث می کنیم، سکانس آغازین فیلمه...
پس بگین که نظرتون در مورد سخنرانی روفوس اسکریمجیور، وزیر سحر و جادو برای رسانه ها و جامعه ی جادوگری چی بود؟
اصلاً به نظرتون انتخاب این سکانس به عنوان سکانس آغازین فیلم درست بود؟ آیا روفوس اسکریمجیور همون طوری بود که شما موقع خوندن کتاب تصوَرش می کردین؟ و ....

--------------------------------

خواهش می کنم اگه فیلم رو دیدید، خنثی نباشید و بیاید و تو بحث شرکت کنید... مگه ما چیزیمون از خارجی ها کمتره...
حدَالامکان نظرتون رو کامل بگید، ولی اگه نظرتون کوتاهه، همون رو هم ابراز کنید، بهتر از اینه که اصلاً تو بحث شرکت نکنید...

تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۵۷ جمعه ۵ آذر ۱۳۸۹

پویا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از Unknown
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:

Persian Prince نوشته:
خوب من دیشب موفق شدم قسمت اول فیلم هفتم را ببینم

در یک کلمه افتضاح بود

کارگردانی بسیار ضعیف ، عدم توجه به جزئیات کتاب و پرداختن به صحنه های دلخواه از شاهکار های david yates بود

تمام شدن فیلم که فاجعه بود یعنی دوست دارم از کسانی که تا به حال کتاب را نخوانده اند و فیلم را تماشا کرده اند سوال کنم شما چه چیزی از فیلم متوجه شدید ؟ جز چند صحنه اکشن که شاید بیننده را راضی کند فیلم محور موضوعی نداشت

من کسی بودم که هر زمان کتاب و فیلم هری پاتر منتشر میشد جزو اولین افراد به سراغ آن میرفتم ولی دیشب بعد از تماشای این فیلم واقعا نا امید شدم

کتاب 7 یک کتاب رویایی است پر از فراز و نشیب ولی فیلم ...

امیدوارم قسمت دوم را 2 ماه دیگر اکران کنند نه 1 سال دیگر چون کسی تا آن زمان چیزی از این فیلم به یاد نخواهد داشت

دوست عزیز، دو حالت وجود داره:
1- شما فیلم رو تو سینما دیدی... که من بعید می دونم این طور باشه... چون در این صورت هر چقدر هم که آدم منفی نگری بودی، همچین نظری نمی دادی...
2- شما فیلم رو با کیفیت های افتضاحی که در حال حاضر تو اینترنت لیک شده دیدی... که در این صورت باید بگم که تا جایی که من می دونم، قیلم های موجود در اینترنت نه تنها پس از اون 36 دقیقه ی ابتدایی کیفیت فوق العاده افتضاح و غیرقابل دیدنی دارند، بلکه 8-7 دقیقه از فیلم رو هم نشان نمی دهند ... من خودم پریشب بهترین ورژنی که دراومده بود رو دانلود و تماشا کردم... صحنه های تاریک که بخش نسبتاً عمده ای از فیلم رو تشکیل می دن، به هیچ وجه قابل مشاهده نبودن و تا جایی که من یادم میاد، 8-7 دقیقه از فیلم رو هم شامل نمی شد... و حتَی در بعضی قسمتها تصویر با صدا سینک نبود...
من هم اگه اوَلین بار فیلم رو با همچین شرایطی می دیدم، می گفتم افتضاحه... ولی خواهش می کنم اگه می تونید صبر کنید، حتماً تا اومدن فیلم با کیفیت عالی صبر کنید و بعد فیلم رو ببینید و در موردش نظر بدید...

با این شرایط فکر می کنم همون نقد سکانس به سکانس حرفه ای تر و بهتر باشه... اون طوری بهتر و دقیق تر می شه در مورد فیلم بحث کرد...

تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۲:۵۳ جمعه ۵ آذر ۱۳۸۹

Persian Prince

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۲۳ سه شنبه ۱ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۱۰ جمعه ۵ آذر ۱۳۸۹
از Iran
گروه:
کاربران عضو
پیام: 7
آفلاین
خوب من دیشب موفق شدم قسمت اول فیلم هفتم را ببینم

در یک کلمه افتضاح بود

کارگردانی بسیار ضعیف ، عدم توجه به جزئیات کتاب و پرداختن به صحنه های دلخواه از شاهکار های david yates بود

تمام شدن فیلم که فاجعه بود یعنی دوست دارم از کسانی که تا به حال کتاب را نخوانده اند و فیلم را تماشا کرده اند سوال کنم شما چه چیزی از فیلم متوجه شدید ؟ جز چند صحنه اکشن که شاید بیننده را راضی کند فیلم محور موضوعی نداشت

من کسی بودم که هر زمان کتاب و فیلم هری پاتر منتشر میشد جزو اولین افراد به سراغ آن میرفتم ولی دیشب بعد از تماشای این فیلم واقعا نا امید شدم

کتاب 7 یک کتاب رویایی است پر از فراز و نشیب ولی فیلم ...

امیدوارم قسمت دوم را 2 ماه دیگر اکران کنند نه 1 سال دیگر چون کسی تا آن زمان چیزی از این فیلم به یاد نخواهد داشت

پیام زده شده در: ۱۲:۱۲ جمعه ۵ آذر ۱۳۸۹

پویا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از Unknown
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
من خودم الان چند روزه که می خوام یه Review کامل از فیلم بنویسم، ولی تنبلی و کمبود وقت اجازه نمی ده...
اینه که می گم شاید این طوری بهتر باشه که به جای نقد یکجای فیلم، فیلم رو سکانس به سکانس نقد کنیم...
یعنی مثلاً من سکانس ابتدایی فیلم (صحبت های اسکریم جیور برای رسانه ها) رو مشخَص می کنم و دوستانی که فیلم رو دیدن، میان و نظرشونو به صورت کامل راجع به اون صحنه می گن... این طوری همه وقت و حوصله ی شرکت در بحث رو پیدا می کنن...
اگه بقیَه ی اعضا هم موافق این جور نقد هستن، بگن که من تو پست بعدیم سکانس اوَلی رو که باید نقد بشه، قرار بدم تا شروع به بحث در موردش از زوایای مختلف بکنیم...

تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

نقد فیلم هفتم - قسمت اول!
پیام زده شده در: ۳:۴۶ جمعه ۵ آذر ۱۳۸۹

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۲ دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۵۷ جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
از در عقب، صندلی جلو!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1316
آفلاین
با اجازه ناظر!

لطفا در این تاپیک هر کسی که فیلم قسمت اول رو دیده نظرش رو درباره همه ابعاد مختلف فیلم بگ.
با تشکر

هیچی به هیچی!
تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.