هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۳:۰۲ یکشنبه ۷ آذر ۱۳۸۹

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
به نیکلاس:
مگه شما میتونی پست های منو تو گروه گریفیندور ببینی؟ بنابراین هیچکس هم پستهای شما رو نمیتونه تو تالار خصوصیتون ببینه

بله تعداد پستها برای همه نشون داده میشه فرقیم نمیکنه کجا پست بزنی یا حتی نظر بدی

پیام زده شده در: ۲۱:۰۰ شنبه ۶ آذر ۱۳۸۹

نیکلاس استبنزold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۴۴ سه شنبه ۲ آذر ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۱۶:۰۱ شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۸۹
از جاهایی که شما نمی دانید!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 52
آفلاین
یه سوال ایا فردی که مثلا هافل پافب نیست می تونه پست های منو در این تالار ببینه؟

و اینکه من زمانی که در تالار خصوصی که مثلا برای هافلی هاست پست بزنم و تعداد پست هایم به ده می رسد. آیا برای فردی که عضو هافل نیست تعداد پست های من ده نمایش داده می شود؟

هلگا

گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۱:۲۱ پنجشنبه ۴ آذر ۱۳۸۹

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۶ دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۱۲ پنجشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۴
از جايي به نام هيچ جا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 788
آفلاین
مگه من دارم تو رو با عملکردت زجرت میدم یا محاکمه ات میکنم؟ تو دقیقا اومدی جواب دادی که علت رو بگی. اما من با علت کار ندارم. من میگم سانسور رو بردارین. گالری اما واتسون رو حذف کردین؟ اشتباه کردید. دفاع نکنید از اشتباه تون. در ضمن به اون تصاویر افتتاحیه نمیگن باز. هر وقت من عکس اما واتسون با بیکینی در سواحل امریکای جنوبی رو براتون فرستادم که با دوست پسرش اب بازی میکنه بگو عکس بازه. البته هری هم تصویر رولینگ رو در سواحل گذاشته بودن در گالری.( که همین الان خبر رسید حذف شده تصویر لینک شده !) آما شاید تو دفتر ینگ تونسته قانع کنه که ران زن چروک و زشتی مثه رولینگ به شرط زوم نکردن در عکس برای کاربران فسادی به عمل نمی اورد. اصلا اینا مثال هستن.

شما حتی هفته گذشته با نقل مستقیم مقاله روزنامه کیهان درباره هری پاتر چه در بخش مقالات چه اخبار مخالفت کردین. چرا؟ چون سیاسیه از دید شما. ما که گفتیم نقد شخصی ما پیشکش. نمی نویسیم. مثه ده ها سایت دیگه فقط نقل مستقیم با ذکر منبع میکنیم. نذاشتید. اصلا رول من که به شکل کنایی و غیر مستقیم به موضوعاتی اشاره داشت رو به بهانه اینکه ربات ها پیشرفته اند و مفاهیم کنایی رو درک میکنن می خواستید ویرایش کنید که من ترجیح دادم بهتره پاکش کنید تا دستکاری بشه.

در ضمن اگه به قول شما بقیه مدیرا دوست داشتن جواب بدن بدن به پیشنهادات. دوست داشتنیه گویا. خاطر نشان میکنم تو هم مدیر خبری، هم مسئول قلم پر. پس لابلای پست من فقط دنبال این نباش که عملکرد های مرتبط با خودتو توجیه کنی. انتظار نداشته باش صبر کنم تا مافلدا (لاو خیالیت) به پیشنهادات قلم پر که دادم بیاد جواب بده.

در ضمن به تو گفته بودم توی پیام شخصی اینجا یادم رفت. یه بلاک کوچیک هم برای رتبه بندی و میزان فروش فیلم هفتم در صفحه اصلی بذارین که بیخود با خبرهای الکی سیاه نمایی نشه صفحه اصلی که هی خبر داده بشه فلان میلیون دلار اضافه شد، فلان رتبه رفت بالا یا پایین. ملت فیلمو میخوان. نقد فیلم. فیلم در ایران. ویدیو و عکس از فیلم. نه میزان فروش فیلم. صد سال سیاه هم از ایران فروشی اضافه نمیشه به فروش جهانی هری پاتر.

ویرایش شده توسط ДLɬ در تاریخ ۱۳۸۹/۹/۴ ۱۱:۲۶:۲۵
ویرایش شده توسط ДLɬ در تاریخ ۱۳۸۹/۹/۴ ۱۱:۳۷:۲۴

"Severus...please..."
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۰:۳۵ پنجشنبه ۴ آذر ۱۳۸۹

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
در مورد خبری که مربوط به تماس فیزیکی رون و هرمیون بود و من حذف کردم:

اصل اون خبر مربوط به تماس فیزیکی رون و هرمیون و تحریک شدن رون و این حرفا بود. بر خلاف چیزی که شما گفتی این مورد تو حاشیه نبود بلکه اصل خبر همین بود.

در مورد گالری:

ما اصلا آلبوم اما واتسونو حذف کردیم! عکسایی هم که حذف کردم بخاطر این بود که شما عکسایی فرستادی که اما واتسون یا بازیگر نقش بلاتریکس توی اونا با لباس باز بودن و مورد داشت عکسا.

در مورد دمنتور:

قیاس جادوگران با دمنتور قیاس درستی نیست چون دمنتور مثل ما انجمن نداره و تا حالا هم بسته نشده و ممکنه بخاطر این موارد حساسیت روش کمتر باشه.

مواردی که من در جریان بودم جواب دادم. موارد دیگه را اگه مدیرای دیگه خواستن جواب میدن.

گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۹:۳۱ چهارشنبه ۳ آذر ۱۳۸۹

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۶ دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۱۲ پنجشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۴
از جايي به نام هيچ جا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 788
آفلاین
سلام

اول از همه انتقاد دارم به شیوه مدیریت مطالب سایت و سیستم سانسوری که از ترس مسدود شدن راه انداختید. مدیریت بخش اخبار حاضر به تایید خبر مربوط به صحنه های اضافه که در نمایش سینمایی حذف شدند نبودند. چرا؟ چون خبر جمله ای داشت که اشاره می کرد به تماس فیزیکی اما واتسون و روپرت گرینت و جالبه این تماس فیزیکی در همین حد بوده که واتسون دست گرینت رو گرفته تا چرخش سنگ روی دریاچه رو در حین پرتاب یاد بگیره و در کنارش بین شان نوعی جاذبه برقرار شه. این خبر بیانگر 12 تا 15 دقیقه صحنه های حذف شده از فیلم بود که در نسخه DVD بعدا منتشر میشه. حالا این مورد مثال بود. بودن خبرها و مصاحبه هایی که تا نیمه اقدام به ترجمه و جمع آوری شون کرده بودم اما دست کشیدم چون مدیر این اخطار رو داد که این مورد خبرها رو تایید نمیکنه. خبرها و مصاحبه هایی از بازیگران در مورد فیلم و صحنه های مختلف که بیانگر نکات جذاب و طنز آمیز هم بودن. اما این شیوه سانسور مانع انعکاس این خبرها و جذابیت دو چندان متون خبر بجای خبرهای سرد و بی روح رسمی میشه و درست سایت دمنتور این خبرها رو به شکل کامل ترجمه یا نقل میکنه. نه تنها این سایت، خیلی از سایت های دیگه که از ما هم بیشتر بازدید کننده دارن گاهی این مورد خبرها رو نقل می کنند بدون اینکه مشکلی پیش بیاد. البته بهانه ای که قبلا هم گفته شده اینه که جادوگران چندان علاقه ای به انعکاس خبرهای بازیگران هری پاتر نداره؛ چه بخوان در مورد فیلم و صحنه های فیلم نظر بدن چه با هلیکوپتر یا الاغ برن دانشگاه !

نمونه سانسور مشابه رو توی بخش ایفای نقش هم یه بار این اواخر تجربه کردم. اینه که جامع هستش. گالری هم همینطور. من معتقدم ترس الکی و زیادیه و باعث کم شدن جذابیت سایت شده این موضوع. فضا بسته است. شده انگار فقط سایت ایفای نقش هری پاتر.

وبسایت لیکی کالدرون و ماگل نت هر هفته یا ماه اقدام به معرفی بعضی از اعضاشون در بخش خبر میکنن. ما حالا جادوگر ماه و اونا رو داریم که انتخاب بهترین هاست. اما در جای دیگه هم قلم پر رو داریم که توی تاپیک مصاحبه انجام میشه. و تا جایی که می بینم دسترسی انجمن برای کاربران مهمان هم فراهم نیس. انعکاس مصاحبه های قلم پر توی بخش اخبار میتونه برای اعضای مهمان جالب باشه که با شیوه های فعالیت اعضا و ذهنیت های دیگر دوستان شان در جادوگر آشنا بشن. اصلا دعوت اعضای قدیمی سایت. هر هفته میشه یکی از اعضای خیلی قدیمی و حتی مدیرای قدیمی سایت رو دعوت کرد و توی مصاحبه های قلم پر و مثل اون خاطرات و انتظارت شون از هری پاتر در گذشته بگن و حالا در پایان هری پاتر نظرات شون رو بگن.

نکته دیگه که قبلا به دالاهوف گفتم اما توجه و جواب و واکنشی ندیدم موضوع تغییر ریخت صفحه اصلی بود. سایت مسدود بود و نشد اصلا روز شمار قرار داده بشه برای اکران قسمت اول یادگاران مرگ. پس حالا که وقت زیادی تا قسمت دوم یادگاران مرگ و خاتمه هری پاتر مونده پیشنهاد میکنم این روز شمار طراحی بشه و توی یه بلاک در صفحه اصلی قرار داده بشه. نکته دیگه اینکه من پیشنهاد میکنم بلاکی در صفحه اصلی(زیر بلاک شروع) قرار بدین و گذر تصویری خبرهای هری پاتر رو درج کنید. عنوان خبر به همراه تصویر مرتبط با خبر که هر 5 ثانیه این گذر و تغییر به وجود بیاد و جاشو بده به عنوان خبر بعدی با تصویر بزرگ شده اش. مورد دیگه هم برگزاری مسابقه هست برای سایت.

مرسی

ویرایش شده توسط ДLɬ در تاریخ ۱۳۸۹/۹/۳ ۱۹:۳۷:۴۱

"Severus...please..."
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۹:۱۰ چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۳۸۹

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
نقل قول:

مینروا مک گونگال نوشته:
1 . بحث تشکر like پسندیدم بود که با توجه به مشکل ینگ سایت فراموش شد !

مینروا عزیز بحث گزینه ی تشکر به هیچ عنوان قابل پیاده شدن نیست این امکان شاید در سال های آینده به طور پیش فرض اضافه بشه به امکانات سایت های زوپس !

موفق باشید.

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۳:۴۰ چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۳۸۹

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
هممم ... در مورد دسترسی ها فکر میکنم ضمن توجه به پیشنهاد های قبلیم بهتره دسترسی دیدن انجمن ها رو به کاربرهای مهمان هم بدید چرا که اخیرا متوجه شدم گویا تنها کاربران عضو به این قسمت ها دسترسی دارند که با توجه به شرایط فعلی سایت فکر نمیکنم اصلا به نفع سایت باشه و بهتره بقیه هم دسترسی داشته باشند ... شاید دیدند، خوندن، خوششون اومد خواستن عضو سایت بشن.

پیام زده شده در: ۱۲:۲۶ شنبه ۲۲ آبان ۱۳۸۹

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
1-دوباره مطرح میشه
2- نیازی به ارسال ایمیل نیست

پیام زده شده در: ۰:۳۵ شنبه ۲۲ آبان ۱۳۸۹

مینروا مک گونگال old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۰ دوشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۵۸ یکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵
از دفتر وزارت
گروه:
کاربران عضو
پیام: 547
آفلاین
1 . بحث تشکر like پسندیدم بود که با توجه به مشکل ینگ سایت فراموش شد !

2 . بهتر نیست یه ایمیل گروهی بفرستید به تمام اعضا که کاری هم نداره ! واسه اطلاع رسانی باز شدن سایت ؟!

پیام زده شده در: ۹:۵۵ سه شنبه ۱۸ آبان ۱۳۸۹

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
میخواید نظر سنجی بزارید انجمن حذف یا هر چیز دیگه فقط به نتیجه برسید بقیش با ما

اینکه میگم شما تصمیم بگیرید رو هم بی مسئولیتی نمیگن میگن دموکراسی

پ.ن: در تاپیک نحوه برخورد صحبت کنید اونجا حداقل بخاطر اسمش چهار تا عضو دیگم برای بحث میان

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.