هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۷:۴۴ دوشنبه ۹ اسفند ۱۳۸۹

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۴ چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۳:۲۹ جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1014
آفلاین
سلام

من صلاح میدونم غیر شوخی و طعنه وارد بحث نشم. منتهی جداً جای بحث با هم و جواب رد و بدل کردن کارایی رو که میگین عملی کنین.مثلاً همین پیشنهادت بدک نبود آنتونین.

بعد میگم آنتونین انجمن مدیرا مگه خصوصی نیست؟!!!!

در مورد سایت

هم هممون میدونم دیگه به فعالیت صابق و حتی چند سال قبلش برنمیگرده، اینم دست ماها نیست و نخواهد بود... انقدر با گذشته خودمون رو مقایسه کردن اشتباهه ولی فعالیت در جهت هر چه فعالتر کردن بد نیست شاید ما رو هم سر ذوق بیاره.

منتهی این حرفا رو هم دیگه حسن بقالم روش مانور نمیده...

نقل قول:
لطفا شمام اگه چیزی بذهنتون میرسه بگید که با کمک هم شاید بتونیم سایتو فعالتر کنیم.

الان هر کی میاد توی صحبتاش علاوه بر دعوا یه پیشنهادی هم میده منتهی فقط جملات تحریک آمیز مورد نظر قرار میگیره، البته این نشون میده بچه ها بلدن چی بنویسن:D ، ولی توی همین دو صفحه آخر و آن طرف توی نحوه ما چندین پیشنهاد عملی و جالب داریم که هنوز کاری براشون نشده.

خداحافظی در اوج یا خروج فوج فوج... مسئله این است!

پیام زده شده در: ۲:۳۴ دوشنبه ۹ اسفند ۱۳۸۹

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
برای در جریان بودن اعضایی که سایت براشون مهمه و غیر از اینکه همیشه انتقاد کنن برعکس در عمل کمک میکنن و فعالیتم میکنن:

در حال حاضر دو مورد باعث سرپا موندن و احساس تحرک و حیات سایت میشه: یکی فعالیت در رول پلینگ یکی هم خبرای خوبی که آلبوس دامبلدور عزیز میفرسته. رو خبر و گالری به دلایلی که در پست قبلم گفتم نمیشه زیاد مانور داد ولی روی رول پلینگ چرا و بعضی ریزه کاری ها هست که ممکنه کمک کنه. میدونم ممکنه بنظر کوچیک بیان ولی از همینجا هم شروع کنیم بهتر از اینه که دست رو دست بذاریم.

مثلا یکیش بلاک شروع تو صفحه اول سایته که تا الان فقط برای کاربران عضو نمایش داده میشده و کاربران مهمان این قسمتو نمیدیدن. بنظر من اگه این قسمتو از این به بعد برای کاربران مهمان هم قابل دید بذاریم و محتواش هم عوض کنیم همین میتونه جذب عضو کنه. یعنی یه کسی که همینجوری گذری اومده سایتو دیده و حال عضو شدن هم نداره و با دیدن انجمن هام بدتر گیج میشه و علاقه ای به موندن تو سایت پیدا نمیکنه میتونه با خوندن و دیدن همین متن چند خطی جذب سایت بشه.

البته این اول راهه و ما باید بستر فعالیتم براش محیا کنیم که بعدا که عضو شد باقی بمونه ولی همین عضوها اگه زیاد و موندگار بشن خودشون خودبخود و بدون هیچ فعالیت خاصی میتونن رول پلینگو فعالتر کنن.

در هر صورت سنگ مفت، گنجشک مفت. لطفا شمام اگه چیزی بذهنتون میرسه بگید که با کمک هم شاید بتونیم سایتو فعالتر کنیم.
پستی که در این مورد تو انجمن مدیرا زدم و متنی که پیشنهاد کردم:
نقل قول:

یه چیز دیگه:
بنظر من نوشته بلاک "شروع" هوم پیج سایت که الان اینه:
نقل قول:

تمامي اعضا توجه‌كنند. شما میتوانید تمام مشخصات فردی خود را خودتان تغییر دهید. در نتیجه برای این کار با مدیران تماس نگیرید. شناسه کاربری شناسه ای است که فقط برای لاگین کردن (ورود) مورد استفاده قرار میگیرد و شناسه نمایشی در سایت برای بقیه اعضا نمایش داده میشود. این دو شناسه میتوانند مشابه یا متفاوت باشند.
براي شروع فعاليت در انجمن‌ها ابتدا قوانين انجمن‌هاي سايت را به دقّت مطالعه كنيد.
براي استفاده از مطالب سايت حتما از امكان جستجوي پيشرفته سايت كه در نوار بالايي قرار دارد استفاده كنيد.
روزنامه‌ي پيام امروز روزنامه اي است كه مي توانيد در آن اخبار دنياي جادويي را دنبال كنيد.[/fa]

را به این یکی تغییر بدیم:

اگر میخواهید لذت تجربه دنیای هری پاتر را در قالب یکی از شخصیت های این داستان بچشید عضو سایت شوید و وارد ایفای نقش جذاب ما بشوید.
همه اعضا میتوانند تمام مشخصات فردی را خودشان را تغییر بدهند بنابراین برای این کار با مدیران سایت تماس نگیرید. شناسه کاربری فقط برای ورود به سایت مورد استفاده قرار میگیرد و شناسه نمایشی برای بقیه اعضا نشان داده میشود. این دو شناسه میتوانند یکسان و یا متفاوت باشند. برای شروع فعالیت در انجمن ها ابتدا قوانين انجمن‌هاي سايت را مطالعه کنید. براي استفاده از مطالب سايت از امكان جستجوي پيشرفته سايت كه در نوار بالايي قرار دارد استفاده كنيد.

و علاوه بر کاربران عضو برای مهمان هم قابل دید بذاریم.

پیام زده شده در: ۱:۵۳ دوشنبه ۹ اسفند ۱۳۸۹

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۲ دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۵۷ جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
از در عقب، صندلی جلو!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1316
آفلاین
مجبورم پست بدم چون مدیران محترم با یک "نیازی نیست" از پیشنهاد سیستم لایک گذشتن همون طور که از خیلی پیشنهاد های دیگه هم دقیقا با همین یک جمله گذشتن مثل ایمیل زدن بعد از باز شدگی سایت.

پس از تشکر از بلیز لازمه بگم که آقای دالاهوف خیلی برام عجیبه که شما بعد از این همه زرت و زرت تاپیک زدن و رول زدن که هیچ نتیجه ای نداشته هنوز هم فکر میکنید با این کار میشه سایتو فعال کرد و به این کار ادامه میدید. با این همه تاپیکی که ریخته و برای هر جایی که یک بار در کتاب بهش اشاره شده یک تاپیک داریم و برای جاهای تخیلی هم تاپیک داریم قطعا مشکل این جا نیست. شما چشمتون رو ببندید و دلتون رو به این رنک خوش آب و رنگ خوش کنید تا چند ماه دیگه عله تصمیم بگیره برای سایتی که ماهیه بازدید کننده نداره پول اضافه نده و ببندتش بره!

هیچی به هیچی!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱:۰۱ دوشنبه ۹ اسفند ۱۳۸۹

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۵:۱۳ سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۲
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
آنتونین عزیز ... فارغ از اینکه من نمیدونم از کی تا حالا سایت دمنتور معیار سنجش سایت وزین جادوگران شده و اینکه از کی تا حالا کل هری پاتر از نظر مدیران سایت تنها به عکس های اما واتسون خلاصه شده گو اینکه اعضا به شما گفتند چرا عکس های اما واتسون رو روی سایت نمیذارید که حالا شما دارید از مشکلات و سختی هایی که عکس های اما واتسون میتونه برای سایت ایجاد کنه سخن میگید و من نمیدونم خودتون کلا احساس میکنید که جوابتون ارتباط چندانی با سوال نداره یا خیر؟

اما ... گذشته از این مسائل من احساس میکنم شما هنوز هم متوجه نشدید که مشکل اصلی سایت کجاست! چرا که حرفهایی که میزنید اصلا ارتباطی با مکان و زمانی فعلی نداره که هیچ بلکه به نظر اینجانب بسیار هم بی ربطه ... برفرض در شرایطی که فکر میکنم دیگه کاملا مشخص شده که مشکل اصلی سایت در حال حاضر کاهش شدید عضو های جدید و ناتوانی سایت در جذب همین اعضای تازه وارد انگشت شماره (حتی قبل از اینکه وارد ایفای نقش بشند) ... اونوقت شما به جایی که در وهله اول یک فکری به حال این شرایط کنید از اینکه رولپلینگو همیشه میشه ادامه داد سخن میگید! آخه شما با رول زدن چطوری میخواید جلوی این مشکل رو بگیرید؟ من نمیدونم اگر شما نتونید عضو جدیدی جذب کنید اصولا چطوری میخواید توی رولپلینگ فعالیت کنید؟ و اینکه فکر نمیکنید اگر این روشتون قرار بود به ثمر بشینه تا حالا جواب داده بود و اصولا هیچ وقت سایت به چنین وضعی دچار نمیشد؟ و اینکه احساس نمیکنید اگر زمانی کرام عین همین جمله رو به حزب گفته بود اون زمان شرایط نسبت به الان بسیار متفاوت بود و الان دیگه زمان مناسبی برای تکرار این جملات نیست؟

در مورد مدیر بودن شما هم گویا ما داشتیم با مدیران در مورد مشکلات ملموس سایت صحبت میکردیم که یهو شما گفتید ترجیح میدید جای این بحث ها پست رول بزنید و از اونجایی که من نفهمیدم رول زدن کار مدیریتیه یا بحث در مورد مشکلات سایت کار غیر مدیریتیه کلا این پیشنهاد رو دادم تا هم شما به امور غیر مدیریتیتون برسید و هم ما به بحث های مدیریتیمون ادامه بدیم.

پ ن:برای میزان مفید بودن خودتون به رنکتون اشاره کردید! لازم میبینم یادآوری کنم که جمعا چهارتا عضو فعال توی سایت باقی موندن و بین خودتون دویستا رنک تقسیم کردید و چندتا رنک هم اضافه آوردید ... من متوجه نمیشم این دیگه کجاش افتخار کردن داره که برای اثبات مدعای خودتون به رنک بالای سرتون اشاره میکنید؟ :دی

پیام زده شده در: ۱۵:۴۸ شنبه ۷ اسفند ۱۳۸۹

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
دوست عزیز، من تا یه مدت زیادی که هیچکس نبود و به اخبار اهمیت نمیداد اونجارو به روز نگه میداشتم یعنی خبرای مهمو میفرستادم تا همه در جریان باشیم. بعد از اون، به اکران فیلم هفتم و نهایتا روی پرده رفتن قسمت اول فیلم هفتم نزدیک شدیم که تو این مدت بیشتر، آلبوس دامبلدور عزیز خبر فرستادن.

ولی کلا الان راه فعال کردن سایت بهیچ وجه اخبار نیست چون هیچ خبر مهمی نمونده که بخوایم روش مانور بدیم. تنها سایت فارسی که مثل ما تو هری پاتر فعاله و به روزه دمنتوره. شما الان برو آخرین خبرای دمنتور و بازه زمانی ارسال خبرو ببین. اولا که معمولا دیر به دیر توش خبر فرستاده میشه ثانیا بیشتر خبرا در مورد بازیگرای فیلم هفتم و اما واتسون و دن رادکلیف و ایناست که سیاست سایت از روز اول این بوده که بهیچ وجه رو این چیزا مانور نده. یعنی الان بیست و چهار ساعته هم خبرای اسنیچ سیکر و ماگل نت و لیکی کالدرونو ترجمه کنیم، اکثرا چیزی جز زندگی شخصی اما واتسونو و بقیه بازیگرا نیست.

اینم اضافه کنم که کلا به دلایلی که قبلا مکررا در گفتگو با مدیرا گفتیم اصلا بخواهیم هم نمیشه رو اما واتسونو و بازیگرا مانور داد. دلیلش همون دلیل حذف کردن آلبوم اما واتسون از گالریه. کلا تو اخبار و گالری محدودیت داریم و باید خیلی مراقب باشیم چون اگه نباشیم اصلا سایتی نمیمونه که بعدا بخوایم در مورد فعال کردنش صحبت کنیم. ما یامون نرفته که وقتی سایت بسته شده بود چقد وقت و زمان و رفت و آمد شد تا سایت باز شد پس دلیل این محدودیت ها نظر شخصی مدیرا نیست وگرنه مدیرا از همه بیشتر دوس دارن سایت فعال بشه. اگه بازم توجیه نشدید میتونید پاراگراف آخر این خبر دمنتورو بخونید:
http://www.dementor.ir/posts/4754

در کل:
به دلایلی که در فوق گفتم الان رو اخبار و گالری زیاد نمیشه مانور داد ولی تنها قسمتی که همیشه میمونه و میشه بازم ادامه ش داد رول پلینگه که این قسمت هم مدیر مخصوص خودشو داره که اتفاقا با رای خود اعضا انتخاب شده و ایشون باید بیاد نظر بده در این مورد. من کاری که میتونم بکنم همین فعالیته که چند وقته دارم تو ایفا میکنم.

اما در مورد دسترسی من:
خیلی قبل تر از الان، من این قضیه به ذهنم رسید و چون دیدم خبر خاصی وجود نداره اومدم تو ایفای نقش فعالیت کردم به جای اخبار و نتیجه شم همین رنکیه که شما میبینی الان دارم. غیر از اخبار من الان بازی با کلمات و تایید شخصیت و به روز کردن لیست شخصیت هارم انجام میدم، مضاف بر بخش های دیگه که شما دسترسی ندارید که ببینید. معمولا هم تو انجمنا هستم و موردی ببینم به مدیر همون بخش میگم.

در کل، حتی اگه مدیری خیلی دیر به دیر هم به سایت سر بزنه و کاری هم انجام نده تا خودش نخواد دسترسیش گرفته نمیشه. من که از لحظه مدیر شدن تا همین الان تا جایی که در توانم بودi خیلی کارا برای سایت کردم. نگران دسترسی نباشید.

خواستم کامل توضیح بدم تا نقطه ابهامی نمونه. خیلی ممنون که بفکر سایت هستید.

ویرایش:
اینو یادم رفت بگم:
در مورد اینکه گفتید مدیر خبر میخواد همه کاره سایت بشه:
بازی با کلمات و تایید شخصیتارو خود پرفسور کوییرل از من خواست انجام بدم. در موارد دیگه هم تا لازم نباشه دخالتی نمیکنم مگه اینکه ببینم یه موردی خیلی وقته رسیدگی نشده و یا مورد حادیه که بعنوان یکی از وبمسترا دخالت میکنم. مواردی که هست رو معمولا تو انجمن مدیرا مطرح میکنیم.

ویرایش شده توسط آنتونین دالاهوف در تاریخ ۱۳۸۹/۱۲/۷ ۱۵:۵۶:۳۹
ویرایش شده توسط آنتونین دالاهوف در تاریخ ۱۳۸۹/۱۲/۷ ۱۶:۰۳:۱۸
ویرایش شده توسط آنتونین دالاهوف در تاریخ ۱۳۸۹/۱۲/۷ ۱۷:۴۶:۵۶

پیام زده شده در: ۱۳:۵۵ شنبه ۷ اسفند ۱۳۸۹

آنیتا دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۷ جمعه ۲۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۲۹ شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳
از قدح اندیشه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1323
آفلاین
من داشتم نظر بلیز در مورد فعال شدن بحث اخبار رو میخوندم. در صفحه ی 601 همین تاپیک.

بعد جواب کوئیرل این بود که: مدیر خبر، تا یه مدتی مدیر خبره. بعد میخواد بشه همه کاره سایت.

خب این به نظرم یه راه حل داره:

میشه گروه خبر زد!

اینکه من بخوام همینجوری یه خبری رو بدم، خیلی فرق میکنه تا اینکه عضو یه گروه باشم و مسئولیتشو داشته باشم.

خب...

این انجمن مقالات گروهی بیکاره! این رو بدین به گروه خبر به اضافه اینکه دسترسی این انجمن " فقط " برای گروه خبر باشه.

اینطوری گروه خبر خبراشو در اون انجمن به اشتراک میذاره و بعد در سایت میزنن.

اینطوری به نظرم بهتر جواب بده.

چون الان با اینکه برای انتونین احترام قائلم،اما چندین روزه که علی ( البوس) خبر نفرستاده، در نتیجه گروه خبر خوابیده!

به هرحال، تا جائیکه یادمه، آنتونین مسئول خبر بود و به خاطر همینم دسترسی داره؛ نه البوس.

پس فکر میکنم ایجاد یه گروه خبر، با سرپرستی یه فردی که خودش مواقعا دنبال خبر و وظیفه اصلیش باشه، نه اینکه اولویت اصلیش زدن تاپیک در خانه ریدل؛ بخش خبر رو یه تکونی بدید.

بازم میگم، دوستی و رفاقت با آنتونین یه طرفه و من به هیچوجه قصد توهین نداره و نداشتم، ولی مسئولیت یه طرف دیگه ست.

موفق باشید.

ویرایش شده توسط آنیتا دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۹/۱۲/۷ ۱۳:۵۷:۳۵

منوي مديريت، حافظ شما خواهد بود!
بازنشستگی!

پیام زده شده در: ۹:۵۹ جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۸۹

kamipotter

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۳ پنجشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۶:۳۱ پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۳
گروه:
کاربران عضو
پیام: 20
آفلاین
واقعا سایت به گل نشسته رو افرادی که معروفش کردن مثل بلا و ونوس گیلی و مرلین و کینگزلی و دارک لرد میتونن دوباره نجاتش بدن!!!هر چند کاره سختیه
از مدیریت فعلی خواهش دارم تا امکان حضور دوباره ی این دوستان رو فراهم کنن

kamipotter=دارای مدال مرلین درجه یک کنفدراسیون بین المللی جادوگران و به عنوان قدرتمند ترین جادوگر دنیا در سالهای 2000 تا 3000

پیام زده شده در: ۹:۴۸ جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۸۹

بلاتریکسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۴۱ پنجشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۹:۴۵ یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۲
از لیتل هنگلتون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 466
آفلاین
سلام دالاهوف عزیز،
مرسی از جوابتون و شرمنده که نمیشد من برم همه گفتگو با مدیران رو بخونم و ببینم دوباره مطرحش کردم :دی
تشکر که جواب دادید...و تشکر بابت تایید کلمات...در مورد ایفای نقش هم چشم، حتما این کارو می کنم.
ولی من مطمئنم که اگر من بیام بلاتریکس رو بگیرم، طبق معمول دعوا میشه و اخرش طبق معمول ما با دعوا از سایت پرت میشیم بیرون، چون روند نوشتاری ایفای نقش فعلی رو بلد نیستم و نمی تونم خودمو تطبیق بدم باهاش...شما که از دوستان قدیم هستید و خودتون می دونید سبک قدیم منظورم کوتاه نویسی و ایفای نقشه...نه سبک الان و داستان نویسی....برای همین ایفای نقش من باز هم به سبک قدیم...یا همون طوری که می دونید مثه ماهی مرکب ها! خواهد بود که 100 درصد باعث دعوا میشه :دی
( که طرف اومده میگه سایت ماله منه و من قارت گذرام و شما رو با لگد پرت می کنیم بیرون و از این جور چیزایی که اخرین بار به من گفتند )
برای همین، برای ورود به ایفای نقش باید فکر کنم ببینم امادگی چنین روندی رو دارم یا نه، وگرنه شاید دوستان جدید ندونن....ولی برای ما که از اول سایت اینجا بودیم، سایت جادوگران خاطرات 7 ساله ی ماس....چیزی نیست که ما بخوایم تعیین مالکیت کنیم توش...و فقط صرفا به همون نیتی که سایت زده شد، یعنی تفریح و سرگرمی و دوستی به سایت برمیگردیم.

بازم از حسن نیت و توجه شما متشکرم :دی

پ .ن : در مورد تالار یادبود هم توش توضیح دادم...و بازم متشکر که حداقل قبلش گفتید و همینطوری زارپی پاک نکردید :دی

پ ن 2: من بعد از جریان ماهی مرکب ها، به دوستی تو همین سایت گفتم که اگر از سایت برم ....و کسی گفت برگرد سایت...عمرا برگردم. خواستم بگم که الان به خاطر کسی برنگشتم و شاید اصلا برنگشته باشم:دی لپ کلام اینکه ایندفعه با شناسه ی اصلیم اومدم تا شاید باز بشه دوران خوشی در سایت داشت بدون سوتفاهم ها....
موهاهاهاههاهاها :دی

ویرایش شده توسط بلاتریکس در تاریخ ۱۳۸۹/۱۱/۲۹ ۱۰:۱۲:۵۷

پیام زده شده در: ۱:۳۲ جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۸۹

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
ونوس عزیز
یه مدت پیش که خواستم لیست شخصیت ها را به روز کنم دسترسی اعضایی که چند ماه لاگین نکرده بودن یا در ایفای نقش پست نزده بودن را گرفتم. البته بغیر از بعضی اعضای خاص. اونموقع که اینکارو کردم بدلیل حجم خیلی زیاد شناسه هایی که باید چک میکردم به بعضیا مثل شما که جزو اولین اعضای سایت هستید و ما همیشه از دیدنتون خوشحال میشیم توجه نکردم. دسترسی شما رو مجددا دادم. اگه خواستید وارد یکی از گروه های چهارگانه هم بشید بگید تا انجام بشه. اگه کوتاهی شده من معذرت میخوام.

بلاتریکس عزیز
چیزهایی که به ونوس گفتم در مورد شما هم صادقه منتها نمیشد مثل ایشون الان به شما هم دسترسی بدم چون ونوس از اول، شخصیت غیر هری پاتری داشت و میشد تاییدش کرد ولی شما باید لطف کنید و در تاپیک "شخصیت خودتون رو معرفی کنید" پست بزنید و یه شخصیت هری پاتری انتخاب کنید. الان بلاتریکس عزیز فعلی سایت خیلی وقته پست ایفا نزده و اگه بخواین میتونید درخواست بدید و همین بلاتریکس لسترنج را بگیرید.

در مورد گذاشتن گزینه تشکر برای پست ها، قبلا هم اعضا این پیشنهادو داده بودن ولی عملی نشد. چشم، من دوباره مطرح میکنم تا یکی از مدیرایی که در جریانه بیاد پاسخ بده یا اگه عملی باشه اینکارو انجام بدیم.

خیلی ممنون

ویرایش:
اکثر پستهایی که در تاپیک تالار یادبودها زده شده مناسب چت باکسه و به زودی ناظر یا یکی از مدیرا میاد و اینجور پستارو پاک میکنه. پس لطفا اگه صحبت های اینجوری دارید در چت باکس انجام بدید.

ویرایش شده توسط آنتونین دالاهوف در تاریخ ۱۳۸۹/۱۱/۲۹ ۱:۳۷:۰۵

پیام زده شده در: ۲۲:۱۲ پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۸۹

بلاتریکسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۴۱ پنجشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۹:۴۵ یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۲
از لیتل هنگلتون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 466
آفلاین
سلام،
ببینم این سایت این امکان رو نداره که گزینه ی " لایک " به پست ها اضافه بشه؟ تا هر کی دوس داره پست یکیو " لایک " بزنه براش؟
یا مثه سایت های دیگه ی ایرانی " تشکر "

اینطوری هم از پست های بی خودی جلوگیری میشه، و هم اینکه یه حور سیستم رنکینگه ....
هوممم؟؟ :دی

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.