هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   5 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۸:۴۴ چهارشنبه ۳ فروردین ۱۳۹۰

گلرت گریندل  والد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۰ یکشنبه ۱۴ آذر ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۲۲:۴۵ سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۵
از تو خوشم میاد.
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 298
آفلاین
اول از همه خدمت بلیز عزیز سلام میکنم.
دوم اینکه باز هم از دوستان برای لحن تندم که خودم از همه خواهش میکردم نداشته باشند معذرت میخوام ولی فکر میکنم لازم بود.

خدمت جناب زابینی عرض کنم که بنده از سال 85 توی سایت عضو بودم و این سومین شناسه ی منه. پس عضو تازه وارد محسوب نمیشم.
آنتونین هم به هیچ وجه منو تحریک نکرده. باور کنید دوستی خاصی هم با هم نداریم. اصلاً اسمش رو هم نمیدونم. اما به نظر من فعلاً فعال ترین مدیره. و نمیتونم ببینم کسی که داره تقریباً یه تنه سایتو میچرخونه اینطوری مورد حمله ی بی مورد قرار بگیره.

به نظر من این قانون خیلی خوبه و باید در مورد همه اجرا بشه.
ببینید اعضای این سایت اغلب میان توی سایت 1-2 سال فعالیت میکنن و بعد اشباع میشن و از سایت میرن. به این سادگی هم نمیشه برشون گردوند.(تجربه دارم)
برای همین به نظر من بهتره که اعضایی که دیگه فعالیت نمیکنند از ایفای نقش خارج بشن و جا رو به جوونها بدن.
این کاری که ما میکردیم مثل این میمونه که برای تیم ملی یک کشور بازیکن های ستاره ی دهه ی 60 رو بیاریم و بگیم اینا خیلی برای فوتبال مملکت زحمت کشیدن. مطمئناً تیم حذف میشه.
به نظر من راجع به مدیریت هم باید همین طور باشه. مدیرایی که فعال نیستن باید برکنار بشن تا افراد جوون تر بیان و به سایت جون بدن.( به خدا خودمو نمیگم.)

البته قبول دارم برای اجرای دوباره ی این قانون باید یه اعلام دوباره ای میشد.

برای جمع بندی بهتره بگم من موافق اجرای دقیق و کامل این قانون هستم.

میون یه مشت مرگخوار/ زیر علامتی شوم
توی خ�

پیام زده شده در: ۱۸:۱۸ چهارشنبه ۳ فروردین ۱۳۹۰

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۵:۱۳ سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۲
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
هوووم ....

اگرچه قانونی در سایت وجود دارد که اگر کسی بیش از یکماه در ایفای نقش فعالیت نکند از این گروه خارج میشود اما هیچ وقت در جادوگران این قانون اجرا نمیشد و اعضا تا زمانی که عضو دیگری خواهان این نقش نبود در ایفای نقش باقی میماندند مخصوصا اعضایی که علی رغم عدم فعالیت در ایفای نقش، با این حال حضور مستمر در سایر بخش های سایت داشته اند.

همچنین قانون نانوشته دیگری در سایت وجود دارد که معمولا یا استناد بر این حکم،برای احترام گذاشتن به بعضی از اعضای قدیمی که زحمات زیادی برای سایت کشیده اند، دسترسی هاشونو نگه میدارند مگر اینکه شرایطی پیش بیاد که راه دیگری نباشد. مثال بارزشم جناب بارون خون آلود میباشند که علی رغم اینکه خودشون مایل به کناره گیری هستند اما به پاس زحماتشون همچنان دسترسی دارند.

همچنین از اونجایی که این قانون مدتها بود که اجرا نمیشد بهتر بود که قبل از اجرای آن توضیحی در این مورد داده میشد تا اعضا هم در جریان باشند و برفرض آمادگیشو داشته باشند که بعد از شش هفت سال بالاخره قراره این قانون در سایت اجرا شود چرا که در این مورد قطعا کم کاری از جانب مدیران بوده و مدیری که مدتها قانونی رو اجرا نمیکرده نمیتواند انتظار داشته باشد که کاربرش همچنان به این قوانین پایبند بماند.

همچنین یکی از نکات حقوقی ای که در اجرای این قانون از قلم افتاده اینه که اجرای یک قانون باید برای همه کاربران یکسان باشه. برفرض بنده الان در پروفایل پروفسور کوییرل بودم که دیدم ایشون هم دقیقا مانند مینروای عزیز مدت مدیدی هست که در ایفای نقش فعالیتی نکرده اند اما همچنان عضو گروه ایفای نقش محسوب میشوند و این یعنی اینکه قانون برای همه به یک اندازه اجرا نمیشود (لازم به ذکره که غیر از جناب پروفسور مثال های دیگری هم وجود دارد). بهتره یادآوری کنم که اجرای قانون دلبخواهی یا سلیقه ای یا مقطعی نیست بلکه عملی مسئولانه است.

نتیجه اینکه من فکر میکنم در اقدام آخیر آنتونین عزیز مقدار قابل توجهی شیطنت وجود دارد و تا زمانی که این قانون به طور سلیقه ای و دلبخواهی اجرا شود هرچند که من لحن تند مینروا رو تایید نمیکنم اما در عمل اعتراضات ایشون کاملا به جا میباشد.

-------------------
پ ن: من فکر میکنم یکی از وظایف مدیران این باشد که همواره شرایطی رو به وجود بیاورند که اعضای تازه وارد ککی تا قسمتی احترام پیشکسوتان رو داشته باشند نه اینکه مخصوصا اعضا رو علیه همدیگه تحریک کنند.

پیام زده شده در: ۱۶:۵۵ چهارشنبه ۳ فروردین ۱۳۹۰

مینروا مک گونگال old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۰ دوشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۵۸ یکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵
از دفتر وزارت
گروه:
کاربران عضو
پیام: 547
آفلاین
از همه ی اعضا عذز میخوام. واقعاً جوش آوردم.
شمام دستمال داری دستت کاشکی به خط بعدشو لا اقل ویرایش میکردی بعد میفرستادی !

پیام زده شده در: ۱۶:۵۱ چهارشنبه ۳ فروردین ۱۳۹۰

گلرت گریندل  والد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۰ یکشنبه ۱۴ آذر ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۲۲:۴۵ سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۵
از تو خوشم میاد.
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 298
آفلاین
همینی که هست. فعلاً که آنتونین مدیره و شما فقط یه عضو عادی. حتی یه عضو ایفای نقش هم نیستی. به نظر من و احتمالاً به نظر خیلی های دیگه اصلاً ایفای نقش به عضوی مثل تو که سالی یه بار پست میزنه که تازه اونم برای گرفتن مدیریته نیازی نداره. همون بهتر که از ایفای نقش اخراج بشی.
شما برو هر وقت دعوا شد خبرت میکنیم بیای به مدیرا فحش بدی.
اگه آنتونین کسی نیست پس دیگه وای به حال تو.
آنتونین بهترین نویسنده ی ایفای نقش، فعال ترین مدیر و کسیه که حداقل روزی چند بار به سایت سر میزنه.
اگه همین الان یه نظر سنجی برای مدیریت شما یا آنتونین بذاریم مطمئن باش تعداد رای هایی که اون میاره حداقل 6 یا 7 برابر توئه.
پس فعلاً زیاد صحبت نکن.

در ضمن شما که میخوای مدیر بشی باید بدونی "فقز" در زیان فارسی معنی نداره و اینکه تا میتونی پست قبلتو ویرایش کنی نباید پست جدید بزنی.

از همه ی اعضا عذز میخوام. واقعاً جوش آوردم.

ویرایش خط آخر:
از همه ی اعضا معذرت میخوام که با این لحن صحبت کردم. ولی بعضیها لیاقت همین رو دارند.

ویرایش شده توسط گلرت گریندل والد در تاریخ ۱۳۹۰/۱/۳ ۱۸:۱۹:۵۳

میون یه مشت مرگخوار/ زیر علامتی شوم
توی خ�

پیام زده شده در: ۱۲:۴۳ چهارشنبه ۳ فروردین ۱۳۹۰

مینروا مک گونگال old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از دفتر وزارت
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
در ضمن تو کسی نیستی که اطلاع ثانوی رو واسه من مشخص کنی !

پیام زده شده در: ۱۲:۴۱ چهارشنبه ۳ فروردین ۱۳۹۰

مینروا مک گونگال old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از دفتر وزارت
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
شما یه ادم عقده ای بیشتر نیستی که نشستی فقز منو از لیست شخصیت ها در اری ! من میتونم 200 تا مثال بزنم که الان باید خارج شن از ایفای نقش !
اگه من تو ایفا نباشم تو ادم دستمال به دست عقده ای باید باشی !

پیام زده شده در: ۲:۱۹ چهارشنبه ۳ فروردین ۱۳۹۰

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
دسترسیتونو بهمراه یه عده دیگه در آخرین به روز رسانی لیست شخصیت ها من گرفتم. آخرین پست رولی که از شما دیدم(هر چند خیلی کوتاهه) مربوط میشه به 11 مهر 88 یعنی دو سال پیش:
http://www.jadoogaran.org/modules/new ... id=229042#forumpost229042

در ضمن بدلیل لحن صحبتتون تا اطلاع ثانوی در ایفای نقش تایید نمیشید چون وارد شدن عضوی که اینطور صحبت میکنه به ایفای نقش درست نیست.

پیام زده شده در: ۲۱:۳۰ سه شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۰

مینروا مک گونگال old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از دفتر وزارت
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
کدوم ادم نفهمی و به چه حقی دسترسی منو از ایفای نقش و گریف گرفته ؟!!!
پست رول من یه ماهم نشو که در ایفای نقش زده باشم !
مسخرشو در اوردی عقده ای !

گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۹:۱۶ شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۸۹

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۶ دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۱۲ پنجشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۴
از جايي به نام هيچ جا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 788
آفلاین
من تکی آپلود میکنم. اضافه کردن گروهی عکسا خرابه توی گالری.
مدت هاست که تکی آپلود میکنم.

خب این مفهوم نداره که کاربر نتونه بیشتر از 100 مگابایت عکس بفرسته برای گالری. این مقدار از زمانیه که با شناسه ام عکس فرستادم و الان شده مقدارش 100 مگ.

الان مثلا من یه تصویر گرافیکی با عنوان "تست" آپلود کردم اما باز همون پیامی رو میده که توی عکس نشونتون دادم. ببین برای منتظر برای تایید، عکسی با عنوان "تست(تایید نشود)" اومده یا نه ؟ اگه اومده یعنی پیام کشکه، اما بعیده. چون من تصاویر زیادی رو قبلا هم تست کردم، اما اینجا توی تازه های گالری فقط چند مورد عکس می بینم که من فرستادم و یادمه برای اونا این ارور ارائه نمی شد.

ویرایش شده توسط آلبوس دامـبـلدور در تاریخ ۱۳۸۹/۱۲/۲۸ ۹:۳۰:۱۶

"Severus...please..."
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۸:۵۰ شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۸۹

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
تقسیم پهنای باند گالری رو من یادم نیستش که صورت میگرفت یا نه ... ولی این مورد رو بررسی کردم فعلا نتیجه ای صورت نگرفت چون خودم الان یک عکس بارگزاری کردم و انجام شد .

سوالی که دارم اینه که در زمانی که شما عکس رو به صورت تکی بارگزاری میکردین این مشکل پیش اومد یا بارگزاری چند تایی؟ چون خودم قدیم ها یک مشکلی توی بارگزاری چند تایی داشتم که البته برطرف شد ... کلا گفتم چون اون بخش هنوز مشکوک به باگ هستش !

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.