هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   3 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۴:۵۸ یکشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۰

مینروا مک گونگال old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۰ دوشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۵۸ یکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵
از دفتر وزارت
گروه:
کاربران عضو
پیام: 547
آفلاین
دالاهوف وقتی داری اینجا جواب بدی نمی تونی
دسترسی شخصیت منو بدی ؟!

پیام زده شده در: ۱۴:۴۳ یکشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۰

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
بیل ویزلی عزیز

دسترسی ایفای نقش شما قبل از اینکه من لیست شخصیت هارو به روز کنم گرفته شده بود. اگر بخواهید زمان تقریبیشو بفهمید میتونید در جستجوی اعضا همین شناسه را سرچ کنید و ببینید بعد از شما، چه زمانی شناسه بیل ویزلی در تاپیک معرفی شخیت درخواست و گرفته شده.

شما برای سایت خیلی زحمت کشیدید و جزو مدیران خوب و قدیمی جادوگران هستید و من بشخصه از این بابت واقعا متاسفم منتها وقتی خواستم لیست شخصیت هارو بروز کنم و متوجه این قضیه شدم عضو دیگه ای قبلا با این شناسه تایید شده بود و کاری از دستم برنمیومد.

اگه الان با شناسه دیگه ای به ایفا برگردید واقعا خوشحال میشیم یا اگر مایلید صبر کنید تا یک ماه از تایید شدن آخرین عضوی که این شناسه را گرفته بگذره و اونوقت درخواست بدید تا اگه غیرفعال بود مجددا این شناسه به شما داده بشه.

پیام زده شده در: ۱۴:۰۱ یکشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۰

بیل ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۳ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۰۳ دوشنبه ۵ مهر ۱۳۹۵
از The Burrow
گروه:
کاربران عضو
پیام: 597
آفلاین
به نام حضرت دوست

سلام به همه
بعد از كلي وقت كه اومدم سايت، نمي دونستم اين پست رو كجا بزنم. ديدم گفتگو با مديران بهترين جاست. نمي دونم هنوزم توي سايت كسي من رو يادشه يا نه.
كي جرات كرده من رو از ايفاي نقش بندازه بيرون؟
ميبينم كه استرجس هنوزم با تمام قوا فعاله. خيلي خوشحالم كه ميبينم توي سايتي و اينقدر وقت ميزاري. ظاهرا پاتروپيديا هم داره خوب پيش ميره.
به هر حال اين يه پست تبريك عيد هست از يه مدير و ناظر سابق و پرحاشيه (!!!) به همه مديرا و ناظرا و اعضاي سايت:
اميدوارم همگي سال داشته باشين پر از موفقيت و شادي.

ویرایش شده توسط بیل ویزلی در تاریخ ۱۳۹۰/۱/۷ ۱۴:۰۴:۲۹

Soon we must all face the choice
between what is right and what is easy

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۴:۴۶ پنجشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۰

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۵:۱۳ سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۲
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
آنتونین عزیز ... این بحث ریزش کردن، بد صحبت کردن و توی نحوه برخورد اونجوری پست زدن و سابقه ذهنی و اینا مصداق بارز برخورد شخصیه، مخصوصا اینکه خودتونم تاکید دارید که سعی میکنید دسترسی دیگران رو نگه دارید و یا اینکه به منظور احترام گذاشتن به قدیمی ها همچین کاری کنید و ...
علی رغم اینکه در گذشته هم چنین مسائلی حتی شدید تر از روند فعلی هم بوده اما هیچ وقت توی جادوگران دسترسی کسی رو بخاطر این مسائل نگرفتن و اگرم گرفتن توجیهشون عدم فعالیت به مدت یکماه یا بیشتر نبوده چون اصلا این چیزهایی که میگید به هم ارتباطی نداره.... برفرض اگر کسی توی نحوه برخورد بد حرف بزنه درسترسیشو بخاطر بد حرف زدن میگیرن نه بخاطر عدم فعالیت.
ضمن اینکه چون مکان تاپیک هایی مثل گفتگو با مدیران یا نحوه برخورد اصولا خارج از ایفای نقشه، اگر تخلفی هم صورت بگیره مجازاتشم برای خارج از ایفای نقشه و برفرض طرفو بلاک میکنن و ... اما گرفتن دسترسی ایفای نقش تا جایی که حافظم یاری میده مربوط به تخلف های داخل ایفای نقشه.

ضمن اینکه پارامترهایی هم که معرفی کردید از قبیل ریزش و سابقه ذهنی و ... همگی پارامترهای غیر قابل اندازه گیری و شدیدا سلیقه ایه و از نظر من یه چیزی توی مایه های من دلم میخواد و چون من اینجوری فکر میکنم و این چیزاست ...

برفرض وقتی شما بگید ما به پاس زحمات بعضی ها دسترسیشونو نگه میداریم این یک پارامتر قابل اندازه گیریه که هر کسی با مراجعه به تعداد پست های طرف، محتواشون، سمت هایی که در سایت داشتند و کارهایی که برای سایت انجام دادن ... میتونن شهادت بدن که آیا مثلا شخص اسکاور یا کوییرل یا هر کس دیگه ای برای سایت زحمت کشیده یا نه ...

اما نکاتی که شما اشاره میکنید تماما نکاتی غیر قابل اندازه گیریه .. مثلا میگید بعضی ها ریزش میکنند ... منظورتون ریزش از نظر کیه؟ آیا ما در سایت محلی رو داریم که میزان ریزش اعضا رو اندازه گیری میکنه و باعث میشه که وقتی شما میگید فلانی ریزش کرده دقیقا یک نوع تعریف در ذهن همه ما شکل بگیره؟ همینطور میشه گفت منظورتون از ریزش چیه؟ یعنی برفرض مخالفت با مدیران اسمش میشه ریزش؟ و نهایتا اگر فرض بگیریم کسی ریزش کرده یعنی زحمات گذشتشم خنثی میشه پس دیگه میتونیم زحامت گذشتشو نادیده بگیریم؟

در نهایت دو حالت داره ... یا شما بخاطر عدم فعالیت در ایفای نقش (علی رغم فعالیت در سایر بخش ها) دسترسی مینروا رو گرفتید و البته در ابتدا هم بر همین نکته تاکید داشتید که در این صورت حرف حقیه که اگر بگیم پس چرا دسترسی پروفسور کوییرل و سایرین رو نگرفتید؟ اگر پروفسور کوییرل برای سایت زحمت کشیده مینروا هم زحمت کشیده و اگر مینروا از مهرماه توی ایفای نقش فعالیت نکرده پروفسور کوییرل هم نه تنها از مهرماه بلکه از قبلترشم توی ایفای نقش فعالیت نکردن. یا اینکه نه به قول خودتون بخاطر بد حرف زدن و سابقه بد ذهنی دسترسی مینروا رو گرفتید که خب بگید بخاطر سابقه بد ذهنی دسترسیشو گرفتم تا ما بپرسیم پس چرا این همه با تاخیر و زمانی که آبها از آسیاب افتاده بود، اینکار رو کردید؟

توجه داشته باشید که مینروا بین تمام کسانی که تا به حال فعالیت دسترسیشونو گرفتید یک تفاوت اساسی داره و اونم اینه که کسانی که تا به حال دسترسیشونو گرفتید به کل هیچ فعالیتی نداشتند و در واقع دیگه اصلا به سایت سر نمیزدند در صورتی که مینروا تنها فعالیت ایفای نقش فعالیت نداشته ... بنابراین نمیشه اینا رو با هم جمع کرد و منم دو روزه هر چی به حافظم مراجعه کردم کمتر یاد اومده که دسترسی ایفای نقش کسی رو علی رغم فعالیت در سایر بخش ها، بخاطر عدم فعالیت در ایفای نقش گرفته باشند.

پ ن: پست خیلی کوتاه در ایفای نقش؟ معیار سنجش جدیده؟

ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۹۰/۱/۴ ۱۴:۵۲:۰۹
ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۹۰/۱/۴ ۱۵:۰۱:۰۷

پیام زده شده در: ۱۲:۴۴ پنجشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۰

لوسیوس مالفوی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۴۲ شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۵۴ دوشنبه ۱۲ دی ۱۴۰۱
از قصر خانواده مالفوی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 807
آفلاین
دسترسی ایفای نقش ما را از قلم انداحتی دالاهوف عزیز.

درست شد لوسیوس جان.

ویرایش شده توسط آنتونین دالاهوف در تاریخ ۱۳۹۰/۱/۴ ۱۵:۲۴:۳۱

جادوگران

پیام زده شده در: ۹:۳۷ پنجشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۰

مینروا مک گونگال old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از دفتر وزارت
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
اخرین پست رول من مال 88 بوده !
ولی فعالیت و پست های من ماله هفته ی پیشش هم نمیشه !
پس شما حق نداشتی دسترسی منو از ایفا بگیری !
چون بنده ننه تنها لاگین داشتم بلکه پست هم زدم !
دوما اخرین باری که این بحث مطرح شد کوییرل گفتن که به علت خلوت بودن سایت ما دسترسی کسی رو نمیگیریم تا موقعی که کسی درخواست شخصیتی رو بده !
پس واقعا برو خودتو درست کن که تا در یک مقامی قرار گرفتی به خاطر غرض شخصی کاری رو انجام ندی !
انقدرم توجیه الکی نکن خواهشآ !

پیام زده شده در: ۱:۳۸ پنجشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۰

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
گلرت جان
ممنون لطف داری، همینکه اعضایی مثل شما هستن باعث دلگرمی ماست ولی در کل خودتو ناراحت نکن، بعضی بحثا با بعضی اشخاص هست که هیچ وقت بنتیجه ای نمیرسه.

بلیز جان
این قانونی که اشاره کردید در مورد اعضای قدیمی و مدیرا که هر دو قشر برای سایت خیلی زحمت کشیدند استثناست. خیلی از این اعضارو ما میشناسیم و با هم در موردشون اتفاق نظر داریم. مثل پرفسور کوییرل، اسکاور و ...

این اعضایی که گفتم تا زمانی که تونستن تا جایی که در توانشون بوده برای سایت زحمت کشیدند و حداقل کاری که ما میتونیم بکنیم اینه که اینجوری بهشون احترام بذاریم بامید اینکه یه روزی دوباره برگردن.

اما بعضی از این اعضا هم بمرور زمان ریزش میکنن. همانطور که گلرت گفت در بروز رسانی قبلی لیست شخصیت ها دسترسی خیلیارو نگرفتم ولی ایندفعه گرفتم.

دفعه بعد ممکنه اعضای دیگه ای هم دسترسیشون گرفته بشه ولی سعی میشه تا زمانی که عضوی درخواست گرفتن شناسه غیرفعالی رو نکرده اون شناسه قدیمی با دسترسیهاش باقی بمونه کما اینکه خیلی از اعضا هستند که اگه عضوی هم درخواست کنه شناسشون آزاد نمیشه.

اما مشخصا در مورد مینروا مک گونگال
در بروز رسانی قبلی لیست شخصیت ها دسترسی این عضو رو نگرفتم و گفتم شاید تا عید فعالیت کردند و دسترسیشون باقی موند ولی ایندفعه که برای سال جدید چک کردم، دیدم پست رولی نزدن و آخرین پست رول خیلی کوتاهشون مربوط به سال هشتاد و هشته.

دیگه اینکه این عضو قبلا که شناسش بسته شده بود هم با همین لحن اومدن و در گفتگو با مدیرا پست زدن و به ما توهین کردن.

همینطور این عضو در بحثایی که دفعه قبل در نحوه برخورد مطرح شد اینقدر اصرار کردن و بصورت نادرست پست زدن که اونجا هم مثل اینجا در نهایت یه عضوی اومد و با این عضو مثل خودش صحبت کرد و باعث شد مینروا مک گونگال از نظارت استعفا بده.

این سابقه ذهنی بود که باعث شد من ایشونو مثل خیلیای دیگه جزو استثناها قرار ندم و دسترسیشو گرفتم.

در مورد احترام اعضای تازه وارد به اعضای قدیمی:
من یکی که هیچ وقت همچین انتظاری ندارم و بنظرم اعضای قدیمی خودشون باید احترام خودشونو نگه دارن. اتفاقا انتظار از امثال ماها خیلی بیشتره که برای اعضای جدید الگو باشیم.
بعنوان مثال ما از ونوس، قدیمی تر در سایت کمتر میتونیم پیدا کنیم. شما در همین تاپیک دیدید، ایشون که از همه ما قدیمیتره چطور اومد مودبانه پست زد و خواستن دسترسی ایفای نقش مجددا بهشون داده بشه و شد.

پیام زده شده در: ۱۹:۳۶ چهارشنبه ۳ فروردین ۱۳۹۰

گلرت گریندل  والد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۰ یکشنبه ۱۴ آذر ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۲۲:۴۵ سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۵
از تو خوشم میاد.
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 298
آفلاین
بلیز عزیز
اول اینکه من در خلال جواب دادن به پست تو نظر شخصی خودمو گفتم که اگه بشه مدیرا توجه کنند.

با توجه به اینکه لیست شخصیت های گرفته نشده خیلی داغون بود و اعضای تازه وارد رو سر در گم میکرد آنتونین عزیز فکر میکنم حدود 2 ماه پیش این لیست رو به روز کرد. توی همون دوره اعضایی رو که خیلی وقت بود فعالیت نکرده بودند رو دسترسیشونو گرفت.
دوباره توی دور بعدی که 28 اسفند بود دسترسی یه عده ی دیگه رو گرفت و دوباره لیست رو به روز کرد.
فکر نمیکنم فقط شخصیت مورد نظر ما بوده باشه که دسترسیش گرفته شده باشه.

مک گونگال:
اتفاقاً صحبت من راجع به حضورم در سایت هیچ ربطی به شما نداشت و برای بلیز گفتم که از من به عنوان یه عضو تازه وارد یاد کرده بود.
مثال هم اصلاً مع الفارق نبود چون بازیکن های فوتبال مثل اعضای سایت توانایی بازی شون کم میشه و کم کم نمیتونن دیگه بازی کنند. دقیقاً مثل اعضای سایت که بعد از چند سال فعالیت دیگه حوصله ی رول نوشتن رو ندارن.
در حالی که برای بازیگران پیر سینما خیلی نقش هست ولی برای اعضای غیر فعال توی ایفای نقش جایی نیست.

به نظر من باید مدیران سایت فعال باشن و قوانینی برای خلع مدیران غیر فعال وجود داشته باشد. در ضمن مدیران باید با نظر مستقیم اعضای سایت انتخاب بشن.
امیدوار و تقریباً مطمئنم که آنتونین عزیز به این پیشنهاد توجه میکنه ولی مطمئن باشین اگه آنتونین بی توجهی کنه من اولین نفرم که جلوش می ایستم.

از بقیه ی اعضا میخوام موضع خودشونو راجع به مدیران غیر فعال اعلام کنند.

میون یه مشت مرگخوار/ زیر علامتی شوم
توی خ�

پیام زده شده در: ۱۹:۱۶ چهارشنبه ۳ فروردین ۱۳۹۰

مینروا مک گونگال old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از دفتر وزارت
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
در این عملی که این مدیر انجام داد کاملا قصد شخصی وجود داشت !
من هر کاری که کردم برای این سایت واقعا برای خودم بوده منتی سر کسی نیست ولی درک و فهم و قدر دانی خیلی خوبه !
و اما گلرت !
من کاری ندارم شما از کی شناسه داشتی و غیره ولی قیاس مع الفارقو خوب میفهمم !
چطور شما این امرو با بازیکنای فوتبال مقایسه میکنی ولی مثلا با بزرگای سینما با افراد با تجربه مقایسه نمی کنی !
و همینطور در مورد تنها بودن مدیریت ایشون به خودخواهی خودشون و جاه طلبی خودشون ربط داره !
من به هیچ عنوان به خودم کار ندارم ولی آلبوس دامبلدور ! و خیلی های دیگه هستن که بتونن بیان ایشون تنها نباشه !
ولی کار به طور کاملا مشخص از روی غرض بوده !
خودشم میدونه !
من اگه ایشون کاری بهم نداشتن کاری بهشون نداشتم !

بلیز عزیز مرسی !

پیام زده شده در: ۱۹:۱۰ چهارشنبه ۳ فروردین ۱۳۹۰

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۵:۱۳ سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۲
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
گلرت عزیز ... منم خدمت شما سلام عرض میکنم :دی

در مورد قانون ... بحث من اصلا در مورد درستی یا نادرستی این قانون یا فوایدی که با اجرای این قانون نصیب ما میشه نیست. بلکه هدف از این پستم این بود که بخاطر شرایطی که در حال حاضر در سایت وجود داره و این قانون هم مدتها بوده که از جهات بسیاری زیر پا گذاشته شده و اجرا نشده و هنوزم زیر پا گذاشته میشه، اجرای ناگهانی و بدون خبر این قانون اونم روی یکی از اعضایی که علی رغم عدم فعالیتش در ایفای نقش، حضور مستمر در سایت و یک فعالیت حداقلی در سایر بخش ها داره و البته همه هم از کم و کیف روابطش با مدیر سایت اطلاع دارند (و مثل روز روشن بوده که این اقدام حساسیت زا میباشد)، توجیه چندان محکمی نداره و نمیشه تصور کرد که جناب مدیر صرفا بخاطر حس وظیفه شناسیش این اقدام مسئولانه و یهویی رو انجام داده.

وگرنه من با خود قانون مشکلی ندارم و اتفاقا موافق اجرای قانون هم هستم و کلا آدم قانونمندی هم میباشم :دی
البته اینم اضافه کنم که در گذشته هم حضور افراد غیر فعال در ایفای نقش مانعی برای حضور سایرین در ایفای نقش نبود چون در صورت درخواست سایر کاربران برای گرفتن شخصیتی در ایفای نقش، در صورت عدم فعالیت صاحب قبلی این شخصیت بلافاصله این شخص از ایفای نقش خارج، و نفر بعدی جایگزینش میشد و در واقع مدیران هم در گذشته با همین توجیه (که رسما هم اعلام کرده بودند) این قانون رو سفت و سخت اجرا نمیکردند و البته منم چون رو مجموع مخالف عمل شوتینگ هستم و معتقدم تا جایی که میشه باید به دیگران فرصت داد کمو بیش موافق این عملشون بودم.

ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۹۰/۱/۳ ۱۹:۱۵:۴۷
ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۹۰/۱/۳ ۱۹:۲۲:۳۰

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.