هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: ماهنامه ی "جادوگر"
پیام زده شده در: ۲۱:۳۵ چهارشنبه ۳ فروردین ۱۳۹۰

روژیا.پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۵۷ شنبه ۳ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۲:۲۱ پنجشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۱
از از نا کجا آباد شهر رویا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 102
آفلاین
واقعا عالی بود تلاشتون قابل تقدیر و ستایشه . همون موقع که دانلود کردم همشو خوندم . بازم به تلاشتون ادامه بدین .

پیام زده شده در: ۱۷:۰۱ چهارشنبه ۳ فروردین ۱۳۹۰

مینروا مک گونگال old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۰ دوشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۵۸ یکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵
از دفتر وزارت
گروه:
کاربران عضو
پیام: 547
آفلاین
مجله ی خیلی خوبه علی !
فقط قراره چاپ بشه یا نه ؟!
اگه قراره چاپ شه که خود چاپش 10 تومنی فقط هزینه میبره !

پیام زده شده در: ۱۹:۴۰ سه شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۰

دین توماس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۵۲ شنبه ۹ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۳:۱۸ جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹
از هاگزمید
گروه:
کاربران عضو
پیام: 357
آفلاین
من مجله رو گرفتم. واقعا عالی بود. بخصوص اون مصاحبه ی ویژه با اون خانومی که کمپین امضای ایروونیا رو برای رولینگ جمع میکرد. از نظر گرافیکی و صفحه آرایی هم مجله ی خوبی بود ولی یه کم شلوغ پلوغ بود. به نظرم صفحه آرایی ناشیانه بود نه اینکه بد باشه فقط منظورم اینه که میتونست با افزونه های گرافیکی کمتری پیام صفحه رو برسونه ینی اینهمه شلوغ پلوغی لازم نبود. فونت و طبقه بندی مطالب واقعا عالی بود.
تبریک میگم که با این افراد کمی که توی ماهنامه فعالیت میکنن تونستید یه همچین مجله ای رو منتشر کنید که در نوع خودش ویژه اس واسه خودش. مطمئنم شماره های بعد خیلی بهترم میشه.
دمتون غیژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژ

تصویر کوچک شده

ماهنامه ی "جادوگر"
پیام زده شده در: ۱۲:۱۴ سه شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۰

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۶ دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۱۲ پنجشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۴
از جايي به نام هيچ جا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 788
آفلاین
در مورد بد قولی باید بگم تحت هیچ عنوان منظورم شما نبودی. سه چهار نفری از طریق پیام شخصی با من ارتباط برقرار کردند و قول هایی دادند اما بعدش غیب شون زد و زیرش زدن. برام اهمیت نداشت اگه از اولم نمی تونستند. فقط زودتر می گفتند تا کار ما معلوم باشه. نه اینکه جوابی به پیام شخصی های من ندن و تا یه روز قبل از انتشار مجله (طبق قولم) منو سر کار بذارن.

در مورد حجمش که شده 20 مگابایت باید بگم این به علت اندازه خیلی بزرگ صفحات هست. اندازه صفحات رو متاسفانه بزرگ گرفتیم. وگرنه در حالت عادی حجم مجله بیشتر از 15- 16 مگ نباید بشه. در شماره های بعدی جبران می کنیم حتما.

"Severus...please..."
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۲۴ دوشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۰

دین توماس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از هاگزمید
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
,اقعا انتشار اولین شماره رو تبریک میگم. گفتی انتقاد خب من الان گذاشتم دانلود شه اما متاسفانه حجمش یه مقدار زیاده. البته من اینو کلی میگم و خودم از این بابت مشکلی ندارم اما مطمئنم پر باره. درباره ی اینکه گفتی بعضیا بد قولی کردن و شاید منظورت من بودم ( شاید) باید بگم من این وقت رو به دست نیاوردم تا اون طرح رو کامل کنم. وگرنه هیچوقت اینطور نیس که بخوام سرکار بذارمتون.
الان منتظرم که دانلود تموم شه و برم بخونمش. دست همه تون درد نکنه...
راستی بهتر بود بیشتر راجع به محتویات این مجله توضیح بدین.

قرررررررررررررررررررربون همتون + راستی سال نو مبارک+

تصویر کوچک شده

ماهنامه ی "جادوگر"
پیام زده شده در: ۲۲:۰۵ شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۸۹

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از جايي به نام هيچ جا
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
سلام

اینم از اولین شماره. با وجود اینکه سه نفر از اعضای سایت بدقولی کردن و به نوعی سر کار گذاشتن و مطلب شون رو نفرستادن. وگرنه ماهنامه محتوای بیشتری داشت.

روی این لینک کلیک راست کنید و سیو رو بزنید. وگرنه با کلیک عادی به شکل آنلاین ماهنامه رومی بینید که خیلی طول میکشه. پس با سیو کردن، اونو دانلود کن. حجمش بیست مگابایته.

منتظر نظرات، پیشنهادات، انتقادات و حتی تحلیل های شما پیرامون مطالب ماهنامه هستیم.

با تشکر

"Severus...please..."
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۳:۴۱ دوشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۹

الستور مودیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۵۲ جمعه ۳۰ مهر ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۲:۴۷ شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۱
از ایران-خوزستان-دزفول
گروه:
کاربران عضو
پیام: 41
آفلاین
خيلي باحاله
دمتون جيززززززززززززززز!

ماهنامه ی "جادوگر"
پیام زده شده در: ۱۶:۱۳ شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۸۹

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از جايي به نام هيچ جا
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
دوستان عزیز برای اینکه اگر مطلب یا هر آیتم دیگری رو برای ماهنامه ارسال کنید خواستم به اطلاع شما برسونم که علاوه بر آدرس ایمیل jadoogar.monthly@yahoo.com می توانید از ایمیل های زیر نیز استفاده کنید:

info@jadoogar-magazine.org
jadoogar@jadoogar-magazine.org

همچنین علاوه بر اینکه مجله در فرمت pdf در این سایت قرار خواهد گرفت، می توانید از اول فروردین 90 نیز مجله را بدون نیاز به دانلود از شیوه ی تورق با وضعیت آنلاین از طریق وبسایت http://www.jadoogar-magazine.org مشاهده فرمایید. چرا که بدون شک فایل فشرده ی مجله نیز امکان دارد به 14 تا 16 مگابایت برسد و این ممکنه برای کسانی که از اینترنت عادی استفاده می کنند کمی دشوار باشه.

"Severus...please..."
تصویر کوچک شده

ماهنامه ی "جادوگر"
پیام زده شده در: ۱۸:۲۴ دوشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۸۹

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از جايي به نام هيچ جا
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
ما استقبال می کنیم از هر گونه جمع آوری گزارش در شهرستان ها و البته اینو هم بگم که گزارش ها و مصاحبه ها پیرامون موضوع هری پاتر در ایران و کتاب ها و فیلم هاش می بایست محدود به یک متن خالی نباشه و از طریق تعدادی عکس و یا ویدیو قابل اثبات هم باشه تا حد قابل قبولی که البته بحث تصویر و ویدیو رو علاوه بر ارسال برای ایمیل ماهنامه jadoogar.monthly@yahoo.com میشه برای خود سایت جادوگران هم فرستاد.

برای شماره اول ما اقدام به جمع آوری و تهیه دو کار به شکل حضوری کردیم. "مصاحبه با یک نویسنده و ترانه سرای ایرانی پیرامون سیر داستانی هری پاتر" و یک گزارش هم در حال تهیه هس از "کمپین ایرانی جمع آوری امضا برای ادامه داستان های عالم جادویی خانم رولینگ" که البته ایده این کمپین ابتدا اینترنتی بوده و توسط یکی از اعضای همین سایت با شناسه نمایشی "ALBUS DUMBELDORE" در حال اجراست و کمپینی که ما ازش داریم گزارش می گیریم به شکل حضوری در شهر تهران هست با جمع آوری امضا که پروژه اش بر عهده ی افراد دیگه ای هست.

ما در مجله هم اکنون قسمت طنز و سرگرمی داریم که اتفاقا یکی از اعضای محترم سایت با ما در این مورد همکاری می کنن. کمیک استریپ، ویرایش طنز آمیز تصاویر بازیگران و فیلم ها و همچنین طراحی جدول از موارد درج شده برای صفحات طنز و سرگرمی هستن. ما از این موارد استقبال می کنیم و خاطر نشان می کنیم که برای ارسال اونها می تونید از ایمیل jadoogar.monthly@yahoo.com بهره بگیرید و اینو هم بگم که حتما نام و نام خانوادگی خودتون رو در ایمیل درج کنید تا نام شما به عنوان یکی از همکاران و پدیدآورندگان در مجله درج شود.

ارسال مقاله ، نقد ، ترجمه ، عکس و ... برای هر شماره از مجله را می بایست تا پیش از روز 25 هر ماه به ایمیل ماهنامه بفرستید و مطالبی که پس از این تاریخ ارسال شوند در صورت نداشتن محدودیت زمانی برای شماره های آینده استفاده خواهند شد و در غیر این صورت از نشر آنها به شکل مطرح شده از جانب شما معذوریم.

"Severus...please..."
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۶:۴۰ دوشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۸۹

دین توماس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از هاگزمید
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
این طرح جالبیه اگه مثلا خبرنگارا از شهرای مختلف فعالیت کنن... کلا چیزی مث این تاحالا نبوده. من تبریک میگم به کسی که این ایده رو داده و من میتونم برای بعد از عید یه سری تصویرسازی براتون ارسال کنم ( راستی میتونم اگه وقت داشتم حتی کمیک استریپهای طنز هری پاتر هم براتون ارسال کنم که فعلا یه تیکه شو کشیدم.) اما نمیتونم عضو ثابتی از این ماهنامه باشم...
امیدوارم استقبال شه از این طرح.
دمتون غیژ

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.